Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (39 μέλη και 325 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πόρνε μου ήμουν εκτός Αττικής. Ήρθα το βράδυ Αθήνα και πήγα στην ρομαντική Λιοσίων για κατάθεση.
kαλος ηρθες συναγωνιστη Opeth. Πως ηταν στη μεγαλονησο. Εχυσες τιποτα καλο, ή βρεθηκες σε παρακμιακες πορνες, με διπλασια τιμη απο την Αθηνα.Εχεις καμια ενημερωση απο φυλης; Αρκει να  [size=16pt]προλαβαινουμε[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
kαλος ηρθες συναγωνιστη Opeth. Πως ηταν στη μεγαλονησο. Εχυσες τιποτα καλο, ή βρεθηκες σε παρακμιακες πορνες, με διπλασια τιμη απο την Αθηνα.Εχεις καμια ενημερωση απο φυλης; Αρκει να  [size=16pt]προλαβαινουμε[/size]   :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ήμουν στην Μεγαλόνησο, αλλά στην Πελοπόννησο. Η μέρα ξεκίνησε με επίσκεψη σε ένα τσαρδί στην Σπάρτη, στην συνέχεια με τσαρδιά στην Τρίπολη και έκλεισε με τσαρδιά στην Λιοσίων   :grin: .  Φυλής δεν έχω πάει... ακόμα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Γεια σας ομορφουλιδες!!!!! τι κανετε? Σημερα σας ενημερωνω οτι σαν guest stAR   ΣΤΗΝ ΦΥΛΗΣ η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΟΠ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ 69 ΚΑΤΩ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!! :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125.msg3147673#msg3147673]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125.msg3147673#msg3147673[/url]

μουφες...
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ήμουν στην Μεγαλόνησο, αλλά στην Πελοπόννησο. Η μέρα ξεκίνησε με επίσκεψη σε ένα τσαρδί στην Σπάρτη, στην συνέχεια με τσαρδιά στην Τρίπολη και έκλεισε με τσαρδιά στην Λιοσίων   :grin: .  Φυλής δεν έχω πάει... ακόμα.
Δηλαδη αν καταλαβα καλα, ξημερωθηκες στην Σπαρτη και μεχρι να φτασεις στην Αθηνα σε καθε νομο που εμπαινες επισκεπτόσουν τους εκαθοστε οικους. Παρελειψες ομως την Κορινθο. Υπηρχε καποιος λογος ή απλα ετυχε να σε βγαζει εκτος δρομολογιου, με τον φοβο μηπως δεν προλαβεις πρωινη βαρδια στη Λιοσιων;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Δηλαδη αν καταλαβα καλα, ξημερωθηκες στην Σπαρτη και μεχρι να φτασεις στην Αθηνα σε καθε νομο που εμπαινες επισκεπτόσουν τους εκαθοστε οικους. Παρελειψες ομως την Κορινθο. Υπηρχε καποιος λογος ή απλα ετυχε να σε βγαζει εκτος δρομολογιου, με τον φοβο μηπως δεν προλαβεις πρωινη βαρδια στη Λιοσιων;                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Η αλήθεια είναι ότι την έχω παραμελήσει λίγο την Κόρινθο...    :( . Δεν είχα κάποιο πρόγραμμα, απλώς ήθελα να δω τα αξιοθέατα κάθε πόλης!!!!!!  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Στην Λιοσίων είναι από τις 6 το απόγευμα μέχρι τις 2. Τα πρωινά είναι στην Διδύμου...

Δηλαδή το πολύ να κοιμάται 6-7 ώρες.

Υπολογίζω ότι συνουσιάζεται περί τις 95 φορές ημερησίως...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
Γεια σας ομορφουλιδες!!!!! τι κανετε? Σημερα σας ενημερωνω οτι σαν guest stAR   ΣΤΗΝ ΦΥΛΗΣ η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΟΠ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ 69 ΚΑΤΩ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!! :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Την πήρα  :knockinb: χθες το απόγευμα κατά τις 20:00 :grin: :grin:.Έκφυλη 35αρα με υπέροχα 3αρια βυζιά  :tits: τα οποία και βύζαξα αχόρταγα :2funny: :2funny:.Στο πισοκωλλητό γούσταρε να της βαράω δυνατά την ΚΩΛΑΡΑ της και να την βρίζω.Ο κώλος δουλεμένος αλλά δεν το έδινε  :headbang:.Είναι σίγουρα τέλεια αν έχεις νεύρα και θέλεις να εκτονοθείς(αν και λίγο ψωνάρα γιατί έλεγε ότι δουλεύει σε ξενοδοχεία και κάνει χάρη σήμερα που δουλεύει στο μπουρδέλο και άλλες τέτοιες  :jerking: :jerking:).Ατάκα της το ''θα σου κάνω τον πούτσο ακορντεόν'' κάτι που όντως καταφέρνει(μεγάλη γαμιόλα-ξεκολλιάρα).Αν την ξαναπετύχω σε μπουρδέλο,ίσως και να μπω :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης

H Αφροδίτη που είναι διάσημη εδώ πάνω δούλευει εδώ κανονικά, πριν 1-2 μέρες έχουν γραφτεί πράγματα γι'αυτήν στο δικό μας thread. Οπότε μην τρώτε τον παπά, όχι ότι έχετε ανάγκη εσείς έτσι κ αλλιώς.. καλοπερνάτε κουφάλες με τιμές, υπηρεσίες και κορίτσια!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Γεια σου Πίτσι πρόεδρε της πιάτσας !

Σήμερα στη Φυλής ήταν ήρεμα , ένας Ρουμάνος μόνο κατούρησε το μηχανάκι μου.Τον είδαν γείτονες αλλά δε τον πρόλαβαν μετά να τον πιάσουν.


τι μηχανακι εχεις τυπε?
 

Επισκέπτης
καλημερα συναγωνιστες.οποιος φιλος εχει καμια καλη προτασει για σημερα πρωινη βαρδια ας βοηθησει...εχω και εγω προτασεις. :fuck2:
Άκου γλίτσα: Το forum ειναι δημόσια υπόθεση. Αν θες μυστικά και παπαριές μη μπαίνεις εδώ να ψαρεύεις.
Και δε σε βρίζω για τα βίτσια που έχεις ή δεν έχεις, αλλά για το τρόπο που κινείσαι στο forum. Τελείως ξεφτίλα...

 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι ότι την έχω παραμελήσει λίγο την Κόρινθο...    :(

Δε χάνεις και πολλά πάντως. 2 μπουρδέλα όλα κι όλα (το ένα με τιμές στούντιο) απ'ό,τι με ενημέρωσε ταρίφας στην περιοχή και το 2ο δεν μπόρεσα να το βρω :tickedoff:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ενα σκούτερ για να κινούμαι στο κέντρο των Αθηνών (αυτόματο μηχανάκι).
Και ένα αμάξι της οικογένειας για να πάω βόλτα τις γκόμενες (ποτέ δηλαδή).

50αρι ειναι τυπε?αν εχεις κανα μπεβερλυ προσεχε μην στο φανε τα κυνηγανε λογο ανταλλακτικων
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Kαλησπερα συναγωνιστες. Ακολουθει απογευματινη ενημερωση απο φυλης (επιλεκτικη). Λοιπον εχουμε φ134υπ ξανθια γεματουλα που μου διαφευγει το ονομα της(νομιζω Καρολαιν) αδιαφορη 134ισ η γνωστη που δουλευει εκει τον τελευταιο καιρο νομιζω Μαρια η οποια μου ειπε να μην ξαναπαω στο μαγαζι αφου ποτε δεν περναω. Κατσε κοριτσακι μου της απανταω ,δεν θα σε πληρωσω για να παμε στο δωματιο; Αφου σε εχω παρει και δεν μου κανεις γιατι να κανω το ιδιο λαθος; φ109κατω Αννα πιτσος η ακαποτη  109ανω Ελενα τρελοκαμπερο ή νιαου.  φ71 υπ η γχωστη μιλφ μου εργαζετε στον οικο. Φ71 η αγαπημενη Ευα του Jockerx με την Αννα την Μολδαδεζα Φ92νεο μια ξανθια γεματουλα, αδιαφορη για τα γουστα μου  Φ92παλαιο Λαουρα και Βικτωρια, μελαμψο χαμογελαστο κοματι με ομορφο προσωπο και τρομερο κορμι (εχθες εργαζονταν στο φ80) στα υπ΄οψην. Μ. Προδ δεν θυμαμαι καν σιγουρα αδιαφορο εν ονοματι Φλορα.  Φ69 ανακοινωθηκε Κρητικος μουναρος αλλα εμφανιστικε μια χοντρη αρκετα ψιλη.  Φ69 Χριστινακι η Καζακστανη.  Φ67 ξανθια σγουρομαλα, την ειδα και εχθες. Το ονομα της μου ειναι αγνωστο.  Φ86κατω Ερρικα μελαχροινη αρκετα γεματη. Γνωστη απο την ξεπεταλυσιδα  Φ65κατω Αλεξια ξανθια κοντουλα με σβυστο καρε μελακι και μαυρο στον σβερκο. Ενδιαφερον Φ65ανω Αλεξανδρα, αδυνατουλα με μικρο βυζακι Φ84κατω η γνωστη μελαχροινη με τατου το λαγουδακι του playboy, πρωκτικο. Φ80 Μαρια ντουετο με μια Αννα. Φωκ17 τανια ξανθια με πολυ ψραιο στητο βυζι αλλα στο δωματιο δεν σε αφηνει να το πιασεις, και τον μεγαλο κωλο.  Φωκ19 Τζουλια. Φωκ25ανω αντριανα ντουετο με μονικα και παρτουζα στο προγραμμα  Φωκ 22ανω αριστερα Αλινα.  Φωκ22δεξια δυο κοπελες. Ημια γνωστη γυρολογος απο φ65, φ67,και αλλα πολλα αδιαφορη αρκετα αδυνατη στα ορια της νευρικης ανορεξιας. Η δευτερη καστανη λιγο γεματουλα (οσο χρειαζεται). Με ψιλοκαυλωσε το παρουσιαστικο της και το γληψημο στον λαιμο, με ελαφρο δαγκωματακι σε συνδιασμο με το χουφτωμα στα @@ με κατακαυλωσαν. Αν δεν ειχε μπαλα θα της εκανα μια επιθεωριση στα ενδοτερα. Αυτα τα λιγα για σημερα, ελπιζω να βοηθησα με τις πληροφοριες μου. Ζητω συγνωμη που δεν μετεφερα περισσοτερες πληροφοριες αλλα ελειπα καιρο απο τα δρομενα και αρκετα ονοματα δεν τα γνωριζω. Να εχετε ενα καλο βραδυ
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Επιθεωρητα, μηπως γνωριζετε αν η Αννα η Μολδαβεζα στο 71 κανει κανονικο προγραμμα ή και τιποτα εξτρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom