Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (26 μέλη και 264 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Καλησπέρα σας γνωρίζει κανείς τι παίζει στο Λουκά νικά στου ψυρη αυτό το καιρό γιατί έχω μεινες να δω τι παίζει,ευχαριστω.



:think: Αδερφε αν και εισαι ξεκαθαρος σε αυτο που ρωτας, δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω  :dancing:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καλησπέρα σας γνωρίζει κανείς τι παίζει στο Λουκά νικά στου ψυρη αυτό το καιρό γιατί έχω μεινες να δω τι παίζει,ευχαριστω.
Δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι οσοι μηνες κ αν περασαν!
Η Αλικη ειναι εκει καθε Τριτη-Πεμπτη-Σαββατο απογευμα απο το 1994 σιγουρα...δεν ξερω αν δουλευε κ παλιοτερα?!
Φανταζομαι οτι κ η Αφροδιτη παραμενει εκει καθε Κυριακη απογευμα!
Για αλλες μερες κ ωρες δεν ξερω τι παιζει
 

v4silis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανενας η ζανα αν δουλευει σημερα καπου??
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Έχει κανένας κανά τηλ μήπως;Απο το Λουκα νικά εννοώ.
 

Επισκέπτης
((( στο γνωστο καφενεδακι της γωνιας Ιασωνος & Λεωνιδου τιγκα στις πουτανες με καφεδακι και τσιγαρο ... απορια: τι περιμεναν 12:00 το πρωϊ αλλαγη βαρδιας ? )))

Mηπως εννοεις Ιασωνος και Μεγαλου Αλεξανδρου...?  :think:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Λοιπον αδερφια εχουμε και λέμε! :rockon:

φωκ24 κατω αδιαφορη μεριοτητα
φωκ24 ανω- τα ιδια και εδω
φωκ19- Αμαντα μιλφ καυλουρα ξανθιά. Μαγκες να δοκιμασω? Δεν το εχω με τα ωριμα αλλα μοιαζει σταρ η μανταμ
φωκ17 κατω- Αννα πολυ θερμο ξανθο γκομενακι με ωραιο κορμάκι. Δεν περασα στο τσακ και η τσα2 μου ειπε οταν εφευγα σε λεμε και κύριο μπατιρι!!!  :2funny: :2funny: :2funny: Ουδεν σχόλιο και να ειμαι δεν ειναι ντροπη πάντως, τεσπα..
φυλ59 κατω- αδιαφορη ασουλουπωτη ξανθιά
φυλ59 ανω- Σακίρα πολυδοκιμασμένη. Δεν λεω καποιες φορρές καλη αλλα γενικα κακά τα ψέματα πάλιωσε
μον.πρ ανω- Μια χοντρή γλωσσου τσνακι και τσα2 2 ιν 1. Το κοριτσι ειχε την καυλα του, αμα εχανε 30 κιλα θα την πηδουσα με ευχαρίστηση. Μετα ηρθε η Ελβίρά, μελαχρινό καλίγραμμο προμιλφ. Υπάρχει γνωμη για την συγκεκριμενη?
φυλ69 κατω- Μπιάνκα πτσιρικα καινουργια καστανή, μικρα βυζακια (γαμώ την πιπινομανία μου!!!) και μουτράκι ιδιο με μια κυλίτσα που γνώρησα σε κατι βαφτίσια. Πολυ ωραιο μουτράκι! Κατάθεση πρώτη  :rockon: Δυστυχως πολυ λαδι και ζεστη.. Δεν πειραζει το ευχαριστηθικα τελικα καθότι το μωρό και η ρωσιδα τσα2 εδειξαν κατανόηση στο θέμα του χρόνου.
Στάση για τσιγάρο και βουρ (παλι) στην ψησταριά στην γωνία. Αυτήν την φορα το κοντοσούβλι ηταν λιγο στεγνό (τύπου άχυρο) μολις κρύωσε λιγο, πράγμα που σημαίνει ότι ήταν εισαγώμενο το κρέας (ειμαι γιος εμπορου κρεάτων)  :tickedoff:

φυλ134 άνω- ξανθιά ωραια γκόμενα αλλα κάτι με χαλαγε στο στησιμό της.
φυλ109 άνω- Μαρίνα μιλφ ξακουστη στο σαιτ αλλα λιγο πιο σπασμένη απο οσο θα ήθελα
φυλ134 ισ- Αδιαφορη μελεχρινη τσαμπουκαλου, στραβωσε που δεν μπηκα και ο πουστροτσατσος το ιδιο.. Με τρόμαξε το χοντρό ανωμαλο αγόρι αλλα ευτυχως ειμαι δυνάτος χαρακτήρας και το ξεπέρασα  :headbang: :headbang: :headbang:
136 ανω- Μαριάννα ψηλη, βυζαρού, πρόσωπο μέτριο, επιδερμίδα λευκη και λια σκετη μούρλια! Χαρούμενη εντός εχυσα πανω στην κολάρα της και στράβωσε αλλα στα αρχίδια μου κιολας. Εξαλου δεν το ηθελα αυθόρμητα μου βγηκε της ειπα καμια δεκαρια συγνώμη και εδειξε να το καταλαβαινει.
Εδω η παρτιλίδικη νύχτα έλαβε τελος :rockon:
Ελπίζω να μην σας κούρασα
Βαράτε παλικάρια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:thumbsup:

Η Ελβίρα από τότε που δούλευε στο Φωκαίας 22 (υπερ-υψωμένο ισόγειο) κατέβαλε αξιόλογες προσπάθειες να ανταποκριθεί τυπικά σε κοινώς αποδεκτές υπηρεσίες.

Ας σημειωθεί (και ας λάβουμε υπόψη μας) ότι και τώρα κάνει παρουσίαση των υπηρεσιών ενώ δουλεύει (και συνεργάζεται) με δεύτερη και με τρίτη κοπέλα στο ίδιο μπουρδέλο

είμαστε δυο, είμαστε τρεις, είμαστε χιλιοι-δεκατρεις ...  :grin:
 

Επισκέπτης
136 ανω- Μαριάννα ψηλη, βυζαρού, πρόσωπο μέτριο, επιδερμίδα λευκη και λια σκετη μούρλια! Χαρούμενη εντός εχυσα πανω στην κολάρα της και στράβωσε αλλα στα αρχίδια μου κιολας. Εξαλου δεν το ηθελα αυθόρμητα μου βγηκε της ειπα καμια δεκαρια συγνώμη και εδειξε να το καταλαβαινει.

Που βρισκετε την ευχαριστηση ρε μαγκες να τελειωνετε με μαλακια? Εγω αν τελειωσω μονος μου δεν θεωρω καν οτι εκανα σεξ. Ολη η ουσια της πραξης ειναι ο οργασμος, αν ειναι να τον νιωσω τριβοντας τον πουτσο μου στη χουφτα μου τι να το κανω?  :idiot:
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
μάλλον κάποιοι είναι οπαδοί του ''τη καλή τη μαλακία δε τη φτάνει το γαμήσι''... :dancing:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας γνωρίζει κανείς τι παίζει στο Λουκά νικά στου ψυρη αυτό το καιρό γιατί έχω μεινες να δω τι παίζει,ευχαριστω.


Mμμμμμμμμμμμμμ τι μου θυμισες τωρα σ΄αυτο το παναρχαιο σπιτακι οπου ηταν εκει πολυ πριν αναπτυχθει του ψυρη και γινει τοπος διασκεδασης (αφου φυσικα πριν ειχε αγορασει τα περισσοτερα ακινητα ο λαλιωτης ενω γνωριζε τι θα συμβει) εγω φιλαρακι εχω να το επισκευτω απο το 1996 σε μια αδεια μου απο το στρατο , παραδοσιακα πιστευω οτι ακομη πρεπει να παιζουν αγορακια(που δεν το καταλαβαινεις "ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ")σ΄αυτο το σπιτακι.Το ξερω δεν σε βοηθησα αλλα παραξενευτηκα που αναφερθηκε ο οικος τουτος ξανα μετα τοσα χρονια απουσιας (απο δικης μου μεριας).

:rockon:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Που βρισκετε την ευχαριστηση ρε μαγκες να τελειωνετε με μαλακια? Εγω αν τελειωσω μονος μου δεν θεωρω καν οτι εκανα σεξ. Ολη η ουσια της πραξης ειναι ο οργασμος, αν ειναι να τον νιωσω τριβοντας τον πουτσο μου στη χουφτα μου τι να το κανω?  :idiot:

ρε μαγκα οταν ησουν 15 γιατι τον επαιζεσ 5 φορεσ τη μερα τοτε? :grin: :grin:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Απογευματινη ενημερωση (15/10/2010 και ωρα 17:30)

Πρωτη επιδρομη Ιασωνος 37β (για ανευρεση της Ελενας που ελεγε ο giasou)
τζιφος...το πρωι ηταν η Ιωαννα (της κολοκυνθους) και το απογευμα η γνωστη φφφου,φφφφου Δημητρα.(δεν ειναι κακη - αντιθετως)
Δευτερη επιδρομη σε Ιασωνος 37α (πανω) η Μαρια-Μαιρη ξανθο μικροκαμωμενο με τα χρονακια της (βρωμικος κωλος οπως μου ειχε τυχει παλιοτερα)

Την εκανα απο μεταξι (επαιζε πολυ αραπια)
καλα θα μου πεις τι περιμενεις μεγαλοστελεχη πολυεθνικων ?
οχι αυτοι πληρωνουν για να τους πηδανε κατι αγορακια που πληρωνονται καλα.

Διδυμου 20 Λολα (καταθεση) φουριοζα λογω αυξημενης πελατειας αλλα στις υπηρεσιες της ιδια,στοργη,αγαπη,καραμελωμα,λιγο δοντακι βεβαια γιατι της ζητησα βαθεια εισχωρηση οπου κατι προσπαθησε αλλα δεν τα καταφερε,στο τελος την ειδα να δυσκολευοταν λογο δικης μου αποχης 3ημερων (ειχε μαζευτει υγρο,οχι μαλακιες) και της ψιλοεφυγαν απο το στομα,την μπουκωσα για τα καλα.

Η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια δεν ειναι πολυωρες οι αναζητησεις μου οπως παλια,τι φταιει αραγε β ο η θ ε ι α λετε να βαρεθηκα ?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Mηπως εννοεις Ιασωνος και Μεγαλου Αλεξανδρου...?  :think:

οχι αυτο
το αλλο Ιασωνος & Λεωνιδου μικρο μεσα ουτε ο ιδιοκτητης δεν χωραει μεσα,εχει τραπεζακια εξω
μαλιστα να ενημερωσω (επειδη απεναντι τωρα που ειναι ενα CHINA εστιατοριο παλια ηταν τα εργαστηρια της σχολης οπου πηγαινα)
οποτε ειχα γνωρισει τον ιδιοκτητη και κανα δυο νταβαδες αφου καθομασταν ολοι μαζι για καφε εμεις το διαλειμμα μας αυτοι το διαλειμμα τους)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σημερινή πρωινή

Φυλής 71 άνω η Μπάρμπ
Φυλής 71 κάτω κλειστό
Φυλής 69 κάτω η Τάνια (μιλφ οφ δε μανθ)
Φυλής 92 νέο & 71γ κλειδωμένα με φως αναμένο
Φυλής 65 η Σαμπρίνα
Φωκαιας 17 κάτω η Μπιάνκα λεπτή με ωραίο ελαφρά βαρύ 2αρι στηθάκι
Φωκαιας 17 άνω η Τζούλια πιπίνι μελαχρινό πολύ λεπτό (βλ. σχ. κριτικη αλλα δεν προτείνεται)
Φωκαιας 19 η Αλίνα μιλφ παχύ και με μικρό στήθος (δράμα)
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Καλημέρα σε όλους,

ξέρουμε σναγωνιστές τι παίζει σήμερα στα Διδύμου 20 ή 16 πρωινή ή απογευματινή βάρδυα ? Επίσης στα αγκύρας 12 ?

Αναζητείται η μιλφ-Νταιάνα ..

:pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους,

ξέρουμε σναγωνιστές τι παίζει σήμερα στα Διδύμου 20 ή 16 πρωινή ή απογευματινή βάρδυα ? Επίσης στα αγκύρας 12 ?

Αναζητείται η μιλφ-Νταιάνα ..

:pipa2: :pipa2: :pipa2:

Διδύμου 20
πρωι....Ιβανα-τσεχα  :pipa1:
απογευμα.....Λολα  :pipa2:

Διδύμου 16
πρωι+απογευμα... καμια γιαγιακα πιστευω οπως παντα. :zombie:

Διδύμου 18β (υπογα)
πρωι....Τζουλια  :idiot:
απογευμα ? απογευμα δεν γνωριζω.  :hmm:



 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Που βρισκετε την ευχαριστηση ρε μαγκες να τελειωνετε με μαλακια? Εγω αν τελειωσω μονος μου δεν θεωρω καν οτι εκανα σεξ. Ολη η ουσια της πραξης ειναι ο οργασμος, αν ειναι να τον νιωσω τριβοντας τον πουτσο μου στη χουφτα μου τι να το κανω?  :idiot:


ρε μεν μην μπερδεύεσαι, πισωκολητο την ειχα και στο χύσιμο εβγαλα αυθορμητα την καποτα και της πιτσίλισα τα κολομέρια.
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Σημερινή πρωινή

Φυλής 71 άνω η Μπάρμπ
Φυλής 71 κάτω κλειστό
Φυλής 69 κάτω η Τάνια (μιλφ οφ δε μανθ)
Φυλής 92 νέο & 71γ κλειδωμένα με φως αναμένο
Φυλής 65 η Σαμπρίνα
Φωκαιας 17 κάτω η Μπιάνκα λεπτή με ωραίο ελαφρά βαρύ 2αρι στηθάκι
Φωκαιας 17 άνω η Τζούλια πιπίνι μελαχρινό πολύ λεπτό (βλ. σχ. κριτικη αλλα δεν προτείνεται)
Φωκαιας 19 η Αλίνα μιλφ παχύ και με μικρό στήθος (δράμα)
Την  βλεπης  στο  σαλονι  και  οπως κοιταζη σε  φτιαχνει.Αλλα  στο  δωματιο  οταν  της λες  κατι χασκογελα εχει  καλη  συμετοχη... τωρα  βαζει  περισοτερη  κρεμα  απο  παλια .Εγω οποτε  την  βλεπω  δεν  μπορω  να  αντισταθω, μετα  μετανιωνω   που  περασα.Την  πιπα  να  φτιαξη   και  να  σταματιση  την  πολη  κρεμα δεν  θα φευγης  απο εκει.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom