Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αν και δεν ειμαι φιλος,ειναι ωραιες οι καινοτομιες και πρεπει να στηριζονται! οποτε καλη επιτυχια αννακ!!!

υ.γ. στη γερμανια φιλε hotyan δεν εχει βλαχους με ταγαρια δηλαδη? μονο εδω εχει? :grin:
Και βέβαια έχει ρε Νικόλα. Βλέπεις στο κέντρο του Μονάχου κάτι βλάχους Βαυαρέζους με παραδοσιακές στολές κολλητά παντελόνια λεπτό μακρυ μουστακι και γιλεκάκι του 1700 και ψωφάς στα γέλια μαζί με τους υπόλοιπους Γερμανούς.
Αλλα βλάχος είμαι και γώ αν θές!! ¨Οχι όμως όπως λάχει!!! :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Και βέβαια έχει ρε Νικόλα. Βλέπεις στο κέντρο του Μονάχου κάτι βλάχους Βαυαρέζους με παραδοσιακές στολές κολλητά παντελόνια λεπτό μακρυ μουστακι και γιλεκάκι του 1700 και ψωφάς στα γέλια μαζί με τους υπόλοιπους Γερμανούς.
Αλλα βλάχος είμαι και γώ αν θές!! ¨Οχι όμως όπως λάχει!!! :2funny: :2funny:
:thumbsup:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Και μονο που γινονται τετοιες συζητησεις ..εγω προσωπικα το θεωρω ηδη ενα καλο σημειο.!!!!ενα καλο εφαλτηριο.!!! και μη φανταστειτε...μπορω κι εγω να μιλησω πικροχολα...για το οτιδηποτε εχουν δει τα ματακια μου σ αυτη τη δουλεια...αλλα δεν θα το κανω ποτε....γιατι πιστευω οτι δεν εχουμε δικαιωμα να κρινουμε κανεναν για τις προτιμησεις του στο κρεββατι.!!!  Αν ειναι ομως επι πληρωμη......αυτο το δικαιωμα το εχουμε ολοι...!!!!!!!!  ειναι λιγο τραγικο....
 

OLMECA

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ουαο Αννα εισαι καβλα! (μολις ειδα τις φώτος)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αν μιλησεις πικροχολα δημοσια και δικιο να εχεις δε θα το βρεις ευκολα ;) μη παιρνεις παραδειγμα απο εμας.εσυ εισαι επαγγελματιας και γνωστη....εισαι εκτεθειμενη εδω και εσυ και η συμπεριφορα σου,ειναι αλλη η θεση σου. εγω π.χ. αν πω μια μαλακια,βρισω η οτιδηποτε,δε τρεχει και τιποτα,το πολυ πολυ να με πεταξουνε εξω. εσυ ομως?θα σου γυρισει μπουμερανγκ στη δουλεια σου.δεν ειναι το ιδιο να ξερεις...ο πελατης θελει να αισθανεται οτι εχει παντα δικιο  ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο ειπα αγορι μου. οτι δεν προκειται να το κανω....οτι κι αν διαβασω εδω μεσα..!!!!!!!!!!!....thank you....OLMEGA..:))))))
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.915
Κριτικές
47
Like
17.681
Πόντοι
7.135
Καλημέρα ΑnnaK κατ΄αρχήν ένα μεγάλο μπράβο γι΄αυτό το διαφορετικό που κάνεις. Απλά θέλει μια καλύτερη βοήθεια και από τα κορίτσια.
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαριτιρια για την προσπαθεια...
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
:think: Εν τέλει θα ανέβουν οι αποκαλυπτικές πόζες του ξακουστού τρανς Μπάρμπη η έχουμε αναβολή επ αόρίστου και μέχρι νεοτέρας?  :tickedoff:

Αν δεν κανω λάθος ειναι ο γιος του γνωστου σε όλου μας Γαυρο- Μπαρμπή
:s&m_1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Σαφως και διαχειριζομαι διαφορες αντιξοοτητες....!! απλα μην ξεχνατε πως ειναι ενα πειραμα.!!! καλως η κακως το μαγαζι στην προηγουμενη του κατασταση....ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ..!!!!!!! Ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο.!! αν τα καταφερω , οκ..!! αν οχι, παλι οκ..!!! (το γελιο ηταν για  να ελαφρυνει λιγο η ατμοσφαιρα). απ την στιγμη που ειμαι ενεργη ιεροδουλος,δεν υπαρχει περιπτωση να θιξω ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοπελα..!!!!ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΥΛΛΟΥ.!!! Και δεν ζητησα απο κανεναν ντε και καλα να μας επισκεφτει..!!! εδω ειναι ο μονος τροπος επικοινωνιας.!! Και το κυριοτερο απ ολα  δεν κρυβομαι πισω απο καμμια μασκα.!!! ξερετε που βρισκομαι.!!!!

γκουχου γκουχου... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Bιχαλακια βλεπω..!!!!!!!!  σ επιασε η γριππη?
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:think: Εν τέλει θα ανέβουν οι αποκαλυπτικές πόζες του ξακουστού τρανς Μπάρμπη η έχουμε αναβολή επ αόρίστου και μέχρι νεοτέρας?  :tickedoff:

Φιλαρακο την Μπαρμπι την εχεις δει ποτε απο κοντα και γραφεις τετοιες εξυπναδες;  :think: Απο τη στιγμη που εισαι σε ολα τα τραβελοθεματακια του σαιτ κοψε αυτες τις μαλακιουλες, δεν σε παιρνει.
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
μπραβο αννα ωραια θεικα κορμια αραγε προλαβαινει κανεις να καθισει μια ωριτσα με αυτα τα κορμια;; η θα γινεται χαμος;;
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
αν και ξερουμε την  μπαρμπι δειξε καμια φωτο απλα να ερχομαστε ''αναμενοι''!!!!
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
στα τραβελοθέματα είναι μέσα, αλλά μόνο θεωρητικώς, οπότε χρειάζονται οι φωτογραφίες.

Φιλαρακο την Μπαρμπι την εχεις δει ποτε απο κοντα και γραφεις τετοιες εξυπναδες;  :think: Απο τη στιγμη που εισαι σε ολα τα τραβελοθεματακια του σαιτ κοψε αυτες τις μαλακιουλες, δεν σε παιρνει.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εσύ συνάδελφε συνήθως πλάκα κάνεις, αλλά το αντικείμενο της παρατήρησης ήταν τελείως διαφορετικό και δεν χρειαζόταν να πλατιάζεις με δεκάρικους λόγους.
Αστείο ξεαστείο συνάδελφε, αν και εγώ κάνω πλάκα πολλές φορές το ομολογώ, για να μιλήσουμε δίκαια πρέπει να στηρίξουμε και να ενθαρύνουμε την προσπάθεια της Αννας που ξεκίνησε και τόλμησε μια μεγάλη καινοτομία και κάτι για πρώτη φορά πανελλαδικά.
Πρέπει να καταλάβουμε ότι σίγουρα αντιμετωπίζει διάφορες αντιξοότητες προσπαθόντας να κρατήσει 1002 ισορροπίες με επαγγελματικό κίνδυνο και ρίσκο.
Νομίζω ότι ανάλογα ο καθένας μας πρέπει να στηρίξει αυτή την προσπάθεια και πως πρέπει να είμαστε για λίγο καιρό αρκετά επιεικείς, ευχόμενοι να πετύχει.
Δεν είναι νομίζω δίκαιο πίσω απ την ανωνυμία μας να αρχίσουμε να βγάζουμε τα όποια αρνητικά που σίγουρα σαν αρχή θα υπάρχουν.
Προσωπικά σαν καλός μπουρδελιάρης που θέλω να είμαι θα στηρίξω έμπρακτα την προσπάθεια της Άννας. Σύντομα  θα τιμήσω την ίδια με ένα απλό χωρίς φυσικά να πώ ποιος είμαι απο εδώ, γιατί δεν επιθυμώ να τύχω τυχόν ιδιαίτερης μεταχείρησης εκμεταλευόμενος ότι είμαι ένα απλό μέλος αυτού του site.
Νάσαι καλά φίλε. :birdman:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:cheesy: Καλά ρίχνω μια πενιά να ευθυμήσωμεν ολίγον.

"Πισογλέντηδες λεβέντες άστε τις πολλές κουβέντες.
Σπεύσατε στην Ηλιού την οδό του τραβελιού!!!
Να θαυμάσετε το Μπάρμπη το Γωργό και τον Αράπη!!!
Μένα κατοπενηντάρι θα το φάτε το παπάρι!!!!"  ;)



:think:  καλά ντε μη βαρούτε  :badair:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
wolfaki ..η ειρωνια σου ειναι εμφανεστατη απο την πρωτη μερα που με συναντησες εδω μεσα..!!!!!!!!!! δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου το βγαζω αυτο..!!!!!!!  ΣΑΤΥΡΕ ...ωραιο το στιχακι αλλα...μαυρο δεν εχω....¨))))))))))))))
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Άννα, επειδή τα γραπτά μένουν, ευτυχώς για μένα..δυστυχώς για σένα, κοίταξε όλες τι φορές που έχω ποστάρει στο θρέντ σου τι έλεγα.. και αν πάλι πιστεύεις ότι σου μιλώ ειρωνικά, έχω όλη την καλή διάθεση να βρω τα ποστ μου για να δεις ότι είσαι άδικη.. >:( >:( >:(

τι σου φάνηκε ειρωνικό;;;;; :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom