Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (17 μέλη και 184 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Το τελευταίο (μου) ποστάκι εξαφανίσθηκε;
ή συνέβη κάποια "αναποδιά"  :think: :think: :think:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το τελευταίο (μου) ποστάκι εξαφανίσθηκε;
ή συνέβη κάποια "αναποδιά"  :think: :think: :think:
Bρε συ...είσαι σίγουρος την στιγμή που το έγραφες..ήταν ανοιχτός ο υπολογιστής σου?
Χααααααααχαχαχαχαχαχ...
 

Επισκέπτης
Και ασφαλώς έχω παρατηρήσει την Άνδρεα και το γεγονός που λες οτι λειτουργώ βάση των πρωτογενών ενστίκτων βλέπε κάβλα σημαίνει οτι και αναλογικά με την ποιότητα των εκδιδομένων γυναικών αυτή την στιγμή στους οίκους ανοχής η συγκεκριμένη κάνει το click.

Σορρυ ρε φιλε, εμενα δεν μου κανει κανενα κλικ, μια ψηλη και αχαρη γκομενα ειναι με καθολου ελκυστικη κατα τη γνωμη μου φατσα.

Ενταξει, συμφωνω οτι ειναι και θεμα γουστου, ολα ειναι υποκειμενικα. Εγω ας πουμε απεχθανομαι τις σκυλοφατσες, το προτυπο μου στη γυναικεια ομορφια ηταν η Σοφια απο το Ιασωνος 1Α, ισως το πιο ωραιο προσωπο που εχω δει.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σορρυ ρε φιλε, εμενα δεν μου κανει κανενα κλικ, μια ψηλη και αχαρη γκομενα ειναι με καθολου ελκυστικη κατα τη γνωμη μου φατσα.

Ενταξει, συμφωνω οτι ειναι και θεμα γουστου, ολα ειναι υποκειμενικα. Εγω ας πουμε απεχθανομαι τις σκυλοφατσες, το προτυπο μου στη γυναικεια ομορφια ηταν η Σοφια απο το Ιασωνος 1Α, ισως το πιο ωραιο προσωπο που εχω δει.
[/quote Αν λες για την κοπέλα που ήταν Αγίου Πέτρου 7 οταν ξεκίνησε και έπειτα τελείωσε την καριέρα της στο Ιάσωνος1 δεν μπορώ να συμφωνήσω μαζί σου.Το σώμα της ήταν ατσούμπαλο και πλαδαρό.Την έχω βέβαια πάρει 1 φορά μόνο.Μάλλον έχουμε διαφορετική αντίληψη των πραγμάτων.
 

Επισκέπτης
Αν λες για την κοπέλα που ήταν Αγίου Πέτρου 7 οταν ξεκίνησε και έπειτα τελείωσε την καριέρα της στο Ιάσωνος1 δεν μπορώ να συμφωνήσω μαζί σου.Το σώμα της ήταν ατσούμπαλο και πλαδαρό.Την έχω βέβαια πάρει 1 φορά μόνο.Μάλλον έχουμε διαφορετική αντίληψη των πραγμάτων.

Ναι, αυτη λεω... Ημουν σιγουρος οτι θα διαφωνουσες, εχουμε αλλη αντιληψη για τη γυναικεια ομορφια. Ας συμφωνησουμε οτι ολα ειναι υποκειμενικα και οτι ο καθενας εχει διαφορετικο γουστο!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Φώκαιας 22 άνω.Κάρμεν,καινούργια από την Ρουμανία είπε η υπηρέτρια.Κοντή, λεπτή, μικρό βυζάκι,αδιάφορη.Τα βασικά.

Εδω ο,τι θελεις να μαθεις!
ΑΡΧΙΔΙΑ νεα ειναι!

ΠΑΛΙΑ ειναι με πολυ μαλακισμενο υφος στο δωματιο!

 

Επισκέπτης
[...]
Ενταξει, συμφωνω οτι ειναι και θεμα γουστου, ολα ειναι υποκειμενικα. Εγω ας πουμε απεχθανομαι τις σκυλοφατσες, το προτυπο μου στη γυναικεια ομορφια ηταν η Σοφια απο το Ιασωνος 1Α, ισως το πιο ωραιο προσωπο που εχω δει.

Μουνάρα η Σοφία αδελφέ. Και, αν ήταν στις καλές της, άπαιχτη :dancing:
Παίζει κάπου τώρα?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εξηκίου 18 (σκάλα) - μελαχρινή τσιγγανο-ελληνο-βλκπ και πάλι απροσδιοριστία εθνολογική.. μου φανηκε επίσης ότι η κοπέλα τρανσόφερνε ή ηταν απλά η βραχνάδα της φωνής.?..  

Η Βασια!

Ναι οντως η φωνη της ειναι τραβελικη!
Αλλα δεν ειναι τραβελος!

 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Μινι γενικη εξορμηση με αξιο συναγωνιστη σημερα απο 21.00 εως 23.00 το βραδυ :

- Δροσοπουλου 95 (Στουντιο) - Λαουρα με πολυ ομορφο προσωπο κ σωμα τυπου νταρντανας. Ο Συναδελφος "τιμησε" με θετικα σχολια. (κοστος απο 50)

- Φυλης 84 μια κοπελα ψηλη σχετικα κ μελαχρινη. Ωραιο σωμα με στητο κωλαρακι κ καλο στηθος. Στα 20ε με ελευθερο στοματικο.
- Μαγνησιας  11 Η Ελενα που "τιμησα" με αρκετα καλο στοματικο κ νεα σε ηλικια. Οχι τοσο σφιχτη πλεον στο σεξ. :(
- Φυλης 86Α Η Μιχαελα την οποια την αγκαλιαζε αγνωστος συναγωνιστης ψηλος με κρανος στο χερι κ η παρουσιαση εγινε στην αγκαλια του αγνωστου συναγωνιστη ο οποιος την αρπαξε ουσιαστικα κ την οδηγησε μεσα στο δωματιο επιτοπου !! (πρεπει να αγαπιουνται πολυ φαινεται ) χαχα
- Καλυμνου 48 Ο γνωστος τσατσος Αρης μας αρχισε τα γαλλικα του κ μας παρουσιασε μια τρομακτικη 50αρα με πολλα περιττα κιλα. Φυγαμε αρον αρον.
- Φυλης 65Β Μια ξανθια με ωραιο σωμα κ ωραιο κωλαρακι νομιζω με ελευθερο στοματικο κ αυτη ειπε. 20ε επισης

Γενικα εχει ανεβει το επιπεδο ! Οι καιροι ειναι δυσκολοι. Η επιστροφη στα μπουρδελα θα ειναι μονοδρομος για εμενα τουλαχιστον ! Ζητω η φυλης !
 

Επισκέπτης
Μουνάρα η Σοφία αδελφέ. Και, αν ήταν στις καλές της, άπαιχτη :dancing:
Παίζει κάπου τώρα?

Οχι φιλε, ειναι Ελλαδα νομιζω αλλα σταματησε τη δουλεια. Ενταξει, στο σεξ με ξενερωνε πολλες φορες γιατι εγω ημουν ερωτευμενος και ηθελα να την αρχισω στα γλωσσοφιλα και δεν με αφηνε  :cheesy:  αλλα η κοπελα ειναι θεα, πως να το κανουμε!

Τι Αντρεα και κουραφεξαλα, δεν ξερετε απο γυναικες ρε...  :2funny:

Οι 3 πιο ομορφες πουτανες που εχω γαμησει: Σοφια, Ελενα τρελοκαμπερω (οταν ηταν ξανθια με μακρια μαλλια) και Μονικα απο Περγαμου 1.

Ευχαριστω.  :sunglasses:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Παρεπιπτοντως η Αντρεα ειναι εντελως σαπια!
Χαλια τεμαχιο!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Θα συμφωνήσω 100%.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Οι 3 πιο ομορφες πουτανες που εχω γαμησει: Σοφια, Ελενα τρελοκαμπερω (οταν ηταν ξανθια με μακρια μαλλια) και Μονικα απο Περγαμου 1.
Ευχαριστω.  :sunglasses:

ΟΚ αλλά δεν θα έπρεπε να αναφέρεις για αυτούς που δεν τις γνωρίζουν που δουλεύουν σήμερα (εκτός από την Σοφία που σταμάτησε) για να τσεκάρουν κ να πουν την γνώμη τους?  :)
 

Επισκέπτης
ΟΚ αλλά δεν θα έπρεπε να αναφέρεις για αυτούς που δεν τις γνωρίζουν που δουλεύουν σήμερα (εκτός από την Σοφία που σταμάτησε) για να τσεκάρουν κ να πουν την γνώμη τους?  :)

Η Ελενα ως γνωστον ειναι στην Καρδιτσα και μας λειπει, η Μονικα απο ο,τι ξερω εχει σταματησει τη δουλεια προ πολλου και ειναι στη Βουλγαρια. Ωραια γκομενα η Μονικα αλλα πολυ ξεπετα, ειχα πληρωσει αρκετα 40-αρια για παρτη της γιατι στα 7-8 λεπτα την εκανε απο το δωματιο και δεν προλαβαινα απο τον πρωτο γυρο να τελειωσω. Απορω με τον εαυτο μου που της εκανα τοτε τη χαρη και την πληρωνα διπλα.  :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom