Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 339 άτομα (30 μέλη και 309 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Κωλονού 27 ισόγειο ήταν μιλφ μουνάρα με ξανθά κοντά μαλλιά και λεπτή,35 ετών περίπου.Γαμιόταν μόλις με 10 ευρώ με κανονικό πρόγραμμα.Καλά ελληνικά και λευκό δέρμα.Στον όροφο πέτυχα την Λίλη απο Ιάσωνος 46 και Λεωνιδού και Κολωνού 32 προσφάτως.Με άρχισε στο ψηστήρι στο σαλόνι για αρκετή ώρα με χούφτωνε και μου έδινε γλωσσόφιλα και με κατάφερε και πέρασα τελικά παρόλο που ήθελα να φύγω.Κριτική έχω ανεβάσει για το άλλο μαγαζί και δεν θα επεκταθώ περισσότερο.Να τονίσω όμως οτι μιλάει πολύ,κάνει τσιμπούκι με δόντι,και πιέζει και για δεύτερη συνεύρεση η να της αφήσεις πουρμουάρ το τάληρο απο τα ρέστα.
...


Ενδέχεται να είναι ερωτομανής.  :grin:


...
....Και στον όροφο κοπέλα κοντή και υπέρβαρη με μαύρα κανονικά μαλλιά,λευκο δέρμα.10 ευρώ!! Τα 10 ευρώ δεν τα χέζουμε κάθε μέρα για να γαμάμε σαβούρες!! Να μας λείπει η προνομιακή σας τιμή!! Γενικά στο Μεταξουργείο σήμερα μηδαμινό το επίπεδο των προσφερομένων γυναικών.
...


Μην το λέτε αυτό, διότι περί ορέξεως ουδείς λόγος.
Το trashy sex έχει φίλους και ομολογώ ότι εσχάτως εντρυφώ σε αυτό.

Ενδεικτικά, πριν μερικές ώρες στο Περγάμου 27 μας πεοθήλασε επιτυχώς μια σιτεμένη trashy σοβιετική πόρνη με το ψευδώνυμο Ρίτα.

Άλλοι, έχουν προχωρήσει φετιχοποιώντας το trash (λ.χ. ο κ. apolyto arseniko)...

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μην το λέτε αυτό, διότι περί ορέξεως ουδείς λόγος.
Το trashy sex έχει φίλους και ομολογώ ότι εσχάτως εντρυφώ σε αυτό.

Ενδεικτικά, πριν μερικές ώρες στο Περγάμου 27 μας πεοθήλασε επιτυχώς μια σιτεμένη trashy σοβιετική πόρνη με το ψευδώνυμο Ρίτα.

Άλλοι, έχουν προχωρήσει φετιχοποιώντας το trash (λ.χ. ο κ. apolyto arseniko)...
Το trash sex δεν το κατακρίνω! Εξάλλου στα σκουπίδια υπάρχουν κρυμμένοι θησαυροί! Μιλήσα όμως για μπάζα και απότι ξερώ αυτά δεν τα μαζεύουν οι ρακοσυλλέκτες!! :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα 3/9/2011 στις 13.30’
...
ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΞΗΚΙΟΥ
%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1003.jpg

ΕΞΗΚΙΟΥ 18 ΝΕΟ
Ασπρο-ξανθη ώριμη πορνο-κυρία, χαμογελαστή με αλλήθωρο βλέμμα από Φυλής 109 όροφος, σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος, μάλλον κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και κουνιστό κώ(ο)λο σε αποδεκτές διαστάσεις

Να σημειώσω (και συγνώμη για την παράλειψη) ότι το νεο μπουρδελάκι στην Εξηκίου 18 είναι "τυχαία ανακάλυψη" του αξιόλογου συνάδελφου Cheyenne

:rockon: :rockon: :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ενδεικτικά, πριν μερικές ώρες στο Περγάμου 27 μας πεοθήλασε επιτυχώς μια σιτεμένη trashy σοβιετική πόρνη με το ψευδώνυμο Ρίτα.

Λες μια 50+ ξανθια, που εμφανιζεται στο σαλονι φορωντας κατι σαν το τσουβαλι που φοραγε ο Barney απο τους Flintstones
657279-barney_large.jpg
προσπαθωντας ετσι να κρυψει την κοιλια της? Την ειχα πετυχει προσφατα στην πρωινη βαρδια στον πανω οροφο και παρολο που εχω το βιτσιο να συνουσιαζομαι με παχουλες γυναικες προχωρημενης ηλικιας, οταν ειδα τη συγκεκριμενη τραπηκα σε φυγη!
Αν λεμε την ιδια εισαι πολυ μερακλης  :rockon: τι ελεγε η τυπισσα στο δωματιο?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δίνει κώλο αυτή συνάδελφε; :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny:  δεν ξερω, δε ρωτησα! Βγηκε στο σαλονι με το τσουβαλι και αρχισε καπως να τριβεται και να λικνιζεται και να λεει και καλα αισθησιακα ποιος θελει να γαμησει και κατι τετοια! Εφυγα σχεδον τρεχοντας για να μη με πιασουν τα γελια. Φανταζομαι οι περαστικοι που με ειδαν να βγαινω ετσι γελαστος θα πρεπει να σκεφτηκαν οτι περασα πολυ καλα!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πρωινη ενημερωση
Περγαμου
27 κατω βικτωρια,απιστευτα  εκφυλο  ξανθο mlf με λεπτο σωμα και κινησεις στο σαλονι τοσο προκλητικες που μ εντυπωσιασε,speed επιβαλεται να πας σημερα
27 πανω,ριτα ,ξανθια mlf από βεργας 6
Αλκαμενους
113 μαρια με τα κοτσιδακια όπως σωστα ενημερωσε τις προηγουμενες μερες συναγωνιστης
117 τζουλια
Αγκυρας 12β βικτωρια,ξανθο αρkετα προστυχο με καλο σωμα,στανταρ εκει το πρωι
Καλυμνου 48 πανω η θεια ολγα,η μαρινα αη γκεισα από 17 του μηνος
Φωκαιας
19 ιωαννα  η μελαγχροινη
25α δυο κοριτσια,η τερεζα και ενα καινουργιο καστανομελαγχροινο με κοντο μαλλι,αρκετα συμπαθητικο
27 υπογειο αννα η πολωνεζα
Φυλης
80 η ξανθια αννα όπως και χτες
109 πανω τζουλια η μελαγχροινη,καταθεση,ένα πολύ γλυκο πλασμα μ ένα σωματακι ολο θηλυκοτητα,περασα καταπληκτικα
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λες μια 50+ ξανθια, που εμφανιζεται στο σαλονι φορωντας κατι σαν το τσουβαλι που φοραγε ο Barney απο τους Flintstones προσπαθωντας ετσι να κρυψει την κοιλια της? Την ειχα πετυχει προσφατα στην πρωινη βαρδια στον πανω οροφο και παρολο που εχω το βιτσιο να συνουσιαζομαι με παχουλες γυναικες προχωρημενης ηλικιας, οταν ειδα τη συγκεκριμενη τραπηκα σε φυγη!
Αν λεμε την ιδια εισαι πολυ μερακλης  :rockon: τι ελεγε η τυπισσα στο δωματιο?

Μάλιστα, περί αυτής πρόκειται.
Αυτή είναι η Ρίτα.

Όοσ για το μερακλίκι, σιγά το σπουδαίο...
Που να δείτε άλλους κυρίους οι οποίοι συγγράφουν εδώ και ηδονίζονται συνουσιαζόμενοι ή αυνανιζόμενοι με επιτομές της ανθρώπινης αθλιότητας.
Μπροστά τους, η Ρίτα είναι εύμορφη κυρία...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μάλιστα, περί αυτής πρόκειται.
Αυτή είναι η Ρίτα.

Όοσ για το μερακλίκι, σιγά το σπουδαίο...
Που να δείτε άλλους κυρίους οι οποίοι συγγράφουν εδώ και ηδονίζονται συνουσιαζόμενοι ή αυνανιζόμενοι με επιτομές της ανθρώπινης αθλιότητας.
Μπροστά τους, η Ρίτα είναι εύμορφη κυρία...

Δεν ειπες ομως, ηταν καλη στο δωματιο? Γιατι αν ηταν να τη δοκιμασω, αλλωστε εχω γαμησει πολυ χειροτερες!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
χθες γυρω στις μια παρα τα ξημερωματα μετα απο ακαρπη βολτα με δυο συναδελφους κ ενω ετοιμαζομασταν για αναχωρηση στην γωνια φυλης κ φωκαιας μας πλησιασαν δυο γυναικες κοντα στα 50 κ αρχισαν κατι να λενε χωρις να καταλαβαινουμε αρχικα(δεν μιλαγαν καλα αγγλικα) κατι ελεγαν για μια κοπελα ,στην αρχη νομιζα οτι εχουν καποια κ θελουν να την προοθησουν...η αληθεια ηταν αλλη , μας περασαν για νταβαδες(στα μασαζ με περναγαν για αστυνομικο , στα δελα για νταβα....μηπως να την ψαξω την δουλεια  :grin:)κ εψαχναν για μια κοπελα για να στελεχοσουν καποιο σπιτι , οταν καταλαβαμε τι θελανε τους ειπαμε να πανε ποιο κατω στο βενζιναδικο που την αραζουν οι αλβανοι νταβαδες να μιλησουν με αυτους , μας ζητησαν συγνωμη κ εφυγαν.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα 4/9/2011 στις 12.30'

http://[URL unfurl="true"]www.paidika.gr/anakata/images/stories/Sport/Podosfairo/gif_football4.gif[/img[/URL]]

[i]Όπως κάθε ομάδα κοιτάζει ποιες μεταγραφές είναι αναγκαίες για να παιχθεί  η σαιζόν, έτσι και εμείς οι μπουρδελο-καμένοι και ταγμένοι εξετάζουμε τα καταστήματα για να δούμε ποιες ανταλλαγές θα κάνουμε και με ποιες πορνο-κορασίδες θα «παίξουμε» την φετινή σαιζόν [/i]

[i]Για να προλάβετε να ενημερώσω ότι [/i]

[color=red]ΦΥΛΗΣ 61[/color]
[color=green]Αλέξια[/color] νέα κοπέλα από Ρουμανία, μας ήρθε πριν λίγες ημέρες, με πολύ μακριά ίσια μελαχρινά μαλλιά μέχρι τα σύνορα της κω(ο)λοτρυπίδας, αρκετά εντυπωσιακά ακόμη και σε όσους δεν έχουν αυτό το φετίχ, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με ωραίο χαμόγελο και καλή διάθεση, tattoo στον αυχένα, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, ικανοποιητικά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.
Αξιοπρεπής περιποίηση και αρκετά καλή συμμετοχή. Αξίζει στο 20άρικο και σίγουρα θα γίνει πολύ καλύτερη
Η αντικαταστάτρια της παλιάς Αλέξιας (πλέον) με τα πολύ κοντά, είναι πάλι Αλέξια ...

[i]Θα γράψω αργότερα για τα άλλα πορνο-καταστήματα

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ[/i]
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δεν ειπες ομως, ηταν καλη στο δωματιο? Γιατι αν ηταν να τη δοκιμασω, αλλωστε εχω γαμησει πολυ χειροτερες!

Δεν έχω εμπεριστατωμένη άποψη, καθότι αφέθηκα ολοκληρωτικά εις την ψωλογλυπτικήν της, χωρίς να την ακουμπήσω καν...
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.paidika.gr/anakata/images/stories/Sport/Podosfairo/gif_football4.gif[/img[/URL]]
[i]Όπως κάθε ομάδα κοιτάζει ποιες μεταγραφές είναι αναγκαίες για να παιχθεί  η σαιζόν, έτσι και εμείς οι μπουρδελο-καμένοι και ταγμένοι εξετάζουμε τα καταστήματα για να δούμε ποιες ανταλλαγές θα κάνουμε και με ποιες πορνο-κορασίδες θα «παίξουμε» την φετινή σαιζόν [/i]
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny:
[QUOTE="jockerx, post: 3000057"]
Είμαι ανένδοτος! :police: Θα πάει εισαγγελέα μαζί με τον Μπέο...[/quote]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα μάγκες

ευχομαι καλο φθινωπορο σε ολους να περνάτε καλα και κυριως υγεια, και ολα τα αλλα θε ερθουν

Θετικη σκέψη παντα  :)

Λοιπον, αλλαξα την τακτικη στον αγοραίο ερωτα κοβοντας τα μπουρδελα και πηγαινοντας στουντιο , επειδη ομως δεν εχω καποιο τρελο εισοδημα δυσκολα πηγαινα, αλλα περναγα παντα πολυ ωραια και δεν με ενδιέφεραν τα λεφτα, στην τελικη για καφεδες και εισητιρια θα φευγανε οποτε , καλη καρδια  ;)
Επειδη ομως τελευταια δεν ειμαι και στα up οικονομικά ειπα να ριξω εναν στα γρηγορα ετσι να μου φυγουν οι καυλες
Και ομως, δεν εκανα καθολου λαθος που τα εκοψα,κακη ποιότητα απο ολες της αποψεις(εμφανιση, καθαριότητα κλπ) ,η ειρωνεια των τσατσων να φευγει συννέφο,τελοσπάντων, ηθελα απλα κατι γρηγορο να περασουν οι καυλες και οχι κατι σουπερ οπως στα στουντιο οπως εχετε διαβάσει στης κριτικές μου  ;)
Πηγαίνω λοιπον που λετε μια βολτα , εψαξα εψαξα εψαξα, δεν βρηκα κατι αξιολογο, ηταν το τελευταιο σπιτη που θα εκανα τσεκάρισμα και ημουν ετοιμος να την κανω ,πηγα στο φυλης 59 ( δεν θυμαμαι ακριβως αριθμο) εκει μωρε το διόροφο που κατω δουλευουν σακίρα και σαμπρίνα, δουλευε η σαμπρίνα ,την ξερετε ολοι σας ομορφη κοπέλα με καστανα μαλια και ωραιο σωμα, προστυχη φατσα και κωλάρα, προσφερε ελευθερο και αυτο με τραβηξε ,σε μια φαση επειδη ηταν λιγο αργα και νυσταζα ετριβα λιγο τα μάτια μου και ο βλαχοπουστροτσατσος νομιζε οτι εγω τα επεξα με την ομορφια των κοριτσιων , σωπα ρε μεγάλε γυαλαμπουκα σιγα μην μου τρεχουν τα σάλια κιόλας, ομορφες ομορφες,αλλα ειπαμε.
Εδωσα τα λεφτα, και για να μην πολυλογώ μπηκα στο ψητο, δεν αργησε αυτη , οπως κανουν ολες τώρα ,ισα ισα που προλαβα να ξεντυθώ βασικά αυτο ειναι μεγάλη μαλακια διοτη εγω πρεπει να ξεντυθώ με την ηρεμια μου και οχι να βιάζομαι επειδη η αλλη εχει εμπνευση ξεπέτας,μπαινει μεσα με χαμόγελο στην αρχη την υποδέχτηκα και εγω με χαμόγελο καθαρός, πλυμενος και χωρις ιχνος βρωμιας, φορούσα και το φανελάκι εκεινη την στιγμη επειδη ηταν τιγκα στο aircodition και επειδη ειχα ψιλουδρώσει πριν ειπα να μην το βγαλω και κρυωσω, αλλα αυτη παρεξήγηθηκε λεει
-Βγαλε το φανελάκι σου
.Δεν μπορώ κρυώνω
Κοιτάει καλα καλα και απαντάει με ειρωνεία
-Εμεις μωρο να ξερεις οτι μονο ελληνες δεχόμαστε
.Και εγω τι ειμαι τι λεω?
-Δεν ειπα αυτο,απλα νομιζα πως σιχένεσαι τα σεντόνια
. Οχι της λεω, απλα το κραταω μην κρυωσω επειδη εδω μεσα εχει κρυο και εξω πολυ ζέστη
Τελοσπάντων με τετοια ξενέρα και τετοιο υφος εγω πως να χα ορεξη για σεξ μετα? Αλλα στην τελικη εκει πάμε για να ξεσκάσουμε η για να μας την λεει καθε ηλιθια , που εαν δεν πηγαιναμε εμεις μαζι της θα ζητιάνευε στο δρόμο? Τεσπα
Εγεινε οτι εγεινε, σε μισή λειτουργεία το εργαλείο μου για πολλους λογους, μηχανικη συμπεριφορά απο αυτην
Της λεω δεν προσπαθεις χωρις προφυλακτικο μπας και μου σηκωθει στο φουλ?

Ε εκει περα με αυτα που ειπε πως δεν της εσπασα τα μουτρα δεν κατάλαβα ουτε εγω ο ιδιος.

-Με κράτησες τοσην ωρα στο δωμάτιο για να μου πεις οτι θες ελευθερο στο τέλος?

Σωπα μωρη φακλανα γαμω το μουνι της ευας που σε κράτησα πολυ ωρα μεσα, ουτε 5 λεπτα δεν εισαι και παραπονιέσαι κιόλας,σου εδωσα λεφτα εισαι υποχρεωμένη να με κανεις να τελειώσω μεχρι το χρονικο οριο και οχι ποιο πρίν ,διοτη πολυ απλα εγω εδωσα καποια λεφτα για αυτο, οπως θα δωσω και στα εβερεστ για τον καφε, δεν θα μου δωσουν την κουπα μιση αλλα ολοκλήρη , σωπα ρε λες και ηρθες τσάμπα και μου κανεις φιλοδόρημα,δεν ξερω για ποιο λογο εχουν καβαλήσει το καλάμι ολες αυτες, ειδικα στα μπουρδέλα, νομιζουν οτι τα 20 ευρω ειναι λιγα ενω καποιος ξεκωλιάζεται 8 ωρες και περισσότερο να βγαλει αυτα τα λεφτά, προσωπικα στα στουντιο δεν εχω αντιμετωπίσει ποτε τετοιο πρόβλημα,αλλα τελοσπάντων

Ειχα φάει τοση ξενέρα που οτι και αν έκανε δεν μου σηκωνόταν με τιποτα στο φουλ , ε και εκει χωρις να πει ουτε ενα συγνωμη πρεπει να φυγω,αλλα σηκωνεται ρε μάγκες με ενα υφος, επρεπε να της πω να παει να κοιταχτει στον καρθέφτη

Επειδη ομως ειδε οτι τα χα πάρει, σηκωθηκα πολυ αποτομα και αρχησε να λεει τα κλασικα << εισαι ομορφο παιδι, εισαι το ενα εισαι το αλλο>>
δεν μπορω να καταλάβω εσας τους αντρες κλπ,
της λεω μη θυμώνεις που δεν τελείωσα, θα τα δωσω σε αλλη  ;)
Και σηκώνεται και φευγει

Μου ηρθε να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο απο αυτου τους ειδους την κοροιδια , αλλα λεω χεστο,δεν εγεινε και κατι
Δεν ξαναπατάω στα μπουρδελα, απο τοτε που μερικες στανταρ που ειχα πηγαν σε στουντιο δεν πέρασα ποτε μα ποτε ομορφα σε καποιο αναλογο σπίτη,τελοσπάντων ας εχει καποια οικονομική επίπτωση στην τσέπη, αλλα εγω θελω να περνάω καλά
τιποτα παραπάνω

αα και κατι τελευταίο, απο εδω και πέρα θα την λεω σε ολες που νομίζουν οτι μπορουν να κανουν οτι θελουν , γιατι πολυ απλα με βλεπουν μικρο και ευγενικό και λενε δεν θα μα την πεί, θα δείτε απο εδω και μπρος,οποια κανει μαλακιες θα τρωει μαυρες κριτικες σε ολα τα αναλογα σαιτ,και οποιος καριόλης αλβανος νταβατζής πεταχτει απο το δωματιο του τσάτσου θα φαει κλωτσια στα αρχιδια τοσο δυνατη, που την επόμενη μερα θα φοράει φουστες.  ;)

Αυτα μάγκες, θα ακολουθησει κριτικη, και θα δείτε, να προσέχετε, και αν βρείτε κανα δυο στανταράκια να πηγαινετε συνέχεια σε αυτες, ειναι πλεον ρισκο να αλλαζεις συνέχεια , θα την φας την φολα που θα παει, και ειναι δυσκολο πλέον σημερα να κλαις τα λεφτα σου για μαλακίες.

Αυτα, καλο φθινόπωρο σε ολους , και να περνάτε καλα με οποια θέλετε  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom