Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 473 άτομα (32 μέλη και 441 επισκέπτες)

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
ΧΑΧΑΧΑΧΑ μαρεσετεεεεε ενωμενοι παιδια και βουρρρρρρ για αγαθουπολεωςςςςςς μην καθοσαστε ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
φερε την βανεσσα παλι να τρεξουμε ...-κουτοχορτο δεν τρωμε παλι..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση από  φυλης σημερα το μεσημερι ξεκινωντας από τους μιλφακηδες
Αλκαμενους
117 τζουλια,το γνωστο ξανθο mlf το εχει αγγιξει ο χρονος πια
113 ευα ,ο ξανθος παλαιστης του σουμο
Περγαμου
27α βικυ η ξανθια gilf γκεισα από διδυμου
27β αλικη,εδώ μαλιστα,mlf ξεχωριστου τυπου διχως τη σεξουαλικη εικονα που φανταζεσαι αλλα  γλυκο mlf με προσωπο κορινας τσοπεη στα πενηντα της και σωμα κανονικο για την ηλικια της ,με πολλες υποσχεσεις στο δωματιο για μια γλυκια και μεθυστικη συνευρεση
Ρεμουνδου
20 μαρια,λεπτο συμπαθητικο κοριτσι
21α αντζελα,ατομα μια καποια ηλικιας διναν συγχαρητηρια στη τσατσα,ειπα και γω θα είναι κανενα καλο μωρο,μαπα το καρπουζι,μελαγχροινο τροφαντο ατσουμπαλο γ διαλογης
Φωκαιας
25α μαρια,ταλαιπωρημενο λεπτο μελαγχροινο mlf  με πρωκτικο
25β η μαρια από μονης οπροδρομου,ξανθο πιπινι που εχω γραψει κριτικη
22 πανω αλεξια λεπτο καστανο πιπινι
22 κατω φλωριανα με πρωκτικο,περιμενα καποιο απαραδεκτο γυφτακι αλλα βγηκε ένα καστανο κοριτσι με καλο στηθος και σωμα,δεν ηταν κακο,αν βαφτει,αν χτενιστει..
Αχαρνων 106 μελαγχροινη πληθωρικη παρουσια που εχω ξαναδει
Φυλης
59 κατω μολις ειδα την γυφτικη υπηρεσια υπεθεσα ότι θα ηταν η αλεξανδρα και δεν επεσα εξω
59 πανω αννα,το διδυμο της αποτυχιας στο 59
84β ελενη,συμπαθητικο μελαγχροινο με μαυρα μακρια μαλια,τελος και εδώ είναι το κλου της ενημερωσης
86α αλινα,η μελαγχροινη με τα γατισια ματια που ηταν χτες με τη τζουλια στο φωκαιας 25β.Ηρθε στο σαλονι και μου τον επιασε κανονικα και παλι μ αποτελεσμα να μου τον σηκωσει κριτηριο σημαντικο για να περασω μεσα πραγμα που εκανα.Τη ρωταω πρωτα,ενταξει να μπω αλλα θα περασουμε καλα μεσα,ναι μου λεει.Το σκηνικο το ειχα ηδη φτιαξει στο μυαλο μου και περιελαμβανε χαμουρεμα στα ορθια,τσιμπουκι στα ορθια και πισωκολλητο στα ορθια στον καθρεφτη,με μια λεξη όλα στα ορθια.Μπαινοντας μεσα και βγαζοντας το κυλοτακι παω να της βγαλω το σουτιεν και μου λεει αυτό δεν το βγαζω.Τι δεν το βγαζεις της λεω,όπως εισαι φυγε.Καλα μου λεει θα το κατεβασω λιγο..αστο της λεω μπορεις να φυγεις.Παρολο που στο τελος μου ειπε ότι θα το κατεβασει ολο τελικα δεν ενεδωσα.
Και μια παρατηρηση χτες για τη τζουλια που εγραψα στη κριτικη μου,μπορει να τη πηδηξα όπως ηθελα όμως η στιγμη που ηταν όλα τα λεφτα και που μ εκανε να νοιωσω την απολυτη ικανοποιηση ηταν το βλεμα της και το προσωπο της όταν της ειπα οτι ηταν σεξι sexy but cold.Eκεινη τη στιγμη ενοιωσα ότι δημιουργησα μια ρωγμη στη ψυχρη πανοπλια της και για λιγα δευτερολεπτα την ειχα κατακτησει,την ειχα κανει δικια μου


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στην περιπτωση που την διωχνεις απο το δωματιο
ρε μορτη ξιλνικ
μετα τι κανεις? ζητας τα λεφτα πισω μολις βγεις?  :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στην περιπτωση που την διωχνεις απο το δωματιο
ρε μορτη ξιλνικ
μετα τι κανεις? ζητας τα λεφτα πισω μολις βγεις?  :think:
Αν δεν ειναι κανας μπράβος η κανας νταβατζής μεσα τυπε γιατη οχι αφου δεν σου πρόσφερε τιποτα....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τα χρηματα επιστραφηκαν κανονικα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καμια φορα σκανε μυτη και βλέπουν τι συμβένει...

Αρκετοι ειναι εκει κοντα στα καφενία....

καλως την πηρα την απαντηση μου.
Προτιμω να δεχθω μια προσωρινη απωλεια
παρα να ελθω αντιμετωπος με τον υποκοσμο
παντως και να πιανω κουβεντες και συζητησεις

υπαρχουν και αλλου πουτανίες που εχουν πουτανάρια  :cheesy:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα χρηματα επιστραφηκαν κανονικα

ναι αλλα η τσατσα δεν θα μπορουσε να σου πει
οτι η κοπελα δεν δουλευει στο ορθιο πχ...
και οτι ησουν λιγο απαιτητικος?

οποτε και θα αρχιζε μια κουβεντα

αυτο το λεω γιατι οι τσατσαδες θεωρουν πως
στο προγραμμα υπαρχει μονο οτι λενε...
η τουλαχιστον οι δυστροπες τσατσαδες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλως την πηρα την απαντηση μου.
Προτιμω να δεχθω μια προσωρινη απωλεια
παρα να ελθω αντιμετωπος με τον υποκοσμο
παντως και να πιανω κουβεντες και συζητησεις

υπαρχουν και αλλου πουτανίες που εχουν πουτανάρια  :cheesy:
τυπε τις πιο πολλες φορες παιρνεις πισω τα λεφτα ή εστω τα μισα
αλλα θελει να μπεις σε μια διαδικασια κουβεντας γυρω απτο θεμα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλως την πηρα την απαντηση μου.
Προτιμω να δεχθω μια προσωρινη απωλεια
παρα να ελθω αντιμετωπος με τον υποκοσμο
παντως και να πιανω κουβεντες και συζητησεις

υπαρχουν και αλλου πουτανίες που εχουν πουτανάρια  :cheesy:
Ναι ρε τυπε..

ακου σκινικο...

Ειμαι σε ενα στην φυλης και μεσα ειταν ενας πακιστανος που ουτε καν την γλώσσα δεν ηξερε να μιλάει, ουτε με νοηματα επερνε χαμπάρι..
Μας διώχνει η τσατσα,βγηκα εξω και απο περιεργια άραξα εξω να δω τι θα συμβει τυπε...

Και μεσα σε 2 λεπτα σκαει μυτη ενας απο το απέναντι καφενείο, χοντρος και αρκετα ψηλος  και έδιωξε τον πακιστανο .
Ειναι μερικες φορες ριψοκινδυνο να τσακωθεις με τσατσαδες,γουσταρα μια φορα να την πω στην ευα τυπε...
Ρε τι πραμα ειναι αυτο ρε?
Ταβάνια λεει, μπαλκονατο λεει,και οτι δεν μπορεις να φανταστείς, και στην πραγματικότητα απο της 10 που ειχε , το πολυ 2 να ταν καλες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι ρε τυπε..

ακου σκινικο...

Ειμαι σε ενα στην φυλης και μεσα ειταν ενας πακιστανος που ουτε καν την γλώσσα δεν ηξερε να μιλάει, ουτε με νοηματα επερνε χαμπάρι..
Μας διώχνει η τσατσα,βγηκα εξω και απο περιεργια άραξα εξω να δω τι θα συμβει τυπε...

Και μεσα σε 2 λεπτα σκαει μυτη ενας απο το απέναντι καφενείο, χοντρος και αρκετα ψηλος  και έδιωξε τον πακιστανο .
Ειναι μερικες φορες ριψοκινδυνο να τσακωθεις με τσατσαδες,γουσταρα μια φορα να την πω στην ευα τυπε...
Ρε τι πραμα ειναι αυτο ρε?
Ταβάνια λεει, μπαλκονατο λεει,και οτι δεν μπορεις να φανταστείς, και στην πραγματικότητα απο της 10 που ειχε , το πολυ 2 να ταν καλες...



Η ευα εχει δικιο στο οτι
"αν σ αρεσει καποια μην το σκεφτεσαι πολυ γιατι αν το αναβαλεις δεν προκειται να μπεις ποτε"  :grin:
ειναι λιγο απολυτη σε αυτο αλλες φορες εχει δικιο αλλες οχι.
Στην βραση κολλαει το σιδερο καποιες φορες αλλα ορισμενες αλλες
θα μπεις μεν αλλα θες και λιγο τον χρονο

τυπε τις πιο πολλες φορες παιρνεις πισω τα λεφτα ή εστω τα μισα
αλλα θελει να μπεις σε μια διαδικασια κουβεντας γυρω απτο θεμα

για αυτο αστο μορτη γαμησε το  :grin:

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
δε ξερω ποτε¨ πως θα πηδηξω οταν παω στα μπουρδελα και μου το χει πει και μια ρωσιδα παλια,οτι ειμαι διαφορετικος καθε φορα.Βαζω το μυαλο μου και τη φαντασια μου να δουλεψει ειδικα σε περιπτωσεις που συνευρισκομαι για πρωτη φορα,και ετσι αξιζει κιολας.Υπαρχουν και κοπελες με τις οποιες πηγαινω σταθερα και ειμαι πιο χαλαρος και εκει υπαρχει αμοιβαια διαθεση και απο τους δυο αλλα και εκτος αυτου γνωριζουν πως συνηθως ειμαι στο κρεβατι και εγω το ιδιο
Τωρα οποιος φοβαται στα μπουρδελα καλυτερα ας αλλαξει χωρο και ας προτιμησει κατι περισσοτερο ασφαλες
Παντως αν δεν επιστρεφοταν τα χρηματα θα τη πηδουσα ετσι και αλλιως αφου ειχα πληρωσει.Υπαρχει και ιστορια που εχει γινει,θα συνεχισω
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ξιλνικ εγω τα φοβαμαι τα κεντρικα
δεν εχω μπει ποτε... εκτος απο το Φ.80
και το Φ.59

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Περγαμου 1,εχω πληρωσει για γκομενα που μπαινοντας στο δωματιο θυμηθηκα οτι την ειχα παρει παλια και δε μου αρεσε.Της λεω δυστυχως δε μπορουμε να προχωρησουμε και μου λεει η τσατσα χρηματα δεν επιστρεφονται,εσυ μου λεει θα την επαιξες στο δωματιο και δε μπορεις τωρα.. :)Με τα πολλα,τι εφταιγε και το κοριτσι..της λεω μη λες μαλακιες φερτη μεσα και θα σου πει η κοπελα αν την επαιξα η" οχι.Πραγματι η κοπελα ξαναρθε,της εξηγησα οτι την ειχα παρει μια φορα παλιοτερα και δεν ημουν ευχαριστημενος.Με τα πολλα η κοπελα καθησε,προχωρησαμε,εκατσε αρκετη ωρα με υπομονη στο δωματιο και μπορω να πω και οτι εμεινα και πολυ ευχαριστημενος μ εναλλαγες στασεων και συμμετοχη απο μερους της
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Αν δεν ειναι κανας μπράβος η κανας νταβατζής μεσα τυπε γιατη οχι αφου δεν σου πρόσφερε τιποτα....

Οχι, Σταμ, και ναναι εγω λεω μην κωλωνουμε,αμα πεις καλω το 100 χεζονται ολοι,γιατι α) το 99 0/0 δεν εχει  αδεια για μπουρδελο, β) το 95 ο/ο απο τις κοπελλες δεν εχει  αδεια ιεροδουλης,οποτε αν ερθει  η  αστυνομια την εβαψαν,και το  ξερουν.Ασε που  αν την πιασουν θα την πανε και καροτσακι για  τη χωρα της απο οπου δε θα μπορει να ξαναμπει Ελλαδα με τιποτα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Οχι, Σταμ, και ναναι εγω λεω μην κωλωνουμε,αμα πεις καλω το 100 χεζονται ολοι,γιατι α) το 99 0/0 δεν εχει  αδεια για μπουρδελο, β) το 95 ο/ο απο τις κοπελλες δεν εχει  αδεια ιεροδουλης,οποτε αν ερθει  η  αστυνομια την εβαψαν,και το  ξερουν.Ασε που  αν την πιασουν θα την πανε και καροτσακι για  τη χωρα της απο οπου δε θα μπορει να ξαναμπει Ελλαδα με τιποτα...
Ναι αλλα εσυ δεν μπορείς να μπλέξεις ομως ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom