Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (12 μέλη και 123 επισκέπτες)

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Φιλοι συναγωνιστες ανακαλυψα νεο σπιτακι στην Δουσμανη 10 πλατεια Αττικης ημιυπογειο "κουδουνι-μιρελα"  με ωραια κοπελα μονο 20 ευρω και υπηρεσιες πολυ καλες σαν στουντιου......

Φιλοι συναγωνιστες ανακαλυψα νεο σπιτακι στην Δουσμανη 10 - Πατησιων 239-Σεριφου- πλατεια Αττικης ημιυπογειο "κουδουνι-μιρελα"  με ωραια κοπελα μονο 20 ευρω και υπηρεσιες πολυ καλες σαν στουντιου..τηλ πληροφοριες 6998046596... χθεσ εγινε καταθεση και περασα πολυ καλα αψογος κ ο τσατσος παιδια !!!!

μαλιστα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  αλλα τελικα τι ειναι  :think:    μπουρδελο ? ή στουντιο ?


 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
μαλιστα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  αλλα τελικα τι ειναι  :think:    μπουρδελο ? ή στουντιο ?

δηλαδη αυτο σε καιει εσενα ρε μαλακα? αν το λενε μπουρδελο η στουντιο; σπιτι ειναι που γαμας.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Το αντιτιμο ειναι 20 ευρω,μπουρδελακι,εμενα μου αρεσει γιατι η κρεβατοκαμαρα του θυμιζει γκαρσονιερα με χαμηλο φωτισμο την δεκαετια του 70,μια δεκαετια που θα ηθελα πολυ να ζησω
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Όχι μόνο η πρωινή βάρδια είναι χάλια στο μεταξουργείο αλλά και η απογευματινή. Χτες το απόγευμα δεν είχε τίποτα αξιόλογο. Έχω ανεβάσει και δύο κριτικές. Μάλλον θα το γυρίσω σε Φυλής. Μετά από τις διακοπές είχε ορέξεις αλλά μπήκα σε 4 σπιτάκια για να ευχαριστηθώ τα δύο μόνο. Πρώτη φορά έτσι χθες πάντως :(
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Περασα από δουσμανη 10 σημερα,όχι για να δω το σπιτακι αλλα επειδη επειτα από επικοινωνια με τη μαρινα από φυλης 109 (μου την ξαναθυμησατε) μου ειπε ότι δουλευει εκει..κοιτα συμπτωση.Πολυ καλα μεσα και ωραιο σπιτακι ατμοσφαιρικο,ένα πολύ ωραιο εικοσαλεπτο στο δωματιο και για να ειμαι ειλικρινης με τις τακουναρες που φορουσε σημερα ηταν χαρμα οφθαλμων,ωραιο κορμι.Θα ειναι απογευματα εκει
πρωινη η απογευματινη η μαρινα xilnik?
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπεραααα η ανκα γυρησε η οχι ακωμαααα :huh: :huh: :headbang: :think:
 

Επισκέπτης
Πρὸ ὁλίγων ὡρῶν

Φ200 Ναταλὶ ἡ ὡραία ἄσχετος, μὲ τὰς δήξεις τῶν πεῶν.

Πιπίνου 65 ὄχι ἡ Ἄνκα ἀλλὰ μία μετρία καστανή.

Φ109 κάτω μία Ἄννα λίαν βραχύσωμος.

Φ92 δεξιὰ Ντανιέλλα/Ὀλίβια/Εἰρήνη Νικολοπούλου. Ὠραιωτάτη.

Φ73 Τατιάνα Ρωσσὶς καστανὴ ὑψηλὴ νευρική.

Φ69 Μπιάνκα μετὰ ποίας τινος ἀπισχνάσεως. Ἀντιπαθεστάτη ὑπηρεσία.

Φ86 κάτω Μαριλένα/Μαρινέλλα. Λίαν ὀρεκτική.

Φ84 κάτω 2 νέαι λεπταὶ κασταναὶ προσφέρουσαι ὁμαδικὸν ἔρωτα.

Φ61 κάτω ἀδιάφορος μελαγχροινὴ ὑψηλή.





 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
back to the future και ετσι τυπε :2funny:
back-to-future-reunion-today-show.jpg

χτες δεν τα ειχαμε πει αυτα δικε μου?και ειναι πλ.κολιατσου οχι αττικης

τσκ τσκ τσκ
αδιαβαστος ο τυπος μας
κοψτον και να ξαναρθει απο σεπτεβριο πες του.

:2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Καλύμνου 48 κάτω
Μαργαρίτα μιλφ χοντρή με μεγάλο στήθος μελαχροινή ψηλή νταρντανοβουλγάρα με παχιά χείλη τονισμένα με μαύρη περιμετρική γραμμή, ολόσωμο κομπιναιζόν, τεράστια δαντελωτά μαύρα σουτιέν και βρακί.
Μοιάζει με την ατσούμπαλη νταρντάνα κομμώτρια που χτένιζε στο σπίτι τη μάνα σας ή τη θειά σας που ήταν όμως απίστευτα προκλητική και θέλατε διακαώς να την πηδήξετε.
Φιλιά, χάδια, ισπανική, ακάποτη, δυνατά πράματα, στο ιεραποστολικό φχαριστήθηκα κρέας. Λόγω όγκου μπορείς να κρατηθείς από παντου, και να ισορροπήσεις χωρίς πολύ κόπο.
Λόγω συσσώρευσης υγρών κατέθεσα παραδόξως σύντομα. Εχει την τάση να ξεγυμνώνεται εντελώς, σας συνιστώ να την πάρετε ντυμένη για να έχετε καλύτερη εικόνα.
Κάθε πέμπτη και παρασκευή πρωί στο κάτω. αλλιώς στο πάνω απογεύματα.

ειναι η γνωστη Ριτα απο (παλαιοτερα) Περγαμου 1 κτλ. Χοντρη βυζαρου μιλφ
κανει και βαρδιες στο στουντιο της Λουκιανου 20 -Κολωνακι, με 50 ευρω...
Στην Καλυμνου την περνεις με 20 ευρω...συμφερει.
Για τους λατρεις των μιλφ με μεγαλα βυζια και (αρκετα) παραπανισια κιλα και μονο όμως....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Είναι η Ρίτα που έπαιζε Ιουλιανού και Εξηκίου 18? όταν λέμε στο πάνω απογεύματα εννοούμε μόνο Πέμπτη και Παρασκευή?
 

Επισκέπτης
Σχετικά με την www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/lewnidou-28/#jr_review_20401]κριτική[/url] του συναδέλφου jopino: για τη Ναταλί πρέπει να λέει, ξανθιά petite Ρωσίδα με εκπληκτικό teeny-πιπινέ σώμα, must για τους λάτρεις του είδους. Από υπηρεσίες χάλια όμως. Αμέσως άθλια πίπα χωρίς κανένα προκαταρκτικό, καμία κίνηση γενικά - μόνο τα απολύτως απαραίτητα. Και 69 κάνει. Ούτε για 15 ευρώ δεν είναι. Δυστυχώς, γιατί έχει φοβερό σωματάκι και όμορφη φάτσα. Πρωινή βάρδια την είχα πετύχει εγώ...

Δεν είμαι σίγουρος για το όνομα. Η περιγραφή ταιρίαζει. Είναι περίπου 1,60, με μαλλί ως τους ώμους, που το πιάνει πίσω. Δήλωσε ρωσίδα και 25 ετών. Τόσο πρέπει να ήταν. Έδειξε να μην ξέρει πολλά ελληνικά.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Σήμερα το απόγευμα πέρασα και από το Αγκύρας (μεταξύ άλλων). Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα για την Ναταλί αλλά ήταν κλειστό, το δίπλα μόνο ήταν ανοιχτό και μπήκα σε αυτό. Λοιπόν λέγεται Χριστίνα ηλικία γύρω στα 35 αν θυμάμαι καλά, με πιασίματα και μαύρα μακριά μαλλιά. Παιδιά μ'άρεσε πολύ η γκόμενα αλλά φοβόμουν να μπω και έφυγα. Απ'ότι είδα δεν υπάρχει κριτική για αυτήν σε κανένα από τα 2 Αγκύρας. Όποιος ξέρει να μου πει τι εστί Χριστίνα παρακαλώ ας μου πει αν αξίζει να πάω. Ευχαριστώ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πρὸ ὁλίγων ὡρῶν
...
:rockon:


back to the future και ετσι τυπε :2funny:
back-to-future-reunion-today-show.jpg

χτες δεν τα ειχαμε πει αυτα δικε μου?και ειναι πλ.κολιατσου οχι αττικης

;)

Διαβάζοντας το θέμα για τα παλιά μπουρδέλα που έχουν κλείσει, σκεφτήκαμε με τον Piatsas να τα φωτογραφίσουμε.

Ξεκινήσαμε σήμερα Κυριακή 22/2/2009 ...
Ξεκινάμε με το σπίτι στην ΔΟΥΣΜΑΝΗ 10 (Πλατεία Κολιάτσου). Παλιά απέναντι από το μπουρδέλο στη Δούσμανη ήταν το μπαράκι ΚΟΥΚΟΣ...τώρα έχει κτιστεί πολυκατοικία

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=38944.0;attach=169689;image[/img[/URL]]

Το μυθικό μπουρδελο (τουλάχιστον για τους Πατισιώτες) στη  Σκαλιστήρη 10 το βγάλαμε βιντεάκι αντί να το βγάλουμε φωτογραφία. Στην επόμενη φωτογράφηση όμως θα το ποστάρουμε και αυτό.
[/quote]
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Foujim ,

αν είναι αλήθεια. όλα τα σκηνικά που μέχρι τώρα έχεις περιγράψει,

μιλάμε, είσαι ο πιό γρήγορος χύστης, της πιάτσας !

Χύνεις πιό γρήγορα και απο τη σκιά σου  !

Είσαι ο Λούκυ Λούκ των μπουρδέλων !

Είσαι απίθανος πάντως, όπως και να΄χει !


Να΄σαι καλά !  Καλή χρονιά !
Ευχές για ακόμη πιο γρήγορα χυσίματα !

:grin:
ποσο πιο γρηγορα ρε αδερφε?να προλαβαινουμε να τις βλεπουμε τουλαχιστον :2funny: :2funny: :2funny:
καλη χρονια και σε σενα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ποσο πιο γρηγορα ρε αδερφε?να προλαβαινουμε να τις βλεπουμε τουλαχιστον :2funny: :2funny: :2funny:
καλη χρονια και σε σενα...

Υπάρχει και πιο γρήγορα από την οπτική επαφή. Στην διάσταση του χωροχρόνου, ο χώρος και οι αποστάσεις εκμηδενίζονται, οπότε "θα φθάνεις" νωρίτερα από την επιθυμία σου που αποτελεί κατα μια έννοια την "αρχή"...

Πσσσσσσσσ!!! Τι είπαμε τώρα!  :2funny:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ  :)

 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει και πιο γρήγορα από την οπτική επαφή. Στην διάσταση του χωροχρόνου, ο χώρος και οι αποστάσεις εκμηδενίζονται, οπότε "θα φθάνεις" νωρίτερα από την επιθυμία σου που αποτελεί κατα μια έννοια την "αρχή"...

Πσσσσσσσσ!!! Τι είπαμε τώρα!  :2funny:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ  :)

απλα respect
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τελικα αυτος ο μπολντεμορτ με εβαλε σε σκεψεις και ξαναπηγα στο βεργας 2 σημερα το βραδυ,να διαπιστωσω αν η κοπελα που μ'αρεσε ηταν οντως κοπελα...
η κοπελα λοιπον (ναι ηταν τελικα...),βανεσα,ψηλη αρκετα μελαχροινη,με πολυ ωραιο σωμα και μαπα προσωπο,μπηκα,εφαγα την ξεπετα,εφυγα, πηγα στη τζωρτζινα (αχιλλεως 40) μου εκανε ενα φουλ και ηρθα στα ισια μου...ρε τι σεξ κανει η κοπελα λεμε...δεν υπαρχει...
επισης,για οσους ψαχνουν τη μαρινα απο κολοκυνθους 63 εχει μετακομισει στο ιασωνος 43...αστερι εμφανισιακα και με καλες υπηρεσιες...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τελικα αυτος ο μπολντεμορτ με εβαλε σε σκεψεις και ξαναπηγα στο βεργας 2 σημερα το βραδυ,να διαπιστωσω αν η κοπελα που μ'αρεσε ηταν οντως κοπελα...
η κοπελα λοιπον (ναι ηταν τελικα...),βανεσα,ψηλη αρκετα μελαχροινη,με πολυ ωραιο σωμα και μαπα προσωπο,μπηκα,εφαγα την ξεπετα,εφυγα, πηγα στη τζωρτζινα (αχιλλεως 40) μου εκανε ενα φουλ και ηρθα στα ισια μου...ρε τι σεξ κανει η κοπελα λεμε...δεν υπαρχει...
επισης,για οσους ψαχνουν τη μαρινα απο κολοκυνθους 63 εχει μετακομισει στο ιασωνος 43...αστερι εμφανισιακα και με καλες υπηρεσιες...
αυτη η μαυριδερη ειναι τυπε?που σε χουφτωνει ωστε να σε πεισει?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι ρε μαλακα...τελικα με επεισε και μπηκα,ανοιξε τα ποδια κοιμηθηκε,τελειωσα σε 1' και εφυγα...δεν εκανε τιποτα σου λεω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι ρε μαλακα...τελικα με επεισε και μπηκα,ανοιξε τα ποδια κοιμηθηκε,τελειωσα σε 1' και εφυγα...δεν εκανε τιποτα σου λεω...
αυτες που στα πρηζουν στο σαλονι συνηθως ειναι μουφες στο δωματιο τυπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom