Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (13 μέλη και 118 επισκέπτες)

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
43
Like
501
Πόντοι
290
Καλησπέρα κι απο μένα στην μπουρδελοκοινότητα :p
Πρίν λίγο έκανα supermini-εξόρμηση σε φυλής. Πήγα μόνο σε Φ.86 κάτω και πάνω καταθέτοντας στο πάνω στη Μιχαέλα(βλέπετε κριτική). Η εξόρμηση είχε σκοπό να καρφώσω το Ντανιελάκι αλλά στο κάτω ήταν άλλη κοπέλα. Ξέρει κανείς σε ποιά μαγαζία και τί ώρες δουλεύει η Ντανιέλα(Ροξάνη πλέον..)?
Να αναφέρω οτι στο σαλόνι του Φ.86 πάνω περιμένοντας να δώ την κοπέλα ήταν 2 μεγαλοτυπάκια ο ένας που καθότανε δεξιά μου γύρω στα 45-50 και ο άλλος στα αριστερά μου γύρω στα 55. Ο εκ αριστερών μου λοιπόν απο την στιγμή που μπήκε έπαιζε τον πούτσο του!?! στην αρχή είχε κάτσει και τον έτριβε πάνω απο το παντελόνι και μετά σηκώθηκε και τον έπαιζε διακριτικά με το χέρι μέσα στην τσέπη... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
nai απο αυτες που τρων πολλα λεφτα τυπε
δρομοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ουσττττττττττττττττττττττττττττττ
καλα εκανες και την εστειλες τυπε
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
δρομοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ουσττττττττττττττττττττττττττττττ
καλα εκανες και την εστειλες τυπε
ναι το πιασε και αυτη μου ελεγε οτι ενας αντρας πρεπει να πληρωνει παντα.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Καλησπέρα κι απο μένα στην μπουρδελοκοινότητα :p
Πρίν λίγο έκανα supermini-εξόρμηση σε φυλής. Πήγα μόνο σε Φ.86 κάτω και πάνω καταθέτοντας στο πάνω στη Μιχαέλα(βλέπετε κριτική). Η εξόρμηση είχε σκοπό να καρφώσω το Ντανιελάκι αλλά στο κάτω ήταν άλλη κοπέλα. Ξέρει κανείς σε ποιά μαγαζία και τί ώρες δουλεύει η Ντανιέλα(Ροξάνη πλέον..)?
Να αναφέρω οτι στο σαλόνι του Φ.86 πάνω περιμένοντας να δώ την κοπέλα ήταν 2 μεγαλοτυπάκια ο ένας που καθότανε δεξιά μου γύρω στα 45-50 και ο άλλος στα αριστερά μου γύρω στα 55. Ο εκ αριστερών μου λοιπόν απο την στιγμή που μπήκε έπαιζε τον πούτσο του!?! στην αρχή είχε κάτσει και τον έτριβε πάνω απο το παντελόνι και μετά σηκώθηκε και τον έπαιζε διακριτικά με το χέρι μέσα στην τσέπη... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΧΑΧΑΧΑΑ και να υποθεσω οτι δεν περασε κιολας, απλα πηρε δουλεια για το σπιτι ;  :headbang:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη τωρα στη φυλης και πραγματικα οσοι εχουν διαθεση και χρημα ας κανουν το κοπο να κατεβουν,η κατασταση θυμιζει τη ταινια καλωςηρθε το δολλαριο οπου οι γκομενες περιμενουν ετοιμες να γαμηθουν και ο κοσμος είναι λιγοστος μ εξαιρεση τη σακιρα όπως συμβαινει και στη ταινια οπου η μονη που δεν εχει διαθεση είναι η μαιρη η γυναικα που γουσταρει ο γιωργος κωνσταντινου.Τυχαιο ..δε νομιζω
Η αληθεια παντως είναι μια,σημερα κυκλοφορουν στη φυλης και γαμω τα μουνια,δε μπορω να το πω διαφορετικα
Φυλης
86β ρωξαννα,η ντανιελα που αναφερουν οι συναγωνιστες..ερωτηση..κυκλοφορει τετοιο μουνι στη φυλης και μαλιστα με πρωκτικο?εδω μιλαμε για θαυμα,η γυναικα είναι μουναρος και αν δεν ημουν χορτασμενος από τη κυριακη θα εμπαινα παραβιαζοντας τις αρχες μου για τις κοπελες που κανουν  πρωκτικο στα μπουρδελα
86α ερικα ,νέο μελαγχροινο νταρντανομωρο για ατελειωτο γλυψιμο και ας είναι τροφαντο,υπεροχες βυζαρες,επαναλαμβανω όμως στρουμπουλο
84β αλεξανδρα και ιωαννα με πρωκτικο αυτή,γαμω τα κορμια η αλεξανδρα.Προκαλω τους στουντιαδες να πανε να περασουν μεσα και με τις δυο δινοντας 40 η’ 80 ευρω για διπλη ικανοποιηση και αν δε χυσουν στο πενταλεπτο να μου πουνε
84α μαργαριτα η ξανθουλα που εχω δει και τα πρωινα
80 μαρια η ξανθια για ένα παιδι που ρωταγε μαλλον με κακες κριτικες
66 λαουρα
59 κατω κατερινα γλυκο μελαγχολικο κοριτσι με ωραιο σωμα και στηθος
59 πανω σακιρα πανεμορφη ανανεωσαμε το ραντεβου μας για άλλη μερα
Βεργας και εδώ γαμω τα mlf για διαφορετικους λογους
6α ριτα με διαφανο μαυρο νυχτικο αλλα από βλεμμα και ομιλια όλα τα λεφτα
6β μαρινα ξανθο mlf με λευκα εσωρουχα και σηκωμενο κωλο,γαμω τα mlf αν και συναγωνιστη που τον ρωτησα για μεσα όταν βγηκε δεν τον ειδα ενθουσιασμενο,είναι δυνατον?
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
ξέρει κανείς αν η Σελένα στο Φ.17 θα είναι μετα τις 12+ ???
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ειδες τι παθαινεις για να πηγαινεις στη νικη xilnik χορταινεις γαμησι για μια βδομαδα...χα χα...
 

Επισκέπτης
μια ξανθούλα, όχι πολύ μεγάλο στήθος, πολύ ωραίο σώμα, ναζιάρικη φατσούλα...Μαρία την αποκάλεσε η τσατσά!
Ίσως είναι αυτή η Μαρία και παρεξήγησες ως προς το ωραίο σώμα:
Φυλής 80-Μαρία η περσινή-προπέρσινη  (Αντζι Ντίκινσον-καρέ μαλλί-1960) με διαφορετικό χτένισμα τώρα.Μετριότης, τίποτα το ιδιαίτερο.
Γυρολόγος της Φυλής με πρωκτικό στα 20 ευρώ.Ξανθό πλέον μαλλί (περούκα φαίνεται-κοτσίδα) με κοντά πόδια.

αγιου πετρου,η ανουσκα,καλα ρε τυποι μου εδω και καιρο παω πρωι αυτη βλεπω,παω απογευμα βλεπω αυτην,παω βραδυ βλεπω αυτην
τι στο διαολο ολη μερα εκει την βγαζει? :2funny:
Γλυτώνει το ενοίκιο στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε...

86β ρωξαννα,η ντανιελα που αναφερουν οι συναγωνιστες..ερωτηση..κυκλοφορει τετοιο μουνι στη φυλης και μαλιστα με πρωκτικο?εδω μιλαμε για θαυμα,η γυναικα είναι μουναρος και αν δεν ημουν χορτασμενος από τη κυριακη θα εμπαινα παραβιαζοντας τις αρχες μου για τις κοπελες που κανουν  πρωκτικο στα μπουρδελα
Μέσα στο δωμάτιο βλέπεις οτι δεν είναι μούναρος.Άσχημο θέαμα στήθους.Αν πας, πρόσεξε τα κωλομέρια της και πες μας αν εξαλείφθηκαν οι χαρακιές.


Βέργας 6:
6β [size=20pt]μαρινα [/size]ξανθο mlf με λευκα εσωρουχα και σηκωμενο κωλο,γαμω τα mlf αν και συναγωνιστη που τον ρωτησα για μεσα όταν βγηκε δεν τον ειδα ενθουσιασμενο,είναι δυνατον?
ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ
                              Πρόκειται για [size=20pt]ΑΠΑΤΗ[/size]
Είναι η Μαρίνα που εργαζόταν στο Φώκαιας 27 ισόγειο (με τα λίγα σκαλοπάτια αριστερά μέσα από την συρόμενη πόρτα).Πριν από 3 έτη.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η περιγραφη της μαρινας που δινει ο xilnik πιο πολυ ταιριαζει με τη μαρινα που δουλευει και τροφωνιου μερικες φορες μεταμεσονυχτια,ειναι ρωσιδα πολυ καλη στο δωματιο με πλουσια προκαταρκτικα και γενικα ικανοποιητικες υπηρεσιες...
 

Επισκέπτης
ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ
                              Πρόκειται για [size=20pt]ΑΠΑΤΗ[/size]
Είναι η Μαρίνα που εργαζόταν στο Φώκαιας 27 ισόγειο (με τα λίγα σκαλοπάτια αριστερά μέσα από την συρόμενη πόρτα).Πριν από 3 έτη.

Τι μου θυμισες τωρα... Ειναι 4 χρονια και βαλε απο τοτε που λες! Μετα πηγε Φυλης 54 και μετα περασε και απο Διδυμου 8. Πολυ ωραιο και γλυκο στο προσωπο γκομενακι αλλα οντως απατη ρε φιλε. Θυμαμαι που αρνιοταν να σηκωσει τα ποδια στο ιεραποστολικο, εκανε τα παντα για να εμποδισει τον πουτσο να μπει ολοκληρος μεσα! Μου ειχε πει οτι ποναγε το μουνι της. :-

Την ειχα παρει πολλες φορες γιατι μου αρεσε πολυ σαν γκομενα και ιδιως οταν ακομη ηταν μελαχρινη. Θυμαμαι οτι πολλοι πελατες εφευγαν εκνευρισμενοι γιατι ουσιαστικα απεφευγε να γαμηθει κανονικα. Ενας πριν απο μενα καποτε στη Φωκαιας ειχε φωναξει: "Αισχος!"  :cheesy:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
ρε μια αλινα απο τροφωνιου γνωριζει κανεις που βρισκεται?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom