Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (4 μέλη και 124 επισκέπτες)

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
κατω τα χερια απο τον foujim!!!συνε(χυσε) να γραφεις κριτικες ο λαος περιμενει
 

Επισκέπτης
ωραιος foujim  :)  [...]  οποιος λεει αυτα που θελει πραγματοποιει τις φαντασιωσεις του, ενω οι υπολοιποι μενουν με την  :bigdick:  στο χερι...

Στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτος που πραγματοποιει τις φαντασιωσεις του μενει με την  :bigdick:  στο χερι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτος που πραγματοποιει τις φαντασιωσεις του μενει με την  :bigdick:  στο χερι.

ντάξει αφου κανει το κομμάτι του δεν τρέχει....
ο καθένας αγαπητέ συνάδελφε εχει την δική του ψυχολογία... :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
βραδυνο ντου στα ντελα οπου επαιζαν
Φυλης 136 επανω Μαριαννα η βυζαρου που μου την εσπασε ρωτωντας αν θα περασω,παρε τα φρυδια μου κ ηρεμησε.
134 υπογα piggy μουνιτσα
92 νεο 2,μια με γυαλια κ μια γνωριμη του μαγαζιου,παραπονα και απο τις 2 καθοτι δεν ειχαν σταυρωσει πελατη μεχρι το βραδυ!Πικρα!~
92 παλιο 1χ1 ντελο ωραιο μουνακι με φουλ πακετο(ακα-λωκο),
Μονης Πρ επανω μια μουνιτσα Μαρινα,καινουρια μου ειπε οτι ειναι,ενδιαφερουσα κ αυτη
Στο κατω ενα μπαζο κ μισο(γυφτοβυζαρου)
απεναντι στο 71 κατω η Τανια,ξανθια,κοντη με λαρα αλλα μαπα κατα τη γνωμη μου΄΄μ`εκαψες''
Επανω κατεθεσα πρωτη φορα στη νταρντανα Πολωνεζα,Βικυ,να δω τι ρολο βαραει,με ακα το κλαρινακι κ  :pipa1: περιξ,δεν βιαζεται,περιεργο αλλα παραλληλα κ καλο,παλουκωνεται χαλαρα αλλα με τα πολλα :cum: :tits: στους βυζους κατεληξα.Κορμι απο ψ-ωλαριουμ
Στο 69 κατω Μπιανκα,ωραιο μουνακι,την ειχα δει κ στο δρομο μια φορα κ σημερα ηταν με σετακι καυλε αλλα η υποψια βαρεμαρας στο δωμα με απετρεψε στο να περασω.
Διπλα στο 67 η Ρωξανη,μπαζακι,το ατου ειναι τα βυζια,καλυτερα βαλτε ενα σακι τσιμεντο στη θεση της.
Στο 69 επανω η Χριστινα,απεναντι στο 86 κατω ενα μουνι με τα βυζια εξω κ στον επανω οροφο μια μελαχροινη σκυλομπουζουκοβια φατσα,Παολα,μελαχροινο πυροβολικο.
Στο Φυλης 61 κατω μια κοντοχοντρη ταπα ξανθια,εμοιαζε με τραβελο,εξαφανιστηκα με το που εμφανιστηκε το elf
Στο 59 επανω Σακιρα κ στο κατω με μια σκατογρια απο Κολωνου μια μελαχροινη με υφακι 1000καρδιναλιων*για τον πεουλα επιεικως'
Φωκαιας 24 επανω κ οσο περιμεναμε στο σαλονι ακουγοντας την γυφτορουμανα τσατσα να κανει χιουμορ του κωλου απο το τηλ εμφανιστηκε μιλφοειδες ρουμανοειδες τσιτα τα γκαζια,ψαρωμενη,για τον πεουλα κ αυτη
Στο Φ66 μια λαουρα
Φ54 κατω ενα νταρντανικο ξανθο Ντενιζα
54 επανω ενα μελαχροινο Ιωαννα,φουλ προγραμμα.
Διδυμου 18 κατω δεν θυμαμαι αρα σιγα το μουνι
Διδυμου 16 Νταιανα ξανθια Βουλγαρα
18 κατω(στης τζουλιας την πορνοφωλια)μια νταρντανα κοκκινομαλλα με μεγαλη περιφερεια
Διπλα στο 18 ενα μπαζο κατευθειαν για χωματερη
Ελλης 3, 2 εργαζομενες,μια χοντρη με προγραμμα κ κωλο κ μια μπεμπε φατσα με ακαποτα κ παρτουζα επισης,25 χρεωνει το μαγαζι,πως την εχουν δει εκει,μια φορα που ειχα ανεβει για 15λεπτο τρομπονι δτο γκιλφιδιο με την σκυλοφατσα Νταιανα για σπασιμο στην τσατσα συμφωνησα με την πορνιαρικη μπαροβια φατσα να περασω μαζι της με 20(τιμη γνωριμιας κ η ες-ες τσατσα ειχε ξενερωσει ασχημα :rockon:
Στο διπλα μια που δεν μου γυαλισε
Αυτα,λιγος κοσμος σχετικα.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μολις γυρισα απο  μεσονυκτια τσαρκα (ανευ προθεσεως εισοδου,απλα για το σπορ,αν δεν την κανω  που  και  που  πνιγουμαι ρε παιδια...επιτηδες  δεν  ειχα  μαζι μου ουτε  διευρο...) στο τετραγωνο του  σατανα,φυλης,φωκαιας,διδυμου,ελλης.
Στο φυλης 59  στο ισογειο,βγηκε μουναρος καστανος με φοβερο βυζι,και υφος ξεπετανικο,ρωτωντας δε  ονομα,λογω δυνατης μουσικης δεν καταλαβε και  απαντησε "το βασικο προγραμμα"),οποιος τη  ξερει  τη λεει,ετσι?)
Εφυγα προς φωκαιας ,οπου μεσα  στην υποπτη  και νοτισμενη  σιγαλια,ενας τσατσος  κοιταζε διερευνητικα πανω - κατω το στενο,ισταμενος επι  του κεφαλοσκαλου του  οικου  του,ομοιαζων περισσοτερον προς βουλευτην εις αγραν ψηφοφορου...Τα  τακουνια  μελαχροινης  ιεροδουλου  εσπασαν καπως  την σιγή,και  αυτη  εισηλθε με θριαμβικον υφος και  κινησιν εις το θρυλικον οικημα του 24...οπου  μετ  ολιγον  εσκασα  μουρη ,αλλα με ειπε ,ειναι κλειστα,ελα  αργοτερα...
Στο υπογειο καλουτσικη ,αχρωμη ιεροδουλος,και τσατσος μαλλον αλβανοκοσοβαρος,και μαλλον στρειτ.
Εφυγα και στο λαβυρινθο  του 22 βγαινει πανυψηλη κοπελα  μελαχροινη ,τυπου οδου Αθηνας,με βλεμμα  πρεζονιου και πηγε να με  εισαγαγη  βιαιως εις το δωματιον,κανω μεταβολη και  κουτρουβαλαω,προσεχοντας μη μπαθω κεινο ποπαθα στην προεδρο με τα  σαπουνονερα...
Απεναντι με τα δυο σκαλια ,καλο  μουνακι,18 ετων ατα  τα λεγομενα της υπηρεσίας.
Παω  εις τα  ορεινα της διδυμου,το ενα κλειστο ηδη, στον  οροφο βγηκε καλουτσικη ξανθια,ανευ  σημασιας.
Παω στην αχαρνω,οπου  διασταυρωνονται  οι  μοιραιοι  δρομοι της  νυχτας  μου με τσατσα και  ξανθια ιεροδουλο,καλης εμφανισεως,ητις με  εκοιταξε με βλεμμα  γεματο  ενδιαφερον...
Στη διδυμου στα πεδινα τα δυο  εκλειναν και  η τελευταια  τσατσα πεταγε τα σκουπιδια της βαρδιας  εις τον κακλαμανειο  καδο...
Τι μουρθε τοτε,ο σατανας με  εβαλε ,και κανω μεταβολη και  μπουκαρω στο ελλης...
Βγαινει μια τσατσα καλοβαλμενη,και  λεει  εχουμε δυο  κοπελες  και αν θελετε  και  τις δυο 50  ευρω.
Η πρωτη ,μελαχροινη,αλλα δεν μου  αρεσε,μετρια σε  εμφανιση,κανω να φυγω, νομιζοντας οτι και  η  αλλη  θα ηταν παραπλησιου τυπου,οποτε (σας  το φυλαξα  γαι  το  τελος,να μην  κοιμηθειτε  αποψε...) ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ  ΕΝΑ ΜΟΥΝΑΚΙ...ΑΛΛΟ  ΠΡΑΜΑ,ΠΑΡΑΜΙΛΗΣΑ ,ΞΑΝΘΟ,ΓΛΥΚΥΤΑΤΟ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ,ΜΕ ΑΥΡΑ ΦΟΒΕΡΗ,σωματακι τελειο,παιδια  αν  αυτο  το μουνι γαμιεται  και  καλα,θα κλεισουν ολα τα γυρω μπουρδελα...Οποιος μπορει να παει  αποψε κιολα να το παρει και να γραψει,ας το κανει τωρα,ψυχικο  θα  κανει,να μας  ενημερωσει και μας,μιλαω για σπανια  περιπτωση ,και  ξερω τι λεω...
Αυτα ,καλη  σας  νυχτα...


 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
βρε...ζημια στο τελος... αντε να κοιμηθω τωρα ..... :'(   
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Στο φυλης 59  στο ισογειο,βγηκε μουναρος καστανος με φοβερο βυζι,και υφος ξεπετανικο,ρωτωντας δε  ονομα,λογω δυνατης μουσικης δεν καταλαβε και  απαντησε "το βασικο προγραμμα"),οποιος τη  ξερει  τη λεει,ετσι?)
Με μαυρες μποτες και ροζ εσωρουχο?αν ναι ηταν η σακιρα..την οποια εδω και με κοπο κρατηθηκα να μην την τιμησω..πραγματικα πανεμορφη σημερα
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
χθεσινοαπογευματινη (17:00)18/11/2010 ενημερωση και διορθωση για Ιασωνος 30α(οροφος) + Ιασωνος 30β(υπογειο)απο χθεσινη πρωϊνη+απογευματινη ενημερωση


για Ιασωνος 30α(οροφος) την κοπελια την λενε Καιτη (τσουπατη,ολα γεματα, βυζαρες, κωλαρα, μπουταρες) κωλαρακι με 15€

για Ιασωνος 30β(υπογειο) ειδα αυτη που μου ειχε παρουσιασει ο τσατσος το "αστερι" 
(μμμμ ψιλοκαλο ηταν αν και φαινοταν ψιλογυφτε,εξου και 15€ με κωλαρακι,αλλα την ειδα λιγο τσαμπουκαλου και φουριοζα με υφακι οποτε και την εκανα και απο εδω.)την ειδα το απογευμα
ενω εμπαινε στον οικο προφανως για να πιασει δουλεια,μπλουζακι κολλητο,τζινακι πολυ καλο μουνακι που τελικα μαλλον σε αλβανακι φερνει,υπενθυμιζω κωλαρακι με 15€

Ιασωνος 37β .... Δημητρα (γνωστη) δεν χρεαζονται νομιζω λεπτομεριες.15€


Κολοκυνθους 38α (οροφος) παλι εκει...μια που κοντευει να παρει συνταξη απο εκει και περιμενω ποτε θα ξεκουμπιστει (οχι δεν ηταν Ιωαννα,Φλωρα) κανονικου υψους μαυρο μαλι,οι γνωστες υπηρεσιες τοι οικου ολα full 20€
εκει ακομα και γαμημενη η τσατσα οπου οταν μπηκα με ειδε και με θυμηθηκε αμεσως,αρχιζει να πει το ποιημα της
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτη που λες ιασωνος 30 οροφος ειναι καιρο εκει,μαλλον ευτραφης θα την ελεγα... μερικες φορες
χορευει πανω στο παγκο εκει αριστερα οπως μπαινεις,μια φορα ηταν πισω μου και χορευε και δε την ειχα παρει χαμπαρι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτη που λες ιασωνος 30 οροφος ειναι καιρο εκει,μαλλον ευτραφης θα την ελεγα... μερικες φορες
χορευει πανω στο παγκο εκει αριστερα οπως μπαινεις,μια φορα ηταν πισω μου και χορευε και δε την ειχα παρει χαμπαρι...


ετσι χορευε τυπε?  :2funny: :2funny: :2funny:

 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
συνεχεια απο πριν............ (δεν ξερω γιατι δημοσιευτηκε δεν ειχα τελειωσει)

Κολοκυνθους 38α (οροφος) παλι εκει...μια που κοντευει να παρει συνταξη απο εκει και περιμενω ποτε θα ξεκουμπιστει (οχι δεν ηταν Ιωαννα,Φλωρα) κανονικου υψους μαυρο μαλι,οι γνωστες υπηρεσιες τοι οικου ολα full 20€
εκει ακομα και γαμημενη η τσατσα οπου οταν μπηκα με ειδε και με θυμηθηκε αμεσως,αρχιζει να πει το ποιημα της,την κοβω στην μεση και παω να κατεβω και λεει μια,δυο,τρεις αντε να δουμε...  θα δουμε τις λεω οταν φυγεις εσυ και τοτε θα γινει της πουτανας απο κοσμο στο μαγαζι γιατι δεν σε παει κανενας.Αυτην την φορα δεν εβγαλε μιλια και την εκανε για κουζινα. :badair:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
αυτη που λες ιασωνος 30 οροφος ειναι καιρο εκει,μαλλον ευτραφης θα την ελεγα... μερικες φορες
χορευει πανω στο παγκο εκει αριστερα οπως μπαινεις,μια φορα ηταν πισω μου και χορευε και δε την ειχα παρει χαμπαρι...


ειναι καλη ?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
επισης να πω και για το ισογειο (κολοκυνθους 38β)
οτι ηταν η ιδια (αλλα τελικα δεν ηταν φοβισμενη)αδιαφορη,και αγγαρεια σε βαθμο που με το ζορι περπατουσε (ψιλομοιαζει και λιγο της Ιωαννας η κανω λαθος? σε σωματοτυπο) ολα full με 20€

:offtopic:αυτο που με παραξενεψε ομως ηταν ενας τυπος (με το κινητο στο χερι) οπου καθως βγηκα και απο τα δυο σπιτακια με ρωτουσε πιεστικα και επανελλειμενα ποια ηταν ?, ποια ηταν ? του ειπα και λεει ποια η Ιωαννα , η Φλωρα (παντα με το κινητο στο χερι) οχι καμμια απο αυτες του απαντω,και σκεφτομαι τι εγινε ρε παιδια εβαλε o master του site ανταποκριτας για on-line ενημερωση ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Φυλης περασε κανεις?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16


:offtopic:αυτο που με παραξενεψε ομως ηταν ενας τυπος (με το κινητο στο χερι) οπου καθως βγηκα και απο τα δυο σπιτακια με ρωτουσε πιεστικα και επανελλειμενα ποια ηταν ?, ποια ηταν ? του ειπα και λεει ποια η Ιωαννα , η Φλωρα (παντα με το κινητο στο χερι) οχι καμμια απο αυτες του απαντω,και σκεφτομαι τι εγινε ρε παιδια εβαλε o master του site ανταποκριτας για on-line ενημερωση ?

[/quote]
.


Aδερφε λογικα θα ηταν κανενας καψουρης που του εχει απαγορευτει η εισοδος.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εντομεταξυ εχω παει αρκετα απογευματα και τα σπιτια στο μεταξουργειο ειταν κλειστα...  :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μινι ενημερωση τωρα το πρωι
Μονης προδρομου στελλα ξανθο λεπτο κορμι

86α αλεξανδρα,όχι αυτή στο 84α αλλα μια καστανη κοπελα με φοβερο κορμι
86α μικαελλα καταθεση,μαλλον βλακας που δεν περναγα,
ακολουθει κριτικη
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μινι ενημερωση τωρα το πρωι
Μονης προδρομου στελλα ξανθο λεπτο κορμι

86α αλεξανδρα,όχι αυτή στο 84α αλλα μια καστανη κοπελα με φοβερο κορμι
86α μικαελλα καταθεση,μαλλον βλακας που δεν περναγα,
ακολουθει κριτικη
:rockon:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1

Επισης  :offtopic:

το περιστατικο που μου ετυχε σε Ιασωνος....
απεναντι απο το σπιτακι της Ιασωνος 30β(υπογειο) κοιτονταν ενα παλικαρι :zombie: γυρω στα 25 μια σηκωνοταν μια επεφτε.
Εγω ηθελα μια πανοραμικη photo της Ιασωνος (χωρις ομως το παλικαρι)εκει λοιπον που την βγαζω σηκωνει το κεφαλι του και αρχιζει κατι κλαμματα,γαμησε τα με εκανε κομματια  :headbang:
Αρχιζει να με παρακαλαει να μην την βγαλω στο internet γιατι καποιος τις προαλες τον ειχε τραβηξει και την εβαλε και τον ειδαν οι δικοι του.
Οχι ρε φιλαρακι του λεω μη κανεις ετσι δεν εβγαλα εσενα και την βρισκω στο κινητο του τη δειχνω και την σβυνω κιολας μπροστα του,αυτος κλαιγοντας μου λεει βγαλε βγαλε με να δουνε τα παιδια πως καταντας απο την πρεζα,και το αιμα ετρεχε απο τε χερι του (μαλλον λογο λανθασμενης τρυπας ? τι να πω δεν τα ξερω αυτα)οχι , οχι του λεω δεν βγαζω τιποτα ηρεμησε και πηγαινε σπιτι σου , εχεις τους δικους σου να τους ζητησεις βοηθεια να τη σταματησεις την γαμημενη την πρεζα μια μαλακια και μιση ειναι,να τετοια πρεζα να παιρνεις, να μπαινεις στα σπιτακια και να πηδας,κοψε την πρεζα και αρχισε τις πουτανες.
Αρχισα να φευγω και σκεφτηκα 15€ εδωσα στην πουτανα για να ικανοποιησω το πουλακι μου τι ψυχη εχουν λιγα €υρω για να ικανοποιησω η εστω κοροϊδεψω οτι ικανοποιω τη συνειδηση μου ?
μετα σκεφτηκα οτι ειναι μαλακια να του δωσω λεφτα (θα τα κανει πρεζα) τον πλησιαζω και τον ρωταω ... πεινας ? και τι μου λεει ?  και να φαω ρε φιλε τι εγινε ? αφου θα πεθανω και ακομα εκλαιγε ,πω ρε πουστη μου με γαμησες παλι λεω τι θα κανω με σενα ?
Χωρις αλλα λογια του λεω περιμενε εδω.
Πηγα του πηρα 2σουβλακια 1πατατες και μια coca-cola (πλαστικο μπουκαλι) τι μαλακια σκεφτηκα ? οτι εαν του παρω κουτακι θα την κανει σκευος για την κοκα,λες και δεν μπορει να βρει κουτακι στο δρομο ?
Πηγα τον βρηκα ,ακομα εκει ηταν φυσικα και κατι εψαχνε στα σκουπιδια μεσα στο χωμα,ελα του λεω φιλαρακι κατι να φας,με ευχαριστησε πανω απο 10φορες και με διαφορες ευχες οπως μη μπλεξεις ποτε φιλαρακι,να εισαι παντα καλα ,εσυ και οι δικοι σου κλπ...κλπ... εφυγα σκεπτομενος οτι με 6,10€ που ξοδεψα για το παλικαρι μπορει ενας ανθρωπος να ζησει λιγο παραπανω ή να τον κανεις λιγο ευτυχισμενο μεσα στην δυστυχια του.

 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
bravo να σε παντα καλα και κοντα στουσ διπλα σου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom