Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (36 μέλη και 249 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
:thumbsup:
Εκδράμεις πεζός η εποχούμενος;

                                                         

Με αμάξι ήμουν σήμερα. Άλλες φορές παώ με ηλεκτρικό. Αναλόγως τα κέφια. Γιατί??????
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Κατέβηκα φυλής σήμερα το πρωί για στοχευμένη αναζήτηση μιας και όλες οι κοπέλες είναι γνωστές λίγο-πολύ.
Από τον σταθμό της Βικτώριας οπού υπήρχαν αστυνομικοί, μπήκα στην Φώκαιας, προσπέρασα τα Φώκαιας 17άνω-κάτω λόγω απαράδεκτων υπηρετριών, το Φώκαιας 19 προς αποφυγή των αδιάφορων κοριτσιών (π.χ.Ρωξάνη) με την πίεση χρόνου από τις τσατσάδες και εισήλθα στο Φώκαιας 22 άνω για εθιμοτυπική επίσκεψη.

 

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αν και ήταν κλειστά, στα @@ μας, στο κάτω δεν πατάμε...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σεντόνι χθεσινής και παλαιότερης ημέρας και έλλειψη υγροσάπουνου.Αντί αυτού είχαν νερό με αφρό μέσα σε ένα πλαστικό μπουκάλι αναψυκτικού τρυπημένου στο καπάκι                                                                                           
Jockerx. Εισαι πραγματικα αναιδης που ζητησες σαπουνι. Ενας σωστος μπουρδελιαρης που σεβετε τον εαυτο του πρεπει να εχει μαζι του στους οικους τα εξης α) σαπουνι, β)κωλοχαρτο γ)σεντονι, δ)μαξιλαροθηκη και προαιρετικα (αν εχει αυτοκινητο) ενα ραντζο. Ειμαστε πολυ τυχεροι που οι οικοι βαζουν ακομα τα προφυλακτικα και δεν τα χρεωνουν σαν extra                :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Jockerx. Εισαι πραγματικα αναιδης που ζητησες σαπουνι. Ενας σωστος μπουρδελιαρης που σεβετε τον εαυτο του πρεπει να εχει μαζι του στους οικους τα εξης α) σαπουνι, β)κωλοχαρτο γ)σεντονι, δ)μαξιλαροθηκη και προαιρετικα (αν εχει αυτοκινητο) ενα ραντζο. Ειμαστε πολυ τυχεροι που οι οικοι βαζουν ακομα τα προφυλακτικα και δεν τα χρεωνουν σαν extra                :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα-πλσκα εγω επειδη κυκλοφορω με μηχανη και παντα κουβαλαω τσαντα οταν παω τσαρκα εχω ενα καθαρο σεντονι μεσα.οι κοπελες μολις μπαινουν στο δωματιο και το βλεπουν στρωμενο ψιλο τα χανουν αλλα να ξαπλωσω γυμνος στα σεντονια 3 ημερων με 20 πελατες ανα ημερα δεν τον κοβω καλυτερα!!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
πλακα-πλσκα εγω επειδη κυκλοφορω με μηχανη και παντα κουβαλαω τσαντα οταν παω τσαρκα εχω ενα καθαρο σεντονι μεσα.οι κοπελες μολις μπαινουν στο δωματιο και το βλεπουν στρωμενο ψιλο τα χανουν αλλα να ξαπλωσω γυμνος στα σεντονια 3 ημερων με 20 πελατες ανα ημερα δεν τον κοβω καλυτερα!!
[size=14pt]σωστος  :thumbsup:[/size]
 

Επισκέπτης
Με αμάξι ήμουν σήμερα. Άλλες φορές παώ με ηλεκτρικό. Αναλόγως τα κέφια. Γιατί;
1.Αμάξι στην Αθήνα και με ζέστη μάλιστα!  :badair: :badair: :badair:
2.Το Ελληνικό ερωτηματικό τυπώνεται με το πάτημα ενός κουμπιού: Q

Ειμαστε πολυ τυχεροι που οι οικοι βαζουν ακομα τα προφυλακτικα και δεν τα χρεωνουν σαν extra  :2funny:
:2funny: χάριν αστεϊσμού!

Τα οποία προφυλακτικά αγοράζουν οι κοπέλες και όχι οι οίκοι.Σε κάποια μπουρδέλα οι κοπέλες πληρώνουν τα αναλώσιμα (σαπούνια κ.τ.λ.) ως παρακράτηση ραντεβού.
Δεν φθάνει που τους παρακρατούν ραντεβού για ενοίκιο-δικαστικά έξοδα-φύλακες, τους παρακρατούν και για σαπούνια!!!

πλακα-πλσκα εγω επειδη κυκλοφορω με μηχανη και παντα κουβαλαω τσαντα οταν παω τσαρκα εχω ενα καθαρο σεντονι μεσα.
Well done!

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Σας εχει τσιμπησει κουνουπι σε μπουρδελο??...δεν εχω συναντησει ποτε
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τα οποία προφυλακτικά αγοράζουν οι κοπέλες και όχι οι οίκοι.Σε κάποια μπουρδέλα οι κοπέλες πληρώνουν τα αναλώσιμα (σαπούνια κ.τ.λ.) ως παρακράτηση ραντεβού.
Δεν φθάνει που τους παρακρατούν ραντεβού για ενοίκιο-δικαστικά έξοδα-φύλακες, τους παρακρατούν και για σαπούνια!!!
Για το σαπουνι δεν το γνωριζα. Για τα τζας (αν θυμαμε καλα την λεξη) γνωριζα, αφου ξερεις, τα εχουμε πει.Και για τα προφυλακτικα ημουν ενημερος, καθως και για το 5ο ραντεβου υπερ της καθαριστριας 
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Γενικευμένες συρράξεις στο γκέϋ μπαρ "Samis Bar" στην οδό Φυλής , από την άλλη μεριά της Ιουλιανού στα μικρά νούμερα.

Πακιστανοί Λίλες τσαλαπατάνε αμάξια λόγω διαφωνίας τους μέσα και σπάνε μπουκάλια.

Προσοχή σε όποιον πάει στο Φ.40 γνωστό ως μπαζάδικο.
 

Επισκέπτης
20 IOYNIOY
Βόλτα στην Φυλής περίπου στις 2:00πμ

•  Φυλής 92: 2 κοπέλες η Ουαννα και μια άλλη ψηλή κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και γεμάτο σώμα με τελείες καμπύλες δυστυχώς δεν ξέρω το όνομα της. Πραγματικά εμφανισιακά ότι καλύτερο κυκλοφορούσε τώρα από υπηρεσίες δεν ξέρω γιατί δεν τις έχω πάρει. Όποιος ξέρει το όνομα της ψηλής ας το αναφέρει. Οι κοπέλες κάνουν παρτουζα μεταξύ τους αλλα όχι η μια με 2 άντρες. Επίσης δεν παίρνουν πακιστανια κτλ

•  Φυλής 73: η κλασική μιλφ που δουλεύει εκεί κάθε μέρα τις 2 βράδυνες βάρδιες για έμενα όχι κάτι εξαιρετικό

•  Φυλής 84α: μια εντελώς αδιάφορη αδύνατη στο όριο της ανορεξίας φουλ πρόγραμμα αλλα πραγματικά δεν έκανε για τίποτα

•  Φυλής 86α: η Κάρλα η Κάβλα η οποία όταν περιμέναμε στο σαλόνι βγήκε από το δωμάτιο με 2 σκούρους μετανάστες που την πήραν παρτουζα!

•  Φυλής 66: η Σουζι μια όμορφη ξανθούλα με ψιλονταρντάνε στιλ με απλο προγραμμα

•  Φυλής 61: μια μέτρια ξανθιά με ακάποτο αλλα όχι κάλο, ήταν ψιλή και ψιλοεντυπωσιακή αλλα από κοντά φαινόταν ότι ήταν τίγκα στην ατέλεια, βέβαια ο αλβανός υπηρέτης μας ζάλισε στην διαφήμιση

•  Φωκαίας 25α: μια δυνατή μελαχρινή κλασική ρουμάνα πόρνη με ακάποτο αλλα όχι κώλο

•  Φωκαίας 25β: η Μόνικα ρουμάνα αδύνατη με σέξι σώμα και πολύ όμορφο πρόσωπο πραγματικά highlight της βάρδιας με ακάποτο στοματικό και παρτουζα η οποία δεν προλάβαινε να ¨εξυπηρετεί¨ τον κόσμο

•  Φωκαίας 22: ανοικτό μόνο το κάτω που ήταν 2 κοπέλες η κοντομάλλα ρουμάνα που δούλευε στο 94 τις προηγούμενες μέρες, και η κοπέλα που δουλεύει στο πανω κανονικά.

•  Φωκαίας 27α: μια μεσήλικη ξανθιά με ακάποτο, όχι κωλο για έμενα ανάξια λογού

•  Φωκαίας 27Β: μια Ρουσλάνα καινούργια ψιλοομορφουλα αλλα δεν φαίνεται να έχει  αυτό που πρέπει για να κάνει καριέρα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
•   Φωκαίας 25β: η Μόνικα ρουμάνα αδύνατη με σέξι σώμα και πολύ όμορφο πρόσωπο πραγματικά highlight της βάρδιας με ακάποτο στοματικό και παρτουζα η οποία δεν προλάβαινε να ¨εξυπηρετεί¨ τον κόσμο

Την έχω πάρει και έχω μείνει ευχαριστημένος... 
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
20 IOYNIOY
Βόλτα στην Φυλής περίπου στις 2:00πμ

  Φυλής 92: 2 κοπέλες η Ουαννα και μια άλλη ψηλή κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και γεμάτο σώμα με τελείες καμπύλες δυστυχώς δεν ξέρω το όνομα της. Πραγματικά εμφανισιακά ότι καλύτερο κυκλοφορούσε τώρα από υπηρεσίες δεν ξέρω γιατί δεν τις έχω πάρει. Όποιος ξέρει το όνομα της ψηλής ας το αναφέρει. Οι κοπέλες κάνουν παρτουζα μεταξύ τους αλλα όχι η μια με 2 άντρες. Επίσης δεν παίρνουν πακιστανια κτλ
για την ουαννα εχω γραψει κριτικη εγω florian,διαβασε τη,δεν συνισταται,ειναι ολο μη και μη
η αλλη κοπελα αν ειναι μια καστανομελαγχροινη πιθανον να ειναι η τζουλια,την εχει παρει ο piatsas,επισης δεν το εχει
Κριμα γιατι στο χειροτερο μπουρδελακι υπαρχουν τα ωραιοτερα μερικες φορες κοριτσια που μεσα στο δωματιο σπανια βλεπουμε γι αυτες καλες κριτικες
 

Επισκέπτης
φιλε εγω υπογραμμισα την ενημερωση για αυτο το μπυρδελο γιατι πραγματικα η εμφανιση των 2 κοριτσιων ηταν πραγματικα εξαιρετικη τωρα απο πλευρας υπηρεσιων το περιμενα οτι δεν θα ηταν καλες...

θετικο επισης και ο τσατσος ο οποιος δεν λεει μαλακιες οταν δεν παιρνας στο δωματιο. κανονικα δεν θα επρεπε να το αναφερω αλλα πλεον στα αλλα σπιτια το κραξιμο πεφτει βροχη οποτε καλο ειναι να αναφερουμε τις υπηρεσιες που απλα κανουν το καθηκον τους...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Αν ήταν η Τζούλια παίρνει πακιστάνια.
Σε προηγούμενη τσάρκα μου είχε περάσει ένας στο δωμάτιο...
 

Επισκέπτης
Αν ήταν η Τζούλια παίρνει πακιστάνια.
Σε προηγούμενη τσάρκα μου είχε περάσει ένας στο δωμάτιο...
δεν ξερω πως την ελεγαν αλλα μπηκε μεσα ενας και ο τσατσος τον εδιωξε και μαλιστα ψιλοβριστικανε.....
και ειπε ο τσατσος οτι οι κοπελες δεν παιρνουν ξενους!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom