Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (30 μέλη και 262 επισκέπτες)

Επισκέπτης
jockerx ο πακιστανός πλήρωσε 50 και πήρε 35 ρέστα στο χέρι καρατσεκαρισμένο.Τώρα αν έκανε στο δωμάτιο μαζί της καμια ματσακονιά να αγοράσει περισσότερο χρόνο (που αυτό δεν το νομίζω) αλλάζει το σκηνικό.Πάντως ο επόμενος πελάτης που πλήρωσε να απολαύσει δεν φταίει τίποτα επειδή άργησε αυτή να τον ξεπετάξει.Εγω προσωρινά θα κάνω μια αποχή, θα την ξαναδοκιμάσω θα μετρήσω αντιδράσεις και αν δω οτι έχει παραπονηρέψει και εξελισσετε και αυτή σε κομοδίνο δεν θα ξαναασχολήθω μαζι της.Ότι πρόλαβα να αρπάξω άρπαξα που λέει και ο λαός.
Επειδή αφορά την μάχιμη δραστηριότητά μας στα γαμημένα μέτωπα και δεν πρόκειται για ανούσιες στιχομυθίες, το παραθέτω εδώ.
professorx, πολύ δύσκολο να πιστέψουμε οτι ο Πακιστανός έδωσε επιπλέον χρήματα στο δωμάτιο.Άλλο τόσο δύσκολο να πιστέψουμε οτι του καθόταν μισή ώρα με 15 ευρώ.Άρα δύο τινά μπορεί να συμβαίνουν:
1.Πλήρωσε στο δωμάτιο και της άλλαξε τα φώτα (δαγκωματιές-μελανιές στο λαιμό).Καταλαβαίνεις οτι τα γλωσσόφιλα πήγαιναν σύννεφο!.Όπως μου είπε υπηρέτρια άλλου χαμαιτυπείου, οι Πακιστανοί θέλουν φιλιά στο στόμα.

2.Η Αντρέα το ευχαριστιόταν με τον Πακιστανό, Αφρικανό και δεν συμμαζεύεται όπως τραγουδά και η λαϊκή αοιδός Άντζυ Σαμίου:"Αφρικανέ-Πακιστανέ θέλεις να κάνουμε κονέ;" :2funny: :2funny: :2funny:

Είτε στην 1η περίπτωση είτε στην 2η, η Αντρέα έπρεπε να συμπιέσει τον χρόνο του επόμενου πελάτη για να μην βρεθεί υπόλογη απέναντι στην τσατσά.Πλήρωσες τα γαμησιάτικα του Πακιστανού σε ένα μέρος που είναι για Πακιστανούς-μαύρους.
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
2.Η Αντρέα το ευχαριστιόταν με τον Πακιστανό, Αφρικανό και δεν συμμαζεύεται όπως τραγουδά και η λακή αοιδός Άντζυ Σαμίου:"Αφρικανέ-Πακιστανέ θέλεις να κάνουμε κονέ;" :2funny: :2funny: :2funny:

Για Να Σε Διορθώσω Αγαπητέ Η Λαϊκή Αοιδός Που Αναφέρεις Είναι Η Εφη Σαρρή Με Το Μεγαλειώδες Αυτό Ασμα !!! 

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Συναγωνιστές δυστυχώς η Αντρέα (Adreea), έχει αρχίσει και χαλάει....τις 2 πρώτες φορές με περιποιήθηκε χωρίς γκρίνια, την τρίτη όμως....Ίσως φταίει που δουλεύει διπλοβάρδια...ίσως πονηρεύει....Πάντως αν ξαναπάω δεν θα την ξαναφήσω να με φιλήσει στο στόμα. Έχει βγάλει και κάτι σπυράκια στον κώλο της...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Προσοχή μάγκες, ακάποτα τσιμπούκια και στα καπάκια γλωσσόφιλα είναι λίγο ρίσκο. Το λιγότερο που μπορεί να σου μεταδώσει είναι κάνα κομματάκι χοιρινό από το σουβλάκι που έτρωγε το πάκι προηγουμένως  :2funny:




 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......
Το γυρναω σε αλλα παρακλάδια....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......
Το γυρναω σε αλλα παρακλάδια....
τυπε τα καλα γαμησια παιζουν εκτος φυλης,δεν τοχεις μαθει ακομα δικε μου,τοσα χρονια το φωναζω :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλυτερο απτο να πετας τα 20αρια για πλακα ομως δικε μου :2funny:
Τυπε συνολικα 100 ευρω... 2 στουντιακια θα πηγενα ,και ξερω κοπελες που περνας τελεια....

Αλλα η συνηθεια εγεινε μανια, και η μανια αρώστια.... Κατσε θελω να ανεβάσω κριτικη αλλα θα την μαυρισουν πάλι....

Πετανε τα 20ρικα ετσι...  :jerking: :jerking: :jerking:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Προσοχή μάγκες, ακάποτα τσιμπούκια και στα καπάκια γλωσσόφιλα είναι λίγο ρίσκο. Το λιγότερο που μπορεί να σου μεταδώσει είναι κάνα κομματάκι χοιρινό από το σουβλάκι που έτρωγε το πάκι προηγουμένως  :2funny:
μαζι με μικρα κομματακια τυριου φλοκεξ...η και σως απο χυσαμολια, η οποια κολλαει στα δοντια,ειτε παρκαρει στην ευρυτερη στοματικη κοιλοτητα, περιμενοντας τον επομενο περαστικο αγαπουλη :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα αυτη η Αντρεα που λετε.... τοσο πολυ φτιαχνεται.... να πηδιεται με πακιστανους?

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

25λεπτα μεσα με 15 ευρω? και πιπιλιες λεει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωρες ωρες πιστευω πως ειναι μαλακια να το παιζεις ευγενικος.... τις καυλωνει απεριοριστα το θρασος?!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
jockerx όντως γνωρίζω οτι πλήρωσα τα γαμησιάτικα του πακιστανού και είσαι 100% σωστός ως προς τις 2 εκδοχές σου γιατί και εγώ πιστεύω έτσι έγινε.Βοldemort η συγκεκριμένη την βρίσκει να πηδιέται όντως με τους πακιστανούς αν είναι ιδιαίτερα καποιος που βλέπεται.Αν την βρεις σε καλό mood μπορείς να κάνεις γαμάτο πήδημα μαζί της.Εγώ είχα 3/4 επιτυχημένα πηδήματα μαζί της.Νομίζω οτι για τους πακιστανούς η κοπέλα αυτή ειναι vfm γιατί τους κρατάει περισσότερο απο τους λευκούς μέσα στο δωμάτιο αποτι διαπίστωσα στην τελευταία μου τραγική συνεύρεση όπου απογοητεύτικα οικτρά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
jockerx όντως γνωρίζω οτι πλήρωσα τα γαμησιάτικα του πακιστανού και είσαι 100% σωστός ως προς τις 2 εκδοχές σου γιατί και εγώ πιστεύω έτσι έγινε.Βοldemort η συγκεκριμένη την βρίσκει να πηδιέται όντως με τους πακιστανούς αν είναι ιδιαίτερα καποιος που βλέπεται.Αν την βρεις σε καλό mood μπορείς να κάνεις γαμάτο πήδημα μαζί της.Εγώ είχα 3/4 επιτυχημένα πηδήματα μαζί της.Νομίζω οτι για τους πακιστανούς η κοπέλα αυτή ειναι vfm γιατί τους κρατάει περισσότερο απο τους λευκούς μέσα στο δωμάτιο αποτι διαπίστωσα στην τελευταία μου τραγική συνεύρεση όπου απογοητεύτικα οικτρά.

Τι εθνικοτητας ειναι αυτη παιδια? Ε νταξει... εδω θα ταχθω συμφωνος με τις αποψεις των ελλεηνιδων.

"Η γκομενα εχει προβληματα... και ειναι μια πεταμενη πουτανα ψωμολυσα!"   Μαυριστε την.

Δεν δικαιολογειται....
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......
Το γυρναω σε αλλα παρακλάδια....

Ειλικρινά λυπάμαι για τις φόλες Συνάδελφε-Συναγωνιστή,

Αλλά, καιρό περίμενα κάποια νέα κριτική για την ξανθο-Μαρία με το φουλ.
Βέβαια, καλό είναι να διαβάζεις & τα τυχόν "σημάδια" στο σαλόνι. π.χ. η Μαρία γίνεται ιδιαίτερα ειρωνική στο σαλόνι, αν δεν περάσεις.
Οπότε, μετά από 4-5 φορές που την έχω πετύχει, την έχω "μαυρίσει" . . . .  :birdman:

Σήμερα, πήγα για μια προ-ψήφου εκδρομή στα "πέριξ".
Πέρασα από Λιωσίων πλευρά, όπου μου έπεσε η μασέλα & η π . . . α με τις χοντρο-ατσούμπαλες milf/gilf !  :S
Οπότε, πίσω στην νεανική Φυλής.

Φωκ. 22 κάτω: η ξανθιά Στέλα μετά φουλ
Φωκ. 22 πάνω: κλειστό
Φωκ. 19: Αμάντα. Σύμφωνα με την τσα2, η Μαρίνα σταμάτησε !  :headbang:
Φωκ. 17 κάτω: Η Μπιάνκα
Φυλ. 71β: η Λούνα με ψιλές κάλτσες, πολύ σέξυ. Την είχα πάρει όταν είχε πρωτοέρθει στο Μ. Πρ.16. Τότε κομοδίνο. Τώρα ? ? ?  :helpplea:
Φυλ. 92: Ιωάννα μετα φουλ.
Φυλ. 66: η Κατερίνα, όπου είπα να την δοκιμάσω, αφού την διαφήμισε ο πουστο-τσάτσος & λιμπίστηκα το πεταχτό μινιόν κολαράκι της. Αν και μουγκό, δεν με χάλασε, αφού με άνεση χρόνου, "γεύτηκα" το καλλίγραμμο πετίτ σωματάκι της. Αν & με κρέμα, κάτι κατάλαβα κατά την πράξη σε ιεραποστολική στάση, για να χαζεύω τα γκριζογάλανα ματάκια της. Αν δεν βρίσκω κάτι καλλίτερο στην περιοχή, θα ξαναπεράσω.  :kissass:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
jockerx όντως γνωρίζω οτι πλήρωσα τα γαμησιάτικα του πακιστανού και είσαι 100% σωστός ως προς τις 2 εκδοχές σου γιατί και εγώ πιστεύω έτσι έγινε.Βοldemort η συγκεκριμένη την βρίσκει να πηδιέται όντως με τους πακιστανούς αν είναι ιδιαίτερα καποιος που βλέπεται.Αν την βρεις σε καλό mood μπορείς να κάνεις γαμάτο πήδημα μαζί της.Εγώ είχα 3/4 επιτυχημένα πηδήματα μαζί της.Νομίζω οτι για τους πακιστανούς η κοπέλα αυτή ειναι vfm γιατί τους κρατάει περισσότερο απο τους λευκούς μέσα στο δωμάτιο αποτι διαπίστωσα στην τελευταία μου τραγική συνεύρεση όπου απογοητεύτικα οικτρά.
ενταξει ρε τυποι μου η κοπελα μπορει να γουσταρει την μελαμψη σαρκα :2funny:
σας φαινεται απιθανο?
εξαλλου ρομουνα δεν ειναι? :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ενταξει ρε τυποι μου η κοπελα μπορει να γουσταρει την μελαμψη σαρκα :2funny:
σας φαινεται απιθανο?
εξαλλου ρομουνα δεν ειναι? :2funny:

Οχι να τρως ακυρο και απο την ψωμολυσα που ηρθε να ξεπεινασει τυπε  ;)

με 15 και 20 ευρω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οχι να τρως ακυρο και απο την ψωμολυσα που ηρθε να ξεπεινασει τυπε  ;)

με 15 και 20 ευρω...
τυπε οι ρομουνε ειναι περιεργες,θελουν προσοχη
επισης αγαπανε και ευκολα :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε οι ρομουνε ειναι περιεργες,θελουν προσοχη
επισης αγαπανε και ευκολα :2funny:

ελεος ρε τυπε... τους πακηδες? που ειναι οπως να ναι?  :2funny: :2funny: :2funny:
που παιζει μαλακια να πουμε και δεν πλενετε και την ξερναει μεσα στο σωβρακο του και το ξαναφοραει
χαρουμενος? 1 βδομαδα να αλλαξουν σωβρακο εχουν...  :2funny: :2funny: :2funny:

τεσπα ειμαι πολυ περιεργος να την αντικρυσω παντως... που ειπαμε δουλευει?

* οκ ακυρο την ειδα απο τις κριτικες του αντισθενη κεραμεικου 15Β πρωινη.....

παντα πρωινη ομως ειναι?
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
εχετε να προτεινετε κατι για σημερα με μεγαλο φυσικο στηθος???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom