Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 393 άτομα (39 μέλη και 354 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σημερινή εξόρμηση εξπρες σε μια αδεια Αθήνα (Χαλανδρι - Φυλης κια επιτροφη σε 58' με τσαρκα + καταθεση)

Φυλής 80 κλειστό
Φυλης 84Β μία μελαχρινή σε μπόλικο στογγυλό ποπό (καλός για τους λατρεις)
Φυλής 86Α μελαχρινή με καλό κορμί και τέλειο στηθος 2,5
Φυλής 86Β μία ξανθιά
Φυλής 92 η Ρωξανη με τους πεσμένους βυζους και κουλουρι !
Φυλής 69Α η Αννα
Φυλής 71Β κορμάρα με πρόσωπο άγριο & έκφυλο.
 

Επισκέπτης
τυπε για τον heelover θα ηταν οτι πρεπει αυτη :2funny:

Αυτος δεν ειναι ποδολαγνος, ειναι τακουνολαγνος, εχει τεραστια διαφορα. Οι ποδολαγνοι - οπως ειμαι εγω - θελουν το ποδι της γυναικας να ειναι τελειως γυμνο στο σεξ.  :sunglasses:
 

ΔΟΞΑΡΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολο το θρεντ επισκεπτηκα σημερα τα χαραματα την γνωστη βιβιαν στην αχαρνων 104Α.Η βιβιαν ειναι μια ελληνιδα οπως φενεται με οραια μεγαλα βυζια και μακρυ μαλλι μαυρο.Απο πιπα πολυ καλη ολες οι στασεις χωρις διαμαρτυριες το μονο που  ΔΕΝ ηθελα ειναι 69 πως να το αποτολμησω σε ενα τετοια παρακμιακο μπουρδελακι...Γενικα πολυ καλη.τα τιμαει τα 30 ευρο.
 

Επισκέπτης
Αυτος δεν ειναι ποδολαγνος, ειναι τακουνολαγνος, εχει τεραστια διαφορα. Οι ποδολαγνοι - οπως ειμαι εγω - θελουν το ποδι της γυναικας να ειναι τελειως γυμνο στο σεξ.  :sunglasses:
Είναι πιο καθαρά τα πόδια από τον κώλο τύπε; :think:
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Φιλε ΔΟΞΑΡΑ θελω να παω και εγω σε αυτη την ΒΙΒΙΑΝ για πρωτη φορα Για πες μου και αλλα για αυτην Πως εινα σωματικα βυζαρες κωλαρα που μου αρεσουν εχει;και αν αφηνει τα παιχνιδια προκατακτικα και αν κανει κωλο
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολο το θρεντ επισκεπτηκα σημερα τα χαραματα την γνωστη βιβιαν στην αχαρνων 104Α.Η βιβιαν ειναι μια ελληνιδα οπως φενεται με οραια μεγαλα βυζια και μακρυ μαλλι μαυρο.Απο πιπα πολυ καλη ολες οι στασεις χωρις διαμαρτυριες το μονο που  ΔΕΝ ηθελα ειναι 69 πως να το αποτολμησω σε ενα τετοια παρακμιακο μπουρδελακι...Γενικα πολυ καλη.τα τιμαει τα 30 ευρο.

Οχι και "παρακμιακο μπουρδελακι" ρε φιλε... Καταρχην με 30 ευρω βασικη τιμη θα επρεπε να ειναι στη λιστα με τα studio, κακως το εχουν στα μπουρδελα. Αλλα αμα ειναι αυτο παρακμιακο τι να πουν κατι αλλα στο Μεταξουργειο?
 

Επισκέπτης
Καλά, άμα κολλήσεις καμιά μυκητίαση στο στόμα φίλε, έλα ξαναπές μου το...

Τι να σου πω... Τοσα χρονια εχω φαει αμετρητα πατουσακια σε μπουρδελα, μια χαρα.  :cheesy:  Βεβαια αμα το βλεπω βρωμικο ή αρρωστο δεν το τρωω και επισης μετα κανω παντα σαπουναδα στο στομα και καλο ξεβγαλμα.  :P
 

Επισκέπτης
Ο,τι ειναι για τους περισσοτερους η πιπα, ειναι για τον ποδολαγνο η πατουσα.   :rockon:  
Αμα δεν φαει πατουσακι δεν γινεται δουλεια, η πιπα του ειναι μαλλον αδιαφορη.   :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλά, άμα κολλήσεις καμιά μυκητίαση στο στόμα φίλε, έλα ξαναπές μου το...
ας βαλει τετοιο τυπε :grin:
scholl_ath_foot_spray_6987.jpg
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω... Τοσα χρονια εχω φαει αμετρητα πατουσακια σε μπουρδελα, μια χαρα.  :cheesy:  Βεβαια αμα το βλεπω βρωμικο ή αρρωστο δεν το τρωω και επισης μετα κανω παντα σαπουναδα στο στομα και καλο ξεβγαλμα.  :P
Θα 'χε πλάκα πάντως φίλε να κάναμε καμιά παρτούζα μαζί... Εγώ να της σκίζω τον κώλο κι εσύ να της γαργαλάς τα πόδια... Κινέζικο βασανιστήριο, να μην ξέρει αν θα πρέπει να γελάσει ή να ουρλιάξει...
 

Επισκέπτης
Χαχαχα! Farkeli θυμασαι τη Σοφια απο Ιασωνος 1 που λεγαμε? Εκτος των αλλων ειχε και τα πιο ομορφα και μαλακα πελματα που εχω δει. Ερχοταν με μωρομαντηλα στο δωματιο και καθαριζε τα ποδια της μπροστα μου. Της ελεγα με συγκινηση: "Για μενα το κανεις αυτο?" και απαντουσε: "Γιατι, βλεπεις κανεναν αλλον εδω?"  :'(   :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom