Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 383 άτομα (62 μέλη και 321 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Πέρασα από Αγαθουπόλεως το πρωί, για να τσεκάρω το μικρό που έγραψε ο ΝΣ76.
Το δεξί από τα δύο.

Το μικρό είναι πολύ συμπαθητικό και πρόθυμο. Αξίζει μια επίσκεψη για πιπινοσκίστες.
ακριβος οπως τα ειπα δεν ειναι καμια κουκλα αλλα εχει αυτο το προστυχοαθοω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Χθές το βράδυ κατά τις 1.00 στο Φωκαίας 19 ισόγειο, έπαιζε μια τσόντα, με σιλικονάτο βύζο, απίστευτο κωλί, μαυρισμένη με τα σημάδια απο το μπικίνι να κάνουν την διαφορά. Το όνομα αυτής Μαρίνα. Κανονικό πρόγραμμα, εξτρά τίποτα...πέρασα μόνο και μόνο για το κορμί.

Θα ξαναπήγαινα γιατί τέτιο κορμί σε 20άρικο δύσκολα βρίσκεις. Ξέρει κάνεις κάτι παραπάνω για την συγκεκριμένη ;

Πες τε μου ότι ξαναγύρισε η πολωνέζα Μαρίνα με το μακρύ μαλλί και το απίστευτο κορμι ? ? ? ? ? ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Σήμερα κατά τις 13.00. Ισα ισα προλαβαίνετε.Μόνο όσα μου έκαναν εντύπωση.
Φυλ 80: Ξανθιά με βυζάκια που κοιτάνε το ταβάνι (λογω στηθόδεσμου???) προκλητικότατη (Η Άννα είναι?)
Φυλ 65πα: Μελανούρι, προκλητικότατο πανέμορφο.
Φυλ 71ισο: Μελανούρι και αυτό προκλητικότατο και αυτό πολύ καλό.
Φωκ 25πα: Τερέζα αυτό πρέπει να το πάρω
Φυλ 59ισο: Δυο μελαχροινα αδύνατα καρέ μαλί και μακρύ μαλί. Μάλλον ξεπετα.
Φωκ 27υπ: Ξανθό κανονικό μου κανε κλικ αλλα δν το πήρα. Ξέρει κανείς τπτ?? και
Διδ. 8 πάνω: Μελαχροινο ψιλοκαρά σωματάρα. Στα υπόψην

Αν ξερετε ονοματα και επιδόσεις συμπληρώστε....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Φωκ 25πα: Τερέζα αυτό πρέπει να το πάρω
φιλε την τερεζα που λεει οτι ειναι απο την τσεχια , αληθεια εχεια η ρουμανια τσεχια ειναι καλο πιπινακι εμφανησιακα αν κ πολυ λεπτη αλλα στο δωματιο ειναι μουφα......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Φίλε μου πολύ ωραία φατσούλα, μελαχροινο μαλλάκι μακρύ, σωματάκι λαμπάδα πού καλό σαλονάρισμα. Έμοιαζε σε στυλ με αυτή του 65πανω.
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
φιλε την τερεζα που λεει οτι ειναι απο την τσεχια , αληθεια εχεια η ρουμανια τσεχια ειναι καλο πιπινακι εμφανησιακα αν κ πολυ λεπτη αλλα στο δωματιο ειναι μουφα......

Κοιτα αν είναι τελείως μούφα πάω πάσο. Αν απλά δν είναι τοπ, χαλάλι να ξεκωλιάσεις αυτό το κορμάκι.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Πες τε μου ότι ξαναγύρισε η πολωνέζα Μαρίνα με το μακρύ μαλλί και το απίστευτο κορμι ? ? ? ? ? ?

Ελληνικά μιλούσε αρκετά καλά...ήταν ξένη όμως γιατι σε μια φάση έλεγε κάτι δικά της...δεν κατάλαβα τι...στο μακρύ μαλλί συμφωνούμε...όπως και στο απίστευτο κορμί...κανα παραπάνω ίνφο έχεις να μας δώσεις ;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τοσες πολλες πουτανες, τοσος λιγος χρονος και ακομα πιο λιγα λεφτα  :headbang:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Παιδια για την Μαρια την μελαχρινη απο το  Φυλής 80 ξέρουμε τίποτα?Καλο μου φανηκε αλλα.......!
 

Επισκέπτης
θα πάω αύριο-μεθαύριο για τρισάγιο.
Ξέρει κανείς που εκδίδεται αυτόν τον καιρό η Μίκη, το ρουμανάκι που δούλευε μέχρι πρότινος πρωί Φυλής 71Α  πριν γυρίσει η Βίκυ και μετά Φυλής 54Α απόγευμα και στην αετοφωλιά νύχτα;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
θα πάω αύριο-μεθαύριο για τρισάγιο.
Ξέρει κανείς που εκδίδεται αυτόν τον καιρό η Μίκη, το ρουμανάκι που δούλευε μέχρι πρότινος πρωί Φυλής 71Α  πριν γυρίσει η Βίκυ και μετά Φυλής 54Α απόγευμα και στην αετοφωλιά νύχτα;

εχεις βαλει στοχο τον κωλο της ε τυπε?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ελληνικά μιλούσε αρκετά καλά...ήταν ξένη όμως γιατι σε μια φάση έλεγε κάτι δικά της...δεν κατάλαβα τι...στο μακρύ μαλλί συμφωνούμε...όπως και στο απίστευτο κορμί...κανα παραπάνω ίνφο έχεις να μας δώσεις ;

Η Μαρίνα είναι από την Πολωνία και έχει αρκετό καιρό στην Ελλάδα (για αυτό και γνωρίζει να μιιλάει αρκετά καλά τα Ελληνικά).

Την "γνωρίζω" περίπου τρια και κάτι χρόνια από τότε που δούλευε στο Ιάσωνος 20 όροφος μετά τις 23.00' χωρίς να παίρνει ξένους (βεβαιωμένο).

Δεν κάνει ακάπωτο, ούτε εξτρα ακόμη και σε παλιούς - "καλούς" πελάτες της. Σαφώς είναι πάντα απίστευτα καθαρή και οι υπηρεσίες της είναι πάντα σταθερές. Δηλαδή δεν πρόκειται να προσφέρει στις υπηρεσίες της κάτι λιγότερο γιατί έχει για παράδειγμα "τα νεύρα της" (και αυτό βεβαιωμένο).

Κατα την γνώμη μου (που σαφώς ενδέχεται να κάνω λάθος όπως λέει και ένας αξιόλογος φίλος μου συμπουρδελιάρης) οι υπηρεσίες της Μαρίνας αξίζουν στο 20άρικο

;)
 

Επισκέπτης
εχεις βαλει στοχο τον κωλο της ε τυπε?
Μου 'χει γίνει εμμονή φίλε!
Μα να πάω δυο φορές και να μην τον πάρω; Που να το πω και να μην με φτύσουνε.
Αλλά την επόμενη θα πάω προετοιμασμένος. Πρώτο γαμήσι της μέρας με καύλες έτοιμες και ούτε που πρόκειται να την αφήσω να αγγίξει το καυλί μου!
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896


Αυτή είναι η Βίβιαν.Προσπαθώ να επικοινωνήσω μέρες τώρα για να κλείσω συνάντηση αλλά το κινητό είναι κλειστό.Απ'όσο έχω μάθει δούλευε παλιά στην Αχαρνών.Δεν έχω ο ίδιος εμπειρία γι'αυτήν την πληροφορία βέβαια.Γνωρίζει κανείς αν είναι ενεργή σε κάνα στουντιάκι ή μπουρδέλο για να την επισκευτώ??Εψαξα αρκετά εδώ αλλά δεν βρίσκω κάτι τουλάχιστον στα στούντιο που διαθέτουν ιστοσελίδα.Έστω χωρίς ιστοσελίδα,αλλά με κάποιο τηλέφωνο για να μην τρέχω τσάμπα και στο κουτουρού.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε πληροφορία.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φίλε έχω παει Αχαρνων 104 και αν δεν είδα αυτήν είδα μια που της μοιάζει πολύ.
Η κοπέλα για αυταρχικό πρέπει να είναι ταμάμ γιατί όταν βγήκε να παρουσιαστεί, στάθηκε μπροστά από την πόρτα με τα χέρια στην μέση και η αλήθεια είναι πως καταχέστηκα μην μου φάνε κανένα νεφρό  :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065


Αυτή είναι η Βίβιαν.Προσπαθώ να επικοινωνήσω μέρες τώρα για να κλείσω συνάντηση αλλά το κινητό είναι κλειστό.Απ'όσο έχω μάθει δούλευε παλιά στην Αχαρνών.Δεν έχω ο ίδιος εμπειρία γι'αυτήν την πληροφορία βέβαια.Γνωρίζει κανείς αν είναι ενεργή σε κάνα στουντιάκι ή μπουρδέλο για να την επισκευτώ??Εψαξα αρκετά εδώ αλλά δεν βρίσκω κάτι τουλάχιστον στα στούντιο που διαθέτουν ιστοσελίδα.Έστω χωρίς ιστοσελίδα,αλλά με κάποιο τηλέφωνο για να μην τρέχω τσάμπα και στο κουτουρού.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε πληροφορία.
Για ριξε μια ματια προς το Κων/λεως 92ανω!
Πριν απο μια εβδομαδα περιπου την πετυχα εκει στην πρωινη βαρδια
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
φίλε έχω παει Αχαρνων 104 και αν δεν είδα αυτήν είδα μια που της μοιάζει πολύ.
Η κοπέλα για αυταρχικό πρέπει να είναι ταμάμ γιατί όταν βγήκε να παρουσιαστεί, στάθηκε μπροστά από την πόρτα με τα χέρια στην μέση και η αλήθεια είναι πως καταχέστηκα μην μου φάνε κανένα νεφρό  :2funny:

:2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Κοιτα αν είναι τελείως μούφα πάω πάσο. Αν απλά δν είναι τοπ, χαλάλι να ξεκωλιάσεις αυτό το κορμάκι.
Διεκπεραιωτικό είναι το τερεζουλίνη, δε σε ικανοποιεί απόλυτα αλλά δε σου σπάει και τ΄ αρχίδια. Για μία φορά μόνο οκ, όχι για περισσότερο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom