Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (35 μέλη και 267 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θελει προσοχη το 79 στην Λιοσιων πανω τυποι
δεν ειναι παντοτε ανοιχτο 3 στις 5 τσαρκες
το πετυχαινω κλειστο. Αλλα οταν ανοιγει φερνει
ωραια κομματια... δεν ξερω αν λες για μια μελαχροινη
αδυνατη ψιλη hardcoras με μαλλι μακρυ...
ωραιο κορμακι νεανικο αδυνατο

Το Βεργας 2 να το προσεξεις ρε τυπε
γιατι τον Νοεβριο επαιζε εκει ενα τραβελοπραμα...
μελαχροινο με γυμνασμενο μπουτι  :2funny: :2funny: :2funny:
ο φωτισμος εκει μεσα ειναι χαμηλος  :-
και δυσκολα καποιος μπορει να την μυριστει την δουλεια.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
-λ.ιωνιας 12...κατεβαινω την υπογα που μοιαζει σα καταληψη μεσα και σκαει μυτη ενας τραβελος,με μαλλι ξανθο κιτρινο μεχρι τη μεση μπουκλα και κοκκινο κραγιον αλλα dee snider των twisted sister,αμεσως μου ερχεται στο μυαλο το "cum on feel the noize,girls fuck the boys"...ενδυμασια,γκρι κολλαν κοντο μεχρι τον αστραγαλο,σκαρπινι και πουκαμισα...
στην αρχη νομιζα οτι ηταν αυτος η πουτανα...η πουτανα αργουσε να βγει,ειναι η ρουλα μου λεει,20 ευρω, θα περασεις καλα,μπες...

επιτελους...βγαινει η ρουλα,ενα πιπινι λεπτο κατω του μετριου,η αληθεια ειναι οτι περπατουσε σα μαστουρα αλλα μπορει να ηταν και ετσι απο μονο του ζαβο,cult φυσιογνωμια και η εκδιδομενη...

τελος,παω να φυγω και μου πεταει την εξης ατακα ο τραβελος..."μα καλα κανενας δεν εχει λεφτα σημερα",χα χα χα...εχεις δικιο του λεω φιλε και φευγω...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μεταξουργείο βράδυ εκεί που μαζί με τα σκουπίδια και τους αρουραίους συναντάς και ανθρώπους με τα ίδια χαρακτηριστικά γνωρίσματα.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο ήταν η Σιμόνα η γνώστη άσχημη φαφούτα απο τον όροφο μάλλον και πάλι σε διπλοβάρδια.Επάνω δεν ανέβηκα γιατί μάλλον θά ήταν πάλι η Αλίνα το ξινό πιπίνι.Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ήταν μία λεπτή ξανθιά με κοντά μαλλιά μελαμψή αρκετά όμορφη με 69.Τσατσά ήταν αυτή που δείξατε σε video απο Ιάσωνος 43.Ήμουν μόνος με τρείς τουρκόγυφτους απο Αλβανία.Μάλλον ήταν και οι τρείς φτιαγμένοι απο φούντα.Κατεβαίνοντας τα σκαλιά ο ένας απο αυτούς μου χτύπησε την πλάτη λέγοντας αν γούσταρα την γκόμενα.Μπαίνουμε και οι 4 στο ευθεία μποροστά μας.Κάθονται απεναντί μου και ο ένας απο αυτούς με κοιτάει προκλητικά και με χαμόγελο ειρωνείας ζωγραφισμένο στα χείλη του.Ταυτόχρονα μιλάει με τους άλλους στην γλώσσα του δείχνοντας εμένα.Αρχίζω και ζυγίζω καταστάσεις να δώ αν με πέρνει.Έπειτα μου πετάει το μπαλάκι <<Σταμάτα να με κοιτάζεις!!>> Του απαντώ <<Έσύ κοιτούσες εμένα!!>> Και αμέσως για να σώσω την κατάσταση του πετάω και ένα με τσαμπουκά <<Απο που είσαι ρε παλλίκαρε!!>> Σημειωτέον οτι ήταν αρκετά επικίνδυνα άτομα.Βάζει τα χέρια του στην τσέπη και μου λέει <<Απο Αλβανία υπάρχει κανένα πρόβλημα;>> <<Kανένα απολύτως>>.Βγαίνει το πορνίδιο το οποίο ήταν πολύ όμορφο κοντή μελαμψη λεπτή αθίγγανη,με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους και σκυλέ φάτσα.Τα βγάζει όλα μπροστά μας και μένει γυμνή.Πίσω στην μέση είχε τατού.Οι άλλοι 3 να περιμένουν να δουν τι θα κάνω εγώ.Φυσικά δεν ήμουν μαλάκας να περάσω!! Είδα οτι δεν με έπαιρνε γιατί ήταν 3 και έφυγα.Αυτοί μιλάγαν συνομωτικά στην γλώσσα τους και είχαν σκοπό να με ληστέψουν.Έγώ κατευθύνθηκα προς την λεοφώρο που ήταν κοντά με κατεύθυνση το μετρό και αυτοι τσαμπουκαλευότανε μέχρι που έφυγαν.Ήταν αρκετά σοφή η κίνηση μου.
Συνέχισα μετά απο λίγο παρόλα αυτά ρισκάροντας.Στο Ιάσωνος 46 μεσαίο ήταν μια ψηλή υπέρβαρη με μαύρα μαλλιά.Στο αριστερό ισόγειο ήταν μιά ξανθιά γεμάτη και είχε κύφωση.Στον όροφο ήταν  καινούρια ξανθιά μεγαλοκοπέλα με ολόσωμο μαύρο όχι χονδρή πάντως και όμορφη.Το όνομα της Μαρία.Στην περιοχή πάντως ήταν αρκετοί μελαμψοί απο Αλβανία και σκατόφατσες.Ο αέρας μύριζε μπαρουτί!!
Κατεύθυνση προς ακριτικά όπου στο Αχιλλέως 51 είχαμε την Βάσω απο φυλής 40 την οποία έχω γαμήσει και πέρασα πολύ καλά μαζί της!!Στο Μαραθώνος 59 η πιτμπουλόσπιτο ήταν κλασσικά η Λάουρα.Διαψεύδω τις πληροφορίες περι επιστροφής της Γιάννας της Λετονής που είχε λεχθεί εδώ η στο ανταγωνιστικό νήμα.Η Γιάννα η Λετονή σύμφωνα με την τσατσά είναι στην πατρίδα της και ουδέποτε δούλεψε πρόσφατα στα σπίτια αυτά.Στο Αχιλλέως 48 ήταν η Νίκη το φλογοβόλο και βγήκε με ένα υφάκι κάπως τσαμπουκαλίστικο στο σαλόνι!!
Τέλος δεύτερη κατάθεση έγινε στο Αχιλλέως 40 στην Τζωρτζίνα την οποία σήμερα την βαφτίσανε και Ρόζα.Έχω γράψει κριτική παλιότερα.Να τονίσω οτι ο χώρος δεν κλιματίζεται επαρκώς και είχε μέσα στο δωμάτιο μια πολύ μικρή σόμπα αλογόνου.Η πίπα της Τζωρτζίνας για να είναι τελειωτική πρέπει να την συνεχίσεις απο την αρχή εως το τέλος.Κάνει πολύ καλή ακάποτη πίπα και φτύνει τον πούτσο.Γλύφει αρχίδια.Μου μιλούσε στα πορτογαλικά και με είχε τρελλάνει.Έπειτα με στράγγιξε στην κυριολεξία και συνέχισε να με ρουφάει και μετά το τελείωμα ,να μην μείνει ούτε σταγόνα.Κάτι παρόμοιο έγινε και με την Ραμόνα.Δεν το επεδίωξα όμως εγώ!!Σήμερα το πρόγραμμα είχε μόνο γαλλικό έρωτα και όχι σεξ!!Ακολουθεί αμέσως κριτική.Αναμείνατε!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αυτη απο φυλης 61 τι βαρδια παιζει?ειναι ωραια εμφανισιακα?
Δεν την λες ωραία!!
Μια μαυρομάλλα ειναι, λιγο παρακμιακη όπως εγραψα.
Ντίνα κσπως ετσι μου ειπε. Απογευμα την ειχα πετυχει. Άμα ειναι διπλοβαρδια η ξανθιά ροζα, ρωτα τον Γιάννη(ο παχουλος τσατσος) ποτε δουλευει η μελαχροινη που δινει κωλο...

Γιαννη μαθαμε οτι τον λενε, όταν ηταν η γκομενα στο δωματιο με συναγωνιστή κι αυτός σουλάτσαρε εξω απο το μπουρδελο γιατι βαριοταν και να παρει τον αερα του!
Κι η γκομενα απο μεσα να φωναζει <<Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, τελείωσε το χαρτίιιιιιιιιιιιιιι, Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη>>  :2funny: :2funny: :2funny:

η κριτικη του για την γκομεναρα φλοριντα επιβεβαιωνει περισσοτερο την αναφορα του χτεσινου συναγωνιστη που ανεφερα για μετρια συμμετοχη μεσα παρα τη κριτικη συναγωνιστη με πιο θερμα λογια
Τί να κανω, ειμαι πονόψυχος με τα 20χρονα κοριτσακια  :grin: :grin: , αλλά νομιζω οτι μου πανε κι ετσι κι αλλιως κανω καλυτερο κρεβατι μαζι τους.

Με εμενα ηταν τυπικη η κοπελα και δεν θα ειχα κατι ιδιαιτερο να πω, αλλά με ειχαν φτιαξει απιστευτα τα βογγητά της τόσο μελωδικά που ήταν  :dancing: :dancing: , παρότι τις περισσοτερες φορες σπαζομαι απο βογγητα, γιατι οι πιο πολλες δεν μουγκριζουν καλα  :zfuck: :zfuck: . +ότι σε παροτρυνε για πολυ δυνατο γαμησι και +τα κοπλιμεντα της και γενικα πολυ ευχαριστη αύρα!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Δεν την λες ωραία!!
Μια μαυρομάλλα ειναι, λιγο παρακμιακη όπως εγραψα.
Ντίνα κσπως ετσι μου ειπε. Απογευμα την ειχα πετυχει. Άμα ειναι διπλοβαρδια η ξανθιά ροζα, ρωτα τον Γιάννη(ο παχουλος τσατσος) ποτε δουλευει η μελαχροινη που δινει κωλο...

Γιαννη μαθαμε οτι τον λενε, όταν ηταν η γκομενα στο δωματιο με συναγωνιστή κι αυτός σουλάτσαρε εξω απο το μπουρδελο γιατι βαριοταν και να παρει τον αερα του!
Κι η γκομενα απο μεσα να φωναζει <<Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, τελείωσε το χαρτίιιιιιιιιιιιιιι, Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη>>  :2funny: :2funny: :2funny:
ολο εξω στα σκαλια καθεται και ψαρευει κοσμο :2funny: αλλα δεν του δινω σημασια αφου ποτε δεν εχω δει τιποτα καλο εκει μεσα :dunno:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
-λ.ιωνιας 12...κατεβαινω την υπογα που μοιαζει σα καταληψη μεσα και σκαει μυτη ενας τραβελος,με μαλλι ξανθο κιτρινο μεχρι τη μεση μπουκλα και κοκκινο κραγιον αλλα dee snider των twisted sister,
5168712_deesnyder-after.jpg
:cum: :cum:

τελος,παω να φυγω και μου πεταει την εξης ατακα ο τραβελος..."μα καλα κανενας δεν εχει λεφτα σημερα",
....τύπε παράσυνθημα ήταν,ήθελε να στον πάρει ακά ο Dee  :grin: :grin:
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
-λ.ιωνιας 12...κατεβαινω την υπογα που μοιαζει σα καταληψη μεσα και σκαει μυτη ενας τραβελος,με μαλλι ξανθο κιτρινο μεχρι τη μεση μπουκλα και κοκκινο κραγιον αλλα dee snider των twisted sister,αμεσως μου ερχεται στο μυαλο το "cum on feel the noize,girls fuck the boys"...ενδυμασια,γκρι κολλαν κοντο μεχρι τον αστραγαλο,σκαρπινι και πουκαμισα...
στην αρχη νομιζα οτι ηταν αυτος η πουτανα...η πουτανα αργουσε να βγει,ειναι η ρουλα μου λεει,20 ευρω, θα περασεις καλα,μπες...

επιτελους...βγαινει η ρουλα,ενα πιπινι λεπτο κατω του μετριου,η αληθεια ειναι οτι περπατουσε σα μαστουρα αλλα μπορει να ηταν και ετσι απο μονο του ζαβο,cult φυσιογνωμια και η εκδιδομενη...

τελος,παω να φυγω και μου πεταει την εξης ατακα ο τραβελος..."μα καλα κανενας δεν εχει λεφτα σημερα",χα χα χα...εχεις δικιο του λεω φιλε και φευγω...
o dee snider ειναι 1,95 και ντουλαπα.φανταζομαι πως θα ηταν ο τραβελος χαχαχα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
Αλεξία λοιπόν, μάλλον αυτή του στρατηγού Φαρκ...
Αυτή είναι!


...
Σίγουρα θα την ξαναέπαιρνα.
Και εγώ θα την ξαναπάρω, αλλά περιμένω να μακρύνουν τα μαλλιά της μέχρι τα κω(ο)λομέρια, δεδομένου ότι τα έκοψε πριν δυο μηνες που έκανε και μια ...
δεν λέω άλλα για να μην "καρφωθώ"...  ;)


...
Έχει ISO ΦΑΡΚΕΛΙ
...
:2funny:



...
Φυλής 40 καινούρια βουκολική παρουσία με μακριά μαύρα μαλλιά,Ρουμάνα και όνομα Λώρα.
...
Είναι τσιγγάνα από την Τιμοσοάρα της Ρουμανίας και (θα συμφωνήσω) παρότι έχει συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, προσεγγίζει σε βουκολική παρουσία



-λ.ιωνιας 12...κατεβαινω την υπογα που μοιαζει σα καταληψη μεσα και σκαει μυτη ενας τραβελος,με μαλλι ξανθο κιτρινο μεχρι τη μεση μπουκλα και κοκκινο κραγιον αλλα dee snider των twisted sister,αμεσως μου ερχεται στο μυαλο το "cum on feel the noize,girls fuck the boys"...ενδυμασια,γκρι κολλαν κοντο μεχρι τον αστραγαλο,σκαρπινι και πουκαμισα...
στην αρχη νομιζα οτι ηταν αυτος η πουτανα...η πουτανα αργουσε να βγει,ειναι η ρουλα μου λεει,20 ευρω, θα περασεις καλα,μπες...
:rockon: :rockon: :rockon:



Μεταξουργείο βράδυ εκεί που μαζί με τα σκουπίδια και τους αρουραίους συναντάς και ανθρώπους με τα ίδια χαρακτηριστικά γνωρίσματα.
...
Τι τραβάμε για να  :knockinb:
:2funny:



...Ακολουθεί αμέσως κριτική.Αναμείνατε!!
Περιμένουμε!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και εγώ θα την ξαναπάρω, αλλά περιμένω να μακρύνουν τα μαλλιά της μέχρι τα κω(ο)λομέρια, δεδομένου ότι τα έκοψε πριν δυο μηνες που έκανε και μια ...
δεν λέω άλλα για να μην "καρφωθώ"...  ;)

Τατού; ΛΟΛ Σε σχέση με τα άψυχα στάνταρ της περιοχής, έκανε καλό κρεβάτι.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε μπολντεμορτ,για την τσιγγανα (η πολυ μελαχροινη) στο βεργας 2 ... ειμαι απο αυτους που δε φευγουν αμεσως οταν δουν τη κοπελα (ειναι μερικοι που πεταγονται λες και τους τιναζει το ρευμα),οσο χαλια και να ειναι αυτη,δε θελω να πικαρω τις κοπελες,καλο ειναι να ειμαστε ευγενικοι...
οποτε την εκοψα αρκετα καλα,μου μιλησε κιολας...σιγουρα ειναι γυναικα,με αψογο κορμι και ωραιο προσωπο,και νεαρη σε ηλικια...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε μπολντεμορτ,για την τσιγγανα (η πολυ μελαχροινη) στο βεργας 2 ... ειμαι απο αυτους που δε φευγουν αμεσως οταν δουν τη κοπελα (ειναι μερικοι που πεταγονται λες και τους τιναζει το ρευμα),οσο χαλια και να ειναι αυτη,δε θελω να πικαρω τις κοπελες,καλο ειναι να ειμαστε ευγενικοι...
οποτε την εκοψα αρκετα καλα,μου μιλησε κιολας...σιγουρα ειναι γυναικα,με αψογο κορμι και ωραιο προσωπο,και νεαρη σε ηλικια...

θα περασω αν ειναι αυτες τις μερες
και θα σου πω αμα λεμε την ιδια...
Απλα εγω ελεγα το νοεμβριο τι επαιζε εκει...
βραδυ να παω απο εκει εχω απο τοτε να παω
και αυτο που επαιζε νοεμβριο δυστυχως ηταν τραβελοφυλακας τυπε  :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
... ειμαι απο αυτους που δε φευγουν αμεσως οταν δουν τη κοπελα (ειναι μερικοι που πεταγονται λες και τους τιναζει το ρευμα),οσο χαλια και να ειναι αυτη,δε θελω να πικαρω τις κοπελες,καλο ειναι να ειμαστε ευγενικοι...
...
Να σημειώσουμε ιδιαίτερα ότι αν γνωρίζουμε την υπηρεσία και ρωτάμε ποιά είναι η κοπέλα, είναι λάθος (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ) να πεταγόμαστε αμέσως για να φύγουμε.
Έστω και αν γνωρίζουμε την κοπέλα.
Δηλαδή τι θέλουμε να δείξουμε με αυτή την "κίνηση";
Ότι η κοπέλα είναι "χάλια";



...
και θα σου πω αμα λεμε την ιδια...
...
Μην τα (τις) παίρνετε... "τοις μετρητοίς"
Ούτε οι "ίδιες" είναι ίδιες ...  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Να σημειώσουμε ιδιαίτερα ότι αν γνωρίζουμε την υπηρεσία και ρωτάμε ποιά είναι η κοπέλα, είναι λάθος (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ) να πεταγόμαστε αμέσως για να φύγουμε.
Έστω και αν γνωρίζουμε την κοπέλα.
Δηλαδή τι θέλουμε να δείξουμε με αυτή την "κίνηση";
Ότι η κοπέλα είναι "χάλια";


Μην τα (τις) παίρνετε... "τοις μετρητοίς"
Ούτε οι "ίδιες" είναι ίδιες ...  :grin:
φιλε το χειροτερο σε αυτο το αλισβερισι ειναι οτι αποριπτουμε ΑΝΘΡΩΠΟ και αυτο ειναι που με κανει εμενα να μην αισθανομαι καλα.
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Όταν δεν θα την "απορίψεις" και μπεις μέσα και στο 3λεπτο σου λέει: μήπως είσαι κουρασμένος; μήπως έχεις άγχος; ενώ η ίδια δεν θέλει να πηδηχτεί ή κάνει όλα αυτά τα κόλπα που κάνουν (αερόπιπες, χέρια στο μουνί, σφίξιμο του κώλου κλπ κλπ, ΕΙΝΑΙ τότε καλύτερα;
ΤΟΤΕ δεν απορρίπτει αυτή ΕΣΕΝΑ ως άνθρωπο;

Μου φαινεται πως έχουμε γίνει πολύ σδυναισθηματικοί τελευταία γι αυτό μας έχουν καβαλήσει οι γυναίκες!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Όταν δεν θα την "απορίψεις" και μπεις μέσα και στο 3λεπτο σου λέει: μήπως είσαι κουρασμένος; μήπως έχεις άγχος; ενώ η ίδια δεν θέλει να πηδηχτεί ή κάνει όλα αυτά τα κόλπα που κάνουν (αερόπιπες, χέρια στο μουνί, σφίξιμο του κώλου κλπ κλπ, ΕΙΝΑΙ τότε καλύτερα;
ΤΟΤΕ δεν απορρίπτει αυτή ΕΣΕΝΑ ως άνθρωπο;
ναι αλλα εσυ επιλεγεις αυτη δεν σε επιλεγει,ειναι φαυλος κυκλος υπαρχουν και περιπτωσεις που ειναι εριστικες δεν ειπα οτι βαζω τα κλαματα αλλα νιωθω ψιλοαμηχανα αυτο λεω :dunno:
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
ναι αλλα εσυ επιλεγεις αυτη δεν σε επιλεγει,ειναι φαυλος κυκλος υπαρχουν και περιπτωσεις που ειναι εριστικες δεν ειπα οτι βαζω τα κλαματα αλλα νιωθω ψιλοαμηχανα αυτο λεω :dunno:

Μαζί σου, ειδικά κάποτε που έπαιζει και τρελό Trafficking με κοπέλες απο το Ανατολικό μπλοκ κλπ. Και σίγουρα υπάρχουν μορφές που πρέπει να λυπάσαι.
Αλλά δεν βρίσκω 1 λόγο να λυπηθώ ορισμένες που την έχουν δει κιόλας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
φιλε το χειροτερο σε αυτο το αλισβερισι ειναι οτι αποριπτουμε ΑΝΘΡΩΠΟ και αυτο ειναι που με κανει εμενα να μην αισθανομαι καλα.

Δυστυχως τυπε ετσι ειναι η ζωη...
Το λιονταρι θα φαει την αντιλοπη
και η αντιλοπη κατι αλλο... ετσι και εκει
εσυ θα αποριψεις την πουτανα αλλα η πουτανα
αμα βγει εκτος μπουρδελου μπορει να απερριπτε εσενα
οπως γινεται με διαφορες εξω γκομενες οταν ριχνουν χυλοπιτες
τι να λυπηθεις και τι να μην λυπηθεις ολοι σε ενα καζανι βραζουμε
για αυτο αραξε και απολαυσε το  :2funny: :2funny:

Μην τα (τις) παίρνετε... "τοις μετρητοίς"
Ούτε οι "ίδιες" είναι ίδιες ...  :grin:

ναι σιγουρα... απλα για να μην εχουμε τιποτα θρεντς παλι
"πηγα με τραβελι και δεν το καταλαβα μηπως ειμαι πουστης?"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
που γραφανε κατα καιρους ορισμενοι ξενερωμενοι που την παθανε...
αν ειναι αυτη που νομιζω για αυτο ειπα να το πω μιας και ειναι και χαμηλος εκει ο φωτισμος
τελοςπαντων μπορει να μην ειναι και η ιδια και να σπαμαρω τσαμπα θα παω να την δω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ποιο καλο μπουρδελο παιζει αυτη την περιοδο?
πρωταρχικο κριτιριο η καθαριοτητα
και ο χωρος
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
λαχανα εδο τα καλα λαχανα
κε κρεμιδια εχο
ελα παρε παρε
κε μπασματι εχο
περαστε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom