Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 569 άτομα (38 μέλη και 531 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Παντα ρωταω ψαρωτικα αν η κοπελα κανει ακαποτο τσιμπουκι και πρωκτικο σεξ. Οι τσατσαδες ομως νομιζουν οτι εγω τα γουσταρω αυτα και αν η κοπελα δεν τα κανει προσπαθουν να βρουν δικαιολογιες οπως "η κοπελα ειναι μικρη ακομα" κτλ. Εγω βεβαια τις αφηνω αναυδες οταν τους λεω "οκ, αφου δεν τα κανει αυτα θα περασω"!  :sunglasses:


αδερφε το ιδιο κολιμα τραβαμε. και να γουσταρω αμα ακουσα ακα πρωκτικο κλπ  μετα μου τα σκαει σαν απελπισμενη, σαν σαπακι, ή τεσπα κατι τετοιο
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Οκέικ φταίει και η κρίση..
Αν είναι όμως για να πας να γαμήσεις να σου δένεται η γλώσσα γραβάτα από το περπάτημα και μετά να μην μπορείς να ζμπρώξεις στο ντέλο..τί να το κάνεις?
Γιατί?
Γιατί για να πας χρειάζονται οι ακόλουθες προϋποθέσεις..
1) Να είσαι με παρέα γιατί κινδυνεύεις από ληστεία..ειδικά το βράδυ
2) Πάλι να είσαι με παρέα όταν έρχεσαι με αυτοκίνητο γιατί και την ημέρα
  ακόμα τα σπάνε..(ο ένας έξω στο αμάξι..ο άλλος μέσα να ζμπρώχνει)
3) Να διαθέτεις μηχανάκι κι αυτό να είναι ρετάλι για να μην έχεις φόβο
  να στο φάνε..




μεταξι εχω παει δυο φορες και δυο φορες μου ανοιξαν το αμαξι εννοειτε οτι δεν ξαναπατησα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
αν προσθεσω και το χρονικο περιθωριο που παιζει να ειναι στο 5 λεπτο... πραγματικα απορω πως γαμανε οι συναγωνιστες εκει  :think: :think: :think:
αληθεια απορω...
Εξαρτάται πού θα πέσει..
Οι περισσότερες που δουλεύουν στα σπίτια εδώ..είναι σπαστικές...ξενέρωμα..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η χώρα μας είναι μια από τις ακριβότερες στην ΕΕ με χαμηλούς μισθούς που θα γίνουν ακόμα χαμηλότεροι!! Γιατί να μην κατέβουν οι τιμές στα μπουρδέλα; Ποιος από εμας παίρνει 20 ευρω μεικτά το δεκάλεπτο;
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εγω παντα με τα ποδαρακια,η καλυτερη λυση και τα ματια παντα 14..Για να μπω λιγο στο θεμα,τελικα καταθεσα στην Αννα ,στο 69 νομιζω.Πολυ καλη επαγγελματιας και η μονη που ειχε γεματα δοματια.Τελικα διαπιστωνω,οτι οι παλιες χρονικα,ειναι οι καλυτερς,γιατι επιδιοκουν να εχουν μονιμους πελατες,σε αντιθεση με τις περισσοτερες που ερχονται κανουν την αρπαχτη τους και φευγουν..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το επιπεδο για μενα εχει πεσει με τα ακαποτα που βαζουν το κοσμο σε κινδυνο..Αυτο βεβαια ειναι προσοπικη μου αποψη.
Δεν φταίνε αυτές..εσείς να έχετε το νου σας..
Ευαισθητοποιηθείτε γιατί είναι πολύ σοβαρό αυτό..
Δεν αξίζει να βάλετε σε κίνδυνο την υγεία σας για λίγα λεπτά κάβλας..
Ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα και καποιοι απο εμας το περναμε στα ψηλα..Μαλιστα ειχα μπει σε ενα σπιτακι,μου αρεσε η κοπελα(εκανε ακαποτο) και δεν περασα.μου λεει η τσατσα γιατι δεν περναω,της λεω το λογο και μου λεει=εε αφου το θελουν και αρεσει σε ολους!!
Και σε αρκετά στούντιο γίνεται ακάποτο. Άσε που μερικοί γουστάρουν και γλυφομούνι και το πληρώνουν και απο πάνω!!! Ποια η διαφορά και απο το χειρότερο μπουρέλο?
Μου είχε τύχει σε στούντιο με γνωστή στουντιοστάρ που εκανε και ακάποτο πήγε να μου γλύψει τα μπαλάκια, δεν την άφησα στη συνέχεια όταν την έβαλα απο επάνω  πήγε να με φιλήσει και στο στόμα.
Κατέθεσα τάκα τακα και άτσαλα και όπου φύγει φύγει...
 

Επισκέπτης
αν προσθεσω και το χρονικο περιθωριο που παιζει να ειναι στο 5 λεπτο... πραγματικα απορω πως γαμανε οι συναγωνιστες εκει  :think: :think: :think:
αληθεια απορω...

Ενταξει φιλε, το 10-λεπτο συνηθως το καθεσαι. Εμενα σχεδον παντα μου αρκει ο χρονος, ειναι βεβαια και θεμα εμπειριας.  :sunglasses:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Και σε αρκετά στούντιο γίνεται ακάποτο. Άσε που μερικοί γουστάρουν και γλυφομούνι και το πληρώνουν και απο πάνω!!! Ποια η διαφορά και απο το χειρότερο μπουρέλο?
Μου είχε τύχει σε στούντιο με γνωστή στουντιοστάρ που εκανε και ακάποτο πήγε να μου γλύψει τα μπαλάκια, δεν την άφησα στη συνέχεια όταν την έβαλα απο επάνω  πήγε να με φιλήσει και στο στόμα.
Κατέθεσα τάκα τακα και άτσαλα και όπου φύγει φύγει...


:2funny: :2funny:
ασε αδερφε μου εχει τυχει παρομοιο σκηνικο. φυλ134 ισογειο η γκομενιτσα να μου ζητησει γλυψιμο και επειδη αρνηθικα στραβωσε  :2funny:

 

Επισκέπτης
αδερφε το ιδιο κολιμα τραβαμε. και να γουσταρω αμα ακουσα ακα πρωκτικο κλπ  μετα μου τα σκαει σαν απελπισμενη, σαν σαπακι, ή τεσπα κατι τετοιο

Ποτε δεν γαμαω τις βρωμιαρες που τον παιρνουν μεσα ακαποτο και δινουνε κωλο. Αυτες που γαμαω αλλωστε τις φιλαω και στο στομα.  :sunglasses:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ενταξει φιλε, το 10-λεπτο συνηθως το καθεσαι. Εμενα σχεδον παντα μου αρκει ο χρονος, ειναι βεβαια και θεμα εμπειριας.  :sunglasses:


μαγκα σε ζηλευω  :huh:
συνηθως κλεινομαι στο δωμα και μετραω 20αρια μεχρι να χυσω  :headbang:
στις σχεσεις μου καμια σχεση πολυ πιο ελγχομενες καταστασεις, αμα βιαζωμε χυνω απο την πορτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αναθεμα την κριση και την αγαμια μου!!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Η χώρα μας είναι μια από τις ακριβότερες στην ΕΕ με χαμηλούς μισθούς που θα γίνουν ακόμα χαμηλότεροι!! Γιατί να μην κατέβουν οι τιμές στα μπουρδέλα; Ποιος από εμας παίρνει 20 ευρω μεικτά το δεκάλεπτο;
Τα 20 ευρώ δεν είναι καθαρά..μοιράζονται..
Μαγαζί,προσωπικό,καθαρίστρια,ΔΕΗ..κτλπ..
Η προσφορά στις μέρες μας είναι πιο πολύ από τη ζήτηση..
Άρα ο μέσος όρος κέρδους τον μήνα είναι πολύ λιγότερος απ'όσο φαντάζεστε..
Ανεβαίνουν και σε μας τα έξοδα..δεν τα πληρώνουμε σε είδος..χαχαχαχαχ..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τα 20 ευρώ δεν είναι καθαρά..μοιράζονται..
Μαγαζί,προσωπικό,καθαρίστρια,ΔΕΗ..κτλπ..
Η προσφορά στις μέρες μας είναι πιο πολύ από τη ζήτηση..
Άρα ο μέσος όρος κέρδους τον μήνα είναι πολύ λιγότερος απ'όσο φαντάζεστε..
Ανεβαίνουν και σε μας τα έξοδα..δεν τα πληρώνουμε σε είδος..χαχαχαχαχ..

Ούτε και εμείς!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μαγκες? Ας μην πηδαμε το θρεντ.

Σχολιασμος ημερησιων ενημερωσεων <
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εγω παντως αυτο που βλεπω ειναι οτι αργα αλλα σταθερα η φυλης αρχιζει να εχει μια καλυτερη ποιοτητα ως προς την εμφανιση των κοριτσιων,υπαρχουν πλακα πλακα 5-6 κομματια επιπεδου studio εμφανισιακα και απο την αλλη καποια κοντοπουτανα ωραια κορμακια που αρχιζουν ν αλλαζουν νοοτροπια και να το παλευουν στη συμμετοχη
Ειναι φανερο οτι λογω κρισης και ανταγωνισμου μαλλον υπαρχει μεγαλυτερη διαθεση για να φυγει ο πελατης ευχαριστημενος
Απο την αλλη σαν πιο εμπειρος μπορω να πω οτι σε αυτες τις δυσκολες για ολους εποχες υπαρχει η πιο ολοκληρωμενη  ενημερωση για μπουρδελα και το λεω ειλικρινα αυτο,γινεται πολυ καλη δουλεια απο τα μελη χωρις φανφαρες και εντυπωσιασμους
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Τα 20 ευρώ δεν είναι καθαρά..μοιράζονται..
Μαγαζί,προσωπικό,καθαρίστρια,ΔΕΗ..κτλπ..
Η προσφορά στις μέρες μας είναι πιο πολύ από τη ζήτηση..
Άρα ο μέσος όρος κέρδους τον μήνα είναι πολύ λιγότερος απ'όσο φαντάζεστε..
Ανεβαίνουν και σε μας τα έξοδα..δεν τα πληρώνουμε σε είδος..χαχαχαχαχ..


κατερινα ασε το δουλεμα και το ελληνικο συνηθειο της μιρλας..
βγαζεται πολλα και αν θες την γνωμη μου καλα κανετε δεν τα κλεβετε  :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εξαρτάται πού θα πέσει..
Οι περισσότερες που δουλεύουν στα σπίτια εδώ..είναι σπαστικές...ξενέρωμα..
μεταξι εχω παει δυο φορες και δυο φορες μου ανοιξαν το αμαξι εννοειτε οτι δεν ξαναπατησα

Τι ονειρεμενο μερος  :smitten: :smitten: :smitten:
Τι καλυτερο απ το γαμας με παθος για να προλαβεις να τελειωσεις
εχοντας την βεβαιοτητα οτι το αμαξι σου εχει ανοιχτει
και ολα αυτα με 15 μονο ευρω :rockon: οταν αλλου πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου για αυταρχικα και μαστιγια και κολπα
Μεταξι : Ο παραδεισος του μαζοχα :rockon:

Με ολο τον σεβασμο σε εργαζομενους και πελατες της περιοχης , απλα παραθετω την αποψη καποιου που δεν εχει πατησει καν




)Ξαναλεω .. μηπως ειμασστε off topik ?  :think:




edit ημαστε
ρε μαγκες? Ας μην πηδαμε το θρεντ.

Σχολιασμος ημερησιων ενημερωσεων <

ΞΟΥΤ
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ρε μαγκες? Ας μην πηδαμε το θρεντ.

Σχολιασμος ημερησιων ενημερωσεων <


εχεις δικιο φιλε αλλα και να ξεφυγει καμια φορα λιγο η κουβεντα δεν ειναι και τοσο κακο πιστευω
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Εξόρμηση στην πρωινή βάρδια κυρίως στο Μεταξουργείο.Αρχικά ξεκίνησα απ Αλκιβιάδου 16Α για προθέρμανση στην βουλγάρα την Ντιάνα.
Διδυμου 27 ισόγειο ήταν η Κλαούντια κοντή,λεπτή,πρόσωπο τραχύ,μελαμψη με ακάποτο και πρωκτικό.Στον όροφο ήταν γεματούλα ξανθιά με μακριά μαλλιά και τατού
στο μπράτσο με ακάποτο και πρωκτικό.Έχει δουλέψει και στο κάτω.Αμφότερες αδιάφορες.Η περιοχή της Φυλής γεμάτη σκουπίδια.
Κάθοδος στο μεταξουργείο εδώ είχε σκουπίδια άλλου είδους.Πάρα πολλοί αλλοδαποί συμμορίτες να κάνουν πηγαδάκια και πάρα πολλοί τοξικομανείς στην Ιάσωνος και την Καλλέργη.
Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο η Μόνικα ξανθιά γεματούλα εκεί που πρέπει με πρωκτικό.Στον όροφο ήταν η Άντζελα το βλοσυρό μελαχρινό ποντίκι που δούλευε παλιά στο Φωκ 27 υπόγειο.Πρωκτικό.Έχει χρησιμοποιήσει και το όνομα Στέλλα.
Ιάσωνος 44 ψηλή καστανή με πιασμένα μαλλιά,λευκή,γεμάτη με ατσούμπαλο σώμα,αλβανικά χαρακτηριστικά.
Ιάσωνος 46 μεσαίο ξανθιά,κανονικών κιλών,με κοτσιδάκι,όχι ωραίο σώμα,λευκή,αλβανικά χαρακτηριστικά.Ακάποτο τσιμπούκι.Στο αριστερό παρουσιάστηκαν 2 καινούριες με μακριά μαύρα μαλλιά,λευκό δέρμα,αμφότερες παχουλές.Αλβανικά χαρακτηριστικά.Κανονικό πρόγραμμα.Η παρτούζα κοστίζει 30 ευρώ.Για τα μπάζα όμως!!
Ιάσωνος 37 ισόγειο η Ιωάννα ανακοίνωσε το πρόγραμμα 15 ευρώ με πρωκτικό.Κατα καιρούς και ανάλογα με τις αναδουλείες που έχει ,έχει ανακοινώσει και ακάποτο τσιμπούκι τελειωτικό με 20 ευρώ.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο καινούρια παχουλή με μακριά μαλλια και ολόσωμο μαύρο.Μπάζο!Στον όροφο είναι κλασσικά η άσχημη φαφούτα μεγαλοκοπέλα που δουλεύει τον τελευταίο μηνά εκεί.Καμιά αλλαγή προς το καλύτερο και στα 2 αυτά μαγαζιά!
Ιάσωνος 33 ήταν ξανθιά μεγαλοκοπέλα κανονικών κιλών μέτρια προς ωραία με 69.Σκυλέ φάτσα.Αλβανικά χαρακτηριστικά.
Ιάσονως 30 υπόγειο καινούρια ξανθιά κοπέλα με καρέ μαλλί.Γεματούλα όχι χονδρή.Λευκή μέτριας εμφανίσεως.Στον όροφο τσατσά ήταν η Αντζυ και παρουσίασε ένα καινούριο
λεπτό,καστανό με μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα.Ωραίο αλλά το χαλούσε λίγο η μεγάλη μύτη που είχε.
Ιάσωνος 19 ισόγειο η κοντή όμορφη κοπέλα,λεπτή,με μακριά μαλλιά καστανά που είναι συνήθως εκεί.Στον όροφο παρουσιάστηκε νταρνανογκόμενα ελαφρώς γεμάτη,ξανθιά,λευκή με ολόσωμο μαύρο.Απλώς ωραία.
Κολώνου 48 ήταν η Λώρα,Ρωσίδα γνωστή μιλφ απο Αγκύρας 12,Διδύμου 16 και 20 καθώς και αλκαμένους 113.Εδώ με μόλις 10 ευρώ υποθέτω χωρίς εξτρά.
Κολώνου 32 υπόγειο ήταν παχουλή,κοντή,λευκή και ξανθιά μεγαλοκοπέλα.Μπάζο.Ρώσικα χαρακτηριστικα.Στον όροφο ήταν μελαμψή,αθίγγανη κοπέλα,κοντή και λεπτή με τατού στην κοιλιά της.Ομοιότητα με λατίνα,μακρυά μαύρα μαλλιά και έχει δουλέψει και στο 32 υπόγειο καθώς και στα απέναντι κτίρια.Απλώς όμορφη,
Κολωνού 27 ισόγειο καινούριο έκφυλο μωρό με σκυλε πρόσωπο!!Φορούσε δερμάτινο sexy κορμάκι,κορμί με καμπύλες,αρμονικά κατανεμημένα κιλάκια.Μακρυά μαύρα μαλλια.69.Δέχεται και παρτούζα.Το όνομά της είναι Σακίρα.Είναι μεγαλοκοπέλα και καμία σχέση δεν έχει με την γνωστή Σακίρα.Όποιος δοκίμασε ας γράψει κάτι.
Κεραμικού 13 υπόγειο κοπέλα ξανθιά με μακριά μαλλιά.Αλβανικά χαρακτηριστικά,λευκή.Μέτρια εμφάνιση.Στο ισόγειο είναι ένα ψηλό,λευκό,με μακριά μαύρα μαλλιά,αδύνατη
και έχει τατού στο μπράτσο.Ωραίο μωρό προσφέρει και 69 και ήταν και την προηγούμενη εβδομάδα εκεί στην ίδια βάρδια!!Στον όροφο ήταν ένα μωρό με μαύρα μαλλιά προς το μακρύ είχε πολύ σκυλέ καυλωτικό πρόσωπο και πρόσφερε και αυτό 69.Κανονικών κιλών,
Ακομινάτου στο ισόγειο ήταν ένα μελαμψό με κοντά μαύρα μαλλια αδύνατη και πολύ άσχημη.
Λεωνίδου 6 ήταν μελαμψή,ξανθιά,κανονικών κιλών μέτρια προς όμορφη.
Και τέλος στο Κεραμικού 15 όροφος ανακάλυψα καινούριο πιπινάκι του γάλακτος,Ρουμάνα.Είναι η Άνδρεα Νο2 και προφανώς γίνεται για παραπλάνηση το ίδιο όνομα απο την αλυσίδα αυτή.Προσφέρει 69 και φιλάκια στα βυζάκια και στο μάγουλο.Έχει μακρυά μαύρα μαλλιά είναι αδύνατη 0% λιπαρά και στενομούνα.Κατάθεση και θα ανεβάσω κριτική εντός ολίγων λεπτών!!


 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Περί πηδήματος δεν είναι η συζήτηση έτσι ή αλλιώς;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom