Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (32 μέλη και 219 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Έλα ρε, μόνο και φυσική παρουσία να έχεις στο χώρο τόσες ώρες, είναι κάπως. Μιλάμε για 19 ώρες συνεχόμενες.
Ακριβως.Εξ ου και η  αποδοση της για κλωτσιές μέσα...
(Έρωτα δεν έχω για το κωλογυφτάκι αλλά για τον κώλο του)
...τα βυζιά της είναι εντελώς ψαρωτικά...κατα τα άλλα :S

Γιατί ρε παίχτη, τι σου λείπει εσένα; Η διάθεση ή τα λεφτά;
Η διάθεση ρε παίχτη.4 τεμάχια σε 50 μουνι-τς? :o :o.Γαμω τη Μινεσσότα μου δηλαδή  :2funny: :2funny:
Ωραίος πάντως :thumbsup: :thumbsup:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Παιδια οντως, αυτο το πραγμα πρεπει να σχολιαστει. Σε ενα σημειο απεναντι απο τα μπουρδελακια της Κολωνου 11 εχει φτιαχτει ενα μινι αστυνομικο τμημα - δεν ξερω πως αλλιως να το πω. Ουσιαστικα ειναι ενα μικρο ημιυπογειο που το εχει παρει η αστυνομια και το χρησιμοποιει σαν φυλακιο στην περιοχη.

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Το θέμα έχει σχολιαστεί και παλαιότερα.
Είχαν βρει εκεί μια αποθήκη με μαϊμού προϊόντα και μάλλον κάνουν εκκαθάριση.

τα βυζιά της είναι εντελώς ψαρωτικά...κατα τα άλλα :S

Και φυσικά. Μου σέρβιρε μια πολύ καλή ισπανική.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη με αλλα λογια μας λες οτι ειναι καλη η τζενη,αλλα κολο παιρνεις με 40 ευρω,σωστα?
 

Επισκέπτης
επισης οι 2 ξανθοι μουναροι που ειχα δει και γω τη περασμενη εβδομαδα στο ιασ.20 αριστερο και ιασ.19 κατω δεν ηταν αυτη τη φορα,κατι αναλογο θα συμβαινει και με την αναις (ιασ.30) φανταζομαι...να διορθωσω επισης η κοπελα της απογευματινης βαρδιας στο αχιλλεως 51 λεγοταν γιαννα και οχι μαρια...
η γιαννα που λεσ μηπως ειναι η ψιλη αδυνατη κοπελα που δουλευε τελευταια λιοσιων 91???
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
δηλαδη με αλλα λογια μας λες οτι ειναι καλη η τζενη,αλλα κολο παιρνεις με 40 ευρω,σωστα?

Όχι. Παλαιότερα χρέωνε έξτρα το κουλούρι με +10, αλλά πλέον δεν το ζητάει μέσα.
Εγώ πλήρωσα διπλή ταρίφα γιατί την είχα μέσα περίπου 20 λεπτά.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
archwn,οχι,δεν ειναι αυτη η γιαννα,δυστυχως...νεαρη μελαχροινη ειναι...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σήμερα στο Μεταξουργείο απογευματινή βάρδια:
Iάσωνος 46 μεσαίο η ίδια υπέρβαρη με γυμνό στοματικό.Στο αριστερό η γνώστη ανδρογυναίκα.
Ιάσωνος 44 στην αλλαγή εμφανίστηκέ ντυμένη γεματούλα με ξανθιά μαλλιά.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο ήταν η Αλίνα το ξινό μελαχρινό πρώην πιπίνι γιατί τώρα πλέον έχει προσθέσει αρκετά κιλά.Στον όροφο η αντιπαθητική τσατσά μου παρουσίασε μία νεαρή υπέρβαρη με μακριά μαλλιά.Έκανε ένα φαρμακερό σχόλιο που δεν πέρασα  αλλά και εγώ της είπα οτι με τις σαβούρες που φέρνει μην περιμένει να περάσει κανείς.Στις σαβούρες συμπεριλαμβάνεται και η τσατσά.
Aχιλλέως 51 ήταν η Γιάννα γνωστή και απο Φυλής 40 και παλιότερα Φώκαιας 17.
Αχιλλέως 48 και Μαραθώνος ένα νόστιμο στο στυλ της Λάουρας με ακάποτο αυτή είναι η Νίκη;
Aχιλλέως 40 ήταν κλειστό.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 στο υπόγειο ήταν ένα όμορφο καβλέτο με μαύρα μακριά μαλλιά,λευκό και ώραία γυμνά βυζάκια το όνομα της ήταν Ρωξάνα.69 στο πρόγραμμα.
Στο ισόγειο ήταν η Βιενέτα κάθε άλλο παρά παγωτό θύμιζε η συγκεκριμένη.Έιναι ελαφρώς γεματούλα με κοντά μαύρα μαλλιά και λευκή.
Στο Ιάσωνος 37 ήταν κλασσικά η Δήμητρα σήμερα με μαύρα δαντελένια εσώρουχα και αρκετό κόσμο στο σαλόνι.
Στο Βιργινίας Μπενάκη ήταν η Άντζελα σιτιμένη ξανθιά αδιάφορη.
Άνοδος στην Αλκιβιάδου 16β και ήταν η Βικτώρια.
Στο Διδυμου 27 ήταν η Μόνικα λεπτό προμιλφ με κοντά καστανά μαλλιά και ολόσωμο για να κρύβει κάποιες ατέλειες.Η τσατσά δεν ανακοίνωσε extra.
Στο Διδύμου 16Α έκανα στάση και τίμησα την Χριστίνα για δεύτερη φορά.Για τους ενδιαφερόμενους όπως δήλωσε η ίδια τις 3 επόμενες μέρες δεν θα δουλέψει στον οίκο αλλά θα δουλέψει την Κυριακή.Επίσης είναι υπο διαπραγμάτευση να μεταφερθεί στο Αλκιβιάδου 16β οπότε όποιος την ψάχνει μετά την Κυριακή ας ρίξει μια ματιά και σε αυτό το σπιτάκι.
Aυτά τα ολίγα για σήμερα.Stay horny και καλές καβάλες να έχετε συναγωνιστές!!!!!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
η γιαννα που λεσ μηπως ειναι η ψιλη αδυνατη κοπελα που δουλευε τελευταια λιοσιων 91???
Δέν είναι φίλε η Λετονή στην ενημέρωση που παραθέτω πιο πάνω διευκτρινίζω πια είναι.
Η Γιάννα που λεσ προς το παρόν δεν παίζει πουθενά.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα παιδια!
Νωρίτερα το απογευμα βολτα απο Φυλης.
Ανακάλυψα νέο μπουρδελάκι στο φυλης 66Α.

Ακόμα μυριζε η μπογια και η τσατσα σε ερωτηση μου, απαντησε οτι ειναι νεο μαγαζακι!
Η τσατσα είναι αυτη που δουλευει και στο Φωκαιας 27Α

Επισης σήμερα πρωτη φορα είδα ανοικτο και αυτο που ειναι στην διασταυρωση Φωκαιας-Αχαρνων ακριβως στα δεξια του Φωκαιας 27Α...
Μονο προσοχη στο πανω πανω σκαλι γιατι ειναι ετοιμο να σπασει  :2funny:

Απο οσο ειδα δεν ειναι καταχωρημένο... ;)
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Επιβεβαιωνω!!! Διπλα στο φ 66 φυτρωσε νεο μπουρδελακι με ασπρο φως!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Για το 66Α οσον αφορα την κοπέλα που είχε σημερα ηταν μια ξανθια με piercing στο κατω χείλος δεξια στο πλαι! Σχετικα ψηλη με αδυνατο ωραιο σωμα, φορουσε σετάκι κατι σε ασπρο-μπλε, ναζιάρικο-προστυχο βλεμα, ωραιο προσωπο, καλη παρουσια γενικα.

Για ονομα δεν παιρνω ορκο καθώς είχα ήδη φτάσει στην πόρτα  :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Σήμερα στο Μεταξουργείο απογευματινή βάρδια:
Iάσωνος 46 μεσαίο η ίδια υπέρβαρη με γυμνό στοματικό.Στο αριστερό η γνώστη ανδρογυναίκα.
Ιάσωνος 44 στην αλλαγή εμφανίστηκέ ντυμένη γεματούλα με ξανθιά μαλλιά.
Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο ήταν η Αλίνα το ξινό μελαχρινό πρώην πιπίνι γιατί τώρα πλέον έχει προσθέσει αρκετά κιλά.Στον όροφο η αντιπαθητική τσατσά μου παρουσίασε μία νεαρή υπέρβαρη με μακριά μαλλιά.Έκανε ένα φαρμακερό σχόλιο που δεν πέρασα  αλλά και εγώ της είπα οτι με τις σαβούρες που φέρνει μην περιμένει να περάσει κανείς.Στις σαβούρες συμπεριλαμβάνεται και η τσατσά.
Aχιλλέως 51 ήταν η Γιάννα γνωστή και απο Φυλής 40 και παλιότερα Φώκαιας 17.
Αχιλλέως 48 και Μαραθώνος ένα νόστιμο στο στυλ της Λάουρας με ακάποτο αυτή είναι η Νίκη;
Aχιλλέως 40 ήταν κλειστό.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 στο υπόγειο ήταν ένα όμορφο καβλέτο με μαύρα μακριά μαλλιά,λευκό και ώραία γυμνά βυζάκια το όνομα της ήταν Ρωξάνα.69 στο πρόγραμμα.
Στο ισόγειο ήταν η Βιενέτα κάθε άλλο παρά παγωτό θύμιζε η συγκεκριμένη.Έιναι ελαφρώς γεματούλα με κοντά μαύρα μαλλιά και λευκή.
Στο Ιάσωνος 37 ήταν κλασσικά η Δήμητρα σήμερα με μαύρα δαντελένια εσώρουχα και αρκετό κόσμο στο σαλόνι.
Στο Βιργινίας Μπενάκη ήταν η Άντζελα σιτιμένη ξανθιά αδιάφορη.
Άνοδος στην Αλκιβιάδου 16β και ήταν η Βικτώρια.
Στο Διδυμου 27 ήταν η Μόνικα λεπτό προμιλφ με κοντά καστανά μαλλιά και ολόσωμο για να κρύβει κάποιες ατέλειες.Η τσατσά δεν ανακοίνωσε extra.
Στο Διδύμου 16Α έκανα στάση και τίμησα την Χριστίνα για δεύτερη φορά.Για τους ενδιαφερόμενους όπως δήλωσε η ίδια τις 3 επόμενες μέρες δεν θα δουλέψει στον οίκο αλλά θα δουλέψει την Κυριακή.Επίσης είναι υπο διαπραγμάτευση να μεταφερθεί στο Αλκιβιάδου 16β οπότε όποιος την ψάχνει μετά την Κυριακή ας ρίξει μια ματιά και σε αυτό το σπιτάκι.
Aυτά τα ολίγα για σήμερα.Stay horny και καλές καβάλες να έχετε συναγωνιστές!!!!!
στο Κολωνού 47 ηταν μια μαυρουλα σχετικα ομορφη αλλα ειχε κατι μασταρια και μια κολ....ρα  :new_shocked: γυρω στα 20 πρεπει να ηταν... 10ε για λατρεις των bbw  ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Επισλεψη το Σαββατο 27-11-10 γυρω στις 12 με 13 το μεσημερι.Επεζαν κατι ωραια μωρακια και για παρτουζες στο Ιασωνος46 και σε κατι αλλα ειχαν ομορφες κοπελες,αλλα εγω τελικα κατεληξα στο Ιασωνος 44. Το κοριτσι που δουλευε ηταν η Μαριαννα με 15 ευρω και πρωκτικο. Απο προσωπο Ρουμανοβλαχα νεα σε ηλικια.Η τσατσα ευγενικη με περασε στο τελευταιο δωματιο στο βαθος του διαδρομου και οπως μου ειπε μου εδινε την Σουιτα η οποια ηταν και καθαρη. Η κορασιδα τωρα εκανε μια υποτιποδη πιπα , την ανεβασα επανω και για το τελος στα τεσσερα οπου ο κολος ηταν στενος και φιλοξενος και ευτυχως καθαρος,το μονο αρνητικο οτι το κοριτσι αφου εβγαλε το σουτιεν το ειδα ,ειχε μικρο βυζι ενα με εναμιση νουμερο και πεσμενο. Σε γενικες γραμμες καλα ηταν θα μπορουσα να πω.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μετα απο ποια αλλη? δε σε καταλαβαινω,λυπαμαι...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
στο Κολωνού 47 ηταν μια μαυρουλα σχετικα ομορφη αλλα ειχε κατι μασταρια και μια κολ....ρα  :new_shocked: γυρω στα 20 πρεπει να ηταν... 10ε για λατρεις των bbw  ;)

Για δωσε καμια παραπάνω πληροφορια...

Α, και ηταν πρωι η απόγευμα?
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Για το 66Α οσον αφορα την κοπέλα που είχε σημερα ηταν μια ξανθια με piercing στο κατω χείλος δεξια στο πλαι! Σχετικα ψηλη με αδυνατο ωραιο σωμα, φορουσε σετάκι κατι σε ασπρο-μπλε, ναζιάρικο-προστυχο βλεμα, ωραιο προσωπο, καλη παρουσια γενικα.

Για ονομα δεν παιρνω ορκο καθώς είχα ήδη φτάσει στην πόρτα   :2funny:
σουζυ απο τσεχια κατα δηλωση της.
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:
Ιάσωνος 19 άνω-Μελαγχροινή λεπτή αυτοπαρουσιαζόμενη με ολίγον τι μαγκίζον ύφος.Τα βασικά.
Ιάσωνος 28 άνω-Καστανή χαριτωμένη κοντή νεαρά με πρωκτικό στα 15 ευρώ.Διαφαίνεται τάση πάχυνσης εις το διηνεκές.
Ιάσωνος 37 άνω-Τζούλι.Ξανθιά διατηρημένη μεσήλικη κανονικού πάχους.

Ιάσωνος 37 κάτω-Ιωάννα.Δύο προγράμματα.1.Πρωκτικό 15 ευρώ
                                                                        2.Ακάποτο και τελειωτικό 20 ευρώ.
Ο professorx έχει κάποια εμπειρία επί της Ιωάννας;


Ιάσωνος 44-Δύο κεφάτες κορασίδες,νταρντάνες του βουνού!
Μία καστανή με ελαφρύ προγουλάκι και μία ωραία ανεπιτήδευτη ξανθιά (όχι παχιά).Δεν αναφέρθηκαν πρόσθετες υπηρεσίες από την υπηρέτρια.Η καστανή είναι γνωστή και από αλλού.Η ξανθιά τίθεται υπό εξέταση.

Κολωνού 30 κάτω-Ντάρια:
Της γνωστής ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - [size=20pt]ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ[/size] - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ


Αλκιβιάδου 16Γ-Κατερίνα από Μύρων-Μ.Προδρόμου 16 άνω-Φυλής 67.

Διδύμου 20-Ιβάννα.Και μόνο στο άκουσμα του ονόματος... :badair: :badair: :badair:
Φώκαιας 24-Μελαγχροινή αδιάφορη αθιγγανοειδής.
Φώκαιας 22 άνω-Τάνια από Φυλής 71Γ.
Φώκαιας 19-Τζούλια από Φώκαιας 17 κάτω.Πρωκτικό.
Φώκαιας 17 κάτω-Μπιάνκα η "Ισπανίδα".Από Φώκαιας 25 ισόγειο.
Φυλής 66 παλαιό-Κατερινάκι
Φυλής 66Α νέο-Σούζι από Φυλής 134 1ος.Τα βασικά.
Φυλής 109 κάτω-Κατερίνα είπε η κυρία.Προφανώς η γνωστή μελαγχροινή σκουρόχρωμη του τελευταίου καιρού.
Φυλής 134 ισόγειο-Άντζυ από Φώκαιας 25 ισόγειο.Η Μόνικα από Ξανθίππης 2 και Χωματιανού 11.Τα βασικά.

Ρεμούνδου 21 άνω-Πήγαινε στο οίκο μια όμορφη λεπτή καστανόξανθη νεαρή με σχετικά ταχύ βήμα.
Ρεμούνδου 21 ισόγειο-Οι οικοδομικές εργασίες άνω-κάτω δείχνουν ολοκληρωμένες.Αν όχι, τείνουν προς ολοκλήρωση.Η πρόεδρος των ιεροδούλων είχε δηλώσει οτι επί της Ρεμούνδου γίνεται σχολείο η παιδικός σταθμός και αναγκαστικά θα κλείσουν τα μπουρδέλα.


 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
καλησπέρα αδερφια συναγωνιστες πουλια (ή και καυλιά)  :rockon:
ενημέρωση απο χθεσινοβραδυνή μεταμεσονύκτια αποστολή
επιπεδο γενικοτερα μετριο  :huh:
Αρχικη καταθεση φυλ 136- Η μελαχρινη ψηλη μουναρα με τις βυζάρες απο βουλγαρία. δωματιο καθαρο σχετικα (βασικα μου ειναι αδιαφορο, αμα εχω καυλες γαμαω και στο χώμα δεν εχω προβλημα  :2funny:  ) συμπεριφορα κάλη  ζορίστικα να τελειώσω γιατί μου ειπε πως εχει παιδι, ενω εγω ειχα φτιάξει αλλο στορυ στο μυαλο μου. τεσπα τελος καλο ολα καλα :rockon:
φυλ 134 κατ- ξανθο μακρυμαλικο, με μετριο σώμα, μετριο μούτρο. νοτ μπαντ παντως.
φυλ134 ισ- ξανθό, ψηλο, μιλφ, με ισιο καρε μαλακι. ωραίο τεμάχιο. δεν ειχε καλή διαθεση και δεν πηρα ρίσκο, ασε που μολις ειχα χυσει και μονο το πνευμα ηταν πρόθυμο.
φυλ134 αν- παιδιά επτελους βρηκα γιατι η τσα2 εχει χτικιασει ετσι. της τρωει το φαη μια χοντρελα μελαχρινη που δουλευε εκει εχθες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
φυλ109 Μελανουρι μιλφ? 30-35. εντάξει το κοριτσι δεν φαινοταν να εχει πιει κατι, αλλα σιγουρα μοιαζει να εχει πιει πολύ στην ζωη της. Ωραιο γκομενακι εμφανισιακά με ανεκτα αδυνατο αλλα χαλαρο κορμακι και μούτρακι μυστηριοδες.
φωκ 22κατ- ξανθιά κοντη ιδιαιτερα γυμνασμενη και μετρια ομως κατα τα αλλα χαρακτηριστικά. δεν ηταν της ωρας.  
φωκ22παν- ελβήρα μελαχρινο. το λιγουρευομαι το πουτανοφατσονι αλλα ταυτοχρονα μου βγαζει και κατι το σάπιο.
φωκ25παν- μικρό αλλοδαπο μέτριο αναστημα βυζαρες (θερια ολοκληρα) γλυκουτσικο μουτρακι και μπαμπατσικο κορμάκι. καλη περιπτωση
φωκ25κατ- νταρντανα αδιαφορη ομως για τα γούστα μου μελαχρινή
φωκ19- αμάντα κατεθεσα τις προάλες και τωρα με βρηκε στην πόρτα σχολαγε. Χαιρετισα, το επαιξα πως στεναχωρήθικα που εκλεισε και χαιρετησα. με ρουχα ειναι μουναρος. καπου εκει αρχησα να πιστευω οτι ο φουτζιμ μου βαζει ιδεες  :2funny:
φυλ84 αν- ενα μικρο μελαχρινο με καλουτσικο κορμάκι πετιτ και με ωραιο μουτρο. δεν εβγενε να την δούμε ηταν η πρωτη της μέρα στην δουλειά και ντρεπόταν. με τα πολλά βγηκε  αφου η τσατσα απο την μια ειχε κλάσει στα γελια και απο την άλλη μου φάνηκε σαν να εχει ενα ύφος συμπόνειας. βγήκε με τα πολλά το ειδαμε πεταχτηκα εγω να δωσω το εικοσαρι. ειπα απο μέσα μου θα καθετε ησυχα και δεν θα πεταει και μαλακίες. μπαινει στο δωματιο ανοιγει την πόρτα και κολαει.. εντομεταξυ κατι συναγωνιστες με κοιτουσαν με την ψωλη σηκωμένη να τον παίζω  :2funny: :2funny: κλεινει τελικα έρχεται στο κρεβατι σκατα. πιπα ο θεος να την κάνει. στο σεχ στήνετε στα τέσσερα ηταν σφιγμένη, την γυρνάω κανονικα και εκει που παω να πισω ρυθμο αρχιζει να μου χτυπαει τον κολο στο ασχετο και σε ρυθμο που χτυπούσε ο παπους μου με το βιτσι ενα γαιδούρι που ειχε τον Φίλιο  :2funny: της λέω να τον παιξει αρχίδια και εκει. τεσπα δεν πειράζει φτανει που τις πηρα την παρθενια  :2funny: σηκώνομαι να βγαλω την αδεια καπότα και αφτή εστρωνε το κρεβάτι. σε μια φαση την κόβω ότι περιμένει να βγουμε μαζί  :2funny: ντυνομαι και της λέω στεη χιαρ  :2funny:
η τσα με ρωτησε πως τα πηγε γιατι ηταν η πρωτη της φορα. μια χαρα της ειπα δεν γαμιέται.
αετοφωλια- καταθεση και εδώ σε μια οδοντογλυφίδα  :2funny: μαστουριαρικο το γκομενακι, βυζάκι ανυπαρκτο εφηβικο :rockon:  και φατσα καλη. μου θυμιζει μια αλβανιδα που δεν μου καθοταν περσι, και εκεινη το ιδιο βούρλο τις ιδιες μαλακιες πετανε αλλα στα αρχίδια μας κιολας. το εβαλα ιεραποστολικα και του εσκισα το μουνοτρυπιδι. ξεκινησα να κοπαναω και μετα απο 7-8 λεπτα σφυροκόπημα το εχυσα. ιδρωσα και εδειξε δυσφορια, δεν την αδικω σε αυτο αλλα η καριέρα θέλει θυσίες :2funny:
αυτη την φορα στο σουβλατζιδικο δεν σταματησα, εχω παχυνει (μου το είπε και μια πρωην και ξενέρωσα αλλα έχω αρχίσει ηδη διάδρομο και ψιλοπροσέχω)
Στο γυρισμο για σπίτι πέρασα απο πατισίων να χαζεψω τα μαυρακια. σταματησα σε ενα στον αγιο λουκα? ωραιο ψηλο νταρντανικο. της ειπα οτι αν θα μου χαιδεψει τον πουτσο για 5 λεπτα θα της δωσω δεκα γιουρια. γέλασε μπηκε στο αμαξι και μπορω να ότι μου τον ψιλοσηκωσε. τι χειλαρες ρε μαγκες και τι κολαρες πωπωπωπωπω!!!@!!  πηρα κλασικα τηλ εφυγα, εφτασα σπιτι βάρεσα μαλακια για το μαυρακικαι επεσα για υπνο. Ενταξει εγω δεν ειμαι σαν το Απολυτο αρσενικο αλλα μπορω να πω οτι δυσκολευτικα και εγω λιγο για να ηρεμισω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια χαρα νταν καλα γαμήσια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom