Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (55 μέλη και 336 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα στην διδυμου
16α ντιανα,η ξανθια προmlf απο καλυμνου 48 πανω,ερωτικη γυναικα
18α η ιρενα απο φυλης 84-86 με πρωκτικο,μελαγχροινη κοπελα κανονικου υψους
18 αλιονα
20 ευα,καταρχην τα ευσημα στον bakalhs που εγραψε και κυριως στον chris που επεμεινε στην ποιοτητα της,καταθεση,θα γραψω κριτικη αργοτερα,πολυς κοσμος στα δωματια,προφανως εχει φτιαξει ονομα,στη κυριως πραξη υπαρχουν ατελειες που θ αναφερθουν,σαν εμφανιση και γενικοτερη αποδοση ομως ξεπερνα κατα πολυ το μεσο ορο και θα ξαναδοκιμαστει γιατι σημερα δεν τη χορτασα οσο ηθελα
Υ.Γ Τετοια ρωγα δεν εχω ξαναματαδοκιμασει..
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
πια Ευα !
εχει σχεση με την Ευα που δουλευε στην φιλης πριν 2 χρονια και μετα πρωινα στην αγαθουπολεως?
με το μεγαλο στηθος.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αν ήταν η Τζούλια παίρνει πακιστάνια.
Σε προηγούμενη τσάρκα μου είχε περάσει ένας στο δωμάτιο...
Σε χθεσινη μου βολτα στο δρομο της αμαρτιας ειδα και την Σακιρα, στο59 να ''παιζει'' με πακιστανια και να τους προκαλει να περασουνε μεσα, αποκαλοντας τους καυλιαριδες. Σαν εχθες μου φανηκε που ανακοινωνε στο σαλονι only greek. :headbang: :headbang: Πουτανα οικονομικη κριση, δεν αφησες τιποτα ορθιο στο περασμα σου
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Σε χθεσινη μου βολτα στο δρομο της αμαρτιας ειδα και την Σακιρα, στο59 να ''παιζει'' με πακιστανια και να τους προκαλει να περασουνε μεσα, αποκαλοντας τους καυλιαριδες. Σαν εχθες μου φανηκε που ανακοινωνε στο σαλονι only greek. :headbang: :headbang: Πουτανα οικονομικη κριση, δεν αφησες τιποτα ορθιο στο περασμα σου

Αυτό είναι αλήθεια. Πριν λίγες μέρες είχε πάρει μία παρέα από γύφτους. Στον τελευταίο μάλλον σιχάθηκε και αρνήθηκε να του κάτσει μετά την πίπα. Ο γύφτος ήταν έξαλος και ζητούσε τα λεφτά του πίσω αλλά η Σακίρα δεν τα έδινε γιατί έλεγε ότι του πήρε πίπα. Στην συνέχεια έφυγα και δεν ξέρω τι έγινε...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περί την 18η ώρα της θερινής ισημερίας (θερινό ηλιοστάσιο), κατήλθαμε για νιοστή φορά τα σκαλιά του επί της οδού Κων/πόλεως 166 Υπογείου Οίκου.

Με υπερχειλισμένη τη λίμπιντο, στιγμιαία σκεφθήκαμε να ζητήσουμε σε συνουσία την ευσταλή ηλικιωμένη μαστροπό.   

Επεδείχθη η νεαρά μαυρομαλλούσσα Ντάνα, Ουκρανή κατά δήλωση.
Μικρή το δέμας, θύμιζε φοιτήτρια του ΕΜΠ από την επαρχία.

Βάδιζε επί κοθόρνων τους οποίους δεν αποχωρίστηκε ούτε στη διάρκεια της κλινοπάλης (δεν το ζητήσαμε άλλωστε).

Η γενική αποτίμηση ήταν η αναμενόμενη, ήτοι πρόκειται για κλασικό σπερματοδέκτη χαμηλού προϋπολογισμού.
Συνουσιάσθηκε χωρίς να πει λέξη.
Μερικά μειδιάματα ήταν αρκετά.

Θετικά της σημεία η δεκτικότητά της στις διεισδύσεις μέγιστου βάθους με ροπές κάμψης  - στρέψης, και το ότι εναγκαλίζεται τον αντισυνουσιαζόμενο λείχοντας το θώρακα και τις θηλές του.
Πιθανολογούμε ότι επιδίδεται σε θηλασμό τριχωτών θωράκων, λόγω του ότι ελάχιστοι αντισυνουσιαζόμενοι ασχολούνται με τους λιλιπούτειους μαστούς της, οπότε ασχολείται εκείνη με τους μαστούς των αρρένων.

Τέλος, διαθέται τα λεγόμενα «ξεχειλωμένα μουνόχειλα», για τους ρέκτες του είδους που τα αναζητούν…
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Τέλος, διαθέται τα λεγόμενα «ξεχειλωμένα μουνόχειλα», για τους ρέκτες του είδους που τα αναζητούν…
έτσι ετσι!!! :rockon:
αντε γιατι τα ξεχειλωμενα μουνοχειλα της Ντενίζας εχουμε βαρεθει να τα γαμουμε!
μονη της κράταγε τοσα χρονια τα σκηπτρα της "μουνοχειλούς"!
καιρός για νεο άιμα! Ντενιζα τρέμε!

ΥΓ. Α ρε ΠΥΡΑΥΛΕ αιδειοχειλοκρατορα! ρεσπεκτ! :rockon:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη πολυς λογος γινετε για γλυφομ....α σας καταθετω πραγματικο συμβαν και συζητηση  μεταξυ εμου και γνωστης μου ιεροδουλης, με την οποια η σχεση μας ειναι καθαρα πελατιακη, και εντος του οικου παντα. Απλα υπαρχει μια αμοιβαια συμπαθεια και μετα απο τοσο καιρο που γνωριζομαστε δεν υπαρχουν ταμπου μεταξυ μας και λεμε σχεδον τα παντα. Κατα την επισκεψη μου στον οικο, με υποδεχτηκε η υπηρετρια στο αδειο απο πελατες εκεινη την στιγμη σαλονι. Μου ανακοινωσε οτι δουλευει η...... , προχωρησε στην γνωστοποιηση του προγραμματος ενω η κοπελα εκανε την εμφανιση της. Μολις η κοπελα με ειδε ειπε στην υπηρετρια πως γνωριζομαστε και με πλησιασε. Η υπηρετρια αποχωρησε και μειναμε οι μονοι μας στο σαλονι, φιλιθηκαμε σαν 2 καλοι φιλοι που ειχαν να βρθουνε καιρο, την επιασα απο το χερι με σκοπο να κατευθυνθουμε στο δωματιο. Μωρο μου μου λεει οχι σημερα. Γιατι αγαπη μου απανταω με ερωτηση, εισαι κουρασμενη ή απλα δεν εχεις διαθεση. Εχω περιοδο μου λεει δεν θελω ετσι, αστο καλυτερα για την Πεμπτη που θα εχουν φυγει ολα. Η κοπελα εχασε ενα ραντεβου το οποιο θα το κανει μεθαυριο, δεν εχασε τον πελατη. Επισης δεν ειναι η μονη κοπελα που δουλευει με αιμα. Ολες δουλευουν 29 μερες τουλαχιστον τον μηνα, και καθονται την 1 που το αιμα ειναι ποταμι. Σκεφτειτε ολοι εσεις που τους κανετε στοματικο, που βαζετε το στομα και την γλωσσα σας. Να συμπληρωσω πως η εν λογο κοπελα παρεχει και 69 στις υπηρεσιες της, οπου παλι δεν ειναι η μονη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Επειδη πολυς λογος γινετε για γλυφομ....α σας καταθετω πραγματικο συμβαν και συζητηση  μεταξυ εμου και γνωστης μου ιεροδουλης, με την οποια η σχεση μας ειναι καθαρα πελατιακη, και εντος του οικου παντα. Απλα υπαρχει μια αμοιβαια συμπαθεια και μετα απο τοσο καιρο που γνωριζομαστε δεν υπαρχουν ταμπου μεταξυ μας και λεμε σχεδον τα παντα. Κατα την επισκεψη μου στον οικο, με υποδεχτηκε η υπηρετρια στο αδειο απο πελατες εκεινη την στιγμη σαλονι. Μου ανακοινωσε οτι δουλευει η...... , προχωρησε στην γνωστοποιηση του προγραμματος ενω η κοπελα εκανε την εμφανιση της. Μολις η κοπελα με ειδε ειπε στην υπηρετρια πως γνωριζομαστε και με πλησιασε. Η υπηρετρια αποχωρησε και μειναμε οι μονοι μας στο σαλονι, φιλιθηκαμε σαν 2 καλοι φιλοι που ειχαν να βρθουνε καιρο, την επιασα απο το χερι με σκοπο να κατευθυνθουμε στο δωματιο. Μωρο μου μου λεει οχι σημερα. Γιατι αγαπη μου απανταω με ερωτηση, εισαι κουρασμενη ή απλα δεν εχεις διαθεση. Εχω περιοδο μου λεει δεν θελω ετσι, αστο καλυτερα για την Πεμπτη που θα εχουν φυγει ολα. Η κοπελα εχασε ενα ραντεβου το οποιο θα το κανει μεθαυριο, δεν εχασε τον πελατη. Επισης δεν ειναι η μονη κοπελα που δουλευει με αιμα. Ολες δουλευουν 29 μερες τουλαχιστον τον μηνα, και καθονται την 1 που το αιμα ειναι ποταμι. Σκεφτειτε ολοι εσεις που τους κανετε στοματικο, που βαζετε το στομα και την γλωσσα σας. Να συμπληρωσω πως η εν λογο κοπελα παρεχει και 69 στις υπηρεσιες της, οπου παλι δεν ειναι η μονη
οσες δουλεουν με περιοδο (και ειναι πολλές αυτες) δουλεουν βαζοντας στον κολπο τους ενα ειδικό σφουγγαρακι που προμηθευονται απο τα φαρμακεια και δεν αφηνει το αιμα να βγει προς τα εξω...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
1 h παρατήρησις- Ο Τασος Κουνέλης  ειναι μεγαλη φυσιογνωμια - Αθηνα μου -Αθηνα μου κλπ  :2funny:
υπηρέτησε με τον ξαδελφο μου  στην μουσικη της Αεροποριας στο Ελληνικο    απο το 1987 η 88 .. με βυσμα-παρεμβαση του ... Ζαχαρια Τσιχλα.. :o
---
2η παρατήρησις-- κριτικη απο Kolas
ακομα ενω πριν 2 χρονια που ειχα παει ειχα δει 2 παντοφλες του πουτσου, απο διαφορετικα ζευγαρια η καθε μια, ακομα υπαρχουν εκει!!!-γιατι δεν τις πετανε?(δεν σου λεω ν'αγορασουν αλλες, ουτε γι'αστειο..)
Απιστευτο- οι ιδιες  ήταν εκει και πριν  4 και 5 χρονια  επι Σοφούλας- στο αριστερο δωματιο που βλεπει στον δρομο - διπλα απο τον καλογερο ....  :headbang: :headbang: :o :o  αν θυμαμαι σωστα ...

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
1 h παρατήρησις- Ο Τασος Κουνέλης  ειναι μεγαλη φυσιογνωμια - Αθηνα μου -Αθηνα μου κλπ  :2funny:
υπηρέτησε με τον ξαδελφο μου  στην μουσικη της Αεροποριας στο Ελληνικο    απο το 1987 η 88 .. με βυσμα-παρεμβαση του ... [size=20pt]Ζαχαρια Τσιχλα[/size].. :o
---
αυτός ειναι ο Τιτανας μουσικοσυνθετης Ζαχαριας Τσιχλας! :2funny:
50498_293307204492_2450468_n.jpg


οσο για τον Μεγιστο τροβαδουρο Τάσο κουνελη, τι να πει κανεις???αξιος συνεχιστης του Αττικ!

2η παρατήρησις-- κριτικη απο Kolas
ακομα ενω πριν 2 χρονια που ειχα παει ειχα δει 2 παντοφλες του πουτσου, απο διαφορετικα ζευγαρια η καθε μια, ακομα υπαρχουν εκει!!!-γιατι δεν τις πετανε?(δεν σου λεω ν'αγορασουν αλλες, ουτε γι'αστειο..)
Απιστευτο- οι ιδιες  ήταν εκει και πριν  4 και 5 χρονια   επι Σοφούλας- στο αριστερο δωματιο που βλεπει στον δρομο - διπλα απο τον καλογερο ....  :headbang: :headbang: :o :o   αν θυμαμαι σωστα ...

:thumbsup: :cool2:

εισαι πάντως Observer (παρατηρητης) ονομα και πραγμα! τιποτα δεν σου ξεφευγει!

ΥΓ,και για να μην βγαινουμε εντελως οφφ τοπικ, σημερα σε συντομο περασμα απο το πρωην στουντιο, μετεπειτα μπουρδελο Δροσοπουλου 97 το ειδα σφραγισμενο με χαρτι της νομαρχιας τοιχοκολυμενο στην πορτα...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aθήνα μου, Αθήνα μου
με Ζαχαρίαν άδω
και εβαλα  στο πιατο μου
Κουνέλη  με στιφάδο .. :2funny: :2funny:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
           EKTAKTH ANAKOINΩΣΗ
  ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ ΛΥΘΗΚΕ
πολλοι συναγωνιστες πριν απο λιγο ανεφεραν σε διαφορετικους οικους με διαφορετικες διευθυνσεις το ιδιο φαινομενο.δηλαδη την υπαρξη ζευγους παντοφλας εκ 2 παντοφλων που καμια σχεση δεν εχει η μια με την αλλη.το ανωτερο περιστατικο κινητοποιησε το πορνοενστικτο μου το να μαθω το γιατι συμβαινει.ετσι μετα απο ενα πολυ εντονο πορνορεπορταζ εμαθα οτι το ζευγαρι αποτελειται απο 2 διαφορετικες παντοφλες ωστε να μην εχει κανενα οφελος καποιος πελατης που θα μπει στην σκεψη να το κλεψει.σε αντιθετη περιπτωση οι κλοπες παντοφλων θα ηταν στην ημερησια διαταξη.ελπιζω να σας διαφωτισα
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
           EKTAKTH ANAKOINΩΣΗ
  ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ ΛΥΘΗΚΕ
πολλοι συναγωνιστες πριν απο λιγο ανεφεραν σε διαφορετικους οικους με διαφορετικες διευθυνσεις το ιδιο φαινομενο.δηλαδη την υπαρξη ζευγους παντοφλας εκ 2 παντοφλων που καμια σχεση δεν εχει η μια με την αλλη.το ανωτερο περιστατικο κινητοποιησε το πορνοενστικτο μου το να μαθω το γιατι συμβαινει.ετσι μετα απο ενα πολυ εντονο πορνορεπορταζ εμαθα οτι το ζευγαρι αποτελειται απο 2 διαφορετικες παντοφλες ωστε να μην εχει κανενα οφελος καποιος πελατης που θα μπει στην σκεψη να το κλεψει.σε αντιθετη περιπτωση οι κλοπες παντοφλων θα ηταν στην ημερησια διαταξη.ελπιζω να σας διαφωτισα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Και για να μην ξεχνιομαστε σημερα Τεταρτη λαικη αγορα στα αριστερα(μεγαλα) νουμερα της Φυλης.Φρουτα και ζαρζαβατικα αριστερα ομως προσοχη, στις πατατες δεξια των 92, 86, 84 και τελος 71, Γνωστων ξεπετομαγαζων, Ευχαριστω και καλη σας μερα
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
ΛΑΙΚΗ στη φυλης!!! και γάβρος και σαρδελίτσα που είναι τα καλύτερα ψαράκια για την κυκλοφορία του αίματος.. για να μας γίνετε πέτρα και να πορνοτιμωρούμε τις γκομενίτσες στα σπιτάκια..
 

fatos lama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε χθεσινη μου βολτα στο δρομο της αμαρτιας ειδα και την Σακιρα, στο59 να ''παιζει'' με πακιστανια και να τους προκαλει να περασουνε μεσα, αποκαλοντας τους καυλιαριδες. Σαν εχθες μου φανηκε που ανακοινωνε στο σαλονι only greek. :headbang: :headbang: Πουτανα οικονομικη κριση, δεν αφησες τιποτα ορθιο στο περασμα σου

ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ  :think:...ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΟΥΡΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ..ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΥΠΕΡΟΨΙΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χθεσινοβραδινή μπυροποσια με εκλεκτούς συναγωνιστές και η τσάρκα η φυσική κατάληξη γύρω στις 23:00. Αποσπασματική ενημέρωση :

Διδύμου 20 : Εύα. Νεαρή με σπαστά μακριά καστανά μαλλιά. Με ελεύθερο στοματικό στα 20

Διδύμου 18Α: Αντριαννα. Η γνωστή σε όλους

Διδύμου 18Β : Ειρήνη η Βουλγάρα. Νεαρή συμπαθητική κοπέλα, μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά,  με φουλ πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Διδύμου 16. Ντιάνα. Ψηλή ξανθή milf/gilf με ωραία σώμα για τα δεδομένα της ηλικία της

Διδύμου 8 (ισόγειο) Κατερίνα. Ρωσίδα με πολύ κοντά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο και ενισχυμένο στήθος. Εγκάρδιος χαιρετισμός και κουβεντούλα στο άδειο σαλόνι, μιας και πρόκειται για την γνωστή μου studio-lady από Αγίου Μελέτιου 37, Σερβίων 26, Κωνσταντινουπόλεως 132. Τώρα πλέον εδώ.

Φυλής 54Α : Λάουρα. Ξανθή νεαρή με κοντά σχετικά μαλλιά. Μαζί της μια μελαχρινή νεαρή επίσης που έκανε φουλ πρόγραμμα.

Φυλής  54Β : Ντένισα. Εντυπωσιακή ξανθή ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα και ομορφο προσωπο.

Φυλής 66Α : Σουζι. Η ομορφότερη παρουσία της βραδιάς. Νεαρή, ξανθιά με άψογες αναλογίες. Από υπηρεσίες τα βασικά.

Φυλής 66Β :Τζουλη. Μελαχρινή νεαρή με συμπαθητικό σώμα και πρόσωπο. Φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 59 (ισόγειο): Σελένα. Νεαρή καστανή με μεγάλο τατουάζ στην μέση.

Φυλής  65Α : Καρμεν. Νεαρή μελαχρινή με καρέ μαλλί.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημερα γκαβλεουρες. Πρωινη καταθεση στο νανοπουτανο κατερινα στο φ22. Δεν μπορω να πω οτι μ ενθουσιαζει το πορνιδιο, αλλα βεντουζωνει καλα την πουτσα στο κωλοτρυπιδι της, τωρα που το εβαλε στο προγραμμα της. Ζοριζεται αρκετα κι αυτο φτιαχνει την κατασταση. Κατεβηκα και ρεμουνδου για το ντορακι, αλλα μου ειπε η τσατσαρα οτι πηγε διακοπες γαμω την ποθτανα μου.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
- Αχαρνών 85 μια μελαχρινή αδιάφορη από Αγ. Πέτρου 8
- Παρασίου 36 η αδιάφορη Αννούλα
- Κων/πόλεως 166 Εύα, ξανθό άτι με λευκό διχτυωτό και άγρια χαρακτηριστικά
- Αγκύρας 12 αριστερά η Όλγα
- Αγκύρας 12 δεξιά η στρουμπουλή ρωσιδα Αλεξάνρα
αμφότερες με τελειωτικό
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα από την ηλιόλουστη οδό Φυλής !

Σήμερα είχε λαϊκή και συγκεκριμένα αγόρασα:

Ραδίκια ιταλικά 2 κιλά με 80λ το κιλό

1 κιλό γαύρο από τον Αλβανό ψαρέμπορα με τα καρφάκια , 3ευρώ το κιλό

Ροδάκινα λεμόνια και πορτοκάλια , δε θυμάμαι τιμές.

Καθώς γυρνούσα με το καρότσι μου γεμάτο καλούδια ,πέρασα και είδα Κάρμεν στη Διδύμου.

Προς τη ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ , και τους συνδικάλες το παρακάτω μήνυμα στο ΚΑΦΑΟ/πίνακα του οίκου.

dsc00001kiu.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom