Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (6 μέλη και 72 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πέρασα λίγο από τους ερυθρούς "οικίσκους" της οδού Διδύμου...

Στο Διδύμου 16Α με περίμενε μια έκπληξη! Πρώτη της μέρα η σημερινή στον εν λόγω οικίσκο...

Η Χριστίνα από Χαλκιδικής 83... το ώριμο milf κατ' άλλους/ gilf για άλλους... πλέον θα εργάζεται στον εν λόγω "οικίσκο"...

Αλλαγμένο το look  της... βαμμένο το μαλλί σε ξανθιά απόχρωση και ίσιο...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Φυλής 200 η Δώρα
Ξανθίππης 2 η Ρενάτα με το τατού στη μέση
Μονής Προδρόμου κάτω μια καινούργια με κουλουράκι, μέτρια
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Επειδή δεν μπορώ να ανεβάσω μια κριτική ,έχει κολλήσει,θα την ανεβάσω εδώ:
Aφορά το Φυλής 86β ισόγειο και η κοπέλα είναι η Ρωξάνα.
ΕΝΑΣ ΑΣΤΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ ΚΑΤΑΡΡΙΠΤΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tην Ρωξάνα πρώην Ντανιέλα οι περισσότεροι απο εσάς την γνωρίζουν.Πρόκειται για μια ψηλή κοπέλα με αρμονικά κατανεμημένα κιλάκια και μαύρα μακριά μαλλιά.Έχει πολύ όμορφο σώμα και κατά δήλωση της παλιά ήταν και στρίπερ στο Ερώτικα.Η Κοπέλα στο δωμάτιο δεν έκανε προκαταρκτικά καθόλου και τοποθέτησε κατευθείαν προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο.Δηλώνει Ρουμάνα και μάλλον είναι.Την πήρα σε τρεις στάσεις αυτή απο πάνω,πισοκωλλητό και ιεραποστολικό.Σε όλες τις στάσεις κρατούσε το μόριο μου με τα χέρια της,εμποδίζοντας τις ελεύθερες παλινδρομήσεις.Τότε κατάλαβα οτι η κοπέλα είναι αστικός μύθος και απλά θα είναι μια τυπική διαδικασία.Της είπα να αφήσει το πεος μου αλλά αυτή ισχυρίστηκε οτι είναι μεγάλο και πονάει.Περιττό να σας πώ οτι για πρωκτικό ούτε συζήτηση.Στο τέλος για να το σώσω την έβαλα να μου χαιδεύει τους όρχεις και να με γλείφει και τελείωσα δια χειρός.Ως εμπειρία ήταν μέτρια για τον λόγω οτι την σώζει η ομορφιά.Στο δωμάτιο μου έκανε εντύπωση που αντί για video είχε περιοδικό με γυμνά μοντέλα.Δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω και ως καλή ιδέα δεδομένου οτι το περιοδικό το πιάνουν ένα σωρό χέρια με ότι συνεπάγεται αυτό.Αν σας αρέσουν οι πολύ όμορφες και ψηλές την προτείνω,αλλά μην περιμένετε service.Δεν νομίζω οτί θα την ξανατιμήσω διατηρώντας μια μικρή επιφύλαξη.Η κοπέλα προσφέρει επίσης και 69.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Συνάδελφοι γκαυλιάρηδες μόλις επέστρεψα από αιφνίδια καταδρομική με παρέα παλιά καραβάνα στο σπορ του αγοραίου έρωτος...

δεν μπήκαμε σε πολλά και έχουμε:

Φυλής 71πάνω: η αντικαταστάτρια της νταρντάνας Βύκης μια αδύνατη κοπέλα με όνομα που δεν θυμάμαι αλλά είναι αυτό που αναφέρεται σε χθεσινό ρεπορτάζ...

Φυλής 71κάνω: Η Μολδαβή Άννα σούπερ καύλα σήμερα όλες οι γυναίκες θαθελαν να είχαν το σώμα της....

Φυλής 84κάτω: Η Ντανιέλλα η κοντούλα χαριτωμένο κοριτσάκι

Φυλής 86πάνω: δύο κοπέλες--> μια μελαχρινή με έκφυλο-όμορφο πρόσωπο και καλό σωματάκι κανονικού αναστήματος και μια ξανθιά με κότσο
η μελαχρινή ήταν γκάυλα μου άρεσε όνομα δεν είπε η τσατσά ξέρει κανείς ποια είναι αυτή?

Φυλής 65πάνω: η κοπέλα που εμφανίζεται τακτικά στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 80, Φυλής 67, Μαρία ή Ρωξάνη την λένε νομίζω.

Διδύμου 8πάνω: Χριστίνα ο ορισμός της Ρωσόφατσας με την καλή έννοια με κορμάρα είναι αυτή της Αγαθουπόλεως? λίγο ψυχρή φαίνεται να είναι σαλόνι δεν ξεύρω....

Διδύμου 8κάτω: Λίλιαν πολύ νόστιμη-σέξυ σήμερα κολοφτιαχμένη αλλά όχι καγκούρικη..

Διδύμου 20: H Γιάτσεκ Γκμόχ Φωτεινή με βυζάρες Νο5 σίγουρα

Διδύμου 18ισόγειο: μια που δεν την έχω ξαναδεί μάλλον ψηλή και κανονικά αδύνατη αδιάφορη φατσούλα.


Διδύμου 18υπόγα: Η Ντανιέλα του Φωκαίας 25 κάτω με το τατού πάνω από το αριστερό βυζί πολύ γλυκομίλητη στο σαλόνι, μάλλον βλαχόφατσούλα αλλά γλυκιά...

αρκετός κόσμος σήμερα από 7:30-8:30 το βράδυ κ σχετικά λίγοι οι αλλοδαποί...

 
 


 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ενημέρωση για την απογευματινή βάρδια Φυλής και πέριξ και έχουμε:
Αλκιβιάδου 16Β η Βικτώρια.
Διδυμου 27 όροφος λεπτή κοπέλα με ολόσωμο μαύρο και κοντά καστανά μαλλιά όνομα Μόνικα.Δεν ανακοινώθηκε κάτι extra.To iσόγειο ήταν κλειστό.
Διδύμου 18 υπόγειο η ίδια Αλβανίδα με την φαρδιά περιφέρεια εμφανίστηκε γυμνόστηθη μπροστά μου.Απο την μέση και πάνω είναι πιο λεπτή.
Διδύμου 16α Χριστίνα καινούρια στον οίκο milf 50άρα καλοστεκούμενη με ξανθιά μαλλιά μέχρι τους ώμους και καλό σώμα.Στήθη πολύ σκληρά σιλικονάτα σαν της Αμάντας.
Ακάποτη πίπα και 69.Κατάθεση πρώτη.Έχω στείλει κριτική για δημοσίευση.
Φυλής 40 η Αντίνα με πρωκτικό.Έχει προσθέσει κοτσίδα για extension.Έχει τιμηθεί μία φορά στο Φυλής 61 στο παρελθόν.
Φυλής 54 όροφος ένα στρουμπουλό κοριτσάκι με ξανθά καρέ μαλλιά.
Φυλής 80 κοπέλα με καστανά μαλλιά  απλώς όμορφη.
Φυλής 61 μετρίας εμφανίσεως μελαμψή κοπέλα ελαφρώς γεμάτη με ακάποτο και πρωκτικό.
Φυλής 59 όροφος η Σακίρα.Στο ισόγειο ήταν ψηλή κοπέλα με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους και μερικά παραπάνω κιλά,μέτρια.
Φυλής 65 όροφος η Μαρία η ξανθιά απο Φυλής 80.
Αγκύρας ισόγειο αριστερό καινούρια κοπέλα στρουμπουλή,νεαρή,με μακριά μαλλιά,η Χριστίνα με ακάποτο τελειωτικό.
Φυλής 67 η Ρωξάνη απο Φυλής 80.
Φυλής 84 ισόγειο κοντή μελαχρινή με μακριά μαλλιά και φαρδιούς γοφούς με ακάποτο.Μέτριας εμφανίσεως.Στον όροφο ήταν 2 κοπέλες η ξανθιά με πιασίματα και κοτσίδα απο Φυλής 86 ισόγειο τα πρωινά και μία με κατσαρά μαλλιά και πιασίματα επίσης.
Φυλής 86 όροφος η όμορφη κοπέλα απο Φυλής 54 όροφος καθώς και Φώκαιας 24 πρόσφατα με κανονικό πρόγραμμα.Είναι λεπτή με μακριά μαλλιά πιασμένα και μέτρια στο δωμάτιο.Πρέπει να λέγεται Άννα.
Φυλής 86 Ισόγειο ένας αστικός μύθος καταρρίπτεται η Ρωξάνα πρώην Ντανιέλλα.Δεύτερη κατάθεση,
Φυλής 71 όροφος ήταν ένα καινούριο όμορφο μωρό λεπτό με κοντά καστανά μαλλιά και ακάποτο.Μολίς 20 χρονών κατα την τσατσά.Η Μαριλένα!!
Φυλής 71 ισόγειο ήταν η ξανθιά Άννα και η Εύα έλεγε οτι αφήνει χύσιμο στα βυζιά!!
Μονής προδρόμου 16 μελαχρινή με πιασμένα μαλλιά και φαρδύ κωλαράκι με μαύρο στρινγκ.Ακάποτο.
Το βαπόρι ήταν κλειστό με αναμμένο φωτάκι.Φυλής 92 δεξιό 2 κοπέλες μουνάρες με γαλανά μάτια.Η μία πιο γεμάτη με τριάρια βυζιά και η άλλη πιο λεπτή έμοιαζε με την Αλίνα με αφημένα μαλλιά.Ακάποτο και οι 2 καθώς και παρτούζα.Μας έκαναν και ένα λεσβιακό show στο σαλόνι και μας γκαβλώσανε!!
Φυλής 92 αριστερό μία λεπτή με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους και τατού πίσω στην μέση.
Φυλής 73 η Ελβίρα μαζί με την υπέρβαρη κοπέλα με τα γυαλιά.Πρωκτικό και παρτούζα.
Φώκαιας 22 υπόγειο βγήκε ένα πολύ όμορφο και πολύ λεπτό πιπινάκι,κοντό,με μακριά καστανά μαλλάκια ολόγυμνο στο σαλόνι.Έιχε πολύ όμορφο ξυρισμένο μουνακάκι για φάγωμα όποιος το πήρε ας δώσει πληροφορίες!! Στο ισόγειο μία μελαχρινή κανονικών κιλών απλής ομορφιάς.
Φώκαιας 24 μέτρια μεγαλοκοπέλα κανονικών κιλών με κοτσίδα.Ακάποτο.
Φώκαιας 27 ισόγειο (τα άλλα 2 κλειστά) η ίδια κοπέλα πρωί βράδυ, κοντά μαλλιά ελαφρως γεμάτη,μελαμψή,αδιάφορη,
Καλύμνου 48 ισόγειο η Αναστασία απο Διδύμου 16.Μιλφ αδιάφορο.
Μαγνησίας 1 η Ντιάνα η γιαγιά απο Έλλης 3.
Φυλής 134 όροφος η Τζέσσικα βασικό πρόγραμμα και έπιπλο μέσα.Ισόγειο η Λούνα με πρωκτικό.Υπόγειο η Πάολα απλώς όμορφη λεπτή κοπέλα με μαύρα μαλλιά.
Στο Πιπίνου ήταν η Άνκα και χάιδευε κάτι Πακιστανούς για να περάσουν.Πρέπει να είναι και αυτή δημοφιλής στους Πακιστανούς σαν την Άνδρεα γιατί όποτε πηγαίνω πάντοτε τους πετυχαίνω!!

 

Επισκέπτης
1. Aπό Προφέσσορα:
Στο δωμάτιο μου έκανε εντύπωση που αντί για video είχε περιοδικό με γυμνά μοντέλα.

E, καλά... Τώρα με τη κρίση θα γυρίσουμε στη δεκαετία του '60. Είχες τότε βίντεο εσύ?



2. :offtopic:
Farkeli, sorry... Δεν κρατήθηκα...
 

Συνημμένα

  • peraste.jpg
    peraste.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 57

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
στο 92 αμα κανεις παρτουζα υπαρχει μεγαλη περιπτωση με τα κλειστοφοβικα δωματιακια που εχει να φρακαρεις και να σε βγαλει η πυροσβεστικη!!μιλαμε για μεγαλο ξεφτιλικι
 

Επισκέπτης
Στο Πιπίνου ήταν η Άνκα και χάιδευε κάτι Πακιστανούς για να περάσουν.Πρέπει να είναι και αυτή δημοφιλής στους Πακιστανούς σαν την Άνδρεα γιατί όποτε πηγαίνω πάντοτε τους πετυχαίνω!!

Σε μια προσφατη τσαρκα στο Μεταξουργειο περασα κι εγω να δω τι σοι ειναι αυτη η Αντρεα, καθως ειχα διαβασει εδω οτι ειναι μουναρα, απιστευτα ομορφη για 15 ευρω κτλ.

Ρε παιδια...ΤΙ ΜΠΑΖΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ! Καλα ρε σεις, αυτη τη θεωρειτε ωραια γυναικα? Μιλαμε για μεγαλο μπαζο!  :uglystupid:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
απο μεταξουργειο εχει παρει κανεις νομιζω 36 ειναι μια μαυρη αδυνατη ψηλη βραδυνη βαρδια?ανεβαινεις σκαλια σε ενα μικρο σαλονι...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μπουρδελότσαρκα προς τιμήν του SPEED παρέα με τον Biker και τον Lex80 :

Διδύμου 16: Χριστίνα. Για χάρη της ξεκίνησε η τσάρκα. Milf Ρωσίδα ξανθή με ίσια μακριά μαλλιά. Γνωστή στους στουντιάδες από την θητεία της στο Χαλκιδικής 83.
Ντυμένη με μαύρο baby doll, μαύρες κάλτσες και μπότες. Λεπτομέρειες για τις αποδόσεις της στην κριτική του SPEED

Διδύμου 18Β : Ντανιέλλα. Νεαρή σχετικά, ευτραφής με τατουάζ στο αριστερό στήθος. Καστανοκόκκινα ίσια μαλλιά, φουλ προγράμματα με ακα και  κουλουράκι.

Διδύμου 18Α :Τζούλια. Νέα παρουσία κατά την υπηρεσία. Μελαχρινή, με αξιόλογο σώμα, ακα για τους τολμηρούς και κουλουράκι. Αν δεν ήταν τόσο «τσαμπουκαλεμένη» στο σαλόνι, ίσως και να κέρδιζε περισσότερο κοινό.

Διδύμου 20 : Φωτεινή. Γνωστή πληθωρική Ρωσίδα, με πλούσιο στήθος και τροφαντή περιφέρεια. Ο SPEED συγκινήθηκε, αλλά μόλις είχε καταθέσει στην Χριστίνα. Είμαι σίγουρος πως θα επιστρέψει δριμύτερος αυτές τις ημέρες.

Σουβλάκια στον πειναλέο και συνέχεια με 3 στάσεις στο Μετάξι

Αχιλλέως  48Α : Η αδυναμία του Biker. Μελαχρινή , ευτραφής, μπάσα φωνή, αυτή την φορά αρκετα πιο ευγενική και με ξυρισμένο το μουστάκι της…..

Αχιλλέως  51 : Πένυ (αν άκουσα καλά). Ξανθιά σγουρομάλλα με τροφαντό κωλαράκι το οποίο το έδινε στα 20 ευρώ.

Μεγάλου Αλέξανδρου 17 : Κλειστό, παρόλο που ο γλόμπος έφεγγε….

Αποχώρηση Biker και  Lex80 και συνεχίσαμε η δυό μας.

Φωκαίας  25Α Κάρλα η καύλα. Η γνωστή ξανθιά.

Φωκαίας 25Β : Σάρα. Όμορφη πολωνέζα νεαρή, με γλυκό πρόσωπο. Με ειδικότητα στο ελεύθερο στοματικό, όπου το «ρουφάει σαν το καρότο» όπως είπε χαρακτηριστικά η συμπαθής κατά τα άλλα υπηρεσία.

Φωκαίας 19 : Μαρία. Υπερβολικά αδύνατη νεαρή με κοντό μαύρο μαλλί.

Φυλής  65Β : Ζωή. Αδιάφορη που δεν θυμάμαι πολλες λεπτομέρειες.

Φυλής  69Α: Χριστίνα. Η γνωστή αδύνατη Καζακστανή που έχει ριζώσει στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Με κοκκινωπά μαλλιά αυτή την φορά, συγκριτικά με την τελευταία φορά που την είδα.

Φυλής  69Β : Μπιάνκα. Όμορφη νεαρή μελαχρινή κορασίδα. Αξιοπρόσεκτη

Φυλής 92Β: Τανια, νεαρή ξανθή Ρωσίδα, με κοντό μαλλάκι, ωραία χαρακτηριστικά, πεταχτό κωλαράκι. Ευγενέστατη, τόσο η ιδία, όσο και η υπηρεσία. Λεπτομέρειες για την απόδοση της στα ενδότερα στην νε ακριτική του SPEED. 

Φυσικά μπήκαμε και σε πολλά ακόμα τσαρδιά, αλλά λόγω του ότι δεν μας είπαν τα ονόματα, ή δεν ξέραμε τις κοπέλες δεν τα αναφέρουμε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε μια προσφατη τσαρκα στο Μεταξουργειο περασα κι εγω να δω τι σοι ειναι αυτη η Αντρεα, καθως ειχα διαβασει εδω οτι ειναι μουναρα, απιστευτα ομορφη για 15 ευρω κτλ.

Ρε παιδια...ΤΙ ΜΠΑΖΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ! Καλα ρε σεις, αυτη τη θεωρειτε ωραια γυναικα? Μιλαμε για μεγαλο μπαζο!  :uglystupid:

Ουτε εμενα μ αρεσε η Αμαντα απο Φωκαιας 19 κατω τυπε... που λεγανε οτι ειναι πορνοσταρ φοβερη εμφανιση κτλπ.
Αλλα οκ ο καθενας με την αποψη του... και ευχαριστουμε για την ενημερωση αλλα προσωπικα εμενα δεν μ αρεσε
δεν θα μπαινα για κανενα λογο... ο τυπος απεξω φωναζει και ειναι αγχωτικος , δεν ειμαστε ρομποτ.  :)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
CHEYENNE τα σπιτάκια της Διδύμου τα είπες ανάποδα.Στο Διδύμου 16 ήταν η Χριστίνα την οποία τίμησα και εγώ και Διδύμου 20 η Φωτεινή.Στο Φυλής 67 ήταν η Ρωξάννη απο Φυλής 80 το όμορφο τσιγγανορουμανάκι.Η Χριστίνα η Καζακστανή είναι συνήθως στο Φυλής 69 όροφος.Τέλος Φυλής 92β ήταν μία μελαχρινή και όχι ξανθιά.Μάλλον μπέρδεψες λίγο τα νούμερα.
PICKER η Άνδρεα είναι μουνάρα και αντικειμενικά αν το δεις.Μάλλον έχεις διαφορετικά γούστα.
Delonie έχεις δίκιο για τα πολύ στενάχωρα δωμάτια του 92.Η παρτούζα είναι αποτυχία εκεί μέσα σίγουρα.
Jopino όντως το περιοδικό στα μπουρδέλα εν έτη 2010 είναι κάτι ξεπερασμένο απο δεκαετεία 80.Το πραγματικά αστείο της υποθέσεως ήταν οτι συναγωνιστές είχαν σκίσει και κάποιες σελίδες.
Θέλω να πιστεύω οτι αυτό το έκανε πράγματι κάποιος πραγματικά απελπισμένος αλλοδαπός που δεν έχει ούτε video.Moυ θύμισε η ενέργεια αυτή στερημένο φαντάρο που σκίζει σελίδα απο περιοδικό για να αυτοικανοποιηθεί στην τουαλέτα της μονάδας!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
CHEYENNE τα σπιτάκια της Διδύμου τα είπες ανάποδα.Στο Διδύμου 16 ήταν η Χριστίνα την οποία τίμησα και εγώ και Διδύμου 20 η Φωτεινή.Στο Φυλής 67 ήταν η Ρωξάννη απο Φυλής 80 το όμορφο τσιγγανορουμανάκι.Η Χριστίνα η Καζακστανή είναι συνήθως στο Φυλής 69 όροφος.Τέλος Φυλής 92β ήταν μία μελαχρινή και όχι ξανθιά.Μάλλον μπέρδεψες λίγο τα νούμερα.
PICKER η Άνδρεα είναι μουνάρα και αντικειμενικά αν το δεις.Μάλλον έχεις διαφορετικά γούστα.
Delonie έχεις δίκιο για τα πολύ στενάχωρα δωμάτια του 92.Η παρτούζα είναι αποτυχία εκεί μέσα σίγουρα.
Jopino όντως το περιοδικό στα μπουρδέλα εν έτη 2010 είναι κάτι ξεπερασμένο απο δεκαετεία 80.Το πραγματικά αστείο της υποθέσεως ήταν οτι συναγωνιστές είχαν σκίσει και κάποιες σελίδες.
Θέλω να πιστεύω οτι αυτό το έκανε πράγματι κάποιος πραγματικά απελπισμένος αλλοδαπός που δεν έχει ούτε video.Moυ θύμισε η ενέργεια αυτή στερημένο φαντάρο που σκίζει σελίδα απο περιοδικό για να αυτοικανοποιηθεί στην τουαλέτα της μονάδας!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ευχαριστω πολυ για την επισυμανση
Για το Φυλης 92 ειμαι σιγουρος οτι ηταν ξανθια, την τιμησε ο speed
Μιλαω περιπου για τις 01:00 ωρα
Για τα αλλα εχεις απολυτο δίκιο
Τα διορθωνω αμεσως

Αυτα παθαινεις αμα ποσταρεις τετοιες ωρες....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μονο studio απο εδω και μπρος........
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Επισκέπτης
PICKER η Άνδρεα είναι μουνάρα και αντικειμενικά αν το δεις.Μάλλον έχεις διαφορετικά γούστα.

Φιλε ασε τα "αντικειμενικα", μουναρα ειναι μονο για σενα, γιατι για μενα ειναι τρελο μπαζο. Πραγματικα αντιερωτικη φατσα, καθολου ελκυστικη γκομενα, αν την εβλεπα εξω θα μου ηταν τελειως αδιαφορη. Μπαζο λεμε. :-
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Φιλε ασε τα "αντικειμενικα", μουναρα ειναι μονο για σενα, γιατι για μενα ειναι τρελο μπαζο. Πραγματικα αντιερωτικη φατσα, καθολου ελκυστικη γκομενα, αν την εβλεπα εξω θα μου ηταν τελειως αδιαφορη. Μπαζο λεμε. :-
Άποψη σου.Για τους περισσότερους θεωρείται πάντως μουνάρα.Δεν μπορεί μία γυναίκα να καλύπτει το 100% των προτιμήσεων των ανδρών.Μιλάω πάντα σε σχέση με την τιμή που πέρνει και την πλειοψηφία των ανδρών.Για μένα πάντως άνετα δουλεύει και studio κρίνωντας απο κάτι μπάζα που δουλεύουν εκεί.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Όπως "φαίνεται" είσαι on line συνάδελφε professorx και on θέματος με τις παρεμβάσεις/διορθώσεις σου  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom