Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (5 μέλη και 123 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ίσως η πιο πλήρης αναφορά που έγινε ποτέ!!! μπράβο μπράβο παιδιά! Ευχαριστούμε και συγχαρητήρια!!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Το βλέπω και το ξαναβλέπω και δεν μπορώ να πιστέψω πόσο τέλεια αναφορά έγινε από τον φίλτατο συναγωνιστή! Αυτό θα πει να αγαπάς αυτό που κάνεις! Πρέπει να έχεις τρελές αντοχές για τόσο περπάτημα, απομνημόνευση και καταγραφή!! Πάλι μπράβο!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Δεν βγήκε όλο σε ένα ποστ...δεν πειράζει... :2funny:

Συναγωνσιστή dirtyliving άλλο ένα respect και από μένα και εύχομαι να σε ανταμώσω αύριο και από κοντά,μιας και διάβασα ότι θα εξερευνήσεις κιεσύ την μεταμεσονύκτια βάρδια αύριο  :sunglasses: :sunglasses: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ παιδιά, καλό βράδυ σας εύχομαι.

lust  :thumbsup:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
81)  Ιάσωνος 36  – Στέλλα η γνωστή τρομακτική μιλφ του ιδρύματος, ξανθιά με κοντό μαλλί, μεγάλα βυζιά και κώλο. Πρωκτικό και λίγο γυμνό τσιμπούκι.

Τσακώνονταν με τον πούστη τσάτσο γιατί δεν σταυρώνουν πελάτη. Ο τσάτσος φοβισμένος έλεγε «και τι να κάνω...να στήσω κώλο;». «Ναι, να στήσεις κώλο» ήταν η απάντηση της Στέλλας. Ϊσως να το χουν μαζί το μπουρδέλο.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οντως λεει "και λιγο γυμνο τσιμπουκι/τσιμπουκακι" λες και σου ψιθυριζει κανα μυστικο :2funny: :2funny: :2funny:

με τον τσατσο ολη μερα τσακωνονται και τον βριζει :2funny: :2funny: :2funny:

"φυγε απο μπροστα μου μωρη πουστρα","παλι μπροστα μου εισαι τελειωμενη" και τετοια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν βαζω παραθεση γιατι το ποστ ειναι τεραστιο απλα αντιγραφω:

"62)   Κωλοκυνθούς 38 πάνω (Hotel Κλανειfornia) – Μελαχρινή προτζιλφ άσχημη σπαμένη από αχιλλέως 40, με μεγάλα βυζιά και μια άλλη μαυριδερή κοντόπορνη γύφτισσα σαν πορδή. Βασικό και οι 2."
καναν και οι δυο ελευθερο στοματικο και η προτζιλφ τελειωτικο, πηρα την προτζιλφ η οποια με ζαλισε και εκανε χαλια γαμησι!!!


"72)   Περδίκα 3 δεξιά – Αννέτα από κερ13 ισόγειο. Ψηλή μελαχρινή όμορφη, πλαδαρή με αρκετά παχάκια στην κοιλιά.Απλό." εδω εγινε τρελο σκηνικο με συναγωνιστη να φωναζει κατι κοπελες που περναγαν απεξω να μπουν μεσα να "ριξουμε κανα τσαμπα πουτσο!!!!" αυτες εγιναν καπνος αλλα επειδη της πετυχα στην αχιλλεως το συζυταγαν και γελαγαν!!! (ηταν 4 ελληνιδες κυριλε κοπελες γυρω στα 20-24 που εψαχναν κατι επιπλα στο μαγαζι κολοκυνθους και μεγ.αλεξανδρου, τι δουλεια εχουν οι ελλ(ε)ηνιδες στα αβατα των μπουρδελολαγνων???)


"75)   Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Αδύνατο κοντόπορνο γυφτάκι με κοντό μαλλί που μοιάζει με αγόρι 1ης γυμνασίου. Ελ.στοματικό" την γαμισα ρουμανα απο μπραιλα γυφτακι φιλοτιμο αλλα επιπλακι!!! πιπα για κλαματα.. στα 10ευρω


"120)   Λεωνίδου 6 – Μαρία η ξανθοκαστανή αλβανίδα (αυτή με τις αδερφές) με τα μεσαία πεσμένα βυζιά. Απλό." εγω την πηρα απο μονος μου αγγαλια και μου ελεγε οτι με αγαπαεικτλ και της ειπα να την παρω να φυγουμε να παμε να παντρευτουμε και μου ειπε παμε (νομιζε οτι θα κωλοσω) οποτε την σηκωσα κια την εβγαλα εξω μεχρι κατω τα σκαλια οποτε και την φωναξε η τσατσα οποτε και την αφησα γιατι φοβηθηκα μην παρει καμια προστασια και με σαπισουνε. παντως αυτη το απελαυσε το σκηνικο και χασκογελουσε!!! αμα δεν φωναζε η τσατσα θα την ειχα παρει σπιτι ενθυμιο!!!
ερωτηση: οταν λες αυτη με τις αδελφες τι εννοεις??


"140)   Διδύμου 18 υπόγειο - Η Ειρήνη από φ84-86 μελαχρινή με μικρό στήθος και μεγάλο κώλο. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος." προχτες δουλευε στο ιασωνος 44 αριστερα απλο+κωλος στα 15 ευρω!!!




πολυ καλη ενημερωση ευτυχως που ειναι και μερικοι που το κραταν ακομα ζωντανο!!!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
140)  Διδύμου 18 υπόγειο - Η Ειρήνη από φ84-86 μελαχρινή με μικρό στήθος και μεγάλο κώλο. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.

ε οχι ρε πουστη μου :headbang:δεν της αρεσε το μεταξι? :headbang:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ευχαριστώ παιδιά, καλό βράδυ σας εύχομαι.

lust  :thumbsup:
Λοιπον μαγκα,οταν πηγαινεις στην ΑΣΟΕΕ για κατουρημα,να προτιμας τις τουαλετες του 1ου οροφου απ την πλευρα της γραμματειας ;)..τις ιδιες συνηθειες εχουμε? :) :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
 

4) Καλλιφρονά 12 (Καλλιφρονιcation)Αγνή, πανύψηλη (μάλλον τρανσ) ξανθιά, μεγάλα σιλικονούχα βυζιά και μεγάλο κώλο. Απλό...ίσως και κώλος.
Οι συναγωνιστες μπορουν να δουν φωτογραφιες της στο banner του studio Κωνσταντινουπολεως 61, μιας και κανει και εκει καποιες βαρδιες.  ;)
Το πιθανοτερο να ειναι στην κατηγορια των κοριτσιων που εχει διορθωσει καποιο σφαλμα της φυσης........

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μην το ξαναπείς, γιατί θα σε μαλώσω!! Η Αγνή (μονον αγνή δεν είναι) είναι 100% σίγουρο ότι κάποτε ήτονε αγόρι!!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Μετά λέμε κι εμείς ότι κάνουμε τσάρκα  :headbang:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
dirtyliving-sotirof

ΑΠΛΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ

Ο Ελύτης και ο Σεφέρης του πορνορεπορτισμού

Μεγαλο σεβασμο και τεραστια Αγαπη που αν και στο Αγρινιο νιωθω με τις πορνοανταποκρισεις σας να  περιπλανιεται το κορμι μου καθημερινα στους μπουρδελοδρομους της Αθηνας.........Υποκλίνομαι
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
19.30 με 21.00 στο Μεταξι:

Μεγαλου Αλεξανδρου 15: Ζανα
Μεγαλου Αλεξανδρου 28: Μαρια, ωραιο και τιμιο στο δωματιο μιλφ, καταθεση εχω ανεβασει κριτικη στο παρελθον
Περδικκα 3 αριστερο: δυο κοπελες η μια εκ των οποιων κοντη, χοντρη και στοιβαρη, σαν παλαιστης
Κολωνου 47 οροφος: μια χοντρη ξανθια με γυαλια και μια αλλη ξανθουλα αρκετα ενδιαφερουσα
Κολωνου 47 κατω: δεν τη θυμαμαι δυστυχως, αλλα για να μη τη θυμαμαι μαλλον θα ηταν αδιαφορη
Ιασωνος 31 υπογειο: μαυρομαλλα χοντρη
Ιασωνος 31 χοστελ: μια μελαχροινη προμιλφ, μου φανηκε ενδιαφερουσα περιπτωση αλλα δεν μπηκα διοτι την ειδα καπως φοβισμενη  :huh:
Ιασωνος 33: Μαρια Αλβανιδα, καταθεση και θα ακολουθησει κριτικη
Ιασωνος 37 οροφος: μια μαυρομαλλα με περιεργη ψιλοβλαχικη προφορα  :think:  και μελανιες στα μπουτια της κοντα στην περιοχη του μουνιου  :S
Ιασωνος 30 υπογειο: η Τζουλιανα η οποια εχει πολυ πελατεια ρε παιδια, τα δωματια παντα γεματα και η αναμονη τεραστια, το σαλονι γεματο ινδοαφγανοπακιστανοσομαλους
Λεωνιδου 28 ισογειο: 2 τυπισσες, μια ξανθια και μια λεπτη μελαχροινη η οποια μου φανηκε ενδιαφερουσα
Λεωνιδου 28 οροφος: Σονια Ρωσιδα, καταθεση και θα ακολουθησει κριτικη

Φτωχικη η τσαρκα μου (σε σχεση με των υπολοιπων δηλαδη, διοτι για τα δικα μου δεδομενα και μεγαλη ειναι) αλλα σκεφτηκα να την ανεβασω, ισως και να βοηθησει κανενα συναγωνιστη.

Απορια για τους δαιμονιους πορνορεπορτερ: τι δουλεια κανετε ρε παιδια κι εχετε χρονο για τοσες τσαρκες, συνεχεις και μεγαλες σε διαρκεια? Φοιτητες ειστε? Αλλα και παλι οι lust και sotirof καταθετουν καθε λιγο και λιγακι αρα δεν παιζει να ειναι φοιτητες  :think: οπως και να εχει συνεχιστε την ενημερωση  :rockon:

Καλο ΣΚ.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Οποιαδήποτε ενημέρωση είναι καλή! Μικρή ή μεγάλη!  ;) thanks!!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
πρωινη καταδρομη στο μεταξυ και συγκεκριμενα κολονου..μετριο το επιπεδο των κορασιδων καταθεση στη αννα(ξανθια)  απο κολωνου 27 τιμια καταθεση χωρις κατι το ιδιαιτερο αν σας αρεσει εμφανιακα περαστε αλλιως οχι..καλο σ.κ απο μενα

υ.γ ξερει κανεις τι απεγινε η ανκα απο φ109 το καλοκαιρι??
Κ εγώ την ψάχνω αυτή ρε φίλε...Καλό στανταράκι...Όποιος ξέρει ας βοηθήσει...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
υ.γ ξερει κανεις τι απεγινε η ανκα απο φ109 το καλοκαιρι??

Πιθανως να πηγε Θεσσαλονικη οπως μου ειχε δηλωσει στο παρελθον.
Και ακομα κι αν ειναι εκει θα εχει αλλαξει ονομα.

Αλλα ολες φευγουν κι ολες εδω γυρνανε........

Αυτα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom