Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (27 μέλη και 238 επισκέπτες)

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Μικρη ειναι σε ηλικια,τωρα αν δουλευει καθημερινα δεν ξερω σιγουρα.
Νταρντανα  ειναι  κοντα  στα  τριαντα. Ενω  στο 59  κατω  απογευματινη  βαρδια   ειναι  μικρο?  
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ok thanks φιλαράκι

θα δοκιμαστεί και θα πέσει και κριτική
κι αν περάσω και καλά
στ'όνομά σου θα πιω μια τσικουδιά
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατι με γραφετε?????

Κανε μια τσαρκα δικιε μου να ξεσκουριασεις κιολας  ;)

Στην σελιδα 1530... ο xlinik εχει κανονικη ενημερωση
μεσα στην οποια εχει ολα αυτα που θες και εσυ... αναφερει για μερικες κοπελες.

Ψαξε και λιγο.
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
γιατι με γραφετε?????
τοσα  εχουμε  γραψει  για  αυτο  που  ζητας  και μασ  δουλευης κανονικα.και  μας  λες  οτι σε γραφουμε?
Ξεστραβοσου  και  αν  δεν  μπορεις  παρε  τα  ποδια  σου  και  αντε στην  φυλης και  ψαξε  που  το  θες  στο  πιατο!
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Όντως ρε παιδιά διαβάστε κ λίγο η Σελένα είναι πάνω από 7-8 μήνες στο συγκεκριμένο μαγαζί Φωκαίας 17 πάνω στην απογευματινή βάρδια συνήθως και υπάρχουν και κριτικές διαβάστε τις...

όσο για την άλλη τον κόβω ότι είδατε την Σακίρα την μουνάρα, πιστεύω αυτή την στιγμή η πιο όμορφη μελαχρινή στην Φυλής και πέριξ... μικρότερο βυζί (3-4άρι) αλλά εντελώς φυσικό ενώ της Σελένας 5άρι σίγουρα αλλά έχει λιγο σιλικόνι (μαλακό όμως όχι πέτρα) από ότι έχουν προσέξει οι παρατηριτικοί...
και αυτή μουνάρα αλλά την ομορφιά της Σακίρας κ την κορμάρα-βυζάρα δεν την έχει....

Υ.Γ Η σελένα πάντως είναι ίσως πιο εντυπωσιακή λόγω σωματότυπου και να συμπληρώσω επίσης ότι δεν έχει κολάρα αλλά κολαράκι για τους φαν που τους αρέσει το πισωκολλητό κ να δίνουν ταυτόχρονα και σφαλιαρίτσες οπότε μάλλον δεν ''κάνει''
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Όντως ρε παιδιά διαβάστε κ λίγο η Σελένα είναι πάνω από 7-8 μήνες στο συγκεκριμένο μαγαζί Φωκαίας 17 πάνω στην απογευματινή βάρδια συνήθως και υπάρχουν και κριτικές διαβάστε τις...

όσο για την άλλη τον κόβω ότι είδατε την Σακίρα την μουνάρα, πιστεύω αυτή την στιγμή η πιο όμορφη μελαχρινή στην Φυλής και πέριξ... μικρότερο βυζί (3-4άρι) αλλά εντελώς φυσικό ενώ της Σελένας 5άρι σίγουρα αλλά έχει λιγο σιλικόνι από ότι έχουν προσέξει οι παρατηριτικοί...
και αυτή μουνάρα αλλά την ομορφιά της Σακίρας κ την κορμάρα-βυζάρα δεν την έχει....
H Σελενα ναι εχει οπλισμο κοντα στο 4,5 -5! :tits:
Για την Σακιρα διαφωνω εκτος αν αλλαξε κατι απο την τελευταια φορα που την ειδα!
Με φυσικα 2αρια την θυμαμαι


 

Επισκέπτης
Κυριακή του Καλλικράτη-Για μια νέα Ελλάδα! :2funny: Απογευματινή βάρδια:
Κολωνού 30 κάτω-Άννα η μεσήλικη καστανή σπασαρχίδω.
Κολωνού 27 ισόγειο-Μελαγχροινή χαριτωμένη λεπτή πιπινοειδής νεαρή.Τα βασικά.
Κολωνού 27 όροφος-Μόνικα από Λεωνίδου 28 κάτω και Κολωνού 30 κάτω πρόσφατα.Τα βασικά.
Κολωνού 11 υπόγειο-Μαρία πρέπει να λέγεται.Από Κολωνού 11 ισόγειο.Καστανόξανθη λεπτή με μικρό βυζάκι, πάντα χαμογελαστή.
Κολωνού 11 ισόγειο-Σαμπρίνα από Φυλής 59.Στο σαλόνι ήταν 9 Πακιστανοί.Η τσατσά είπε:
"Φιλάκια εδώ" δείχνοντας το στόμα της.

Κολωνού 11 όροφος-Αδιάφορη ευτραφής μελαγχροινή για την οποία παρέμειναν 3-4 άτομα.

Ιάσωνος 1Α-Ρόξι (Ροξάνα) με κριτική.Τα βασικά.Και αν...

Ιάσωνος 1Β αριστερά-Άντζελα η Βουλγάρα.Μελαγχροινή μεσήλικη κανονικού πάχους με μέτρια εμφάνιση.Ακάποτο.
Δοκιμασθείσα από τον γράφοντα παλαιότερα.Πρόσχαρη στο δωμάτιο, κοινότυπη ακάποτη πίπα μετά ρουφήγματος όρχεων.Δημιούργησε φιλικό κλίμα και δεν έδειχνε βιασύνη.Το αξύριστο μουνί, μελανό σημείο που με ξενέρωσε.Όταν η υπηρέτρια κτύπησε βροντερά την πόρτα, είχα ήδη τελειώσει και μιλάγαμε.Συνεννόηση κυρίως στα Αγγλικά.

Ιάσωνος 1Β δεξιά-Μόνικα από Ιάσωνος 19 άνω.Ξανθιά ρωσοειδής κοπέλα.Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Γ-Έρικα η γνωστή του χαμαιτυπείου.

Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω-Αδιάφορη καστανή, ολίγον ευτραφής κοντή μεσήλικη.
Λεωνίδου 6-Ξανθό λεπτό πιπινοειδές.Τα βασικά.

Τροφωνίου 11 κάτω-Όχι η Αλίνα.Μία ξανθιά κανονικού πάχους.Τα βασικά.
Λιοσίων 91-Κοντή αδιάφορη μελαγχροινή αθιγγανοειδής αυτοπαρουσιαζόμενη.
Κνίδου 18-Νάντια πρέπει να λέγεται.Ξανθιά, κανονικού πάχους με ευμεγέθεις βύζους.Τα βασικά.
Περγάμου 1 κάτω-Μιχαέλα είπε η υπηρέτρια.Προφανώς από Φώκαιας 24.Έχει κριτικές στο Φώκαιας 24.
Περγάμου 1 άνω-Ακατάλληλη δια πόρνην με προτεταμένη κοιλιά εγκύου.  

Φυλής 200-Όλγα = Μαριάννα από Φυλής 134 υπόγειο.Έχει κριτικές στο Φυλής 134 υπόγειο.
Φυλής 134 ισόγειο-Καινούργια παρουσία.Μελαγχροινή με κρεμαστούς βύζους και λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου.Τα βασικά.
Φυλής 134 1ος-Αδιάφορη ατσούμπαλη του τελευταίου καιρού, βαμμένη ξανθιά πλέον.Τα βασικά.
Φυλής 109 κάτω-Άννα από Φυλής 54 άνω, Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο και Φυλής 136 στην αρχή της σταδιοδρομίας της.Πήρε θάρρος η Άννα και απόκτησε "αέρα" στο σαλόνι.Τα βασικά.

Διδύμου 16-Τάνια η γνωστή καστανή, ευτραφής νταρντανοκοπέλα.
Διδύμου 20-Λόλα είπε η υπηρέτρια.Προφανώς η γνωστή.
Διδυμου 27-Κλειστό
Αλκιβιάδου 16Β-Βικτώρια είπε η υπηρέτρια.Ήταν στο δωμάτιο.Προφανώς η γνωστή του οίκου.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αυτη η ξανθια απο Κασανδρας.... κατσε να την βρω και να την κοτσαρω....
ειχε ανοιχθει και θρεντ για αυτην νομιζω
θέλω πολύ να την επισκεφτώ πάντως...κασσάνδρας γραφει εδώ ότι είναι.ελπίζω να είναι ακόμα τουλάχιστον μέχρι τις επόμενες 3 βδομάδες που θα ανεβώ πάνω.λέω να δοκιμάσω το full πρόγραμμα αν και δεν ξέρω τι περιέχει.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
H Σελενα ναι εχει οπλισμο κοντα στο 4,5 -5! :tits:
Για την Σακιρα διαφωνω εκτος αν αλλαξε κατι απο την τελευταια φορα που την ειδα!
Με φυσικα 2αρια την θυμαμαι

εντάξει μπορεί να έχεις δίκιο αλλά 2 δεν νομίζω, μπορεί 3άρια να είναι αλλά είναι μεγάλα ίσως για το σώμα της και για αυτό να ξεγελάνε
όταν την πάρω-πάρετε να ρωτήσουμε :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θέλω πολύ να την επισκεφτώ πάντως...κασσάνδρας γραφει εδώ ότι είναι.ελπίζω να είναι ακόμα τουλάχιστον μέχρι τις επόμενες 3 βδομάδες που θα ανεβώ πάνω.λέω να δοκιμάσω το full πρόγραμμα αν και δεν ξέρω τι περιέχει.

Φαινεται πολυ ωραιο τεμαχιο... αλλα κατι στο προσωπο της...
μου αφηνε κενα.... δεν εχω παει ποτε με τραβελι να σου πω την αληθεια


Αν δεν εχεις προβλημα πηγαινε παντως.... κανει καλο προγραμμα λενε.
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Εγω μιλησα  για  ενα μικρο  κοντα  στα  εικοσι  13 Νοεμβριου στην  απογευματινη βαρδια που μου εκαναν  εντυπωση τα τριαρια μπορει  και  παραπανω  με λεπτο σωμα.
Χτες  ειπα  να  το  δοκιμασω  αλλα  δεν  ηταν  εκει.Και  ηταν καποια Σαρα ρουμανα οπως  λεμε (η  σαρα  η μαρα  και  το  κακο  συναπαντημα)Αυτο ηταν .
και  ανεβηκα για  την  Σακιρα φυσικα  δυαρια ειχε  ορεξη  για  παιχνιδια  και  οχι  για  να  περασω  καλα .Πιπα  για  λιγο  μιας  και ημουν ντουρος  και καθεται   πλαγιαστα και  εγω  απο  πανω για  αρκετο χρονο αλλα  κατι  δεν  εδενε  και  ζητησα  πισοκολητο.Αμεσως  στηνεται  πολυ ψιλα και  πριν  προλαβω  να  μπω οχ  πεφτει  μου  λεει και  καθεται κανονικα.Απεφυγε  το  πισωκολητο  γιατι αυτο  ειναι  για  μενα  η  καλυτερη  σταση   και  το καταλαβε και  αλλη  φορα που  την  ειχα  παρει  μου  διαμαρτηριθηκε.Τελικα ξενερωσα και  εφυγα ατελειωτος δεν  θα  πω  τι  μου  ειπε.... για  αυτην  την  φορα αλλα  δευτερη  δεν  θα  της  την  χαρισω?    
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Προσοχή μάγκες, ακάποτα τσιμπούκια και στα καπάκια γλωσσόφιλα είναι λίγο ρίσκο. Το λιγότερο που μπορεί να σου μεταδώσει είναι κάνα κομματάκι χοιρινό από το σουβλάκι που έτρωγε το πάκι προηγουμένως  :2funny:
Οι ΠΑΚΗΔΕΣ είναι μουσουλμάνοι δεν τρώνε χοιρινό... :jerking:
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Εγω μιλησα  για  ενα μικρο  κοντα  στα  εικοσι  13 Νοεμβριου στην  απογευματινη βαρδια που μου εκαναν  εντυπωση τα τριαρια μπορει  και  παραπανω  με λεπτο σωμα.
Χτες  ειπα  να  το  δοκιμασω  αλλα  δεν  ηταν  εκει.Και  ηταν καποια Σαρα ρουμανα οπως  λεμε (η  σαρα  η μαρα  και  το  κακο  συναπαντημα)Αυτο ηταν .
και  ανεβηκα για  την  Σακιρα φυσικα  δυαρια ειχε  ορεξη  για  παιχνιδια  και  οχι  για  να  περασω  καλα .Πιπα  για  λιγο  μιας  και ημουν ντουρος  και καθεται   πλαγιαστα και  εγω  απο  πανω για  αρκετο χρονο αλλα  κατι  δεν  εδενε  και  ζητησα  πισοκολητο.Αμεσως  στηνεται  πολυ ψιλα και  πριν  προλαβω  να  μπω οχ  πεφτει  μου  λεει και  καθεται κανονικα.Απεφυγε  το  πισωκολητο  γιατι αυτο  ειναι  για  μενα  η  καλυτερη  σταση   και  το καταλαβε και  αλλη  φορα που  την  ειχα  παρει  μου  διαμαρτηριθηκε.Τελικα ξενερωσα και  εφυγα ατελειωτος δεν  θα  πω  τι  μου  ειπε.... για  αυτην  την  φορα αλλα  δευτερη  δεν  θα  της  την  χαρισω?    
Σορι  για  μια  διατυπωση μιλαω  για το  φυλης  59  κατω με  τα  τριαρια
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
χτες  στην  απογευματινη  βαρδια στο  φυλης  59  κατω  ηταν  ενα μικρο  γυρω  στα  εικοσι και ειχε  μεγαλα  τριαρια  θα ηταν δεν  ξερω  ονομα  αλλα  δεν  το  εχω  ξανα  δει.  Αν  καποιος  γνωριζη τι  προσφερει ας  ενημερωση.......... και  στο  φωκαιας 17 επανω  η  Σελενα τεσσερα  κιλα  το ενα  θα  ειναι!



φιλε λες για ενα μικρο με καρε μαλακι και ακαποτο?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Ταχυτατη πρωϊνη ενημερωση απο διδυμου

1.διδυμου 18β (υπογειο) η Τζουλια η γνωστη με λιγο αδυνατισμενο βυζακι με τα γνωστα 20 ακα τελειωτικο  & 25 με κωλαρακι

2.διδυμου 20 η Ιβανα η Τσεχα επισης ιδιες οι υπηρεσιες της,τα κλασικα με ακα τελειωτικο.


βαριομουν αλλο διδυμου...........

και μια γρηγορη σε

1.Ιασωνος 37α νεα παρουσια ξανθουλα μιλφ με τα βασικα (ονομα δεν ειπε-δεν ρωτησα-δεν με ενδιαφερε)

2.Ιασωνος 37β η Ιωαννα (της κολοκυνθους) πρωι πια σταθερα εδω. Με 15 κωλαρακι με 20 +ελευθερο τελειωτικο.

((( στο γνωστο καφενεδακι της γωνιας Ιασωνος & Λεωνιδου τιγκα στις πουτανες με καφεδακι και τσιγαρο ... απορια: τι περιμεναν 12:00 το πρωϊ αλλαγη βαρδιας ? )))

* σκαστος απο δουλεια γρηγορα πισω ,ανευ καταθεσης.
:badair: 
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
φιλε λες για ενα μικρο με καρε μαλακι και ακαποτο?
Το  ματι  μου επεσε στο  βυζι πιθανον  να  ειχε καρε μαλακι αν  ειχε μακρυ  θα  το  ειχα δει  γιατι  με  εντυπωσιαζουν  τα  μακρια  μαλια . Αν  λεμε  για τις  13  Νοεμβριου στην  απογευματινη  βαρδια?
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
((( στο γνωστο καφενεδακι της γωνιας Ιασωνος & Λεωνιδου τιγκα στις πουτανες με καφεδακι και τσιγαρο ... απορια: τι περιμεναν 12:00 το πρωϊ αλλαγη βαρδιας ? )))
Εκει  πρεπει  να  ειναι  στεκι  εχω  δει  πολλες  γνωστες  φατσες απο  υπηρεσιες  και  κοπελες?
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας γνωρίζει κανείς τι παίζει στο Λουκά νικά στου ψυρη αυτό το καιρό γιατί έχω μεινες να δω τι παίζει,ευχαριστω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom