Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (25 μέλη και 222 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αυτη η μπάντα εγινε διάσημη μετα το "Die hard 4"...
αν και το χω δει...δεν θυμάμαι...είχε κάποιο soundtrack μέσα;
Την ξέρω πολλά χρόνια Dawn... είχα ακούσει πολύ παλιά το susie q...
Απ'τις πιο καλές κλασικές αμερικάνικες μπάντες  
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αν και το χω δει...δεν θυμάμαι...είχε κάποιο soundtrack μέσα;
Την ξέρω πολλά χρόνια Dawn... είχα ακούσει πολύ παλιά το susie q...
Απ'τις πιο καλές κλασικές αμερικάνικες μπάντες 

να σου πω την αλήθεια ο ήχος αυτος δεν μου αρεσει οποτε τους αγνοούσα. Αλλα η εικόνα με το εξώφυλλο Rainbow είναι απο τους αγαπημένους μου Rainbow δίσκους και ίσως ο πιο υποτιμημένος μαζι με το χιλιοαγαπημένο "Bent out of shape"...
 

Επισκέπτης
να σου πω την αλήθεια ο ήχος αυτος δεν μου αρεσει οποτε τους αγνοούσα. Αλλα η εικόνα με το εξώφυλλο Rainbow είναι απο τους αγαπημένους μου Rainbow δίσκους και ίσως ο πιο υποτιμημένος μαζι με το χιλιοαγαπημένο "Bent out of shape"...
:offtopic:

Οι rainbow ήταν υπεργαμάτη μπάντα  :rockon: :rockon:
Από κάποια φάση και μετά μόλις έφυγε ο dio έγιναν πιο εμπορικοί, γι'αυτό και τα υπόλοπια άλμπουμ μαζί με το bent out of shape ασφαλώς, δεν εκτιμήθηκαν όσο έπρεπε. Ωραίες εποχές.
Φίλε όμως δεν το συνεχίζω άλλο γιατί είμαστε οφφ-τοπικ.
Καλό βράδυ να έχεις.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
ela και μια συντομη απο μενα προ 20λεπτο,μια δουλεια με εφερε αθηνα και ειπα να κανω μια τσαρκα μπαμ μπαμ στο μεταξι με ρισκο το αυτοκινητο
περδικα3 δεξι η καρμεν απο τη σιβηρια με το φουλ στα 10
περδικα 3 αριστερο μια αλβανιδοφατσα κοντουλα με κανονικο σωμα
μεγαλου αλεξανδρου 28 μια μελαχροινη γεματουλα μιλφ
φευγοντας βιαστηκα λογο φοβου του αυτοκινητου αλλα με ετρωγε και εκανα μια σταση κολωνου 32οροφο
2 μελαχοινες μια με καρε μαλι και πετιτ σωματακι νομιζω αννα και μια με βυζαρες και κωλαρα εδω η τιμη ειναι 15 αν και το σκεφτομουνα σοβαρα τελικα ο φοβος με εκανε να φυγω καθως 3 λεπτα το αμαξι μονο του εκει ειναι αρκετα να γινει το κακο,η τσατσα του οικου εκει η πολυ ομιλιτικη οι γνωστες θα την ξερετε ηρθε και αρχισε να μου τριβει το μουνι της στο γονατο καθως ημουν καθισμενος στη πολυθρονα :huh: δευτερο κρουσμα απο τσατσα μεσα σε 3 μερες καθως και στο ιασωνος 30 πανω η χοντρη τσατσα που ειναι πρωι μου ειχε αρπαξει τον πουτσο πριν απο 2 μερες :huh:τι γινετε ρε παιδια σε λιγο θα εκδιδονται και η τσατσαδες μου φαινεται :grin:
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
μαλλον τσαρκα θελαν να πανε και ψαχναν για δικαιολογια
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ela και μια συντομη απο μενα προ 20λεπτο,μια δουλεια με εφερε αθηνα και ειπα να κανω μια τσαρκα μπαμ μπαμ στο μεταξι με ρισκο το αυτοκινητο
περδικα3 δεξι η καρμεν απο τη σιβηρια με το φουλ στα 10
περδικα 3 αριστερο μια αλβανιδοφατσα κοντουλα με κανονικο σωμα
μεγαλου αλεξανδρου 28 μια μελαχροινη γεματουλα μιλφ
φευγοντας βιαστηκα λογο φοβου του αυτοκινητου αλλα με ετρωγε και εκανα μια σταση κολωνου 32οροφο
2 μελαχοινες μια με καρε μαλι και πετιτ σωματακι νομιζω αννα και μια με βυζαρες και κωλαρα εδω η τιμη ειναι 15 αν και το σκεφτομουνα σοβαρα τελικα ο φοβος με εκανε να φυγω καθως 3 λεπτα το αμαξι μονο του εκει ειναι αρκετα να γινει το κακο,η τσατσα του οικου εκει η πολυ ομιλιτικη οι γνωστες θα την ξερετε ηρθε και αρχισε να μου τριβει το μουνι της στο γονατο καθως ημουν καθισμενος στη πολυθρονα :huh: δευτερο κρουσμα απο τσατσα μεσα σε 3 μερες καθως και στο ιασωνος 30 πανω η χοντρη τσατσα που ειναι πρωι μου ειχε αρπαξει τον πουτσο πριν απο 2 μερες :huh:τι γινετε ρε παιδια σε λιγο θα εκδιδονται και η τσατσαδες μου φαινεται :grin:
:2funny: :2funny:

και που εισαι ακομα... που να ξεθαρεψουν και οι πουστροτσάτσοι

ομορφαντρα μουυ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
κατεβηκα μεταξι και βρηκα τους χυστες και τον προεδρο εξω απ το καλλεργη...

περιπου στις 22.00...

βλεπω ομως εχει κανει ενημερωση ο ντερτυ(σημερα βρηκες να κανεις μικρη τσαρκα :cussing:) κι ο μπαρος,οποτε θα κανω καμια συμπληρωση...

καλλεργη ειχε μια χοντρη απ οτι ειπαν τα παιδια,δεν την ειδα

λεωνιδου 6,το αντριαννακι,ρουμανακι μινιον μαυρομαλλικο,ρεπατζου,10

δεληγιωργη 39,αλινα μπιγκφουτ,τριχωτη γυφτοειδης,10

ακομινατου 2 αριστερο,μια μετρια με υψος 1.45 γελαδερη γελαδερη κι ενας πορνοπακης να την περιμενει στο δωματιο,ενω ο νεα σμυρνη του ανοιξε την πορτα και του πε να ξεντυθει κι ερχεται η κοπελα :2funny: 10
ακομινατου 2 δεξι,κλειστο(σ αυτο το μπουρδελο η ταριφα ειναι 20 ευρω)

κολωνου 32 αριστερο,η κοντουλα μελαχρινη με τα βυζακια(που σημερα τα χε μεσα σε πορνοστηθοδεσμο δυστυχως) κι αλλη μια μελαχρινη μετρια,τσουπωτη κι αυτη,10 ευρω η καθεμια

κολωνου 32 δεξι,η τσα2 εδωσε τρελο σοου...και τι δεν ειπε...οι κοπελες,η μια το γαλακτομπουρεκο,λευκη τσουπωτη ομορφογλυκουλα χωρις βυζι,κοντη,εχω μια υπονοια οτι ειναι η αντριαννα που ειχα παρει το καλοκαιρι και εχει παρει 20 κιλα :think:(ελπιζω να κανω λαθος,γιατι ηταν ωραιο μουνακι)...και ο μπακλαβας,(πολυ)μελαχρινη πιο μεγαλοσωμη με βυζαρες,15 ευρω
κολωνου 30 αριστερο,η ιωαννα...καλα τι εκανε εκει 22.30?22.00 ηξερα οτι σχολαει...ευτυχως  δεν προλαβε να με δει,10
κολωνου 30 δεξι,η αννα η μιλφαρα...αυτη η τυπισσα στο σαλονι παντα με αναγνωριζει,σημερα φοραγα και σκουφο(τελευταια φορα που την πηρα πριν κανα διβδομαδο μου λεγε γιατι ειχα φυγει τις προαλλες μολις ανακοινωσε 15 ευρω,που οντως ετσι ειχε γινει),ενω στο δωματιο δε με θυμαται :S 10 ευρω ανακοινωσε

κολωνου 27 δεξι,κατι αδιαφορο
κολωνου 27 αριστερο,2 κοπελες,η μια η κλασσικη με τις ανοιχτες πλατες,μαυρομαλλα,χωρις στηθος και με ελευθερο τσιμπουκι στα 10 και μια αλλη κοντουλα πολυ καυλιαρα ,μαυρομαλλα,την εχω δει και κολωνου 32 υπογειο,10

κολωνου 11 δεξι,δε θυμαμαι(θα κανουν τα παιδια μολις μπουν καμια συμπληρωση)
κολωνου 11 μεσαιο,η ξανθια ομροφουλα με την κωλαρα και μια αλλη πορνωδης μεσα σ ενα κοκκινο διχτυ
κολωνου 11 αριστερο,δε θυμαμαι

καπου εδω η ωρα πηγε 23.00...

ιασωνος 1 αριστερο(τα αλλα κλειστα),αντζελικα,υπερπορνωδης μελαχρινη ,με πολυ αδυνατα ποδια και μικρο κωλο και βυζαρες,15(?)

ιασωνος 20 δεξι,μια αδιαφορη μελαχρινη
          μεσαιο,σοφια ρομπερτα
          αριστερο,κλειστο

ιασωνος 19 κατω,ενα χοντρο μπαζο
          πανω,ενα χοντρουλι μπαζακι


λεωνιδου 28 αριστερο,σουζυ ξανθια,πρωην φλωρα
           δεξι ,κλειστο

ιασωνος 27α,αλεξια,μελαχρινη καυλιαρα,με καυλωσε :bigdick:(δεν ηθελα να πιτσιλισω πουθενα και προσπαθουσα να κρατηθω :'()(τα κταφερα)

ιασωνος 30 πανω,μια συμπαθητικη στα 10,καινουργια ειπαν,βιαστικο σαλοναρισμα,καλουλια βυζια
          κατω,τσατσος φιλιππας,κοπελα τσιγγανα  πολυ σκουροχρωμη με ωραικο κορμι και ομορφη στα 10,την εχω δει και κωλοκυνθους στην τελευταια μου πρωινη μεγαλη πορνοβολτα(βλεπε ενημερωσεις :jerking:)

ιασωνος 31,κλειστα και τα 2
       33,μαρια μινιον καστανοξανθο

σε 3 γαμωσπιτια ζητησα ενα ποτηρι νερο και δε μου βαλε κανεις :jerking:το πρωτο ηταν το 33

ιασωνος 36,κλειστο νομιζω
       37 αριστερο,κλειστο νομιζω
       37 δεξι,ηταν η καυλιαρα μουναρα (για μενα) με το χυμωδες σωμα και τις φοβερες βυζαρες με τις ρωγες κεραιες,η οποια ηταν ξανθια και εκοψε το μαλλι κοντο αγοριστικο και το βαψε κοκκινο,πολυ πορνωδες μιλαμε :bigdick:

ιασωνος 44 δεξι η σελενα,χωρις σουτιεν,ποσο μουναρα ειναι αυτη η κοπελα?ποσο τελειο ειναι αυτο το βυζι? :headbang: :headbang: :headbang:θα την παρω συντομα κι ας ειναι ξεπετα,δε μπορω να πορνοαντισταθω :'(
ιασωνος 44 αριστερο,η ξανθια κοντοπορνη με το δυναμικο σαλοναρισμα και το ηλιθιο χαμογελο
αυτο ηταν το δευτερο σπιτι που δε μου βαλαν νερο :jerking:

ιασωνος 46 μεσαιο(τα αλλα κλειστα)φραντζεσκα
το τριτο που δε μου βαλαν νερο :jerking:

ιασωνος 43 ,ενα τσιγγανοειδες,εγω δεν την ειδα

εδω χαιρετησα τους χυστες να προλαβω ηλεκτρικο και την εκανα...περισσοτερες πορνωδεις λεπτομερειες στο ρομαντισμο :2on1:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
E, βγάλτε εβδομαδιαίο πρόγραμμα. :)
ζοπινο μονο εσυ κι εγω(αντε κι ο ντερτυ) βρισκουμε την ιωαννα μουναρα :huh:οποιος αλλος την εχει δει τη λεει μετρια :S

ποτς γενεν αυτο :huh:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
λαστφορλαιφ  :rockon:
 

Επισκέπτης
ζοπινο μονο εσυ κι εγω(αντε κι ο ντερτυ) βρισκουμε την ιωαννα μουναρα :huh:οποιος αλλος την εχει δει τη λεει μετρια :S

ποτς γενεν αυτο :huh:

Φταίει το ύφος της μάλλον. Αυτό τη σπάει και στο ντέρτι.
Έχει ωραίο και σφιχτό σώμα. Εγώ ξαναπήγαινα. Όταν τη δω, πάντως, δεκαπέντε ανακοινώνει. Για κάποιο λόγο δεν την προτιμούν οι Πάκηδες. Λες να τους καρπαζώνει; :2funny:
Πρωινά, παλιοτερα, γιατί πρωι δεν πάω, στο Λεω 28 κάτω,είχε μια καυλιάρα Μόνικα, μετριας εμφάνισης, όχι κακή, με μεγαλούσικα βυζάκια, ψιλο-κοντούλα μελαχροινή. Είχα καυλιάρικα μαγουλάκια και ήταν καλή μέσα (με απλό πρόγραμμα).
Μάλλον θα πήρε μεταγραφή, γιατί δεν φαίνεται στις ενημερώσεις.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Αληθεύει ότι η Ελενα από Φωκ27 πάνω έχει τα μεγαλύτερα  :tits2: :tits2: :tits2:ή μου φάνηκε ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
ναι απο τα μεγαλύτερα....και είναι και πιτσιρίκα, όχι σαν κάτι αλλες γιαγιάδες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
χθές είδες την πετύχαμε 3η βάρδια....
και πρίν φύγει πάλι βράδυ δούλευε...
μην σε πάρω στο λαιμό μου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
tnx θα τα πούμε σκ.....
τα χαιρετίσματα μου στον opeth...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ψηνεσαι να ρθεις?
δεν θα κατσουμε πολυ...
μια γρηγορη για να αποχαιρετησουμε και τον οπεθ
Βγαινετε εξω με χιονια και βροχες.
ΕΕ ειστε σωστοι καταδρομεις τι να πω.  :P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom