Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 180 άτομα (24 μέλη και 156 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες καλησπερα.μηπως γνωριζει κανεις αν η λιλιαν η μιλφ που δουλευε και διδυμου 8 κατω εργαζεται στο ξανθιπης;
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
επισκεψη πρωι σημερα στην αννα φωκαιας 22 πανω αριστερα...
η αννα ειναι στανταρακι απ'το καλοκαιρι και μιας και ο προφεσορ (θενκς φιλε) εχτες ακουσε
και κουλουρι στο μενου ειπα να τρεξω...εμφανισιακα πιο πολυ σε παραπεμπει σε μεταξι παρα σε φυλης,ειναι μινιον αδυνατο κοντοπορνο ρουμανακι αρκετα χαριτωμενο με μαυρα μαλλια μεχρι τους ωμους,τιποτα το ιδιαιτερο σιγουρα αλλα σε οσους αρεσουν τα συγκεκριμενα κριτηρια καλο θα ειναι να ριξουν μια ματια,οσοι θελουν νταρντανες (τυπου νταιανας,μπαρμπορας,σακιρας κ.τ.λ) ας προσπερασουν...
στα ενδοτερα,τολμω να πω οτι ειχα χρονια να περασω τοσο καλα σε μπουρδελο,κι'ομως τα εκανε ολα τοσο αψογα...με παρακαλεσε μονο μιας και το κουλουρι τωρα το προσθεσε στο προγραμμα να ειμαι λιγο ησυχος,οπως και επραξα βεβαια,γι'αυτο οσοι πατε για το συγκεκριμενο λογο κοιταξτε να μην ειστε καφροι γιατι η κοπελα ειναι πολυ καλη και θελει εναν αλφα χειρισμο...
δουλευει ολη μερα μου ειπε...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αυτό το σουβλατζιδικο ανοιγοκλεινει κατα καιρους, φυλησυχε τυπε.
Πριν κανα- 2 χρόνια παλι ειχε ανοιξει και ειχε κρατησει μερικους μηνες τότε.
Και σε μπουρδέλο να το γυρίσει, τα ίδια θα συμβούν...  :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.139
Πόντοι
46.232

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ρε τυπε αν μιλαμε για την ιδια ειναι πολυ χαλι εμφανισιακα....
κατω απ το μεσο ορο του μεταξουργιου  :-
anyway γουστα ειναι αυτα.. ;)
Και η Φωτεινούλα στο Ιάσωνος 33 (Μεταξουργείο) θεωρείται αντικειμενικά από τις πλέον άσχημες. Κοντή και υπερβολικά αδύνατη με αόρατα βυζιά και "χαραγμένη" ματιά όλα μέσα όμως σε πολύ καλό και φιλικό χαμόγελο. Ωστόσο αρκετοί, τρελαίνονται να περνάνε μαζί της. Τελευταία δεν την έχω πετύχει...

Να φανταστείς λίγο πιο ωραία από την παρακάτω ...  :2funny:

uglyyy.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.139
Πόντοι
46.232
Και η Φωτεινούλα στο Ιάσωνος 33 (Μεταξουργείο) θεωρείται αντικειμενικά από τις πλέον άσχημες. Κοντή και υπερβολικά αδύνατη με αόρατα βυζιά και "χαραγμένη" ματιά όλα μέσα όμως σε πολύ καλό και φιλικό χαμόγελο. Ωστόσο αρκετοί, τρελαίνονται να περνάνε μαζί της. Τελευταία δεν την έχω πετύχει...

Να φανταστείς λίγο πιο ωραία από την παρακάτω ...  :2funny:

uglyyy.jpg
:2funny: :2funny: :2funny: σωστός ο στρατηγός....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Και η Φωτεινούλα στο Ιάσωνος 33 (Μεταξουργείο) θεωρείται αντικειμενικά από τις πλέον άσχημες. Κοντή και υπερβολικά αδύνατη με αόρατα βυζιά και "χαραγμένη" ματιά όλα μέσα όμως σε πολύ καλό και φιλικό χαμόγελο. Ωστόσο αρκετοί, τρελαίνονται να περνάνε μαζί της. Τελευταία δεν την έχω πετύχει...

Να φανταστείς λίγο πιο ωραία από την παρακάτω ...  :2funny:

uglyyy.jpg
Εγω την πετυχα στο κολωνου 47 και πήγαινα επι σκοπου να την γαμησω.
Αλλά τελικα δεν τα καταφερα, 3 φορες απανωτα που την πετυχα εφυγα τρεχωντας, κριμα και θα ηταν πολυ καλτ συνουσια  :( :(
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μπεμβεδατε τυπε εσενα θα σου προτεινα τη ντορα (φυλης 200),ειναι
ξανθια ρωσιδα με βυζαρες και κολαρα και πολυ εκφυλη,πηγαινε και θα με θυμηθεις...
 

ratsas_21

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ξερετε αν παιζει σημερα η αννα απο φωκαιας 25 πανω σημερα ........με το φουλ προγραμμα?>
 

panosg

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανένας ή έχει τύχει να πετύχει την Κατερίνα, μια μελαχρινή, με μικρό στήθος, λεπτή που δούλευε κυρίως πριν 1 χρόνο περίπου Ιάσωνος 1Β στο Μεταξουργείο. Που μπορώ να την βρώ αν την εχει πετυχει καποιος ;;;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τώρα στο Φυλ 59 πάνω παίζουν 2 όμορφα μικρά ονόματι Αντα και Μαρίνα.Η Αντα φέρνει σε κοντοπούτανο αλλά εχει γαμώ τα σώματακια και ωραίο βύζο.Αν κάτσει και τρίτη βάρδια θα την ιππεύσω όπως και δήποτε
Στο Φωκ.22 δεξι ισόγειο ενα εξίσου ωραίο με κορμάκι σουπερ γαμεύσιμο και ωραία βυζιά.Κάνει και ακά.Αν θυμάμαι καλά Άννα.
Στο 84 κάτω ένα επίσης ωραίο και ολίγον μπουζουκόφατσα με σιλικονέ στήθος.
Στο 86 κάτω, Κατερινα απο 134 και τελευταία απο 59 μαζί με την new entry Πατρίσια, μια νεαρά ανεπαισθήτως τσιγγανόχρωμη, μιλφοφέρνουσα σε σώμα και φάτσα η οποία ειναι κανά 2 μέρες Ελλάδα.
Τη τίμησα τη νεαρά η οποία κάνει καλό γαμησάκι με ακά και ειναι  και αρκετά ευδιάθετη.
Η πιο ωραία της βάρδιας μάλλον η κοπέλα που δουλέυει πάνω στο 65.Δε συγκράτησα όνομα αλλά μάλλον ειναι γνωστη στους τακτικούς χύστες της Φυλής.Ψηλή, ωραίο πρόσωπο και κορμί με καλοσχηματισμένο μεσαίο στήθος.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μίνι βραδινή τσάρκα.

Έψαχνα να βρω την Μόνικα του Φ.84/6, αλλά τζίφος.
Οπότε ένα σύντομο γρήγορο πέρασμα από μερικά "σπιτάκια¨

Φ. 69 ΙΣ.: Μια καινούργια άφιξη, η Κορίνα. Ένα κοντοπούτανο άβυζο, με καλό σωματάκι, μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, τατουάζ στο δεξί ώμο/μπράτσο. ήθελα κάτι καινούργιο να δοκιμάσω (π.χ. Μόνικα) οπότε πέρασα στα ενδότερα. Χαμογελαστό και ορεξάτο το μικρό. Αρνητικό το ότι δεν του αρέσει το 69, αλλά ίσως καλύτερα, αφού όταν πλησίασα τα κάτω διαμερίσματα, μύριζε άσχημα "κωλίλα" . . .. :S  Αν εξαιρέσουμε το ατυχές (ελπίζω) συμβάν, αν κάποιος την επισκεφτεί στην αρχή της βάρδια, θα περάσει καλά.

Φ. 65 ισ.: η Τζέσσικα
Φ. 65 1ος: Μάλλον η Ουάννα, μια καλύγραμμη ξανθιά, αλλά λίγο κρύα μου φάνηκε.
Φ. 84 ισ.: η Σόνια
Φ. 84 1ος: η Μαργαρίτα
Φ. 86 1ος: η Μηχαέλα  :kissass:
Φ. 86 ισ.: Δυο νέες μέτριες κοπελιές. Η μια τσιγγανοέφερνε.
Φ. 74: ένα μπαζάκι με χάλια οδοντοστοιχία.
Φ. 66δ: ένα αδύνατο με φουλ
Φ. 40: η Έλενα η ξανθούλα συνεσταλμένη με το φουλ

'Αγκυρας 12: μια Τζούλια ΧΧΧΧΧΧΧL ! ! !
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
απο βυζια και γενικοτερα τι ελεγε αυτη?

Επειδή τρόμαξα, δεν είδα και πολλά . . .
Άσε που φορούσε ένα μαύρο babydoll, για να καλύπτει τις "ατέλειες" !
αααα, φορούσε και κόκκινες μπότες.

Πάντως ήταν χαμογελαστή, εν συγκρίση με την πρωινή Όλγα/Όρκα
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Τελικα ,ποσες Αννες,Τζουλιες,Ρωξανες,Ντιανες ,κλπ υπαρχουνε ρε γαμωτο? Εχω χασει το λογαριασμο...αλλα  ονοματα δεν υπαρχουνε να τους δινουνε? Δεκα-δωδεκα  ονοματα διαρκως ανακυκλωνονται...Το "Ευτερπη" παντως  ωραιο...γελαω οταν το διαβαζω...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Τελικα ,ποσες Αννες,Τζουλιες,Ρωξανες,Ντιανες ,κλπ υπαρχουνε ρε γαμωτο? Εχω χασει το λογαριασμο...αλλα  ονοματα δεν υπαρχουνε να τους δινουνε? Δεκα-δωδεκα  ονοματα διαρκως ανακυκλωνονται...Το "Ευτερπη" παντως  ωραιο...γελαω οταν το διαβαζω...

:cheesy:Ναι, είναι μερικά ονόματα που χρησιμοποιούνται κατά κόρον! Καλά, αυτή που έχει αλλάξει τα περισσότερα ονόματα είναι ή Άννα-Ιλόνα-Τζουλιάννα-Ευτέρπη του Φ71Β! Μια εποχή έγινε καστανή όταν είχε αλλάξει όνομα! Θυμήθηκα ένα επεισόδιο του ΡΕΤΙΡΕ όπου η Ειρήνη (Τζόυς Ευείδη) είχε γνωρίσει κάποιον γκόμενο Δημήτρη-Σάκη-Θανάση απατεώνα που την κορόιδευε!
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Φ. 65 1ος: [size=14pt]Μάλλον η Ουάννα[/size], μια καλύγραμμη ξανθιά, αλλά λίγο κρύα μου φάνηκε.
:thumbsup: Σωστός!Και έλεγα οτι κάτι μου θυμίζει.Την είχα πηδηξει το καλοκαιρι που είχε το μαλλί ξανθό.Τωρα το έχει σκουρύνει.Ωραίο μουνι ,τυπικό γαμήσι.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
:cheesy:Ναι, είναι μερικά ονόματα που χρησιμοποιούνται κατά κόρον! Καλά, αυτή που έχει αλλάξει τα περισσότερα ονόματα είναι ή Άννα-Ιλόνα-Τζουλιάννα-Ευτέρπη του Φ71Β! Μια εποχή έγινε καστανή όταν είχε αλλάξει όνομα! Θυμήθηκα ένα επεισόδιο του ΡΕΤΙΡΕ όπου η Ειρήνη (Τζόυς Ευείδη) είχε γνωρίσει κάποιον γκόμενο Δημήτρη-Θανάση απατεώνα που την κορόιδευε!
τι αλητες υπαρχουν :tooth:
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, τώρα που πήγε εκεί το θέμα, τι γίνεται μ'αυτή? Γύρισε? Είχα πάει αρχές Γενάρη και μου είπε η τσατσά ότι πήγε Ρωσσία για δύο εβδομάδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom