Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (36 μέλη και 250 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
:thumbsup:

απο Μεταξουργείο σήμερα, πριν λίγο (περίπου στις 13.00')

[move][size=14pt]ΝΕΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ (ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΟ) ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ[/size][/move]


99714128535385085764.jpg



ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 17 ΙΣΟΓΕΙΟ (έκανε χθες εγκαίνια)
Ναταλία (μάλλον από Ουκρανία) με βουκολικό πρόσωπο, στρογγυλό, βουβαλίσιο βλέμμα αλλά με χαμογελαστή έκφραση, μέτρια στο ύψος που φάνταζε ψηλή πάνω στα ψηλοτάκουνα, σχετικά μεγάλες πλάτες ως προς τις λοιπές αναλογίες, αποδεκτά βυζιά σε συνηθισμένο σώμα με περιορισμένο κώ(ο)λο. Φορούσε ολόσωμο μαύρο νυχτικό, προφανώς για ευνόητους λόγους

Λοιπή ενημέρωση το βράδυ γιατί πάω να την πέσω για λίγο  ...   :sleeping:
moy  εδωσες ιδεα
θα παρω σπρευ και θα φτιαξω αστερια στην ιασαωνος
και μεσα θα γραψω τα ονοματα σας :grin:
αξιζετε και εσεις ενα αστερι σαν ιδιομορφους σταρ του δρομου της αμαρτιας :grin:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
οσον αφορα τα περι μουντζωματος που εγραψε μονο ευχαριστω από μερους μας επιβαλεται όπως και στον οpeth
Να είσαι πάντα καλά συναγωνιστή.Τέτοιο κάζο με την βρωμούσα απο Αχιλλέως 40 είχα καιρό να πάθω.Ακόμα το θυμάμαι κι αηδιάζω. :S
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ζηταω συγνωμη για την δομη του προηγουμενου κειμενου. Δεν ξερω πως εγινε αυτο. Συνεχεια της ενημερωσης απο πριν. Μ.Πρ.υπ :think: Κατι αδιαφορο αλλα δεν το θυμαμε τωρα. φ69 κατω . Η γνωστη ξανθια milf που εχει αναβαθμισει τις υπηρεσιες της και συμπεριλαμβανουν ακαποτο.  φ69ανω. Το Χριστινακι απο το Καζακσταν. φ67 :think: Α, η Νατασσα. Ξανθουλη με πολυ γλυκο προσωπακι, κωλαρα, βυζαρες και γενικα καλο κορμακι (συμφωνα παντα με τα δικα μου γουστα). Το εχει παρει κανενας συναθλητης τωρα τελευταια; Το ειχα παρει πριν αρκετο καιρο, ηταν αρκετα καλη και προπαντος δεν βιαζοντανε. Ομως στα ξεπετομαγαζα που δουλευε τωρα τελευταια φοβαμαι μηπως αλλαξε. φ65κατω. υπερβολικα αδυνατο μελαχροινο πιτσιρικι, με καρε μαλλακι. Εαν ημουνα μπαρμαν και μου ζηταγε ποτο θα ζηταγα ταυτοτητα. ΣΤΑ ΞΕΠΕΤΟΜΑΓΑΖΑ 84, 86 ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΟΥΤΕ ΑΠ΄ΕΞΩ.   φ80. Δυο κοπελες. Κατια με ακαποτο και τελειωτικο, Χριστινα με πρωκτικο. φ59κατω Σακιρα. Φωκαιας 17 κλειστα.  Φωκαιας19 μελαχροινη ξεβρακωτη δεσποινις με μεγαλα βυζια. Ανακοινωθηκε τελειωτικο. Δεν θυμαμαι το ονομα της. Γνωστη σε εμενα απο: Μ. ΠΡ υπογειο, φ92 παλαιο- νεο, φ80. φωκ22ανω Κατερινα το γνωστο νανοιδες με πρωκτικο. Αυτα για το πρωι. Ελπιζω να βοηθησα λιγο με τις περιγραφες γιατι αρκετα ονοματα δεν τα γνωριζω. Καλο μεσημερι
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Εχετε να προτεινετε καποιο/α μπουρδελα οπου μπορω να βρω μαυρες? Τις βαρεθηκα τις ανατολικες θελω μαυρη σαρκα, ετσι για αλλαγη  :humpleg:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Αχιλλέως 40 ήταν οι ίδιες αθίγγανες κοπέλες που ήταν και την προήγουμενη φορά η μικρή Μαρία ψηλή,μελαμψή,λεπτή,με καστανά μαλλιά πιασμένα κότσο και η Στεφανία,λίγο πιο κοντή,μελαμψή,μεγαλοκοπέλα με χαλασμένη οδοντοστοιχεία κανονικών κιλών.Πήρα λοιπόν και την δεύτερη και έφαγα τέτοια μπόχα!! Λεπτομέρειες στην κριτική μου.Πλήρωσα και 20 ευρώ μουντζώστε με!!!
  jockerx για να αποφύγουμε τις παρανοήσεις δεν με μούντζωσε καμία  :). και προπαντώς η Νταιάνα η Βουλγάρα η οποία όπως έχω πει είναι αρκετά καλή και φιλότιμη κοπέλα.Ο συναγωνιστής xilnik εδώ θέλει να πει πως τουναντίον δεν με μουντζώνει για την ατυχής επιλογή μου στο Αχιλλέως 40 αλλά με ευχαριστεί γιατί ενημέρωσα τους συναγωνιστές ποια βρωμιάρα θα αποφύγουν κατά την διάρκεια των αναζητήσεων τους (αθίγγανη Στεφανία).
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Απογευματινο περασμα απο φυλης και το 71 ισογειο ηταν κλειστο :dancing: :dancing: :dancing:          ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Απογευματινο περασμα απο φυλης και το 71 ισογειο ηταν κλειστο :dancing: :dancing: :dancing:          ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ

Θα περάσω από εκεί με τις παντόφλες μου για να πάω να πάρω σουβλάκι και να δω τι γίνεται τύπε μου αργότερα.

Λέτε η τσατσομούμια να απεσύρθη?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:s&m_1:
Λέτε η τσατσομούμια να απεσύρθη?
Οποτε περναγα για την πλακα μου απο εκει ενημερωνομουν απο το μπου. για το ποια κοπελα δουλευει. Εμπαινα ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥΣ και μολις εβλεπα την Ευα εβαζα το χερι στην τσεπη εβγαζα τα λεφτα και την ρωταγα αν δουλευει η κοπελα που απο πριν ηξερα οτι απουσιαζε. Μα... μου ελεγε σημερα δουλευει η κοπελα που εψαχνες εχθες. Αλλο χθες της ελεγα σημερα θελω την αλλη. Την τελευταια φορα επεμενε να παρω την Λαουρα. Μπες στο δωματιο και μετα με πληρωνεις μου ειπε. Οχι απανταω εγω, θελω να ειμαι κυριος. Παω στο αυτοκινητο να φερω λεφτα. Ακομα με περιμενει
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

...

Μεταξουργείο 19/6/2011 στις 13.00’

Κατεβαίνοντας την παραπουτανιά του Κηφισού μέσω της Λεωφόρου Αθηνών φθάσαμε στην ιστορική μπουρδελογειτονιά

88999010509868637331.jpg


Οι αντιθέσεις αρκετές φορές υπάρχουν σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα. Ζούμε με αντιθέσεις στο περιβάλλον, απέναντι μας, κοντά μας αλλά και μέσα στον ίδιο τον εαυτό μας

Η Ιάσσωνος ως κανάλι της Βενετίας (Jopino) πριν από μερικές ημέρες

58777287104483838736.jpg


Η Ιάσσωνος ως πυρωμένος δρόμος με την καύλα και την καΐλα του τέλους της Άνοιξης

01762547350976780655.jpg


ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΟΡΟΦΟΣ
Τζούλια του Xilnik με ξανθά σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους, Ελληνίδα 100%, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με ανοιχτόμυαλη και προκλητική έκφραση, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες και υπερ-κουνιστό κώ(ο)λο. Στα 20e

ΙΑΣΩΝΟΣ 30 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μαρία από Κολωνού 27 ισόγειο και όροφος (παλαιότερα) και από τα ορεινά της Αλβανίας, μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ποιμενική έκφραση με πουτανίστικο βλέμμα της δεκαετίας 1990, στα οριακά σημεία της εμμηνόπαυσης, αντίστοιχα βυζιά, μέτρια στο ύψος με στρογγυλό και κάπως πλαδαρό κώ(ο)λο
Στο σαλόνι ήταν πέντε συνταξιούχοι, επτά άνεργοι με απαισιόδοξο βλέμμα, ένας άπλυτος και εγώ

ΙΑΣΩΝΟΣ 20 ΟΡΟΦΟΣ
Αντριάννα από Κεραμεικού 13 ισόγειο και υπόγειο (παλαιότερα) με μελαχρινά κοντύτερα (πλέον) μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με κάπως κουρασμένη έκφραση, λεπτή, μάλλον κοντή με μικρά κρεμαστά βυζιά και κώ(ο)λο σε θέση εσωτερικού τόξου

ΙΑΣΩΝΟΣ 20 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Συνηθισμένη κοπέλα με καστανά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, καθημερινή έκφραση, μέτρια στο ύψος, μη εντυπωσιακά βυζιά και κώ(ο)λο σε αχλαδοειδή χαμηλή τοποθέτηση. Ο τσάτσος ήταν σε πλήρη αποστασιοποίηση ως προς την κοπέλα, το περιβάλλον και τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Απλά ανάπνεε

Η Κολωνού ερωτοτροπεί ενίοτε με τις καλές τέχνες αλλά και με τις αμαρτωλές μας επιδιώξεις ...

66016677881349393963.jpg


ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Μόνικα με ξανθά μαλλιά μέχρι την μέση (αυτή την φορά σπαστά και καλοπεριποιημένα), εντυπωσιακά μάτια με πουτανίσια έκφραση και αποτελεσματικά πιπόχειλα, μάλλον ψηλή, κανονικές σωματικές αναλογίες με ενδιαφέροντα βυζιά και υπερ-προκλητικό στρογγυλό κώ(ο)λο.
Στο σαλόνι ήταν τρεις Έλληνες (μάλλον από τα Μέγαρα) εγώ και το δίλλημα μου (να περάσω ή να συνεχίσω την μπουρδελότσαρκα). Τελικά συνέχισα και επέστρεψα μετά. Καλή με τυπική περιποίηση

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΟΡΟΦΟΣ
Δυο κοπέλες
Μελαχρινή με στόμα Μαρία Άληφέρη (που δεν θυμάμαι το όνομα με το οποίο δουλεύει), περιποιημένα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, χαμογελαστή και καθημερινή έκφραση, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά με τσουλωμένες διακριτές ρόγες, γεματούλα (αυστηρά όσο χρειάζεται έτσι ώστε να αποτελέσει ικανό αντικείμενο του πόθου) και στρογγυλό λιχουδιάρικο κώ(ο)λο
Νταϊάνα ή Νταϊαννάκι με συμπαθητικά μικροκαμωμένα χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά και αξιοπρόσεκτο κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Λαϊκό φτωχοπούτανο από Κολωνού 32 ισόγειο με σγουρά καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, απύθμενο βλέμμα, μάλλον κοντή, στρουμπουλή και ατσούμπαλο κώ(ο)λο.
Στο απέραντο μπουρδελο-σαλόνι ήταν οκτώ Πακιστανοί που στο μισοσκόταδο προσπαθούσαν να διακρίνουν τα σύνορα της Πατρίδας τους και εγώ που αναρωτιόμουν ποια είναι και που είναι η Πατρίδα μου

ΚΟΛΩΝΟΥ 11 ΥΠΟΓΕΙΟ
Δυο κοπέλες και μια τσατσά σε πολλά κέφια και μοναδική περιγραφή
Λοιπόν έχουμε μια κοπέλα χαμηλή με τα μαλλιά της κάπως ψηλά και μια κοπέλα ψηλή με τα μαλλιά της κάπως χαμηλά (προφανώς τα χέρια της τσατσάς προσπαθούσαν να αποδώσουν τα σχετικά μεγέθη και τα μάτια των Πακιστανών προσπαθούσαν να παρακολουθήσουν και να κατανοήσουν τις κινήσεις σαν να παρακολουθούσαν αγώνα τένις). Ιδιαίτερα διακριτό χαρακτηριστικό ήταν οι ίσιες δερμάτινες παντόφλες που φόραγαν οι κοπέλες, αντιπροσωπευτική διάθεση από το Μοναστηράκι

03015156957868851759.jpg


Αυτά για απόψε

Αν θυμηθώ κάτι επιπλέον, επανέρχομαι με την άδεια σας ...

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινι ενημερωση χτες το απογευμα απο φυλης
109α μαρια,ψιλη λεπτη κοπελα που εχω παρει και γραψει κριτικη στο ισογειο του 134,δουλεψε κατοπιν στον οροφο,γλυκια συμπαθητικη κοπελα και αρκετα παιχνιδιαρα
134α κατερινα
92α λαουρα
69β αλινα,ωραιο σωμα
65β ουαννα ,η κοπελα που πηρα προσφατα στο υπογειο του 92,υπαρχει και κριτικη,μολις πηγα να φυγω και ενω πηγαινε σε πελατη μου ειπε come back baby,την αλλη φορα αν θα εχω χρονο θα της πω..αν καθησεις να πηδηχτουμε σαν ανθρωποι καλως αλλιως...
67 σονια,νεος ξανθος ρουμανικος ντατντανομουνος,πολυ καλη
Υ.Γ Η τζουλια στρατηγε ειναι ρωσιδα,τι αλλο θα μπορουσε να ειναι αλλωστε :)
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Μιχαέλα του 134 είναι η γνωστή  μελαχρινή από την Ιταλία που δουλεύει και στο 86;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η Μιχαέλα του 134 είναι η γνωστή  μελαχρινή από την Ιταλία που δουλεύει και στο 86;
Η γνωστη Μικαελα απο την Ιταλια της Ρουμανιας αγνοειτε απο οτι γνωριζω. Πηγαινε στην πατριδα της, μπερδεψε τον οδηγο με πελατη και του ειπε Ιταλια. Η Μικαελα του 136 ειναι ξανθια και εργαζονταν Χωματιανου και Περγαμου :think: ή Ρεμουνδου; Καπου εκει τελος παντων
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η γνωστη Μικαελα απο την Ιταλια της Ρουμανιας αγνοειτε απο οτι γνωριζω. Πηγαινε στην πατριδα της, μπερδεψε τον οδηγο με πελατη και του ειπε Ιταλια. Η Μικαελα του 136 ειναι ξανθια και εργαζονταν Χωματιανου και Περγαμου :think: ή Ρεμουνδου; Καπου εκει τελος παντων
:2funny:


Μινι ενημερωση χτες το απογευμα απο φυλης
...
:rockon:

...
Υ.Γ Η τζουλια στρατηγε ειναι ρωσιδα,τι αλλο θα μπορουσε να ειναι αλλωστε :)
Αρχηγέ την πέρασα για Ελληνίδα και μάλιστα σε ποσοστό γνησιότητας 100% ... τόσο εύστοχα  :cheesy:  
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην Φυλής την πρωινή βάρδια. Λίγος ο κόσμος, κυρίως Έλληνες. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αγαθουπόλεως:

Δεξιά: Μελαχρινή, πολύ όμοεφη με ωραίο πρόσωπο και σώμα και φανταστικά βυζιά.
Αριστερά: Αδιάφορη γεματούλα.


Πιπίνου 65: Ξανθιά, κοντούλα με πολύ όμορφο προσωπάκι.


Μαγνησίας:

11: Μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο, κανονικά κιλά και χαμηλωμένο κόλο.
1: Ξανθιά milf.

Καλύμνου:

48 κάτω: Γεματούλα μεγαλοκοπέλα.
48 πάνω: Ντιάνα, ξανθιά ομορφούλα με λίγο μεγάλη κοιλιά.


Φυλής:

200: Αδιάφορη.
136: Μιχαέλλα, ξανθιά με τις καμπύλες της που της ταιριάζουν απόλυτα.
134 ισόγειο: Γκαμπριέλλα, μελαχρινή με καρέ μαλλί, πολύ αδύνατη, την έχω πετύχει στο 65 κάτω και στο 92 αριστερά.
134 όροφος: Μελαχρινή κοντούλα.
71 υπόγειο: Μελαχρινή χοντρή με κουλούρι.
71 όροφος: Μόνικα, ξανθιά λετονή με ωραίο σώμα και μεγάλες ρώγες. Δούλευε στο Φωκαίας 17 όροφος.
65 κάτω: Ξανθιά με μοντελέ σώμα.
65 πάνω: Κλειστό.
86 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και άσχημο πρόσωπο και κουλούρι.
84 κάτω: Ιρένα, μελαχρινή με ωραίο σώμα και πρόσωπο, μικρό στήθος και μεγάλο κόλο που τον δίνει.
74 αριστερά: Ξανθιά με κοντά μαλλιά και ωραίο σώμα.
74 δεξιά: Τάνια, καστανή με μαλλιά πάνω από τους ώμους και τεράστιο κόλο.
66 αριστερά: Δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς με πάρκινσον.
54 κάτω: Χοντρή.
54 πάνω: Ξανθιά milf.
40: Αναστασία, μελαχρινή με κατσαρά μαλλιά, λίγα κιλά παραπάνω με μεγάλα βυζιλα και κόλο.


Μονής Προδρόμου:

Κάτω: Μελαχρινή με 0 σεξουαλικότητα.
Πάνω: Γύφτισα που βαριόταν υπερβολικά. Είχε και μεγάλα βυζιά.


Φωκαίας

17 κάτω: Κλειστό, αλλά στα @@ γιατί δεν πάω λόγω αγενέστατης τσατσάς.
17 πάνω: Κλειστό.
25 κάτω: Κάρμεν, καστανά μαλλιά, υπέροχο μαυρισμένο σώμα.
27 ισόγειο: Κλειστό.
27 όροφος: Κλειστό.
24: Γεματούλα αδιάφορη.
22 πάνω: Κατερίνα το νανοπούτανο.
22 κάτω: Αδιάφορο.


 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Συναγωνιστές, αύριο 21 Ιουνίου εορτάζουν, ο Αφροδίσιος και η Αφροδισία..! ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν..!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τσάρκα στην Φυλής την πρωινή βάρδια. Λίγος ο κόσμος, κυρίως Έλληνες. Προλαβαίνετε!!!
:thumbsup:
Εκδράμεις πεζός η εποχούμενος;

Η Νατάσα:
Κατέβηκα φυλής σήμερα το πρωί για στοχευμένη αναζήτηση μιας και όλες οι κοπέλες είναι γνωστές λίγο-πολύ.
Από τον σταθμό της Βικτώριας οπού υπήρχαν αστυνομικοί, μπήκα στην Φώκαιας, προσπέρασα τα Φώκαιας 17άνω-κάτω λόγω απαράδεκτων υπηρετριών, το Φώκαιας 19 προς αποφυγή των αδιάφορων κοριτσιών (π.χ.Ρωξάνη) με την πίεση χρόνου από τις τσατσάδες και εισήλθα στο Φώκαιας 22 άνω για εθιμοτυπική επίσκεψη.

  Αναμμένο κλιματιστικό στο σαλόνι και στο δωμάτιο αριστερά στους 24 βαθμούς.
Εργασίες ανακαίνισης λάμβαναν χώρα σε κάποια δωμάτια όπως είχε γίνει στο
αριστερό δωμάτιο.
Η κυρία της υπηρεσίας παρουσίασε το πρόγραμμα του Κατερινακίου από το Φυλής 66παλαιό.

  Έν συνεχεία πήγα στο υπόγειο όπου περίμενα να βρω την Άννα που δεν ξέρει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.Βρήκα την Νατάσα η οποία επίσης δεν ξέρει.Ξανθιά νταρντάνα "Ρωσίδα" με κάποια παχάκια στην κοιλιά καλυπτόμενα από ολόσωμο ρούχο.Εργάζεται και στο Φυλής 74 αριστερά.
Την είχα γνωρίσει πριν από καιρό στο άνω κατάστημα με το ερώτημα (επιεικώς)  της επανεξέτασης.

  Η δεύτερη σημερινή πρωϊνή κατάθεση ήρε την οποιαδήποτε αμφιβολία και κατέταξε την Νατάσα στις "απορριφθείσες".
Αναμμένο κλιματιστικό στο σαλόνι και στα δωμάτια στους 25 βαθμούς.Σεντόνι χθεσινής και παλαιότερης ημέρας και έλλειψη υγροσάπουνου.Αντί αυτού είχαν νερό με αφρό μέσα σε ένα πλαστικό μπουκάλι αναψυκτικού τρυπημένου στο καπάκι.

Η Νατάσα μπήκε στο δωμάτιο με...το εγχειρίδιο προγραμματισμένης λειτουργίας ανά χείρας ως "Γερμανός" και επανέλαβε τα ίδια βήματα της πρώτης φοράς.
Αναλυτικότερα:
1.Σύντομα φιλάκια σε στήθος-ρώγες.
2.Καλή υγρή πίπα-όχι deep throat και γλύψιμο όρχεων.
3.Βιασύνη για να βάλει προφυλακτικό:"Σεξ μωρό μου;" επιτακτικά πιάνοντας την καπότα για να την βάλει.Και δεν δεχόταν οδηγίες για συνέχιση των προκαταρκτικών.
Φυσικά έβαλα εγώ την καπότα ενώ η Νατάσα κοιτούσε με την ίδια διαδικαστική απάθεια.Και κατ'ευθείαν με ρώτησε όπως την πρώτη φόρα:
4."Πισωκολλητό;"

  Απέπνεε μια αύρα υποβόσκουσας βιασύνης χωρίς να καταφεύγει στα γνωστά "έλα μωρό μου, τελείωνε".
Ενώ στην αρχή είχα κάνει κέφι, μετέπειτα ξενέρωσα λίγο με αυτήν την συμπεριφορά της.
Στήθηκε στα τέσσερα και άρχισε τα "κόντρα λεκάνη" με δύναμη.Το κρεββάτι έτριζε εκνευριστικά ως ετοιμόρροπο.
Της έλεγα να μην κάνει "κόντρα" αλλά δεν καταλάβαινε.Μετά από λίγο το κατάλαβε και το σταμάτησε ενώ ο διττός εκνευρισμός (κόντρα λεκάνη και τρίξιμο κρεββατιού) είχε κάψει την κατάθεση.

  Με την καπότα φορεμένη της λέω να γλύψει τ'αρχίδια, για να τελειώνω χειρωνακτικά και απαντάει για ακόμα μία φορά "Οχι μωρό μου".
Πλην όμως το έπραξε όμορφα και τελείωσα.Χρόνος πράξης χρονομετρημένος 12 λεπτά.
Η υπηρέτρια την φώναξε στα 12 λεπτά μόλις τελείωσα.Αγενές το ύφος της για να επισπεύδω στο δωμάτιο μετά την πράξη.
Βγαίνοντας της υπέδειξα να βάλει υγροσάπουνο και όχι νερό αντί για σαπούνι.
Απάντησε οτι θα το πει στο αφεντικό!
                                                         
                                  [size=14pt]Τσιγκουνιά!!![/size]
 

Επισκέπτης
η φωτεινη η νταρντανα που δουλευε διδυμου 20 απογευματα ξερει κανεις που εργαζετε τωρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom