Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (7 μέλη και 69 επισκέπτες)

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits:Μια μαργαριτα απο Καλυμνου 48 υπερ-βυζαρου την εχει παρει κανα ματι και αν ναι ποτε παιζει?




 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
80 μαρια η ξανθια για ένα παιδι που ρωταγε μαλλον με κακες κριτικες
ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε. με κακές κριτικές λόγω επίπλο(ωσης), όχι λόγο εμφάνισης...
πρέπει να καθόμαστε απέξω και να λέμε στους υπόλοιπους να μην μπαίνουν  όταν είναι κάτι τέτοιες μέσα!!!  :rockon:


Παράθεση από: kokolongos στις χθες στις 20:34
ευχαριστώ kokolongos. το link ήταν διαφωτιστικότατο!! άρα παίδες δουλεύει στο 80 και στο 67 της φυλής!!! μακρυά!!! ... κι αγαπημένοι


Παράθεση από: jockerx στις χθες στις 22:05
Ίσως είναι αυτή η Μαρία και παρεξήγησες ως προς το ωραίο σώμα:
Φυλής 80-Μαρία η περσινή-προπέρσινη  (Αντζι Ντίκινσον-καρέ μαλλί-1960) με διαφορετικό χτένισμα τώρα.Μετριότης, τίποτα το ιδιαίτερο.
Γυρολόγος της Φυλής με πρωκτικό στα 20 ευρώ.Ξανθό πλέον μαλλί (περούκα φαίνεται-κοτσίδα) με κοντά πόδια.
όντως πρέπει να το χει βάψει και είναι αυτή από παλιά στις κριτικές. όχι όμως και μετριότης!! άλλο το να είναι έπιπλο και ξενέρωτη μέσα και άλλο η εμφάνιση...αν και απότι καταλαβαίνω είσαι "δύσκολος". γούστα είναι αυτά φίλε....
 

Επισκέπτης
Μαρίνα-Βέργας 6:
η περιγραφη της μαρινας που δινει ο xilnik πιο πολυ ταιριαζει με τη μαρινα που δουλευει και τροφωνιου μερικες φορες μεταμεσονυχτια,ειναι ρωσιδα πολυ καλη στο δωματιο με πλουσια προκαταρκτικα και γενικα ικανοποιητικες υπηρεσιες...
Υπάρχει άλλη Μαρίνα στο Τροφωνίου 13, υποδεέστερη εμφανισιακά από την Μαρίνα-ΑΠΑΤΗ-Βέργας 6.
Μαρίνα-Βέργας 6:
Τι μου θυμισες τωρα... Ειναι 4 χρονια και βαλε απο τοτε που λες! Μετα πηγε Φυλης 54 και μετα περασε και απο Διδυμου 8. Πολυ ωραιο και γλυκο στο προσωπο γκομενακι αλλα οντως απατη ρε φιλε. Θυμαμαι που αρνιοταν να σηκωσει τα ποδια στο ιεραποστολικο, εκανε τα παντα για να εμποδισει τον πουτσο να μπει ολοκληρος μεσα! Μου ειχε πει οτι ποναγε το μουνι της. :-

Την ειχα παρει πολλες φορες γιατι μου αρεσε πολυ σαν γκομενα και ιδιως οταν ακομη ηταν μελαχρινη. Θυμαμαι οτι πολλοι πελατες εφευγαν εκνευρισμενοι γιατι ουσιαστικα απεφευγε να γαμηθει κανονικα. Ενας πριν απο μενα καποτε στη Φωκαιας ειχε φωναξει: "Αισχος!"  :cheesy:
Η προσωποποίηση της απάτης και του ψέματος.

Μαρία-Φυλής 80:
όντως πρέπει να το χει βάψει και είναι αυτή από παλιά στις κριτικές. όχι όμως και μετριότης!! άλλο το να είναι έπιπλο και ξενέρωτη μέσα και άλλο η εμφάνιση...αν και απότι καταλαβαίνω είσαι "δύσκολος". γούστα είναι αυτά φίλε....
Πρόσεξέ την καλά.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
μακαρι τα τελευταια ποστ να τα ειχα διαβασει εχτες κατα τις 20.00 πριν ξεκινησω για Φ.
γιατι δυστυχως την πατησα με την Μαρια στο φ80.
μετα απο βολτα σε αρκετα στη Φυλης και χωρις να εχω πολυ χρονο στην διαθεση μου.
εκανα την λαθος επιλογη για δυο λογους.
αρχικα για το οτι δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο μεσα στο δωματιο.
δεν εβγαλε σουτιεν, η πιπα ηταν παρα πολυ συντομη και γενικοτερα η αισθηση ηταν αντε να παμε σπιτια μας (για το τελευταιο μπορει να ειναι θεμα χημειας).
βγαινωντας απο το απο το τιποτα ιδιαιτερο παντος, ο λογος οπου το ειχα μετανιωσει πολυ ηταν για το οτι ειχα δει 2-3 πολυ ωραιες κοπελες που θα μπορουσα να ειχα περασει. αλλα...
any way,
η πλακα ειναι οτι μπολις μπκα στο δωματιο ηρθε ο τσατσος ο οποιος θα μπορουσε να εργαζετε και αυτος μεσα στα δωματια παραλληλα με την κοπελα....
μολις μπηκα ευγενεστατος μου λεει "δεν εχεις χαρτι. θα σου φερω". περιμενα και εγω λιγο αλλλα μπα. δεν ερχοταν. ε, λεω θα το φερει η κοπελα.
και μετα απο 3-4 λεπτα που εχω γδυθει και εχω ξαπλωσει και περιμενω την κοπελα. μπαινει μεσα και αρχιζει και μου λεει διαφορα για τον @@@ μου του τυπου πω πω τι ειναι αυτο παιδακι μου, τι θα κανεις στη κοπελα κλπ κλπ. μπορω να πω οτι με χαλασε το ολο γεγονος μιας και ενω θα μπορουσα να το παρω σαν χιουμορ (που ετσι το πηρα στην αρχη) το συνεχεισε. δηλαδη δεν ειναι οτι το ειπε (βαζοντας το χαρτι και να εφευγε, αλλα καθησε κολονα στο δωματιο και κοιτουσε.
δεν ημουν και εγω στις καλητερες διαθεσεις οποτε το ολο σκηνικο με χαλασε. οποτε η ηδη τυπηκη συνεβρεσει εχασε πασα αξια..
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Ελεύθερε σε συλλαμβάνω  :police: :grin: αδιάβαστο!
Η Αλίνα-παπάκι είναι της γνωστής ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

Και την περιγράφει εύστοχα ο Αμαντέους.
Η Αλίνα-"Στο μουνί μου" φωλιάζει το μουνί της στα Φυλής 65 άνω, 92 παλαιό και Φώκαιας 19 περιοδικά:

Δηλαδή Αλίνα παπάκι = Αλίνα "στο μουνί μου"?
Συμφωνώ με το "Μακρυά του 84-86" δεν μπαίνω όυτε για να δω αλλά προσπαθώ να την θυμηθώ ... εκτός αν ιχσύει η ισότητα (την "στο μουνί" την θυμάμαι)
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
μπαινει μεσα και αρχιζει και μου λεει διαφορα για τον @@@ μου του τυπου πω πω τι ειναι αυτο παιδακι μου, τι θα κανεις στη κοπελα κλπ κλπ. μπορω να πω οτι με χαλασε το ολο γεγονος μιας και ενω θα μπορουσα να το παρω σαν χιουμορ (που ετσι το πηρα στην αρχη) το συνεχεισε. δηλαδη δεν ειναι οτι το ειπε (βαζοντας το χαρτι και να εφευγε, αλλα καθησε κολονα στο δωματιο και κοιτουσε.

Έτσι που τα λες αποκτώ την εντύπωση ότι σε ερωτεύτηκε αυτός ο τσάτσος...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
η πλακα ειναι οτι μπολις μπκα στο δωματιο ηρθε ο τσατσος ο οποιος θα μπορουσε να εργαζετε και αυτος μεσα στα δωματια παραλληλα με την κοπελα....
μολις μπηκα ευγενεστατος μου λεει "δεν εχεις χαρτι. θα σου φερω". περιμενα και εγω λιγο αλλλα μπα. δεν ερχοταν. ε, λεω θα το φερει η κοπελα.
]και μετα απο 3-4 λεπτα που εχω γδυθει και εχω ξαπλωσει και περιμενω την κοπελα. μπαινει μεσα  και αρχιζει και μου λεει διαφορα για τον @@@ μου του τυπου πω πω τι ειναι αυτο παιδακι μου, τι θα κανεις στη κοπελα κλπ κλπ
σε βλεφαριασε φιλε μου και καθυστερησε να σου φερει το χαρτι για να σε δει γυμνο..ευτυχως απ οτι φανηκε δεν τον απογοητευσες :cheesy:
Τη μαρινα απο φωκαιας την θυμαμαι,εκανε πολυ καλο γλειψιμο και για να ειμαι ειλικρινης δυο φορες που τη πηρα πισωκολλητα και μπρουμητα(αλλιως οντως δεν λεει,δυσκολη στη διεισδυση)δεν εφυγα και δυσαστερημενος
θα δω και γι αυτη τη μαρινα που λεει ο hardcore γιατι του εχω απολυτη εμπιστοσυνη,μηπως μιλαμε για αλλη και οχι αυτη στη φωκαιας.Παντως συναγωνιστης που βγηκε απ το δωματιο η αληθεια ειναι οτι δεν ενθουσιαστηκε,οι κριτικες ομως που ειδα και που ταιριαζουν με αυτο που ειδα στο βεργας μολις τωρα ειναι ενθαρρυντικες και μαλλον θα μπουκαρω γιατι μου αρεσε
 

Επισκέπτης
H Μαρινα της Φωκαιας ηταν (εχω πολυ καιρο να τη δω) ωραια γκομενα οπως και να το κανουμε και ειχε αυτο το γλυκο υφος που δεν παρεπεμπε σε συνηθισμενη πορνη, την κυκλοφορουσες ανετα δηλαδη για γκομενα σου. Δυστυχως δεν της αρεσε η πουτσα, λες και την εβαζαν με το ζορι να γαμιεται. Εγω παντως μπορει να ξαναπαω μια βολτα αλλα θα της το ξεκαθαρισω απο το σαλονι οτι θελω να ανοιξει καλα τα ποδαρακια και να μπω κανονικα. Μια αλλη φορα θυμαμαι στο Διδυμου 8 την επαιρνα πισωκολλητα και ποναγε και τραβιοτανε και στο τελος μου λεει (με γλυκο υφος παντα): "Σιγα, ποναω, κρεας ειναι μεσα!" Πιστευω οτι ειναι καλη κοπελα αλλα μαλλον οχι για σεξ.  :-
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
κυριακη μεσημερι επισκεψη στο 71 κατω , δεν θυμαμαι το ονομα της (παρουσιαζεται ως ιταλιδα , παρουσια σε μονης προδρομου πιο παλια ) νταρντανα με λοκο στο προγραμμα.

πολυ βελτιωμενη στις υπηρεσιες σε σχεση με μονης προδρομου, αρκετα καλα προκαταρκτικα πιπα σε σταση 69. επετρεψε να τη γλυψω αλλα δεν το εκανα, δεν αφηνε δαχτυλακι. στη συνεχεια ιεραποστολικα απο μπροστα και στην ιδια σταση καρφωμα απο πισω.

στην επιστροφη στο συνταγμα κινηση πανικος....μετα απο κανα μισαωρο φτανοντας συνταγμα βλεπω καμια 200αρια κουρδους με σημαιες να εχουν κλεισει το δρομο και να φωναζουν. τους εριξα 1000 μουτζες και αλλες τοσες χριστοπαναγιες και γυρισα σπιτι
Πρέπει να λες την Λούνα η οποία όντως δηλώνει Ιταλίδα,είναι νταρντάνα,και τελευταία κάνει και πρωκτικό.Είχε πρωτοξεκινήσει απο Μον Προδρόμου 16 πριν κανά χρόνο περίπου.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Να τονίσω ότι η Μαρίνα απο Φώκαιας 27 είχε δουλέψει παλιά με την χονδρή ξανθιά τσατσά της Μπάρμπορα.Είχε ξεκινήσει απο Αγκύρας και έπειτα μετακόμισε Φώκαιας 27 όταν ο οίκος είχε πρωτολειτουργήσει.Παλιά πρόσφερε ώς extra και ακάποτο τσιμπούκι.Το προσφέρει και τώρα;Έχει τιμηθεί περίπου 5 φορές.Στο δωμάτιο παλιά μιλούσε πάρα πολύ.Διεισδύσεις σε μένα είχε αφήσει παρόλο που απόφευγε την στάση απο πάνω.Στις διεισδύσεις όμως δεν επέτρεπε γρήγορες και βαθιές παλινδρομήσεις αλλά παρότρυνε τον πελάτη να έχει αργό και απαλό ρυθμό.Σαν συνεύρεση τότε θα μπορούσα να την χαρακτηρίσω ως απλώς καλή.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ολοι την ιδια λεμε ρε παιδια...μαρινα ξανθια ρωσιδα που γλυφει κολο ειναι μια...
 

orion4

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μια ερώτηση... Η Σονια στο Αλκιβιάδου 16Γ ποιες μέρες δουλεύει; γιατί πήγα χθές και ήταν μια βλαχο-ρουμανο-φόλα!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Συναγωνιστές μια ερώτηση... Η Σονια στο Αλκιβιάδου 16Γ ποιες μέρες δουλεύει; γιατί πήγα χθές και ήταν μια βλαχο-ρουμανο-φόλα!

κατά 99% είναι απόγευμα,

Αλλά τον τελευταίο καιρό βαράει κ 2πλοβάρδυα... Τώρα μάλλον έτυχες σε κάνα ξόφαλτσο ρεπό της... Μέχρι της 16/12 κ μετά ... από Μάρτη μεριά θα έχει

:kissass: :kissass: :kissass: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

jim187

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες, παρακολουθω το site καιρο, μονο για συμβουλες ... Τεσπα ειπα να γραψω κ γω την σημερινη μου εμπειρια.
Να μην τα πολυλογω κατεβαινω για τσαρκα κ μπαινω Ιασωβος 30 Α ή Β ( το υπογειακι παντως) και βλεπω ενα μωρο λεπτο με βυζακι πυραυλακι,  tribal tattoo μεση λοκω κ λεω εδω ειμαστε,,, Μητσαρα σου φεξε !!!  :dancing: Το εν λογω τεμαχιο goes by the name Ελενα μου λεει τσατσος 15 γιουρα κ κωλαρακι .... Κατεληξα να παρω τα γκαφρα πισω γιατι μου λεει η κοπελα πολυ χοντρο !!!  :o Ενταξει της λεω ξεκιναμε κ θα μου δωσεις κ λιγο κωλαρακι ... Οχι !!!! μου λεει ... αμα θες μουνακι η αλλιως τα λεφτα σου πισω ... δεν εχω προβλημα μου λεει !!! Τα λεει κ μια του τσατσου κ σηκωθηκα κ εφυγα !!! Τι να πω ρε παιδες ... πορτα σε μπουρδελο ;;;  :huh: Μονο Σιγκαπουρη εφαγα πορτα απο κινεζα 1,50 !!! Αυτα συναδελφοι !
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κάποιο αξιόλογο μέλος που έγραψε (χθες) ότι στη Φυλής συνάντησε αξιόλογες ιερο-κορασίδες στα πορνο-καταστήματα επιβεβαιώνω ότι πράγματι αυτό συμβαίνει!

Παρένθεση και την  κλείνω αμέσως

Προσπαθώ να βρώ προηγούμενες ενημερώσεις είτε δικές μου είτε αξιόλογων συναδέλφων και χάνομαι στα "ατέρμονα" ποστάκια. Θεωρώ ότι (μάλλον) θα ήταν χρήσιμο (όπως και σε σούπερ μάρκετ) να πήγαιναν ... "σε ταμείο express" όσοι είχαν να ενημερώσουν έως δυο-τρια μπουρδελάκια

:2funny: :2funny: :2funny:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον...αυτη η λαουρα (μαραθωνος) ειναι μεγαλο ufo,προσοχη!

αφου αποφασιζω να μπω και περιμενω κανα τεταρτο,ερχεται με φορα,με κοβει παραξενα απο
τη κορφη ως τα νυχια μεσα στο θεοσκοτεινο δωματιο,και τι μου λεει?
πας στην εκκλησια η εισαι σατανιστης?
πας καλα της λεω,τι ειναι αυτα που λες?
εχεις πολλα ταττου μου λεει,γιατι?τι σημαινουν?
ειμαι παλιος πανκης της λεω,το λοιπον...
εισαι καλος μου λεει ε,καλο παιδι...φοβισμενη...πλυνε τα χερια σου...
σηκωνομαι παω στο νιπτηρα,τα πλενω,τιποτα αλλο της λεω?
τετοια ξενερα δεν ειχα ξαναφαει,τωρα τι να πω,χρειαζεται?...
προκαταρκτικα 0,αξυριστα ποδια,πιπα πονουσε,ξαπλωνει και ξαφνικα σε 5'' με σταματαει και αποφασιζει να στηθει για πισωκολλητο,της δινω ενα καλο σφυροκοπημα και τελειωνω σε χρονο 0 για να μη παει τελειως τσαμπα το 20αρι...
συμπερσμα...η κοπελα εχει ψυχολογικα προβληματα και μεγαλες ανασφαλειες,χρειαζεται γιατρο επειγοντως...κριμα και ειναι πολυ ομορφη...
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
43
Like
501
Πόντοι
290
Επιτέλους πέτυχα Ντανιέλα σήμερα κατα τις 19:00 στο Φ.86 κάτω....τι χαμός γίνεται ρε γαμώτο! Θα το ξεπατώσεουμε το κορίτσι  :knockinb:
Δεν πέρασα γιατι βιαζόμουνα και ψιλοξενέρωσα και με το χαμό που γινότανε...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κάποιο αξιόλογο μέλος που έγραψε (χθες) ότι στη Φυλής συνάντησε αξιόλογες ιερο-κορασίδες στα πορνο-καταστήματα επιβεβαιώνω ότι πράγματι αυτό συμβαίνει!

Παρένθεση και την  κλείνω αμέσως

Προσπαθώ να βρώ προηγούμενες ενημερώσεις είτε δικές μου είτε αξιόλογων συναδέλφων και χάνομαι στα "ατέρμονα" ποστάκια. Θεωρώ ότι (μάλλον) θα ήταν χρήσιμο (όπως και σε σούπερ μάρκετ) να πήγαιναν ... "σε ταμείο express" όσοι είχαν να ενημερώσουν έως δυο-τρια μπουρδελάκια

:2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ είναι το ... "ταμείο express"
:grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Και για εξηγιόμαστε απλά και καθαρά να σημειώσω τα παρακάτω :

Όταν αναφέρομαι σε "ατέρμονα" ποστάκια δεν εννοώ  τα ποστάκια του hardcoras που είναι χρήσιμο μέλος στη παρέα μας (όπως και ορισμένα μέλη με παρόμοια δραστηριότητα και συμπεριφορά)
αλλά σε συγκεκριμμένα μέλη που γράφουν ανούσια, άνοστα και άχρηστα ποστάκια...
ταλαιπωρώντας όλους εμάς

... κσι όχι μόνο

:booty: :booty: :booty:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom