Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (37 μέλη και 243 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Περισσότερo με εντυπωσίασε η είσοδος του μπουρδέλου με τα καινούργια φώτα, για αυτό και την φωτογράφησα για να σπάσει και λίγο η μονοτονία της πουτανο-μαλακισμένης συζήτησης

Που να δεις και το σύστημα που έχουν βάλει για το βράδυ.
 

Επισκέπτης
Διακριτικότητα σημαίνει δεν απαντώ καθόλου στην προκειμένη
Διακριτικότητα στην αρχή με το "Ουκ εν τω πολλώ το ευ...".
Εν πάσι περιπτώσει για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος, φαντάζομαι ούτε εσύ γνωρίζεις αν δίνει κώλο η προαναφερόμενη
Την έχεις δει την Ρίτα;
 

Επισκέπτης
Αμολάνε άρωμα που σε χαυνώνει και μειώνει την αυτοκυριαρχία σου. Ακούγονται ήχοι, τύπου συνεχούς «μμμμμμμμμμ » και ταυτόχρονα βγαίνουν μηχανικά χέρια και σε βουτάνε να περάσεις! :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μάλλον έχουν περάσει ανιχνευτές κίνησης και έτσι μόλις μπεις ανάβουν διαδοχικά τα φώτα της αυλής.
Μπράβο! Τώρα το θυμήθηκα. Το είχαμε δει σε προηγούμενη μπουρδελότσαρκα με πορνο-ομάδα ανίχνευσης


Αμολάνε άρωμα που σε χαυνώνει και μειώνει την αυτοκυριαρχία σου. Ακούγονται ήχοι, τύπου συνεχούς «μμμμμμμμμμ » και ταυτόχρονα βγαίνουν μηχανικά χέρια και σε βουτάνε να περάσεις! :2funny: :2funny:
:2funny:
Τους έχω ικανούς(ες) έτσι που από την μια δυσκολεύουν οι οικονομικές καταστάσεις των μπουρδελιάριδων και από την άλλη δεν λένε να προσφέρουν ικανοποιητικές υπηρεσίες και ενδιαφέρουσες πορνο-κορασίδες
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ!!!Διδυμου 27 στον όροφο μου παρουσιάζεται ένα  Ρουμανάκι η Ναταλύ αδύνατη,λευκό δέρμα,πιασμένα πίσω καστανά μαλλιά, δόντια με σπασμένα τα μπροστινά,καλής εμφανίσεως.Στην παρουσίαση αναφέρει η τσατσά φούλ πρόγραμμα με πρωκτικό και τσιμπούκι γυμνό. Τι το ήθελα και μπήκα....το απόλυτο ξενέρωμα και απάτη! Με το που μπαίνει μέσα δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και αγγλικά και στα Ρουμάνικα πρώτη της κουβέντα ότι κάθομαι μόνο 10 λεπτά πράγμα ψευδές αφού στο 5λεπτο έλεγε συνέχεια πρέπει να φύγω και χωρίς να έχει κόσμο έξω από το δωμάτιο. Μου κάνει μια αερόπιππα με πολυ χέρι νομίζοντας πως θα με τελειώσει έτσι. Με τα χίλια ζόρια της λέω να βγάλει το κιλοτάκι που και αυτό ακόμα αρνιόταν μετ΄ επιτάσεως να το κάνει για φιλάκια στο σώμα και χαϊδέματα ούτε κουβέντα. Και μια πλαστική κούκλα θα είχε πιο ζεστή συμετοχή από το προβληματικό αυτό γύναιο. Της λέω πάμε κώλο τουλάχιστον να αποσβέσω μέσω αυτού μέρος της ανησυχίας και αναστάτωσης που μου προκάλεσε.... Ρε με τίποτε δεν το έδινε ενώ περιλαμβανόταν στο πρόγραμμα....με έκανε και ένιωθα σαν βιαστής ...αφού με το ζόρι κρατήθηκα να μην την σκαμπιλίσω....Και λίγο μπροστινή τρύπα που κάναμε με άφηνε μόνο ιεραποστολικό λες και μου έκανε χάρη λέγοντας μου στο 5λεπτο τέλος χρόνου πρέπει να φύγω και όλα αυτά στα Ρουμάνικα και με εκνευριστικό τρόπο και φωνή σαν αυτιστικο!!! ... την έστειλα και εκεί τελείωσαν όλα....΄Κρίμα το 20ρικο από τις χειρότερες εμπειρίες μου στην πολυετή εμπειρία μου ως μπουρδελοπεριηγητής ......Και όλα αυτά έγιναν περίπου 22.30 την Κυριακή...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Επρεπε να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ τα λεφτά σου φιλε. Εγώ αν έχω τέτοια σκηνικά διώχνω όλο τον κόσμο.
 

Επισκέπτης
Έχει δίκιο ο cacofonix3. Δεν χαριζόμαστε σ' αυτές που μας κλέβουνε.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Μπας και ξέρει κανείς αν και που ξαναεμφανίστηκε το γνωστό νανοπούτανο Κατερινάκι (Φ66Δ και προσφάτως Φ71Γ).
Πάνω που έρχισε να δίνει κώλο, πήγε διακοπές και εξαφανίστηκε.....γαμώτο.
 

Επισκέπτης
Μπας και ξέρει κανείς αν και που ξαναεμφανίστηκε το γνωστό νανοπούτανο Κατερινάκι (Φ66Δ και προσφάτως Φ71Γ).
Πάνω που έρχισε να δίνει κώλο, πήγε διακοπές και εξαφανίστηκε.....γαμώτο.
Εδώ thread αφιερωμένο στην πάρτη της...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436

Σταμ δε φταιει ουτε ο τσατσος ουτε η Σαμπρινα για τη φολα που εφαγες, φταις εσυ και μονο εσυ! Επανειλλημενως διαφοροι συναγωνιστες εχουν κατηγορησει το συγκεκριμενο σπιτακι ως ξεπετοσπιτο (και οχι μονο) αλλα εσυ δεν τους ακουσες και πηγες εκει! Γιαυτο το λογο υπαρχει το site αυτο ρε παιδια για να μην την παταμε σα μαλακες και να μην ταιζουμε κακους επαγγελματιες! Διαβαζουμε, ενημερωνομαστε και ενημερωνουμε κι εμεις με τη σειρα μας.
Φιλικα στα λεω αυτα Σταμ, και ουσιαστικα δεν το λεω μονο για σενα αλλα για οσους επιμενουν να πηγαινουν σε ξεπετανες παρολο που εχουν προειδοποιηθει για αυτες απο αλλους συναγωνιστες.

Προς επιβεβαιωση των γραφομενων μου σου παραθετω το εξης:

Φυλής 59 κάτω. Η Τζούλια, και η Σαμπρίνα. Και οι δύο παρέχουν ελεύθερο στοματικό. Πάνω. Η ρουμάνα σφυροβόλος Σακίρα και η αδύνατη Σορένα. Και οι δύο με ελεύθερο στοματικό. Παρ΄ όλες τις δελεαστικές υπηρεσίες  από τα 4 κορίτσια και την αρκετά καλή εξωτερική τους εμφάνιση δεν είχαν πελατεία.   Το σπίτι αυτό ωστόσο έχει αποκτήσει και κακιά φήμη ως ξεπετάδικο και χώρος ΣΜΝ.
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Φυλής 59 κάτω. Η Τζούλια, και η Σαμπρίνα. Και οι δύο παρέχουν ελεύθερο στοματικό. Πάνω. Η ρουμάνα σφυροβόλος Σακίρα και η αδύνατη Σορένα. Και οι δύο με ελεύθερο στοματικό. Παρ΄ όλες τις δελεαστικές υπηρεσίες  από τα 4 κορίτσια και την αρκετά καλή εξωτερική τους εμφάνιση δεν είχαν πελατεία.   Το σπίτι αυτό ωστόσο έχει αποκτήσει και κακιά φήμη ως ξεπετάδικο και χώρος ΣΜΝ.

 
Η Σακιρα κανει σιγουρα ελευθερο στοματικο? επισης για τη φημη ΣΜΝ ξερουμε κατι συγκεκριμενο?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Η Σακιρα κανει σιγουρα ελευθερο στοματικο? επισης για τη φημη ΣΜΝ ξερουμε κατι συγκεκριμενο?

Κατι εχει γραφτει για κονδυλωματα, διαβασε τις κριτικες του σπιτιου και το θεμα με τις επικινδυνες ιεροδουλες.
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Εχω ακουσει γ τη Σορενα.. εχει γενικευτει το φαινομενο και σε αλλες του οικου?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Εχω ακουσει γ τη Σορενα.. εχει γενικευτει το φαινομενο και σε αλλες του οικου?

Κι εγω νομιζω για αυτην διαβασα, αλλα ουτως ή αλλως δε με ενδιαφερει το θεμα, αφου ειναι ξεπετες δεν προκειται να πατησω ποτε εκει...
 

Επισκέπτης
Κι εγω νομιζω για αυτην διαβασα, αλλα ουτως ή αλλως δε με ενδιαφερει το θεμα, αφου ειναι ξεπετες δεν προκειται να πατησω ποτε εκει...
Η Σορένα/Σορίνα έχει κατηγορηθεί από τρία μέλη για κονδυλώματα σε έξαρση.
Προσέχετε παιδιά! Ιερόδουλες που έχουν έστω και γρίπη και αδιαφορούν γι' αυτήν, δεν πρόκειται να μασήοσυν μπροστά σε τίποτα...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Η Σακιρα κανει σιγουρα ελευθερο στοματικο? επισης για τη φημη ΣΜΝ ξερουμε κατι συγκεκριμενο?
Στη τελευταία επίσκεψη  (περασμένο Σάββατο) ανακοινώθηκε από το πουστοτσάτσο για ελεύθερο στοματικό από Σορένα + Σακίρα όπως επίσης και από Σαμπρίνα + Τζούλια. Τώρα άμα η Σακίρα δε  κάνει ελεύθερο στοματικό στο δωμάτιο τότε πρέπει να φάνε φάπες όλοι εκεί μέσα για να μην λένε πράγματα που δε γίνονται και μας δουλεύουν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom