Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (38 μέλη και 286 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν δεν εχεις πειει και τα ποτακια σου φαινεται οτι ειναι πολυ.

Ε νταξει... τωρα εκεινη την ωρα... αμα κατσεις να τα σκεφτεις ολα αυτα
στο τελος θα σου πεσει και θα φυγει και αερα το 20αρικο  :2funny: :2funny: :2funny:
αλλωστε δεν την ειδα πολυ ωρα ορθια τυπε... εγω συνηθως ξαπλωνω και τις περιμενω... :grin:
οποτε ερχεται και η αλλη στο κρεβατι και μετα δεν φανηκε η κυτταριτιδα τοσο πολυ


νταξει οπως το ειπα ηταν μια τυπικη καταθεση... κατα την γνωμη μου. Δεν δινω παραπανω σημασια
εχει σιγουρα καλυτερα κομματια η πιατσα...
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Μεταμεσονυχτια την ειχα πετυχει πριν κατι μερες.
Δεν ειναι κατι το τρομερο τυπε... τυπικες υπηρεσιες...
δεν κλαις το 20αρικο αλλα δεν τρελενεσαι κιολας.
Και αν θυμαμαι καλα... στο δωματιο φαινεται και λιγη κυτταριτιδα στα καπουλια της.  :-
τελευταια φορα την ειχα πετυχει πριν πολυ καιρο φυλης στο πρωτο υπογειο απο ιουλιανου καρλα καυλα στο δωματιο κωλαρα τουμπανο τωρα δε ξερω αμα εχει πατσαβουριασει
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
αν ειχε και 2 αστερακια τατου στην δεξια πλευρα της κοιλιας της τοτε λες για την κοπελα που εμφανιστηκε ως μονικα πριν 3+ χρονια στο 67 και εδω και ενα χρονο δουλευει με το ονομα στελλα στην αλυσιδα μπουρδελων που ανεφερες.

καλη στο δωματιο.
προτεινεται για τους λατρεις πιπινιων
Α! Μπράβο! Αυτή είναι!
Παρότι έχει αγορίστικο κούρεμα αξίζει (νομίζω) μιας (τουλάχιστον) επίσκεψης για τον υπερ-τεντωμένο της κώ(ο)λο... 
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
φωκ22 κατ- Ξανθο καυλέ πιπίνι εδινε κολο, ακαποτη πιπα, και μπορει να κερνουσε και ποτο χαχαχα πολύ καλο παντως. Ξερει τιποτα κανεις?

Μάλλον πρόκειται για την Άννα την Βουλγάρα που δουλεύει συνήθως εκεί τα πρωινά

Α! Μπράβο! Αυτή είναι!
Παρότι έχει αγορίστικο κούρεμα αξίζει (νομίζω) μιας (τουλάχιστον) επίσκεψης για τον υπερ-τεντωμένο της κώ(ο)λο... 

Φαρκ, για μια φορά σίγουρα αξίζει η Στέλλα.
Δεν πετάει βεγγαλικά στο δωμάτιο αλλά είναι καθαρόαιμο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Για μια φορά είπα και εγώ (... νομίζω)
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Καποιος συναγωνιστης που να δοκιμασε κ τις 2 κοπελες μαζι απο το φυλης 84 οροφος υπαρχει; Ειναι καλες;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
αλλη λεει

η καρλα δουλευει στο 25 κατω

Σωστά. Και μάλιστα δουλεύει σε μετα-μεσονύχτια βάρδια.

Υπόψη ότι η Λάουρα επέστρεψε (μετά από τη  τριήμερη απουσία της λόγω περιόδου) κανονικά στο πόστο της για την πρωινή βάρδια στο Φωκαίας 25 ισόγειο
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Σήμερα απόγευμα Φυλής

Φωκ.25 κάτω,χοντρη μελαχρινη με ακά
Φωκ.25 άνω ,Αντριάννα
Φωκ.17 άνω Σελινα
Φωκ.65 άνω ,Αλινα ακά
Φυλ.84 άνω,Ξένια και Ντανιέλα
Φυλ.86 άνω αγγουρο-Μιχαέλα
Φυλ.86 κάτω Ρωξάννα σα τη Μιχαέλα του πάνω αλλά ακόμα πιο νταρντάνα

μεταμεσονύχτια

Φωκ.24,γύφτισσα κόκκαλο,σαλόναριστηκε με τσιγαριά στο στόμα και ανέκραξε φουλ στο 20άρικο...κσοοουυυυυυ :uglystupid:
Φωκ.25 άνω,η απογευματινη χοντρή του 25 κάτω
Φωκ.17 κάτω,χοντρούλα που παιζει τελευταία εκεί
Φυλ.86 άνω,Μαργαρίτα
Μ.πρ.υπόγα,μελαχρινή κακομοιρούλα
Φυλής 134 υπόγα,αδυνατη σλάβα αλλα φάτσα αρσιβαριστριας παραμορφωμενης απο υπερβολική ντόπα.
Κηνυγούσε αράπη στο σαλόνι που μόλις την είδε "..θα γκάνου γκαμια μπόλτα" :grin:
Φυλής 134,η γνωστη τσατσα  goth skeleton  με μια ωραία μοντελοκαρεδατη που δουλευε και παλιά εκεί
Φυλής 109 κάτω,τόφαλος

και η κατάθεση

Φυλής 86 άνω,Αννα,ξανθο σλαβομοντελέ μεσαίου αναστήματος με μικρομεσαίο στηθάκι.Ωραία κοπέλα,γελάστη μέσα,καθόλου βιαστική και κάνει και μια τίμια περιποιητική ακάποτη.
Καλή περίπτωση για οσο θα παιζει στη τρίτη βάρδια
 

Επισκέπτης
Jockerix (ωχ, θα με κράξεις...), η Αλίνα παπάκι ήταν και στο Φ66Δμ και σήμερα το απόγευμα κάπου στη φωκαίας?
Διάβαζες πολύ Asterix-Ovelix όταν ήσουν μικρός;
Στο Φ66 δεν έχω δει ποτέ την Αλίνα-παπάκι.Σήμερα το απόγευμα δεν βγήκα.
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
mini σε μεταξι 22/11/2010 - 18:00

Κολοκυνθους 38α (οροφος) δεν ανεβηκα ,δεν γουσταρα να ξαναδω την γαμημενη-καριολα τσατσα του οροφου
Κολοκυνθους 38β (ισογειο) Η ιδια που εδω και καιρο ακομα βαριεται και να περπατησει,η αγγαρεια και η ξυνιλα ακινητη στο προσωπο της (ονομα εαν και ρωτησα δεν ειπε η τσατσα)full με 20€
(για τον τυπο που ρωταγε απ'έξω: οχι δεν ειναι η Ιωαννα ουτε η Φλωρα)
Κολοκυνθους 63 (ευθεια) κλειστο
Κολοκυνθους 63 (αριστερα) δεν προλαβα να την δω,εμπαινε σε συναγωνιστη,η τσατσα ειπε τα βασικα 15€ βαριομουν να περιμενω την εκανα για Ιασωνος...
Λεωνιδου 28 (οροφος) milf γυρω στα 40 Τζωρτζινα νομιζω... :think: μπαμπατσικια,κωλαρα,βυζακι καλο αλλα ψιλοασχημη και φαινεται αρκετα τυπικη και διεκπεραιωτικη,δυνατο περπατημα,τσαμπουκαλου,οχι αξια δοκιμης,με κωλαρακι στα 15€
Ιασωνος 30α (οροφος) Η κατα τα λεγομενα της βραζιλιανουσα νομιζω  :think: Καιτη,εμενα πιο πολυ σε μενιδι μου κανει,τελος παντων εχει κατι το βρωμικο πανω της και στο υφος της,κωλαρακι με 15€
Ιασωνος 30β (υπογειο) στην αρχη κλειστο,πηγα στο πανω,κατεβηκα και ειχε ανοιξει,
η νεα παρουσια αλβανοφερνουσα με γαματο σωματακι (κατ΄έμε) κανονικου υψους "αστερακι" την προσφωνησε ο τσατσος,κωλαρακι με 15€
Ιασωνος 37α (οροφος) Η Μαρια το ρωσιδακι μινιον που τα λεει μονη της στο σαλονι και κανει παντα κωλαρακι στα 15€ (ειπαμε βαρεθηκαμεεεεε)
Ιασωνος 37β (ισογειο) Δημητρα (γνωση παρουσια+υπηρεσιες που με ζηλο προσφερει η κυρια)κωλαρακι στα 15€
εκει που τρομαξα ομως ηταν στο Ιασωνος 44 τι φαλαινα ηταν αυτη ? και η τσατσα να επιμενει ελα,ελα θα περασεις καλαααα,θα το μετανιωσεις... με τα βασικα στα 15€  :badair:




























 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
:offtopic:
εαν και δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο  :offtopic:

κατα την χθεσινη μου επισκεψη σε μεταξι (ισως τους ειδαν και αλλοι συναγωνιστες)
ειδα ενα ζευγαρι (αντρας γυρω στα 40 και γυναικα το ιδιο) καλοντυμενοι με τσαντες ανα χειρας και εγγραφα και τσεκαρανε δρομους-οδους και σπιτακια.
Λετε ο καμινης να αρχισε τις μαλακιες ?
εκαναν καταγραφη,σημειωναν και κατι ελεγαν για το που ειναι η Λεωνιδου.με κοιταξαν τους κοιταξα και τους ειπα: δινουν αποδειξη,δινουν και μπηκα σε Δημητρα Ιασωνος 37β (ισογειο)

επισης σε Ιασωνος 30β (υπογειο) ποσοι νομιζετε οτι μπορουν να χωρεσουν ? εγω εχθες τους μετρησα, και με εμενα μεσα..... σε μια φαση ημασταν 18ατομα (3-4 Ελληνες και ολοι αλλοι πακισταν) ενας λογος οπου δεν περασα τελικα  :headbang:
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
-μπορω να χυσω πανω στο ωραιο κοκκινο φορεματακι σου που το ειδα και καυλωσα?
-(γελαει)οχι γιατι ειναι ακριβο
-ποσο κανει να στο πληρωσω?
-δεν γινεται εχει συναισθηματικη αξια για μενα
-καλα ρε μωρο δεν σου ειπα να το σκισω να στο χυσω σου ειπα..

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Δεν υπάρχεις ρε φίλε, δεν υπάρχεις !! Είσαι θεός !!!


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
mini
οπως ειναι τωρα (ε, καλα οχι τωρα, ημουν μεταξι στις 12:50)ειναι ομως ισως η πιο γρηγορη ανταποκριση μη μου πειτε :dancing:

Ιασωνος 37β (ισογειο) Η Ιωαννα (απο κολοκυνθους) εδω οχι ακαποτο, μονο κωλαρακι στα 15€ (την εκανα για να βρω το "αστερακι" και το βρηκα  :thumbsup:)

Ιασωνος 30β (υπογειο) Η κατα τα λεγομενα της βραζιλιανουσα νομιζω  :think:  Καιτη,εμενα πιο πολυ σε μενιδι μου κανει,τελος παντων εχει κατι το βρωμικο πανω της και στο υφος της,κωλαρακι με 15€

Ιασωνος 30α (οροφος) η νεα παρουσια αλβανοφερνουσα με γαματο σωματακι (κατ΄έμε) κανονικου υψους "αστερακι" την προσφωνησε ο τσατσος,κωλαρακι με 15€ (επιτελους καταθεση)

τα πανω κατω δηλαδη σε σχεση με εχθες το απογευμα

για την κοπελα Ιασωνος 30α (οροφος) εμαθα οτι την λενε Ελενη (ισως ειναι αυτη που ελεγε ο giasou  :think:)
tatoo πανω απο το κωλομερι tribal, και αλλο ενα ψηλα στην πλατη δεξια κατι σαν πεταλουδα
βυζακι μικρο αλλα με ωραιες ρογες καλο σωμα ,πιπα μετρια ,νευρικη με λιγο δοντακι καλο επισης και το στησιμο για τεσσερα με ενα stop για αλοιφουλα και κατ΄ευθειαν στην τρυπουλα η οποια αντεχε πιεση χωρις μα και μου,5-7λεπτα κρατησε και μου ειπε τι τελειωσες κιολας? μμμμ το γουσταρεις την ρωταω ε? με ωραια παιδια μ΄αρεσει μου ειπε και αποχωρησε,αποχωρησα.

αναλυτικοτερη κριτικη εντος ολιγου...

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες! Γνωρίζει μήπως κάποιος τίποτα σχετικό για μια κοπέλα που ήταν χθες στο φυλής 80 βραδυνή???
ευχαριστώ
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
mini
οπως ειναι τωρα (ε, καλα οχι τωρα, ημουν μεταξι στις 12:50)ειναι ομως ισως η πιο γρηγορη ανταποκριση μη μου πειτε :dancing:

Ιασωνος 37β (ισογειο) Η Ιωαννα (απο κολοκυνθους) εδω οχι ακαποτο, μονο κωλαρακι στα 15€ (την εκανα για να βρω το "αστερακι" και το βρηκα  :thumbsup:)

Ιασωνος 30β (υπογειο) Η κατα τα λεγομενα της βραζιλιανουσα νομιζω  :think:  Καιτη,εμενα πιο πολυ σε μενιδι μου κανει,τελος παντων εχει κατι το βρωμικο πανω της και στο υφος της,κωλαρακι με 15€

Ιασωνος 30α (οροφος) η νεα παρουσια αλβανοφερνουσα με γαματο σωματακι (κατ΄έμε) κανονικου υψους "αστερακι" την προσφωνησε ο τσατσος,κωλαρακι με 15€ (επιτελους καταθεση)

τα πανω κατω δηλαδη σε σχεση με εχθες το απογευμα

για την κοπελα Ιασωνος 30α (οροφος) εμαθα οτι την λενε Ελενη (ισως ειναι αυτη που ελεγε ο giasou  :think:)
tatoo πανω απο το κωλομερι tribal, και αλλο ενα ψηλα στην πλατη δεξια κατι σαν πεταλουδα
βυζακι μικρο αλλα με ωραιες ρογες καλο σωμα ,πιπα μετρια ,νευρικη με λιγο δοντακι καλο επισης και το στησιμο για τεσσερα με ενα stop για αλοιφουλα και κατ΄ευθειαν στην τρυπουλα η οποια αντεχε πιεση χωρις μα και μου,5-7λεπτα κρατησε και μου ειπε τι τελειωσες κιολας? μμμμ το γουσταρεις την ρωταω ε? με ωραια παιδια μ΄αρεσει μου ειπε και αποχωρησε,αποχωρησα.

αναλυτικοτερη κριτικη εντος ολιγου...




ακομη ... να προσθεσω και μια φωτογραφικη αποψη της Ιασωνος σημερα στις 12:50 (τι ωραια που ηταν)
 

Συνημμένα

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 24

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
ουτε πακια , ουτε πρεζα

ακομη και ο γατος ηθελε να γαμησει (γιατι να μην γαμησει δηλαδη ?)

την γυροφερνε απο οτι ειδα και πρεπει να της το φορεσε κανονικα (ε ρε μαλακιες μπανιστηρι σε γατια εκανα μεσημεριατικα)

 

Συνημμένα

  • 23112010737.jpg
    23112010737.jpg
    286 KB · Εμφανίσεις: 23

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
mini
οπως ειναι τωρα (ε, καλα οχι τωρα, ημουν μεταξι στις 12:50)ειναι ομως ισως η πιο γρηγορη ανταποκριση μη μου πειτε :dancing:



Ιασωνος 30α (οροφος) η νεα παρουσια αλβανοφερνουσα με γαματο σωματακι (κατ΄έμε) κανονικου υψους "αστερακι" την προσφωνησε ο τσατσος,κωλαρακι με 15€ (επιτελους καταθεση)

τα πανω κατω δηλαδη σε σχεση με εχθες το απογευμα

για την κοπελα Ιασωνος 30α (οροφος) εμαθα οτι την λενε Ελενη (ισως ειναι αυτη που ελεγε ο giasou  :think:)
tatoo πανω απο το κωλομερι tribal, και αλλο ενα ψηλα στην πλατη δεξια κατι σαν πεταλουδα
βυζακι μικρο αλλα με ωραιες ρογες καλο σωμα ,πιπα μετρια ,νευρικη με λιγο δοντακι καλο επισης και το στησιμο για τεσσερα με ενα stop για αλοιφουλα και κατ΄ευθειαν στην τρυπουλα η οποια αντεχε πιεση χωρις μα και μου,5-7λεπτα κρατησε και μου ειπε τι τελειωσες κιολας? μμμμ το γουσταρεις την ρωταω ε? με ωραια παιδια μ΄αρεσει μου ειπε και αποχωρησε,αποχωρησα.

αναλυτικοτερη κριτικη εντος ολιγου...

Τελικά, πότε την πήρες?
Το πρωί ή το απόγευμα?
Στην κριτική γράφεις 2η βάρδια - εδώ λές πρωινή !

Ευχαριστώ
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Τελικά, πότε την πήρες?
Το πρωί ή το απόγευμα?
Στην κριτική γράφεις 2η βάρδια - εδώ λές πρωινή !

Ευχαριστώ

Μμμμμ  :huh:λες να εκανα μαλακια στην κριτικη ? :headbang:
σημερα την πηρα  :zfuck: και ωρα 12:50 μεσημερι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom