Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (14 μέλη και 117 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εχει και αλλα που ειναι καθαρα και μερικα εχουν ανοιξει και τωρα
οπως της Ρευμουνδου το ισογειο... στην ΛΙοσιων τα 2 καλυτερα απο αυτη την αποψη
ειναι στο κνιδου 18 και στο ξανθιππης 2

αλλα πιστευω το 54 δεν το φτανουν... καθαρο 10αρι για μενα  :headbang2: :headbang2:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Η πίπα της Τζωρτζίνας για να είναι τελειωτική πρέπει να την συνεχίσεις απο την αρχή εως το τέλος.Κάνει πολύ καλή ακάποτη πίπα και φτύνει τον πούτσο.Γλύφει αρχίδια.[glow=red,2,300]Μου μιλούσε στα πορτογαλικά[/glow] και με είχε τρελλάνει.Έπειτα με στράγγιξε στην κυριολεξία και συνέχισε να με ρουφάει και μετά το τελείωμα ,να μην μείνει ούτε σταγόνα.Κάτι παρόμοιο έγινε και με την Ραμόνα.Δεν το επεδίωξα όμως εγώ!!Σήμερα το πρόγραμμα είχε μόνο γαλλικό έρωτα και όχι σεξ!!Ακολουθεί αμέσως κριτική.Αναμείνατε!!
τυπε ηταν η πορτογαλικη διαλεκτος που μιλανε στα τιρανα? :2funny:
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
φιλε το χειροτερο σε αυτο το αλισβερισι ειναι οτι αποριπτουμε ΑΝΘΡΩΠΟ και αυτο ειναι που με κανει εμενα να μην αισθανομαι καλα.
το θεμα αυτο με εχει απασχολησει και εμενα.νομιζω οτι δεν μπορω να καταληξω σε μια αποψη.εγω λειτουργω τις πιο πολλες φορες αναλογα σε ποια ψυχολογικη κατασταση βρισκομαι.αλλες φορες νοιωθω οπως λες οτι φευγοντας αποριπτω εναν ανθρωπο αλλες φορες το βλεπω καθαρα σαν εμπορικη πραξη.δεν ειμαι τυπος που φευγει αμεσως μολις δει την κοπελα,θα κατσω να την χαιρετησω,να την την ρωτησω το προγραμμα που κανει και ας μην ειμαι διατηθημενος να περασω.αυτο νομιζω οτι ειναι και το σωστο.οταν δηλαδη μπαινεις σε ενα καταστημα με ρουχα δεν θα χαιρετησεις τον υπαλληλο?απ την αλλη η υπερμετρη ευαισθησια ειναι το αλλο ακρο.τις πιο πολλες φορες οι κοπελες μας βλεπουν σαν απλους πελατες και δεν νομιζω οτι νοιωθουν καποια αποριψη αν δεν περασουμε στο δωματιο.στις πρωτες μου τσαρκες θυμαμε οτι εμπαινα με κοπελες γιατι ντρεπομουν να φυγω!!γενικα ειναι μια περιεργη κατασταση το ολο ζητημα.νομιζω οτι το καλλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να ειμαστε οσο πιο ευγενικοι γινετε με την υπηρεσια και την κοπελα και θα εχουμε καθαρη την συνειδηση μας
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Πριν λίγο

Φωκαίας 22 πάνω > Ναταλία, όμορφο κορίτσι με ξανθό καρέ μαλλί και εξαιρετικό πίσω σύστημα. Θα πέρναγα, αλλά τελευταία στιγμή την αναγνωρισα... η ξεπέτα www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-71v/]Τάνια[/url] που είχα πάρει στο Φυλής 71 κάτω Βασικό πρόγραμμα.:badair:.
Φωκαίας 19 > Μάλλον μεταλλάγμένο, ψηλό πυρόξανθα μακριά μαλλιά με τουμπανιασμένα βυζιά. Βασικό πρόγραμμα.
Φωκαίας 17 κάτω > Νεαρό πόλυ όμορφο και φρέσκο κορίτσι με καστανόξανθα μαλλία,  χαμογελαστή και κεφάτη στο σαλόνι. Φυσικά βυζάκια στήτα 1,5-2 άψογο σώμα με λαχταριστό κωλαράκι.  Θα πέρναγα αλλά δεν είχε δωμάτιο και επιπλέον περίμενε συναγωνιστής στο σαλόνι. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 71 κάτω > Αδιάφορο ξανθό αδύνατο μίλφ. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 67 κάτω > Ψηλό πρόμίλφ με ξανθα μαρκυά σπαστά μαλλιά, και 2 ταττοο στην πλάτη. Αν άκουσα κάλα το όνομά της Ελίνα. Βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 84 ισόγειο > Η λεπτοκαμομένη Μαριλένα από Φωκαίας 17 πάνω, που με παρασημοφόρησε με βλεννόρροια πριν μερικές μέρες. Δεν άκουσα ακάποτη πίπα στο πρόγραμμα. Πάλι καλά.
Φυλής 69 πάνω > Κλασσικά η Αννούλα. Πέρασα σε ένα από τα στάνταράκια μου μιας και δεν είχα άλλο χρόνο. Ομως ήταν κουρασμένη ή γενικά χωρίς όρεξη. :headbang:   
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ηλιολουστη μεσημβρινη τσαρκα στη Φυλης κ περιξ
Αγκυρας 12 η all time classic Ζανα
Αγκυρας 12α η μελαχροινη Χριστινα με τελειωτικο στο στομα
Μονης Προδρομου επανω ολογυμνο στο σαλονι ενα κοντοπουτανο με κατσαρα μαλλια,πετιτ,εδειχνε ορεξατη,Αλεξια το ονομα,τη θυμαμαι κ παλαιοτερα στα Φωκαιας τα κατω-πανω(ακομα κ τωρα παιζει εκει)πιο ευτραφη κ με θρησκευτικο look(αγρια μαλλια κατω,σαν καλογρια εμοιαζε).
Φωκαιας στο Λαβυρινθο επανω ενα μπαζο που μαλλον ξεχαστηκε εκει.
Φωκαιας 22 κατω η ψηλη με την λευκη επιδερμιδα κ το καρε μαλλι,προσφατα στο Φ92 το νεο εκτελουσε κ χρεη υπηρεσιας κ της ειχα δωσει τοτε το 20αρι να μπει στο δωματιο αντι της πορνης αθιγγανις ελβιρας που ηταν για τρομπονι κ χυσιμο στο στομα οπως κ εγινε.Σημερα με τα εσωρουχα επισης ηταν καυλα αλλα το θυμηθηκε το σκηνικο(προσφατα κ ειχα γραψει για αυτο)
Στο επανω η ξανθια Τανια με το ξανθο κοντο καρε(οχι η αλλη του Φ69 κατω) με πεταχτη κωλαρα,κ το τζελ ανα χειρας.
Απεναντι στο Φωκαιας 25 επανω μια ξανθια που δεν το ελεγε το ποιημα.
Στο 27 επανω μια ξανθια για τον μπουτσο επιεικως(ξανθια με σωμα μπετατζη)
Κατεληξα να ξεφορτωσω στο Κατερινακι στο 66,ο τσατσος σπασταρχιδης κ απεγνωσμενα ψαχνει καυλια να τον φορτωσουν(μαζι με ροπαλα για ενα καλο ξυλικι),στο θεμα το Κατερινακι αρκετες φορες την εχω παρει,λιγο κουβεντα κ μαλακιες κ καλο τρομπονι,μετα ιεραποστολικα,αργα αργα κ δουλεμα της βαλβιδας,παω κ αρχιζω το πινελιασμα στη σουφρα οπως ηταν στα 4 μετα το πετιτ,παω να το βαλω,αγγιζω περιοχη,το πηγαινα αργα,το καυλετο στημενο χωρις να μιλαει κ αφου τον ακουμπαω στα περιξ(που να γαμησεις τετοιο πετιτ κωλο κτλ)τραβαω καποτα κ κανω τον κωλαρινο με τα τατου λουτσα!
Στημενη στα 4 με θεα τον Ατλαντικο τετοιος μικρος χυμενος κωλος κ αφου την σκουπισα πηρε τον μπουλο,vfm για μενα σε μια μπαζοβολτα σε οσα μπηκα αλλα ανετοτατη οσον αφορα τη γυρα(ολα αδεια) κ το παρκαρισμα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Σχετικά με την www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/lewnidou-28/#jr_review_20401]κριτική[/url] του συναδέλφου jopino: για τη Ναταλί πρέπει να λέει, ξανθιά petite Ρωσίδα με εκπληκτικό teeny-πιπινέ σώμα, must για τους λάτρεις του είδους. Από υπηρεσίες χάλια όμως. Αμέσως άθλια πίπα χωρίς κανένα προκαταρκτικό, καμία κίνηση γενικά - μόνο τα απολύτως απαραίτητα. Και 69 κάνει. Ούτε για 15 ευρώ δεν είναι. Δυστυχώς, γιατί έχει φοβερό σωματάκι και όμορφη φάτσα. Πρωινή βάρδια την είχα πετύχει εγώ...
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Παιδια καμια μαυρη σε σπιτι παιζει?Δεν αναφερομαι για πιατσες και τετοια...Ευχαριστω!!Θυμαμαι καποτε ειχε στη Φυλης!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ηλιολουστη μεσημβρινη τσαρκα στη Φυλης κ περιξ

Κατεληξα να ξεφορτωσω στο Κατερινακι στο 66,ο τσατσος σπασταρχιδης κ απεγνωσμενα ψαχνει καυλια να τον φορτωσουν(μαζι με ροπαλα για ενα καλο ξυλικι),στο θεμα το Κατερινακι αρκετες φορες την εχω παρει,λιγο κουβεντα κ μαλακιες κ καλο τρομπονι,μετα ιεραποστολικα,αργα αργα κ δουλεμα της βαλβιδας,παω κ αρχιζω το πινελιασμα στη σουφρα οπως ηταν στα 4 μετα το πετιτ,παω να το βαλω,αγγιζω περιοχη,το πηγαινα αργα,το καυλετο στημενο χωρις να μιλαει κ αφου τον ακουμπαω στα περιξ(που να γαμησεις τετοιο πετιτ κωλο κτλ)τραβαω καποτα κ κανω τον κωλαρινο με τα τατου λουτσα!
Στημενη στα 4 με θεα τον Ατλαντικο τετοιος μικρος χυμενος κωλος κ αφου την σκουπισα πηρε τον μπουλο,vfm για μενα σε μια μπαζοβολτα σε οσα μπηκα αλλα ανετοτατη οσον αφορα τη γυρα(ολα αδεια) κ το παρκαρισμα

Δλδ, το Κατερινακι δίνει κωλαράκι ? ? / ?   :kissass:      :think:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πριν λίγο
Φωκαίας 17 κάτω > Νεαρό πόλυ όμορφο και φρέσκο κορίτσι με καστανόξανθα μαλλία,  χαμογελαστή και κεφάτη στο σαλόνι. Φυσικά βυζάκια στήτα 1,5-2 άψογο σώμα με λαχταριστό κωλαράκι.
...η Ελενα(μπανάνα) απο Φυλ.86 ητο παίχτη
Φωκαίας 17 πάνω,Βιολέτα γεμάτο μιλφ με φουλ στα 20
Φωκ.22 κάτω μια αλόγα με επεισοδιακή φάτσα και φουλ
Φωκ.24 άνω ένα γυφτόμπαζό με φούλ

Φυλής 84 ισόγειο > Η λεπτοκαμομένη Μαριλένα από Φωκαίας 17 πάνω, που με παρασημοφόρησε με βλεννόρροια πριν μερικές μέρες.
  :think: όντως??
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πρωινή εξόρμηση στο Μεταξουργείο αφού πρώτα πέρασα απο Αλκιβιάδου 16Γ και δοκίμασα την Κατερίνα απο Μοιρών.Θα ανεβάσω κριτική!
Σήμερα στο μεταξουργείο οι περισσότερες ήταν για τα μπάζα στην κυριολεξία.Καλα τι μας περνάνε ρε πούστη μου μπαζογαμιάδες η μήπως μαλάκες;Kωλοκυνθούς 38
ισόγειο καινούρια αθίγγανη με μαύρα μαλλιά εώς τους ώμους,γεμάτη,μπάζο.Στον όροφο έντονα βαμμένη πληθωρική κοπέλα με ολόσωμο μαύρο,καινούρια,μπάζο.
Ιάσωνος 44 2 κοπέλες μιά κοντή με μαύρα μαλλιά εως τους ώμους παχουλή,μπάζο και η δεύτερη κανονικών κιλών,ξανθια με κοτσίδα,που παίζει τώρα τελευταία σε αυτό το block,απαράδεκτη!!
Ιάσωνος 46 όροφος η Τζοάννα σταθερά πρωινή απο την εποχή των δεινοσαύρων!!!Στο μεσαίο η ίδια αλβανίδα υπέρβαρη με χθες βράδυ!! Μην ξανακούσω τους bbw lovers οτι δεν μπορούν να βρούν να γαμήσουν!!
Ιάσωνος 37 είναι σταθερά η Ιωάννα απο Κωλοκυνθούς.Πρωκτικό.Πρέπει να έχασε ευτυχώς κάποια κιλά!!
Ιάσωνος 27 υπόγειο η ίδια λευκή,κανονικών κιλών και με μαύρα μαλλιά κοπέλα που δουλεύει τώρα τελευταία εκεί.Αδιάφορη.
Λεωνίδου 28 ισόγειο καινούρια ελαφρώς γεμάτη ξανθιά κοπέλα με λευκό δερμάτινο σύνολο.Καινούρια και την χαλάνε κάτι μεγάλες κρεατοελιές με τρίχες που έχει κάτω απο το χείλος!! Έλεος ρε μαλάκες!!!!! Ό όροφος κλειστός.
Ιάσωνος 20 ανελκυστήρας η γνωστή πεταχτή τσαούσα που είναι συνήθως εκεί άρχισε να με χουφτώνει για να μπώ μέσα.Στο μεσαίο ήταν ψηλή,ξανθιά κοπέλα,λεπτή,απλά όμορφη,αρκετά ψυχρή,υποψία ξεπέτας.
Κολώνου υπόγειο καινούρια εύσωμη μπάζο.Στο ισόγειο εύσωμη αθίγγανη με πρωκτικό,μπάζο.Στον όροφο καινούριο αλβανάκι κανονικών κιλών,όχι όμορφο πρόσωπο,καστανόξανθο,νεαρό,μέτριο.
Κολωνού 32 υπόγειο ξανθιά μεγαλοκοπέλα,σχετικά εύσωμη μάλλον Ρωσίδα.Στον όροφο ξανθιά με σχετικά κοντά μαλλιά,κανονικών κιλών αδιάφορη.
Κεραμικού 13 υπόγειο,όσοι ψάχνουν την Ανδριάννα απο Ιάσωνος 20 και Κολώνου 32 όροφος να σπεύσουν πάραυτα.Στο ισόγειο το ψηλό,λευκό,λεπτό,με μαύρα μαλλιά Ρουμανάκι που παίζει συνήθως εκεί.69.Στον όροφο η κανονικών κιλών όμορφη Ρουμάνα με την σκυλέ φάτσα και τα μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους που είναι συνήθως εκεί.69
Κεραμικού 15 ισόγειο καινούρια υπέρβαρη με σχετικά κοντά μαύρα μαλλιά.Μπάζο.Και στον όροφο ανακάλυψα ένα καινούριο ξανθό,Ρωσιδάκι λεπτό του γάλακτος,την Ναταλύ
και είπα να το δοκιμάσω ο μαλάκας!!!Τι το ήθελα;; Kαλύτερα να είχα πάρει την Ανδριάννα απο δίπλα που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.Θα ακολουθήσει κριτική.
Πάντως σήμερα έγιναν αρκετές ρίψεις μπάζων στο Μεταξουργείο και υποψιάζομαι και βγάλτε με ψεύτη οτι η αγορά αυτή διαμορφώνεται απο τους Πορνοπάκηδες διότι αυτοί κατά κύριο λόγω ζητάνε νταρντάνες!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Φυλής 84 ισόγειο > Η λεπτοκαμομένη Μαριλένα από Φωκαίας 17 πάνω, που με παρασημοφόρησε με βλεννόρροια πριν μερικές μέρες. Δεν άκουσα ακάποτη πίπα στο πρόγραμμα. Πάλι καλά.

  Na,ρε σεις,που μερικοι λενε και ξαναλενε οτι απο ακαποτο τιποτα δεν κολλας και τετοια...Που το βρηκανε δεν ξερω...Πιο  αθωο ειναι τελικα το γλυφομούνι μου  φαινεται...
Α κσι κστι αλλο,οταν γραφουτε κριτικες να τα λετε ολα τα συμβαν ρε παιδια,οχι μονο μερικα και αλλα να τα αποκρύβουτε,η γραφουμε η δε γραφουμε,αλλο  η φιλια με καποια κοπελλα και αλλο η υποχρεωση προς την ενημερωση  των  συναγωνιστων
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σχετικά με την www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/lewnidou-28/#jr_review_20401]κριτική[/url] του συναδέλφου jopino: για τη Ναταλί πρέπει να λέει, ξανθιά petite Ρωσίδα με εκπληκτικό teeny-πιπινέ σώμα, must για τους λάτρεις του είδους. Από υπηρεσίες χάλια όμως. Αμέσως άθλια πίπα χωρίς κανένα προκαταρκτικό, καμία κίνηση γενικά - μόνο τα απολύτως απαραίτητα. Και 69 κάνει. Ούτε για 15 ευρώ δεν είναι. Δυστυχώς, γιατί έχει φοβερό σωματάκι και όμορφη φάτσα. Πρωινή βάρδια την είχα πετύχει εγώ...
Σε διαβάζω μάλλον αργά άρχηγέ!!!Την στιγμή που εσύ έγραφες αυτό το μήνυμα εγώ συνουσιαζόμουν με την Ναταλύ!! :headbang: :headbang:
Ανέβασε την κριτική μου να διαβάσει ο κόσμος για να μην την πατήσει!!
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Φιλοι συναγωνιστες ανακαλυψα νεο σπιτακι στην Δουσμανη 10 - Πατησιων 239-Σεριφου- πλατεια Αττικης ημιυπογειο "κουδουνι-μιρελα"  με ωραια κοπελα μονο 20 ευρω και υπηρεσιες πολυ καλες σαν στουντιου..τηλ πληροφοριες 6998046596... χθεσ εγινε καταθεση και περασα πολυ καλα αψογος κ ο τσατσος παιδια !!!!
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Κατεβαίνοντας τα σκαλιά ο ένας απο αυτούς μου χτύπησε την πλάτη λέγοντας αν γούσταρα την γκόμενα.Μπαίνουμε και οι 4 στο ευθεία μποροστά μας.Κάθονται απεναντί μου και ο ένας απο αυτούς με κοιτάει προκλητικά και με χαμόγελο ειρωνείας ζωγραφισμένο στα χείλη του.Ταυτόχρονα μιλάει με τους άλλους στην γλώσσα του δείχνοντας εμένα.Αρχίζω και ζυγίζω καταστάσεις να δώ αν με πέρνει.Έπειτα μου πετάει το μπαλάκι <<Σταμάτα να με κοιτάζεις!!>> Του απαντώ <<Έσύ κοιτούσες εμένα!!>> Και αμέσως για να σώσω την κατάσταση του πετάω και ένα με τσαμπουκά <<Απο που είσαι ρε παλλίκαρε!!>> Σημειωτέον οτι ήταν αρκετά επικίνδυνα άτομα.Βάζει τα χέρια του στην τσέπη και μου λέει <<Απο Αλβανία υπάρχει κανένα πρόβλημα;>> <<Kανένα απολύτως>>.Βγαίνει το πορνίδιο το οποίο ήταν πολύ όμορφο κοντή μελαμψη λεπτή αθίγγανη,με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους και σκυλέ φάτσα.Τα βγάζει όλα μπροστά μας και μένει γυμνή.Πίσω στην μέση είχε τατού.Οι άλλοι 3 να περιμένουν να δουν τι θα κάνω εγώ.Φυσικά δεν ήμουν μαλάκας να περάσω!! Είδα οτι δεν με έπαιρνε γιατί ήταν 3 και έφυγα.Αυτοί μιλάγαν συνομωτικά στην γλώσσα τους και είχαν σκοπό να με ληστέψουν.Έγώ κατευθύνθηκα προς την λεοφώρο που ήταν κοντά με κατεύθυνση το μετρό και αυτοι τσαμπουκαλευότανε μέχρι που έφυγαν.Ήταν αρκετά σοφή η κίνηση μου.

Επρεπε να τους τελειώσεις και τους τρεις .. χαμένη ευκαιρία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φιλοι συναγωνιστες ανακαλυψα νεο σπιτακι στην Δουσμανη 10 - Πατησιων 239-Σεριφου- πλατεια Αττικης ημιυπογειο "κουδουνι-μιρελα"  με ωραια κοπελα μονο 20 ευρω και υπηρεσιες πολυ καλες σαν στουντιου..τηλ πληροφοριες 6998046596... χθεσ εγινε καταθεση και περασα πολυ καλα αψογος κ ο τσατσος παιδια !!!!
back to the future και ετσι τυπε :2funny:
back-to-future-reunion-today-show.jpg

χτες δεν τα ειχαμε πει αυτα δικε μου?και ειναι πλ.κολιατσου οχι αττικης
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Περασα από δουσμανη 10 σημερα,όχι για να δω το σπιτακι αλλα επειδη επειτα από επικοινωνια με τη μαρινα από φυλης 109 (μου την ξαναθυμησατε) μου ειπε ότι δουλευει εκει..κοιτα συμπτωση.Πολυ καλα μεσα και ωραιο σπιτακι ατμοσφαιρικο,ένα πολύ ωραιο εικοσαλεπτο στο δωματιο και για να ειμαι ειλικρινης με τις τακουναρες που φορουσε σημερα ηταν χαρμα οφθαλμων,ωραιο κορμι.Θα ειναι απογευματα εκει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom