Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (5 μέλη και 79 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ελπίζω να κάνει όντως ΤΡΟΜΕΡΟ τσιμπούκι...
Με ή χωρίς;
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
συναδελφοι ψαχνο την φωτηνη απο καλημνου 36 που ειταν πρειν κανα χρονο διαβασα οτι εινε περγαμου 27 αν και εχω περαση δεν την εχω πετηχη αν ξερει καπιος που εινε και τη βαρδια ας μου πει.
Ευχαρηστο..
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ελπίζω να κάνει όντως ΤΡΟΜΕΡΟ τσιμπούκι...
Με ή χωρίς;

Με προφυλακτικό. Τώρα, το "ΤΡΟΜΕΡΟ" τσιμπούκι είναι υποκειμενικό...Είναι καλό πάντως! Είναι από τα στανταράκια των περισσοτέρων η Αννούλα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
συναδελφοι ψαχνο την φωτηνη απο καλημνου 36 που ειταν πρειν κανα χρονο διαβασα οτι εινε περγαμου 27 αν και εχω περαση δεν την εχω πετηχη αν ξερει καπιος που εινε και τη βαρδια ας μου πει.
Ευχαρηστο..

Καλή είναι? μιλφ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αν είναι θείτσα με ενδιαφέρει και εμένα!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Με προφυλακτικό. Τώρα, το "ΤΡΟΜΕΡΟ" τσιμπούκι είναι υποκειμενικό...Είναι καλό πάντως! Είναι από τα στανταράκια των περισσοτέρων η Αννούλα.
Είναι πχ σαν της Κατερίνας από το Φ134 που έχει χαθεί από το καλοκαίρι;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
μεταξενια νεα απογευματινης βαρδιας
ιασωνος 20α ελενα ξανθια ομορφουλα νταρντανα με κωλαρα και βυζαρες οχι η γνωστη ελενη κλεοπατρα αλλη 10ρικο
ιασωνος 20β ρομπερτα η γνωστη απο φυλης αξιαγαμητο πουτανακι με τελειο σωμα 15 ευρω
ιασωνος 19 κατω αδυνατη εως πολυ αδυνατη μελαχροινη νεο τεμαχιο αδιαφορο στο 10ρικο
ιασωνος 19 πανω δεν θυμαμε να πω την αληθεια αδιαφορο θα ηταν τοτε :grin: στο 10ρικο
ιασωνος και λεωνιδιου υπογα ξανθια νταρντανα αρκετα θα ελεγα το μονο καλο οτι περιμεναμε αρκετη ωρα καθως ηταν στο δωματιο ακουσα τουλαχιστον 3 σκυλοτραγουδα :grin: 10ρικο απλο 15 με ισπανικη
λεωνιδιου ισογειο ενα δισυμο μελαχροινων μπαζων στα 10 η μια 20 και οι δυο
ιασωνος30α ψευτοκοκκινομαλλα αν ειδα καλα με καλο σχετικα σωμα τιποτα παραπανω ομως 10ρικο και εδω
ιασωνος 30β τζουλιαννα η γνωστη με τα γυαλακια 10ρικο και αυτη
ιασωνος 37 πανω η γνωστη μαρια τσιμπουκι μουνι κωλο μαυρομαλλα πλεον 10 απλο 15 με κωλο
ιασωνος 31 υπογα διπλα απο χοστελ μπαζο :badair:
ιασωνος 44 το καινουριο 2 κοπελες η γνωστη αφροδιτη με το ταττου πεταλουδα και μια αλλη ξανθουλα 15 εκαστος
ιασωνος 46 οροφος αλεξανδρα παχουλη ξανθια αδιαφορη
περδικα αριστερο μελαχροινη αδιαφορη στα 10
περδικα αριστερα μαλλον η κρμεν που λετε νεαρη μαυρομαλλα αρκετα ασπρη στο 10ρικο με φουλ προγραμμα

συνοψιζοντας αν και μετρια πραγματα υπηρχαν κανα δυο που κανανε τη διαφορα τελικα το δεκαρικο εχει επικρατηση στη περιοχη αντε με το καλο και στα υπολοιπα :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ωραίος ο baros !!!  :rockon: :rockon: :rockon:

και (πάντα) καλοπροαίρετα για την "αντικειμενική" ενημέρωση να σημειώσουμε ότι :

η Σαμάνθα είναι η Λούνα που δούλευε στο Φυλής 71 ισόγειο, Φυλής 80 και Μονής Προδρόμου 16 (υπόγειο) ...

Βλέπε κριτική PIATSAS ...  ;)

ελπίζω να μην ισχύει ... "πλέον"
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ωραίος ο baros !!!  :rockon: :rockon: :rockon:

και (πάντα) καλοπροαίρετα για την "αντικειμενική" ενημέρωση να σημειώσουμε ότι :

η Σαμάνθα είναι η Λούνα που δούλευε στο Φυλής 71 ισόγειο, Φυλής 80 και Μονής Προδρόμου 16 (υπόγειο) ...

Βλέπε κριτική PIATSAS ...  ;)

ελπίζω να μην ισχύει ... "πλέον"
Αυτη που δουλευει στο φυλης 104 δεν λες?
Απο 20αρικο με κώλο, στα ''σαλονια''!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Να το γνωρίσεις ...

Είναι πολύ καλό  

:grin: :grin: :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αφού λένε ότι η "Κατερίνα" του Φ134 έχει εξαφανιστεί μαζί με το τσιμπούκι της! Τον δρόμο τον ξέρει...Αν θέλει, ας επιστρέψει.

να βρούμε το f/b της να κάνουμε γκρούπ για να επιστρέψει.
 

Επισκέπτης
Hyper Tsarque III: Η εξέγερση των ψωλών

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg3452128#msg3452128]Hyper Tsarque II: Μέρα στύσης[/url]
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg3408298#msg3408298]Hyper Tsarque: Το πρώτο σπέρμα[/url]

Διάρκεια: 569 min (9h 29min) , Μπουρδέλα: 200

    Με την προσθήκη του καινούριου μπουρδέλου στην οδό Κεραμεικού αρ.26, που έγραψε ο νέα σμύρνη, έχουμε πλέον 200 μπουρδέλα. Τα Μιχαήλ Βόδ(ι)α 114 και Φυλής 214, πολύ σωστά πήραν τον πούλο απ’τη λίστα, αφού ήταν ανενεργά τουλάχιστον για 2 χρόνια. Αιωνία η μνήμη τους...Υπάρχουν και άλλα τα οποία είναι συνέχεια κλειστά, όπως τα: Φυλής 84 β΄όροφος (που το είχα ξεχάσει εντελώς στις 2 πρώτες hyper τσάρκες), Φιλιππίδου 11, Μαιζώνος 32 (μπουρδέλο φάντασμα), Λιοσίων 73 α,β, Λιοσίων 79α, Αχιλλέως 48 ισόγειο και ίσως κάποιο άλλο που μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή...για την ώρα πάντως δεν τα υπολογίζω στα ανενεργά, γιατί δεν έχει περάσει και τόσο πολύς καιρός που είναι κλειστά. Παρόλα αυτά, είτε κλειστά είτε ανοιχτά, τα έχω συμπεριλάβει όλα τα στη λίστα της ενημέρωσης, έτσι για να ξέρουμε τι μας γίνεται. Επίσης, θεώρησα με βάση την προσωπική μου εκτίμηση και τη βοήθεια του χάρτη, να κάνω μία μικρή ανακατανομή σε κάποια μπουρδέλα και την οποία παρουσιάζω παρακάτω.

Μεταξουργείο: 76
Φυλής: 74
Λιοσίων: 24
Πλατεία Αττικής: 10
Ακριτικά (διάσπαρτα): 16

    Ουσιαστικά αυτό που έχω κάνει είναι, να καταχωρήσω στη λίστα με τα ακριτικά, κάποια επιπλέον ξέμπαρκα μπουρδελάκια που είναι (σχετικά) απομακρυσμένα από τις κοντινότερες σε αυτά συμπαγείς μπουρδελογειτονιές. Βέβαια, το πόσο απομακρυσμένο είναι κάποιο μπουρδέλο και το αν μπορεί να ομαδοποιηθεί σε κάποια μπουρδελογειτονιά είναι κάτι που μπορείς να το αξιολογήσεις μόνο εάν «περπατήσεις». Ως συνήθως κατηγοριοποιήσεις, κατανομές και λοιπά σχετικά είναι καθαρά προσωπικές εκτιμήσεις και δεν χρειάζεται να τα παίρνετε ως δεδομένα.

    Σήμερα η τσάρκα πραγματικά ήταν μοναδική, ίσως η καλύτερη της μπουρδελοκαριέρας μου. Τσακωμοί, παρεξηγήσεις, ετοιμοθάνατα πρεζόνια, σκατίλα, ερωτισμός στο σαλόνι, χούφτωμα, γλωσσόφιλα, δαχτυλιάσματα, τσαμπουκάδες κ.α. Ουσιαστικά ήταν μία σύνοψη των εμπειριών μας ως χρόνιοι μπουρδελιάρηδες, μαζεμένη σε μία και μόνο τσάρκα. Άλλωστε μόνο μία hyper τσάρκα μπορεί να χαρίσει μια τέτοια εμπειρία. Έβγαλα και κάποιες φωτογραφίες και ένα βίντεο από σαλόνια κυρίως, τα οποία και θα ποστάρω (εντάξει δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο)

    Διαφορετική πορεία σήμερα απ’τις 2 προηγούμενες hyper τσάρκες με εκκίνηση από την οδό Κωνσταντίνου Σχοινά όπου στον αρ.2 βρίσκεται ένα από τα ακριτκά μπουρδελάκια. Εκείνη τη στιγμή ήταν σε εξέλιξη η πρωινή βάρδια και η ώρα ήταν 10:37. Για να δούμε τι θυμάμαι.


1) Κωνσταντίνου (πορνό)Σχοινά 2 – Κλειστό με διπλό λουκέτο.

Από την Λ.Αλεξάνδρας, πήρα το λεωφορείο Β5 και κατέβηκα στο πεδίο του άρεως. Με είχε πιάσει και ένα κατούρημα και πετάχτηκα μέχρι την ΑΣΟΕΕ όπου και έριξα ένα καλό στις τουαλέτες του υπογείου. Ανακουφισμένος, επιβιβάστηκα στο τρόλεϊ αρ.11 με προορισμό την πλ.κολιάτσου. Λϊγο πιο πίσω βρίσκεται η οδός σερίφου και κάθετη σ’αυτή η οδός δουσμάνη.

2) Δουσμάνη 10 – Κλειστό

    Απ΄τη δουσμάνη μικρή πεζοπορεία προς τα πάνω στη δροσοπούλου, για τα υπόλοιπα ακριτικά που βρίσκονται στην περιοχή.

3) Μυτιλήνης 23αΒερόνικα μαυριδερή άσχημη μιλφ με μεγαλούτσικα βυζιά και μεγάλο άσχημο κωλο. Βασικό.

Ο πουστροτσάτσος βγαλμένος απ’τη μποέμικη ραψωδία, με το περουκίνι, πάλι μου έκανε πέσιμο. Θυμήθηκα τον φίλο opeth (ο οποίος ήταν και γαμώ τους πορνορεπόρτερ) που του την έπεφτε ο τσάτσος απ’το φ65 με φιλιά.

4) Καλλιφρονά 12 (Καλλιφρονιcation)Αγνή, πανύψηλη (μάλλον τρανσ) ξανθιά, μεγάλα σιλικονούχα βυζιά και μεγάλο κώλο. Απλό...ίσως και κώλος.

5) Δροσοπούλου 98 Μελίνα, μιλφ, καστανοκοκκινομάλλα, πλαδαρή αδιάφορη. Ελ.στοματικό.

6) Θάσου 13 – 1η πόρνη Αννίτα (πρώην Σύλβια από διδ18 νομίζω...μπορεί να έχω κάνει και λάθος), ξανθιά με μαλλί ως το λαιμό, χοντρούλα, με κώλους μπούτια, βυζάρες, με ελ.στοματικό τελειωτικό. 2η μία μαυριδερή μιλφ χοντρή βραζιλιάνα, με κυττιρυτιδιασμένα κωλομπούτια. Ελ.στοματικό τελειωτικό κι αυτή.

7) Δροσοπούλου 97Ντιάνα, ξανθιά ψηλή μιλφ, μεσαίο στήθος. Ελ.στοματικό τελειωτικό

Πεζοπορεία προς τα κάτω για το βρώμικο και σκοτεινό μπουρδελάκι της οδού εφέσσου. Δεν έχω ξαναδεί πιο σκοτεινό απ’αυτό. Κοπέλα (αν είναι θηλυκιά...) η ίδια που είχα βρει και στις προηγούμενες τσάρκες.

8) Εφέσου 1 - Χριστίνα, ξανθιά γέρικη τραβεστοτρανς. Πρόγραμμα δεν άκουσα λόγω εκκωφαντικής μουσικής.

Ανέβασμα στη φυλής για τα υπόλοιπα ακριτικά. Στο φυλής έκανα μια στάση στο ιστορικό φυλής 218 όπου τράβηξα μία φωτό.

9) Αγαθουπόλεως 54 δεξιά - Κλειστό

10) Αγαθουπόλεως 54 αριστερά – Κλειστή πόρτα – ανοιχτό φως

11) Φυλής 200Ντόρα, ξανθιά γεμάτη μιλφ, μεσαίο στήθος, με βασικό και αυταρχικό στο πρόγραμμα.

12) Λ.Ιωνίας 12 - Μελαχρινή με κόκκινες ανταύγειες μιλφ, πλαδαρή και αγενής όταν έφυγα. Βασικό

(Σιγά μη σου δώσω 20 ευρώ να σε γαμήσω μωρή καρακαηδόνα...με εκνεύρισε πολύ η αγένεια της)

Από λ.ιωνίας πεζοπορεία προς τα πάνω. Η ώρα ήταν περίπου 11:25

13) Περγάμου 1 πάνω - Κλειστό

14) Περγάμου 1 κάτωΜαρία, ξανθιά προμιλφ, λευκόδερμη, μεγάλα βυζιά, αδιάφορο κώλο, χαμογελαστή. Απλό

15) Αγ.Πέτρου 7 – Μελαχρινή κοπέλα γεροδεμένη με στοιβαρό κώλο, κανονικής μάζας με μικρά βυζιά. Απλό

16) Ρεμούνδου 21 πάνωΜαρία, ξανθιά κοπέλα, κοντόπορνη, λευκόδερμη με μεσαία βυζάκια με ελ.στοματικό νομίζω

17) Ρεμούνδου 21 αριστερά Μόνικα από φ80, ξανθιά λεπτή ψηλή με μικρό στήθος, μακριές ρώγες κατάλληλες για βυζομαχίες με ελ.στοματικό τελειωτικό. Μαζί της η τσατσά κασέτα.

18) Ρεμούνδου 20Τζούλια από διδ8, φυλής 54 αριστερά, διδ20 και αγκ12. Μελαχρινή λεπτή χωριατοπούλα με μικρό στήθος. Απλό.

19) Αλκαμένους 113Βαλέρια (όπως μου είπε η τσατσά...), ξανθιά προμιλφ με 2,4 βυζιά πεσμένα και αδιάφορο κώλο. Ελ.στοματικό και ίσως τελειωτικό.

20) Αλκαμένους 117Τζούλια η ρωσοφιλανδέζα, ξανθιά χοντρή με βυζάρες και χοντρή κωλάρα με ελ.στοματικό τελειωτικό.

21) Περγάμου 27 πάνωΜαριάνα, ξανθιά μιλφ υπερβυζαρού με 4,2, όμορφη γυναίκα με πιασίματα. Ελ.στοματικό τελειωτικό.

22) Περγάμου 27 κάτωΤατιάνα, γεματούλα με μεγάλα βυζιά αδιάφορη. Ελ.στοματικό τελειωτικό.

23) Ξανθίππης 2Μπιάνκα από φυλής 69 κάτω, μελαχρινό όμορφο πιπίνι κανονικής μάζας με κωλάρα και μικρό στήθος το οποίο ενδεχομένως να έχει ενισχύσει με pvc. Ελ.στοματικό.

24) Κωνσταντινουπόλεως 206 - Μια Άννα ομορφούλα ψηλή με πλαδαρό σώμα γνωστή και από φυλής. Απλό.

Ανέβασμα στη λιοσίων και η ώρα ήταν περίπου 11:57. Ο καιρός ήταν αίθριος με μια μικρή συννεφιά, είχε όμως τσουχτερό κρύο.

25) Παρασίου 36 – Προμιλφ καστανομελαχρινή με βυζιά γύρω στο 2,8 με άσχημο πλαδαρό σώμα. Ελ.στοματικό.

26) Κνίδου 18Τζούλια/Λάουρα με τα υπερτιτάνια/hyper βυζιά 7,2 και την χοντρή κωλάρα. Απλό.

27) Τροφωνίου 11 κάτωΑλεξάνδρα miss piggy από φυλής (τρίδυμη ξαδέρφη της νατάσας φ67) με μεγάλα 3,1 βυζιά και πλαδαρό σώμα με λίγα κιλά παραπάνω. Απλό.

28) Τροφωνίου 11 πάνωΑγάπη (η γνωστή;;) ξανθιά με κοντό μαλλί, προτζιλφ, μεγάλα βυζιά 4,2 και κάμποσα κιλά παραπάνω. Ελ.στοματικό τελειωτικό.

- Εδώ δεν κάνεις σεξ...κάνεις έρωτα (όπως μου είπε)

29) Τροφωνίου 13 κάτω – Μία ξανθιά προτζιλφ κανονικής μάζας με μεσαία βυζιά η οποία όταν βγήκε μου είπε «πάμε;» (No hello…no program either)

30) Τροφωνίου 13 πάνωΜπέτυ, η ξανθιά γνωστή γοητευτική μιλφάρα (ορε lust την έβαλες στη λίστα;), ψηλή, νταρντάνα με μεγάλα βυζιά 4,1 και θυλυκό καμπυλωτό σώμα με κάποια κιλά παραπάνω. Απλό.

31) Προύσσης 22 – Ξανθιά μιλφ (όχι η γνωστή γιγαντόσωμη Λίνα, μικρή αδερφή του Τσατσέγκο, την οποία ψάχνει να καταγαμήσει ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ) με κάποια κιλά παραπάνω, μεσαία βυζιά. Απλό.

32) Αδάνων 2 – η σιχαμένη κουραδόγρια Ζάνα και τα εμετικά κλωσσόφιλά της. Ελ.στοματικό τελειωτικό εδώ. Στο μετάξι (μεγ.αλ.15) βασικό με 10.

33) Λιοσίων 91 – 1η πόρνη η Ελβίρα από τροφωνίου 13 κάτω, καστανή τσιγγάνα με μαυριδερό δέρμα, πεσμένα 2,3 βυζιά με πρωκτικό. 2η μία ξανθιά χοντρή με γυαλιά (γνωστή και από μετάξι) με μικρό στήθος. Απλό.

34) Πε(αιω)ονίου 47 – Η γνωστή καστανομελαχρινή γεματούλα του ιδρύματος με τα πεσμένα 4,9 ρια, ευγενική όπως πάντα. Απλό

    Εδώ, στην ήρεμη και ήσυχη ultra mini μπουρδελογειτονιά της οδού βέργας, χώθηκα στα σκαλιά του υπογείου που είναι δίπλα απ’το βέργας 2 και έριξα ένα κατούρημα πιτσιλώντας την ξύλινη πόρτα...αυτό που προσπαθούσα να κάνω είναι να περάσω το κάτουρο μέσα απ’την κλειδαρότρυπα...εντέλει, κατάφερα να πιτσιλίσω το παντελόνι μου. Μέσα σ’αυτή τη γαλήνη και τον δυνατό (σχετικά) ήλιο, αναπόλησα παλιές καλοκαιρινές μπουρδελότσαρκες, όπου γυρνώντας απ’τη δουλειά, πετούσα τα εταιρικά ρούχα, έβαζα τη βερμούδα και το κοντομάνικο και ξεχυνόμουν στα ξεροψημένα και άδεια σοκάκια του μεταξουργείου. Το καλοκαίρι για μένα είναι η καλύτερη μπουρδελοπερίοδος...λίγα ρούχα...ερωτισμός...ποδαρίλα...Δεν θα ξεχάσω ποτέ τις σαββατοβραδινές δροσερές τσάρκες στη φυλής, όπως επίσης και τις πολύ πρωινές (πριν την ανατολή) κυριακάτικες βόλτες στο μετάξι. Κάθε ώρα το καλοκαίρι έχει και τη δική της μαγεία νομίζω...θα ρθει και το καλοκαιράκι...που θα πάει.


35) Βέργας 2 – Μελαχρινή μαυριδερή άσχημη με μεσαία βυζιά και αδιάδορο κώλο.

Με άρχισε στα γλυκόλογα στο σαλόνι. Φεύγοντας πήγα να πιάσω τον κώλο της και με απέφυγε λέγοντας ότι αυτά στο δωμάτιο μόνο. «Α...καλά!» (αποκρίθηκα...)

36) Βέργας 6 δεξιά – Ξανθιά όμορφη παιχνιδιάρα τζιλφ με μεγάλο 2,8 στήθος. Απλό.

37) Βέργας 6 αριστερά – ξανθιά και εδώ νομίζω τζιλφ αδιάφορη (όχι η Χριστίνα). Απλό.

38) Λιοσίων 79 δεξιά - Κλειστό

39) Λιοσίων 79 αριστερά - Κλειστό

40) Εξηκίου 18 δεξιά – η τσατσά μου είπε ότι κοπέλα ήταν κλεισμένη ως τις 13:10. Η ώρα ήταν περίπου 12:45. Σιγά μη περίμενα...

41) Εξηκίου 18 αριστερά – Καστανή προτζιλφ με βυζάρες 3,5 ασχημούλα μέσα σε ολόσωμο μαύρο βρακί. Απλό στα 15.

Ήρθε κοντά μου, της έβγαλα τα βυζιά απ’το κομπινεζόν χουφτώνοντας τα όση ώρα μου έλεγε το πρόγραμμα (69, πισωκολλητό....). Δυστυχώς δεν με άφησε να τις τα βυζάξω

42) Εξηκίου 20 – Ξανθιά με ωραίο χαμόγελο, κάποια κιλά παραπάνω με μικρό στήθος και μεγάλο κώλο. Απλό.

43) Λιοσίων 73 δεξιά – Κλειστό φως, ανοιχτή πόρτα με κάτι εργάτες μέσα.

44) Λιοσίων 73 αριστερά - Κλειστό

45) Λιοσίων 76 ισόγειο – Κλειστό με λουκέτο

46) Λιοσίων 76 πάνω – Κλειστό με λουκέτο

47) Χωματιανού 11 κάτωΑναστασία του hotscorpios, αδύνατη μοντελοπιπίνα, πιπινοκουκλάκι με μικρά ωραία στηθάκια, μακριές ρώγες, μικρό κωλαράκι. Απλό.

48) Χωματιανού 11 πάνωΣυλβάνα η βραζιλιάνα με την υπερχοντροκωλάρα και τα 3,3 πλαστικά, αλλά καλής ποιότητας fake boobies. Απλό.

    Μου έπιασε τα αρχίδια δυνατά, οπότε κι εγώ της έβγαλα το ένα βυζί και πήγα να το γλύψω. Μόλις με τράβηξε προς το δωμάτιο, πήγα να φύγω ρίχνοντας ένα τελευταίο χούφτωμα στην κωλάρα της. Θύμωσε και μου είπε «όλο μαλακίες κάνεις». «Α...αφού με καυλώνεις...τι να κάνω...» (απάντησα)

Ήταν γύρω στις 13:05 όταν πήρα το μετρό απ’το σταθμό λαρίσσης με κατεύθυνση το μεταξουργείο.

49) Μαιζώνος 32 (μπουρδέλο φάντασμα) – Κλειστό ασφαλώς.

     Απ’την οδό μαιζώνος κατευθύνθηκα στην ελευσινίων

50) Ελευσινίων 22 – Μελαχρινή μιλφ καλοδιατηρημένη με καλό σώμα και κωλάρα. Απλό στα 20. («καλά κρασά» που θα λέγε ο χερ bakalhs)

51) Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο – Καστανόξανθη προμιλφ με μεγάλο στήθος και αδιάφορο σώμα. Γυμνό τσιμπούκι στα 20.

52) Κωνσταντινουπόλεως 166 ημιυπόγειο - Ελένη, υπερενδιαφέρουσα περίπτωση ξανθιά αδύνατη λευκόδερμη, με μικρό όμορφο στήθος με φοβερή ρώγα, υπερξυνισμένα μούτρα όμως. Απλό στα 20.

53) Παιανιέων 24 – Ξανθιά παχουλή λευκόδερμη μιλφ με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κώλο. Απλό.

54) Βιργινίας Μπενάκη 31Βικτώρια/Βίκυ, ξανθιά προτζίλφ παχουλή με μεγάλα βυζιά...βγήκε απ’το δωμάτιο για να μπει σε ένα άλλο και ούτε που με κοίταξε. Απλό.

Στη συνέχεια ανηφόρισα προς αχιλλέως

55) Μαραθώνος 59 - Κλειστό

56) Αχιλλέως 40 - Κλειστό

57) Αχιλλέως 48 υπόγειο - Κλειστό

58) Αχιλλέως 48 ισόγειο - Κλειστό

59) Αχιλλέως 51 – Ξανθιά λευκόδερμη χωριατοπούλα με μεγάλα πεσμένα βυζιά, πλαδαρό κώλο με γυμνό τσιμπούκι και κώλο στα 20 ευρώ.

Να ζητήσω συγνώμη απ’τους συναγωνιστές γιατί σε προηγούμενες ενημερώσεις έγραφα ότι είναι στα 15, ενώ έκανα λάθος.

60) Μυλλέρου 33 – Η ξανθιά τζιλφ άσχημη βυζαρού που είναι συνήθως τα απογεύματα.

    Μου είπε ότι της έλειψα (η πλάκα είναι ότι την είχα πηδήξει πριν 13-14 χρόνια στο μυλλέρου 23, όταν ήταν μιλφ) και ότι θα μου κάνει ανωμαλίες μόνο με 20 ευρώ! Η τσατσά λείψανο που ήταν δίπλα της, την σιγοντάριζε στη νοηματική, σε κάθε της λέξη.

Ο ουρανός είχε συννεφιάσει επικίνδυνα και η ώρα ήταν περίπου 14:00. Ανηφόρισα προς πειραίως με στόχο το ψυρρή και το τελευταίο ακριτικό της τσάρκας μου στην οδό λουκά νίκα.

61) Λουκά Νίκα 1Μπέτυ (νομίζω) εγχειρισμένη, ψηλή προτζιλφ μαυρομάλλα με μεγάλα ψεύτικα βυζιά, μαυρισμένη από σολάριουμ. Πρωκτικό στα 25.

Ο Πούστης τσάτσος μου έβαλε τις φωνές μόλι σηκώθηκα να φύγω, αλλά το βούλωσε αμέσως μόλις του είπα με βροντερή φωνή «ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΕ


Πορεία ξανά προς τα κάτω με προορισμό της οδό κωλοκυνθούς

62) Κωλοκυνθούς 38 πάνω (Hotel Κλανειfornia) – Μελαχρινή προτζιλφ άσχημη σπαμένη από αχιλλέως 40, με μεγάλα βυζιά και μια άλλη μαυριδερή κοντόπορνη γύφτισσα σαν πορδή. Βασικό και οι 2.

63) Κωλοκυνθούς 38 κάτω – Μελαχρινή με μαυριδερό κορμί κανονικής μάζας, ωραίο βυζάκι 2,1 και κωλάρα. Απλό.

64) Κωλοκυνθούς 63 αριστερά – Μελαχρινή λευκόδερμη ομορφούλα από ιας 43 με μικρά βυζιά. Απλό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

65) Κωλοκυνθούς 63 ευθεία – Κλειστό

    Κατευθύνθηκα προς ιάσωνος όπου και έκατσα στο γωνιακό φαστφουντάδικο ιάσωνος – αχιλλέως. Έφαγα ένα έτοιμο σάντουιτς το οποίο ήταν μάπα και τίγκα στο βούτυρο, δίνοντας 3 ευρώ συν 0,5 για το νερό. Ο φόβος της ακατάσχετης διάρροιας δεν με εμπόδισε να συνεχίσω την τσάρκα μου, ξεκινώντας απ’τα μεγάλα νούμερα της ιάσωνος.

66) Ιάσωνος 43 (Κουκλόσπιτο) – Μελαχρινή αδύνατη κοντόπορνη νυφίτσα με καλό κορμί από φωκ 22. Απλό.

67) Ιάσωνος 46 αριστεράΦραντσέσκα καστανή αλβανίδα προμιλφ με μεγάλα 4,1 βυζιά και πλαδαρή κωλάρα. Απλό στα 15.

68) Ιάσωνος 46 μεσαίοΣτέλλα η ντανρτάνα με τε μεγάλα 4,3 βυζιά, λευκόδερμη με κάμποσα κιλά παραπάνω. Απλό στα 15

69) Ιάσωνος 46 πάνωΑλεξάνδρα η ξανθιά φακλάνα με το μικρό στήθος και τα 380 παραπανίσια κιλά. Φουλ στα 15.

70) Ιάσωνος 44 δεξιά – Ξανθιά αλβανίδα με κάποια κιλά παραπάνω, μεγάλα πεσμένα βυζιά 3,8 και μεγάλος κώλος. Ελ.στοματικό στα 15.

71) Ιάσωνος 44 αριστεράΓκαμπριέλα, ξανθιά κοντόπορνη με μικρό στήθος και στρογγυλό πεταχτό κώλο. Απλό στα 15.

Η τσατσά μιλούσε στο τηλέφωνο οπότε βρήκα ευκαρία να ορμήξω στη μικρή χουφτώνοντας την λαίμαργα, με αυτή να γελάει από αμηχανία.

72) Περδίκα 3 δεξιάΑννέτα από κερ13 ισόγειο. Ψηλή μελαχρινή όμορφη, πλαδαρή με αρκετά παχάκια στην κοιλιά.Απλό.

73) Περδίκα 3 αριστερά – Ξανθιά μιλφ με κυττταρίτιδες παντού, μικρά βυζιά και μεγάλη περιφέρεια. Απλό.

74) Μεγ.Αλεξάνδρου 28Βερονίκη, χοντρή καστανή μιλφ με βυζιά 5,2. Απλό.

75) Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Αδύνατο κοντόπορνο γυφτάκι με κοντό μαλλί που μοιάζει με αγόρι 1ης γυμνασίου. Ελ.στοματικό

76) Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Μελαχρινή με μεγαλούτσικα βυζιά και στοιβαρή κωλάρα. Καλούτσικη εμφάνιση στα 10 ευρώ.

77) Μεγ.Αλεξάνδρου 17 – Procilf (corpse I’d like to fuck) ξανθιά γριά χοντρή με κοντό μαλλί, γνωστή του καταστήματος στα 10 ευρώ με απλό πρόγραμμα.

78) Μεγ.Αλεξάνδρου 15 – Μελαχρινή παχουλή με μεσαία βυζιά. Απλό.

Γύρισμα στην ιάσωνος.

79) Ιάσωνος 37 κάτω – Η καστανοκόκκινη λεπτή κοπέλα με τα όμορφα μάτια, το μικρό στήθος και το ωραίο κωλαράκι. Απλό.

80) Ιάσωνος 37 πάνωΡωξάνη από ιας27. Μελαχρινή ψηλή βαριεστημένη με σκατένιο βλέμμα, δάχτυλα γεμάτα μύξες, ωραίο 2,4 στήθος και άσχημο πατημένο κώλο. Απλό.

81) Ιάσωνος 36 Στέλλα η γνωστή τρομακτική μιλφ του ιδρύματος, ξανθιά με κοντό μαλλί, μεγάλα βυζιά και κώλο. Πρωκτικό και λίγο γυμνό τσιμπούκι.

Τσακώνονταν με τον πούστη τσάτσο γιατί δεν σταυρώνουν πελάτη. Ο τσάτσος φοβισμένος έλεγε «και τι να κάνω...να στήσω κώλο;». «Ναι, να στήσεις κώλο» ήταν η απάντηση της Στέλλας. Ϊσως να το χουν μαζί το μπουρδέλο.

82) Ιάσωνος 33Σόνια (μπράβο Lust) η τραυλή κατσαρίδα από μεγ.αλ22. κ.α. Μελαχρινή άσχημη κοντόπορνη υπερτάπα με μικρό στηθάκι και ωραίο κώλο. Απλό.

83) Ιάσωνος 31 υπόγειο – Αδιάφορη προμιλφ με μεσαίο στήθος και αδιευκρίνιστο σώμα. Απλό.

84) Ιάσωνος 31 ισόγειο (Hostel)Ελεάνα, ξανθιά ρωσίδα προτζιλφ με πιτσιλιές αίματος στο στήθος τις οποίες επιδέξια καμουφλάρει γαι να φαίνονται ως φακίδες. Απλό.

    Εδώ πιάσαμε μια κουβέντα με τη τσατσά και 2 πάκηδες. Οι πάκηδες έλεγαν ότι δεν υπάρχει πουθενά δουλειά και ότι έχουν φύγει αρκετοί. (εμένα γιατί μου φαίνονται κάθε μέρα και περισσότεροι; :think:). «Δεν έκο καρτια...τιποτε...αστυνομία (σταύρωσε τα χέρια του για να δείξει ότι τους πιάνουν συνέχεια)». Η βουλγάρα τσατσά συμφωνούσε συμπονώντας τους πάκηδες.

85) Ιάσωνος 30 ημιυπόγειο – Η καστανή όμορφη κοπελίτσα με το ωραίο 2,5 στήθος και το καλό –αλλά λίγο πλαδαρό- σώμα. Απλό.

Ο πάκης δίπλα μου είχε πέσει σε λήθαργο. Δεν ξύπνησε όυτε όταν βγήκε η κοπέλα στο σαλόνι.. Παίζει και να ταν ψόφιος βέβαια. Δεν πειράζει...σχωρεμένος

86) Ιάσωνος 30 ημιόροφοςΑλεξάνδρα η μελαχρινή γυμνή αλβανιδούλα με το μικρό στηθάκι. Απλό.

87) Ιάσωνος 27Έρικα η μελαχρινή λεπτή κοπέλα με το καλό σώμα, μικρό στήθος και ωραίο κώλο. Απλό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

88) Λεωνίδου 28 κάτω Άννα από ιας 1 παλιότερα. Καστανή με καλό κορμί, μικρά βυζιά, καλό κώλο και υπερξυνισμένα μούτρα. Απλό

89) Λεωνίδου 28 πάνω – Ένα μελαχρινό φρόκαλο...ένα άσχημο τελειωμένο κοκαλιάρικο γυφτοπρεζάκι με κύφωση...έμεινα μόλις την είδα. Πρωκτικό στα  10.

90) Ιάσωνος 19 πάνωΝικολέτα, αδιάφορη ξανθιά γεματούλα. Απλό.

91) Ιάσωνος 19 κάτω – η θεόχοντρη αγενής μαλακισμένη φακλάνα Μαρία από περγάμου 1 πάνω με απλό στα 10.

Αγενής και με πολύ τσαμπουκά όταν έφυγα.

92) Ιάσωνος 20 αριστεράΜίκυ από ιασ 44 αριστερά. Μελαχρινή λεπτή με μεγάλα 3,7 βυζιά πολύ πεσμένα και καλό κώλο. Φόλα μέσα στο δωμάτιο. Απλό.

93) Ιάσωνος 20 μεσαίο – Μία κοντόπορνη άσχημη γύφτισσα με μεγάλα πεσμένα βυζιά και άσχημο δέρμα.

94) Ιάσωνος 20 δεξιά Βαλέρια (με κάποια επιφύλαξη, γιατί άκουσα τη φωνή της απ΄την κουζίνα και δεν έκατσα μέχρι να βγει.) Βαμμένη ξανθιά κοντόπορνη με καλό σώμα, μικρό στητό βυζί και σφιχτό κωλαράκι. Αδερφή της ιωάννας από κολ11 υπόγειο παλιότερα. Απλό.

95) Κεραμεικού 26 (Hilton) – Μελαχρινή λεπτή πλαδαρή γύφτισσα με μικρό στήθος. Ελ.στοματικό στα 10 ευρώ.

96) Ιάσωνος 1 δεξιά - Κλειστό

97) Ιάσωνος 1 μεσαίο πάνω δεξιά - Κλειστό

98) Ιάσωνος 1 μεσαίο πάνω αριστερά - Κλειστό

99) Ιάσωνος 1 αριστεράΕλίζα, καστανή με κοντό μαλλί, λευκόδερμη, μικρό στήθος, υπερξυνισμένα μούτρα.

    Εδώ έπεσε πολύ ξύλο ανάμεσα σε πρεζάκια. Ένας απ’αυτούς ήταν τάβλα κάτω ετοιμοθάνατος (με τα εντόσθια έξω...χαχαχα :jerking:) και οι άλλοι του έλεγαν «έλα, είσαι καλά...». Έκατσα είδα λίγο ξύλο, μέχρι που θυμήθηκα τον πρωταρχικό σκοπό μου συνεχίζοντας έτσι χωρίς καθυστερήσεις την τσάρκα μου.

100) Κολωνού 11 πάνω – ένα κοντό μπαζάκι αδιάφορο.

101) Κολωνού 11 ισόγειο – Μια μελαχρινή εμφανίσιμη με μικρό ωραίο στήθος και κωλάρα. Απλό.

102) Κολωνού 11 υπόγειο – 1η η Έλενα, καστανή με κωλάρα και μικρό πεσμένο στήθος και 2η η Ρωξάνα, ξανθιά λευκόδερμη με μικρά βυζιά και κωλάρα επίσης. Απλό και οι δυο οι καλτακες.

Τη ρωξάνα τη χούφτωσα φεύγοντας, για να μάθει να κοιτά σαν ηλίθια. (παρεπιπτόντως με είχε ξεπετάξει στο κολ 32 πάνω...έχω και κριτική)

103) Κολωνού 27 πάνω – Μελαχρινή κοντόπορνη άσχημη γύφτισσα με μεγαλούτσικο στήθος. Απλό.

104) Κολωνού 27 υπόγειο – Μια άσχημη τάπα που δεν βλεπότα.

105) Κολωνού 27 ισόγειοΧριστινά (κατά προφέσορ)/Άννα (κατά lust) ξανθιά λευκόδερμη μεγάλα πεσμένα βυζιά, πλαδαρή με άσχημο κώλο. Έπιασε τις πούτσες όλων εκτός απ’τη δική μου, περνώντας επιδεικτικά από μπροστά μου, χωρίς να με κοιτάζει. Σε προσπάθεια μου της πιάσω τα βυζιά με απέφυγε. Τόση απόρριψη πια...εμένα μάνα δεν με γέννησε.


106) Κολωνού 30 κάτω - κλειστό

107) Κολωνού 30 πάνωΙωάννα, η γνωστή μελαχρινή όμορφη ρουμάνα με τα ωραία 2,6 βυζιά και το καλό σώμα. Απλό.

Με κοίταζε με ένα ηλίθιο δυσκοίλιο βλέμμα στο σαλόνι, που δεν μπορούσα να το πιστέψω. Σηκώθηκα κι έφυγα παραμερίζοντας την τσατσά που μου τα χε πρήξει.

108) Κολωνού 32 πάνωΝτιάνα η ξανθιά λεπτή κοντόπορνη με το ωραίο σώμα και ένα άλλο καστανό μπάζο. Απλό και οι 2.

109) Κολωνού 32 υπόγειο – Ένα μπαζάκι...δεν το θυμαμαι πολύ καλά.

110) Κολωνού 32 ισόγειο – Μια μελαχρινή βυζαρού με 4αρια γνωστή γυρολόγος, πλαδαρό υπέρβαρο σώμα. Απλό.

111) Κολωνού 48 – Ένα κοντόπορνο μπάζο...καινούρια νομίζω.

112) Κολωνού 47 κάτω – Μια μελαχρινή χοντρούλα με χυτά μεσαία βυζιά και μεγάλο κώλο.

Με κοιτούσε με παραπονιάρικα ματάκια, όση ώρα της έπιανα τον κώλο, υποσχόμενος της να ξαναγυρίσω κάποτε.

113) Κολωνού 47 πάνω – 1η μία κακάσχημη σάπια τζιλφ που μας κορόϊδευε (εμένα και τους πάκηδες συναγωνιστές) όταν φεύγαμε και μια άλλη μελαχρινή νοικοκυρά με μεγάλο πεσμένο στήθος μέσα σε ολόσωμο βρακί.

114) Κολωνού 53 (Κοτέτσι) – μελαχρινή χοντρή με τεράστιο κυττιρυτιδιασμένο κώλο.

115) Καλλέργη 33 – Κλειστό.

116) Δεληγιώργη 30 – Κλειστό με λουκέτο.

117) Δεληγιώργη 39Αλίνα ο «θηλυκός bigfoot», μελαχρινή γύφτισσα τριχωτή με 2,2 ωραία βυζιά και κωλάρα. Ελ.στοματικό στα 10.

Σηκώθηκα, πιάνοντας τον κώλο της...αυτή νόμισε ότι θα περάσω και πήγε να με πιάσει, αλλά την απέφυγα με ένα πολύ επιδέξιο ελιγμό που καταλήγει σε πιρουέτα, αφήνωντας την απορημένη.

118) Ακομινάτου 2 αριστερά – Η ξανθιά με το μπουκλωτό μαλλί, λευκόδερμη με το μεσαίο στητό στήθος. Απλό.

119) Ακομινάτου 2 δεξιά – Το γέρικο τραβεστοτρανς του ιδρύματος (πρέπει να ναι κοντά στα 70)

120) Λεωνίδου 6Μαρία η ξανθοκαστανή αλβανίδα (αυτή με τις αδερφές) με τα μεσαία πεσμένα βυζιά. Απλό.

Με πήρε αγκαλιά καιι δεν με άφηνε να φύγω.
- Κάτσε 2 λεπτά έτσι και μετά φεύγεις
Ένιωσα λίγο άβολα εδώ αλλά της έκανα το χατήρι και έτσι για τα επόμενα 2-3 λεπτά φέραμε μερικές ζεμπεκιές μαζί στο σαλόνι.

 

121) Κεραμεικού 13 πάνωΣίσυ από λεω28 πάνω. Μελαχρινή άσχημη πλαδαρή γύφτισσα με πεσμένο στήθος. Απλό.

122) Κεραμεικού 13 ισόγειοΑνδριάνα από ιας 20 μεσαίο. Αδύνατη κοντόπορνη καλή κοπελίτσα με πολύ μακρύ μαλλί και μικρό στητό στήθος. Απλό.

123) Κεραμεικού 13 υπόγειο Κρίνα, μελαχρινή γεματούλα με σφιχτό όμως σώμα, μεσαία στητά βυζιά και στοιβαρό κώλο. Απλό στα 15.

Όταν έχει καλό καιρό, θα τη δείτε να βγαίνει και έξω απ’το μπουρδέλο με το στρινγκ μόνο. Σε 2 περιπτώσεις είχα κάνει προκαταρκτικά δρόμου μαζί της. Πιάσιμο κώλου και βυζιού μπροστά στους black dudes πρεζέμπορους.

124) Κεραμεικού 15 άνω – Ξανθιά πλαδαρή λευκόδερμη με μεσαία βυζιά. Απλό.

125) Κεραμεικού 15 κάτωΆντρεα, μελαχρινή αδύνατη με μικρό στητό όμορφο στηθάκι και μικρό κωλαράκι. Απλό.

Ανηφόρισα προς μενάνδρου για το τελευταίο σπιτάκι του μεταξουργείου.

126) Μενάνδρου 45 – Ξανθιά αδύνατη προμιλφ στραπατσαρισμένη, άσχημη και ειρωνική. Απλό

    Στη συνέχεια κατευθύνθηκα προς το μετρό ομόνοιας, όπου με τον ηλεκτρικό έφτασα στην Βικτώρια γύρω στις 16:30. Πετάχτηκα στα γρήγορα προς φυλής βγαίνοντας εκτός αρχικής πορείας που ήταν η οδός αλκιβιάδου, με σκοπό τα ξεπτάδικα 84-86.

127) Φυλής 84 κάτωΣόνια η μελαχρινή αλβανίδα προμιλφ με το ωραίο σώμα, τα μεσαία πεσμένα βυζιά και τον ωραίο κώλο. Απλό.

Κάναμε πολλές αγκαλιές και χουφτώματα στο σαλόνι...τόσες που όταν την κοπάνησα θύμωσε. Δεν φτάνει που με άγγιζε ξεδιάντροπα τόση ώρα, θύμωσε κι από πάνω.  :2funny:

128) Φυλής 84 πάνω – Μια μελαχρινή με καλό σώμα, μεσαία βυζιά και κωλάρα. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος. Την έχω δει και στο αχιλλέως 51.

129) Φυλής 84 β΄ όροφος – Κλειστό ασφαλώς.

130) Φυλής 86 πάνωΜιχαέλα του xilnik (ο οποίος επίσης είναι και γαμώ τους πορνορεπόρτερ). Μελαχρινή λεπτή ψηλή όμορφη με καλές αναλογίες. Απλό.

131) Φυλής 86 κάτω – 1η η Κατερίνα από φυλής 59, μελαχρινή με καλό βυζάκι και κώλο, ασχμούτσικο μούτρο. 2η μία καστανομελαχρινή με στοιβαρό σώμα, μεσαία βυζιά και καλό κώλο. Ανακοινώθηκε βασικό και για τις 2.

    Κάπου εδώ αποφάσισα να κάνω ένα διάλλειμα μέχρι να αλλάξει η πρωινή με την απογευματινή βάρδια, ανηφορίζοντας προς την πλατεία, όπου έκατσα στα έβερεστ για ένα μικρό φαγοπότι. Είχε προσφορά στα σάντουιτς με 3 ευρώ αν έβαζες μέχρι 4 συστατικά. Εγώ έβαλα κοτόπουλο φιλέτο, τυρί, πατάτες και ντομάτα. Μετά απ΄το φαγητό ανηφόρισα ξανά προς ΑΣΟΕΕ για να ρίξω το τρίτο και τελευταίο κατούρημα της τσάρκας. Στη συνέχεια κατηφόρισα προς αλκιβιάδου. Δυστυχώς περίμενα πολύ ώρα μέχρι να αλάξουν οι βάρδιες, με αποτέλεσμα να παγώσω. Κατά τις 17:15 είχε ολοκληρωθεί η αλλαγή της βάρδιας μόνο στα 16β και γ, Κάθε λεπτό που περνούσε όμως μου φαίνονταν σαν αιώνας μέσα στο παγωμένο και αφιλόξενο τοπίο της αλκιβιάδου.


Κάπου εδώ ξεκινά η απογευματινή βάρδια

132) Αλκιβιάδου16 δεξιά – 1η η Κατερίνα η σέρβα με τις αρθρώσεις της να τρίζουν σαν ξύλινο πάτωμα (είσαι εσύ ένας...ξέρεις), ξανθιά με κοντό μαλλί, πεσμένα βυζιά και μεγάλο κώλο. Φουλ πρόγραμμα. 2η η Βικτώρια ξανθιά με καλό σώμα, μικρά βυζάκια και ωραίο κώλο. Ελ.στοματικό.

133) Αλκιβιάδου16 μεσαίοΑλίνα (νομίζω) μελαχρινή μιλφ πλαδαρή με μικρό στήθος. Ελ.στοματικό τελειωτικό.

Άρχισε να μου τρίβεται στο σαλόνι. Λίγο τη χούφτωσα γιατί έχει κάτι που με απωθεί.

134) Αλκιβιάδου16 αριστερά – Δυστυχώς δεν είχε ανοίξει ακόμα το φως και δεν έκατσα να περιμένω. Για τα πρακτικά πάντως, στην πρωινή β΄ρδια παίζει η Νταϊάνα η βουλγάρα και το απόγευμα η Κατερίνα η κρητικιά. Τώρα αν ήταν κάποια άλλη...

135) Ιουλιανού 71Βίκυ η καζακστανή, χοντρή ασιάτισα με μεγάλα πλέον βυζιά, με ελ.στοματικό τελειωτικό.

Πορεία προς διδύμου.

136) Διδυμου 27 - Κλειστό

137) Διδύμου 25 - Κλειστό

138) Διδύμου 20 Βαλέρια (όχι από αγκύρας και αλκ113) άγνωστη προς εμένα, καστανή όμορφη, προμιλφ με ωραίο αδύνατο σώμα, μικρά στήθη και ωραίο κωλαράκι. Ενδιαφέρουσα περίπτωση. Ελ.στοματικό...τελειωτικό δεν θυμάμαι.

Προφέσορ ξέρεις τι πρέπει να κάνεις...

139) Διδύμου 18 ισόγειοΑλιόνα, τζιλφ, ξανθιά γοητευτική με καλό χαλαρό σώμα λόγω ηλικίας βέβαια, μεγάλα ενισχυμένα στήθη με ελ.στοματικό τελειωτικό.

140) Διδύμου 18 υπόγειο - Η Ειρήνη από φ84-86 μελαχρινή με μικρό στήθος και μεγάλο κώλο. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.

141) Διδύμου 16Λϊλιαν από αγκύρας. Καστανή νταρντάνα μιλφ με μεγάλο κώλο, μεσαία στήθη, με ελ.στοματικό τελειωτικό.

142) ‘Ελλης 3 Ισαβέλλα μελαχρινή χοντρή με μεσαία στήθη. Πρωκτικό

143) Διδύμου 8 κάτω – Κοντόπορνη ξανθιά με ίσιο μαλλί, καλό σώμα και κώλο, μικρό βυζί με διάφορα προγράμματα τα οποία δεν έκατσα να ακούσω.

144) Διδύμου 8 πάνωΑντίνα ξανθιά άσχημη με μικρό στήθος και υπερκωλάρα. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.

145) Φυλής 40Ελένη (πρώην χριστίνα), ξανθιά κοπέλα όμορφη με καλό σώμα, μεσαίο στήθος και καλό κώλο. Γυμνό τσιμπούκι και κωλος.

146) Φυλής 54 πάνω – Μια ξανθιά πλαδαρή άσχημη γύφτισσα με πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.

147) Φυλής 54 κάτωΛάουρα μελαχρινή όμορφη λεπτή κοπέλα με ωραίες αναλογίες και Ναταλί παχουλή με κρεμαστά βυζιά. Απλό και οι 2.

148) Φυλής 66 δεξιάΝικολέτα ξανθιά όμορφη κοπέλα με μεσαίο στήθος και φοβερό κώλο και Ελένη (aka Λάουρα από φ109 πάνω) ξανθιά πιπίνα με καλό λεπτό σώμα, μικρό στήθος. Απλό και οι 2.

149) Φυλής 66 αριστερά – Μια ξανθιά νυφίτσα με μικρό στήθος και στοιβαρό κώλο. Πρωκτικό.

Παίξαμε λίγο με χουφτώματα και υποσχέσεις από μένα ότι θα γυρίσω.

150) Φωκαίας 17 κάτωΆννα μαρία από φ80. Καστανή λευκόδερμη με μικρό στήθος, αδιάφορο κώλο. Γυμνό τσιμπούκι (νομίζω..) και κώλος.

151) Φωκαίας 17 πάνω - Κλειστό

152) Φωκαίας 19 Άννα μελαχρινή μικρά βυζιά, ολόγυμνη, μαϊμουδίσιο πρόσωπο, με κομμένο το μικρό δαχτυλάκι του ενός ποδιού της. Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.

153) Φωκαίας 25 πάνωΆννα η ξανθιά φακλάνα με τα μεγάλα βυζιά και κώλο. Φουλ

154) Φωκαίας 25 κάτω – 1η η Ντιάνα, ξανθιά με ωραίο σώμα, βυζάκι και κωλαράκι και 2η η Μόνικα νιάου μελαχρινή με μικρό βυζάκι και κωλάρα. Ελ.στοματικό και οι 2.

Με το ζόρι έφυγα απ’τη Μόνικα που με άρχισε στα φιλιά στο σαλόνι, αλλά έπρεπε σήμερα να πάω με κάποια καινούρια.

155) Φωκαίας 27 υπόγειοΑλίνα η άσχημη μιλφ με το αδιάφορο σώμα. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.

156) Φωκαίας 27 ισόγειοΒικτώρια η ξανθιά λευκόδερμη ουκρανέζα με το μεγάλο ωραίο στήθος. Ελ.στοματικό και ίσως τελειωτικό.

157) Φωκαίας 27 πάνωΈλενα βυζαρού facebook μελαχρινή με μεγάλα 4,2 βυζιά και στρογγυλό τροφαντό κώλο.

Βγήκε γυμνόστηθη στο σαλόνι και παίχτηκε άγριο παιχίδι με χουφτώματα. Δυστυχώς υπέκυψα πληρώνοντας 20 ευρώ για ένα μάπα γαμήσι. ΓΑΜΙΟΛΑ!

158) Φωκαίας 24 – Μια καστανή πλαδαρή αδιάφορη τελείως.

159) Φωκαίας 22 κάτω Αλεξάνδρα το μελαχρινό λεπτό πιπίνι με το μικρό στήθος και το ωραίο κωλαράκι. Πρωκτικό.

Κι εδώ παίχτηκε φοβερή φάση με φιλιά και χουφτώματα, δυστυχώς είχα μόνο 10 ευρώ μαζί μου ακόμα, οπότε έφυγα αναγκαστικά νιώθοντας πολύ άσχημα.

160) Φωκαίας 22 πάνω αριστερά – Μια μελαχρινή λεπτή αδιάφορη άστηθη. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.

161) Φωκαίας 22 πάνω δεξιάΆννα η μελαχρινή βυζαρού τροφαντή με το πρωκτικό και το γυμνό τσιμπούκι.

162) Φυλής 74 δεξιά – Μια που δεν την θυμάμαι, πάντως είχε κωλάρα...μάλλον καινούρια ήταν.

163) Φυλής 74 αριστερά Νατάσα ξανθιά λευκόδερμη ψηλή με μεσαίο πεσμένο στήθος. Ελ.στοματικό.

164) Φυλής 59 κάτω – 1η η Χριστίνα ξανθιά προμιλφ όμορφη με μικρό στήθος και 2η μια Αννούλα (νομίζω) καστανή αδιάφορη. Βασικό και οι 2.

165) Φυλής 59 πάνω - Κλειστό

166) Φυλής 61 – Μελαχρινή με μεσαίο στήθος και στοιβαρή κωλάρα

167) Φυλής 80Μαρία, μελαχρινή με μικρό στήθος και στρογγυλή κωλάρα. Γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό.

168) Φιλιππίδου 11 – Κλειστό εδώ και μήνες

169) Φυλής 65 πάνω – Μελαχρινή με καλό σώμα και κώλο (δεν θυμάμαι άλλα...σόρυ το μυαλό μου έχει γίνει σαν πουρές αυτή τη στιγμή)

170) Φυλής 65 κάτω – Μελαχρινή κι εδώ αδιάφορη, δεν τη έχω ξαναδεί.

171) Φυλής 67Νατάσα μις πίγκυ με ωραίες 3,2 βυζάρες και κωλάρα. Απλό.

172) Φυλής 69 πάνω – το Χριστινάκι με το πλαστικό βυζάκι και το χορευτικό κωλαράκι. Απλό.

Την προτιμούσα το 2006 όταν πρωτοεμφανίστηκε στην φυλής.

173) Φυλής 69 κατωΤάνια από φωκ 17 κάτω. Προμιλφ με μπουκλωτό μαλλί, μικρό βυζί και μεγάλο κώλο. Γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό.

174) Φυλής 71 πάνωΧριστίνα η φόλα από αλκ16 και φυλής 40. Ξανθιά λεπτή μιλφ με μικρό στήθος και καλό κώλο. Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.

175) Φυλής 71 ισόγειοΕυτέρπη (aka Άννα.Ιλόνα,Τζούλια) ξανθιά λεπτή με ωραίο 2 αρακι βυζί και ωραίο κώλο. Απλό.

176) Φυλής 71 υπογειο – η μελαχρινή χοντρούλα με τα κρεμαστά βυζιά. Ελ.στοματικό.

177) Μονής Προδρόμου 16 υπόγειο - Κλειστό

178) Μονής Προδρόμου 16 πάνω (Βαπόρι) – Μια αδιάφορη (όχι οι γεωργιανές)...δεν τη θυμάμαι.

179) Φυλής 92 δεξιά – η Λαουρα/Μπάρμπαρα/Νικόλ κοντόπορνη αδύνατη με μικρό χορευτικό κώλο και μια άλλη μελαχρινή ομορφούλα με ωραίο σώμα, μικρό στήθος και ωραίο κωλο. Απλό και οι 2.

180) Φυλής 92 αριστερά – η πρωταθλήτρια της ενόργανης (κατά lust) από κολ32 ισόγειο. Μελαχρινή κοντόπορνη υπερτάπα με γεροδεμένο σώμα, άβυζη και άσχημη. Ελ.στοματικό εδώ.

181) Αγκύρας 12 αριστερά - Κλειστό

182) Αγκύρας 12 δεξιά - Κλειστό

183) Αγκύρας 1Βίκυ τραβεστί με μεσαίο πλαστικό στήθος, αδύνατη γυμνασμένη...και με πέος προφανώς.

184) Αχαρνών 104Έλλη η πρόεδρος. Υπερτιτάνια γιγαντόσωμη νταρντάνα με τεράστια βυζιά. Απλό με 30 και ανεβαίνει.

185) Αχαρνών 85Τ
 

Επισκέπτης
185) Αχαρνών 85Τζέσικα πορνοράμπιτ από φυλ134 και φυλ65 κάτω. Ξανθιά λεπτή ομορφούλα με καλό σώμα και πλαστικά boobies. Απλό στα 20 και 40 με 69 και κάτι άλλες μαλακίες...αστεία πράγματα για να κοροίδέψουν τον κόσμο.

186) Φυλής 99 Βίκυ τραβεστί, ψηλή μελαχρινή με μεγάλα πλαστικά βυζιά και υποθέτω και πούτσα.

187) Μαγνησίας 11 – Μια μελαχρινή πλαδαρή η οποία ήταν με τα πολιτικά όταν μπήκα και της είπα ότι θα ξαναπεράσω.

188) Φυλής 109 πάνωΜαργαρίτα (η γνωστή άραγε.. :think:.δεν τη γνώρισα) ψηλή ξανθιά με καλό σώμα, αδιάφορο πρόσωπο. Απλό

189) Φυλής 109 κάτω - Κλειστό

190) Φυλής 134 πάνωΑλίνα μελαχρινή με καλό σώμα, μικρό στήθος και κωλάρα. Βασικό και έξτρα...αυτό ανακοινώθηκε.

191) Φυλής 134 ισόγειο Λίλυ, καινούρια μαυριδερή ασχημούτσικη κοπέλα με μεγαλούτσικο πεσμένο στήθος και στοιβαρή κωλάρα.

Τη χούφτωσα και η τσατσά με μάλωσε.

192) Φυλής 134 υπόγειο – Καστανομελαχρινή όμορφη κοπέλα με καλό σωματάκι, μικρό βυζί. Απλό.

193) Φυλής 136Μιχαέλα, ξανθιά με μεγάλα βυζιά πλαστικά και κάποια παχάκια. Καλή κοπέλα. Πρέπει να το κοψε το ακάποτο.

194) Πιπίνου 65 – Κλειστό.

195) Πιπίνου 54 – Τραβεστί λεπτό με αλογοουρά και καράφλα επάνω, αβυζο, ευγενικό...

Μου είπε ότι εδώ έχει τραβεστί. Ευχαρίστησα και έφυγα.

196) Καλύμνου 48 κάτω – Ξανθιά τζιλφ άσχημη με μεγάλα βυζιά. Απλό νομίζω

197) Καλύμνου 48 πάνω – Ξανθιά προτζιλφ με κοντό μαλλί, μεσαίο στήθος και μεγάλη περιφέρεια. Απλό.

198) Καλύμνου 36Νανά η γνωστή με το μικρό στήθος και τη μεγάλη περιφέρεια

199) Μαγνησίας 1 Ντιάνα ξανθιά γιαγιούλα με μεσαίο στήθος και φουλ πρόγραμμα.

200) Πιπίνου 32 (Γατόσπιτο) – Κλειστό.

    Επιτέλους είχα τελειώσει. Η ώρα ήταν 20:06. Έγραψα όσα θυμόμουν (εκτός από κάποια που επέλεξα να μη τα γράψω λόγω κούρασης). Πιστεύω είναι αρκετά αναλυτική...είναι σίγουρα καλύτερη απ’τις 2 πρώτες hyper ενημρώσεις μου. Να στε όλοι καλά. Και όσο πιεσμένοι και στρεσαρισμένοι να είμαστε οφείλουμε να κάνουμε τα πράγματα που μας χαλαρώνουν και μας ευχαριστούν...αλλιώς ζούμε σε μια συνεχή μιζέρια. Ξεκούραση τώρα και αύριο μεταμεσονύχτια εξόρμηση στη φυλής.
Adios…


Υ.Γ: Το μπουρδέλο με τα περισσότερα σκαλοπάτια (μαζί με τα εξωτερικά) είναι το φυλής 136 με αριθμό σκαλοπατιών 39. 2ο έρχεται το Κεραμεικού 26 με 38 σκαλοπάτια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom