Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (33 μέλη και 240 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Η Μαρινα στο Καλυμνου 48 ισογειο,φερνη πιο πολυ σε πετιτ!!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
<<Αναφορα>> απο μεταξουργιο
Ολες μετριες προς ασχημες, εκτος απο την αρχη της Ιασωνος που πετυχα δυα καλα, και οι δυο ρωσσιδες αμα θυμαμαι καλα.
Γεματο πακιστανους το μερος, οι τσατσαδες ελεγαν ολο για νεα κοριτσια [σημερα] δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.
Πηγα στο Ιασωνος 30Β σε μια καινουργια Ρουμανα την στελλα με ωραιο σωματακι και καλουτσικο στηθος. ΜΑΚΡΙΑ!! Απειρη και ατεχνη μου γαμησε την διαθεση απο την αρχη που μπηκε στο δωματιο με την φατσα της ξεπετας.
Θεικη απαντηση οταν της ειπα να μου την πεξει να φυγω επειδη ειχα σπαστει, μου απαντησε: πως δεν ξερω μωρο μου να την πεζω καντο μονος σου.
Το εκανα ο μαλακας βαζωντας την πανω μου να με χαιδευει. Ξεχασα να της αναφερω πως χυνω με δυναμη και μακρια και την πηραν τα φλοκια.
Επρεπε να δειτε την φατσα της.  :2funny:

Ρε τυποι τι εγινε η Τζουλιανα, που χαθηκε?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τυποι εγω αναφερομαι στην Τζουλιανα με τα γυαλακια, απο Ιασωνος 30 υπογειο, σιγουρα λεμε την ιδια?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Σύντροφοι πέρασα μία βόλτα απο την Δ. χθες και πάλι Αντριάννα κατέληξα αφού ήταν η μόνη σοβαρή πρόταση αφού ως συνήθως οι γειτόνισσες της ήταν χάλια........ Και αυτή όπως πάντα καλή. Μόνο τσιμπούκι για ζέσταμα, αφού είχα σκοπό να πάω για δεύτερο γύρο σε μασάζ..  :offtopic: Μου πε ότι το σπέρμα μου είναι γλυκό οπότε αν δεν έλεγε μαλακίες η συνταγή για γλυκό σπέρμα είναι: μπέικον, λουκάνικο, πιπεριές τυροσαλάτα αφού αυτά είχα φάει τις προηγούμενες ώρες  :grin:  :offtopic: Αναφορά για το μασάζ στο thread της Ιουλιανού
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σωστος ο lust,πετιτ σα τα κατερινακια ενοουμε,τετοιο πραγμα...η εστω τη καρμεν απ'το φ65 παλιοτερα...η ζακλιν ποσο κοντη ειναι;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σύντροφοι πέρασα μία βόλτα απο την Δ. χθες και πάλι Αντριάννα κατέληξα αφού ήταν η μόνη σοβαρή πρόταση αφού ως συνήθως οι γειτόνισσες της ήταν χάλια........ Και αυτή όπως πάντα καλή. Μόνο τσιμπούκι για ζέσταμα, αφού είχα σκοπό να πάω για δεύτερο γύρο σε μασάζ..  :offtopic: Μου πε ότι το σπέρμα μου είναι γλυκό οπότε αν δεν έλεγε μαλακίες η συνταγή για γλυκό σπέρμα είναι: μπέικον, λουκάνικο, πιπεριές τυροσαλάτα αφού αυτά είχα φάει τις προηγούμενες ώρες  :grin:  :offtopic: Αναφορά για το μασάζ στο thread της Ιουλιανού
Υπάρχουν οι γλυκοτσούτσουνοι και οι γλυκοσπέρματοι.  :2on1:  :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πετιτ μουνακι ειναι η καρινα απο φ65 που εγραψε κριτικη ο προφεσορ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
σωστος ο lust,πετιτ σα τα κατερινακια ενοουμε,τετοιο πραγμα...η εστω τη καρμεν απ'το φ65 παλιοτερα...η ζακλιν ποσο κοντη ειναι;
Άστο ρε τύπε, έχει γινει κι αυτή κομοδίνο πια...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
Η Μαρινα στο Καλυμνου 48 ισογειο,φερνη πιο πολυ σε πετιτ!!!

μαλάκω ιερόδουλη η συγκεκριμένη
προχθες η τσατσα την παρουσιαζε σαν "κοπέλα που ηρθε απο τα στουντιο"!!! :uglystupid: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
πετιτ εννοουν να ναι και κοντη...

η χριστινα ειναι ψηλη...

η γκιλφο Χριστίνα χωρις τις 12 ποντες τακουναρες που φορά ειναι μετρίου αναστηματος, απλα λογω σωματοδομής , τακουνιών και ποδιών φαινεται πιο ψιλη απο οσο πραγματικά είναι...
 

Επισκέπτης
Απογευματινή mini tsarque στο μετάξι.

Διάρκεια: 47 min, Μπουρδέλα: 12


«Κι ένα αστραπόβροντοοο…

    Σήμερα το απόγευμα στο γυρισμό μου για το σπίτι, κατέβηκα στο σταθμό του μετρό στο μεταξουργείο, για να ρίjω ένα 10άρικο…έτσι να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε. Εκείνη τη στιγμή φυσούσαν δυνατοί άνεμοι ίσα με…16 μποφόρ, ενώ δεν έλειπαν οι τυφώνες και οι ανεμοστρόβιλοι επίσης (εντάξει υπερέβαλα λίγο…15 ήταν τα μποφώρ  :jerking:). Μόλις πάτησα το πόδι μου ατην αχιλλέως, το ψιλόβροχο άρχισε να γίνεται δυνατότερο, με αποτέλεσμα να πραγματοποιήσω την τσάρκα μου, τρέχοντας από μπουρδέλο σε μπουρδέλο.

Ιάσωνος 46 πάνωΑλεξάνδρα, ξανθιά φακλάνα, λευκόδερμη, μικρά βυζιά, μεγάλος κώλος, φουλ πρόγραμμα με απ’όλα συν γλωσσόφιλα.

Ιάσωνος 44 αριστεράΦραντσέσκα, καστανή προμιλφ αλβανίδα με κάποια κιλά παραπάνω, μεγάλα 4,1 βυζιά και σφιχτοδεμένο σώμα. Απλό. Μπορεί να υπήρχε κι άλλη κοπέλα, αλλά δεν έκατσα να την δω.

Ιάσωνος 44 δεξιάΝτανιέλα, ξανθιά ψηλή αλβανίδα γεμάτη, με ηλίθια φάτσα, μεγάλες 3,4 βυζάρες με ωραία ρώγα. Ανακοινώθηκε πρωκτικό και μόλις σηκώθηκα να φύγω πρόσθεσαν και ελ.στοματικό στην αναγγελία.

Περδίκα 3 αριστερά – Ξανθιά γεματούλα με κυτταρίτιδες μιλφ, μεγάλο στήθος και πληθωρικό κώλο. Απλό.

Ιάσωνος 30 ημιυπόγειοΜαρία, μελαχρινή αλβανίδα που πρωτοεμφανίστηκε στο ιας 1γ πριν καναδυο χρόνια και τώρα παίζει στην αλυσίδα ιας 30πάνω-κάτω καιι ιας 33. Έχει μεγάλα 2,8 πολύ πεσμένα βυζιά, είναι λευκόδερμη και έχει καλό λεπτό κορμί και κώλο. Απλό. Πολύ μάπα μέσα με βάση προσωπική παλιότερη εμπειρία.

Κεραμεικού 26Άννα από φωκ 22 πάνω δεξιά. Προχθές έπαιζε στο κολ 27 υπόγειο. Έχει μαύρα μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, μεγάλα βυζιά και λίγο μεγάλο κώλο. Στο φωκ 22 κάνει ελ.στοματικό και πρωκτικό και κάνει πολλά προκαταρκτικά σαλονιού. Εδώ κάνει απλό και καθόλου προκαταρκτικά.

Η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν πολύ γοητευτικός εκείνη τη στιγμή επιδή είχα γίνει μουνί απ’τη βροχή.  

Κολωνού 32 υπόγειο – Ξανθιά περούκα λευκόδερμη, γεματούλα με μεγάλα πεσμένα βυζιά και αδιάφορο πλαδαρό σώμα. Απλό.

Κολωνού 32 ισόγειο – 1η πόρνη μελαχρινή κοντόπορνη γεματούλα με μεσαία βυζιά και μαυριδερό άσχημο δέρμα. Απλό. 2η πόρνη η Αντέλα με τη φάτσα playmobile, τα μεγάλα κρεμαστά 3,1 βυζιά και το σφιχτό στοιβαρό -λίγο πληθωρικό- σώμα. Απλό κι αυτή η καρακαηδόνα.

Κολωνού 27 υπόγειοΆννα, ξανθιά γεματούλα με μεγάλα 2,9 βυζιά, λευκόδερμη, με μέτρια φάτσα και κακή οδοντοστοιχία. Απλό.

    Προσοχή στην ελληνίδα τσατσά που δουλεύει συνήθως εκεί. Σε παλιότερη επίσκεψη μου στο ιας 19 είχα δώσει 20ευρω και μόλις ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο δεν μου έφερε τα ρέστα. Όταν τη ρώτησα γιατί δεν τα έφερε, μου είπε ότι η τσατσά έτσι κάνει με όλους…δεν τα δίνει παρα μόνο άμα της τα ζητήσουν φεύγοντας. Καλό παλιοπούτανο η τσατσά.

Κεραμεικού 15 κάτω – 2 πόρνες. 1η Άντζελα, ξανθιά λεπτή λευκόδερμη, με μικρά βυζάκια, καλό σωματάκι και 2η μια καστανομελαχρινή με αδιάφορο λεπτό πλαδαρό σώμα με μικρά βυζιά. Απλό και οι 2.

Κεραμεικού 15 πάνω – Μελαχρινή αλβανίδα γωστή από χωματιανού 11 πάνω, με άσχημη σπιούνικη φάτσα, μικρά στήθη και άσχημο κώλο. Απλό.

    Φεύγοντας, η τσατσά-κουκουβάγια είπε κάτι στη γλώσσα της και έτσι όπως ήμουνα «φτιαγμένος» από τη μπόρα της είπα με βροντερή φωνή ότι αν θέλει ας το πει στα ελληνικά.

-Είπααα….ότι ήρθες μόνο για βόλτα….δεν σου είπα κάτι…

Κεραμεικού 13 πάνω – 2 πόρνες. 1η Έλλη από λεων28 κάτω. Μελαχρινή μιλφ με ουλή από κάψιμο που ξεικινά απ’το δεξί μάγουλο και φτάνει μέχρι την κλείδα. Έχει επίσης μεγάλα πεσμένα βυζιά και ζουμερά κωλομέρια. 2η πόρνη η Σίσυ από λεων 28 πάνω, μελαχρινή άσχημη πλαδαρή γύφτισσα με μικρό κρεμαστό στήθος και μεγάλο κώλο.

    Η Έλλη μου έκανε πολύ έντονα προκαταρκτικά σαλονιού σε 2 γύρους μάλιστα (όταν μπήκα κι όταν πήγα να φύγω) και στο τέλος αφού με στρίμωξε μέσα στο δωμάτιο με πεοαρπάγματα και γλωσσόφιλα, τελικά υπέκυψα και έδωσα το 10άρικο. Εντάξει…δεν ήταν κι άσχημα. Βέβαια όπως είπα η κοπέλα δεν έχει καλή εμφάνιση.

    Φεύγοντας κατηφόρισα στη δεληγιώργη απέναντι απ’το δεληγιώργη 30, για να περιμένω το τρόλλεϊ. Ακριβώς πίσω μου ήταν 2 πρεζόνια κουκουλωμένα μέσα σε κουβέρτες, που τρυπιώνταν εκείνη τη στιγμή. Η πειραιώς λίγο πιο κάτω απ’την πλατεία ομονοίας ήταν κλειστή λόγω συγκέντρωσης, ενώ επικρατούσε ένα ανήσυχο και απαισιόδοξο κλίμα αφού όσο ο καιρός περνάει ολοένα και περισσότεροι από μας γινόμαστε μεταβλητές στη συνάρτηση της ύφεσης, με την βροχή να μη λέει να κοπάσει…

 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom