Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (8 μέλη και 99 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ενταξει ρε φιλε, σε πειραζω λιγο... Απλα ειμαι καπως σιχασιαρης και χαλιεμαι με κατι μαλακες (με την καλη εννοια) σαν εσενα και το foujim που λερωνουν :cum: τα μπουρδελα.

Προσωπικα, εχω δει πουτανες να τα παιρνουν πολυ ασχημα με τετοιες συμπεριφορες... Βεβαια υπαρχουν και βρωμιαρες τυπου Αντριαννας που γουσταρουν να κολυμπανε σε χυσια.

:uglystupid:

για αυτο γουσταρουμε αντριαννα κ διδυμου 18 ισογειο τυπε...
γιατι ειναι cult μερη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Άρτι αφιχθείς από Κωνσταντινουπόλεως 166.

Στο Α μια αδιάφορη μελαχρινούλα. Ύψος γύρω στο 1,73 με τα τακούνια. Βγήκε με το στήθος έξω. Σχετικά καλό σώμα αχλαδοειδές με μετρίου μεγέθους στήθος ελαφρά πεσμένο. Μέτρια φάτσα που με την έκφραση βαριεστημάρας που είχε άδειασε εύκολα το σαλόνι.  :badair: Κατερίνα την ονόμασε ο τσάτσος...

Στο Β η Άννα. Υπάρχουν κριτικές. Κατέθεσα. Συνοπτικά: καλό VFM γιατί στο 20ρικο δίνει και κώλο. Πολύ καλό σώμα. Αθλια φάτσα (γούστα). Φιλότιμη αλλά άπειρη ποσότητα κρέμας (και στις δύο τρύπες).  :fuck1:

Ετοιμάζω αναλυτική κριτική.


Γύρισα, απολύμανα τον πούτσο μου, ήπια ένα ποτήρι γάλα με μισό κουτί μπισκότα σοκολάτας και πέφτω για ύπνο. Over.  :sleeping:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλημέρα συνάδελφοι.

Μετα την χθεσινη τσαρκουλα ηρθα σπιτι και ηθελα να μελετησω λιγο τις τυπισσες που ειδα επειδη το σαββατοκυριακο ετοιμαζω καταθεση προσεκτικη λογω του οτι δεν θελω να χασω το 20αρικο μιας και ειμαι οικονομικα στενεμενος αυτη τη περιοδο...

οποτε για να κλεισει τελειως ολοκληρωμενα η ενημερωση.... και για να γλιτωσω και καποιους απο τον χρονο του ψαξιματος στις κριτικες... :2funny: :2funny: :2funny: (Καποιοι θα το βρουν περιττο και υπερβολικα σχολαστικο ενω καποιοι αλλοι οκ)

Για τις τυπισσες που ειδα χθες ΣΕΛΕΝΑ ΦΚΣ 17 πανω & Διδυμου 8 κατω... ΣΕΛΕΝα και ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ...

Η Μεν πρωτη συστηνεται απο αρκετους συναγωνιστες και εχει τρομερη εμφανιση και για μενα....απο οσο διαβασα δεν βιαζεται και στο δωματιο.... 7-8 κριτικες πολυ καλες για αυτην  ;)

Η Δε ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ωραιο πιπινακι αλλα ο μπακαλης και αλλοι 1-2 δεν λενε καλα λογια... ξεπετατζου μου μυριζεται.

για την δε τυπισσα στο διδιμου 18 χτες την ξανθια δεν ξερω καν ποια ειναι οποτε αν μπηκε χθες κανεις η την ειδε και την ξερει ας το επισημανει παρακαλω...(παρακαλω - παρακαλω μην με περνατε για τρελο ενα πουτσο να ριξω θελω και εγω  :2funny: :2funny: :2funny:)


αυτα εν ολιγοις.

Π.Σ Ρε μαλακα σταμ γιατι δεν πηγες στην Σελενα?  :grin: τΑ θελει και σενα ο κωλος σου... πρεπει να ξεφυγεις απο τα ξεπεταδικα τα κεντρικα... μονο εκει που εγραψε ο ακορεστος ειναι καλα... και μπαρμπορα τα πρωινα στο 71 που καθεται πολυ ωρα στο δωματιο αν και ειναι λιγο παλαβη η τυπισσα.


Την καλημερα μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιστευω η Σελενα πρεπει να ειναι το στανταρακι αυτης της περιοδου αν και δεν εχω δοκιμασει ακομη....

Καλο ειναι σε τετοιες εποχες περα απο τις ενημερωσεις... να τονιζουμε και καποια στανταρακια οπως ηταν παλια η Βανεσσα... ή η Κατερινα στο Φ200
για να γλιτωνουμε κοσμο απο ξεπεταδικα... και ωρες ψαξιματος στις κριτικες κτλπ... δεν ξερω αλλα ημουν ετοιμος να ανοιξω θρεντ με αυτο το τιτλο "ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ" μεσα στο οποιο θα βρισκοντε και θα ανιχνευοντε τα στανταρακια με ολα τα επιμερους χαρακτηριστικα τους εμφανιση / υπηρεσιες / συμπεριφορα τσατσου / χωρος κτλπ  αλλα θα μου το συγχωνευσουν... Στανταρ η φυλης καθε βδομαδα αναδεικνυει καποιο στανταρακι το οποιο ειναι VFM για τον επομενο μηνα πχ.... περα απο τις ενημερωσεις που κανουμε εδω μπορει πχ καποιος να θελει μονο βυζαρουδες η μαυρη και κακο θανατο πχ  .... θεωρειτε οτι πρεπει να υπαρξει τετοιο ξεχωριστο θρεντ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πιστευω η Σελενα πρεπει να ειναι το στανταρακι αυτης της περιοδου αν και δεν εχω δοκιμασει ακομη....

Καλο ειναι σε τετοιες εποχες περα απο τις ενημερωσεις... να τονιζουμε και καποια στανταρακια οπως ηταν παλια η Βανεσσα... ή η Κατερινα στο Φ200
για να γλιτωνουμε κοσμο απο ξεπεταδικα... και ωρες ψαξιματος στις κριτικες κτλπ... δεν ξερω αλλα ημουν ετοιμος να ανοιξω θρεντ με αυτο το τιτλο "ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ" μεσα στο οποιο θα βρισκοντε και θα ανιχνευοντε τα στανταρακια με ολα τα επιμερους χαρακτηριστικα τους εμφανιση / υπηρεσιες / συμπεριφορα τσατσου / χωρος κτλπ  αλλα θα μου το συγχωνευσουν... Στανταρ η φυλης καθε βδομαδα αναδεικνυει καποιο στανταρακι το οποιο ειναι VFM για τον επομενο μηνα πχ.... περα απο τις ενημερωσεις που κανουμε εδω μπορει πχ καποιος να θελει μονο βυζαρουδες η μαυρη και κακο θανατο πχ  .... θεωρειτε οτι πρεπει να υπαρξει τετοιο ξεχωριστο θρεντ?
Τα χουμε δωσει τα στανταρακια ρε τυπε! Δεν λεω άλλα μην επαναλαμβανομαι.

Την Αλεξανδρα απο διδυμου, πρεπει να λες το εμφανισημο πιπινι με το στρογγυλοειδες προσωπο και αρκετα καλά 2,5 άρια βυζιά.
Την ειδα κι εγω διδυμου την προηγουμενη βδομαδα, την εχω παρει στο φυλης84 και δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο μεσα. Διεκπεραιωτική, χωρις πολλά πολλά.

Επίσης για τους συναγωνιστες να πω(γιατι εσενα θα σου παρει μερικους μηνες να το αποφασισεις να πας, όπως με την μαυρη στην Ιωνιας τυπε μου  :2funny: :2funny: ) Ότι υπαρχει και η Φλωρα απογευμα στο φυλης134 ισογειο ειναι αρκετα καλο μουνι, με 3άρια κανονάκια και σχετικα καλη περιποιηση μεσα, αξιζει μια επισκεψη!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα χουμε δωσει τα στανταρακια ρε τυπε! Δεν λεω άλλα μην επαναλαμβανομαι.

1.Την Αλεξανδρα απο διδυμου, πρεπει να λες το εμφανισημο πιπινι με το στρογγυλοειδες προσωπο και αρκετα καλά 2,5 άρια βυζιά.
Την ειδα κι εγω διδυμου την προηγουμενη βδομαδα, την εχω παρει στο φυλης84 και δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο μεσα. Διεκπεραιωτική, χωρις πολλά πολλά.

2.Επίσης για τους συναγωνιστες να πω(γιατι εσενα θα σου παρει μερικους μηνες να το αποφασισεις να πας, όπως με την μαυρη στην Ιωνιας τυπε μου  :2funny: :2funny: ) Ότι υπαρχει και η Φλωρα απογευμα στο φυλης134 ισογειο ειναι αρκετα καλο μουνι, με 3άρια κανονάκια και σχετικα καλη περιποιηση μεσα, αξιζει μια επισκεψη!

1. Ναι αυτην λεω.

2. Τυπε για την μαυρη λενε... οτι πηγανε και καλα ολοι αλλα δεν βλεπω καμια κριτικη ανεβασμενη...  :2funny: :2funny: :2funny:

εγω εχω πει δεν παω σε ολα... ειμαι δυσκοιλιος καποιες φορες.

Σε αυτα τα 2-3 μαγαζακια που παω ομως αν κοιταξεις η τελευταια κριτικη ειναι η δικια μου... και το λεω αυτο κυριως για σενα που αναφερεσαι στους αλλους συναγωνιστες βγαζοντας απεξω εμενα...  ;)

 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Δυο ενημερωσεις (γρηγορες)

Χθεσινο-απογευματινη 17/11/2010 (19:00)
* Κωνσταντινουπολεως 166α  .... αδιαφορη μελαχροινη (χωρις ονομα) με υπηρεσιες βασικες 20€
* Κωνσταντινουπολεως 166β  .... Αννα μια αλλη οχι η βραδυνη με κωλαρακι στο menu αλλα καμια σχεση σε ομορφια , αρκετα καλη, μινιον με συνεχομενες και πιεστικες υποσχεσεις απο τσατσα οτι περνας καλα.20€
* Ιασωνος 37β .... Δημητρα (γνωστη) δεν χρεαζονται νομιζω λεπτομεριες.15€
* Ιασωνος 37α(οροφος) .... Μια ψιλοξανθουλα (χωρις ονομα) με καρεδακι ωραια παρουσια με τα βασικα ομως στο προγραμμα οποτε και δεν προτιμηθηκε καθ΄οτι δεν αξιζε η ομορφια της για το αντιτιμο των 15€
* Ιασωνος 33 .... Μια με τσαμπουκαλιδικο περπατημα καλο βυζακι,σωματακι(χωρις ονομα) υπηρεσιες τα βασικα.15€
* Ιασωνος 36 .... Κλασικα ... μαυρουλα,αυτη την φορα μια με νορμαλ σωμα,οχι η φαλαινα που συνηθως ειναι,αρκετα ψηλη,με βυζαρα,χαζογελαγε ...ελα - ελα 10€ χιχιχιχιχι
* Ιασωνος 30β(υπογειο) .... ο τσατσος την παρουσιασε "αστερι"  μμμμ ψιλοκαλο ηταν αν και φαινοταν ψιλογυφτε,εξου και 15€ με κωλαρακι,αλλα την ειδα λιγο τσαμπουκαλου και φουριοζα με υφακι οποτε και την εκανα και απο εδω.
* Ιασωνος 30α(οροφος) τσουπατη ολα γεματα βυζαρες, κωλαρα, μπουταρες, και αυτη μαλλον απογονος παϊτέρη (μετανιωσα εδω που δεν περασα) ολα μεσα με κωλαρακι 15€
* Ιασωνος 27α(υπογειο) ξανθο (χωρις ονομα) ωραιο σωμα , τσαχπινια στο σαλονι,με τα βασικα ομως στις υπηρεσιες 15€
* Λεωνιδου 28 (οροφος) Λιζα αυτη που λενε για τραβελι,ψηλη γεματη αλλα οχι χοντρη με χωρις καμπυλες ,ξανθια και ψηλη (ειχα φυγει, ειχα κατεβει τα σκαλια μεχρι την μεση και η τσατσα ακομα ελεγε θα περασεις καλα ,ελα περνα ,θα το μετανιωσεις κλπ...κλπ... με κωλαρακι 15€
* Κολοκυνθους 38α (οροφος) μια που κοντευει να παρει συνταξη απο εκει και περιμενω ποτε θα ξεκουμπιστει (οχι δεν ηταν Ιωαννα,Φλωρα) κανονικου υψους μαυρο μαλι,οι γνωστες υπηρεσιες τοι οικου ολα full 20€
εκει και γαμημενη η τσατσα οπου οταν μπηκα με τσιγαρο μου ειπε ...οχι εδω εξω εξω ,ΟΚ της ειπα και ηθελα να περασω αλλα τωρα αντε γεια,μετα αλλαξε υφος λεγοντας μου συγνωμη βρε παιδι μου αλλα απαγορευεται σβυσε το και ελα θα περασεις ωραια,κατεβαινα τα σκαλια και της ειπα (γιατι ηταν στην πορτα) οταν φυγεις εσυ θα περναω καθε μερα,φυσικα κατι μπινελικια θα τα εριξε αλλα εγω ειχα ηδη φυγει.
* Κολοκυνθους 38β (ισογειο) η φοβισμενη ηταν η ψιλοπρεζακι δεν ηξερε να περπαταει (λογο τακουνιων ισως?) αδιαφορη, ολα full με 20€

ακολουθει σημερινη πρωϊνη....(αλλα λιγοστη)

ζητω συγνωμη για τα μη αναγραφομενα ονοματα  :s&m_3:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Σημερινη-πρωϊνη 18/11/2010 (10:00)

* Κωνσταντινουπολεως 166β  .... Αννα μια αλλη οχι η βραδυνη με κωλαρακι στο menu αλλα καμια σχεση σε ομορφια , αρκετα καλη, μινιον με συνεχομενες και πιεστικες υποσχεσεις απο τσατσα οτι περνας καλα.20€  (δεν προλαβα την αλλη Αννα με κωλαρακι)φτουου :tickedoff:
* Ιασωνος 37β .... CLOSE (καθαρισμος οικου απο καθαριστρια)  
* Ιασωνος 37α(οροφος) .... Μια ψιλοξανθουλα (χωρις ονομα) με καρεδακι ωραια παρουσια με τα βασικα ομως στο προγραμμα οποτε και δεν προτιμηθηκε καθ΄οτι δεν αξιζε η ομορφια της για το αντιτιμο των 15€ (απο εχθες εκει ηταν?) :huh:
* Ιασωνος 30β(υπογειο) .... η γνωστη μαυρομαλουσα 40αρα νομιζω Σαρα ? χρονια εργατης σε τουτο τον οικο. τσιμπουκακι,μουνακι,κωλαρακι 15€ (οπως τα λεει και αυτη)
* Ιασωνος 30α(οροφος)με αναμμενη σομπα τωρα(πρωι ηταν,κρυωναν)η ιδια χθεσινη ...τσουπατη ολα γεματα βυζαρες, κωλαρα, μπουταρες, και αυτη μαλλον απογονος παϊτέρη(ξαναμετανιωσα εδω που δεν περασα)ολα μεσα με κωλαρακι 15€

Τουτη την πρωϊνη επισκεψη την οφειλω σε καρφι στο λαστιχο και εναποθεση για επισκευη moto στο συνεργειο επι της κολοκυνθους & Αχιλλεως.
:tickedoff:τον πουστη 15€ μου πηρε.


 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Τουτη την πρωϊνη επισκεψη την οφειλω σε καρφι στο λαστιχο και εναποθεση για επισκευη moto στο συνεργειο επι της κολοκυνθους & Αχιλλεως.
:tickedoff:τον πουστη 15€ μου πηρε.

Ήταν full πρόγραμμα ή απλό, ελεύθερα πιασίματα είχε;
Α, δεν κάνεις καλή περιγραφή!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
μπααααα τα βασικα.
Εβγαλε τρυπια σαμπρελα , εβαλε καινουργια (ακαποτο ποτε  :pipa1:) εβαλε και κρεμουλα σε λαστιχο για να γλυστραει λαστιχο-ζαντα και τον πουλο  :badair:


 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
:think: συναγωνιστες, τι προορισμο για σημερα προτεινετε για ....
:knockinb: :pipa1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :tits: :cum: :tits2: :kissass: :pipa3: :fuck2:

ωρα εκκινησης 16:50


με περισσοτερη εμφαση σε  :zfuck:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:think: συναγωνιστες, τι προορισμο για σημερα προτεινετε για ....
:knockinb: :pipa1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :tits: :cum: :tits2: :kissass: :pipa3: :fuck2:

ωρα εκκινησης 16:50


με περισσοτερη εμφαση σε  :zfuck:

Σελενα φωκαιας 17 πανω... ή Φυλης 200... (οποια και αν ειναι) αν ειναι με την τσατσα την μεγαλη με τα γυαλια.
Και δες και αυτες που προτεινει ο Ακορεστος.  ;) Καλο βολι τυπε
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Σελενα φωκαιας 17 πανω... ή Φυλης 200... (οποια και αν ειναι) αν ειναι με την τσατσα την μεγαλη με τα γυαλια.
Και δες και αυτες που προτεινει ο Ακορεστος.  ;) Καλο βολι τυπε





:rockon: :thumbsup: :bounce-glasses: :happy:  ενα μεγαλο ευχαριστω για το ενδιαφερον και την αμεση ενημερωση-απαντηση.
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει ρε φιλε, σε πειραζω λιγο... Απλα ειμαι καπως σιχασιαρης και χαλιεμαι με κατι μαλακες (με την καλη εννοια) σαν εσενα και το foujim που λερωνουν :cum: τα μπουρδελα.

Προσωπικα, εχω δει πουτανες να τα παιρνουν πολυ ασχημα με τετοιες συμπεριφορες... Βεβαια υπαρχουν και βρωμιαρες τυπου Αντριαννας που γουσταρουν να κολυμπανε σε χυσια.

:uglystupid:αδερφε οπως θα εχεις διαβασει στις περιγραφες μου αν οχι σε ολες στο 90% των περιπτωσεων ενημερωνω παντα ειτε τις μουνιτσες ειτε τις τσατσαδες για το
τι θα επακολουθησει οποτε ειναι δυσκολο να τα παρουν ασχημα...δεν εχω κρυψει αλλωστε οτι γουσταρω πολυ αυτες τις καταστασεις και ειδικα τις στιγμες που οι τσατσαδες πηδανε
στον αερα απο αυτα που ακουνε...παντα ομως ηρεμα με αυτοπεποιθηση χωρις ιχνος τσαμπουκαλεματος η ειρωνιας...τωρα αν εισαι τοσο σιχασιαρης και χαλιεσαι οπως λες το μονο που μπορω να κανω ειναι να σε ενημερωνω που εριξα τις χυσιες μου και σε ποια μουνιτσα ωστε να πηγαινεις την επομενη που θα εχει καθαριστει το μαγαζι...παντα φιλικα.
Ενα ευχαριστω για τα καλα λογια ολων των συναδερφων ειναι λιγο και ενα μεγαλο respect στους μαχιμους πορνορεπορτες που διαβαζω καθημερινα....
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
αδερφια καλησπερα μετα αποο καιρο λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων στο εξωτερικο.εχω γυρισει προχτες ριχνω μια γρηγορη ενημερωση στο σαιτ ξια το τι κυκλοφορει
στη πιατσα(ενα μεγαλο respect σε ολους τους πορνορεπορτερς)το διαστημα που ελειπα και παω ντουγρου για κεραμεικου(ειμαι κοντα αλλα ποτε δε πηγαινα...πολυ πακι ρε αδερφια)
για αντρεα καυλωμενος οπως παντα στο φουλ για να ριξω τη χυσια μου.μπαινω σαλονι τα δωματια γεματα και στην αναμονη 1 πακι και ενας κυριος καραφλος μεσηλικας που αν διαβαζει το
σαιτ θα καταλαβει σιγουρα ποιος ειμαι..ακολουθει διαλογος με το πακι
-την εχεις δει?
-ναι...καλη
-την εχεις παρει?
_ναι καλη σου λεω(το πακι εχει παρει μορφη προφεσιορα)
-υα μπεις?
-ναι περιμενω να αδειασει δωματιο εχω πληρωσει...
-να μπουμε μαζι μεσα?εσυ θα γαμησεις και εγω θα τη χυσω σε ενα λεπτο και θα φυγω για να μη καθυστερουμε..υπαρχει προβλημα?
το πακι κομπλαρει δε ξερει τη να απαντησει ενω ο καραφλας λυνεται στο γελιο....εγκω ντεν εχω προβλημα περιμενω να μπεις πρωτος αν θελεις
βγαινει η μουνιτσα (οχι κατι αξιολογο εμφανισιακα)ο καραφλας ειναι για να φυγει αλλα περιμενει να δει τι θα γινει..ακολουθει διαλογος
(τσατσα)κυριε θα περασετε?
(εγω)μπορω να περασω μαζι με το φιλο(ακου φιλο το πακι)για να μη καυθστερουμε?
(τσατσα)δεν παιρνει 2 η κοπελα
(εγω)μα δε θα τη γαμησω μεχρι να ξεντυθει ο φιλοσ εγω θα την εχω χυσει και θα εχω φυγει μη περιμενω αδικα
(πακι)εγκω ντεν εχω προβλημα περιμενω μετα
(τσατσα)κυριε δεν γινονται αυτα
(εγω)ωραια να μπω στο κουζινακι τοτε να μου τον ακουμπησει λιγο και να τη χυσω στο λεπτο μη το χασει τσαμπα η κοπελα το 15ρικο?αμαρτια ειναι
(τσατσα αφου εξηγει στη μουνιτσα)τοσο ετοιμος εισαστε?
(εγω)τα μισα εχουν φυγει ηδη..η μουνιτσα μοιυ χαμογελαει αμηχανα και μπαινει στο κουζινακι
(τσατσα)περαστε κυριε να δω τι αλλο θα δουμε και θα ακουσουμε
(καραφλας)οχι ρε τυπε τι εφτιαξες?μπαινω στο κουζινακι και η μουνιτσα φοραει μια παλιορομπα μεχρι τογονατο..το πεταω εξω και της το παιζω στα μουτρα.ανοιγω τη ρομπα παει να μου πασει το πουτσο που τον επαιζα σαν τρελοσ τη βαζω κατω στη καρεκλα το κεφαλι ευθεια με το καυλι και τη ξεκιναω σε ενα χυσιμο αδερφια μιλαμε απο τα καλυτερα που εχω κανει σε αυτα τα μαγαζια μουτρα ρομπα καρεκλα μιλαμε εγιναν μουνι.η μουνιτσα αφου σηκωνεται να σκουπιστει μου λεει στα αγγλικα(νομιζω δε μιλαει ελληνικα καθολου)αμα ηταν ολοι σα και σενα θα ειχα θησαυρισει και γελασαμε.φευγοντας η τσατσα στο σαλονι μου λεει στο καλο παληκαρι μου και αρχισε να σταυροκοπιεται..καλη συνεχεια αδερφια

αχχααχαχχα να σε καλα ρε φιλε οποτε διαβαζω γελαω. την επομενη φορα θα σε κερασω εγω να παμε μαζι θελω να σε δω live να τα λες αχχααχχααχχα
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
αδερφια καλησπερα μετα αποο καιρο λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων στο εξωτερικο.εχω γυρισει προχτες ριχνω μια γρηγορη ενημερωση στο σαιτ ξια το τι κυκλοφορει
στη πιατσα(ενα μεγαλο respect σε ολους τους πορνορεπορτερς)το διαστημα που ελειπα και παω ντουγρου για κεραμεικου(ειμαι κοντα αλλα ποτε δε πηγαινα...πολυ πακι ρε αδερφια)
για αντρεα καυλωμενος οπως παντα στο φουλ για να ριξω τη χυσια μου.μπαινω σαλονι τα δωματια γεματα και στην αναμονη 1 πακι και ενας κυριος καραφλος μεσηλικας που αν διαβαζει το
σαιτ θα καταλαβει σιγουρα ποιος ειμαι..ακολουθει διαλογος με το πακι
-την εχεις δει?
-ναι...καλη
-την εχεις παρει?
_ναι καλη σου λεω(το πακι εχει παρει μορφη προφεσιορα)
-υα μπεις?
-ναι περιμενω να αδειασει δωματιο εχω πληρωσει...
-να μπουμε μαζι μεσα?εσυ θα γαμησεις και εγω θα τη χυσω σε ενα λεπτο και θα φυγω για να μη καθυστερουμε..υπαρχει προβλημα?
το πακι κομπλαρει δε ξερει τη να απαντησει ενω ο καραφλας λυνεται στο γελιο....εγκω ντεν εχω προβλημα περιμενω να μπεις πρωτος αν θελεις
βγαινει η μουνιτσα (οχι κατι αξιολογο εμφανισιακα)ο καραφλας ειναι για να φυγει αλλα περιμενει να δει τι θα γινει..ακολουθει διαλογος
(τσατσα)κυριε θα περασετε?
(εγω)μπορω να περασω μαζι με το φιλο(ακου φιλο το πακι)για να μη καυθστερουμε?
(τσατσα)δεν παιρνει 2 η κοπελα
(εγω)μα δε θα τη γαμησω μεχρι να ξεντυθει ο φιλοσ εγω θα την εχω χυσει και θα εχω φυγει μη περιμενω αδικα
(πακι)εγκω ντεν εχω προβλημα περιμενω μετα
(τσατσα)κυριε δεν γινονται αυτα
(εγω)ωραια να μπω στο κουζινακι τοτε να μου τον ακουμπησει λιγο και να τη χυσω στο λεπτο μη το χασει τσαμπα η κοπελα το 15ρικο?αμαρτια ειναι
(τσατσα αφου εξηγει στη μουνιτσα)τοσο ετοιμος εισαστε?
(εγω)τα μισα εχουν φυγει ηδη..η μουνιτσα μοιυ χαμογελαει αμηχανα και μπαινει στο κουζινακι
(τσατσα)περαστε κυριε να δω τι αλλο θα δουμε και θα ακουσουμε
(καραφλας)οχι ρε τυπε τι εφτιαξες?μπαινω στο κουζινακι και η μουνιτσα φοραει μια παλιορομπα μεχρι τογονατο..το πεταω εξω και της το παιζω στα μουτρα.ανοιγω τη ρομπα παει να μου πασει το πουτσο που τον επαιζα σαν τρελοσ τη βαζω κατω στη καρεκλα το κεφαλι ευθεια με το καυλι και τη ξεκιναω σε ενα χυσιμο αδερφια μιλαμε απο τα καλυτερα που εχω κανει σε αυτα τα μαγαζια μουτρα ρομπα καρεκλα μιλαμε εγιναν μουνι.η μουνιτσα αφου σηκωνεται να σκουπιστει μου λεει στα αγγλικα(νομιζω δε μιλαει ελληνικα καθολου)αμα ηταν ολοι σα και σενα θα ειχα θησαυρισει και γελασαμε.φευγοντας η τσατσα στο σαλονι μου λεει στο καλο παληκαρι μου και αρχισε να σταυροκοπιεται..καλη συνεχεια αδερφια







9
ωραιος foujim  :) εγω σε παω με χιλια, γιατι εχεις τα @@ να λες αυτο που θελεις! μια ζωη εχουμε, δεν θα ξαναερθουμε εδω, οτι κανουμε ειναι τωρα... μετα
angel10.gif
. οποιος λεει αυτα που θελει πραγματοποιει τις φαντασιωσεις του, ενω οι υπολοιποι μενουν με την  :bigdick: στο χερι...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
.

2. Διδυμου 8 (κατω) ... Αλεξανδρα ειπε η τσατσα που με βιδωνει και θα ηθελα να γαμησω....αν εκδιδοταν.. Η Αλεξανδρα βγηκε εξω με πολυ ωραια παπουτσακια ασπρα περιεργα... σαν αυτα που εβαζαν οι ελλεηνιδες στο θρεντ με το σπαμ (για οποιον ειχε την ατυχια να πεσει εκεινη τη στιγμη στην κουβεντα τους) ... η αλεξανδρα εχει πολυ συμπαθητικο κωλαρακι αλλα ελαφρα... πολυ ελαφρα χαλαρωμενο... ειναι καστανο... στηθος ικανοποιητικο και οι 2... και αυτη δηλαδη και η απο πανω της Φωκαιας.
ειναι τελειως παθητικη μεσα φιλε,μπορει να τη ξεσκιζεις για ενα τεταρτο και ενα αχ δεν θ ακουσεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom