Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (33 μέλη και 294 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 στο Μετάξι τι βρόμα είναι αυτή που επικρατεί ρε παιδιά!!!! Από τις σκάλες σκυλοβρομάει πριν πας ακόμα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο δεν θα ήξερα να ξέρω τι συμβαίνει. Βγήκε και μία από τις ασχημότερες πουτάνες που έχω δει με μία άσπρη κυλότα  :-
Όποιος γαμάει εκεί πέρα είναι ήρωας!!!!!!
τυπε ειχα γαμησει εκει πριν χρονια
μια ξανθια φαφουτα :tooth:
τα δωματια ειναι ακομα χειροτερα δικε μου :2funny:

περναω καμια φορα να δω τι παιζει και αποκει,αυτην που λες την εχω δει μαλλον
αυτη που γαμησα ηταν χειροτερη παντως :2funny:
επισης εντυπωσιακο ειναι πως παρολο την βρωμια του μπουρδελου απαγορευεται το καπνισμα
αυτο τους πειραξε δηλαδη :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Μια καθυστερημένη ενημέρωση για το Φώκαιας 19,για να μην την πατήσετε κι εσείς :sunglasses: :rockon:.Πέρασμα Τετάρτη απόγευμα κατά τις 19:00,μπαίνω μέσα και νομίζω ότι προσφέρονται και πιτόγυρα(βρώμαγε όλο το μπουρδέλο απίστευτα,γαμώ το σπίτι σου κωλοτσατσάρα :jerking: :birdman:).Αναμονή και σκάνε μύτη 2 ρουμανάκια μελαχρινά.Επιλέγω την Ρωξάνα,γύρω στο 1,70 με 3αρια πεσμένα βυζιά,ωραία τατουάζ σε όλο το σώμα,σκουλαρίκι στο δεξί φρύδι και ξεχειλωμένο μουνί :o :o.Μπαίνω μέσα στο βρωμερό δωμάτιο(η τσατσάρα δεν κουνιόταν από την καρέκλα για κανένα λόγο σε όλο την βάρδια πάω στοίχημα) και μετά από λίγο έρχεται και το μωρό.Μου λέει ότι είναι 22 στα 23 και μαζεύει λεφτά για να γυρίσει πίσω Ρουμουνία.Με ρωτάει πως θέλω το τρομπόνι και της λέω ακαπέλα.Έκανε ένα αρκετά καλό γλύψιμο και αφού μου πέρασε καπότα,ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου λέει έλα :rockon:.Δεν άντεχε πολύ το σφυροκόπημα κι έτσι κι εγώ ήμουν χαλαρός μαζί της.Ήταν πολύ όμορφη κι έχυσα απλά και μόνο κοιτάζοντάς την,μιας και το μουνί της ήταν πολύ ξεχειλωμένο :jerking: :jerking:.Μου είπε ότι δουλεύει από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 23:30 το βράδι :rockon: :rockon:.Συμπέρασμα δεν θα ξαναπατήσω το πόδι μου σ'αυτό το σιχαμένο μπουρδέλο που κάποιοι εκμεταλλεύονται πουτάνες και πελάτες :birdman: :birdman:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα στη φυλης
65β καρολαιν,εγγυηση και καλο κοριτσι
67 η αλεξια του 66 πιθανον όπως την άλλη φορα
71β παολα,ξανθο ωραιοτατο πορνιδιο που λεει και ο pitsi,δεν ξερω αν είναι η ιδια με τη μελαγχροινη παολα του 134 την οποια εχω δει
80 αννα ξανθο ελκυστικο κοντοπουτανο μ ενισχυμενο στηθος,πρεπει να την εχω δει στη φωκαιας 22
92 υπογειο σονια,ο ξανθος νταρντανομουνος όπως εχω γραψει σε κριτικη μου στο 67 ,καταθεση που επρεπε να επαναληφθει για δευτερη φορα καθως τη προηγουμενη φορα λογω στενοτης χωρου δεν το επιχειρησα.Καλη καταθεση και αυτή τη φορα ,όχι όμως όπως τη προηγουμενη στο 67 καθως το δωματιο δεν το ευνοει..παρολ αυτά την ξαναπηρα ορθια στο τοιχο,αλλα και στο κρεβατι ιεραποστολικα και μπρουμητα..Mια πολυ μικρη νυξη για τον χρονο καθως οδευαμε προς το τελειωμα της συναντησης, αλλα όχι τοσο που να σ ενοχλει,το περνα πολύ διακριτικα τοσο που ισως και να μην το καταλαβαινεις
Αγκυρας
12α βικτωρια
12β φωτεινη,ξανθια πληθωρικη mlf ,με τα κιλα της όμως κατά ένα παραξενο τροπο ελκυστικα και ομοιομορφα κατανεμημενα
Διδυμου
8α  η αννα-μαρια του hardcora,το λεπτο μελαγχροινο κοριτσι με το κοντο καρε μαλλι που εχει δουλεψει σε πολλα σπιτια(67,71β,92)
Υ.Γ Ναι αυτη ειναι opeth,προλαβαινεις :)
16α ευα
20 ιβαννα
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Eειδα χθες την Ουκρανεζα Σαμπρινα στο Κωσταντινουπολεως 166Β.
Υπερμουναρα, βαζει παρα πολλα city tour κατω για πλακα...
ομως εχει κακιστες κριτικες απο εμπυρους συναγωνιστες και δεν την πηρα....
κριμα γιατι τετοια τεμαχια σπανια βλεπουμε σε μπουρδελα

The GRAND κομοδίνο...
κατά τα άλλα όπως τα λες.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σήμερα 3/9/2011 στις 13.30’

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1000.jpg


ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ 7
Ξανθιά με μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μουσχαρίσιο βλέμμα, ασορτί ιδεολογία και συμπεριφορά, μέτρια στο ύψος, γεματούλα με ασυμμάζευτα λιπάκια, υπερ-φουσκωμένα βυζιά και ταλανιζόμενο παραγεμισμένο κώ(ο)λο. Όλα μέσα σε ολόλευκο δέρμα

ΛΙΟΣΙΩΝ 76 ΟΡΟΦΟΣ
Καστανή κορασίδα με χαζο-χαμογελαστό πρόσωπο και επεισοδιακή έκφραση, μάλλον κοντή με σώμα σε αποδεκτές αλλά άγευστες διαστάσεις και αισθήσεις, μέτρια προς μικρά βυζιά και καθημερινό κώ(ο)λο

ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΞΗΚΙΟΥ

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1003.jpg


ΕΞΗΚΙΟΥ 18 ΝΕΟ
Ασπρο-ξανθη ώριμη πορνο-κυρία, χαμογελαστή με αλλήθωρο βλέμμα από Φυλής 109 όροφος, σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτρια στο ύψος, μάλλον κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και κουνιστό κώ(ο)λο σε αποδεκτές διαστάσεις

ΕΞΗΚΙΟΥ 18 ΠΑΛΙΟ
Καστανόξανθη με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πληγωμένο παρελθόν, ασαφές παρόν και μέλλον, απλό καθημερινό ύφος πουτανιάς, μέτρια στο ύψος με απλωμένα λίπη σε όλα το σώμα
 
ΕΞΗΚΙΟΥ 20
Μελαχρινή πορνο-δεσποινίδα μάλλον (ρουμανο)-τσιγγάνα, χαμογελαστή με βουκολικά χαρακτηριστικά προσώπου,  μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

     
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
.................... ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΞΗΚΙΟΥ..................  
Συνεχίζοντας μετά την Εξηκίου,
δρόμο του παλιοσειρά αγγειοπλάστη Εξηκία,
ο οποίος, εάν σύχναζε και τη σήμερον εκεί, θα αγγειογραφούσε αβέρτα
-έχει πολύ πράμα η συγκεκριμένη γειτονιά-,
συναντούμε την Αδάνων και ευμεγέθων γαλακτοφόρων αδένων συνήθως, αλλά όχι σήμερα: εκεί υπηρετούσε η Ζάνα, βεβαρημένου επαγγελματικού μητρώου και γενικώς μη εξαιρετέα ή προτιμητέα.

Παρακάτω -φυσικά το παρακμο-ενενηντα ένα ήταν κλειστό, αφού ως γνωστόν, βγαίνει μαζί με τα φαντάσματα και μόνον- συναντούμε την Τροφωνίου
με τα τέσσαρα (4) παρόδια ανακουφιστήρια:
Τ 11 κάτω
Φωτεινή Θωμαϊδου-Γκμοχ
Τ 11 πάνω
Μακρυμαλλούσα ευγενοφανής με καλά ελληνικά και ακόμα μεγαλύτερα σκουλαρίκα, όχι, όμως, και χωρίς πιασίματα
Τ 13 κάτω
Θεία Μαρίνα (Όλγα), αλογομούρισσα, όχι, όμως, απαραίτητα και τζογαδόρισσα, που τ' απογέματα μετατίθεται ταχέως ως απνευστί σε επί της οδ. Βιργ. Μπενάκη ομοίως κακόφημο οίκημα
Τ 13 πάνω
Νταρντανοειδής καστανόξανθη με προκλητικό κούνημα βυζιών, η μόνη με ρέγκιουλαρ πρόγραμμα.

Κάποιος να συνεχίσει προς Περγάμου-Φυλής κλπ.
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η καρλα η καυλα που ειναι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Μια καθυστερημένη ενημέρωση για το Φώκαιας 19,για να μην την πατήσετε κι εσείς :sunglasses: :rockon:.Πέρασμα Τετάρτη απόγευμα κατά τις 19:00,μπαίνω μέσα και νομίζω ότι προσφέρονται και πιτόγυρα(βρώμαγε όλο το μπουρδέλο απίστευτα,γαμώ το σπίτι σου κωλοτσατσάρα :jerking: :birdman:).Αναμονή και σκάνε μύτη 2 ρουμανάκια μελαχρινά.Επιλέγω την Ρωξάνα,γύρω στο 1,70 με 3αρια πεσμένα βυζιά,ωραία τατουάζ σε όλο το σώμα,σκουλαρίκι στο δεξί φρύδι και ξεχειλωμένο μουνί :o :o.Μπαίνω μέσα στο βρωμερό δωμάτιο(η τσατσάρα δεν κουνιόταν από την καρέκλα για κανένα λόγο σε όλο την βάρδια πάω στοίχημα) και μετά από λίγο έρχεται και το μωρό.Μου λέει ότι είναι 22 στα 23 και μαζεύει λεφτά για να γυρίσει πίσω Ρουμουνία.Με ρωτάει πως θέλω το τρομπόνι και της λέω ακαπέλα.Έκανε ένα αρκετά καλό γλύψιμο και αφού μου πέρασε καπότα,ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου λέει έλα :rockon:.Δεν άντεχε πολύ το σφυροκόπημα κι έτσι κι εγώ ήμουν χαλαρός μαζί της.Ήταν πολύ όμορφη κι έχυσα απλά και μόνο κοιτάζοντάς την,μιας και το μουνί της ήταν πολύ ξεχειλωμένο :jerking: :jerking:.Μου είπε ότι δουλεύει από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 23:30 το βράδι :rockon: :rockon:.Συμπέρασμα δεν θα ξαναπατήσω το πόδι μου σ'αυτό το σιχαμένο μπουρδέλο που κάποιοι εκμεταλλεύονται πουτάνες και πελάτες :birdman: :birdman:
εχουμε αναφερθει πολλακις για την συγκεκριμενη κορασσιδα....μαυρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Bόλτα στην απογευματινή βάρδια και στα περισσότερα που μπήκα δούλευαν κοπέλες μπάζα με 10 ευρώ στο Μεταξουργείο.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο ήταν κοπέλα κοντή και γεμάτη με μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω.Αδιάφορης εμφανίσεως και αξίωνε και είκοσι ευρώ λόγω full προγράμματος.Δεν τα τρώω παίδακια καλύτερα περισσότερο τόπο θα πιάσουν!!Στον όροφο ήταν η καινούρια κοπέλα η Αλίνα ψηλή με μαύρα μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα σαν το γάλα,κανονικών κιλών καλής εμφανίσεως αλλά αρκετά ξινή και απρόθυμη μέσα στο δωμάτιο σαν την προηγούμενη Αλίνα του ιδρύματος.Μακριά!!
Λεωνίδου 28 όροφος εκδίδοταν η Φίφη μελαμψή αθίγγανη κανονικών κιλών ανεκτής εμφανίσεως με 10 ευρώ κανονικό πρόγραμμα.
Κωλονού και Λεωνίδου 32 ισόγειο και το υπόγειο ήταν κλειστά.Κολωνού 32 όροφος ήταν κοπέλα κοντή και εύσωμη,λευκή αδιάφορης εμφανίσεως.
Κωλονού 27 ισόγειο ήταν μιλφ μουνάρα με ξανθά κοντά μαλλιά και λεπτή,35 ετών περίπου.Γαμιόταν μόλις με 10 ευρώ με κανονικό πρόγραμμα.Καλά ελληνικά και λευκό δέρμα.Στον όροφο πέτυχα την Λίλη απο Ιάσωνος 46 και Λεωνιδού και Κολωνού 32 προσφάτως.Με άρχισε στο ψηστήρι στο σαλόνι για αρκετή ώρα με χούφτωνε και μου έδινε γλωσσόφιλα και με κατάφερε και πέρασα τελικά παρόλο που ήθελα να φύγω.Κριτική έχω ανεβάσει για το άλλο μαγαζί και δεν θα επεκταθώ περισσότερο.Να τονίσω όμως οτι μιλάει πολύ,κάνει τσιμπούκι με δόντι,και πιέζει και για δεύτερη συνεύρεση η να της αφήσεις πουρμουάρ το τάληρο απο τα ρέστα.
Ιάσωνος 27 υπόγειο είχε ψηλή κοπέλα κάπως γεμάτη αδιάφορη με 10 ευρώ,κανονικό πρόγραμμα.
Κολωνού 47 ισόγειο ήταν η Λάνα ψηλή κοπέλα με κοντά ξανθά μαλλιά και εύσωμη αδιάφορης εμφανίσεως.10 ευρώ.Και στον όροφο κοπέλα κοντή και υπέρβαρη με μαύρα κανονικά μαλλιά,λευκο δέρμα.10 ευρώ!! Τα 10 ευρώ δεν τα χέζουμε κάθε μέρα για να γαμάμε σαβούρες!! Να μας λείπει η προνομιακή σας τιμή!! Γενικά στο Μεταξουργείο σήμερα μηδαμινό το επίπεδο των προσφερομένων γυναικών.
Διδυμου 27 στον όροφο είχαν φέρει πρώτη μέρα ένα καινούριο Ρουμανάκι την Ναταλύ αδύνατη,λευκό δέρμα,πιασμένα πίσω καστανά μαλλιά,μικρά δόντια με σπασμένα τα μπροστινά,καλής εμφανίσεως.Πρωκτικό και τσιμπούκι γυμνό.Το δοκίμασα αλλά η υγιεινή του δεν ήταν και τόσο καλή και έτσι ψιλοξενέρωσα λίγο.Θα ανεβάσω κριτική.Στο Λιοσίων 76 ισόγειο ήταν η Τάνια με τα ξανθά κοντά μαλλιά και την κωλάρα.Βασικο πρόγραμμα.
 

Επισκέπτης
Στον όροφο πέτυχα την Λίλη απο Ιάσωνος 46 και Λεωνιδού και Κολωνού 32 προσφάτως.Με άρχισε στο ψηστήρι στο σαλόνι για αρκετή ώρα με χούφτωνε και μου έδινε γλωσσόφιλα και με κατάφερε και πέρασα τελικά παρόλο που ήθελα να φύγω.Κριτική έχω ανεβάσει για το άλλο μαγαζί και δεν θα επεκταθώ περισσότερο.Να τονίσω όμως οτι μιλάει πολύ,κάνει τσιμπούκι με δόντι,και πιέζει και για δεύτερη συνεύρεση η να της αφήσεις πουρμουάρ το τάληρο απο τα ρέστα.
Αν το τάληρο από τα ρέστα μεταφραζόταν σε κώλο ίσως και να ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση... :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αν το τάληρο από τα ρέστα μεταφραζόταν σε κώλο ίσως και να ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση... :sunglasses:
δεν τον δινει τον κωλο της το ξερεις....παντος μια φορα ειναι καλα να την παρεις μεχρι εκει ομως....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom