Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 357 άτομα (39 μέλη και 318 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Παντως οι πακιστανοι πρεπει να οργανωθηκαν,γιατι βγηκαν απο ενα σπιτακι 7-8 ατομα μαζι και μπαινανε και στ αλλα ολοι μαζι!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Παντως οι πακιστανοι πρεπει να οργανωθηκαν,γιατι βγηκαν απο ενα σπιτακι 7-8 ατομα μαζι και μπαινανε και στ αλλα ολοι μαζι!
Παντού είναι χάλια...παραγίναμε..
Το θέμα είναι να βρίσκετε καλά τεμάχια για πιτσίλισμα..χεχεχε...
happy-102.gif
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το επιπεδο για μενα εχει πεσει με τα ακαποτα που βαζουν το κοσμο σε κινδυνο..Αυτο βεβαια ειναι προσοπικη μου αποψη.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το επιπεδο για μενα εχει πεσει με τα ακαποτα που βαζουν το κοσμο σε κινδυνο..Αυτο βεβαια ειναι προσοπικη μου αποψη.
Δεν φταίνε αυτές..εσείς να έχετε το νου σας..
Ευαισθητοποιηθείτε γιατί είναι πολύ σοβαρό αυτό..
Δεν αξίζει να βάλετε σε κίνδυνο την υγεία σας για λίγα λεπτά κάβλας..
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Επισκεψη πριν απο λιγο στη Φυλης.Πραγματικα το επιπεδο εχει πεσει πολυ.Κοσμος ελαχιστος κυριως πακιστανοι,μαλιστα μπαινω στο 59 και μου λεει η τσατσσα=επιτελους ενας ντοπιος :cheesy:..Παντως ολα τα λεφτα ηταν στο σπιτακι της Καλυμνου,οπου πηγα να δω τη Βαλερια.Βγαινει ο τσατσος να μου παρουσιασει τη μεγαλοκοπελα και μου γυριζει πλατη και αρχιζει να βαραει λαγνα τα κολομερια του. :2funny: :2funny: :2funny:

Κάνει το sex show το οποίο δεν προσφέρει η Βαλέρια :2funny: :2funny: Φορούσε καπελάκι;
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα και καποιοι απο εμας το περναμε στα ψηλα..Μαλιστα ειχα μπει σε ενα σπιτακι,μου αρεσε η κοπελα(εκανε ακαποτο) και δεν περασα.μου λεει η τσατσα γιατι δεν περναω,της λεω το λογο και μου λεει=εε αφου το θελουν και αρεσει σε ολους!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα και καποιοι απο εμας το περναμε στα ψηλα..Μαλιστα ειχα μπει σε ενα σπιτακι,μου αρεσε η κοπελα(εκανε ακαποτο) και δεν περασα.μου λεει η τσατσα γιατι δεν περναω,της λεω το λογο και μου λεει=εε αφου το θελουν και αρεσει σε ολους!!
Και να κάνει ακάπωτο η κοπέλα..και θες να περάσεις..εσύ θα ζητήσεις προφυλακτικό..
Δεν νομίζω να πει όχι..
Η διαδικασία να προσέχεις να είναι ασφαλής...
Ε ρε γαμώτι μου..
Το γαμήσι τελικά κατάντησε βίντεο-γκέιμ..
Ετσι και σε φάει..χάνεις κανονάκι..τσ τσ τσ...!!!!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Και να κάνει ακάπωτο η κοπέλα..και θες να περάσεις..εσύ θα ζητήσεις προφυλακτικό..
Δεν νομίζω να πει όχι..
Η διαδικασία να προσέχεις να είναι ασφαλής...
Ε ρε γαμώτι μου..
Το γαμήσι τελικά κατάντησε βίντεο-γκέιμ..
Ετσι και σε φάει..χάνεις κανονάκι..τσ τσ τσ...!!!!
[/quo Σιγουρα αυτο θα εκανα,θα εβαζα καπελο.Απλα στη σκεψη και μονο οτι εργαζεται αντιεπαγγελματικα ξενερωνω.
 

Επισκέπτης
Συμφωνω για το θεμα με τα ακαποτα, ειναι η μεγαλυτερη μαλακια. Ξερω κοπελες που τις παραμεριζουν απο τα σπιτια γιατι δεν δεχονται να κανουν ακαποτα τσιμπουκια και να δινουν κωλο. Στην καλυτερη περιπτωση τις βαζουν πρωινη βαρδια που δεν εχει τοση δουλεια.

Το Μεταξουργειο εχει διατηρησει ενα καλυτερο επιπεδο προστασιας στο σεξ καθως εκει ειναι σχετικα λιγες οι κοπελες που τα κανουν αυτα. Παντως ας μη γελιομαστε, στο Μεταξι βλεπεις πολυ περισσοτερους μαυριδερους συναγωνιστες απο ο,τι στη Φυλης, αυτη η διαφορα των 5 ευρω λειτουργει αποτρεπτικα για τους περισσοτερους Ασιατες μεταναστες.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Πειτε με κομπλεξικο,εγω θελω να πιστευω και να εχω στο μυαλο μου,οτι η κοπελα ειναι υγιης.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Συμφωνω για το θεμα με τα ακαποτα, ειναι η μεγαλυτερη μαλακια. Ξερω κοπελες που τις παραμεριζουν απο τα σπιτια γιατι δεν δεχονται να κανουν ακαποτα τσιμπουκια και να δινουν κωλο. Στην καλυτερη περιπτωση τις βαζουν πρωινη βαρδια που δεν εχει τοση δουλεια.

Το Μεταξουργειο εχει διατηρησει ενα καλυτερο επιπεδο προστασιας στο σεξ καθως εκει ειναι σχετικα λιγες οι κοπελες που τα κανουν αυτα. Παντως ας μη γελιομαστε, στο Μεταξι βλεπεις πολυ περισσοτερους μαυριδερους συναγωνιστες απο ο,τι στη Φυλης, αυτη η διαφορα των 5 ευρω λειτουργει αποτρεπτικα για τους περισσοτερους Ασιατες μεταναστες.
Ναι συμφωνώ..
Το τάληρο είναι μεγάλη διαφορά γι'αυτούς και σαφώς στο μετάξυ έχει περισσότερη κίνηση από δαύτους..
Έτσι όμως όπως πάει με την κρίση..βλέπω σιγά-σιγά και σταδιακά να πέφτει και η Φυλής στα 15..
Βέβαια για μένα καλό θα είναι να μην πέσει και να υπάρχει παντού μία "τιμή"όπως ήταν παλιά..
Είναι ξεφτίλα τώρα τα 15 ευρώ..και μαλακία μεγάλη να συναντάς την ίδια γυναίκα στο μετάξυ με 15..και στη Φυλής με 20..
Παρ' όλα αυτά..η μαυρίλα γενικά στην Αθήνα έχει γίνει τόσο πολύ..που είναι ανέφικτο να τους περιορίσεις σε μία μεριά..
Γι'αυτό..και το φαινόμενο το ότι έχουν περιορίσει πολύ τις τσάρκες τους τα ελληνάκια...
 

Επισκέπτης
Ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα και καποιοι απο εμας το περναμε στα ψηλα..Μαλιστα ειχα μπει σε ενα σπιτακι,μου αρεσε η κοπελα(εκανε ακαποτο) και δεν περασα.μου λεει η τσατσα γιατι δεν περναω,της λεω το λογο και μου λεει=εε αφου το θελουν και αρεσει σε ολους!!

Παντα ρωταω ψαρωτικα αν η κοπελα κανει ακαποτο τσιμπουκι και πρωκτικο σεξ. Οι τσατσαδες ομως νομιζουν οτι εγω τα γουσταρω αυτα και αν η κοπελα δεν τα κανει προσπαθουν να βρουν δικαιολογιες οπως "η κοπελα ειναι μικρη ακομα" κτλ. Εγω βεβαια τις αφηνω αναυδες οταν τους λεω "οκ, αφου δεν τα κανει αυτα θα περασω"!  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ναι συμφωνώ..
Το τάληρο είναι μεγάλη διαφορά γι'αυτούς και σαφώς στο μετάξυ έχει περισσότερη κίνηση από δαύτους..
Έτσι όμως όπως πάει με την κρίση..βλέπω σιγά-σιγά και σταδιακά να πέφτει και η Φυλής στα 15..
Βέβαια για μένα καλό θα είναι να μην πέσει και να υπάρχει παντού μία "τιμή"όπως ήταν παλιά..
Είναι ξεφτίλα τώρα τα 15 ευρώ..και μαλακία μεγάλη να συναντάς την ίδια γυναίκα στο μετάξυ με 15..και στη Φυλής με 20..
Παρ' όλα αυτά..η μαυρίλα γενικά στην Αθήνα έχει γίνει τόσο πολύ..που είναι ανέφικτο να τους περιορίσεις σε μία μεριά..
Γι'αυτό..και το φαινόμενο το ότι έχουν περιορίσει πολύ τις τσάρκες τους τα ελληνάκια...

Το βλεπω κι εγω αρκετα πιθανο να αρχισει και η Φυλης να κατεβαινει στα 15. Παντως διαφωνω οτι οι Ελληνες εχουν κοψει τις τσαρκες τους λογω των Πακιστανων, πιστευω οτι Ελληνες και Πακιστανοι εχουν περιορισει τις τσαρκες τους λογω της γενικης κρισης!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παρ' όλα αυτά..η μαυρίλα γενικά στην Αθήνα έχει γίνει τόσο πολύ..που είναι ανέφικτο να τους περιορίσεις σε μία μεριά..
Γι'αυτό..και το φαινόμενο το ότι έχουν περιορίσει πολύ τις τσάρκες τους τα ελληνάκια...

Και γω θα τις ειχα περιορισει - κοψει ετσι οπως τα ακουω
με τσατσα στην Θεσσαλονικη που μιλησα μου ειπε οτι δουλευε παλια φυλης και εφυγε για επαρχια
< παραβρωμησε η Αθηνα , δε μπορουσα αλλο > ειπε εψανχα για επαρχια και βρεθηκα εδω κατα τυχη μου ειπε

Εδω οι τσατσαδες εφυγαν , δε θα κοψουν τα ελληνακια ... που εχουν και ευαισθητη μυτουλα τα χρυσα μου  :cheesy:



ΥΓ
Μηπως σπαμαρουμε σε λαθος θεμα ?  :think: καποιοι μαλλον προσπαθουν να ενημερωθουν για το ποιες τανες εφημερευουν και οχι για το ποσοι πακηδες κυκλοφορουν
παμε καπου αλλου ?  :think: πρεπει αν υπαρχει αναλογο θεμα καπου ...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το βλεπω κι εγω αρκετα πιθανο να αρχισει και η Φυλης να κατεβαινει στα 15. Παντως διαφωνω οτι οι Ελληνες εχουν κοψει τις τσαρκες τους λογω των Πακιστανων, πιστευω οτι Ελληνες και Πακιστανοι εχουν περιορισει τις τσαρκες τους λογω της γενικης κρισης!
Σωστος!!Ειναι περισσοτερο ,οικονομικο το θεμα.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το βλεπω κι εγω αρκετα πιθανο να αρχισει και η Φυλης να κατεβαινει στα 15. Παντως διαφωνω οτι οι Ελληνες εχουν κοψει τις τσαρκες τους λογω των Πακιστανων, πιστευω οτι Ελληνες και Πακιστανοι εχουν περιορισει τις τσαρκες τους λογω της γενικης κρισης!
Οκέικ φταίει και η κρίση..
Αν είναι όμως για να πας να γαμήσεις να σου δένεται η γλώσσα γραβάτα από το περπάτημα και μετά να μην μπορείς να ζμπρώξεις στο ντέλο..τί να το κάνεις?
Γιατί?
Γιατί για να πας χρειάζονται οι ακόλουθες προϋποθέσεις..
1) Να είσαι με παρέα γιατί κινδυνεύεις από ληστεία..ειδικά το βράδυ
2) Πάλι να είσαι με παρέα όταν έρχεσαι με αυτοκίνητο γιατί και την ημέρα
  ακόμα τα σπάνε..(ο ένας έξω στο αμάξι..ο άλλος μέσα να ζμπρώχνει)
3) Να διαθέτεις μηχανάκι κι αυτό να είναι ρετάλι για να μην έχεις φόβο
  να στο φάνε..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αν προσθεσω και το χρονικο περιθωριο που παιζει να ειναι στο 5 λεπτο... πραγματικα απορω πως γαμανε οι συναγωνιστες εκει  :think: :think: :think:
αληθεια απορω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom