Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
86α μικαελλα καταθεση,μαλλον βλακας που δεν περναγα,
ακολουθει κριτικη
Είναι άγγελος η κοπέλα, τί να λέμε  :rockon: :rockon:

Ευτυχως που μου ειπε ο βυζολαγνος ότι ειδε ενα πολυ ομορφο πιπινακι και ανεβηκα τις σκαλες, αλλιώς δεν θα την εβλεπα καθολου  :grin:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
άστα βράστα.. ο θεος να τα λυπηθει τα παιδια γιατι το μπουρδελο που  ζουμε δεν πρόκειται..
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ξερει κανεισ κατι για τό Μαγνησίας 1Α (& 3ης Σεπτεμβρίου) δεν εχω δει κατι.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Επισης  :offtopic:

το περιστατικο που μου ετυχε σε Ιασωνος....
απεναντι απο το σπιτακι της Ιασωνος 30β(υπογειο) κοιτονταν ενα παλικαρι :zombie: γυρω στα 25 μια σηκωνοταν μια επεφτε.
Εγω ηθελα μια πανοραμικη photo της Ιασωνος (χωρις ομως το παλικαρι)εκει λοιπον που την βγαζω σηκωνει το κεφαλι του και αρχιζει κατι κλαμματα,γαμησε τα με εκανε κομματια  :headbang:
Αρχιζει να με παρακαλαει να μην την βγαλω στο internet γιατι καποιος τις προαλες τον ειχε τραβηξει και την εβαλε και τον ειδαν οι δικοι του.
Οχι ρε φιλαρακι του λεω μη κανεις ετσι δεν εβγαλα εσενα και την βρισκω στο κινητο του τη δειχνω και την σβυνω κιολας μπροστα του,αυτος κλαιγοντας μου λεει βγαλε βγαλε με να δουνε τα παιδια πως καταντας απο την πρεζα,και το αιμα ετρεχε απο τε χερι του (μαλλον λογο λανθασμενης τρυπας ? τι να πω δεν τα ξερω αυτα)οχι , οχι του λεω δεν βγαζω τιποτα ηρεμησε και πηγαινε σπιτι σου , εχεις τους δικους σου να τους ζητησεις βοηθεια να τη σταματησεις την γαμημενη την πρεζα μια μαλακια και μιση ειναι,να τετοια πρεζα να παιρνεις, να μπαινεις στα σπιτακια και να πηδας,κοψε την πρεζα και αρχισε τις πουτανες.
Αρχισα να φευγω και σκεφτηκα 15€ εδωσα στην πουτανα για να ικανοποιησω το πουλακι μου τι ψυχη εχουν λιγα €υρω για να ικανοποιησω η εστω κοροϊδεψω οτι ικανοποιω τη συνειδηση μου ?
μετα σκεφτηκα οτι ειναι μαλακια να του δωσω λεφτα (θα τα κανει πρεζα) τον πλησιαζω και τον ρωταω ... πεινας ? και τι μου λεει ?  και να φαω ρε φιλε τι εγινε ? αφου θα πεθανω και ακομα εκλαιγε ,πω ρε πουστη μου με γαμησες παλι λεω τι θα κανω με σενα ?
Χωρις αλλα λογια του λεω περιμενε εδω.
Πηγα του πηρα 2σουβλακια 1πατατες και μια coca-cola (πλαστικο μπουκαλι) τι μαλακια σκεφτηκα ? οτι εαν του παρω κουτακι θα την κανει σκευος για την κοκα,λες και δεν μπορει να βρει κουτακι στο δρομο ?
Πηγα τον βρηκα ,ακομα εκει ηταν φυσικα και κατι εψαχνε στα σκουπιδια μεσα στο χωμα,ελα του λεω φιλαρακι κατι να φας,με ευχαριστησε πανω απο 10φορες και με διαφορες ευχες οπως μη μπλεξεις ποτε φιλαρακι,να εισαι παντα καλα ,εσυ και οι δικοι σου κλπ...κλπ... εφυγα σκεπτομενος οτι με 6,10€ που ξοδεψα για το παλικαρι μπορει ενας ανθρωπος να ζησει λιγο παραπανω ή να τον κανεις λιγο ευτυχισμενο μεσα στην δυστυχια του.

Μπραβο συναγωνιστη απεδιξες οτι το μυαλο μας δεν το εχουμε μονο στο καυλι μας και παλι μπραβο σου
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ένα μεγάλο μπράβο στο συναγωνιστή και από μένα  που κέρασε τον άρρωστο συμπολίτη του.πολλές φορές τα 6 ευρώ που δυστηχώς μετέτοια ακρίβεια δεν έχουν αξία σήμερα είναι ικανά να σώσουν έστω και στιγμιαία κάποιον απο βέβαιο θάνατο και πάλι μπράβο.
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
:rockon:
Σας ευχαριστω παιδια,δεν το εγραψα παντως για να το παιξω καλος συνανθρωπος απλα για να σας ζητησω (κατι που ξεχασα) εαν μπορειτε μην τους φωτογραφιζετε.
Αφου απο μονοι τους οπως βλεπετε ειναι για κλαμματα,ας μην δημοσιοποιουμε και την καταντια τους.

:thumbsup: θερμη παρακληση.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Επισης  :offtopic:

το περιστατικο που μου ετυχε σε Ιασωνος....
απεναντι απο το σπιτακι της Ιασωνος 30β(υπογειο) κοιτονταν ενα παλικαρι :zombie: γυρω στα 25 μια σηκωνοταν μια επεφτε.
Εγω ηθελα μια πανοραμικη photo της Ιασωνος (χωρις ομως το παλικαρι)εκει λοιπον που την βγαζω σηκωνει το κεφαλι του και αρχιζει κατι κλαμματα,γαμησε τα με εκανε κομματια  :headbang:
Αρχιζει να με παρακαλαει να μην την βγαλω στο internet γιατι καποιος τις προαλες τον ειχε τραβηξει και την εβαλε και τον ειδαν οι δικοι του.
Οχι ρε φιλαρακι του λεω μη κανεις ετσι δεν εβγαλα εσενα και την βρισκω στο κινητο του τη δειχνω και την σβυνω κιολας μπροστα του,αυτος κλαιγοντας μου λεει βγαλε βγαλε με να δουνε τα παιδια πως καταντας απο την πρεζα,και το αιμα ετρεχε απο τε χερι του (μαλλον λογο λανθασμενης τρυπας ? τι να πω δεν τα ξερω αυτα)οχι , οχι του λεω δεν βγαζω τιποτα ηρεμησε και πηγαινε σπιτι σου , εχεις τους δικους σου να τους ζητησεις βοηθεια να τη σταματησεις την γαμημενη την πρεζα μια μαλακια και μιση ειναι,να τετοια πρεζα να παιρνεις, να μπαινεις στα σπιτακια και να πηδας,κοψε την πρεζα και αρχισε τις πουτανες.
Αρχισα να φευγω και σκεφτηκα 15€ εδωσα στην πουτανα για να ικανοποιησω το πουλακι μου τι ψυχη εχουν λιγα €υρω για να ικανοποιησω η εστω κοροϊδεψω οτι ικανοποιω τη συνειδηση μου ?
μετα σκεφτηκα οτι ειναι μαλακια να του δωσω λεφτα (θα τα κανει πρεζα) τον πλησιαζω και τον ρωταω ... πεινας ? και τι μου λεει ?  και να φαω ρε φιλε τι εγινε ? αφου θα πεθανω και ακομα εκλαιγε ,πω ρε πουστη μου με γαμησες παλι λεω τι θα κανω με σενα ?
Χωρις αλλα λογια του λεω περιμενε εδω.
Πηγα του πηρα 2σουβλακια 1πατατες και μια coca-cola (πλαστικο μπουκαλι) τι μαλακια σκεφτηκα ? οτι εαν του παρω κουτακι θα την κανει σκευος για την κοκα,λες και δεν μπορει να βρει κουτακι στο δρομο ?
Πηγα τον βρηκα ,ακομα εκει ηταν φυσικα και κατι εψαχνε στα σκουπιδια μεσα στο χωμα,ελα του λεω φιλαρακι κατι να φας,με ευχαριστησε πανω απο 10φορες και με διαφορες ευχες οπως μη μπλεξεις ποτε φιλαρακι,να εισαι παντα καλα ,εσυ και οι δικοι σου κλπ...κλπ... εφυγα σκεπτομενος οτι με 6,10€ που ξοδεψα για το παλικαρι μπορει ενας ανθρωπος να ζησει λιγο παραπανω ή να τον κανεις λιγο ευτυχισμενο μεσα στην δυστυχια του.
μπραβο σου.να ξερεις οτι τετοιες πραξεις θα σου δινουν και εσενα ενεργεια και δυναμη σα προσωπικοτητα.απεδειξες οτι εισαι ΑΝΤΡΑΣ με κεφαλαια γραμματα
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μπραβο,παιδια, παντα  τετοια,εστω και το λιγο ,κατι ειναι.
Αυτα να βλεπουν οι κτηνανθρωποι  της βουλης και  οι  καριόλες της "αριστερας" με τις λιμουζινες ,τις κλεμμενες  απο  το αιμα του λαουτζικου.
[Μπατσοκ και  νουδουλα ,"δεν  κρυβονται αλλωστε" , γι αυτο και αναφερομαι  στην ,κατ  εμε ,πουλημενη αριστερα ]
Γαμω τα σπιτια  σας ,πουλημενα τομαρια βουλευτες,προδοτες της χωρας,γαμιεστε ολοι,εσεις μπινεδες καταντησατε τη νεολαια μας  εκει που  εφτασε...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Να πω κι εγω ενα μπραβο στον ΒΝΒ και οτι φυσικα συμφωνω με τον sonderage. H αριστερα καταφερε να διαλυσει εννοιες οπως : αλληλεγγυη, ανθρωπιά, συμμετοχή στην κοινωνια και εισηγαγε ορους κομματικης πειθαρχιας,κομματικων συμφεροντων και μισθων βο(υ)λευτών. Σκατα στα μουτρα τους (καλα, απο μπατσοκ-νδ-λαος,εξουσια ειναι ετσι κι αλλιως,δεν περιμενεις τιποτα).

Σορρυ για το οφ τοπικ, αλλα στους δυσκολους αυτους καιρους, το να βγαλει ενας ανθρωπος λεφτα απο την τσεπη του που δεν του περισσευουν και να βοηθησει τοσο ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ εναν αλλο ανθρωπο, ειναι πραγματικα συγκινητικο.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
μονο αν καταλαβουμε οτι δεν εχουμε να ελπιζουμε σε τιποτα και σεκανενα , και οτι μονοι μας θα στηριξουμε ο ενας τον αλλο ..... ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΜΟΝΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ , ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΩΘΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.... Μη μασατε αδερφια ... μονοι μας τα καναμε σκατα , μονοι μασ πρεπει να τ(ους)α καθαρισουμε... .... Βοηθατε οσο μπορειτε ... ΚΑΙ ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙΤΕ
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
α για οσους ψαχνουν ακομη την ...
κινεζα η γιαπωνεζα η φιλιππινεζα η κονγκολεζα η χαβαϊανεζα η κορεατισα κοπελια βρισκεται ξανα στο κολοκυνθους 63 (με το που μπαινεις ευθεια) τα ιδια τις βασικες υπηρεσιες στα 15€

στο αριστερο ηταν μια καινουργια ψιλομαυρουλα (τσιγγανε) θα ελεγα,
με τις βασικες υπηρεσιες και αυτη στα 15€ (επειδη ειναι νεα μαλλον σε λιγο καιρο πιστευω θα εμπλουτιστουν οι υπηρεσιες της κυριας).
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
H Μιχαέλα του Φ86 παίζει και απόγευμα ή μόνο πρωί;



ΥΓ- ΒΝΒ, ωραίος, ρε μαν
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Επισης  :offtopic:

το περιστατικο που μου ετυχε σε Ιασωνος....
απεναντι απο το σπιτακι της Ιασωνος 30β(υπογειο) κοιτονταν ενα παλικαρι :zombie: γυρω στα 25 μια σηκωνοταν μια επεφτε.
Εγω ηθελα μια πανοραμικη photo της Ιασωνος (χωρις ομως το παλικαρι)εκει λοιπον που την βγαζω σηκωνει το κεφαλι του και αρχιζει κατι κλαμματα,γαμησε τα με εκανε κομματια  :headbang:
Αρχιζει να με παρακαλαει να μην την βγαλω στο internet γιατι καποιος τις προαλες τον ειχε τραβηξει και την εβαλε και τον ειδαν οι δικοι του.
Οχι ρε φιλαρακι του λεω μη κανεις ετσι δεν εβγαλα εσενα και την βρισκω στο κινητο του τη δειχνω και την σβυνω κιολας μπροστα του,αυτος κλαιγοντας μου λεει βγαλε βγαλε με να δουνε τα παιδια πως καταντας απο την πρεζα,και το αιμα ετρεχε απο τε χερι του (μαλλον λογο λανθασμενης τρυπας ? τι να πω δεν τα ξερω αυτα)οχι , οχι του λεω δεν βγαζω τιποτα ηρεμησε και πηγαινε σπιτι σου , εχεις τους δικους σου να τους ζητησεις βοηθεια να τη σταματησεις την γαμημενη την πρεζα μια μαλακια και μιση ειναι,να τετοια πρεζα να παιρνεις, να μπαινεις στα σπιτακια και να πηδας,κοψε την πρεζα και αρχισε τις πουτανες.
Αρχισα να φευγω και σκεφτηκα 15€ εδωσα στην πουτανα για να ικανοποιησω το πουλακι μου τι ψυχη εχουν λιγα €υρω για να ικανοποιησω η εστω κοροϊδεψω οτι ικανοποιω τη συνειδηση μου ?
μετα σκεφτηκα οτι ειναι μαλακια να του δωσω λεφτα (θα τα κανει πρεζα) τον πλησιαζω και τον ρωταω ... πεινας ? και τι μου λεει ?  και να φαω ρε φιλε τι εγινε ? αφου θα πεθανω και ακομα εκλαιγε ,πω ρε πουστη μου με γαμησες παλι λεω τι θα κανω με σενα ?
Χωρις αλλα λογια του λεω περιμενε εδω.
Πηγα του πηρα 2σουβλακια 1πατατες και μια coca-cola (πλαστικο μπουκαλι) τι μαλακια σκεφτηκα ? οτι εαν του παρω κουτακι θα την κανει σκευος για την κοκα,λες και δεν μπορει να βρει κουτακι στο δρομο ?
Πηγα τον βρηκα ,ακομα εκει ηταν φυσικα και κατι εψαχνε στα σκουπιδια μεσα στο χωμα,ελα του λεω φιλαρακι κατι να φας,με ευχαριστησε πανω απο 10φορες και με διαφορες ευχες οπως μη μπλεξεις ποτε φιλαρακι,να εισαι παντα καλα ,εσυ και οι δικοι σου κλπ...κλπ... εφυγα σκεπτομενος οτι με 6,10€ που ξοδεψα για το παλικαρι μπορει ενας ανθρωπος να ζησει λιγο παραπανω ή να τον κανεις λιγο ευτυχισμενο μεσα στην δυστυχια του.

Ρε Φιλαράκι Ετοιμαζόμουν Για Μπουρδελότσαρκα & Μόλις Διάβασα Αυτά Που Εγραψες Γαμήθηκε Η Ψυχολογία Μου (Με Την Καλή Εννοια)...
Να Σου Δώσω & Εγώ Μια Ευχή Από Εμένα...Να Είσαι Πάντα Καλά & Αυτά Τα Λίγα Που Εκανες Να Στα Ανταποδώσει Ο Θεός ? Η Μοίρα ? Μια Υπέρτατη Δύναμη ? Στο Πολλάπλασιο !!!
Ειναι Από Τα Καλύτερα Post Που Εχω Διαβάσει Εδώ & Πολύ Καιρό !!!!!  :'(  


Και Φυσικά Ξέρω Οτι Είμαι  :offtopic: & Ζητώ Συγνώμη Γι' Αυτό !!!
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
αυτη που λες ιασωνος 30 οροφος ειναι καιρο εκει,μαλλον ευτραφης θα την ελεγα... μερικες φορες
χορευει πανω στο παγκο εκει αριστερα οπως μπαινεις,μια φορα ηταν πισω μου και χορευε και δε την ειχα παρει χαμπαρι...

Χορεύει γιατί είναι και καλά βραζιλιάνα (μάλλον απ'το ζεφύρι).
Στο δωμάτιο βέβαια είναι ψιλομούφα, αλλά ο κώλος της είναι αρκετά στενός και της τον πήρα χωρίς να βάλει κρέμα.
Αξίζει έστω μια δοκιμή αν αντέχει κανείς τη μπίχλα του άθλιου δωματίου.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Επισης  :offtopic:

το περιστατικο που μου ετυχε σε Ιασωνος....
απεναντι απο το σπιτακι της Ιασωνος 30β(υπογειο) κοιτονταν ενα παλικαρι :zombie: γυρω στα 25 μια σηκωνοταν μια επεφτε.
Εγω ηθελα μια πανοραμικη photo της Ιασωνος (χωρις ομως το παλικαρι)εκει λοιπον που την βγαζω σηκωνει το κεφαλι του και αρχιζει κατι κλαμματα,γαμησε τα με εκανε κομματια  :headbang:
Αρχιζει να με παρακαλαει να μην την βγαλω στο internet γιατι καποιος τις προαλες τον ειχε τραβηξει και την εβαλε και τον ειδαν οι δικοι του.
Οχι ρε φιλαρακι του λεω μη κανεις ετσι δεν εβγαλα εσενα και την βρισκω στο κινητο του τη δειχνω και την σβυνω κιολας μπροστα του,αυτος κλαιγοντας μου λεει βγαλε βγαλε με να δουνε τα παιδια πως καταντας απο την πρεζα,και το αιμα ετρεχε απο τε χερι του (μαλλον λογο λανθασμενης τρυπας ? τι να πω δεν τα ξερω αυτα)οχι , οχι του λεω δεν βγαζω τιποτα ηρεμησε και πηγαινε σπιτι σου , εχεις τους δικους σου να τους ζητησεις βοηθεια να τη σταματησεις την γαμημενη την πρεζα μια μαλακια και μιση ειναι,να τετοια πρεζα να παιρνεις, να μπαινεις στα σπιτακια και να πηδας,κοψε την πρεζα και αρχισε τις πουτανες.
Αρχισα να φευγω και σκεφτηκα 15€ εδωσα στην πουτανα για να ικανοποιησω το πουλακι μου τι ψυχη εχουν λιγα €υρω για να ικανοποιησω η εστω κοροϊδεψω οτι ικανοποιω τη συνειδηση μου ?
μετα σκεφτηκα οτι ειναι μαλακια να του δωσω λεφτα (θα τα κανει πρεζα) τον πλησιαζω και τον ρωταω ... πεινας ? και τι μου λεει ?  και να φαω ρε φιλε τι εγινε ? αφου θα πεθανω και ακομα εκλαιγε ,πω ρε πουστη μου με γαμησες παλι λεω τι θα κανω με σενα ?
Χωρις αλλα λογια του λεω περιμενε εδω.
Πηγα του πηρα 2σουβλακια 1πατατες και μια coca-cola (πλαστικο μπουκαλι) τι μαλακια σκεφτηκα ? οτι εαν του παρω κουτακι θα την κανει σκευος για την κοκα,λες και δεν μπορει να βρει κουτακι στο δρομο ?
Πηγα τον βρηκα ,ακομα εκει ηταν φυσικα και κατι εψαχνε στα σκουπιδια μεσα στο χωμα,ελα του λεω φιλαρακι κατι να φας,με ευχαριστησε πανω απο 10φορες και με διαφορες ευχες οπως μη μπλεξεις ποτε φιλαρακι,να εισαι παντα καλα ,εσυ και οι δικοι σου κλπ...κλπ... εφυγα σκεπτομενος οτι με 6,10€ που ξοδεψα για το παλικαρι μπορει ενας ανθρωπος να ζησει λιγο παραπανω ή να τον κανεις λιγο ευτυχισμενο μεσα στην δυστυχια του.

ειλικρινα μπραβο σου.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Ξερει κανεισ κατι για τό Μαγνησίας 1Α (& 3ης Σεπτεμβρίου) δεν εχω δει κατι.

πέμπτη απογευματινή βάρδυα κατά τις 9μιση το βράδυ ήταν το μετα-milf Ντιάνα (50+...) με 20άρικο τα πάντα ΟΛΑ  ..

Περαστικά μας ...

:priest: :priest: :priest:
 

Επισκέπτης
Αποψε στο Μεταξουργειο πρωτοφανης η κατασταση για Παρασκευη βραδυ. Ελαχιστος κοσμος μπαινοβγαινε στα μπουρδελα, κυριως Ελληνες. Πραγματικα εντυπωσιακο!  :o
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εγω πάλι αν και off-topic και πιθανότατα θα σβηστεί μαζί με τα υπόλοιπα έχω να πω οτι ναι μεν καλά έκανε ο BNB αλλά εγω αυτούς τους ανθρώπους έχω πάψει απο καιρό να τους λυπάμαι. Οχι οτι τους πατάω, μην παρεξηγηθω. Αυτοί με τον ένα ή τον άλλο τρόπο επέλεξαν τον τρόπο ζωής που ακολουθούν. Πολλοί απο εμάς είχαν την ευκαιρία να ακολουθήσουν αυτόν τον δρόμο (βάζω και εμένα μέσα) αλλά δεν το κάναμε. Έτσι είναι δυστυχως η καθημερινότητα τους! Ας πάρουν την απόφαση λοιπόν να απεξαρτηθούν και υπάρχουν τρόποι να βοηθηθούν!

Υ.Γ 1 μην μου πείτε για ανυπαρξία του κράτους (όντως είναι ελειπές το εργο που προσφέρει) κτλ κτλ  διότι υπάρχουν και άλλοι τρόποι απεξάρτησης!

Υ.Γ 2 Και πριν με κράξετε που λέω κάτι "αντι-συμβατικό" και αντίθετο με τον κοινό νου σκεφτείτε λίγο και θα παρατηρήσετε οτι αυτά που λέω έχουν βάση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom