Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (35 μέλη και 271 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καταδρομικη βολτα πριν απο λιγο στο Μεταξι!!Προσοχη σε δυο πραγματα,στις γωνιες καθονται συνηθως κατι τυποι με σηκωμενες κουκουλες και το δευτερο οι συριγγες στην Ιασωνος στα 1Ακαι Β,μην σας καρφωθη καμια στο ποδι!!Οταν εχω να κανω εκει καταδρομη φοραω δυνατη εξαρτηση :grin:.Παμε...
Ιάσωνος 1Α πάνω αριστερά,Κλειστό.
Ιάσωνος 1Α πάνω δεξιά,2 Ρωσσιδες,Ευα και νεα με κοντο καρε ξανθο,ομορφο προσωπο και σωμα,αφρατη γαλακτερη,με διαρι,και καλο κωλαρακι!!
Ιάσωνος 1Β καυλοερικα με περικυκλωτικη κινηση γυρω σου :grin:.

Ιάσωνος 20 δεξιά ,κοντο με ωραιο σωμα και προσωπο,ισως η πιο ωραια παρουσια με 15!

Ιάσωνος 20 μεσαίο,χοντρουλα με υπερβαρο κυταρυδωμενο κωλο,για μερακλιδες!!

Ιάσωνος 20 αριστερά κοντη μποντυ μπιλτερ,με γραμωμενους κοιλιακους και πλατες,ετοιμη για ξυλο! :grin:.

Ιάσωνος 19 πανω,Ελενα,υπερβαρη δεσποινης με ξανθο καρε!!

Λεωνίδου 28 πάνω,Κλειστό!

Λεωνίδου 28 κάτω,ψηλο αδυνατο,ωραια παρουσια με 2αρι,και τατου στο δεξιο μπρατσο!!

Ιάσωνος 27 τσιγγανοηδες υπαρξη με περιεργο βλεμα,αδυνατο σωμα και 1,5 βυζι!!

Ιάσωνος 30 επανω  :think:.

Ιάσωνος 30 υπογειο τζουλιανα,στην προσπαθεια του να περασω ο δροσερος τσατσος μου ειπε 10,παζαρεψτετον!!

Ιάσωνος 31 HOSTEL ,Κλειστό!

Ιάσωνος 31 υπόγειο ,Κλειστό αλλα απο μεσα βγηκε δυνατο ξανθο τεμαχιο μαζι με τσατσο προφανως,ομιλων σπαστα ελληνικος! :grin:

Ιάσωνος 33 ΑΔΥΝΑΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΛΙΚΟ!

Ιάσωνος 37 πάνω Κλειστό!

Ιάσωνος 37 κάτω,Ξανθια αλβανοφατσα με δυαρι βυζι και τροφαντο κωλο!Απλο με 10 και ισπανικη,κωλος με 15 για ελληναρες τυπου ρον.. :grin:.

Ιάσωνος 36 – Μαύρη κοντοχοντρη με πλουσιο στηθος που το δουλευη,αδιαφορη φατσα,τυπου κοιταμε αν δεν τρως το φαι σου :2funny:.

Μεγ.Αλεξάνδρου 17 εισται ετοιμη για παλη,αναφωνησε ο τσατσος :grin:Ψηλη ελληνις με κωλο στα 80 κιλα περιπου βυζια στα 20,και τα 30 στο υπολοιπο σωμα,υποσχοταν μαγευτικες στιγμες,δυνατη αξεχαστη συγκινηση :grin:.

Μεγ.Αλεξάνδρου 15 Ζάνα δεν αφηνω τιποτα να πεση κατω!!

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πληθωρικο μωρο,με κοντο ξανθο μαλι,ενδιαφερον κοιλιτσα,και 3αρι στηθος!στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω Ξανθια χοντρη με κομπινεζον μαυρο και φουλ στα 10!

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Μαρία μιλφ με ενισχυμενα οπλικα πυραυλικα συστηματα εμπρος και οπισθεν στα 10!

Περδίκα 3 αριστερά Κοντο αδιαφορο με 2αρια,συν,αλλα φοραγε τοπακι που τα καλυπτε ολα μεχρι το στρινγκ!

Περδίκα 3 δεξιά βουκολικη φατσα με δυαρι στηθος!

Ιάσωνος 44 δεξιά αδιαφορη αλφανοφατσα!

Ιάσωνος 44 αριστερά Κλειστό!

Ιάσωνος 46 πάνω,Κλειστό!

Ιάσωνος 46 μεσαίο ελα να σε βυζαξω! :grin:

Ιάσωνος 46 δεξιά – Το καστανόξανο γυφτορουμανακι με φουλ στα 15!

Ιάσωνος 43 Μελαχρινό κοντό με φουλ αδιαφορο,η τσα με φρεσκοβαμενο μαλι καθοταν στο μεσαιο παγκακι,ελα τωρα που εχουμε ησυχια,θα περασης,να ριξω μια ματια και γυρω απαντησα,ευχαριστησα και αναχωρησα!!
Κολωνού 53 Ψηλο ενδιαφερον μωρο με διαρακι στηθος και ωρααι ποδια!

Κολωνού 47 πάνω ενδιαφερον μαυρη με ωραιο σωμα και σκουλαρικη στον αφαλο,χανης το τσιμπουκι μου μου ειπε φευγοντας :grin:.

Κολωνού 47 κάτω Θυμιθηκα την μικρη ολανδεζα,μια παλια διαφημηση για γαλα,οταν ειδα το προσωπο αυτης της κοπελλας,με κρεμαστα βυζια στα 10!

Κολωνού 48 Αλβανοειδες φατσα,αυστηρη με καλο σωμα και 1,5 βυζί στα 10!

Κολωνού 32 ισόγειο,κοντη βυζαρου λαοπλανοςμε καλο σωμα!

Κολωνού 32Γ υπόγειο – Μελαχρινό αδύνατο αδιαφορο με τσιγγανοειδες χαμογελο και κομενο καλτσον θα ελεγα για διακοσμηση,καρακιτς!
Κολωνού 30 κάτω – Άννα παντα με σεξι εσσωρουχα :grin:!

Κολωνού 27 ισόγειο,μαυρομαλικο καρεδακι, με ωραίο λεπτό κορμάκι,στητό 1,5 βυζάκι και μικρό κωλαράκι με 10.

Κολωνού 27 υπόγειο κλειστό!

Κολωνού 27 πάνω ομορφο αρκετα κοντο τσιγγανακι με ολοσωμο εσσωρουχο και γαρυφαλλο στο αυτι :2funny:.
Κοιταξα τους δρομους,αδειοι,μια καταχνια αρχισε να πεφτη,προχωρησα προς το μετρο του μεταξουργειου,περνωντας απο Καλλεργη 33 ηταν κλειστά!
Ακομα μια πορνικη ημερα εφτασε στο τελος της,120 λεπτα τσαρκας,και αναμονης εφτασαν στο τελος τους!!


 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Να συμπληρώσω την μεγάλη αναφορική λίστα του sotirof ,αν μου επιτρέπετε....
Πριν 2-2.30 ώρες περίπου...

Κωνσταντινουπόλεως 166Α: αδιάφορη ή μπάζο,με συνήθες νορμάλ σώμα,με χάλια δόντια..(πρώην πρεζάκι ???) αλλά με γενική παρουσία...αποτρεπτική !!  20 ευρώ

Κων/λεως 166Β: όχι,δεν ήταν η Εύα,αλλά ένα πολύ αδύνατο κορίτσι,σαν σκιάχτρο....σκιάχτικα κι εγώ,τι διάλο ?? για κρεατόσουπα με κόκκαλα ήρθαμε ή για να γαμήσουμε ??  επίσης 20ευρώ

Αλκαμένους 117 : 40 -45άρα παχουλή Ρωσσίδα,με 20 ευρώ

Κολωνού 30Β -επάνω δηλαδή..: άλλη μιά Άννα Ρουμάνα...ακολουθεί κριτική..
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
@machinehead
Ε οι μελανιές, μελανιές είναι. Έρχονται και φεύγουν. Λίγο απότομα να την πιάσεις μελανιάζει αυτή.
Τώρα για το ακάποτο την ξέρεις την Μπάρμπορα και τη μούρλα της. Άμα της ζητήσεις καπότα στο τσιμπούκι θα σου βάλει, αλλά μπορεί και να νευριάσει, ανάλογα τα κέφια της :2funny:
Παίρνει φάρμακα. Έχει κάποιο παθολογικό. Γι' αυτό κι έχει παχύνει. Ίσως εκεί να οφειλόταν και το τρέμουλο.


Κατ' αρχήν, καλή χρονιά σε όλους.

Η Μπάρμπαρα παίρνει εδω και χρόνια -όπως μου έχει πεί- φάρμακα για να μην έχει περίοδο και να μπορεί να δουλεύει συνέχεια.
Δεν έχει κάνει εντύπωση σε κανέναν ότι δουλεύει πάντα, εκτός από τις περιόδους που πάει διακοπές??
Αυτά τα φάρμακα, επειδή επηρεάζουν τις ορμόνες, έχουν σίγουρα παρενέργειες. Πάντως το πάχος μάλλον από το φαί είναι.
Ένα άλλο που παρατήρησα τελευταία είναι ότι ..πίνει. Ένα απόγευμα, την προηγούμενη βδομάδα, πήγα στην Αδάνων και ήταν σχεδόν σουρωμένη.
Είχε ένα χαζοχαρούμενο ύφος και έλεγε μαλακίες. Άσε που μύριζε αλκοόλ. Πάντως το γαμήσι καλό ήταν γιατί την έκανες ότι ήθελες...ακόμη περισσότερο από το κανονικό της. Μέχρι και deepthroat της τον κάρφωσα και κόντεψε να ξεράσει (έχουμε ξαναπεί ότι η πίπα δεν είναι το δυνατό της σημείο). Τι υπόλοιπο πρόγραμμα ήταν το γνωστό....69, μουνοκωλοδαχτύλιασμα, ισπανική με πίπα, μουνί, κώλος(που το έβαλε από μόνη της), ξυλιές που τις αρέσουν και χύσιμο στο στόμα με ισπανική. Με λίγα λόγια "τα πάντα όλα".
Το έχω ξαναπεί...αυτή η πουτάνα αν ήταν και όμορφη , η ουρά θα έφτανε μέχρι το άλλο τετράγωνο.

Το tip της ημέρας. Η καλύτερη ώρα για την Μπάρμαρα είναι πρωί-πρωί 08:30 μέχρι 10:30, που είναι "φρέσκια" και θέλει να γαμηθεί. Μετά κάτι αρχίζει και στραβώνει...
 

kantilanaftis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Κατ' αρχήν, καλή χρονιά σε όλους.

Η Μπάρμπαρα παίρνει εδω και χρόνια -όπως μου έχει πεί- φάρμακα για να μην έχει περίοδο και να μπορεί να δουλεύει συνέχεια.
Δεν έχει κάνει εντύπωση σε κανέναν ότι δουλεύει πάντα, εκτός από τις περιόδους που πάει διακοπές??
Αυτά τα φάρμακα, επειδή επηρεάζουν τις ορμόνες, έχουν σίγουρα παρενέργειες. Πάντως το πάχος μάλλον από το φαί είναι.
Ένα άλλο που παρατήρησα τελευταία είναι ότι ..πίνει. Ένα απόγευμα, την προηγούμενη βδομάδα, πήγα στην Αδάνων και ήταν σχεδόν σουρωμένη.
Είχε ένα χαζοχαρούμενο ύφος και έλεγε μαλακίες. Άσε που μύριζε αλκοόλ. Πάντως το γαμήσι καλό ήταν γιατί την έκανες ότι ήθελες...ακόμη περισσότερο από το κανονικό της. Μέχρι και deepthroat της τον κάρφωσα και κόντεψε να ξεράσει (έχουμε ξαναπεί ότι η πίπα δεν είναι το δυνατό της σημείο). Τι υπόλοιπο πρόγραμμα ήταν το γνωστό....69, μουνοκωλοδαχτύλιασμα, ισπανική με πίπα, μουνί, κώλος(που το έβαλε από μόνη της), ξυλιές που τις αρέσουν και χύσιμο στο στόμα με ισπανική. Με λίγα λόγια "τα πάντα όλα".
Το έχω ξαναπεί...αυτή η πουτάνα αν ήταν και όμορφη , η ουρά θα έφτανε μέχρι το άλλο τετράγωνο.

Το tip της ημέρας. Η καλύτερη ώρα για την Μπάρμαρα είναι πρωί-πρωί 08:30 μέχρι 10:30, που είναι "φρέσκια" και θέλει να γαμηθεί. Μετά κάτι αρχίζει και στραβώνει...
Αυτο ειναι αληθεια,ξεσκιζη τους πιτογυρους και πινη!!Οταν ειχα παη βρομαγε ο οικος σουβλακια και τζατζικια,και η αναπνοη της μυριζε βοτκα!!
 

kantilanaftis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
@ dirtyliving  και sotirof συνχαρητηρια,το αξιζετε,με τις ενημερωσης, μας κρατατε παντα ενημερους!!Παντα τετοια!!,
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πρωινη βαρδια τωρα στο μεταξι...
θα μαι συντομος,γιατι δεν ξερω τα νουμερα καλα...θα τα γραψω λιγο μπερδεμενα,κοιτωντας και το χαρτη να βγαλω ακρη...

κατεβηκα απο ομονοια ποδαρατο καρφι για κολωνου 30α ,οπου μου χε κανει κλικ προχθες η αντριαννα,ενα μινιον ρουμανακι με ωραιο στηθος και πολυ μεγαλες μονιμα καυλωμενες ρωγες...μαυρα ισιας μακρια σχετικα μαλλια και τσακιρικα ματια...βασικο προγραμμα +69 στα 10 ευρω...εμεινα πολυ ικανοποιημενος!γνωστη φατσα εντωμεταξει...παιζει να την εχω ξαναπαρει κιολας...αλλα δε θυμαμαι που ηταν παλια...

στο ακομινατου αριστερο μια ξανθουλα μπεμπεκα στα 10 ευρω...
στο δεξι δε μπηκα,αφενος γιατι βιαζομουν,αφετερου γιατι προχθες ειχε παρουσιαστει ενα γερικο ξανθο τραβελι και αρχισε να κινειται αργα και απειλητικα προς το μερος μου,ενω οταν σηκωθηκα και τραπηκα σε φυγη,μου λεγε να παω να πεταξω τα λεφτα μου σε καμια ξενη,μαλλον νομιζοντας οτι το προβλημα μου ηταν οτι ειναι ελληνιδα...

κολωνου 27 αριστερο,βασικο +ακαποτο τσιμπουκι στα 10...μια μαυρομαλλα,χωρις στηθος,με ανοιχτες πλατες και σωμα αθλητριας...
στο μεσαιο(υπογειο),ενα χοντρο μπαζο μελαχρινο...
οι 2 παραπανω ηταν και προχθες στα ιδια ιδρυματα...
στο δεξι δε θυμαμαι...

ιασωνος 20 αριστερο κλειστο,στο μεσαιο μια πρωταθλητρια ενοργανης,1.40 ,ασχημη,βουνισια που λεει κι ο φαρκελι στα 10 ευρω...στο δεξι μια ξανθουλα καθολου κακη στα 10 ευρω επισης...

ιασωνος 19 πανω...η ξανθια χοντρουλα ...στο κατω δε θυμαμαι...

λεωνιδου 28 2 μωρα,το μελαχρινο ομορφουλι και μου κανει κλικ,το καστανοξανθο καλουλι κι αυτο...10 η καθεμια,20 παρτουζα

λεωνιδου και ιασωνος το υπογειο κλειστο

ιασωνος 30 οροφος η καστανοξανθη που παρουσιαζεται γυμνη,ομορφη αλλα δειχνει ξεπετα...στο κατω μαγαζι δε θυμαμαι τι ειδα,αλλα κατι καλο ηταν :think:

στο χοστελ μια 45αρα ξανθια,φιληδονη...στα διπλανα  δε θυμαμαι

ιασωνος 36 μια  χοντρη μιλφ με πολυ κοντο ξανθο μαλλι και βυζαρες λογουμαχουσε με τον τσατσο(?) πριν παρουσιαστει,για το ποιος απ τους δυο κανει καλυτερη πιπα...

μεγαλου αλεξανδρου 28 κλειστο...στα περδικα στο ενα μια μιλφ ξανθια ενδιαφερουσα...στο αλλο μια ψηλη μαυρομαλλα με λευκη επιδερμιδα που εδινε και κωλο

στα ιασωνος 44 η μαυρομαλλα με τα σγουρα μαλλια,νευρικο σωμα,ωραιο τριαρι βυζι και μεγαλη πεταλουδα στη μεση ...και στο διπλανο η φραντζεσκα,τσουπωτη αλβανιδα προμιλφ,στα 15 ευρω και οι δυο

στα 46 στελλα,χοντρουλα βυζαρου με λευκο δερμα και καστανα μαλλια 10 ευρω και διπλα μια μικρουλα τσαχπινα ,λιγο χοντροκομμενη που δινει και κωλο στα 15

στο ιασωνος με τις πλαστικες κουκλες στο δωματιο,ενα μελαχρινο καλο μουνακι...και η τσα2 να ανακοινωνει ο προγραμμα,τσιμπουκακι βαθυ,υγρο,ηδονικο,γλωσσοχτυπητο,μελαμακαρονατο,καραμελωτο και κανα δυο ακομα επιθετα να το προσδιοριζουν, 10 ευρω

σ ενα απ τα ιασωνος 31/37 επαιζε να πολυ καυλαρικο ξανθο με ρωγες κεραιες,αλλα στο σαλοναρισμα δε φαινεται ορεξατη

μεγ.αλεξανδρου 17 ενα μπαζο,ελληνιδα μαλλον,που στο δωματιο πρεπει να ναι τουρμπο οπως την κοβω 

μεγ.αλεξ. 15 γκαμπριελα αδυνατη εμφανισιμη μελαχρινη στα 10 ευρω

κολωνου 53 αντριαννα ,χοντρο μπαζο χωρις βυζια με πρωκτικο

κολωνου 48 κατι καλο ειχε,αλλα δε θυμαμαι

μετα ξαναπηγα προς τα 32/30...

στο γωνιακο ενα μπαζακι με βυζακια στραβωμενο στο σαλονι,στο μεσαιο 32 μια ξανθια αλβανοφατσα,ασχημουλα,αλλα πολλα υποσχομενη για τα ενδοτερα οπως την εκοψα,10 ευρω...στο δεξι 32, 2 τσουπωτες να κανουν πολυ παιχνιδι στο σαλονι,στα 15 η καθεμια ...
ανεβηκα στο 30οροφο για να δω το θεμουνο που ειχα δει προχθες,μην εχοντας σκοπο να την παρω,επειδη ειναι στα 15 και γραφει στο κουτελο "ειμαι κομοδινο"...μολις την ειδα χαζεψα :zombie:ειναι το πιο ομορφο κοριτσι που εχω δει σε μπουρδελο εδω και παρα πολυ καιρο...εδωσα το 15αρι χωρις δευτερη σκεψη και μπηκα...στο δωματιο ανελπιστα καλα...θα ανεβασω κριτικη...ιωαννα τη λενε

γενικη εικονα που αποκομισα μετα απο 2 βολτες στο μεταξι ειναι οτι η συμπεριφορα των κοριτσιων στο σαλονι και στα ενδοτερα ειναι  λιγοτερο κονσερβοποιημενη και πιο ερασιτεχνικη/αληθινη και παιζουν αξιολογες περιπτωσεις στα 10 ευρω...
σε πολλα σπιτια περιμενα πολλη ωρα ενω οι κοπελες ηταν στα δωματια χωρις να φωναζουν οι τσατσαδες και ενω ειχε κοσμο το μαγαζι
και τελικα με βλεπω κι εμενα μεταξοσκωληκα απο δω και μπρος...



 

Επισκέπτης
Η Μπάρμπαρα παίρνει εδω και χρόνια -όπως μου έχει πεί- φάρμακα για να μην έχει περίοδο και να μπορεί να δουλεύει συνέχεια.
Δεν έχει κάνει εντύπωση σε κανέναν ότι δουλεύει πάντα, εκτός από τις περιόδους που πάει διακοπές??
Αυτά τα φάρμακα, επειδή επηρεάζουν τις ορμόνες, έχουν σίγουρα παρενέργειες. Πάντως το πάχος μάλλον από το φαί είναι.
Κατά καιρούς παίρνει αυτά τα φάρμακα για την περίοδο ναι, αν και νομίζω ότι το κάνει επειδή έχει κάποιο παθολογικό πρόβλημα.
Φυσικά της δίνουν το ελεύθερο να δουλεύει συνεχώς.
Η ίδια μου έχει εκμυστηρευτεί ότι έχει προβλήματα υγείας, επίσης έχει τύχει να την πετύχω και με σφουγγαράκι περιόδου πρόσφατα.
Είμαι θετικός ότι το πάχος δεν είναι από το φαΐ.

Ένα άλλο που παρατήρησα τελευταία είναι ότι ..πίνει. Ένα απόγευμα, την προηγούμενη βδομάδα, πήγα στην Αδάνων και ήταν σχεδόν σουρωμένη.
Είχε ένα χαζοχαρούμενο ύφος και έλεγε μαλακίες. Άσε που μύριζε αλκοόλ.
Ε λόγω γιορτών θα 'ταν. Αν το έκανε συστηματικά θα μύριζε συχνότερα.

Το έχω ξαναπεί...αυτή η πουτάνα αν ήταν και όμορφη , η ουρά θα έφτανε μέχρι το άλλο τετράγωνο.
Γιατί δεν θυμάστε τι γινότανε πριν 2-3 χρόνια στο Φ71 που ήταν στα φόρτε της; Υπήρχαν μέρες που γινόταν το αδιαχώρητο.
 

Επισκέπτης
Άλλαξες το άβατάρ σου κι έβαλες το μπουχέσα; :jerking:
Θα πρεπε να έχεις ήδη μπαναριστεί....
 

Επισκέπτης
Το γούστο δεν είναι το δυνατό σημείο του lust τύπε :sunglasses:
:offtopic:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Το πρωι περασα απο το Ρεμουνδου το ανω,ηταν εκει ενα κοντο κοριτσακι,με πολυ καυλιαρικο  ομως σωμα και αναλογιες,μελαχροινο,αλλα δεν περασα μεσα συνεχισα...για να κανω τη μαλακια της  ημερας,ισως οπως ειχε σχεδιασει το τμημα του εγκεφαλου μας που δεν ελεγχουμε...(βλ. κριτικη μου για το "στουντιο¨Φ 104.)Στην Αλκ. 113 η τρελοκοτσιδου,μεσα στη χαρα...
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
κυριοι,η πλειοψηφια των γυναικων παχαινει λογω χρησεως αντικαταθλιπτικων φαρμακων.εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας και αυτη την εκδοχη.
και αν δε με πιστευετε εμενα,ρωτηστε τον φαρμακοποιο της γειτονιας σας
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
κυριοι,η πλειοψηφια των γυναικων παχαινει λογω χρησεως αντικαταθλιπτικων φαρμακων.εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας και αυτη την εκδοχη.
και αν δε με πιστευετε εμενα,ρωτηστε τον φαρμακοποιο της γειτονιας σας
Πεστα CHRIS1971 την καλησπερα μου!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Πεστα CHRIS1971 την καλησπερα μου!!!
προεδρε καλησπερα και τα σεβη μου.
επιστροφη της τανιας φυλης 69 κατω σημερα το πρωι υστερα απο απουσια καποιου διαστηματος
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
προεδρε καλησπερα και τα σεβη μου.
επιστροφη της τανιας φυλης 69 κατω σημερα το πρωι υστερα απο απουσια καποιου διαστηματος

Τωρα το γραφεις,κακούργε?
(Τα σεβη μου Αντιπρόεδρε...)
 

Επισκέπτης
κυριοι,η πλειοψηφια των γυναικων παχαινει λογω χρησεως αντικαταθλιπτικων φαρμακων.εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας και αυτη την εκδοχη.
και αν δε με πιστευετε εμενα,ρωτηστε τον φαρμακοποιο της γειτονιας σας
Μεγάλη αλήθεια είναι κι αυτό. Ειδικά αν σκεφτούμε το νεαρό της ηλικίας των ιεροδούλων, μπορούμε να πάρουμε μια ιδέα πόσο μπορεί να τις επηρεάζει η συγκεκριμένη ζωή...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom