Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (44 μέλη και 343 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φυλης 92 δεξι,Αντζελα,1,5 στηθος,καλο κωλο,1,65 υψος!Λευκη επιδερμιδα και μαυρο μακρι μαλλι!!
Φυλης 92 αριστερα Μικυ!                                                                                                            Φυλης 71 επανω,Συλβια,φυσικα απο ρουμανια λογω μουσικης,με τις πλαστικες βυζαρες εξω!!
Φυλης 71 ισογειο,Ευα και Τζουλιανα.Η Τζουλιανα βγηκε απο δωματιο,καλο στητο 2αρι βυζι και ωραιο σωμα!!                                                                                                            Φυλης 71 υπογειο κλειστο!!
Φυλης 69 κατω,Βερα με φουλ,αδυνατο με 1,5 στηθος,αδιαφορο προσωπο!Το πανω κλειστο!!
Φυλής 67 Αδυνατο ρουμανακι απο Φωκαιας 17 κατω!!
Φυλης 65 Τσεσικα,αδυνατο ξανθο,ως συνηθως αυτο το κοριτσι εμφανιζετε με φουστανακι που σκεπαζη και τον κωλο.Τα ποδια της ελαφρα κεκλιμενα!
Φυλης 65 πανω,Αντζελα αδυνατο τσιγγανοειδες με ακαποτο,και 1,5 στηθος,μου θυμισε κατι απο φωκαιας .
Φυλης 80 Αννα με τακουνι.Ειναι ψηλη με ομορφο κωλο και στητο στηθος!!
Φυλης 61 υπογειο,μελαχρινο με ενδιαφερον στηθος και κωλο,Αννα,με μελανψη επιδερμιδα,κουνουσε καλα την κωλαρα της στο σαλοναρισμα που εκανε!!
Φυλης 59 κατω Κατερινα αδυνατο μαυρομαλικο με ωραιο σωμα και 1,5 βυζακι!! .
Φυλης 66 Κριστιν,μαυρομαλουσα αδυνατη!!  
Φυλης 54 κατω Η ΕΥΣΩΝΗ ναταλι,κοντο,με 2αρια πτωτικης τασις!!
Φυλης 54 κοντο προστυχο πορνιδιο,πνευμα αντιλογιας!!
Φυλης 40 Χριστινα,ωραιο ποσωπο με μικρο βυζι και καλο κωλαρακι!!
Φυλης 69 επανω κλειστο!!
Φυλης 69 κατω νοικοκυρα διπλανης πορτας,αδιαφορη με χοντροκομενα πελματα!!
Φυλης 74 δεξιο,νεα γλυκια παρουσια με διαρι βυζακι,καλο σωμα και κωλο με φουλ στα 20,εδωκιμασθη!!Θα ανεβη μερακλιδικη κριτικη .
Φυλης 74 Νατασσα με καλο κωλο και αδυνατο στηθος!!
Φυλης 84 το πανω κλειστο το κατω η κοντοπορνηΤζουλια που αρπαζη οτι βρη,χερια μαλλια,@@!!
Φυλης 86 πανω κλειστο,κατω Ελευθερια η θανατος ,τσιγγανοηδες παρουσιαση μαυρομαλουσα με ενδιαφεροντα κωλο!!
Μ.Προδρομου βαπορι οι δυο γεωργιανες αδιαφορες,με παρτουζες κλπ!!
Μ.Προδρομου υπογα,τρελοσουζη με φουλ!!
                           Συνεχιζετε......
Διδύμου 8 πάνω κλειστο!!

Διδύμου 8 κάτω,Κάρμεν η μπολονέζ,με το στριφογυρισμα στην σωληνα!!

‘Ελλης 3 Ισαβέλλα, υπερχοντρή και χαρισματικη με φουλ πρόγραμμα!

Διδύμου 16 Ρωσσίδα μιλφ Λιλιαν,αναχωρη για διακοπες!!

Διδύμου 18 υπόγειο  Η μιλφ Αλιονα με το πλαστικό στήθος και το τελειωτικο σε ολο το σωμα .

Διδύμου 18 ισόγειο, Αντριανα αρκερά ρουφηκτρα και αυτη!!
Διδύμου 20 Γιουλη,αδυνατο μαυρομαλικο με καλο σωμα!!

Διδύμου 25 και Διδυμου 27  :piss:  :grin: .

Ιουλιανού 71 Σμακ νταουν .
                 Συνεχιζετε......


Χωματιανού 11 πάνω ,χοντροξανθια αβυζη με κομπινεζον,σχεδον αβυζη,θα σου κανω καλυτερη τινη νου ειπε!!

Χωματιανού 11 κάτω το γνωστο διδυμο Αντζελικα και Μαρια!!

Λιοσίων 76 πάνω Αντζελα μελαχρινή λεπτή μιλφ με μεγαλα βυζια πτωτικης τασις λογω βαρυτητας ..

Λιοσίων 76 Ευα με καζακστανα χαρακτηριστικα!!

Λιοσίων 73 αριστερά, Κλειστό!!

Λιοσίων 73 δεξιά ,Κλειστό!!

Εξηκίου 18 αριστερά, Ειρηνη με καυλωτικο συνολο σωματος και ομιλιας!!

Εξηκίου 18 Επανω Αννα αγιοβασιλιτσα που κρυβη τα παντα,ασχημη οδοντοστοιχια και τατου στο μπρατσο,καθυστερη απελπιστικα στο δωματιο!!

Εξηκίου 20 Η Βεσι μεταθεση απο φ.66!!

Λιοσίων 79 αριστερά, Κλειστό!

Λιοσίων 79 δεξιά ,Κλειστό!
Λιοσίων 91 βουλγαρογυφτακι Αννα με φουλ!!

Βέργας 2 Κοντή γυφτοπούλα, 1,5βυζι,με ελια στο προσωπο αλλα μεριλιν,ευγενική,Βασικό,με δροσερη αναπνοη  .

Βέργας 6 αριστερά μιλφ Αλινα!!

Βέργας 6 δεξιά – Ξανθιά μιλφ με λιγα παραπανω κιλα,αλλα ακριβως εκει που πρεπη,σαλοναρισε με χαρι!!

Παιωνίου 47 Εμφανιση γυφτοπουλα με 1,5 στηθος!!

Αδάνων 2 Μπάρμπορα από τα παλια, αδυνατισμένη,βαμενη,αυτοπαρουσιαστηκε,και με την γνωστη ομιλια της,μου ειπε το προγραμμα της.Οταν εκανα να φυγω μου ειπε θα σου κανω οτι θες,και εσυ θα χασης!!

Προύσσης 22 Ινα Λαζοπουλου .Μιλφ ψηλή γεματη πολλων κιλων!!

Τροφωνίου 11 κάτω Ευτραφης με φουλ!!

Τροφωνίου 11 πάνω  Μελίνα με φουστανι σαν να πηγαιναμε σε δεξιωση!!

Τροφωνίου 13 κάτω η τσιγγανοειδες Ελβιρα!!

Τροφωνίου 13 πάνω η μιλφ πιπατζου Ναταλι,μες την καυλα!!

Κνίδου 18, Κλειστό

                  Συνεχιζετε.....
Και τελος...
Αλκιβιάδου 16Α Η χοντροΚΑΤΕΡΙΝΑ...
Αλκιβιάδου 16Β Η Αλινα,κοντο πορνιδιο με εκφυλο βλεμμα και καλο κωλο!!
Αλκιβιάδου 16Γ Η Βικτωρια κοντο πορνοειδες με σοβαρη ματια,αλλα ζεστη πουτανια!!
Εδω οι δυναμεις αρχισαν να εγκαταλοιπουν το γερικο κορμι μου,λογω των 230 λεπτων πεζοποριας και αναμονης των κορασιδων,αλλα και της καταθεσης στην νεαρα αννα,λογω παλης οπως θα διαβαζετε στην κριτικη!!!
Αλλη μια πορνοιστορια εφτασε στο τελος της,να ευχαριστησω και τους πρωταγωνιστες,πιτσιλιστη,ιπποτη της ηδονης και πληθος αλλων συναγωνιστων που συνεστησαν την συμμορια που ειπε ο φιλος τζοπινο.Επισης το Φυλης 71 υπογειο κλειστο!







 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
την πιο μακροσκελη ενημερωση την εχουν κανει παλια ο ακορεστος παρεα
με το βυζολαγνο φαρκελι...
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Καλημερα σας ....Πολλες φορες σε αρκετες πορνοενημερωσεις δεν υπαρχει αναφορα στο πια βαρδια ειναι η συγκεκριμενη η οποια περιγραφει ο αγαπητος και κατα τα αλλα σεβαστος συναγωνιστης με αποτελεσμα να υποθετουμε απο την ωρα που το εγραψε πραγμα που μπορει να ειναι και εσφαλμενη εκτιμιση .....Κανω εκλειση να αναφερετε στην αρχη η βαρδια της πορνοδιαδρομης .......Με πολλη  Αγαπη και Σεβασμο στο Τεραστιο εργο σας..... :) :) :)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
την πιο μακροσκελη ενημερωση την εχουν κανει παλια ο ακορεστος παρεα
με το βυζολαγνο φαρκελι...

Αδελφέ μπορεί, αλλά και η ενημέρωση του Ντέρτι είναι εξαιρετική, νονδελές.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Συμπληρωματική ενημέρωση στην επιθεώρηση του συναγωνιστή Sotirof αν και δεν έχει αναφέρει ποια βάρδια είναι, έχω όμως την εντύπωση ότι πρέπει να είναι η δεύτερη απογευματινή
Τετάρτη μετά τις 23:00 (Όλες οι τιμές στη περιοχή Φυλής 20άρικο)
Φωκαίας 17 κάτω Κανονικού ύψους καστανή αβάφτιστη η οποία ήταν απασχολημένη στο σαλόνι με πακιστανό έμπορο πακιστανικών ενδυμάτων και δεν έδωσε σημασία αν είχε επισκέψεις εκείνη τη στιγμή
Φωκαίας 17 πάνω Η ξανθιά με το καρέ μαλλί ψιλομιλφάκι με περιττά κιλά και που εμφανίζεται βράδια και στο κάτω. Απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 19  Το νεαρό καστανομακριμάλλικο ολόγυμνο γκομενάκι που κάνει επίδειξη μόδας σώματος. ελεύθερο στοματικό/69/όχι πίσω πόρτα
Φωκαίας 25 πάνω Άννα ρωσίδι, ξανθιά νεαρά σε ηλικία που εμφανίζεται συνήθως σε duetto  με την Ρομπέρτα/Σοφία/Μιχαέλλα στη ξεπετοαλυσίδα της Φυλής 84/86. Ελεύθερο στοματικό/χύσιμο στα βυζιά/69. Για πίσω πόρτα δεν ακούστηκε ή δεν άκουσα εγώ καλά.
Φωκαίας 27 ισόγα Η σοβιετική (ρωσίδα ή ουκρανίδα) Βικτώρια με ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό (στο δωμάτιο δε ξέρουμε τι παίζει)/69/οχι κουλούρι.
Φωκαίας 24 κάτω Η ήδη πολλών χιλιομέτρων Ρουμάνα Αλεξάνδρα με φουλ
Φυλής 134 ισόγα Μαρία, μαυρομάλλα με παραπανίσια κιλά. Απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 πάνω Γκόμενα  (πάνω από 30) με πιασμένα σε κότσο καστανά μαλλιά. Καλό σώμα με απλό πρόγραμμα χωρίς εξτραδάκια
Φυλής & Μ. Προδρόμου υπόγα Σύλβια/Μολδαβία (περίπου 30 ετών) του apolytοu. Πανκέ καφεκόκκινο μαλλί με λεπτό σώμα. Βάζει χέρι στο σαλόνι και εμπνέει πολύ καύλα. Ελεύθερο στοματικό χωρίς οθωμανικό

Μπουρδέλα του Μεταξουργείου (Τα περισσότερα σπιτάκια εκεί ήταν κλειστά)

Ιάσωνος 20 ισόγα Ανίτα-Κλανίτα. Σήμερα στα 15 ευρώ με απλό πρόγραμμα
Κολωνού 30B Μία καστανομάλλα με καλό σώμα (περίπου 23-25) με την ξανθιά χοντροτσάτσενα. Και οι δύο μαζί πιέζουν αφόρητα να περάσεις στο δωμάτιο βάζοντας και οι δύο χέρι. Ελεύθερο στοματικό στα 15 ευρώ. Εγώ πάντως την ευκαιρία δεν την έχασα βάζοντας κι΄ εγώ χέρι στην μικρά η οποία κάθεται αδιαμαρτύρητα
Κεραμικού 13 υπόγα Δύο μπάζα, ξανθό/καστανό, χοντρές αμφότερες και η ξανθιά είχε ουλές στο σώμα από διάφορες επεμβάσεις (δηλαδή ακόμη πιο χοντρή πως θα ήταν;). Απλό πρόγραμμα χωρίς εξτραδάκια όπως ειπώθηκε από την αλλοδαπή υπηρέτρια. 15 γιευρώ
Κεραμικού 13 ισόγα (κατσαριδόσπιτο) Αν και το σιχαίνομαι αφάνταστα από την κακή εμπειρία που είχα στο παρελθόν με τις ιπτάμενες κατσαρίδες και τον τσάτσο με το σύνδρομο down (τώρα αυτός δουλεύει στο Μαραθώνος/Αχιλλέως γωνία και πρόσφατα τον ληστέψανε), πέρασα να δω τι παίζει. Μία Ρουμάνα αδύνατη όμορφη αλλά τελείως αδιάφορη. Απλό πρόγραμμα.




 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Συμπληρωματική ενημέρωση στην επιθεώρηση του συναγωνιστή Sotirof αν και δεν έχει αναφέρει ποια βάρδια είναι, έχω όμως την εντύπωση ότι πρέπει να είναι η δεύτερη απογευματινή.
Σωστος!!Η επιθεωρηση ξεκινησε απο τις 19,30 και ελαβε τελος στις 12,20,οπου μερικοι συναγωνιστες συνεχισαν την καταδρομικη στο Μεταξι,σε μερικα σπιτακια πηγα και δυο φορες χωρις να υπαρξη αλλαγη!!
Η πιεση λογω ωρας των γραφωμενων,κοποσεως και καταθεσης,αφερουν την εγκεφαλικη διαυγεια :2funny:.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις στο Κνιδου ποια ειναι το απογευμα κι αν αξιζει;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις στο Κνιδου ποια ειναι το απογευμα κι αν αξιζει;
ΑΝ και με προλαβε ο συναγωνιστης ;).Τα απογευματα εδω και καιρο ειναι κλειστο!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αδελφέ μπορεί, αλλά και η ενημέρωση του Ντέρτι είναι εξαιρετική, νονδελές.
Του Ντερτι ειναι πολυ μεγαλυτερη ενημερωση σαφως! Εχουν ανοιξει και καμια 25αρια+ μπουρδελα απο τοτε, οποτε το εργο μας ηταν δυσκολο καθως γυρισαμε αππ 2 φορες με τα ποδια μεταξι και φυλης για να συναγωνιστουμε την ενημερωση του πιατσα. Στην συγγραφη κλαταραμε βεβαια, οπου μετα τα 100 τοσαμπουρδελα, αρχισαμε να γραφουμε μονολεκτικά για τα τελευταια σπιτια κι οχι περιγραφικα και με ειρμο.
Παντως ηταν ωραια η αντιπαραθεση των αποψεων με βυζο, οπου αυτος εθαβε τις αδυνατες κι εγω τις χοντρες του!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Σωστος!!Η επιθεωρηση ξεκινησε απο τις 19,30 και ελαβε τελος στις 12,20,οπου μερικοι συναγωνιστες συνεχισαν την καταδρομικη στο Μεταξι,σε μερικα σπιτακια πηγα και δυο φορες χωρις να υπαρξη αλλαγη!!
Η πιεση λογω ωρας των γραφωμενων,κοποσεως και καταθεσης,αφερουν την εγκεφαλικη διαυγεια :2funny:.
προεδρε τα σεβη μου.2 ερωτησεις για σενα
1)η ευα η καζακα στο λιοσιων 76 ηταν η ευα που δουλευε διδυμου 20 απογευμα παλια?με τα κατσαρα καστανα μαλλια?
2)η ναταλι στο τροφωνιου 13 ειναι η μιλφ με καστανο μακρυ μαλλι και πρησμενα μαγουλακια που δουλευε παλαιοτερα στο αλκαμενους 113?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
προεδρε τα σεβη μου.2 ερωτησεις για σενα
1)η ευα η καζακα στο λιοσιων 76 ηταν η ευα που δουλευε διδυμου 20 απογευμα παλια?με τα κατσαρα καστανα μαλλια?
2)η ναταλι στο τροφωνιου 13 ειναι η μιλφ με καστανο μακρυ μαλλι και πρησμενα μαγουλακια που δουλευε παλαιοτερα στο αλκαμενους 113?
Ορθον,τωρα δεν θυμαμαι αν η ναταλι ειχε πρισμενα μαγουλακια,αλλα ειναι και η πρωτη στην πιπα ;)με αδυνατο σωμα,ψηλη με μακρι ξανθο μαλλι!!!
 

Επισκέπτης
dirtyliving χίλια συγγνώμη ...  :grin: :grin: :grin:

Έκανα λάθος !!!  :-

Ο συνάδελφος PIATSAS με το "ξεχασμένο" συνάδελφο Αντονυ είχε κάνει ενημέρωση για τριακοσια τόσα αμαρτωλά καταστήματα ...  :grin:
Δεν ξέρω τι να πω ακριβώς για να μην παρεξηγηθώ, γι'αυτό και θα το πω απλά.

    Δεν προσπάθησα να κάνω κάποιο νέο ρεκόρ, σπάζοντας ταυτόχρονα το παλιό, γιατί ως άνθρωπος δεν είμαι καθόλου ανταγωνιστικός με τους άλλους (παρά μόνο με τον ίδιο μου τον εαυτό). Δεν είμαι ούτε στην καθημερινότητά μου έτσι, πόσο μάλλον στο φόρουμ. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι η ανταλλαγή πληροφοριών, εμπειριών και μαλακιών με απαραίτητα συστατικά την ευγένεια το χιούμορ και την αμοιβαία συμπάθεια.  
Το συγκεκριμένο εγχείρημα περιτριγύριζε στο μυαλό μου εδώ και αρκετό καιρό. Το έχω ξανακάνει στο παρελθόν και η πραγματική πρόκληση δεν ήταν αν θα καταφέρω να το ολοκληρώσω (γιατί ήμουν σίγουρος γι'αυτό) αλλά τι είδους ενημέρωση θα μπορούσα να γράψω μετά απ'αυτό (θα άξιζε άραγε καθόλου ως ποιότητα ενημέρωσης;)
Μου αρέσει να μιλάω με νούμερα μερικές φορές γιατί εδώ και χρόνια κρατάω κάποια στατιστικά, δεν είχα σκοπό να δείξω ότι εγώ πήγα σε 200 μπουρδέλα άρα είμαι και γαμώ!

    Παρά την έλλειψη ανταγωνιστικότητας όμως, δεν μπορώ να μη σχολιάσω τον αριθμό 300+ που αναφέρεις. Στη δεκαετία του 2000 ποτέ δεν υπήρξαν τόσα πολλά μπουρδέλα. Μάλιστα εν έτει 2012 έχουμε περισσότερα μπουρδέλα απ'το 2000. Στη δεκαετία του 90 συμφωνώ (και το έχω γράψει ήδη) ότι υπήρχαν πολύ περισσότερα απ'ότι σήμερα. Εξήγησα επίσης τους λόγους που ένα αντίστοιχο εγχείρημα πριν 15-20 χρόνια ήταν πολύ πιο δύσκολο.
Η ενημέρωση μου είναι από κάτω, μπορεί ο καθένας να διαβάσει την πολύ μικρή αναφορά που κάνω στο κομμάτι εισαγωγή  στην αρχή της ενημέρωσης.

 
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στο μετάξι

Διάρκεια: 42 min, Κατηγορία τσάρκας: Β’ (souper mini tsarque)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΣΑΡΚΑΣ (με βάση των αριθμών των σπιτιών)

A’ : (0-5) – Ultra mini tsarque
B’ : (5-10) – Super mini tsarque
Γ’ : (10-20) – Mini tsarque
Δ’ : (20-35) – Μedium tsarque
E’ : (35-50) – Normal tsarque
ΣΤ’: (50-70) – Extended tsarque
Ζ’ : (70-100) – Hardcore tsarque
Η’ : (100 - 150) – Extreme tsarque
Θ’ : (150 +) – Hyper tsarque (ανοιχτή κατηγορία)

ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (δεν αναφέρονται σε συγκεκριμένα μέλη)

Η τσάρκα του κρυφοαγαπούλη: Συνήθως επισκέπτεται λίγα σπίτια (4-5 ίσως) με σκοπό να βρει τα στανταράκια του. Εάν δε βρει το πρωταρχικό του στόχο, πηγαίνει στα υπόλοιπα. Είναι μέλος του Bou και ασφαλώς δεν ενημερώνει ποτέ που πάει και τι κάνει (δικαίωμα του βέβαια).

Η τσάρκα του κηφήνα: Αποκτά πληροφορίες για τα σπιτάκια, ζητώντας τες επιτακτικά, χωρίς να μπαίνει στον κόπο να διαβάζει ενημερώσεις. Το μεγαλύτερο όμως προσόν του, είναι ότι ασκεί κριτική ενίοτε, στους ενημερωτές, ενώ ο ίδιος δεν ενημερώνει ποτέ.

Η τσάρκα του μαλάκα: Ενημέρωση που λόγω συγκυριών, σπανίως διαβάζεται. Οι συγκυρίες αυτές συνήθως είναι μεγάλοι καυγάδες μεταξύ μελών, ή σημαντικά νέα θρεντ τύπου «Ο πρώην γκόμενος της κοπέλας μου, είναι μαύρος....τι με συμβουλεύετε να κάνω;» τα οποία μονοπωλούν το ενδιαφέρον του αναγνωστικού κοινού.

Σόρυ...πάλι ξέφυγα απ’το θέμα...απλά η ενημέρωση είναι πολύ μικρή και είπα να γράψω καναδυό μαλακίες για να φαίνεται μεγαλύτερη. Πάμε...

Κολωνού 47 πάνωΑνίτα η καριόλα κλανίτα. Μαύρη γαζελοκλανίτα με κωλάρα, μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση, μεγάλα χείλη κατάλληλα για πεοθηλασμό, μικρό στήθος και μεγάλο κεφάλι. Βασικό στα 10.

    Πλατσουρίσαμε για λίγο στο σαλόνι και πέρασα στο δωμάτιο. Η όλη φάση ξεκίνησε καλά, στη μέση όμως άλλαξε δραματικά, με αποτέλεσμα να τη διώξω απ’το δωμάτιο και να πάρω πίσω 5 ευρώ. Θα γράψω κριτική για το παλιοπούτανο.

Ιάσωνος 30 κάτωΦλώρα από φωκ17 προ 3ετίας. Κοντόπορνη ξανθιά ρουμάνα, μικρά βυζιά, χαμηλοκώλα (κωλοχαμηλόπορνη η πλήρης ορολογία) με βασικό στα 10.

    Όταν δούλευε φυλής την είχα πάρει 3-4 φορές. Όταν τη φιλούσα, θύμωνε, αλλά όταν την πλησίαζα να την ξαναφιλήσω, δεν έκανε κάτι για να με αποφεύγει. (ανισόρροπες ρουμάνες...τι περιμένεις;). Εδώ στο μετάξι δεν ξέρω για την απόδοσή της ακόμη.

Ιάσωνος 33 – Κοντόπορνο άσχημο, γυφτάκι, αδύνατο, μικρά βυζάκια και ωραίο στρογγυλό κώλο λίγο χαμηλά (κωλοχαμηλόπορνη κι αυτή). Βασικό στα 10.

    Η συγκεκριμένη είναι η τραυλή βρωμερή κατσαρίδα που είχα πηδήξει στο μεγ.αλ 22 πάνω πριν καναδυο μήνες. Την είχα διώξει και είχα πάρει όλο το ποσό πίσω. Στο σαλόνι δεν με γνώρισε και μόλις πήγα να φύγω με τράβηξε απ’το χέρι. Της έπιασα τον κώλο και μου είπε ότι θα περάσουμε καλά. Της είπα ότι την έχω ξαναπάρει, αλλά την έδιωξα απ’το δωμάτιο (το χέρι συνέχιζε να είναι στον κώλο). Με κοιτούσε σαν ηλίθια, οπότε βρήκα ευκαρία να της πιάσω και τα βυζιά. Φεύγοντας συνέχισε να με κοιτά με το ίδιο ηλίθιο ύφος, ώσπου ξύπνησε και μου είπε: «Μμμην ξξξξανάρθθθθεις εδώ

Ιάσωνος 37 κάτω – Η γνωστή ξανθιά του ιδρύματος με το πλαδαρό σώμα κανονικής μάζας, πεσμένα βυζιά με μακριές ρώγες, αεράτο περπάτημα και βλέμμα σούπερμοντελ, συνδυασμένο με κακή οδοντοστοιχία και άσχημο μαυριδερό δέρμα. Βασικό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

Ιάσωνος 46 αριστερά – Το καστανό γυφτάκι με την άσχημη μούρη, αδιάφορο σώμα κανονικής μάζας με κοιλιά ταβερνιάρη, με βασικό και πρωκτικό στα 15.

Ιάσωνος 46 επάνω Σελένα από φυλής. Μελαχρινή με μπούκλες, μεσαίου αναστήματος, αδύνατο κορμί, μεγάλα βυζιά γύρω στο 2,8 με ωραίες ρώγες και μικρό κώλο. Βασικό και πρωκτικό στα 15 (δεν θυμάμαι για ελ.στοματικό).

    Η συγκεκριμένη, μαζί με την σοφία/ρομπέρτα (από φυλής κι αυτή) διαγωνίζονται στο ποια θα έχει τις περισσότερες άσχημες κριτικές, μεχρι να σταματήσουν τη δουλειά. Ο ανταγωνισμός είναι πολύ σκληρός, αφού δεν διστάζουν να βάζουν τους χαζονταβάδες και τους κρυφο-αγαπούληδές τους, να γράφουν αρνητικές κριτικές. Η σοφία νομίζω έχει ξεκινήσει και μόνη της να γράφει άσχημες κριτικές για τον εαυτό της, τις οποίες η Σελένα λόγω ηλιθιότητας τις μαυρίζει.

Ιάσωνος 44 αριστερά (νέο)Τζοάνα. Μελαχρινή κοντόπορνη με λευκό δέρμα, πολύ μικρά βυζιά, ωραία στρογγυλή κωλάρα η οποία δυστυχώς παχαίνει και άρχισε να χαλάει. Ελ.στοματικό στα 15 και έχει προσθέσει και πρωκτικό στα ίδια λεφτά.

    Κατάθεση εδώ. Δεν θα γράψω κριτική γιατί την έχω πηδήξει άλλες 4-5 φορές στο παρελθόν, οπότε δεν έχει νόημα πλέον. Να πω πάντως ότι είναι καλό κορίτσι, φιλότιμο, αλλά δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο που να ξεχωρίζει στις υπηρεσίες της. Μερικές φορές το μουνί της μυρίζει και ψαροκροκέτες captain iglo. Μόλις τελειώσαμε μου είπε ότι έχυσε κι αυτή (μου το λέει κάθε φορά). Της απάντησα ότι λογικό είναι, αφού είμαι τρομερός γαμιάς. Μου είπε μη με κοροϊδεύεις, αν δεν είχες την καπότα θα το καταλάβαινες. Δυστυχώς το νέο κατάστημα δεν έχει τρύπες στους τοίχους για να απασχολούμαστε όσο περιμένουμε την κοπέλα. Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο.      
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom