Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 332 άτομα (34 μέλη και 298 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μηπως εννοει το 74 υπογειο,απεναντι απο το 59;
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Το εχω παθει και εγω, αλλα ειμαι και λιγο μελαμψος. Φαντασου οτι μεσα σε μπουρδελο εχει τυχει πολλες φορες να μου λενε ονλι γκρικ και να μου δειχνουν την πορτα της εξοδου. Εγω βεβαια δεν μασαω και τους απανταω για, για γκρικ χαμογελαστα, μεχρι να τους ανεβει το αιμα στο κεφαλι που δεν φευγω

:2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Η Αλινα που αναφερεται στο σχολιο του εργαζεται στο Φυλης 71Γ.
στα στουντιο εσυ κυριε :tickedoff:
ηρθαμε εμεις να πηδηξουμε στα στουντια σας :tickedoff:
γιατι ερχεστε εσεις και πηδατε στα μπουρδελα μας :tickedoff:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
στα στουντιο εσυ κυριε :tickedoff:
ηρθαμε εμεις να πηδηξουμε στα στουντια σας :tickedoff:
γιατι ερχεστε εσεις και πηδατε στα μπουρδελα μας :tickedoff:
Δεν ξεχνω τις ριζες μου, μιας και ειμαι παλιος μπουρδελιαρης απο το 1978.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Στα  κατω κατω ας ειναι καλά o SPEED με τοσες τσαρκες που εχουμε κανει και κραταω σε φορμα τις οποιες γνωσεις μου και για τα μπουρδελακια, τις οποιες δεν δισταζω να μοιραζομαι μαζι σας.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;).

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Επισκέπτης
Το εχω παθει και εγω, αλλα ειμαι και λιγο μελαμψος. Φαντασου οτι μεσα σε μπουρδελο εχει τυχει πολλες φορες να μου λενε ονλι γκρικ και να μου δειχνουν την πορτα της εξοδου. Εγω βεβαια δεν μασαω και τους απανταω για, για γκρικ χαμογελαστα, μεχρι να τους ανεβει το αιμα στο κεφαλι που δεν φευγω
Εσύ πρέπει να κάνεις παρέα με τον Σπαϊντερντομ... :2funny:
 

Επισκέπτης
Φυλής 84-86:
{ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΑΜΗΣΙΟΥ:
μπαινουν και μου λεει η σελενα -ξαπλωσε!! με υφακι αντε να τελειωνουμε μαζι σου.. και παει να μου φορεσει καποτα, της λεω  -ακαποτο δεν κανεις?? και χωρις να πει τιποτα γεματη ξενερα στην μαπα τον παιρνει ακαποτα για μια πιπα πραγματικα αδιαφορη και το μονο που ειπε ηταν -μην τολμησεις να χυσεις!

η σοφια ειχε καθισει ορθια μακρια απο το κρεβατι και της ειπα -ελα πιο κοντα.. και αυτη που την αλλη φορα ηταν μια χαρα την ειδα οτι ξενερωσε αλλα ηρθε στο κρεβατι σε σημειο ωστε να μην την φτανω οποτε λεω στην σελενα -σταματα να μου κανει λιγο πιπα και η σοφια. και μου λεει η σελενα -τι λες μωρε πρωτα θα γαμησεις εμενα να τελειωνουμε και μετα την σοφια!, σε μια απελπιδα προσπαθεια μηπως και σωσω το 40αρι της λεω -ωραια, φυγε εσυ.. και η απαντηση -μην λες βλακειες και τελειωνε πρεπει να χυσεις εχεις 10 λεπτα!! και τοτε [size=16pt]η σοφια τιναζεται στον αερα και μου λεει οτι πηγα να της βαλω δακτυλο στον κωλο πραγμα που δεν εκανα απλα κουνηθηκα και πηγα να της χουφτωσω τον κωλο αλλα δεν πλησιασα καν στην κωλοτρυπιδα!! [/size]
αυτο ηταν που ξεχυλησε το ποτηρι τις εδιωξα και τις 2 και αυτο που με εξοργησε εντελως ειναι οτι εφυγαν και γελαγαν μαζι μου, σε υφακι σου φαγαμε 40€ για πλακα και δεν γαμησες καν.. ντυθηκα βγηκα εξω και προειδοποιησα τους συναγωνιστες στο σαλονι να φυγουν γιατι ειναι ξεπετες.. αλλα εκανα το λαθος και δεν ζητησα τουλαχιστον το ενα 20αρικο της σοφιας την οποια πραγματικα δεν αγγιξα!!
τωρα θα μου πειτε οτι ειμαι μαλακας που χαλασα τα τελευταια λεφτα μου για μια παρτουζα, αυτο οντως ειναι μαλακια αλλα δεν δικαιολογει της ξεπετοσυνη τους. ομως πραγματικα αξοργιστηκα γιατι και αλλες φορες μου εχει τυχει αλλα ειχα λεφτα και ελεγα δεν πειραζει ομως τωρα η ανοχη τελειωσε!!

συμπερασμα: θα κανω κριτικη στο σαιτ οπου μπορω και θα οργανωσω προσωπικα την μαυρη λιστα γιατι εχει ατονισει και διαβαζοντας ΟΛΕΣ τις κριτικες θα την ενημερωνω με σκοπο οι καριολοξεπετες να παιρνουν οσο το δυνατον πιο λιγο λεφτα απο τους ανυποψιαστους συναγωνιστες!!!
*ο λογος που πλύθηκα και εβαλα κολονιες κτλ ειναι για την πουτανα για να μην της μυριζω οπως κανω σχεδον παντα και οι σωστες κοπελες το εκτιμανε απο τους αλλους τους τιροβρωμικουλες..
}

επειδη ακριβως δεν παω στα 86 84 επειδη εχουν ξεπετες εβλεπα για σελενα αλλα επειδη δεν την ηξερα δεν θυμομουν τις κριτικες.. οσο για την σοφια την ειχα παρει στο φωκαιας 25α και η κοπελα εκει ηταν σχετκα καλη αλλα μαλλον αλλαξε μυαλα..
για να μην την πατανε συναγωνιστες σαν εμενα ομως θα φτιαξω μια λιστα οπως στο "cim σε μπουρδελα" και στο μαυρη λιστα και ετσι θα ειναι ευκολο να καιμε τις ξεπετατζουδες...
Florian186, σκέψου λίγο τις κοπέλες και τον ιδιοκτήτη στις δύσκολες ημέρες που περνάμε!...
Άσε να βρούνε όσο το δυνατόν περισσότερα κορόϊδα!

[size=14pt]Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά: ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
[/size]
[size=14pt]ΣΟΦΙΑ ΣΚΟΥΡΑ - ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΙΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΣΕΛΕΝΑ[/size]

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Επισκεύτηκα την Κάρμεν από Λιοσίων 73 πάνω για δεύτερη φορά και είναι εκπληκτική. Όποιος δεν έχει δοκιμάσει απλά χάνει. Το μέιον είναι ότι παίρνει 25ε το απλό. Θα ακολουθήσει και κριτική...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Επισκεύτηκα την Κάρμεν από Λιοσίων 73 πάνω για δεύτερη φορά και είναι εκπληκτική. Όποιος δεν έχει δοκιμάσει απλά χάνει. Το μέιον είναι ότι παίρνει 25ε το απλό. Θα ακολουθήσει και κριτική...

Ποιες ώρες στήνει μουνί αυτή;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστες.οποιος φιλος εχει καμια καλη προτασει για σημερα πρωινη βαρδια ας βοηθησει...εχω και εγω προτασεις. :fuck2:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Τολμηρές τύπε? Πάλι ακάποτο γαμησάκι?
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σου Πίτσι πρόεδρε της πιάτσας !

Σήμερα στη Φυλής ήταν ήρεμα , ένας Ρουμάνος μόνο κατούρησε το μηχανάκι μου.Τον είδαν γείτονες αλλά δε τον πρόλαβαν μετά να τον πιάσουν.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ποιες ώρες στήνει μουνί αυτή;

Κατεβαίνοντας για μια δουλειά στο σταθμό Λαρίσσης σήμερα το πρωί λέω δεν περνάω από Λιοσίων μήπως πετύχω και πάρω την Κάρμεν τώρα που έβαλε στο μενού το κουλουράκι της. Όπως κατέβαινα τσουπ την βλέπω να ανηφορίζει την Ιουλιανού με ένα τυρκουάζ φορεματάκι, μαύρα πέδιλα ψηλοτάκουνα, μαυρισμένη, μια θεά. Την ακολούθησα και την είδα να στρίβει στη Διδύμου. Ήσυχος ότι θα την πετύχω μετά πήγα στη δουλειά και επέστρεψα. Ανεβαίνω στο νούμερο 8 περιμένω και εμφανίζεται ένα μελανούρι αρκετά καλό αλλά όχι η Κάρμεν. Κατεβαίνω στο κάτω, κοσμοσυρροή. Μετά από λίγο εμφανίζεται η Κάρμεν.
Γιατί δεν γάμησα:
τιμή 25 ευρώ
κωλαράκι δεν ανακοινώθηκε
ενώ στο δρόμο ήταν ντυμένη πολύ σέξυ, στον οικίσκο εμφανίστηκε με ένα σετ εσώρουχα πορτοκαλί που δεν την κολάκευαν.
Εν κατακλείδι θα περιμένω να τη φερμάρω στη Λιοσίων...
 

Επισκέπτης
Γεια σου Πίτσι πρόεδρε της πιάτσας !

Σήμερα στη Φυλής ήταν ήρεμα , ένας Ρουμάνος μόνο κατούρησε το μηχανάκι μου.Τον είδαν γείτονες αλλά δε τον πρόλαβαν μετά να τον πιάσουν.
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!σε ζιλευο!!!!!!εχισ ζισι τισ πιο σιγκινιτικεσ στιγμεσ,τισ πιο ειδιλιακεσ,τισ πιο ρομαντικεσ!!!!!!ι πιατσα εχι ακομα πολλα να διξι!!!τον τελευτεα κερο εχι ''φορεσι τα καλα τισ''
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
που ισουν πορνε εχθεσ που πορνιασουμε καργα???????????απουσια!
αντε ελα για καμια τσαρκα και μιν πιρφοριζεισ! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Πόρνε μου ήμουν εκτός Αττικής. Ήρθα το βράδυ Αθήνα και πήγα στην ρομαντική Λιοσίων για κατάθεση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom