Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (36 μέλη και 253 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πεισθείς από τη λιγόλογη αλλά περιεκτική περιγραφή σου, και έχοντας μια άρρωστη τάση για βυζάρες καβάλησα μηχανάκι και πήγα και τη δοκίμασα.
Εμπειρία ρε πούστη μου.
Όντως Τουρκάλα, 25 ετών, γρυ ελληνικά, γρυ αγγλικά, ισπανικά είπε κάτι καταλαβαίνει (αλλά εγώ όχι), μάλλον άσχημο κορίτσι. Τεράστιος κώλος, κοιλιά, αλλά βυζιά ίσα με 4 κιλά έκαστον.
Ρώγες σαν πιατάκια του καφέ. Και το όνομα αυτής "Γκιουλ".
Έναν υπουργό Γκιουλ δεν είχαν κάποτε οι γείτονες?
Άμα βγάλει το σουτιέν (το βγάζει χωρίς να το ζητήσεις) κρέμονται μέχρι τον αφαλό της.
Από συμμετοχή (δε ζήτησα πολλά) την πίπα της, και ανέβηκε από πάνω. Ξέρει να κουνιέται.

Όταν είναι από πάνω, χωρίς να σκύβει ιδιαίτερα, το ένα της βυζί είναι στο ένα σου αυτί και το άλλο στο άλλο.

Δε θα τη χαρακτήριζα "ξεπέτα", κάνει ό,τι ξέρει για να ικανοποιήσει τον άντρα που την τιμά (αυτό τις μαθαίνει η ισλαμική θρησκεία άλλωστε), μόνο που δε τις μαθαίνει ΟΛΑ τα κόλπα.

Ήταν μαζί με μια άλλη, ξανθιά, αλλά δε ρώτησα περισσότερα.
Η σκέψη να τις πάρω και τις δυο μαζί δε με συνεπήρε, τρεις και μισή το πρωϊ.
Η τσατσά από τις ευγενικές.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

cube

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε η πιθανοτητα να κολλησεις AIDS αν πας χωρις καποτα με καποια που ειναι φορεας ειναι 1 στις 2.000 (συμφωνα με τα επισημα επιστημονικα στατιστικα), δηλαδη πρακτικα σχεδον αδυνατο αν αυτο γινει μια φορα. Εγω στη θεση σου δεν θα εκανα καμια εξεταση. Φυσικα ΠΑΝΤΑ φοραμε καποτα αλλα και να σπασει μια φορα στις τοσες δεν εγινε απολυτως τιποτα. Για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους και να μην τρομοκρατουμε τον κοσμο αδικα!  :sunglasses:
Κατσε ρε συνάδελφε αλλα δεν μας τα λες καλα.. εαν ηταν 1-2000 θα ειχε εξαλειφθεί η ασθένεια.
Βασικα δεν θα ειχε γινει ποτε επιδημία εξ αρχής, κινδυνος υπαρχει και ειναι μεγαλος.
Δεν το λεω για να τρομοκρατισω τον συνγαμια μας σε καμια περίπτωση, αλλα να μην περναμε λαθος μηνυματα. 
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μακρια απο 86Α

Πήγα σήμερα σε αυτό το σπιτάκι...αφου γυρισα όλα τα άλλα και δεν βρήκα κατι να μου κάνει κλικ...ειπα να περασω σε αυτο..!Το μωρο πολυ όμορφο..Μαυρα μακρια σγουρα μαλλια με τατουαζ στην μεση!ΑΙΣΧΟΣ με το που μπαινει μεσα εγω την υποδέχομαι με χαμογελο αυτη με τα μουτρα μεχρι κατω ουτε πως την λενε δεν προλαβα να ρωτησω....με κοιταει μου λεει ξαπλωσε..λεω δεν αρχισαμε καλα..!Αφου ξαπλωνω με κοιταει και μου λεει εχεις πιει?Λεω ΟΧΙ α ε τοτε εισαι κουρασμενος...λεω παλι ΟΧΙ..!Δεν προλαβενω να παρω ανασα μου περναει την καποτα...λεω ΜΑΛΑΚΙΑ την κατσαμε...!Τοτε αρχιζει μια βαριεστιμενη πιπα....με ενα ξυνο υφος...!Πως να μου σηκωθει εμενα εκει τοτε..!10 λεπτα μου τον επεζε και μου επερνε πιπα...τπτ ειχα ξενερωσει εντελως...!Παω να πιασω λιγο βυζακι....μου απομακρινε το χερι...οταν ψιλο σηκωθηκε της λεω ελα να μπω και αρχιζε και φωναζε μα πως θα μπεις και εχεις πιει και εχεις ξαναχυσει και εισαι κουρασμενος..!Μην τα πολυλογω...πολυ απλα ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!
Συναγωνιστή, πήγες αδιάβαστος στο ξεπετόνι Σελένα. Η συγκεκριμένη ανήκει στις χειρότερες ξεπέτες της Φυλής. Διάβασε σχετικές κριτικές πριν δοκιμάσεις οποιαδήποτε φόλα.
 

Επισκέπτης
Κατσε ρε συνάδελφε αλλα δεν μας τα λες καλα.. εαν ηταν 1-2000 θα ειχε εξαλειφθεί η ασθένεια.
Βασικα δεν θα ειχε γινει ποτε επιδημία εξ αρχής, κινδυνος υπαρχει και ειναι μεγαλος.
Δεν το λεω για να τρομοκρατισω τον συνγαμια μας σε καμια περίπτωση, αλλα να μην περναμε λαθος μηνυματα.   

Λαθος μηνυματα περνας ΕΣΥ συναδελφε. Επαναλαμβανω: Οι πιθανοτητες μεταδοσης του ιου αν ενας αντρας εχει ελευθερο κολπικο σεξ με μολυσμενη γυναικα ειναι 1 στις 2.000, μπορεις να το ψαξεις οπου γουσταρεις.

Ο λογος που το AIDS συνεχιζει να υπαρχει και να εξαπλωνεται ειναι οτι παρα πολυς κοσμος συνεχιζει να κανει σεξ χωρις προφυλαξεις και βεβαια πρωκτικο σεξ, οπου εκει οι πιθανοτητες μολυνσης για το παθητικο ατομο ειναι πολυ περισσοτερες (1 στις 200).

Να ξερεις οτι αυτοι που κολλανε τον ιο ειναι στη συντριπτικη τους πλειοψηφια ατομα που ρισκαρουν συνεχως, π.χ. εχουν σχεση και κανουν συνεχεια ελευθερο σεξ με οροθετικο ατομο ή τελος παντων κανουν συνεχεια ελευθερο σεξ και κυριως επικινδυνο σεξ (π.χ. τον παιρνουν απο τον κωλο).

Ειναι εξαιρετικα απιθανο ως αδυνατο καποιος που γαμαει παντα με καποτα να κολλησει τον ιο αν τυχει και σπασει καποιες φορες η καποτα. Αυτη ειναι απλα η αληθεια.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λαθος μηνυματα περνας ΕΣΥ συναδελφε. Επαναλαμβανω: Οι πιθανοτητες μεταδοσης του ιου αν ενας αντρας εχει ελευθερο κολπικο σεξ με μολυσμενη γυναικα ειναι 1 στις 2.000, μπορεις να το ψαξεις οπου γουσταρεις.

Ο λογος που το AIDS συνεχιζει να υπαρχει και να εξαπλωνεται ειναι οτι παρα πολυς κοσμος συνεχιζει να κανει σεξ χωρις προφυλαξεις και βεβαια πρωκτικο σεξ, οπου εκει οι πιθανοτητες μολυνσης για το παθητικο ατομο ειναι πολυ περισσοτερες (1 στις 200).

Να ξερεις οτι αυτοι που κολλανε τον ιο ειναι στη συντριπτικη τους πλειοψηφια ατομα που ρισκαρουν συνεχως, π.χ. εχουν σχεση και κανουν συνεχεια ελευθερο σεξ με οροθετικο ατομο ή τελος παντων κανουν συνεχεια ελευθερο σεξ και κυριως επικινδυνο σεξ (π.χ. τον παιρνουν απο τον κωλο).

Ειναι εξαιρετικα απιθανο ως αδυνατο καποιος που γαμαει παντα με καποτα να κολλησει τον ιο αν τυχει και σπασει καποιες φορες η καποτα. Αυτη ειναι απλα η αληθεια.

Off topic, αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Καλημέρα, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την Κατερίνα από Φυλής 134Α και την Βίκυ από Φυλής 71Α?
 

Επισκέπτης
Φιλε η πιθανοτητα να κολλησεις AIDS αν πας χωρις καποτα με καποια που ειναι φορεας ειναι 1 στις 2.000 (συμφωνα με τα επισημα επιστημονικα στατιστικα), δηλαδη πρακτικα σχεδον αδυνατο αν αυτο γινει μια φορα. Εγω στη θεση σου δεν θα εκανα καμια εξεταση. Φυσικα ΠΑΝΤΑ φοραμε καποτα αλλα και να σπασει μια φορα στις τοσες δεν εγινε απολυτως τιποτα. Για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους και να μην τρομοκρατουμε τον κοσμο αδικα!  :sunglasses:
Συγγνώμη αλλά αυτό κι αν είναι ηλίθια συμβουλή.
Κατ' αρχήν δεν είναι μόνο το AIDS σεξουαλικά μεταδιδόμενη ασθένεια.
Δεύτερον, το γεγονός ότι η μετάδοσή του μέσω κολπικού σεξ είναι σπάνια δεν σημαίνει ότι είναι και μηδενική. Η διαφορά μεταξύ 0,001 και μηδέν είναι ΤΕΡΑΤΩΔΗΣ.
Τρίτον, αν η γυναίκα έχει έστω και ελάχιστο αίμα από περίοδο που είχε πριν λίγες ημέρες, οι πιθανότητες αυξάνονται δραματικά. Περισσότερο δε και από το πρωκτικό σεξ.
Τέταρτον, εξαιρετικά σοβαρή σεξουαλικά μεταδιδόμενη ασθένεια (ως επί το πλείστον ανίατη) είναι και η Ηπατίτιδα C. Πρώτος λόγος ηπατικής ανεπάρκειας. Επίσης σπάνιο να μεταδοθεί μέσω κολπικού σεξ αλλά ευκολότερο απ' ότι το AIDS.

Σαν συμπέρασμα ακολουθούμε πάντα τα εξής:
α) Χρησιμοποιούμε οπωσδήποτε προφυλακτικό με γυναίκες που δεν γνωρίζουμε πόσο μάλλον αν αυτές είναι και ιερόδουλες. ΌΧΙ οι ιερόδουλες που γαμούμε συχνά, δεν ανήκουν στις γυναίκες που θεωρούμε ότι γνωρίζουμε.
β) Αν τύχει και διαπιστώσουμε ότι έχουμε κάποια αμυχή στα γεννητικά όργανα, στη στοματική περιοχή ή ακόμα και στα δάχτυλα, απέχουμε από σεξουαλικές πράξεις. Τρόπος να καταλάβουμε αν υπάρχει αμυχή είναι για παράδειγμα να ποτίσουμε λεμόνι ένα κομμάτι βαμβάκι και να το τρίψουμε στα γεννητικά μας όργανα. Αν τσούζει πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά.
γ) Σε περίπτωση ατυχήματος, όπως σπάσιμο προφυλακτικού, ΔΕΝ πανικοβαλλόμαστε αλλά κάνουμε οπωσδήποτε εξετάσεις. Μία μικρή, εύκολα ιάσιμη ασθένεια, είναι ικανή να μας προξενήσει μεγάλη ζημιά αν προκαλέσει αμυχές ή πληγές στο πέος ή στα άλλα όργανα με τα οποία ερχόμαστε σε σεξουαλική επαφή.
 

Επισκέπτης
Παράθεση από: apoc στις χθες στις 23:12
Μακρια απο 86Α
Μαυρα μακρια σγουρα μαλλια με τατουαζ στην μεση!ΑΙΣΧΟΣ με το που μπαινει μεσα εγω την υποδέχομαι με χαμογελο αυτη με τα μουτρα μεχρι κατω ουτε πως την λενε δεν προλαβα να ρωτησω....με κοιταει μου λεει ξαπλωσε..λεω δεν αρχισαμε καλα..!Αφου ξαπλωνω με κοιταει και μου λεει εχεις πιει?Λεω ΟΧΙ α ε τοτε εισαι κουρασμενος...λεω παλι ΟΧΙ..!Δεν προλαβενω να παρω ανασα μου περναει την καποτα...λεω ΜΑΛΑΚΙΑ την κατσαμε...!Τοτε αρχιζει μια βαριεστιμενη πιπα....με ενα ξυνο υφος...!Πως να μου σηκωθει εμενα εκει τοτε..!10 λεπτα μου τον επεζε και μου επερνε πιπα...τπτ ειχα ξενερωσει εντελως...!Παω να πιασω λιγο βυζακι....μου απομακρινε το χερι...οταν ψιλο σηκωθηκε της λεω ελα να μπω και αρχιζε και [size=14pt]φωναζε μα πως θα μπεις και εχεις πιει και εχεις ξαναχυσει και εισαι κουρασμενος..!Μην τα πολυλογω...πολυ απλα ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!![/size]
Συναγωνιστή, πήγες αδιάβαστος στο ξεπετόνι Σελένα. Η συγκεκριμένη ανήκει στις χειρότερες ξεπέτες της Φυλής. Διάβασε σχετικές κριτικές πριν δοκιμάσεις οποιαδήποτε φόλα
[size=14pt]Αδήριτη πραγματικότητα:[/size]
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΣΟΦΙΑ ΣΚΟΥΡΑ - ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΙΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΣΕΛΕΝΑ

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Κατσε ρε συνάδελφε αλλα δεν μας τα λες καλα.. εαν ηταν 1-2000 θα ειχε εξαλειφθεί η ασθένεια.

Δεν το λεω για να τρομοκρατισω τον συνγαμια μας σε καμια περίπτωση, αλλα να μην περναμε λαθος μηνυματα.   

Δε τα ξέρω τα νούμερα, αλλά ξέρω στατιστική και μαθηματικά:

Αν οι πιθανότητες είναι 1/2.000 (0,5%) και οι μολυσματικοί ασθενείς είναι 3%, και τα πηδήματα που γίνονται είναι (σε μια χώρα όπως η δική μας με πληθυσμό 11 εκ.), δύο τη βδομάδα, τότε τα προς μόλυνση άτομα υπολογίζονται ως εξής:

11.000.000 : 2 = 5.500.000
5.500.000 x 52 (εβδομάδες) = 286 εκ.
286 εκ x 3% = 8.580.000
8.580.000 x 0,5% = 42.900

Λάθη και παραδοχές στον υπολογισμό μου υπάρχουν πολλά. Γι' αυτό και οι άνθρωποι που μολύνονται ετήσια στη χώρα μας δεν είναι 43.000 αλλά πολύ λιγότεροι (αλοίμονό μας άν ήταν τόσοι - αν ήταν δε θα συζητάγαμε για μνημόνια και τρόϊκες, αλλά για θανάτους).
Όμως, τα νούμερα σου εξηγούν γιατί ΔΕΝ εξαλείφεται η ασθένεια.

Δε συμφωνείς?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
φιλε η καρλα ποτε δεν μου αρεσε αλλα τωρα εχει παχυνει κιολα και για εμενα ειναι μαυρα χαλια!!!

Σε θέματα γούστου δε μπορεί να πει κανείς κάτι.

Αλλά κάνει καλό πήδημα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δε τα ξέρω τα νούμερα, αλλά ξέρω στατιστική και μαθηματικά:

Αν οι πιθανότητες είναι 1/2.000 (0,5%) και οι μολυσματικοί ασθενείς είναι 3%, και τα πηδήματα που γίνονται είναι (σε μια χώρα όπως η δική μας με πληθυσμό 11 εκ.), δύο τη βδομάδα, τότε τα προς μόλυνση άτομα υπολογίζονται ως εξής:

11.000.000 : 2 = 5.500.000
5.500.000 x 52 (εβδομάδες) = 286 εκ.
286 εκ x 3% = 8.580.000
8.580.000 x 0,5% = 42.900

Λάθη και παραδοχές στον υπολογισμό μου υπάρχουν πολλά. Γι' αυτό και οι άνθρωποι που μολύνονται ετήσια στη χώρα μας δεν είναι 43.000 αλλά πολύ λιγότεροι (αλοίμονό μας άν ήταν τόσοι - αν ήταν δε θα συζητάγαμε για μνημόνια και τρόϊκες, αλλά για θανάτους).
Όμως, τα νούμερα σου εξηγούν γιατί ΔΕΝ εξαλείφεται η ασθένεια.

Δε συμφωνείς?

Αν ισχύει το 1/2.000 = 0,5%, τότε ισχύει και το 7Χ7=47 :grin:

(1/2.000 = 0,05%)
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Συναγωνιστή, πήγες αδιάβαστος στο ξεπετόνι Σελένα. Η συγκεκριμένη ανήκει στις χειρότερες ξεπέτες της Φυλής. Διάβασε σχετικές κριτικές πριν δοκιμάσεις οποιαδήποτε φόλα.
Η Σελενα ειναι ειδικη στο να σε ξενερωσει απολυτα.. η δευτερη χειροτερη εμπειρια μου στο χωρο.. Μακριααα!!!
 

Επισκέπτης
Έλα καβλιάρη. Ένα που μου έρχεται τώρα είναι η Μαριλένα από Φυλής 84-86. Μελαχρινή με καρέ μαλάκι αδύνατη με ωραία βυζιά!!!! Στην προηγούμενη τσάρκα μου φόραγε ζαρτιέρες
καλο πουτανακι!αγριο δινατο γαμισι!αλλα τι βαρεθικα!θελο ενα νεο ζαρτιερικο πορνε μου!
αντε ποτε θα πορνιασουμε με πετρο!
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
καλο πουτανακι!αγριο δινατο γαμισι!αλλα τι βαρεθικα!θελο ενα νεο ζαρτιερικο πορνε μου!
αντε ποτε θα πορνιασουμε με πετρο!

Όποτε θέλεις χύστη μου. Αν μπορείς πάμε και σήμερα!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Καλημέρα, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την Κατερίνα από Φυλής 134Α και την Βίκυ από Φυλής 71Α?
Την Κατερίναι από Φυλής 134Α την ψάχνω από τον Ιούλιο φίλε μου...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
καλισπερα πσολαραδεσ !
πεζι κανα πορνιδιο με ζαρτιερικο στιν πιατσα τορα τελευτεα?εχο κερο να κατεβο πιατσα και θελο να πιτσιλισο ενα πορνιδιο με ζαρτιερικο!!!!!
συγχαρητηρια πιτσι μου και για  τη μεταγραφη στην ισπανια οπως εγραψε η εφημεριδα  φιλαθλος πριν λιγες μερες,χαλαλι το γυμναστηριο!
εισαι μεγαλος παικτης!!
 

Συνημμένα

  • Scan_Pic0038.jpg
    Scan_Pic0038.jpg
    205,5 KB · Εμφανίσεις: 76
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom