Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 341 άτομα (38 μέλη και 303 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
Α...ναι οκ.
Πάντως οι νέοι σήμερα (αν υπάρχει το κατάλληλο μπάτζετ) καλό θα ήταν να πάνε έξω να σπουδάσουν με προοπτική να βρουν εκεί καμιά δουλειά μετά. Εδώ η μόνη προοπτική που υπάρχει είναι της πόρνης των 10 ευρώ  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
καλο βραδυ σε ολους.....παω να κυλησω προς τα σοκακια της φυλης...
ελπιζω να ανοιξουν το βραδυ γιατι εχω ορεψεις :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Για ριξε μια ματια διπλα στο φ.66,ανοιγη παντα κατα τις 12,00!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αλήθεια υπάρχει καμία άποψη για το ξανθό πιπινάκι που βρίσκεται στο Φ109 πάνω; Πέρασα μια βόλτα σήμερα και μπορώ να πώ οτι είναι αρκετά ενδιαφέρον αλλα δεν δοκίμασα, αφού πλέον αποφεύγω τις δοκιμές στα τυφλά. Επίσης στο Μαγνησίας 11 πέτυχα την Αλεξάνδρα την οποία εχω ξαναδεί στο Διδύμου 8Β (κριτικές εδώ: www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%E1%BC%88%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:472/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%E1%BC%88%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%AC%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B1/listingid:472/[/url]), ένα βραδάκι παρέα με τον φίλτατο Μπακάλη!  :rockon: :rockon:

επίσης Καλύμνου 48Α παίζει χαρούμενη Ρωσσομιλφ με ακάποτα κ.α. (δεν το διαφημίζει στο σαλόνι αλλα όταν την ρώτησα είπε οτι κανει) καλής σχετικά εμφάνισης, Καλύμνου 48Β δεν μου άνοιξαν αν και είχε ανοιχτό το φώς και Μαγνησίας 1 η gilf Νταίανα (www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/magnhsias-1a/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/magnhsias-1a/[/url]).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
Για ριξε μια ματια διπλα στο φ.66,ανοιγη παντα κατα τις 12,00!!
ναι ξερω 7/10 φορες βραδυ παω....
απλα καποιος εγραψε οτι το απογευμα ηταν κλειστα λογο εφοδου....
αυτο εχει και τα καλα του γιατι αν ειναι ανοικτα πολλες κοπελες της απογευματινης που δεν δουλεψαν θα κατσουν και βραδυ....εχει ξανατυχει
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ναι ξερω 7/10 φορες βραδυ παω....
απλα καποιος εγραψε οτι το απογευμα ηταν κλειστα λογο εφοδου....
αυτο εχει και τα καλα του γιατι αν ειναι ανοικτα πολλες κοπελες της απογευματινης που δεν δουλεψαν θα κατσουν και βραδυ....εχει ξανατυχει
Τις τελευταιες 15 ημερες,μην πω και πιο πριν,κλειστο ειναι το απογευμα,φαινετε διανυκτερευη,σαν τα φαρμακεια :grin:.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Κατά τις 23:00 στη Φυλής και τριγύρω σχεδόν όλα κλειστά και παντού περιπολικά και ΔΙ.ΑΣ  :headbang: :headbang:.Πήγα με τρελές καύλες αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να πάρω δουλειά για το σπίτι :jerking: :jerking:.Τι έγινε πάλι και ξεκίνησε το κρυφτούλι :uglystupid: :think:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
αλήθεια υπάρχει καμία άποψη για το ξανθό πιπινάκι που βρίσκεται στο Φ109 πάνω; Πέρασα μια βόλτα σήμερα και μπορώ να πώ οτι είναι αρκετά ενδιαφέρον αλλα δεν δοκίμασα, αφού πλέον αποφεύγω τις δοκιμές στα τυφλά.

Κ εγω παρολιγο να μπω στο δωματιο αλλα τελευταια στιγμη το απεφυγα για το φοβο ξεπετας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
επί του πιεστηρίου , βόλτα στη φυλής και πέριξ , παρόλο που σήμερα είναι τον φώτων , τα περισσότερα φώτα τον σπιτιών του αγοραίου έρωτα παρέμειναν κλειστά.
να σημειώσω οτι σχεδόν σε όλους τους κεντρικούς δρόμους ανεβοκατέβαιναν περιπολικά και συμβατικά αμάξια της αστυνομίας καθώς και πολλές μοτοσυκλέτες...
η βόλτα έλαβε χώρα μεταξύ 00.30 και και 02.20 και ειδικά στη φυλής ήταν η χειρότερη μου βόλτα(απο άποψη κοριτσιών) για πάνω από ένα χρόνο(το μετάξι είναι εκτός συναγωνισμού γιατί εκεί μόνιμα είναι χάλια)

Φωκαίας 27Β πάνω η εντυπωσιακή αν και ασχημόφατσα Γαβριέλα σταθερά στο πόστο της με απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτορία η ουκρανέζα σταθερά και αυτή στην βάρδια της με ακα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το ρωσομίλφ ξανθιά όπως πάντα αλλά με κοντοκουρεμένα μαλλιά με ακα.
Φωκαίας 25β Μόνικα νιαου νιάου με ακα.
Φωκαίας 19 η όπως πάντα ξεβράκωτη Ρωξάνη με ακα.
Φωκαίας 17α Ελενα η μελαχρινή κοντούλα που δουλεύει εκεί τα βράδια με φουλ
Φυλής 66δ σταθερά στη βάρδια της η παχουλή τσιγγανοκάτι με φούλ.
Φυλής 66α ο ξανθός μούναρος Ντενίσα (λόγο μή επιλογών .τιμήθηκε και θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 65 κάτω Τζούλια που εχει αλλάξει χτένισμα , μελαχρινή λεπτή με απλό  :think: και η Αλεξάνδρα το ξανθό πολύ λεπτό πιπίνι με ακα.
Φυλής 65 πάνω η Κατερίνα απο κάτω , ψηλή μελαχρινή με μικρί στήθος και κάπως ανοιχτή περιφέρεια με άκα
Φυλής 80 κλασσικά η Μαριά ,αν και έχει γραφτεί δεν ανακοινώθηκε κώλος , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Τζέσικα η γνωστή απο φυλής 134 μόνιμα πια χωρίς τα γυαλιά της , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αλεξία κλασσικά , ξανθιά ψηλή ασπρουλιάρα με μικρό στήθος , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μιρέλα  ,ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα ,μας χαιρέτησε στα γαλλικά , απλό πρόγραμμα,
Μονής Προδρόμου 16α οι γεωργιανές μπάζοχοντρές με φουλ πρόγραμμα και παρτούζα.
Φυλής 109β μελαχρινό πιπίνι κοντό στρογγυλοπρόσωπο άβυζο με άσπρες ψηλές μπότες ντυμένη αγιοβασιλίτσα ,σαρκώδη χείλη και λαχταριστό κωλαράκι αλλά με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 Λολίτα λεπτό μελαχρινό μιλφ με απλό πρόγραμμα και έξτρα μέσα ύστερα απο συνεννόηση όπως είπε η τσα τσα , είναι γνωστή γυρολόγος ακόμα και απο μετάξι(λογικά τα έξτρα ειναι ακα και κώλος που ποιο παλιά τα είχε στάνταρ στο πρόγραμμα της.
Φυλής 134β Αννα το ποίο χαμογελαστό κοντόχοντρο μπάζο η μελαχρινή σταθερά στο πόστο της με απλό πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα η πολωνέζα λεπτή με βυζάρες , κώλο και τελειωτικό στα βυζιά (ξανατιμήθηκε  θα ακολουθήσει κριτική)
Κολωνού 11α αριστερά Εσμεράλδα ξανθό κοντό ασχημόφατσα με 10 ευρω και άκα
Κολωνου΄11β Μαρία στάνταρ στην βάρδια της χοντρή μελαχρινή αλβανέζα με απλό .               
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
Κ εγω παρολιγο να μπω στο δωματιο αλλα τελευταια στιγμη το απεφυγα για το φοβο ξεπετας
πάντως κάτι πρέπει να αλλάζει με αυτό το σπιτάκι ,παλιά έφερνε μιλφόνια , αν και δεν έχω δει το ξανθό πιπίνι που γράφτηκε , στην τρίτη βάρδια σήμερα είδα ένα μελαχρινό πιπίνι με θεικό κωλαράκι....
 

Dmm

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,

Ξέρει κανείς αν εμφανίζεται κάπου αυτή την εποχή η Λάουρα από το Φωκαίας 25Β?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πάντως κάτι πρέπει να αλλάζει με αυτό το σπιτάκι ,παλιά έφερνε μιλφόνια , αν και δεν έχω δει το ξανθό πιπίνι που γράφτηκε , στην τρίτη βάρδια σήμερα είδα ένα μελαχρινό πιπίνι με θεικό κωλαράκι....

όντως είναι πολύ καλο σπιτάκι απο άποψη καθαριότητας κ.α. Και να μήν ξεχνάμε οτι εκει δούλευε παλια η Σάντρα (απίστευτη καυλομανουλα). Αλλα τα τελευταία δύο χρόνια περίπου φέρνει πιτσιρίκες και δεν ξερω τι λένε απο άποψη απόδοσης...
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα,

Ξέρει κανείς αν εμφανίζεται κάπου αυτή την εποχή η Λάουρα από το Φωκαίας 25Β?

Την πέτυχα απογευματινή βάρδια στο Φ84 ή 86 , αυτό με τη γαλαζια πορτα που ανεβαινεις σκαλες.
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα,
ξέρει κανείς αν παίζει κανένα καλό MILF με μεγάλο στήθος απόψε (όχι σε studio γιατί έχουμε στενότητες)
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
χθεσινοβραδινη μινι τσαρκα στη φυλης και περιξ (μεταμεσονυκτια) περασα απο καμια δεκαρια μπουρδελακια στη φυλης φωκαιας ρεμουνδου και μια μεχρι βεργας οι κοπελες λιγο πολυ οι ιδιες στη ρεμουνδου η γυφτοπουλα κοντουλα μιλφ (βαμμενη ξανθια) με προσκαλουσε με νοημα οτι θα με παρει μεσα στα βυζια της της ειπα οτι θα περασω αλλα δεν :huh: :huh: φυλης τωρα ηταν μια καινουρια ψιλη ξανθια στο φυλησ 71 β η οποια ειχε καλο σχετικα σφιχτο σωματακι ετσι οπως φανηκε και ειπε στα γαλλικα μπονζουαρ δηλαδη καλημερα καυλιαρα εδειχνε και λιγο αβγαλτη επισης φωκαιας 17β ηταν μια ξανθια κανονικου αναστηματος με μαυρες καλτσες ωραιο σωμα που εκεινη την στιγμη επλενε τα δοντια της στο Φωκαίας 27Β το πανω η γκαμπριελλα μελαχρινη ισως τσιγγανα και αυτη η σχετικων γονιδιωματων με ωραια ματια οπως ειδα απο κοντα ειχε και τουρλωτο βυζομπαλο η τσατσα ορκιζοταν οτι θα περασουμε μουρλια στο φωκαιας 17α ηταν μια κοντουλα αδυνατη μικρουλα μελαχρινη-καστανη πιθανον ρουμανα η οποια με χαιρετισε στο σαλονι σαν να γνωριζομαστε απο παλια και οταν της ειπα οτι δεν την γνωριζω μου ανεφερε οτι δουλευει και σε αλλα στην φυλης :think: :think: τωρα που το σκεφτομαι μαλλον θα την εχω ξαναπετυχει ισως καπου και θα της εχω αποτυπωθει στην μνημη και χωρις καν να την εχω πηδηξει  :headbang: :2funny: οι συναγωνιστες που ειδαν το σκηνικο εβαλαν τα γελια :think: :think: την ξεχωρισα και αυτη για τις επομενες πουτανοεξορμησεις για να δουμε  :dancing: :dancing: περασα τελικα με την αννα απο φυλης 134β για οσους δεν την ξερουν ειναι κοντουλα παχουλη γκομενα οχι υπερβολικα ομως ο κωλος της εχει λιγο κυταρριτιδα μαυρα μακρια μαλλια και στο σαλονι πολυ γλυκια αυτος ηταν και ο λογος που απαφασισα να την δοκιμασω και σιγουρα δεν το μετανοιωσα επισης επειδη μιλουσε πολυ καλα τα ελληνικα υπεθεσα οτι ισως να ηταν και ελληνιδα θελω απλως να αναφερω οτι η συγκεκριμενη επειδη εχει καποια κιλα παραπανω για το υψος της δεν ειναι απαραιτητο μερικοι μερικοι στις βολτες τους να χλευαζουν τις κοπελες η και ακομα να τις κοροιδευουν φατσα καρτα στο σαλονι με διαφορα αγενη και προσβλητικα σχολια το θεωρω κατινιστικο και το λιγοτερο ηλιθιο και κακοπροαιρετο :birdman: :birdman: αυτα :) ερχεται κριτικη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
συναγωνιστή ήσουν ένας ψηλός πάνω απο 1.90??????
ή ο άλλος με τα μούσια????
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
συναγωνιστή ήσουν ένας ψηλός πάνω απο 1.90??????
ή ο άλλος με τα μούσια????
ελα τυπε οχι ρε συ δεν ειμαι ουτε 1 90 ουτε εχω μουσια κοκκινοξανθος ειμαι κανονικου αναστηματος :think: πως σου περασε απο το μυαλο οτι με ειδες εκει? εγω ημουν απο τις 2 30 και μετα περιπου μαλλον θα πηγες νωριτερα λογικα ;) μη μου πεις οτι εχεις βαλει στο ματι την αννα? :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.793
Πόντοι
46.232
μήπως ήταν κοντά στα 01.30 και όχι στις 02.30?????
για το περιστατικό στο 17α λέω αν και η συγκεκριμένη συνέχεια λέει την ίδια ατάκα....
και φυσικά το καλημέρα που είπε η μιρέλα στο 71β ;) ;) 
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ελα οχι ειμαι σιγουρος ηταν μετα τις 230 τη νυχτα τωρα οσο αναφορα την τυπισα στο φωκαιας 17α τι να πω? εψαχνε να πιασει τη κουβεντα με κανεναν μαλλον μερικες οντως θυμουνται περαστικους πολλλες φορες καλυτερα και απο πελατες εδω τις ξεχναω εγω :headbang: :headbang:
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
τυπε αλλο να μην γουσταρεις μια γκομενα και αλλο να την εμπαιζεις παραδειγματικα αδιαφορωντας για τη συμπεριφορα σου στους διπλανους σου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom