Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 386 άτομα (53 μέλη και 333 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Η Ευα ελεγε,αντε πηγαινται στα πηγαδια,μετα κανα μπανακι και νανι :2funny:.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Εγώ ρε παιδιά όσες φορές έχω μπει στο Φ71 η Εύα με καυλώνει περισσότερο από την Τζούλια  :cum: :cum: :rockon: :rockon:.Τελευταία φορά που πήγα φεύγοντας είπε''πάλι για μάτι ήρθατε κύριοι,πηγαίνετε στις άλλες να φάτε γλαρόσουπα???''
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
Καλημερα!!! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση !!!!!την βοηθεια σας!!!!οποιος ξερει να μου πει εαν υπαρχει καποια κοπελα μιλφ η και γκρανι ακομα με καλες υπηρεσιες στο δεκαρικο που να μην διατρεχω μεγαλο κινδυνο για την υγεια μου γιατι φοβαμει λιγο!!!!οποιος μπορει να βοηθησει ας γραψει η ας μου στειλε ενα πμ!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Εγώ ρε παιδιά όσες φορές έχω μπει στο Φ71 η Εύα με καυλώνει περισσότερο από την Τζούλια  :cum: :cum: :rockon: :rockon:.Τελευταία φορά που πήγα φεύγοντας είπε''πάλι για μάτι ήρθατε κύριοι,πηγαίνετε στις άλλες να φάτε γλαρόσουπα???''
Αν διαβασης σε πιο παλιο μου ποστ,της ειχα κανη κολλητηρι και με διαφορες δικαιολογιες προσπαθουσε να μου πη οτι ειναι μπαζο,τελικα γελωντας με εβγαλε στην πορτα!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλημερα!!! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση !!!!!την βοηθεια σας!!!!οποιος ξερει να μου πει εαν υπαρχει καποια κοπελα μιλφ η και γκρανι ακομα με καλες υπηρεσιες στο δεκαρικο που να μην διατρεχω μεγαλο κινδυνο για την υγεια μου γιατι φοβαμει λιγο!!!!οποιος μπορει να βοηθησει ας γραψει η ας μου στειλε ενα πμ!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω!!!!
Μ.Αλεξανδρου 28 τυπε με 10.Μαρια μιλφακι ρωσσις πολυ καλο,τι εννοης θα διατρεχης κινδυνο για την υγεια σου?Η οποιαδηποτε κοπελλα σε ρωταη αν θες ακαποτη η οχι,και στην τελικη παρε μαζι σου προφυλακτικο και βαλτο διπλο,αν φοβασαι τοσο πολυ!!!και η πιπα που θα σου κανουν με σκουφο!!Παμε παρακατω!!
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Στο κολωνού 47 πάνω βραδινή βάρδια παίζουν συνήθως 2.
Μία ξανθιά που λένε ότι και καλά είναι από τη Σουηδία την έχει πάρει κανείς?
Κοντό ξανθό μαλλί, κανονικό βυζί και κώλο.
Στα 10ε κλασσικά.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Άσχετο, αλλά την Φλόρη από Φυ65πα, Φυ67, Φυ92δε, την έχει πετύχει κανείς τελευταία;
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
παιδια εχει να προτεινει καποιος κατι καλο για τωρα φυλης και περιξ? θα προτιμουσα με φυσικους βυζους!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
υποδοχη με μεγαλο καυλι στη τρελοκοτσιδου στην αλκαμενους........οπως παντα τιμαει τα λεφτα που περνει....... :fuck2:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλησπερα μαγκες..

ειπα να κανω μια μικρη βολτα στον δρομο της φυλης αυτη τη φορα και οχι στο βρωμομεταξουργειο

με επιασε μια απογοητευση διοτη δεν εχεις τα παλια κοματια τα οποια τα μεταθεσανε σε στουντιο..


συνηθως τα πιπινια που δα ειχαν μακραν το υφος της ξεπετας στο προσωπο και οι τσατσοι/τατσαδες οταν δεν περναγες λεγανε γεια, αλλα απο μεσα βρηζανε..

συγκεκριμενα

Διδυμου 18.. Αντριαννα, μου εκανε μεγαλη εντυπωση που την ειδα μετα απο 6-7 μηνες παρακαλω.. εχει χασει αρκετα κιλα..

διδυμου 20.. Λολα η πως την λενε, η γνωστη μιλφαρα..

ξανα στην αλυσιδα διδυμου μια αλλη μιλφαρα ρωσιδα ξανθια, που δεν συγκρατησα ονομα..


απο εκει πηγα φυλης..

φυλης 80, η γνωστη γυφτοβουλγαρα που λεει οτι ειναι βραζιλιανα

φυλης 69 η τανια

φυλης 86β Αγνωστης προελευσεως πιπινι μελαχρινο, σοφια την ελεγε η τσατσα..


αυτα..
με μια δοση ξενερας  επειδη δεν μου αρεσε καποια..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μεταξι το πρωι(ελπιζω να κανει κανενας καλυτερη ενημερωση,για η δικια μου θα ναι λιγο γτπ...)

κολωνου 32 αριστερο,ενα ξανθουλι αξιογαμητο στα 10 ευρω
κολωνου 32 δεξι,η αντριαννα κι η αλλη με τις μεγαλες ρωγες να κανουν πολυ παιχνιδι στο σαλονι παντα...η αντριαννα ειναι πολυ ωραια κοπελα,σημερα που την κοιταζα...κι η αλλη καλη ειναι,αλλα 15 ευρω η καθεμια,γιατι ετσι κοριτσια?
κολωνου 30 αριστερο,η ιωαννα  :smitten:
κολωνου 30 δεξι,προς μεγαλη μου απογοητευση δεν ηταν η αντριαννα,αλλα μια αλλη μελαχρινη 42 κιλων,πολυ γνωστη φατσα,αλλα δε μπορω να θυμηθω απο που
κολωνου 48 ,η χοντρη γυφτοπουλα με τα βυζια
κολωνου  53,αντριαννα χοντρη χωρις βυζια με κωλο στα 10 ευρω

πηγα πρωτη φορα στα ιασωνος 1..καλα,τι γινεται εκει απ τα πρεζακια :headbang:...μονο ενα ηταν ανοιχτο ,δουλευε ενα καστανοξανθουλι,συμπαθητικο στα 15 ευρω

ιασωνος 20 δεξι,κατι καλο ηταν αλλα δε θυμαμαι
          μεσαιο ,ενα μπαζο ξεδοντιαρα χοντρη,μιλαγε στη γλωσσα της ακαταπαυστα
          αριστερο κλειστο

ιασωνος 19 πανω η ξανθια χοντρουλα καυλιαρα
          κατω  η μελαχρινη με τον καπως φαρδυ κωλο και την εκφραση κακομοιρας που εχει περασει κακουχιες

λεωνιδου 28 αριστερο ενα ξανθο γυφτακι χαμογελαστο,οχι ασχημο
           δεξι ,μια ξανθουλα με ωραια πρησμενα βηζακια,συμπαθητικη..

ιασωνος και λεωνιδου υπογειο(27?) μια ψηλη αδυνατη πολυ εντυπωσιακη

ιασωνος 30 κατω,ενα ξανθουλι ομορφουλι και λιγο τσουπωτο με σφιχτο σωμα,ενδιαφερον

χοστελ κλειστο

ιασωνος 36 η ξανθια πατσαβουρα με το κοντο μαλλι

μεγαλου αλεξ 28 βερονικη χοντρη με βυζαρες

περδικα αριστερο μιλφ αβυζο με ξανθια περουκα,νομιζω δουλευε και αλκιβιαδου

περδικα δεξι,ψηλη πολυ ομορφη μελαχρινη κοπελα με τατου στο αριστερο μπρατσο,κανει και πρωκτικο με 15 νομιζω

ιασωνος 44-46 δε θυμαμαι σε ποια ακριβως μπηκα,παντως δουλευε η φραντζεσκα η βυζαρου αλβανιδα που θα μαι απ τους πρωτους που θα την πηδηξουν οταν το ριξει στα 10...και δε δουλευε η στελλα η βυζαρου

σ αυτο με τις πλαστικες κουκλες ενα μελαχρινο χωρις στηθος,που παει παντα στην κουρτινα για να ποζαρει :think:...

καλλεργη κλειστο

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σημερινή βόλτα στην Φυλής και πέριξ στην πρωινή βάρδια με αρκετά πεσμένη διάθεση.Ήταν που ήταν πεσμένη η διάθεση μου, το κερασάκι στην τούρτα ήρθε να συμπληρωθεί και το ότι αρκετά σπιτάκια σήμερα ήταν κλειστά.Μία νέκρα επικρατούσε σήμερα σημάδι οτι ό κόσμος δεν έχει λεφτά και οι περισσότερες κοπέλες που είδα ήταν βασικά οι ίδιες .Πάρα ταύτα κατέθεσα σε 2 στανταράκια γιατί δεν είναι να πετάμε λεφτά στους καιρούς που ζούμε.
Ξεκίνημα απο το Αλκιβιάδου 16Α όπου συνευρέθηκα με την Νταιάνα την Βουλγάρα όπου ποτέ δεν με έχει απογοητεύσει.Στο 16Β ήταν η Νάταλυ η Ρωσίδα κλασσικά.
Τα Διδύμου 25&27 παραμένουν κλειστά.Το Διδύμου 20 κλειστό και αυτό.Το Διδύμου 18 υπόγειο είχε την υπέρβαρη Αλεξάνδρα γνωστή απο το Αγκύρας όπου ξεκίνησε πέρσι.
Το Διδύμου 16 είχε την Σόνια πρώην Εύα.
Στο Φυλής 40 καινούρια κοπέλα μιλφ μελαμψή κοντή γεματούλα χωρίς να χαρακτηρίζεται παχουλή.Μαύρα μακριά μαλλιά,,πρόσωπο άσχημο και περίεργος σωματότυπος.
Το όνομα της είναι Σάντρα και κάνει πρωκτικό.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι δεν κάνει.
Τα Φυλής 74 και τα Φυλής 59 όλα κλειστά.Στο Φυλής 54 όροφος κλασσικά η Ντιάνα απο Λιθουανία.Στο Φυλής 66Δ κλασσικά η Άννα με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Αγκύρας 12 το αριστερό ήταν η Τζουλιάνα η Γιούλια η καινούρια βουλγάρα με το κανονικό μαύρο μαλλί και το λεπτό σώμα που εργάζεται και Διδύμου 20.Προσφέρει γυμνό τσιμπούκι χωρίς να είναι τελειωτικό.Μία ψυχρότητα που αναδύει κατά την παρουσίαση της και οι πρώτες κριτικές που είναι απογοητεύτικες είναι παράγοντες που με αποτρέπουν απο το να την δοκιμάσω.
Το Φώκαιας 17 ισόγειο είχε την κοπέλα που ήταν και την προηγούμενη φορά.Κανονικών κιλών,λευκόδερμη,κάπως πλαδαρή,με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους και μάτια ανοιχτόχρωμα.Ανακοινώθηκε πρωκτικό.Στον όροφο δεν ανέβηκα γιατί μάλλον θα ήταν καμία Τάνια κωλάρα.
Στο Φώκαιας 27 όροφος επέστρεψε ξανά η Μπάρμπορα.Δυστυχώς έχει παχύνει αρκετά.Στο Φώκαιας 22 ανοιχτό ήταν μόνο το πάνω αριστερά όπου είχε την Άννα με το μουστακάκι.Το Φώκαιας 24 και αυτό κλειστό. Μάλλον μετά την επιδρομή θα βρέθηκαν αρκετά κορίτσια χωρίς χαρτιά φένεται για αυτό τον λόγο και είχε τόσο νέκρα σήμερα.
Το Φυλής 65 όροφος κλειστό και αυτό.Στο ισόγειο εκδίδοταν καινούρια κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί με γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Αυτή ήταν η καλύτερη που είδα για σήμερα. Το όνομα της είναι Κάρμεν και είναι ψηλή,μελαμψή,κανονικών κιλών με ωραίο σώμα,νεαρή με πιασμένα μαύρα μαλλιά.Όμορφο πρόσωπο.Υποψία αθίγγανης.Αποφάσισα να συνεχίσω την βόλτα μου μην γνωρίζοντας τις επιδόσεις της μέσα γιατί μου φάνηκε "Πολύ καλό για να είναι αληθινό''. Όποιος συναγωνιστής την δοκίμασε ας μας πει εντυπώσεις για το αν είναι καλή μέσα η εν λόγω δεσποινίδα.
Το Μονής Προδρόμου 16 υπόγειο ήταν κλειστό και αυτό.Πάνω γιατί να ανεβώ; Για να δώ τα 2 υπέρβαρα μπάζα;;
Στο Φυλής 92 ήταν η αθίγγανη Εμμανουέλα με τα ακάποτα! Παραδόξως ο οίκος αυτήν την φορά ήταν άδειος απο κόσμο.Υποθέτω οτι μάλλον η μικρά θα σταμάτησε τα ακάποτα! Χά!Χα!!Το Φυλής 92 νέο κλειστό και το Φυλής 71 υπόγειο κλειστό και αυτό.
Μαγνησίας 1 ήταν η Αλεξάνδρα η γνωστή μιλφ που μάλλον τώρα είναι gilf  απο Αλκαμένους 117, Διδύμου 18 υπόγειο, Έλλης 3 , Περγάμου 27 καθώς τελευταία και Κολώνού 47 με 10 ευρώ.Η συγκεκριμένη απευθύνεται σε πολύ ειδικό κοινό πλέον.
Πιπίνου και Φυλής μια κοπέλα ζουμερή,ξανθιά,με μάτια ανοιχτόχρωμα.Εμφάνιση κοπέλας της διπλανής πόρτας.Κανονικό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 κάτω εδώ και πολύ καιρό δουλεύει η Άντζελα η οποία είχε ξεκινήσει απο Φώκαιας 24 πριν κανά 2 χρονάκια και ήταν κανονικών κιλών.Την είχα πάρει κάμποσες φορές.Τώρα πλέον έχει παχύνει και αυτή δυστυχώς.Ο όροφος ήταν κλειστός.
Στο Ρεμούνδου 21 όροφος ήταν η αθίγγανη ξανθιά μιλφ κανονικών κιλών που φοράει ολόσωμο μαύρο για να κρύβει την κυταρρίτιδα που έχει.Κάνει γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Περγάμου 27 στο ισόγειο σήμερα θεάθηκε η μιλφ Φωτεινή η Γκμοχ η αλλιώς Κυριάκος Θωμαίδης κατα Απόλυτο απο Καλύμνου 36.Όποιος την ψάχνει ας την αναζητήσει εκεί.Τέλος στο Αλκαμένους 113 πέτυχα την Βαλέρια πρώην Μινέλα απο Αγκύρας και αποφάσισα χωρίς δεύτερη σκέψη να περάσω για να μην πετάξω το εικοσάρικο μου σε καμία φόλα.Για μιά ακόμα φορά η κοπέλα ήταν αρκετά καλή και χωρίς βιασύνες.
Μετά απο 2 συνευρέσεις πετυχημένες η διάθεση μου συνεχίζεται να είναι χάλια ακόμα!! Ας ελπίσουμε στην νυχτερινή έξοδο να φτιάξουν τα πράγματα με κανένα ποτάκι.
Να έχετε ένα καλό Σαββατοκύριακο όλοι σας!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
καλο σ/κ προφεσσορ...

να πω οτι στο μεταξι στις 3 βολτες που εχω κανει την τελευταια βδομαδα,εχω παρατηρησει οτι στα περισσοτερα σπιτακια οι κοπελες ειναι στο δωματιο...

σημερα δεν ειχε και τοσο κοσμο γενικα...

επισης στις 3 βολτες,εχω βρει 4 τεμαχια(ιωαννα,αντριαννα,ανιτα,βερονικη) που ειναι πλεον στανταρακια μου...και με 20-25 ευρω ριχνω 2 ωραιες γαμησαρες :fuck2:

απορω φυλης,λιοσιων πως κρατιεται ακομα το 20αρι...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
καλο σ/κ προφεσσορ...

να πω οτι στο μεταξι στις 3 βολτες που εχω κανει την τελευταια βδομαδα,εχω παρατηρησει οτι στα περισσοτερα σπιτακια οι κοπελες ειναι στο δωματιο...

σημερα δεν ειχε και τοσο κοσμο γενικα...

επισης στις 3 βολτες,εχω βρει 4 τεμαχια(ιωαννα,αντριαννα,ανιτα,βερονικη) που ειναι πλεον στανταρακια μου...και με 20-25 ευρω ριχνω 2 ωραιες γαμησαρες :fuck2:

απορω φυλης,λιοσιων πως κρατιεται ακομα το 20αρι...
ελα ρε λουστρακο μπηκες στο καλο το δρομο ρε :rockon:
χθες απογευμα παντως ειχε στη λεωνιδιου και ιασωνος την υπογα μια καλη μελαχροινη με αρκετα καλα ελληνικα
αν και δεν την πηρα ειναι στα υποψιν αν την πετυχω ξανα οπως και η βικτωρια στο λεωνιδιου για δεκα γιουρια ειναι να μπουμε γιουρια :fuck1:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
διδυμου 20.. Λολα η πως την λενε, η γνωστη μιλφαρα..

ξανα στην αλυσιδα διδυμου μια αλλη μιλφαρα ρωσιδα ξανθια, που δεν συγκρατησα ονομα..


απο εκει πηγα φυλης..

γυρισε η ρωσιδα Λολα στη Διδυμου? τελευταια φορα εργαζοτανε στο στουντιο κων/πολεως 94 το καλοκαιρι που μας περασε και απο εκει εξεφανιστηκε...
 

Επισκέπτης

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δευτερη συνεχομενη ημερα για τσαρκα στην φυλης...

μετριες το πρωι μετριες και σημερα..

ολες με την κρεμα στο χερι... εκτος μπουρδελων οσες αλλαζαν βαρδιες κοιταγανε καχυποπτα, ενω εαν εκανες πως ενδιαφεροσουν να μπεις ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια, ειναι γλυκα τα λεφτα βλεπεις.

παραλιγο να κανονισω με εναν συναγωνιστη εδω μεσα αλλα γαμηθηκε παλι για διαφορους λογους και στην τελικη δεν ηρθε  :birdman:

αλλα ο υψηστος ειναι μεγαλος, πετυχα ενα φιλαρακι μου εκει , και δεν εκανα τσαρκα μονος μου..

συνοπτικα
φυλης 80 μαρια..  ( πριν της 12 για μετα δεν ξερω)
φυλης 66Δ ρωσιδα αγνωστου ονοματος, ψηλη ομορφα ματια και ωραιο σωμα

φυλης 59 η σαμπρινα η σακρια πως λεγετε

φυλης 99α ρουμανα παλι αγνωστου ονοματος , δεν μπορω  να καταλαβω γιατι δεν λενε ονοματα, θα βοηθουν περισσοτερο και συναγωνιστες σε ενημερωση..

φυλης 99β  ναντια, πιπινακι ξανθο απο ρωσια η ουκρανια, και αν ειναι απο εκει, ποιο πολυ βαλκανικη την εκοψα..

φυλης 65β Τζέσικα, ωραιο σωμα, τουμπανακι, αλλα υφος μπλαζε και ανωτεροτητας, δηλαδη ξεπετας..

φωκαιας 25β ρουμανα ξανα χωρις ονομα, μελαχρινη , πιπιανκη, συνηθησμενο ρουμανακι, αλλα παλι υφος ξεπετας και με την κρεμα στο χερι..

και παμε στο ποιο ομορφο πορνιδιο που ειδα σημερα στης δυο τσαρκες που εκανα

φωκαιας 27α στο υπογειο,μια τσατσα η οποια θυμηζει μια γλυκια γριουλα που αγοραζει καραμελες στα εγγονια

αρχηζε να αγκαλιαζει και να φιλαει εναν συναγωνιστη και να του λεει γλυκα μου και τα σχετικα.. ποσες μυγες θα σκωτοσε για να το κανει αυτο  :s&m_1:

σκαει μυτη μια κοπελα δυο μετρα, ενα βυζι 3.5αρι, μαρια την λενε, ποδαρες, κωλαρα, σε μια φαση την περασα για την μαρινα απο το φυλης 104, σαν φυσιογνωμια φερνει...


αυτα, δεν ειχα αλλη ορεξη ειχα ξεπαγιασει κιολας με μια ζακετα ημουν ..

ως συνηθως στον δρομο της φυλης οι νταβαδες αλβανοι, ρωσοποντιοι και αλλης προελευσεως να γκαριζουν και να τσακωνονται σαν τα γαιδουρια..
και να κοιτανε τον καθενα περίεργα..

σε φοβηζει περισσοτερο η φατσα τους που ειναι δολοφονικη πραγματι, αλλα στην πραγματικοτητα, μια φαπα ανθρωποι ειναι.. η αγριαδα και τα λεφτα που εχουν βγαλει τους κανει ησχυρους, ειδαλως, ανθρωπακια θα ταν με την παιδεια που εχουν...

επεισης ησχυρη αστυνομικη δυναμη γυρω, πολλα περιπολικα,ζηταδες,και πεζοι..
για πρωτη φορα δεν με σταματησαν , δεν πειραζει ειχα χαρτια πανω μου  :sunglasses:



αυτα μάγκες, και αν ειναι να πατε βολτα το βραδακι μετα της 11 παντα , μα παντα με παρεα...
;)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Επεισοδιακη μερα στην Φυλης με αγριο ξυλο,ασθενοφορο εξω απο το Σουζοσπιτο,και αρκετα περιπολικα και ζηταδες,αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να σβησουν καποια φωτακια απο τους οικους!Πιο αναλυτικες ιστοριες στον Ρομαντισμο!!!
Ξανθυπης 2 Χριστινα,τσιγγανοηδες φατσα,χαμογελαστη,κοντη με 1,5 στηθος και αδυνατο σωμα!!1
Κωσταντινουνοπολεως 206 Μαρια ρουμανοειδης φατσα,1,70,αδυνατο σωμα,1,5 βυζι,μας ειπε οτι ολο παμε και δεν μπαινουμε,την συμπαθησα παντως :grin:.
Κνιδου 18κλειστο!!
Προυσσης 22η λαμπα αναβε,ματαια ο ιπποτης της ηδονης καρτερουσε την κορασιδα,α ρε ακαρδη τσατσα!!
Τροφονιου 13 επανω,Σοφια μιλφ με κωλαρα και 2,5αρια μας παιχνιδιζε στο σαλονι και μας εδινε ρομαντικες υποσχασεις!!
Τροφονιου 13 κατω Ελβιρα τσιγγανοειδες με φουλ!!
Τροφονιου 11 επανω η Μελινα!!
Τροφωνιου 11 κατω η υπερβαρη οπισθοβαρη κυπρια με το φουλ!!
Πιπινου 47 τσιγγανοειδες χαμογελαστο κοντο,με αδυνατο κορμι και 1,5 στηθος!!
Βεργας 2 κοντο τσιγγανοηδες με καλο σωματοτυπο και ελια κοντα στα χειλη,αλλα μεριλιν!!
Βεργας 6 υπογειο,Αναστατη απο τα κωλοσκαμπιλα, μεγαλοκοπελα,λιγων παραπανω κιλων!!
Βεργας 6 ημιοροφος,Η μεγαλοκοπελα Αλινα!!
Αδανων 2 Μπαρμπορα,εμφανως καλυτερη,σας κανω τα παντα ,συμφωνα με δηλωση της!!
Εξηκιου 18 τσιγγανικη ομορφια με 2αρι και ωραιο κορμι,τατου στο κωλομερι τριανταφυλλο,ετιμηθη,ακολουθη κριτικη!!
Εξηκιου 18 επανω Αννα,παντα σαν αγιοβασιλιτσα χαμογελαστη κοπελλα με νορμαλ σωμα!!
Εξηκιου 20 Αννα η γεματη!!
Λιοσιων 91 Βουλγαρογυφτακι Αννα,κοντο με δυαρι στηθος και καλο κωλο!!
Λιοσιων 76 Ευα η ρωσσις απο το χουλστερ ιασωνος,τωρα που την ειδα στο φως!!
Λιοσιων 76 επανω,νεα καυλα ρωσσις με γιαλια,με φυσικο 2,5 το οποιο μας το εδωσε να το πιπιλισουμε και αδυνατο σωμα, εν ονοματι Αντζελικα,οπου ανταλαξαμε και τα ρωσσικα μας!!
Χωματιανου 11 επανω,Ξανθια ρωσσις με σωμα μοντελε,αλλα ψυχρο στυλ,Αννα!!
Χωματιανου 11 κατω το γνωστο διδυμο,Αντζελικα-Μαρια!!
Ιουλιανου 71 Σμακ νταουν!!
Αλκαμενους 113 Βαλερια απο Διδυμου με τις βυζαρες!!
Αλκαμενους 117 Φωτηνη ρωσσις με κωλαρα και βυζους χορταστικους και πολυ χαμογελο!!
Περγαμου 27αριστερα κλειστο!!
Περγαμου 27η γνωστη μεγαλοκοπελα με τα γεματα μπουτια!!
Περγαμου 1 το κατω μονο ανοικτο,Χοντροκορισο που τρωη ολο το φαι της,στα χερια συναγωνιστη υπηρχε σαντουιτς μεσα στην σακουλα,και του λεη μου το εφερες να το φαω? :2funny:,ονοματι Μαρια!!
Ρεμουνδου 21 κοντο αδιαφορο αλβανοειδες,στο επανω,εν ονοματι Χριστινα!!
Ρεμουνδου 21 κατω,Εμανουελα,ελληνις κανονικου σωματος,1,5 βυζι,καιπαραγεμισμενου κωλου!!!!
Ρεμουνδου 20 κοντη βραζιλιανη φρατη με 2αρι+ και κωλαρα λιγο υπερβαρη,ευγενης!!
Και η βολτα συνεχιζετε....
Αγιου Πετρου 7 Νεα ρωσσις στον οικο,δεν θυμαμαι ονομα,κανονικου σωματος με καζακστανα χαρακτηριστηκα,σχετικα καλη εμφανιση!!
Φυλης 134 Αννα κοντη,λιγο παραπανω κιλων με 1,5 καθοταν στο δωματιο 20 λεπτα!!
Φυλης 134η τσα την ειπε Εμανουελα,και οτι ηταν καινουργια,αλλα ηταν η Αλεξανδρα απο φωκαιας 22μγια οσους την ψαχνουν!!
Στο επανω δεν ανεβηκα,γιατι υπεθεσα οτι ηταν η Λολιτα,και δεν ηθελα να με πιαση αιχμαλωτο!! :grin:
Μαγνησιας 11 κλειστο!!
Δεν πηγα στο ενα υπεθεσα οτι θα εχη μεγαλοκοπελλα για τον απολυτο!!! :grin:
Φυλης 71 επανω η Σαντρα!!
Φυλης 71 κατω τζουλιαννα!!
Φυλης 71 υπογειο το κοντο ρουμανακι με τους βυζους!!
Φυλης 69 η κοπελλα με το ατσουμπαλο σωμα και την κακια τσα!!
Φυλης 86 επανω Μονικα η ρωσσις με σωμα μοντελε ξανθο μακρι μαλλι και ομορφο προσωπο!!
Κατεβαινωντας αρχιζουν τα επεισοδια με ασθαινοφορα,αστυνομιες κλπ.σβηνουν φωτα στα σπιτακια και αφου ιδια τα ιδια προσωπα στην φυλης υπεθεσα οτι επρεπε να την κανουμε γιατι θα βγαινανε τα γκανια και μου εκαναν συναλο η ζηταδες!!
Αλλη μια επεισοδιακη βολτα εφτασε στο τελος της διαρκειας 210 λεπτων!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
sotirof,  stam_90, professorx, lustforlife   :rockon: :rockon: :rockon:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom