Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (54 μέλη και 315 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σήμερα ξημερώματα κατά την διάρκεια της αναμονής στο Ιάσωνος 44,όπου κατέθεσε ο lustforlife (προφανώς πορνοσυγκινημένος από την καλτ μουσική :grin: :grin:)


Αφιερωμένο σε πιτσιλιστή και Bmwpower :rockon: :rockon:
ξεροχινο καργα....θελο μπιρονι ,τετια μουσικι και σαν ιδονοβλεψιασ να περνο ματι τισ ξεβρακοκεφαλεσ στα κολομπαρα τισ τρουμπασ!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σήμερα ξημερώματα κατά την διάρκεια της αναμονής στο Ιάσωνος 44,όπου κατέθεσε ο lustforlife (προφανώς πορνοσυγκινημένος από την καλτ μουσική :grin: :grin:)


Αφιερωμένο σε πιτσιλιστή και Bmwpower :rockon: :rockon:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πρωινη Φυλης
80 κατω η Αννα με τα βυζια τουμπανο και τα εξτραδακια στο δωματιο
61 κατω βυζαρου με αδυνατο σωμα και φατσουλα καρτουν
84 επανω μια μελαχροινη βυζαρου με μαζεμενα μαλλια,πρωτη φορα την εβλεπα,η τσατσα μου τα εκανε τσουρεκια να μπω και της το ειπα.Εννοειται οταν σε τραβανε απο το χερι δεν μπαινεις
Στον επανω οροφο που ηταν ανοιχτος μια ξανθια με τατου χαμηλα,την εχω ξαναδει και στο κατω,δεν μου φαινεται κ φρουτο της προκοπης για να το δοκιμασω
Στο 92παλιο η μελαχροινη Εμμανουελα,σωματακι λεπτολιγνο και ορεξατη,στο δωματιο συμμετεχει ενεργα απο την αρχη μεχρι το τελος και με παιχνιδιαρικη διαθεση,κλαρινακι της ειπα λιγο ακα και μετα μπαλα με κα.
Καταθεση στα βυζακια και το κουλουρακι κομμενο(με εξτρα νομιζω το δινει)
Φωκαιας 22 αριστερα επανω ηταν 2,μια ξανθια βυζαρου και η μελαχροινη μικροκαμωμενη με φουλ πακετο,του διπλα(δεξια)ειχε μπει στο αριστερα και οι τσατσαδες στον καναπε να λιαζονται σαν ιγκουανα,
Στο απεναντι στο Φωκαιας 25 επανω η Τερεζα που το παραμυθι Τσεχα και τσεχα ας τελειωσει,Ρουμανα ειναι η κοπελια,παρουσιαση απο την τσατσα που μιλα καλα μαλλον οταν εχει παρει τα χαπια της αλλιως σε κοιταζει ετσι και δεν περασεις σαν μπαμπουλας
Στο Φωκ27 κατω μετα απο παρα μα παρα πολλους μηνες ξαναπηρα την Αννα την Πολωνη,εμφανιστηκε με γαντακια και σκουλαρικια,πορνιαρικο στυλ και περασα,καλο deep ακαπελα και αντοχη στο μανικι..
Η κινηση ελαχιστη εως μηδενικη,αδεια η αριστερη και δεξια πλευρα για παρκαρισμα μεχρι το 66 τουλαχιστον

 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:
πωωωωωωωωωωω τις ειδα κι εγω :zombie:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πλακα πλακα μονο στα μπουρδελα(ειδικα μεταξι),βλεπεις τοσο κοντες γυναικες :S
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Επισης με τα εργα που κανουν(εχουν σκαψει το δρομο)οποτε παιρναγε αυτοκινητο ,σηκωνε το χωμα στον αερα.Σαχαρα εγινε η Φυλης  :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μαγκες κατι που θυμηθηκα σημερα.Χθες στο μπουρδελακι Φυλης και Μονη προδρομου πανω,ειδα ισως τις  2 πιο ασχημες πορνες που εχω δει ποτε  :S
Τσιγγανες,γλειωδεις εμφανιση χωρις δοντια η μια,απορω ποιοι τις δοκιμαζουν  :headbang:

απολυτε που εισαι δικε μου  :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ερωτηση προς τους πορνοανιχνευτες του site, τι βαρδιες παιζουν οι παρακατω εξωτικες πορνες:

1. Σχιστοματα στο Κολωνου 32Β
2. Μαυρη στο Ιασωνος 31 υπογειο
3. Μαυρη στο Κωλο-κυνθους 38

Και επισης μηπως ξερουμε τι λενε απο διαθεση στο δωματιο?

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
:-
το γεγονος οτι ειναι φαφουτες αντισταθμιζει το μικρο της ηλικιας πιστευω...

:thumbsup:  :thumbsup:


μεταμεσονυχτια...

στα ιασωνος 31 παιζουν διαφορες μαυρες*

Ελα ρε! Τι βαρδιες? Εγω δεν τις εχω πετυχει ποτε. Απο υπηρεσιες τι λενε, εχεις γνωμη?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
:thumbsup:  :thumbsup:


Ελα ρε! Τι βαρδιες? Εγω δεν τις εχω πετυχει ποτε. Απο υπηρεσιες τι λενε, εχεις γνωμη?
ολες τις βαρδιες...απλα τη νυχτα φαινονται λιγοτερο :2funny: :jerking:

δεν ξερω τι κανουν μεσα...

νοιμζω ειχα δει και τη σονια απ το κολωνου 47 στο χοστελ,που εχεις κριτικη...

ειδα και το χριστινακι(που ηταν κολωνου 47 παλια) στο ιασωνος 33 χθες νυχτα :fuck2:
 

Επισκέπτης
τυποι μου πηγα σημερις το πρωι για να βρω το εξαφανισμενο απο την απογευματινο/βραδινή βάρδια ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ στα τσαρδια της ξεπετοαλυσίδας ως πρότεινε ο sotirof (thanks για τις ενημερώσεις btw)

παλι τζιφος! δεν ηταν σε κανενα απο τα 5 μπουρδελα της αλυσίδας . 6 τσουλες και  πουθενα το Μιραντακι...

το κλου ειναι οτι οπου έμπαινα μου κωλοτριβονταν οι τσουλες λογο λειψανδρίας στους γυρω δρομους και αφου επιανα καλα καλα τα κωλαρακια τους ελεγα "δε μπαινω γιατι θελω η Μιραντα" :0
τεσπα στο 2ο οροφο του 84 τίμησα τη φιλότιμη βαμενοξανθομαλλούσα ρομουνα με τα κρεμαστα βυζα. Αρκετα ικανοποιητική αν και παραξενη γκομενα-με καυλωνουν οι παραξενες ρουμανες ετσι και αλλιως :)

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΤΕΡΗΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ. ΜΙΡΑΝΤΑΚΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ  
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πρόεδρε 9 η ώρα θα είμαι στην πλατεία :grin:
 

Επισκέπτης
:tits2:
το Χριστινάκι πήρες τύπε????

τυπε μου ειπε 2 ονοματα και τα ξεχασα και τα 2  :2funny:

μετρια στο υψος παμεμορφα γαλαζοπρασινα ματια λευκη επιδερμιδα μεγαλα κρεμαστα βυζια τατου πανω απο τα κωλομερια. καλη ειναι και υπομονετικη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom