Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (32 μέλη και 253 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεν ιπε κανεις επειδη ειναι μαυρος ινε και βρομιαρης μπορει να ειναι και λευκος και να ειναι βρομιαρης  παντος μια φορα μου ειχε τυχει ενας πακυστανος να μυρισει ολο το δωματιο  χαχα :2funny:
μηπως ειχε πλακωθει σε τιποτα παστουρμαδες; :2funny: :2funny:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σήμερα κατά τις 12 το πρωί στο Φυλής 67 ήταν ένα ξανθό όμορφο καυλάκι με παιχνιδιάρικη φωνή, με μικρό βυζάκι και ωραίο σωματάκι, ψηλή αν και φορούσε τεράστιο τακούνι, η οποία στο πρόγραμμα πρόσφερε και το κωλαράκι της!!!
έχει κανείς καμιά πληροφορία;
 

lospsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
σήμερα κατά τις 12 το πρωί στο Φυλής 67 ήταν ένα ξανθό όμορφο καυλάκι με παιχνιδιάρικη φωνή, με μικρό βυζάκι και ωραίο σωματάκι, ψηλή αν και φορούσε τεράστιο τακούνι, η οποία στο πρόγραμμα πρόσφερε και το κωλαράκι της!!!
έχει κανείς καμιά πληροφορία;

ειχε και ελευθερο στοματικο?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
δεν πρόσεξα, γιατί δεν το ζητάω. δεν θέλω να γίνω στρατηγός!!!
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως πρόσεξες ποια δούλευε στο 65 α και β.;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
στο 65Α δεν πήγα. στο Β ήταν ένα ξανθό ωραίο μουνί, Νέλλη νομίζω την είπε, με 69 στο πρόγραμμα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
σήμερα κατά τις 12 το πρωί στο Φυλής 67 ήταν ένα ξανθό όμορφο καυλάκι με παιχνιδιάρικη φωνή, με μικρό βυζάκι και ωραίο σωματάκι, ψηλή αν και φορούσε τεράστιο τακούνι, η οποία στο πρόγραμμα πρόσφερε και το κωλαράκι της!!!
έχει κανείς καμιά πληροφορία;

Συνήθως είναι η Μαρία η Ξινή.
Από τον "τίτλο" της, καταλαβαίνεις (ελπίζω).
:badair:

 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
το σπιτι στη τροφωνιου 13β ειναι μονιμα κλειστο εδω και καιρο ξερει κανεις τι εχει συμβει και ποτε θα ανοιξει?
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
στο 65Α δεν πήγα. στο Β ήταν ένα ξανθό ωραίο μουνί, Νέλλη νομίζω την είπε, με 69 στο πρόγραμμα.

Φιλαρακι αν ειχε tatoo πανω απο τον κωλο ηταν σιγουρα η Νελλυ.Αλλα δεν λεει ειναι παγος η γκομενα,να φανταστεις παλια οταν δουλευε στο Φυλης71κατω εδινε και κωλο,οταν πηγα στο 65Β που δουλευει τωρα και της ζητησα κωλαρακι μου ειπε οτι δεν δινει ποτε,αφου της λεω στο αλλο που ησουν εδινες,οχι μου λεει μαλλον με μπερδευεις με καποια αλλη μου λεει.Με αλλα λογια κανει την κινεζα το πουτανακι.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερινη ενημερωση απο φυλης
54α(πανω) λαρισα,γλυκο ξανθο πιπινι που πιστευω θ αρεσει στον boldemort αφου του αρεσε αυτό στο ρεμουνδου 21
66 το καινουργιο, η ντενισα του fojium μ ένα  μαυρο κοντο μινι φορεμα που αν το βλεπε  θ αναιρουσε σε δευτερολεπτα αυτά που ελεγε τη τελευταια φορα που την ειδε
66 κατερινακι το μινιον
84α μαρια ένα καινουργιο επισης μινιον μελαγχροινο κοριτσακι
84β τερεζα
86α αλινα,αυτή τη φορα εσπασε το παγο,ισως την επομενη φορα το επιχειρησω
86β ξενια
92 υπογειο χριστινα και ρωξανα
Μονης προδρομου 16β η μαρια η ξανθουλα,υπαρχει παλαιοτερη κριτικη μου,θετικη γι αυτή τη κοπελα
59 κατω αλεξανδρα
59 πανω η αννα απ το 54 όπως και χτες
65α η γλυκια κοντοπουτανη αννα που ειχα δει πριν αρκετες μερες
65β νελι
71α μπαρμπαρα
71β λουνα
134 τζεσικα,η γνωστη λεπτη ξανθια
134α αντζι,το γλυκο κοριτσι με τα ωραιο στηθος
134β αντζελα ξανθο γ διαλογης ανευ σημασιας
136 μιχαελα
Πιπινου 65 η τροφαντη αλινα
Καλυμνου
48 πανω η gilf ολγα από ρεμουνδου
48 κατω η μαργαριτα επιτελους για τους βυζολαγνους ηταν εκει,μελαγχροινο θωρηκτο
Μαγνησιας
1 αντινα
11 αλεξανδρα η βραζιλιανα,ότι πρεπει για τους λατρεις των μουλατων καπουλιων και καλη πρεπει να ειναι και μεσα απ ότι ακουγα,οι λατρεις των λατινων γυναικων ας τη προσεξουνε αυτή τη περιπτωση
Φωκαιας
25 κατω αννα,πολύ μετριο καινουργιο μελαγχροινο με ακαποτο και πρωκτικο στα extra
25 πανω,δεσποινα,νέο ψιλο λεπτο μελαγχροινο πιπινι με μαυρα μακρια μαλλια για τον farkeli ισως ενδεικνυται
19 φλωρα,(ας πουμε,ετσι ειπε η τσατσα) νεα αφιξη,ενδιαφερον πλασμα αλλα φοβισμενο και αβγαλτο,καστανο και ψιλο χωρις σεξι αποχρωσεις σαν παρουσια,τελος
Διδυμου
8 πανω,μαρια ,όχι με τα κοτσιδακια,ξανθο λεπτο ,θυμιζει μια μαρια από φωκαιας 22 που ηταν σταθερα εκει με μαυρα μαλλια
8β λιλιαν

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
xilnik

ειναι πιπινοπιστο το 54 κατω  :boobies: :boobies:
πρωι βραδυ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
19 φλωρα,(ας πουμε,ετσι ειπε η τσατσα) νεα αφιξη,ενδιαφερον πλασμα αλλα φοβισμενο και αβγαλτο,καστανο και ψιλο χωρις σεξι αποχρωσεις σαν παρουσια,τελος
Διδυμου
8 πανω,μαρια ,όχι με τα κοτσιδακια,ξανθο λεπτο ,θυμιζει μια μαρια από φωκαιας 22 που ηταν σταθερα εκει με μαυρα μαλλια
8β λιλιαν

Μας αρεσουν οι φοβισμενες και αβγαλτες  :boobies: :boobies: :boobies:
στο 8 κατω η Λιλιαν που λες ειχε μια κιτρινη στολη?
με κιλοτα και γαντακια στα χερια?
Λες να ηταν η χθεσινη που ειδα και εγω?
καλα τι διαολο μεσα σε ενα μηνα μεγαλωσε τοσο?  :sunglasses:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σύντομο πέρασμα απο πέριξ φυλής λίγο πριν το χριστουγενιάτικο ρεβεγιόν ψάχνοντας να βρω κάτι να εκτονώσει τις κάβλες μου.
Στο Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Βερόνικα.Στο 16Β ήταν η Νικολέτα απο Φυλής 40 μην παρασυρθήτε απο το πρόγραμμα που ανακοινώνει ακάποτο τελειωτικό και κωλαράκι γιατί η κοπέλα δεν τιμάει καθόλου τα λεφτά της.Μακρυά!!!Στο 16Γ η Σόνια απουσίαζε θα λείψει για 2 μήνες σύμφωνα με την τσατσά και στην θέση της ήταν η μιλφ Κατερίνα απο Μοιρών παλιά.Στο δωμάτιο δεν βιάζεται όπως διαπίστωσα.Παρότι ήθελα να την δοκιμάσω η περιέργεια μου να προχωρήσω και να δώ άλλες στάθηκε εμπόδιο και αυτή την φορά.Κάποια στιγμή ελπίζω να την δοκιμάσω.
Διδύμου 20 η Φωτεινή.Διδύμου 18 υπόγειο το μιλφ Αλιόνα απο το ισόγειο (άρα στο ισόγειο θα ήταν μάλλον η Ανδριάννα).Έμφανίστηκε με βελτιωμένο look απο την τελευταία φορά που την είδα και άρα σωστά είχα γράψει στην κριτική μου οτι χρήζει βελτίωσης.Είχε μακριά ξανθά μαλλιά (extensions) πιασμένα κοτσίδα και μου άρεσε αρκετά.
Στο Διδύμου 16Α ήταν μια καινούρια νεαρή σε ηλικία η Σόνια κανονικών κιλών,καστανόξανθη με κοντά σγουρά μαλλιά,απλώς όμορφη.
Διδυμου 27 ισόγειο μία καινούρια η Βασιλική με ακάποτο τελειωτικό η οποία είναι νεαρή άσχημη και με μπόλικη κυταρίτιδα.Στον όροφο η Μόνικα με ακάποτη πίπα.
Τέλος σταμάτησα στο Φυλής 40 σε ένα καινούριο cult πορνίδιο το οποίο συνιστώ μόνο σε όσους αρέσκονται σε παρακμιακές καταστάσεις.Είναι η Βάσω Ρουμάνα,πολύ αδύνατη,κανονικού αναστήματος,μαλλιά μαύρα πιασμένα κοτσίδα και πρόσωπο παρακμιακό χωρίς να το χαρακτηρίσω εντελώς άσχημο.Το κορίτσι αυτό τα κάνει όλα.
Θα ανεβάσο κριτική εντός ολίγου.Καλά Χριστούγεννα!!
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
χθες αργα γυρω στις 3 το πρωι .... περασα απο 6-7 σπιτακια στη φυλης , ειλικρινα δεν συγκρατησα ουτε μια .... χαλια ολες. εφυγα χωρις δοκιμη....

ρε καμια καλη για τους μεταμεσονυχτιους θα βρουμε; ; ; ; ; ; ; ;
 

Επισκέπτης
ρε καμια καλη για τους μεταμεσονυχτιους θα βρουμε; ; ; ; ; ; ; ;
Μετά τα μεσάνυχτα στο Φώκαιας 25 είχε δύο καβλοράπανα (εμφανισιακά).Στο κάτω είχε την Νάντια-"Πολωνέζα" και στο άνω την Τζούλια, έτερη "Πολωνέζα".Έχουν κριτικές.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
μπραβο ρε τζοκερΧΧΧ αν και θα προσπαθησω να αποφυγω φυλης-φωκαιας αυτες τις μερες γιατι γινεται πανικος
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τέλος σταμάτησα στο Φυλής 40 σε ένα καινούριο cult πορνίδιο το οποίο συνιστώ μόνο σε όσους αρέσκονται σε παρακμιακές καταστάσεις.Είναι η Βάσω Ρουμάνα,πολύ αδύνατη,κανονικού αναστήματος,μαλλιά μαύρα πιασμένα κοτσίδα και πρόσωπο παρακμιακό χωρίς να το χαρακτηρίσω εντελώς άσχημο.Το κορίτσι αυτό τα κάνει όλα.
Θα ανεβάσο κριτική εντός ολίγου.Καλά Χριστούγεννα!!

Πρεπει να εισαι μεγαλος κασκαντερ για να μπηκες
στο πρεζακι του 40  :grin:
Εγω που την ειδα προχθες το βραδυ... δεν ηταν ενταξει.
Σιγουρα παρακμιακη κατασταση οπως το λες τυπε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πρεπει να εισαι μεγαλος κασκαντερ για να μπηκες
στο πρεζακι του 40  :grin:
Εγω που την ειδα προχθες το βραδυ... δεν ηταν ενταξει.
Σιγουρα παρακμιακη κατασταση οπως το λες τυπε.
Πιο παρακμιακή απο το ξανθο πρεζακι που ειχα γαμησει πριν λιγους μηνες στο φυλης 40, δύσκολο να ειναι  :grin: :grin:

Θα επισκεφτω παντως συντομα, για αυτοψία  :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom