Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 382 άτομα (63 μέλη και 319 επισκέπτες)

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
φιλε ακομα εκει δουλευει η χριστινα ,πηγαινε κ θα την πετυχεις , απλα δεν εχει βαρδια μπορει να την πετυχεις στο κατω οταν σεν δουλευει η αννα η πολωνεζα μπορει απογευματινη στο πανω ,καποιες μερες ηταν μαζι με το μιλφ αγαπη στο κατω...ψαξε λιγο

ευχαριστω ρε φιλαρακι, τον τελευταιο καιρο ολο πανω στην Αννα την πολωνεζα επεφτα και ξενερωνα.. αν και δεν ξερω τι λεει μεσα απλα η εμφανιση δεν με τραβαει και ιδιαιτερα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πέρασα από Αγαθουπόλεως το πρωί, για να τσεκάρω το μικρό που έγραψε ο ΝΣ76.
Το δεξί από τα δύο.

Το μικρό είναι πολύ συμπαθητικό και πρόθυμο. Αξίζει μια επίσκεψη για πιπινοσκίστες.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ!!!Διδυμου 27 στον όροφο μου παρουσιάζεται ένα  Ρουμανάκι η Ναταλύ αδύνατη,λευκό δέρμα,πιασμένα πίσω καστανά μαλλιά, δόντια με σπασμένα τα μπροστινά,καλής εμφανίσεως. ......Και όλα αυτά έγιναν περίπου 22.30 την Κυριακή...
Eυτυχώς εγώ την πήρα το Σάββατο πρώτη μέρα και δεν βιαζόταν.Πάντως αν διάβαζες την κριτική μου θα έβλεπες οτι τον κώλο τον αποφεύγει (δεν μπόρεσα να την γαμήσω πισοκωληττό) και ότι ο κώλος της μύριζε μετά την τουαλέτα.Τώρα το ότι χειροτέρεψε στις υπηρεσίες της απο την δεύτερη μέρα είναι και αυτός ένας λόγος να μην την ξαναδοκιμάσω την συγκεκριμένη.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ρε παιδιά μια Γιάννα στο φυλής 54κάτω το Σαββατο το μεσημέρι (πρωινή βάρδια) τι λέει? την έχουμε κατατάξει σε κάποια κατηγορία?
εννοώ αν είναι ξεπέτα ή καλή κ.λ.π.?....
Ευχαριστώ!
 

ntinos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω κατι... οι κοπελες στα μπουρδελα ειναι καθαρες... γτ προ 2-3 μηνων ειχα παει σε ενα και μ εσπασε η καποτα... απο την αντιδραση μου πιο πολυ τρομαξε η κοπελα παρα εγω βεβαια αλλα μετα πηγα στην τσατσα και την ρωταγα αν ειναι καθαρη... εκεινη μου ελεγε πως ειναι .. και οτι ειναι επαγγελματιας ... εγω επιασα την κοπελα και εκεινη μ εδειξε κατι χαρτια απο γιατρους πελεγαν οτι ειναι καθαρη... για πειτε τπτ...
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
παιδια να ρωτησω κατι... οι κοπελες στα μπουρδελα ειναι καθαρες... γτ προ 2-3 μηνων ειχα παει σε ενα και μ εσπασε η καποτα... απο την αντιδραση μου πιο πολυ τρομαξε η κοπελα παρα εγω βεβαια αλλα μετα πηγα στην τσατσα και την ρωταγα αν ειναι καθαρη... εκεινη μου ελεγε πως ειναι .. και οτι ειναι επαγγελματιας ... εγω επιασα την κοπελα και εκεινη μ εδειξε κατι χαρτια απο γιατρους πελεγαν οτι ειναι καθαρη... για πειτε τπτ...

ρε φιλε ολα θεμα τυχης ειναι, εισαι τυχερος που ειχε χαρτια και στα εδειξε ειναι σιγουρα πολυ θετικο, απο εκει και περα αν θες να εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου πηγαινε σε κανε 3μηνο-4μηνο για εξετασεις γιατι οσο νανε δεν μπορεις να ξερεις τι αλλο μπορει να της εχει συμβει με τη δουλεια που κανει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιδια να ρωτησω κατι... οι κοπελες στα μπουρδελα ειναι καθαρες... γτ προ 2-3 μηνων ειχα παει σε ενα και μ εσπασε η καποτα... απο την αντιδραση μου πιο πολυ τρομαξε η κοπελα παρα εγω βεβαια αλλα μετα πηγα στην τσατσα και την ρωταγα αν ειναι καθαρη... εκεινη μου ελεγε πως ειναι .. και οτι ειναι επαγγελματιας ... εγω επιασα την κοπελα και εκεινη μ εδειξε κατι χαρτια απο γιατρους πελεγαν οτι ειναι καθαρη... για πειτε τπτ...
τυπε δεν εχει σημασια αν σου εδειξε χαρτια
στην ελλαδα ζουμε,παιζουν και λαμογιες
αν σε προβληματιζει το γεγονος πηγαινε να κανεις εξετασεις να εισαι σιγουρος
 

Επισκέπτης
Αφού το συμβάν έλαβε χώρα πριν 2-3 μήνες, πήγαινε ΤΩΡΑ για εξετάσεις. Μην προσπαθείς να βρεις παρηγοριά στα λόγια μας, πήγαινε σε έναν γιατρό, γιατί και τίποτα να μην έχεις, η αμφιβολία θα σ' αρρωστήσει.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
οπως και σιγουρα παιζει ρολο τι ειδους προγραμμα κανει η κοπελα, ελευθερο στοματικο ? 69 ? πρωκτικο ; .... οσα πιο πολλα τοσο πιο πολυ να προβληματιστεις. οχι οτι εκτος "σπιτιου" δεν τα κανει αλλα εχει διαφορα να κανει +50 ατομα καθε μερα
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά μια Γιάννα στο φυλής 54κάτω το Σαββατο το μεσημέρι (πρωινή βάρδια) τι λέει? την έχουμε κατατάξει σε κάποια κατηγορία?
εννοώ αν είναι ξεπέτα ή καλή κ.λ.π.?....
Ευχαριστώ!
Περιγραφή; Ελπίζω να μην είναι η παλαβή που δούλευε στο Διδυμου 27...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απογευματινη εφοδος μετα τις 20:00
Φωκαιας 27 επανω ενα μελαχροινο κοντοπουτανο με χαμογελο κ τα βυζια τουμπανο,η τσατσα ειπε οτι ''γραφουν για αυτη με μεγαλα γραμματα στο facebook :zombie:΄΄
Φωκαιας 27 αριστερα η ψηλη αλογα Αλμπινα,κλεινοντας το ματι 2 φορες,πουτανιες του κερατα, ενω ειρωνευτοταν εναν ομοεθνη της μπεκρουλιακα μουστακαλη,
Φωκαιας 27 κατω η κατα τη γνωμη μου-2 φορες την εχω παρει με πολυ καλο σερβις-η Ρωσιδα Χριστινα κ ενα μελαχροινο αδιαφορο.
Στο Φωκαιας 25 ανω η Αντριαννα με αλλο χρωμα μαλλιων κ ακεφη
Στο Φωκ22 επανω η τανα ειχε βγει εξω και καλουσε τον τσατσο μεσα,ενα μελαχροινο μωρο ηταν εκει
Στο Φωκαιας 19 κατω ενα μελαχροινο τσιτσιδι στο σαλονι,ειχε και αλλη μια κοπελα που δεν εμεινα να δω
Στο Φωκ19 επανω ηταν ενα μελαχροινο αδυνατο,η Φλορι,περασα,καραμελωμα@@ κ παιχνιδιαρικη διαθεση,δεν εβαλε κρεμα,τι σφιχτο μουνακι..πρωτη φορα την δοκιμαζα,
Στο 74 δεξια το γνωστο ξανθο μπαζακι κ στο 74αριστερα η Ρωσιδα-ξυλαγγουρο στυλ-Νατασα
Φυλης 61 κατω ενα μελαχροινο με μαλλι μεχρι τον κωλο
Στο 59 η Σαμπρινα κ ενα αλλο καυλετο αμιλητο με την ροκ τσατσογρια να στραβωνει που δεν περασα
Στο 65 κατω ενα μελαχροινο αλογο με μεγαλα βυζια κ φατσα βουκολικη,η Σαντρα,
Στο 71 υπογα μια καυλιαρα Ρωσιδα μιλφ με καρε μαλλι κ βυζι τουμπανο,την ειχα παρει αρχες καλοκαιριου κ το τιμαει το 20αρι στο δωματιο-μικροτερο απο κελι-
Στην αετοφωλια επαιζε ενα μπαζο
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Παράθεση από: Mastoratzas στις σήμερα στις 22:07
ρε παιδιά μια Γιάννα στο φυλής 54κάτω το Σαββατο το μεσημέρι (πρωινή βάρδια) τι λέει? την έχουμε κατατάξει σε κάποια κατηγορία?
εννοώ αν είναι ξεπέτα ή καλή κ.λ.π.?....
Ευχαριστώ!


Περιγραφή; Ελπίζω να μην είναι η παλαβή που δούλευε στο Διδυμου 27...

την είδε κολλητός κ του άρεσε αλλά είναι τσίου οπότε δεν τον εμπιστεύομαι.
ένας άλλος όμως γνωστός μου που καμιά φορά μιλάμε για μπουρδελοκαταστάσεις μου είπε ότι η γκόμενα είναι αβαβά γιατί αντί να του τραβήξει μαλακία μιας κ αυτός δεν έχυνε άρχισε να παίζει με το μουνί της και την κλειτορίδα της και προσπαθούσε να χύσει!!!!!!!!!!!!
μάλιστα του κάνει μια στιγμή μην τραβάς γρήγορα περίμενε κ μένα...
λες και ήθελε να τελείωσουν μαζί αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Απογευματινη εφοδος μετα τις 20:00

Στο Φωκαιας 19 κατω ενα μελαχροινο τσιτσιδι στο σαλονι,ειχε και αλλη μια κοπελα που δεν εμεινα να δω
Στο Φωκ19 επανω ηταν ενα μελαχροινο αδυνατο,η Φλορι,περασα,καραμελωμα@@ κ παιχνιδιαρικη διαθεση,δεν εβαλε κρεμα,τι σφιχτο μουνακι..πρωτη φορα την δοκιμαζα,

Ένα Φωκαίας 19 υπάρχει. Το Φωκαίας 17 έχει πάνω και κάτω...
Σε ποιο αναφέρεσαι εσύ;;;;;
 

Επισκέπτης
Περισσότερo με εντυπωσίασε η είσοδος του μπουρδέλου με τα καινούργια φώτα, για αυτό και την φωτογράφησα για να σπάσει και λίγο η μονοτονία της πουτανο-μαλακισμένης συζήτησης
farkeli παιδί μου,  :woldman: τι εκφράσεις είναι αυτές;  :s&m_1:

Φυλής 59-Σαμπρίνα:
...πηγα στο φυλης 59 ( δεν θυμαμαι ακριβως αριθμο) εκει μωρε το διόροφο που κατω δουλευουν σακίρα και σαμπρίνα, δουλευε η σαμπρίνα ,την ξερετε ολοι σας...

Σταμ, επαναλαμβάνεις συνέχεια το ίδιο λάθος.
..οποιος καριόλης αλβανος νταβατζής πεταχτει απο το δωματιο του τσάτσου θα φαει κλωτσια στα αρχιδια τοσο δυνατη, που την επόμενη μερα θα φοράει φουστες.  
Άσε τους λεονταρισμούς.Παρέτεινες βασανιστικά για σένα την παραμονή σου στο δωμάτιο γιατί θεώρησες δεδομένο οτι δεν επιστρέφονται χρήματα.Το βασάνισες μήπως καταφέρεις να γαμήσεις.Απαλλάξου από φοβίες οτι θα φας ξύλο, διατήρησε την ψυχραιμία σου και κρίνε καίρια την στιγμή της εξόδου.Εξηγείς στην κοπέλα να πει στην τσατσά για επιστροφή -ολική η μερική- των χρημάτων και την προειδοποιείς να μην πει ψέματα στην τσατσά.Η ισχύ σου είναι η αλήθεια.
Εξηγείς στην τσατσά και απαιτείς ήρεμα  τα χρήματα από αυτήν και από τους φύλακες αν τους φωνάξει.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Χθές το βράδυ κατά τις 1.00 στο Φωκαίας 19 ισόγειο, έπαιζε μια τσόντα, με σιλικονάτο βύζο, απίστευτο κωλί, μαυρισμένη με τα σημάδια απο το μπικίνι να κάνουν την διαφορά. Το όνομα αυτής Μαρίνα. Κανονικό πρόγραμμα, εξτρά τίποτα...πέρασα μόνο και μόνο για το κορμί.

Θα ξαναπήγαινα γιατί τέτιο κορμί σε 20άρικο δύσκολα βρίσκεις. Ξέρει κάνεις κάτι παραπάνω για την συγκεκριμένη ;
 

Επισκέπτης
την είδε κολλητός κ του άρεσε αλλά είναι τσίου οπότε δεν τον εμπιστεύομαι.
ένας άλλος όμως γνωστός μου που καμιά φορά μιλάμε για μπουρδελοκαταστάσεις μου είπε ότι η γκόμενα είναι αβαβά γιατί αντί να του τραβήξει μαλακία μιας κ αυτός δεν έχυνε άρχισε να παίζει με το μουνί της και την κλειτορίδα της και προσπαθούσε να χύσει!!!!!!!!!!!!
μάλιστα του κάνει μια στιγμή μην τραβάς γρήγορα περίμενε κ μένα...
λες και ήθελε να τελείωσουν μαζί αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Τη ρώτησε από που ψωνίζει πράμα; Έτσι να έχουμε μια γνώση ρε αδερφέ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Η Σακιρα κανει σιγουρα ελευθερο στοματικο? επισης για τη φημη ΣΜΝ ξερουμε κατι συγκεκριμενο?
η σακιρα δεν κανει ελευθερο στοματικο μαλλον ο συναδελφος θα μπερδευτηκε γιατι οι αλλες 3 κανουν....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom