Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 457 άτομα (45 μέλη και 412 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Φυλής 92 η Ρωξανη με τους πεσμένους βυζους και κουλουρι !

πέρασα το πρωί και η τσατσά δεν είπε τίποτα για κουλούρι.
είσαι σίγουρος ότι δίνει;
η τσατσά διαφήμιζε την πολύ καλή πίπα της!!!


 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πήγα από κει και ήταν μια Αλβανίδα ονόματι Αννα. Ρώτησα για την Κατερίνα μου λέει ότι δουλευει στην Πιπίνου, δε θυμάμαι νούμερο ο μαλάκας. Ομως μου είπε ότι είναι Βουλγάρα και όχι Αλβανίδα.

Τελικα μαθαμε που δουλευει η Κατερινα (Αλβανιδα) που δουλευε μεχριν πριν ενα μηνα στο Φ.134?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
:2funny:  :2funny:  :2funny:

Ενταξει μωρε, εγω υπερβαλλω και λιγο, και το μουνακι μου αρεσει πολυ.

Παντως, ειλικρινα τωρα, υπαρχουν και σημερα κοπελες στα μπουρδελα που αρχισαν να κανουν πεντικιουρ κυριως για παρτη μου. Δεν ξερω αν μου λενε ψεματα, παντως οταν τις πρωτογνωρισα ηταν πολυ πιο απεριποιητες στο συγκεκριμενο σημειο του σωματος τους. Νιωθω οτι σε καποιες ξυπνω αυτο το ενστικτο της ποδολαγνειας, αφου στις πρωτες συναντησεις μας ειναι πολυ διστακτικες ενω στη συνεχεια δειχνουν πολυ πιο ανετες και καραγουσταρουν.  ;)
ναι ναι ,εισαι ο αναμορφωτης τους..... :grin: δεν μου λες μια κ εχεις τοσο επιδραση πανω τους δεν τους λες να κανουν κ κατι με το μαλλι κ το ξυρισμα.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
πέρασα το πρωί και η τσατσά δεν είπε τίποτα για κουλούρι.
είσαι σίγουρος ότι δίνει;
η τσατσά διαφήμιζε την πολύ καλή πίπα της!!!
η ρωξανη δεν δινει κωλο ,αυτο ξερω εγω.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μα ΗΜΑΡΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΙΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΙΝ ΓΚΟΜΕΝΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΗ ΠΟΛΙ ΕΠΑΝΟΤΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΕΚΕΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955

Επισκέπτης
ναι ναι ,εισαι ο αναμορφωτης τους..... :grin: δεν μου λες μια κ εχεις τοσο επιδραση πανω τους δεν τους λες να κανουν κ κατι με το μαλλι κ το ξυρισμα.....

Φιλε ειναι ο τροπος που το κανω και το συναισθημα που βγαζω.  :sunglasses:


μα ΗΜΑΡΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΙΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΙΝ ΓΚΟΜΕΝΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΗ ΠΟΛΙ ΕΠΑΝΟΤΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΕΚΕΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μιλαμε για μεγαλο μπαζο.  :rolleyes:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Και συ την ψάχνεις ε; Δεν ξέρω ρε φίλε...

Ρε συ μπας κι εχει φυγει απλα για διακοπες, και σε κανα 2 εβδομαδες τη δουμε παλι στο 134?
Ειναι βεβαια και καποιος που ειπε οτι εφυγε μονιμα για Αλβανια...


μα ΗΜΑΡΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΙΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΓΑ ΤΙΝ ΓΚΟΜΕΝΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΗ ΠΟΛΙ ΕΠΑΝΟΤΕΙΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΕΚΕΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μιλαμε για μεγαλο μπαζο.  :rolleyes:

Τυποι μου ο καθενας με τα γουστα του, απο εμφανιση δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο, αλλα απο συμμετοχη  :kissass:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Είναι 20 χρόνια Ελλάδα, λες να έφυγε τώρα;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα το μεσημερι στη φυλης
59 κατω τρια κοριτσια,ελιζα ,σορενα και μια λεπτη ξανθουλα,πιθανοτατα η αλεξανδρα
65β η καρολαιν από το 67
67 αντινα
71α μικυ με φουλ προγραμμα
71β αννα η μολδαβεζα
92 υπογειο δυο κοπελες,η μελαγχροινη χυμωδης ιωαννα από φωκαιας 19 και μια ψιλολιγνη κοπελα με ξανθοκοκκινα μαλλια και προβληματικη οδοντοστοιχια
Αγκυρας
12β η βικτωρια,μετρια προς καλη εμφανιση,καστανοξανθη με καλο σωματακι
12α μινελα,γι αυτή πηγα αλλα παλι δεν περασα,παντως μεσα η ξανθια υπηρεσια ηταν πολύ ευγενικη σ αντιθεση με το 12β μια προηγουμενη φορα και δεν ενοχλει τον πελατη,συναγωνιστης που βγηκε ηταν θετικος
Φωκαιας
19 η ρωξανη
25β λαουρα,το τρυφερο σεξ που ηθελα σημερα το βρηκα σημερα μαζι της ,πρωτη φορα και θετικη η συνευρεση
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
πέρασα το πρωί και η τσατσά δεν είπε τίποτα για κουλούρι.
είσαι σίγουρος ότι δίνει;
η τσατσά διαφήμιζε την πολύ καλή πίπα της!!!

το ειπε η υπηρεσία, τωρα δεν ξερω αν λεει αληθεια ... και εμενα μου εκανε εντυπωση γιατι αλλες φορες σε ολα τα σπιτια δεν εχω ακουσει κατι παρομοιο για την Ρωξανη.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σημερα το μεσημερι στη φυλης
59 κατω τρια κοριτσια,ελιζα ,σορενα και μια λεπτη ξανθουλα,πιθανοτατα η αλεξανδρα

Από δυο στην βαρδια τωρα τρία !!! Μηπως θα αρχισουν να προσφερουν και τριο ?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
H Ρωξάννη δεν δίνει κουλούρι. Η τσα^2 μπορεί να το πέταξε και έτσι, μπας και πιάσει κανέναν.
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασε κανένας σήμερα το απόγευμα από Διδύμου, Αλκιβιάδου, Ιουλιανού;
 

Επισκέπτης
ο γεροπουστράκος δεν είπε τίποτα για κουλούρι. διαφήμιζε την κορμάρα της και τα κουνήματά της!!!
Αν δεν δίνει κωλαρίδιο δεν αξίζει φράγκο. Από πίπα δεν το κατέχει και από συμμετοχή το μόνο που κάνει είναι να στραβώνει το σώμα της και να μην μπορείς να γαμήσεις σαν άνθρωπος.
Από εμφάνιση είναι ωραία. Μόνο αυτό όμως.
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν η Αννα απο Βεργας 6Α που αναφερει ο συναγωνιστης εδω ,δουλευει ακομα εκει??Γιατι περασα την ακριβως επομενη και δεν ηταν και απο τοτε μου εκει κατσει να τη σκισω...  :think: :think: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα το απογευμα καλυμνου 48 για να βρω το πρωην μασαζοκοριτσο τωρα νικολ(πριν στελλα,κατερινα),το μαγαζι ειχε δουλεια θα ανεβασω κριτικη σε λιγο,στο πανω μετα απο καιρο ειδα αυτην την μεγαλη μορφη τον πουστη τον τσα τσο τον αρη,εχουν περασει 21 χρονια απο την πρωτη φορα που τον ειχα γνωρισει οταν ημουν 14 χρονων τοτε που εκανε σοου στα μαγαζια του με ντεφι κ μουσικηπου μια ηταν ασναβουρ κ πιαφ κ την αλλη τσιφτετελια,περασμα κ απο λιοσιων για να ξαναδω την καρμεν.....δεν περασα εχουν ξεφυγει,την προηγουμενη βδομαδα τα προγραμματα που εκανε ηταν στα 20 40 κ 50 ευρω....τωρα ολα ειναι 10 ευρω πανω.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom