Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (35 μέλη και 283 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παίδες αυτό το παπάκι ποιά είναι ?
Ελεύθερε σε συλλαμβάνω  :police: :grin: αδιάβαστο!
Η Αλίνα-παπάκι είναι της γνωστής ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

Και την περιγράφει εύστοχα ο Αμαντέους.
Η Αλίνα-"Στο μουνί μου" φωλιάζει το μουνί της στα Φυλής 65 άνω, 92 παλαιό και Φώκαιας 19 περιοδικά:

Από Σαββατιάτικη μεταμεσονύκτια βόλτα, εκτός του οτι έπειξα στο μπάζο, έχω να κάνω 3 επισημάνσεις:
3. Πιπίνου 65, έχει μια ξανθιά, συμπαθητική. Είμαι στο σαλόνι και περιμένω μαζι με ένα πακιστανό. Εμφανίζεται η κοπέλα και ενώ ετοιμάζομαι να βγάλω το εισητήριο, πάει και αγκαλιάζει τον Πακιστανό. Έλεος. Εξαφανίστηκα.
Η ξανθιά Άνκα με μικρό άσχημο βυζί καλυπτόμενο πάντα με στηθόδεσμο που εργάζεται κάθε απόγευμα;
Τι ώρα πήγες;

φιλε τωρα μπερδευτικα και εγω  :think:
Να βρεις τον μίτο της Αριάδνης αλλά πρέπει να πας στον λαβύρινθο...(Φώκαιας 24) :grin:

Μιχαέλα-Φυλής 86 άνω:
Το πρόγραμμά της ειναι τα βασικα+γλειψίματα που δεχεται για τους τολμηρους!
Γλειψιμο ορχεων δεν ζητησα, αλλά ούτε πηρε την πρωτοβουλία αυτή...
[size=20pt]Καμια βιασυνη απο μερους της[/size], αν και ημασταν πολλη ωρα μεσα, στα θετικά.
                                    [size=20pt]ΕΥΓΕ![/size]


Ντανιέλα-Φυλής 86 κάτω:
Εγω χειροτερευση ειδα  :( , αλλά παραμενει ενα επιπεδο επανω απο τις περισσοτερες.
Δύο φορές την τίμησα στις αρχές της καριέρας της αφού είχε πάει Φώκαιας 17 άνω από Κνίδου 18.
Και μετά Φυλής 65 άνω.Την πρώτη φορά άφησε υποσχέσεις αν και αηδίασα στο θέαμα του πολλαπλώς χαρακωμένου κώλου.Την δεύτερη ήταν απογοήτευση...

Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ:
Στο.... καλό να παει, για να μην πω κανα καντήλι  :tickedoff: :tickedoff:
Θα μου πεις τί ηθελα και γαμαγα αυτο το πραγμα με φατσα δράκουλα, αλλά ηθελα να αδειασω μετα απο βολτα στο μετάξι όπου ειχε απιστευτα μπαζα
Έσπασε πολύ στο πρόσωπο.
 

Επισκέπτης
Ελεύθερε σε συλλαμβάνω  :police: :grin: αδιάβαστο!
Η Αλίνα-παπάκι είναι της γνωστής ενότητας:
Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!

Jockerix (ωχ, θα με κράξεις...), η Αλίνα παπάκι ήταν και στο Φ66Δμ και σήμερα το απόγευμα κάπου στη φωκαίας?
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ Φουτζιμ... γιατι δεν ανεβαζεις κριτικες? Να χουμε να τις βλεπουμε ... εδω τρεχα γυρευε που να θυμομαστε σελιδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Παντως Διδυμου 8 πανω που δουλευει το χριστινακι αν λες αυτην (ξανθο μιλφ) σιγα μην σε αφηνε να της κανεις τετοια κολπα τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:

ειχε και το μαγαζι στην Αγαθουπολεως ηταν αλανι.  :2funny: θα σε πηρε πρεφα για αυτο σε εστειλε.

Και κατι τελευταιο... εχω απορια.... αν δεν εβρισκες και την λενα να την χυσεις... που θα χυνες πανω σου?  :2funny: :2funny: :2funny:
φαντασου πανω στην τσαρκα να βλεπεις εναν τυπο να τιναζεται στον δρομο πανω του οπως στο αμερικαν πιε ο αλλος που εχυσε μονο που την αγγιξε  :2funny:
η αληθεια αδερφε ειναι οτι η μιλφαρα στη διδυμου φαινοτανε αλανακι παντως ηταν πολυ διακριτικη και ευχαριστη στη συνομιλια της
χωρις στραβομουτσουνιασματα και ειρωνιες
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για να μη χυνει πανω του ο fojium μια λυση υπαρχει
να ενημερωνουμε οχι μονο για τα κοριτσια αλλα και για τα εσωρουχα που φορανε,ετσι ο fojium θα ξερει που να παει και θα χυνει αμεσως και πανω στη γκομενα :cheesy:
χωρις πλακα αδερφε μια ενημερωση για το τι εσωρουχα φοραει η καθε μουνιτσα και γενικα πως σαλοναρεται σε μενα θα ηταν
ιδιαιτερως χρησιμη για τις χυσιες μου...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η αληθεια αδερφε ειναι οτι η μιλφαρα στη διδυμου φαινοτανε αλανακι παντως ηταν πολυ διακριτικη και ευχαριστη στη συνομιλια της
χωρις στραβομουτσουνιασματα και ειρωνιες

ε ξερω τι σου λεω δικιε μου  :2funny: :2funny:
ειναι εμπειρη αυτη... ειχε και μαγαζι δικο της στην αγαθουπολεως και τωρα εκλεισε...
και ειναι αρκετα καθαρη ... τις κανεις ανετα γλειφομουνι... γυαλιζει το μουνακι της απο κοντα
θα σε πηρε πρεφα οτι εισαι πιο βιτσιοζος για αυτο δεν δεχτηκε (καλα οχι πως ειναι κακο για σενα αυτο στα αρχιδια σου)  ;)
Απλα η συγκεκριμενη τυπισσα δεν ειναι σαν τις αλλες πουτανες δεδομενου οτι ειχε και μαγαζι...
ειναι πιο "δυναμικη" το ειχα καταλαβει απο συζητηση μας μετα το πηδημα.
Δεν ειναι το υπακουο πουτανακι που θα το βαλεις κατω και θα το κανεις οτι θελεις ας πουμε. 
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η Αλίνα-το παπάκι παίζει τώρα Φωκ.17, μοιάζει με την Daisy Duck, αδύνατη, λυγερόκορμη, μικρά στητά στηθάκια, κολαράκι βερίκοκο, μακριά μαλλιά μέχρι τα κολομέρια.

Σε αντικατάσταση της Νικόλ που δυστυχώς έφυγε σε στούντιο....
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλτατε xilnik η αληθεια ειναι οτι μια ενημερωση για τοτι φοραει η καθε μουνιτσα και γενικαπως σαλοναρεται θα ηταν ιδιαιτερως
χρησιμη για μενα...και φυσικα δεν ειναι κακο να κριτικαρουμε τις μουνιτσες που βγαινουν στο σαλονι καινα τις παρατηρουμε
αν κατι μας χτυπαει στο ματι ασχημα(και κατεπεκταση στοκαυλι)....οπως την αλλη το πρωι στο λαβυρινθο που μου βγηκε με τη
παντοφλα του νοσοκομειου εχασε τσαμπα το 20ρικο
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
γεια χάρα αδερφια συναγωνιστές πουλια!!!
μολις γυρισα από φυλής + φωκαίας.
φυλ59 κατ- μελανούρι καρε μαλακι βυζάρου
φυλ84? πανω ροζ διαδρομος για τις σκάλες- 2μια μιλ μελανουρι καλο προσωπο και σώμα + αστερι μελαχρινό καρε σπαστο μαλακι, τρελο κορμάκι κανονικο αλλα σφιτό κορμακι, κωλαρακι με αστροφυσικες ανησυχίες (κοιταει ψηλα) και ματακια πουτανοπαιχνιδιάρικα αααχ... ειπα στην ξεπετοτσατσα να δωσω 30 και να μου την αφήσει τεταρτακι και  δεν δεχτηκε.
φυλ82 υπογ καινουργ. τζενη το γυφτάκι η βυζαρού
μ.π πανω- η χοντρούλα και η Ελβίρα. παλι δεν μπήκα.
μ.π υπογ- μελαχρινο συμπαθητικό νταρντανικο ισιο μαλακι
φωκ19 Αμάντα
φωκ17 Αννα ξανθο, στρογγυλο 2αρι βυζακι, ωραιο αδυνατο κορμάκι με αυξητικές ομως τασεις
φωκ22 κατ- Ξανθο καυλέ πιπίνι εδινε κολο, ακαποτη πιπα, και μπορει να κερνουσε και ποτο χαχαχα πολύ καλο παντως. Ξερει τιποτα κανεις?
φυλ65κατ- Η Ζωη η σαλονικια. Παρολο που δεν το εχω με τις μιλφ το κορίτσι τα σπάει.. Βυζαρα 3,5αρα θεικη υφη, κολαρα μουρλια οσο μεγεθος αλλα και σφιχτο οσο χρειαζεται. Την συγκεκριμενη την γουστάρω και γιατι συμμετεχει αρκέτα ωραία. Ο τσατσος μουστακαλις μια μιλούσε αδερφιστικα μια αντρικα τι να πω.. μαλλον θα ξεχνιόταν :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γεια χάρα αδερφια συναγωνιστές πουλια!!!
φωκ22 κατ- Ξανθο καυλέ πιπίνι εδινε κολο, ακαποτη πιπα, και μπορει να κερνουσε και ποτο χαχαχα πολύ καλο παντως. Ξερει τιποτα κανεις?

Τυπε για την Καρλα την Καυλα λες?  :2funny: :2funny: :2funny:

δεν βιαζεται στο δωματιο... ειναι καλη περιπτωση για ενα τυπικο ξελαφρωμα  ;)

σου κουνιεται απεξω και σε καυλωνει... οποτε μπαινεις σφαιρατος  :sunglasses:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Τυπε για την Καρλα την Καυλα λες?  :2funny: :2funny: :2funny:

δεν βιαζεται στο δωματιο... ειναι καλη περιπτωση για ενα τυπικο ξελαφρωμα  ;)


Οχι δεν λέω την Κάρλα την καύλα, σου μιλαω για πιπινι το πολυ 20 χρονων στο πιο αδύνατο. Ξερει κανεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αλλη λεει

η καρλα δουλευει στο 25 κατω
ααα σορρυ τυποι νομιζα οτι αυτο με την κιτρινη πορτα ηταν το 22  :-

Οχι δεν λέω την Κάρλα την καύλα, σου μιλαω για πιπινι το πολυ 20 χρονων στο πιο αδύνατο. Ξερει κανεις?

α μπα δικιε μου για αυτην δεν γνωριζω τιποτα μην σε παρω στο λαιμο μου.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Οχι δεν λέω την Κάρλα την καύλα, σου μιλαω για πιπινι το πολυ 20 χρονων στο πιο αδύνατο. Ξερει κανεις?

δεν ξερω

αλλα μια φορα που περιμενα σαλονι για να βγει την ακουγα να  μαλωνει με τον πελατη γιατι αργουσε και επρεπε να φυγει
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
δεν ξερω

αλλα μια φορα που περιμενα σαλονι για να βγει την ακουγα να  μαλωνει με τον πελατη γιατι αργουσε και επρεπε να φυγει





σοβαρά μιλάς? Φταιω εγώτώρα να πάω και να την γαμήσω?  :2funny: :2funny: :2funny:
Κληνυχτα μάγκες :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η καρλα η καυλα ειναι και σημερα στο ποστο της μεχρι αργα;

Μεταμεσονυχτια την ειχα πετυχει πριν κατι μερες.
Δεν ειναι κατι το τρομερο τυπε... τυπικες υπηρεσιες...
δεν κλαις το 20αρικο αλλα δεν τρελενεσαι κιολας.
Και αν θυμαμαι καλα... στο δωματιο φαινεται και λιγη κυτταριτιδα στα καπουλια της.  :-
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μεταμεσονυχτια την ειχα πετυχει πριν κατι μερες.
Δεν ειναι κατι το τρομερο τυπε... τυπικες υπηρεσιες...
δεν κλαις το 20αρικο αλλα δεν τρελενεσαι κιολας.
Και αν θυμαμαι καλα... στο δωματιο φαινεται και λιγη κυτταριτιδα στα καπουλια της.  :-

αν δεν εχεις πειει και τα ποτακια σου φαινεται οτι ειναι πολυ.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
καταφερες να χυσεις τη λενα ρε θηριο,χα χα
ναι ρε σαφως το χει η λενα δεν το συζηταμε
ρεμουνδου 20 ειναι πρωινα παντα

Καμιά λεπτομερή περιγραφή της Λένας έχουμε ?

Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom