Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (24 μέλη και 222 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
Παιδιά, μήπως έχετε πετύχει πουθενά καμμιά πετίτ "μιλφο-γκιλφ"?! Ευχαριστώ!

Χριστινα, ξανθια Ρωσιδα κανει απογευματινες και βραδυνες βάρδιες στο βεργας 6 ισογειο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ευχαριστώ για την ενημέρωση θα τιμήσω άμεσα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
<<Αναφορα>> απο μεταξουργιο
Ολες μετριες προς ασχημες, εκτος απο την αρχη της Ιασωνος που πετυχα δυα καλα, και οι δυο ρωσσιδες αμα θυμαμαι καλα.
Γεματο πακιστανους το μερος, οι τσατσαδες ελεγαν ολο για νεα κοριτσια [σημερα] δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.
Πηγα στο Ιασωνος 30Β σε μια καινουργια Ρουμανα την στελλα με ωραιο σωματακι και καλουτσικο στηθος. ΜΑΚΡΙΑ!! Απειρη και ατεχνη μου γαμησε την διαθεση απο την αρχη που μπηκε στο δωματιο με την φατσα της ξεπετας.
Θεικη απαντηση οταν της ειπα να μου την πεξει να φυγω επειδη ειχα σπαστει, μου απαντησε: πως δεν ξερω μωρο μου να την πεζω καντο μονος σου.
Το εκανα ο μαλακας βαζωντας την πανω μου να με χαιδευει. Ξεχασα να της αναφερω πως χυνω με δυναμη και μακρια και την πηραν τα φλοκια.
Επρεπε να δειτε την φατσα της.  :2funny:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Τελικά υπάρζει μέρος που να αξίζει να το επισκεφτούμε; Παίρνουμε που παίρνουμε τα ρίσκα μας αυτήν την εποχή, είναι πολύ άσχημο να πηγαίνουν οι βόλτες μας χαμένες...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Θεικη απαντηση οταν της ειπα να μου την πεξει να φυγω επειδη ειχα σπαστει, μου απαντησε: πως δεν ξερω μωρο μου να την πεζω καντο μονος σου.
Το εκανα ο μαλακας βαζωντας την πανω μου να με χαιδευει. Ξεχασα να της αναφερω πως χυνω με δυναμη και μακρια και την πηραν τα φλοκια.
Επρεπε να δειτε την φατσα της.  :2funny:

να την βάλεις μετα να γραψει τεστ να δεις αμα έμαθε.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρε μαγκες σημερα Σαββατο τι βαρδια δουλευε η Τζουλιαννα ( ευτερπη ,αννα  κλπ ) ? Θα ανεβω αυριο καταδρομικη στην Φυλης και θελω να υπολογισω τι ωρα θα δουλευει για να το   καρφωσω το Σκυλομουνο.............Ριξτε καμια πουτσα και για μας τους Ξενιτεμενους  ..........
Με Αγαπη  απο το βροχερο Αγρινιο..............
2η στο Φυλης 71 β ισογειο!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πρόεδρε, είσαι πάντα ενημερωμένος !  :rockon:

Χριστινα, ξανθια Ρωσιδα κανει απογευματινες και βραδυνες βάρδιες στο βεργας 6 ισογειο
Και λένε ότι είναι καλή...

Θα μπορούσε να κάνει και αλλιώς ;   :grin:

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ωραιο πρόσωπο, ανοιχτα΄ματια, αδυνατη , με στεγνο γυμνασμενο σώμα, ποδαρες καλό σέρβις, καθαρή.
Σιλικονε βυζι,εχθες φοραγε ενα ασπρο ριχτο απο πανω,και κοκκινο καυλωτικο στριγκακι,ανεμιζε,το ριχτο το οποιο ανοιγε στα δυο,και μας εδειχνε τις ποδαρες της και το στριγκακι!Θα περασουμε καλα μας ειπε,δεν βιαζομαι,και αυτο ειναι αληθεια!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Επισης...
Προυσσης 22 κλειστο!!
Αγιου Πετρου 7 εκλεινε
Ρεμουνδου 20 κλειστο
Ρεμουνδου 21 επανω Αννα καμπαρτινα που λεη και ο οπεθ,απο φκαιας 22,ισογειο δεξια!!.
Ρεμουνδου 21 κατω,κοντο τσιγγανοηδες το οποιο τσακωνοταν με πελατη και μπηκε η κινεζοηδες τσα και την εβγαλε απο μεσα..Σημειωτεον ο πελατης ειχε 25 λεπτα μεσα και δεν μπορουσε να τελειωση και εξω υπηρχε πληθος κοσμου..Η μικρα παρολο την ασχημη καταστασης της καταφερε να σαλοναρη εστω και λιγο χαμογελαστη!!
Κοντη με ασπρη επιδερμιδα,κανονικου σωματος και 1,5 βυζι!!
Με αυτα τα σπιτακια συν την ενημερωση του προφεσορ,κλεινη ολη η περιοχη φυλης και περιξ!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom