Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 432 άτομα (30 μέλη και 402 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Για το καστανόξανθο στη Ρεμούνδου έχουμε καμιά νέα ενημέρωση πως είναι μέσα; Ξέρει κανείς που τη πήρε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιο παρακμιακή απο το ξανθο πρεζακι που ειχα γαμησει πριν λιγους μηνες στο φυλης 40, δύσκολο να ειναι  :grin: :grin:

Θα επισκεφτω παντως συντομα, για αυτοψία  :boobies: :boobies:

πρεζοσπιτο τυπε  :2funny:

ως τωρα εχουμε το πιπινοσπιτο του 54
και το πρεζοσπιτο του 40
α! και τα μιλφοσπιτα της Διδυμου...

αντε να κανουμε αρχειοθετηση σιγα σιγα  :boobies:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πιο παρακμιακή απο το ξανθο πρεζακι που ειχα γαμησει πριν λιγους μηνες στο φυλης 40, δύσκολο να ειναι  :grin: :grin:

Θα επισκεφτω παντως συντομα, για αυτοψία  :boobies: :boobies:
Aν λες για την Νάταλυ που εξαφανίστηκε είναι το ίδιο ακριβώς παρακμιακή φίλε μου!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Aν λες για την Νάταλυ που εξαφανίστηκε είναι το ίδιο ακριβώς παρακμιακή φίλε μου!

πες του τα τυπε
γιατι μας εχει περασει για καλομαθημενους  :2funny:
ειπαμε... η τυπισσα ηταν περιεργη.

Γιατι δεν μας εμπιστευεται?  :grin:
 

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
σας χαιρετώ όλους και χρονια πολλά!παιδιά πρώτη φορα γράφω εδώ και θέλω μια βοήθεια.ψάχνω μια κοπέλα που δούλευε πρώτα φώκαιας27 και μετά Ιάσωνος 44,μαριάννα αν θυμάμαι καλά από ρουμανια.πείτε με ανώμαλο αλλα μου έχει κολλήσει η συγκεκριμένη.οποιος ξέρει κάτι ας μου απαντήσει,ευχαριστώ!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Aν λες για την Νάταλυ που εξαφανίστηκε είναι το ίδιο ακριβώς παρακμιακή φίλε μου!
Με καβλώσατε μεσημεριάτικα  :cum: :cum: :cum:
Δεν υπαρχει περιπτωση να μην παω  :grin:

Κατι άλλο, επειδη εχω δει σε ενημερωσεις ότι παιζει παρτουζιτσα (2 κοπελες μαζι) στο μετάξι, ξερει κανεις να μου πει από πρόσφατη τσαρκα σε ποια μαγαζια παιζει σε απογευματινή βαρδια?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Με καβλώσατε μεσημεριάτικα  :cum: :cum: :cum:
Δεν υπαρχει περιπτωση να μην παω  :grin:

Κατι άλλο, επειδη εχω δει σε ενημερωσεις ότι παιζει παρτουζιτσα (2 κοπελες μαζι) στο μετάξι, ξερει κανεις να μου πει από πρόσφατη τσαρκα σε ποια μαγαζια παιζει σε απογευματινή βαρδια?
Δοκίμασε και στα τρία στην Ιάσωνος 46,στο Ιάσωνος 44,καθώς και Κολωνού 27 ισόγειο και όροφος.Κάποιο σίγουρα θα έχει 2 κοπέλες.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μετά τα μεσάνυχτα στο Φώκαιας 25 είχε δύο καβλοράπανα (εμφανισιακά).Στο κάτω είχε την Νάντια-"Πολωνέζα" και στο άνω την Τζούλια, έτερη "Πολωνέζα".Έχουν κριτικές.
Η Ναντια ειναι καλη!
Για την τζουλια ουτε καν απ' εξω παιδια! Μην το σκεφτειτε.
Περισσοτερα δειτε αν θελετε στις κριτικες μου και για τις 2.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη τωρα στη φυλης
54 β ντενισα
66α η τσεχα σουζι
66β η μινιον κατερινα
80 μαρια η ξανθια από το 67 με πρωκτικο
84β η μινιον μαρια που ειδα χτες,νανοπουτανο μελαγχροινο
86α ξενια
86β ένα μελαγχροινο κοντοπουτανο με χαρακτηριστικα προσωπου ομοια με της ξενιας ,μελαγχροινο αλλα πιο δεμενο μυικα
59 κατω η γνωστη σαμπρινα,δεν παιρνει ξενους ειπε
65α μια γλυκια μελαγχροινη κοπελα κανονικου αναστηματος
65β νελι
71α μπαρμπαρα
Διδυμου 8α η ιδια μαρια από φωκαιας 22 παλαιοτερα που ειδα χτες
Φωκαιας
25α ελπιδα,ξανθια πολωνεζα με tattoo στη μεση,ενδιαφερουσα και σεξι,δε νομιζω όμως να το χει
19 μαρια,ένα ισχνο εξαιρετικα λεπτο μελαγχροινο κοντοπουτανο,τελος
25β,δυο κοπελες,η τζουλια ψιλη ξανθια ωραιο κορμι,δουλευε στη κασσανδρας σε στουντιο  και η αλινα του duroladers,και οι δυο μου τον πιασανε δυο φορες που πηγα,πρωτα η μια και μετα η άλλη,ερεθισμα στ οποιο συνηθως δεν αντιστεκομαι όταν το μωρο είναι ωραιο.Ετσι πηρα τη τζουλια που μου τον επιασε πρωτη,κανει και ακαποτο που δεν προτιμησα.Τη πηρα μονο πισωκολλητα όταν καταλαβαινω ότι η κοπελα παει να κοροιδεψει και αρκετα αγρια.Ακολουθει κριτικη ,δεν συνισταται παντως από μενα,συμφωνω με τον lex



 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Επισκεψη τωρα στη φυλης
54 β ντενισα
66α η τσεχα σουζι
66β η μινιον κατερινα
80 μαρια η ξανθια από το 67 με πρωκτικο
84β η μινιον μαρια που ειδα χτες,νανοπουτανο μελαγχροινο
86α ξενια
86β ένα μελαγχροινο κοντοπουτανο με χαρακτηριστικα προσωπου ομοια με της ξενιας ,μελαγχροινο αλλα πιο δεμενο μυικα
59 κατω η γνωστη σαμπρινα,δεν παιρνει ξενους ειπε
65α μια γλυκια μελαγχροινη κοπελα κανονικου αναστηματος
65β νελι
71α μπαρμπαρα
Διδυμου 8α η ιδια μαρια από φωκαιας 22 παλαιοτερα που ειδα χτες
Φωκαιας
25α ελπιδα,ξανθια πολωνεζα με tattoo στη μεση,ενδιαφερουσα και σεξι,δε νομιζω όμως να το χει
19 μαρια,ένα ισχνο εξαιρετικα λεπτο μελαγχροινο κοντοπουτανο,τελος
25β,δυο κοπελες,η τζουλια ψιλη ξανθια ωραιο κορμι,δουλευε στη κασσανδρας σε στουντιο  και η αλινα του duroladers,και οι δυο μου τον πιασανε δυο φορες που πηγα,πρωτα η μια και μετα η άλλη,ερεθισμα στ οποιο συνηθως δεν αντιστεκομαι όταν το μωρο είναι ωραιο.Ετσι πηρα τη τζουλια που μου τον επιασε πρωτη,κανει και ακαποτο που δεν προτιμησα.Τη πηρα μονο πισωκολλητα όταν καταλαβαινω ότι η κοπελα παει να κοροιδεψει και αρκετα αγρια.Ακολουθει κριτικη ,δεν συνισταται παντως από μενα,συμφωνω με τον lex
την τελευταια εβδομαδα στο 84 β επανω δουλευει μια αννα που εχω γραψει και κριτικη μηπως λες αυτη στο 86?μελαχρινη ,κανονικο υψος ωραιο προσωπο
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Χρονια πολλαααααααα καλα Χριστουγενααααααα σε ολουσσσσσσσ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Εχω ειδηση ΜΕΓΑΛΗ Μετα απο τοσο καιρο Ανοιξε ξανα      ΤΟ ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ 54 Α ΜΕ ανακαινησμενο χωρο και καινουργια κοριτσια με πολυ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ  ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕ ΜΗΝ ΑΡΓΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.................................. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Χρονια πολλαααααααα καλα Χριστουγενααααααα σε ολουσσσσσσσ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Εχω ειδηση ΜΕΓΑΛΗ Μετα απο τοσο καιρο Ανοιξε ξανα      ΤΟ ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ 54 Α ΜΕ ανακαινησμενο χωρο και καινουργια κοριτσια με πολυ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ  ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕ ΜΗΝ ΑΡΓΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.................................. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

τυπισσα το 54Α
ηταν διπλα απο το βΑΝΕΣΟΣΠΙΤΟ?

το 1ο καθως ανεβαινεις την αγαθουπολεως απο την αχαρνων στο αριστερο σου
χερι ειναι η το δευτερο αυτο που λες?
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
τυπισσα το 54Α
ηταν διπλα απο το βΑΝΕΣΟΣΠΙΤΟ?

το 1ο καθως ανεβαινεις την αγαθουπολεως απο την αχαρνων στο αριστερο σου
χερι ειναι η το δευτερο αυτο που λες?
Oπως ανεβαινεισ απο αχαρνων στο αριστερο σου χερι το δευτερο οπως κατεβαινεις απο πατησιων το πρωτο χαχαχαχαχαχα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
απιστευτο...
οι προσευχες μου εισακουστηκαν  :rockon: :rockon: :rockon:

ΞΑΝΑΟΙΞΕ Η ΤΙΜΗΜΕΝΗ ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ

ε ρε τι εχει να γινει  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

ΗΤΙΑ ΗΤΙΑΑΑΑΑΑ λουλουδιασμεεεεεενηηηηη

σας το ειχα πει τυποι  :cum: :cum:

ειχα ανεβασει και ψηφοφορια....

απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια

μα τις χιλιες πουτανες ξανανοιξε το στεκι μας  :pipa3: :pipa3:
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
απιστευτο...
οι προσευχες μου εισακουστηκαν  :rockon: :rockon: :rockon:

ΞΑΝΑΟΙΞΕ Η ΤΙΜΗΜΕΝΗ ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ

ε ρε τι εχει να γινει  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

ΗΤΙΑ ΗΤΙΑΑΑΑΑΑ λουλουδιασμεεεεεενηηηηη

σας το ειχα πει τυποι  :cum: :cum:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ μαρεσετεεεεε ενωμενοι παιδια και βουρρρρρρ για αγαθουπολεωςςςςςς μην καθοσαστε ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΧΑΧΑΧΑΧΑ μαρεσετεεεεε ενωμενοι παιδια και βουρρρρρρ για αγαθουπολεωςςςςςς μην καθοσαστε ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑ :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Θα περασουμε σιγουρα... μετα απο αυτο το νεο.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τα βεγγαλικα να χεις ετοιμα...
να κανουμε την νυχτα μερα

Π.Σ Κατι που ξεχασα να πω ... προχθες στο Τροφωνιου 11 πανω εκει που παιζει
η μιλφ προς γκιλφ αγαπη ειχανε και κουραμπιεδες με μελομακαρονα στο σαλονι για οποιον
ηθελε να φαει πριν τον ριξει  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom