Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (33 μέλη και 252 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 17:30 - 18:00, τα Αγαθουπόλεως 54 ήταν κλειστά.
Φυλής 200-Όλγα=Μαριάννα από Φυλής 134 υπόγειο.Έχει κριτικές στο Φυλής 134 υπόγειο.

Φυλής 134 υπόγειο-Το  :priest: :priest: :priest: καβλοράπανο της βραδυάς!
Καινούργια ονόματι Λολίτα.Μελαγχροινή, έκφυλο πρόσωπο με μάτια γκέϊσας και σαρκώδη χείλη, σχετικά ψηλή και  κώλο υποψήφιο για ..."το ωραιότερο στήσιμο κώλου"! ;).Τα βυζιά φάνηκαν σιλικονούχα.Μιλάει επαρκώς Ελληνικά.Τα βασικά.


Φυλής 134 ισόγειο-Ντάνα.Αδιάφορη, δεν την θυμάμαι.Τα βασικά.
Φυλής 134 1ος-Μελαγχροινή κανονικού πάχους με κωλάρα.Από Φυλής 65 άνω και αλλού.Τα βασικά.
Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο-Αντίνα.Καστανή λεπτή καλοδιατηρημένη μεσήλικη με κοντό αγορίστικο μαλλί.Από Φυλής 67,40 και αλλού.Συνήθως δηλώνει πρωκτικό.
Φυλής 71 άνω-Βίκυ είπε η ευγενέστατη ξανθιά κυρία της υπηρεσίας.Η "Πολώνεζα" από Αλκαμένους 117.
Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
Φυλής 69 κάτω-Άννα η Ρουμάνα τέως γυρολόγος.Από το 69άνω, 86κάτω, Αχαρνών 106 και αλλού.
Φυλής 67-Άννα από Φώκαιας 24,19,17άνω, Φυλής 71άνω,65άνω και Μ.Προδρόμου 16υπόγειο.Μελαγχροινή λεπτή κοπέλα με την φρεσκάδα του νεαρού της ηλικίας.Ελεύθερο στοματικό.Βγήκε χαμογελαστή και τρίφτηκε λίγο στον σωλήνα.
Φυλής 59 άνω κάτω-ΜΑΥΡΟ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΕΣ:Σαμπρίνα - Χριστίνα - Φλόρι - Άννα -Σάρα - μάρα και το κακό συναπάντημα και στην Ελληνίδα (όχι την παχιά) ανάγωγη τσατσά.
Φυλής 86 άνω-κάτω:Αδιάφορες μελαγχροινές.
Φυλής 65 άνω-Αδιάφορη ατσούμπαλη μελαγχροινή.Τα βασικά.
Φυλής 84 άνω-"Χαριτωμένη" μελαμψή κανονικού πάχους με πρωκτικό και ακάποτο.
Φώκαιας 17 κάτω-Κλειστό
Φώκαιας 19-Μαρία από Φώκαιας 24.Ισχνή μελαγχροινή με κοντό μαλλί.Τα βασικά.
Φώκαιας 25 ισόγειο-Χριστίνα από Φυλής 92 παλαιό.Ξανθή ενδιαφέρουσα κοπέλα.
Διδύμου 18 ισόγειο-Αντριάννα είπε η υπηρέτρια.
Αλκιβιάδου 16Β-Πατρίτσια.Ήταν στο δωμάτιο.Προφανώς η "Ιταλίδα" με το πρωκτικό που έχασε λίπος.
Ρεμούνδου 21 ισόγειο (ανακαινισμένο)-Αδιάφορη ευτραφέστατη μελαγχροινή.Μάλλον η πρωϊνή που ανάφερει ο xilnik.Τα βασικά.Ένας Πακιστανός με χειμωνιάτικη μπλούζα-μπουφάν και σαγιονάρες χωρίς κάλτσες μπήκε, η υπηρέτρια τον είδε και τον άφησε να περιμένει στο σαλόνι.
 

Επισκέπτης
86α αλινα,η μελαγχροινη με τα γατισια ματια που ηταν χτες με τη τζουλια στο φωκαιας 25β.Ηρθε στο σαλονι και μου τον επιασε κανονικα και παλι μ αποτελεσμα να μου τον σηκωσει κριτηριο σημαντικο για να περασω μεσα πραγμα που εκανα.Τη ρωταω πρωτα,ενταξει να μπω αλλα θα περασουμε καλα μεσα,ναι μου λεει.Το σκηνικο το ειχα ηδη φτιαξει στο μυαλο μου και περιελαμβανε χαμουρεμα στα ορθια,τσιμπουκι στα ορθια και πισωκολλητο στα ορθια στον καθρεφτη,με μια λεξη όλα στα ορθια.Μπαινοντας μεσα και βγαζοντας το κυλοτακι παω να της βγαλω το σουτιεν και μου λεει αυτό δεν το βγαζω.Τι δεν το βγαζεις της λεω,όπως εισαι φυγε.Καλα μου λεει θα το κατεβασω λιγο..αστο της λεω μπορεις να φυγεις.Παρολο που στο τελος μου ειπε ότι θα το κατεβασει ολο τελικα δεν ενεδωσα.
:thumbsup:
Ακριβώς με αυτόν τον τρόπο πρέπει να πράττουμε.

Συμπληρωματικά για τώρα:
Σκοτεινό παραπέτασμα (Αλκαμένους 117)-Μαρία.Ξανθιά χαριτωμένη, ολίγον ευτραφής (όσο πατάει η γάτα   :grin:).Ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό.25 ευρώ.
 

Επισκέπτης
Ρεμούνδου 21 ισόγειο (ανακαινισμένο)-Αδιάφορη ευτραφέστατη μελαγχροινή.Μάλλον η πρωϊνή που ανάφερει ο xilnik.Τα βασικά.Ένας Πακιστανός με χειμωνιάτικη μπλούζα-μπουφάν και σαγιονάρες χωρίς κάλτσες μπήκε, η υπηρέτρια τον είδε και τον άφησε να περιμένει στο σαλόνι.

Ρε παιδια η παντοφλα στους Πακηδες δε σημαινει ουτε φτωχεια ουτε βρωμα. Αυτοι δεν μπορουν να βαλουν κλειστο παπουτσι, στη χωρα τους κανει ζεστη και εχουν συνηθισει να φορανε παντοφλα χειμωνα - καλοκαιρι. Ειναι καθαρα θεμα συνηθειας!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ναι, και η μαύρη από τη βρώμα κάλτσα κάτω από την παντόφλα θέμα συνήθειας είναι
 

Επισκέπτης
Οχι, Σταμ, και ναναι εγω λεω μην κωλωνουμε,αμα πεις καλω το 100 χεζονται ολοι,γιατι α) το 99 0/0 δεν εχει  αδεια για μπουρδελο, β) το 95 ο/ο απο τις κοπελλες δεν εχει  αδεια ιεροδουλης,οποτε αν ερθει  η  αστυνομια την εβαψαν,και το  ξερουν.Ασε που  αν την πιασουν θα την πανε και καροτσακι για  τη χωρα της απο οπου δε θα μπορει να ξαναμπει Ελλαδα με τιποτα...

Οχι και 95%, τα παραλες! Περιπου οι μισες εχουν αδειες και επισης οι Ρουμανες και οι Βουλγαρες εχουν δικαιωμα παραμονης και εργασιας στην Ελλαδα γιατι ειναι απο χωρες της ΕΕ.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πέθανα κ με τα δύο ποστ του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
εχτες σε απογευματινη τσαρκα που εκανα πρωτα σε μεταξι και μετα σε φυλης γινοταν του κουτρουλι ο γαμος. τετοιο κοσμο δεν ειχα ξαναδει ποτε. τιγκα ολα τα σπιτια. αφου στα περισσοτερα ανοιγα την πορτα και εφευγα στο καπακι....
τι εγινε εχτες ειχαν εκπτωσεις !!!!!!λογο εορτων
Φυλής 69 κάτω-Άννα η Ρουμάνα τέως γυρολόγος.Από το 69άνω, 86κάτω, Αχαρνών 106 και αλλού.
κριμα που δουλευε σε αυτα το σπιτι εχτες και δεν μπηκα και....
εκανα μια βολτα απο 69 ανω μπας και ειχε καμια αλλαγη βαρδια κατα τυχη αλλα μολις ειδα οτι ηταν η χριστινα εφυγα....που να φανταστω....
αραγε δουλευει εκει τα απογευματα η αναπληρωνει τιποτα χριστουγεννιατικες αδειες ?
 

Επισκέπτης
Ενα εχω να πω για τους μεταναστες απο τη σκοπια του μπουρδελιαρη:

Πρεπει να τους αποδεχτουμε σαν ισοτιμους γαμιαδες. Εφοσον μπορουν και ξοδευουν τα ιδια με εμας για να γαμησουν δεν μπορει να ειναι κατωτεροι μας.

Αν ειστε μπουρδελιαρηδες πρεπει να καταπολεμησετε στο μυαλο σας το ρατσισμο, διαφορετικα ποτε δεν θα νιωσετε ανετα στο περιβαλλον του μπουρδελου και ποτε δεν θα ευχαριστηθειτε το γαμησι εκει.

Το μπουρδελο ειναι σαν το στρατο. Αποδεχεσαι το γεγονος οτι δεν εισαι μονος σου και οτι δεν ειναι σαν το σπιτι σου, ειναι ο μονος τροπος για να περασεις καλα.

Αν δεν μπορεις να καταπολεμησεις μεσα σου τη σιχαμαρα και το ρατσισμο, τοτε δεν εισαι για μπουρδελο. Καλυτερα κατσε σπιτι σου και τραβα μαλακια.

Αυτα τα λιγα απο εναν εμπειρο και συνειδητοποιημενο μπουρδελιαρη γαμια.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα και με αφορμη τη χτεσινη συζητηση για την αλινα και το γεγονος οτι της ζητησα να φυγει απο το δωματιο πηγα σε δικηγορο και του εξεθεσα το περιστατικο οπως το περιεγραψα χτες στην ημερησια ενημερωση.Καταρχην απ οτι μου ειπε μπορουμε να κανουμε μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση γιατι μου τον επιασε στο σαλονι.Στη παρατηρηση μου οτι μου προκαλεσε και στυση κατα το αγγιγμα και χαιδεμα των γεννητικων οργανων μπορουμε να επικαλεστουμε και διανοητικη συγχυση δηλ οτι δε μπορουσα να ενεργησω λογικα αλλα παρορμητικα.Του τονισα επισης οτι στη φωκαιας 25 που επισης δουλευει την εχω δει επανελημμενως μονο με το κυλοτακι και γυμνο το σουβλερο της στηθος,επομενως δε δικαιολογειται να μη μου βγαζει το σουτιεν.Αυτο μου τονισε αν παμε στο δικαστηριο θα ειναι το τεκμηριο Β(απο τα βυζια) και εχω πολλες πιθανοτητες να κερδισω την υποθεση
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Σημερα και με αφορμη τη χτεσινη συζητηση για την αλινα και το γεγονος οτι της ζητησα να φυγει απο το δωματιο πηγα σε δικηγορο και του εξεθεσα το περιστατικο οπως το περιεγραψα χτες στην ημερησια ενημερωση.Καταρχην απ οτι μου ειπε μπορουμε να κανουμε μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση γιατι μου τον επιασε στο σαλονι.Στη παρατηρηση μου οτι μου προκαλεσε και στυση κατα το αγγιγμα και χαιδεμα των γεννητικων οργανων μπορουμε να επικαλεστουμε και διανοητικη συγχυση δηλ οτι δε μπορουσα να ενεργησω λογικα αλλα παρορμητικα.Του τονισα επισης οτι στη φωκαιας 25 που επισης δουλευει την εχω δει επανελημμενως μονο με το κυλοτακι και γυμνο το σουβλερο της στηθος,επομενως δε δικαιολογειται να μη μου βγαζει το σουτιεν.Αυτο μου τονισε αν παμε στο δικαστηριο θα ειναι το τεκμηριο Β(απο τα βυζια) και εχω πολλες πιθανοτητες να κερδισω την υποθεση

Εισαι ΘΕΟΣ! :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εκτακτη περασαδα πριν λιγο  απο αγαθουπολεως54 μορτες

ο αντισθενης εχει λαθος καταχωρηση στον καταλογο το διπλανο εχει ανοιξει

το βανεσσοσπιτο ..

ανακαινισμενο και φρεκοσβαμμενο πρασινο νομιζω για μας τα βαζελια  :2funny:... τα δωματια στην ιδια καλη κατασταση
με αυτα που ξερατε και ξεραμε στο παρελθον... στο σαλονι μεγαλη φλατ οθονη που
παιζει τσοντας καλης ποιοτητας αμερικανικη

η κορασιδα ειναι μια μετριου αναστηματος με 2αρακι βυζι στητο φανηκε...
με μεγαλυτερη περιφερεια και μικροτερους ωμους φακμμπλε πιπινι κοκκινομαλλα  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
και φανηκε σχετικα αβγαλτη.... τα βασικα απο προγραμμα

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ενα εχω να πω για τους μεταναστες απο τη σκοπια του μπουρδελιαρη:

Πρεπει να τους αποδεχτουμε σαν ισοτιμους γαμιαδες. Εφοσον μπορουν και ξοδευουν τα ιδια με εμας για να γαμησουν δεν μπορει να ειναι κατωτεροι μας.

Αν ειστε μπουρδελιαρηδες πρεπει να καταπολεμησετε στο μυαλο σας το ρατσισμο, διαφορετικα ποτε δεν θα νιωσετε ανετα στο περιβαλλον του μπουρδελου και ποτε δεν θα ευχαριστηθειτε το γαμησι εκει.

Το μπουρδελο ειναι σαν το στρατο. Αποδεχεσαι το γεγονος οτι δεν εισαι μονος σου και οτι δεν ειναι σαν το σπιτι σου, ειναι ο μονος τροπος για να περασεις καλα.

Αν δεν μπορεις να καταπολεμησεις μεσα σου τη σιχαμαρα και το ρατσισμο, τοτε δεν εισαι για μπουρδελο. Καλυτερα κατσε σπιτι σου και τραβα μαλακια.

Αυτα τα λιγα απο εναν εμπειρο και συνειδητοποιημενο μπουρδελιαρη γαμια.

Αγαπητέ picker,

Σόρρυ, αλλά μας έχεις πρήξει τα ούμπαλα με τους φίλους σου τους Αλλοδαπούς.
Μπας και είσαι ο Βαλανιάτος ???

Έλεος ρε φίλε, ξεκόλλα!

Αν θες να επιχειρηματολογήσεις περί Πακιστάν + Μπουρδέλα = L.F.E. άνοιξε καινούργιο θέμα & γράψε σε αυτό.
Εμείς δεν γουστάρουμε βρομιάρηδες Αλλοδαπούς, που να χτυπιέσαι κάτω.

Γι'αυτούς, μπορεί να είναι συνήθεια η παντόφλα, αλλά όταν όλοι οι δρόμοι είναι μέσα στα σκουπίδια λόγω απεργίας, να έχει νερά/ούρα/σπέρματα (και δεν ξέρω εγώ τι άλλο) παντού και αυτοί να πατάνε εκεί μέσα και να στα φέρνουν στο κρεβάτι που θα ξαπλώσεις εσύ, εγώ, η κοπέλα, εεεεεεεεεε, δεν το θεωρώ "συνήθεια", αλλά μπίχλα και επικίνδυνο! Επίσης, αυτοί μπορεί να έχουν αναπτύξει ανοσία (αν και αμφιβάλω λόγω μεγάλης θνησιμότητας τους σε μικρή σχετικά ηλικία), εμείς όμως τί φταίμε ?

Για σύνελθε λίγο και τους υποστηρικτικούς διθυράμβους σε άλλο thread, σε παρακαλώ.
Εδώ είναι για καθαρούς γαμιάδες και όχι να Δικηγόρους από το Ελληνικό Παρατηρητήριο των Συμφωνιών του Ελσίνκι.

Καλές Γιορτές σε όλους.
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
χρόνια πολλά σε όλους,ήθελα να ρωτήσω αν η βίκυ η νταρντανα απο φυλης 71α δουλεύει ακόμα εκεί ή αν έχει θεαθή σε καποιον άλλο οίκο!επίσης μακριά απο τη σούζυ στο φυλης 66,θα κλάψετε τα λεφτά σας και θα σπάσετε και τα νευρα σας με την παλιοπατσαβουρα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom