Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (25 μέλη και 210 επισκέπτες)

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
εγω λεω να κανουμε φαν κλαμπ foujim,χωρις καμια ειρωνια το λεω
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
περι νομενκλατούρας  ο λόγος.. :cheesy:
Πρέπει  να εισαγάγουμε και τους προσδιορισμούς  μεταξύ μιλφ και gilf  και  ακριβέστερα..
Πχ  Η  Χριστινα  πρωην Χαλκ 83 - νυν Δ16α / αναφέρεται  σε  κριτικές αρχικα ως μιλφ-- και  τώρα  ως μετα-γκιλφ  (post gilf)
H  θεια Ολγα επίσης δεν είναι μιλφ αλλά    post mature- pre gilf.. :)
Μιλφ  είναι πχ η Αλίνα  (κυριολεκτικά)  η η Βαλεντίνα-- K 61  κλπ
Προτείνω την εισαγωγή  του όρου post  milf---  και  μετά    mature--  post  mature  κλπ :dancing:
Η θεια τανια πχ είναι ..post- gilf  κλπ
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, μια χαζή ερώτηση...Άραγε οι γκόμενες στα μπουρδέλα της Φυλής και των γύρω περιοχών περνάνε από ελέγχους? Είμαστε ασφαλείς? Γιατί οκ, ακόμα και με καπότα μη μου πείτε ότι θα πηγαίνατε με κάποια αν ξέρατε ότι έχει κάποιο νόσημα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε παιδιά, μια χαζή ερώτηση...Άραγε οι γκόμενες στα μπουρδέλα της Φυλής και των γύρω περιοχών περνάνε από ελέγχους? Είμαστε ασφαλείς? Γιατί οκ, ακόμα και με καπότα μη μου πείτε ότι θα πηγαίνατε με κάποια αν ξέρατε ότι έχει κάποιο νόσημα.
περναν....νομιμα μπουρδελα ειναι με νομιμες εργαζομενες......σε γενικες γραμμες....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ομολογουμένως πολύ σημαντικό ζήτημα ...  :grin:
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Επιδρομή πριν από λίγο στο μεταξουργείο προς αναζήτηση τίμιας κορασίδας που να προσφέρει τον κώλο της κατα κύριο λόγο.
Γενικά το επίπεδο ήταν πεσμένο και ο κώλος δυσεύρετος. Κλασικά κουλουρόσπιτα (Ιάσωνος 30 και τα 2) με απογοήτευσαν. Πάντως είχε πολύ πιτσιρικαρία που έκανε τσάρκα και περίμεναν στον χώρο υποδοχής, αλλά δεν έμπαιναν – για να πάρουν μάτι κατά την τσατσά του ιάσωνος 20.
Κολωνού 48, ένα ξανθό φρικοπουρό, σχεδόν αποστεωμένο για τα δικά μου γούστα,
Κολωνού 47 στο αριστερά μια αραπίνα μέτρια, στο δεξιά η ρωσίδα milf Νατάσα, όπου ήσυχα-ήσυχα αφού δεν είχε και πολύ κόσμο κατέθεσα. Αρκετά καλά για 10 ευρέους,
Μ. Αλεξάνδρου 17, η αραπίνα Σάντρα
Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω το νταρντανομωρό που ήταν και χτες το πρωί με 69 αλλά χωρίς κώλο, πάνω η μικρή (σε μέγεθος και ηλικία) τσιγγανορουμάνα με τα βασικά+69.
Ιάσωνος 30, πάνω μια ψιλοκαλή μελαχρινή με γυμνασμένους κοιλιακούς, τα βασικά στα 10 ευρώ, στο κάτω μια αδιάφορη τα βασικά στα 15 ευρώ
Ιάσωνος 37, κάτω η κοντούλα και  φιλότιμη (την κράτησα στο δωμάτιο σχεδόν μισή ώρα μέχρι να τελειώσω) βουλγάρα Δήμητρα με κώλο στο μενού στα 15 ευρω, όπου έκανα την δεύτερη κατάθεση για απόψε.
Όπως είπα και πιο πάνω, το επίπεδο για μένα ήταν χαμηλό (και σήμερα).
Στα συν η παρουσία της αστυνομίας στα τέλη της κολωνού προς πειραιώς - εγώ προσωπικά αισθάνομαι κάπως πιο ασφαλής επειδή βγαίνω για τσάρκα μόνος μου σ’αυτά τα μέρη.

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βραδινή επίσκεψη για να τσεκάρω μετά από πολύ καιρό και την μεταμεσονύκτια βάρδια.

Φυλής και πέριξ, περί την 00.30'.

Φω22κα - Ρωξάνα σε διπλοβάρδια
Φω22πα - Τζένη σε τρίπλοβαρδια κατά δήλωση της. Πως γίνεται αυτό δεν ξέρω.
Τέσπα, είχε κουλούρι οπότε πέρασα μέσα. Επειδή το σύστημα έπαθε ένα κοκομπλόκο (blue balls) η μικρή άρχισε να δυνασχετεί στο δεκάλεπτο.
Αναγνώρισα ότι είχε ένα δίκιο, της έδωσα και δεύτερο εικοσάρι, και στον δεύτερο γύρω παρκάρισα το πεοτρύπανο στον κώλο της για τα καλά.
Μετά από οκτάλεπτο και πλέον σφυροκόπημα, κατέθεσα ακριβώς στην λήξη του β' γύρου.

Φω25 - μαύρα χάλια με πρωκτικό
Φω19 - μελαχρινή μέτρια
Φω17κα - μελαχρινή με ακά πολύ μέτρια
Φυ59νε - ξανθό τραβέλι;
Φυ80 - κλειστό
Φυ65πα - κλειστό
Φυ84κα - μελαχρινή μέτρια
Φυ84πα - άλλη μια μελαχρινή μέτρια
Φυ86πα - κλειστό
Φυ86κα - μπάζο εκ του μακρόθεν
Φυ67 - καστανή φάκαμπλ
Φυ71κα - το γνωστό ξανθό ρωσικό καθαρόαιμο
Φυ71νε - το κήτος με τα γυαλιά συν η μελαχρινή του πρωινού (και αυτή τριπλοβάρδια)
Φυ92νε - η Ελβίρα πρώτη φορά σόλο
Φυ92κα - αδιάφορη μελαχρινή
Φυ & ΜΠ - πάλι το φως ξεχασμένο ανοικτό
ΜΠ - η μελαχρινή με την μύτη πέγκουιν
Φυ65κα - Ζωή η Θεσσαλονικιά. Την τίμησα για άλλη μια φορά, πολύ καλό κορίτσι και πολύ καλό γαμήσι.

Ώρα 2.00, Μετάξι. Σκηνές έρημης πολιτείας

Ια46 αυτό προς την Αχιλλέως - μελαχρινή μέτρια
Ια46 το άλλο - κλειστό
Ια46πα - ανοικτό αλλά δεν προτιμάται... είναι γκραν γκινιόλ ο οίκος και οι κοπέλες
Ια44; - έξω κάπνιζε ένα μπάζο με ρούχα εργασίας. δεν μπήκα καν στον κόπο
Ια37κα - δεν μας τίμησε η κοπέλα με την παρουσία της. από την φωνή ακούστηκε η Δήμητρα πάντως
Ια37πα - μελαχρινή, κατά τι πιο μιλφ από το αποδεκτό
Ια33 - μαύρη κι άραχλη
Ια30κα - η έκπληξη της βραδιάς. Ξανθό καθαρόαιμο, ονόματι Αναΐς. Όχι από το Παναής. Ετιμήθη άμεσα.
Ια30πα - καστανή πολύ μέτρια
Λεω28 - ξανθιά και από Κο32πα, με ακά. τίποτα το ιδιαίτερο
Ια20πα - ξανθιά μέτρια
Ια19πα - καστανή μπάζο (τζάμπα τα σκαλιά)
Κο32κα - μελαχρινή μέτρια, εμφανώς κουρασμένη
Κο32πα - μελαχρινή ακόμα πιο μέτρια, με πολύ βαμμένο μάτι
Κο30πα - δεν θυμάμαι
Κο27κα - ξανθιά μέτρια
Κο27πα - μπάρες, ιστορίες, τραπέζια, καστανό μπάζο
Κο11υπ - η χειρότερη της βραδιάς (το πιο ατσούμπαλο σώμα)
Κο11ισ - κασταή Xena the warrior princess
Κε15κα - κλειστό
Κε15πα - κλειστό
Κε13υπ - μελαχρινό κοντοπούτανο που άφηνε υποσχέσεις
Κε13κα - καστανή μέτρια
Κε13πα - καστανό μπάζο

Ελλείψει άλλου ενδιαφέροντος, τίμησα ξανά την Αναΐς.

Αναΐς λοιπόν. Καστανόξανθο ρουμανάκι από την Κωνστάντζα. Από μακριά φαίνεται εντυπωσιακότερη, στο κοντινό τα χαλάει λίγο το πρόσωπο. Είπε ότι δουλεύει στο στούντιο της Ιεράς Οδού και πήγε εκτάκτως στο Μετάξι. Έχει δυο τατουάζ στην πλάτη, ένα Alina και ένα κουνελάκι PB. Στο δωμάτιο το έχει το άθλημα: πίπα με πρόστυχο κοίταγμα, καλή ίππευση, ιεραποστολικό με ψηλά τα πόδια και πισομπρούμυτο κόλαση. Σαφέστατα και τιμάει τα λεφτά της, πόσο μάλλον το 15αράκι. VFM εντελώς. Θα την ξαναπάρω αν την πετύχω υπό τις ίδιες συνθήκες.

Παραλειπόμενα.

1. Σήμερα μετά από πολύ καιρό τσέκαρα και τις τρεις βάρδιες.
2. Πολύ διπλό, ενίοτε και τριπλοβάρδιες. Πως μπορούν;
3. Επίσης αρκετές περιπτώσεις μεταγραφών από και προς στούντιο.
Κάποιες πήραν αναβάθμιση (πχ. Μαρία η Βουλγάρα, Νικόλ), κάποιες υποβαθμίστηκαν έστω και προσωρινά (Αναΐς, Αλεξάνδρα Φυ67 κα)
4. Πέντε γύροι (δηλαδή περίπου 50 λεπτά sextime), 4 καταθέσεις. Not bad...
5. Στο περίμενε, και επειδή πέτυχα την καλτ τσα^2 του Κο32κα μόνη, την ρώτησα για την Βαλεντίνα που δούλευε εκεί προ τριετίας.
Μου ανέφερε ότι έχει καιρό που σταμάτησε και ότι παντρεύτηκε. Τις ευχές μου λοιπόν για βίο ανθόσπαρτο, και κλείνω τον φάκελο της.
6. Η Τζένη μου ανέφερε ότι (προ)χθες Κυριακή έπεσε τρελή σκούπα και μάζεψαν πολλές.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
η τζενη που γραφεις στο τελος μηπως ειναι ενα μιλφ -ελληνιδα???τη ψαχνω πολυ καιρο.καποτε δουλευε στην ιασωνος.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
αδερφέ μπορεί και να κάνω εγώ λάθος (το πιο πιθανό)..
της μ.βόδα μια ξανθιά προ-μιλφ δεν ήτο ?
Της Μ.Βόδα ήταν αυτή που έπαιζε και στην ταινία εκείνη του Σειρηνάκη, "Η θεία από το Παρίσι"
Μιλφ
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από λίγο στη φυλής: 71β η γνωστή ξανθιά Τάνια
92α δίδυμο με Ιωάννα και άλλη μία ξανθούλα
86 κάτω μία με μακριά μαλλιά και πλούσιο μπούστο
στο επόμενο με την πράσινη πόρτα μία ψιλή μελαχρινή η οποία πρέπει να παίζει καθημερινά
67 η γνωστή ξανθιά Μαρία
65 κάτω η ναταλία η ξεπέτα παρακαλούσε για είσοδο έαν συναγωνιστή
59 η γνωστή ξεπέτα Σαμπρίνα
59 πάνω η Αννα αναφώνισε η τσατσά
80 Ρωξάνη.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ελπιζω να εχουμε νεα ανταποκριση απο τον foujim τον εκτοξευτη

Τελος εχω την εντυπωση οτι η ντενισα τις επομενες φορες ισως του ζητησει να ολοκληρωσουν τη σχεση τους..

-ελα κοριτσι μου ηρθε ο φιλοσ μας και βγαινει το ντενισακι με ενα μαυρο διαφανο ετοιμος να τη χυσω στο σαλονι....
_
_τι εκανες εκει?
_γιατι δε σαρεσω ετσι?(χαζογελαει)
-λοιπον κοριτακι μαλλον παραγνωριστηκαμε ετσι?τι γουσταρεις να μου τη σπασεις?
-οχι σημερα θελω να με γαμησεις γιαυτο ηρθα ετσι
_και ποιος σου ειπε οτι θελω να σε γαμησω..να σεχυσω θελω οπως παντα(τα εχω παρει κρανιο)
-καλα μη κανεις ετσι(κανει να με πλησιασει)
Bουλωμενο γραμμα διαβαζω που λεει και ο αυλωνιτης,στα λεγα fojium oτι το κοριτσακι-ντενιζακι θα θελησει να ολοκληρωσετε τη σχεση σας
Υ.Γ Πολυ ωραια ενημερωση strrtwalker,μπραβο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τελικα ο πουτανιαρης φαινεται ότι εχει μπεσα..υστερα από φυλης 65β οπου ηταν η νελλη και στο 86β οπου πιθανολογω ότι ηταν η ρωξανα μιας που η τσατσα ανεφερε για φουλ προγραμμα κατεληξα στο 86α που ηταν η μικαελα
Με το που παω να βγαλω το εικοσαρικο με προλαβαινει ενας συναγωνιστης και παω να φυγω καθως βιαζομουνα και ημουν σε κατασταση εκτακτου αναγκης.Και ενώ κλεινω τη πορτα το μωρο με ακολουθει και μου ζηταει να μη φυγω..τι να φυγεις μετα,μαλακιες να λεμε όταν στο ζηταει ετσι αυτος ο κοριτσαρος
Για να μη μακρυγορω τα καλυτερα ηταν μεσα καθως ημουν σε αριστη κατασταση,χαμουρεματα γονατιστοι και οι δυο και στη συνεχεια τη ξαπλωσα στο κρεβατι ,αμεση διεισδυση χωρις τσιμπουκι καθως ειχα αναψει και ωραια επαφη από αυτές που σου μενουν.
 

Επισκέπτης
Στα συν η παρουσία της αστυνομίας στα τέλη της κολωνού προς πειραιώς - εγώ προσωπικά αισθάνομαι κάπως πιο ασφαλής επειδή βγαίνω για τσάρκα μόνος μου σ’αυτά τα μέρη.

Παιδια οντως, αυτο το πραγμα πρεπει να σχολιαστει. Σε ενα σημειο απεναντι απο τα μπουρδελακια της Κολωνου 11 εχει φτιαχτει ενα μινι αστυνομικο τμημα - δεν ξερω πως αλλιως να το πω. Ουσιαστικα ειναι ενα μικρο ημιυπογειο που το εχει παρει η αστυνομια και το χρησιμοποιει σαν φυλακιο στην περιοχη.

Παντα βλεπω νεαρους αστυνομικους εκει και πραγματικα η παρουσια τους προσδιδει μια αισθηση ασφαλειας σε ενα μερος που καθημερινα γεμιζει με αλλοδαπους και τοξικομανεις που μαζευονται στην αρχη της Ιασωνος ελαχιστα μετρα πιο περα για να παρουν τη δοση τους. Κι εγω νιωθω καλα που υπαρχει αστυνομια εκει.

Το θεμα ειναι πως το φυλακιο αυτο μου φαινεται αρκετα ανοχυρωτο και ανασφαλες για τους νεαρους αστυνομικους. Νομιζω πως ειναι ευκολος στοχος για καποιον που θελει να κανει κακο. Μου φαινεται καπως προχειρα φτιαγμενο το ολο σκηνικο.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
κατα τις 10 στο μεταξι,πολυ λιγος κοσμος και ησυχια...

-κολωνου 11 υπογειο,ξανθια λεπτη,μοντελε σωμα,ομορφη,πολυ καλη φαινοταν γενικα...τα βασικα...ισογειο και οροφος κοπελες κατω του μετριου
-μενανδρου,κλειστο...
-αχιλλεως 40,ξανθια κατσαρομαλλα με ωραιο σωμα και εκφυλη φατσα,πρωτη φορα την εβλεπα,χαλια σαλοναρισμα ομως...20 ευρω, φουλ προγραμμα,πρωκτικο,τελειωτικο...
-αχιλλεως 51,μελαχροινη κοντουλα με ωραιο 3αρι στηθος και καλο προσωπο,χαμογελαστη,μαρια ειπε ο τσατσος...20 ευρω,πρωκτικο...αν δεν ηταν ξεπετοσπιτο θα περνουσα...
-κολοκυνθους 38,πανω-κατω,ναυαγια...
-κολοκυνθους 63 το αριστερο,μαρινα,ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου,κοντουλα,πολυ ωραιο στηθος και σωμα γενικα...τα βασικα...
-κολοκυνθους 63 το δεξι,φιλλιπινεζα ειπε ο τσατσος,προφανως γνωστη...
-μ.αλεξανδρου το πανω,η αντζελα απο φωκαιας 27 υπογειο...ωραια εμφανιση,3αρι στηθος αλλα μαπα μεσα...15 ευρω,πρωκτικο...
-μ.αλεξανδρου ισογειο,ναυαγιο...
-ιασωνος 37 πανω,μαρια,λεπτη ξανθια ομορφη ψηλη,εκφυλο σαλοναρισμα,πολυ καλο...15 ευρω,πρωκτικο...ξερουμε τιποτα?
-ιασωνος 30 πανω-κατω,ναυαγια...
μετα ειχε αλλαγη βαρδιας και την εκανα...τα πιο πολλα εκλειναν για λιγο...

καταθεση παλι στη νικη,αχιλλεως 48 κατω,πολυ καλο αλλα λιγο,παρολαυτα δε φταιει η κοπελα αλλα εγω...πολυ εκφυλο σεξ,παροτι ασχημουλα...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Φω22πα - Τζένη σε τρίπλοβαρδια κατά δήλωση της. Πως γίνεται αυτό δεν ξέρω.
...γίνεται.Αμα τους ξεπετάει όλους στο πι και φι  :2funny:Ερωτα που τον έχεις και συ ρε παιδί μου με το κωλογυφτάκι :grin:
Αναΐς λοιπόν. Καστανόξανθο ρουμανάκι από την Κωνστάντζα.
Αν και κατέβηκα να το τσεκάρω δυστυχώς έλειπε.Το κακο και το καλό των μπουρδέλων με τα έκτακτά τους.Στη ΄θέση του παρόλα αυτά επαιζε συμπαθητική κοντούλα με πολυ καλό κορμάκι.Στα υπόψη..
Μεταμεσονύχτια συνέχεια..
Ιασ.30 στο πάνω μια πολύ καλή για το 10€ που ζήταγε
Ιασ.27 υπόγα,εμφανισιμη αδύνατη ξανθούλα  με 15.
Περνωντας βιαστικά απο Φυλής μπας και πετύχω το Πολωνεζάκι αλλά δεν...
Φυλ.84 κάτω χοντρή βυζαρού
Φυλ.86 Ρωξάνα η δίμετρη
Φυλ.67 Μαρία απο Μπρ.κλπ
Φυλ.65 κάτω,Ζωή
Φυλ.61 κητος με τατού που τραβελόφερνε
Φωκ.17 κάτω,η γνωστή χοντρούλα
Φωκ.19 η Μαρία, η κοντοπούτανη άβυζη ,στριγγλο Ελληνίδα
Φωκ.22 η οδοντογλυφίδα ως συνηθως να κόβει βόλτα  στην αυλόπορτα

Λίγο παρακάτω
Τροφωνίου 11 μετριο ξανθό μιλφ
Τροφ.13 χοντρη μόνιμη εκεί
Χωματ 11 κάτω,Αναστασία
Χωματ.11 πάνω,κατάθεση στην όμορφη Ρενάτα.
Ωραία κοπέλα η Ρενάτα με τις κρεμούλες της για να προστατευσει τη κορμάρα της.Και αν και πολυ καιρο στην Ελλάδα ακόμα δε δαγκώνει.
20 ευρά για ένα τυπικο ξαλαφρωμα...
4. Πέντε γύροι (δηλαδή περίπου 50 λεπτά sextime), 4 καταθέσεις. Not bad...
Ρε street πάλι να μας κομπλάρεις θέλεις ρε παίχτη :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
Ακου 4 καταθέσεις..και μεισ μόνο μιααα :'( :'( :'( ΓΑΜΩ ΤΟ ΤΖΕΦΡΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΝΕΣΣΟΤΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ :grin: :grin: :grin:
πες μας το μυστικο ρε παιχτη :rockon: :rockon:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
επισης οι 2 ξανθοι μουναροι που ειχα δει και γω τη περασμενη εβδομαδα στο ιασ.20 αριστερο και ιασ.19 κατω δεν ηταν αυτη τη φορα,κατι αναλογο θα συμβαινει και με την αναις (ιασ.30) φανταζομαι...να διορθωσω επισης η κοπελα της απογευματινης βαρδιας στο αχιλλεως 51 λεγοταν γιαννα και οχι μαρια...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Έχεις μπλοκάκι και τα σημειώνεις;

Όχι, απλά θυμάμαι την διαδρομή που ακολούθησα και εστιάζω σε φάτσες.

Αυτό πώς το κατάφερες;

Κατάφερα τι;

...γίνεται.Αμα τους ξεπετάει όλους στο πι και φι  :2funny:Ερωτα που τον έχεις και συ ρε παιδί μου με το κωλογυφτάκι

Έλα ρε, μόνο και φυσική παρουσία να έχεις στο χώρο τόσες ώρες, είναι κάπως. Μιλάμε για 19 ώρες συνεχόμενες.
Σημειωτέον ότι την πέτυχα χθες το απόγευμα ξανά στο πόστο της.

(Έρωτα δεν έχω για το κωλογυφτάκι αλλά για τον κώλο του)

Ρε street πάλι να μας κομπλάρεις θέλεις ρε παίχτη :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
Ακου 4 καταθέσεις..και μεισ μόνο μιααα :'( :'( :'( ΓΑΜΩ ΤΟ ΤΖΕΦΡΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΝΕΣΣΟΤΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ :grin: :grin: :grin:
πες μας το μυστικο ρε παιχτη :rockon: :rockon:

Γιατί ρε παίχτη, τι σου λείπει εσένα; Η διάθεση ή τα λεφτά;
Είχα δει τόσα κορίτσια εκείνη την μέρα, που μέχρι και την Λουκά θα πηδούσα στο τέλος...  :grin:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom