Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Στην κεντρικη σελιδα του site εκει που λεει τραβεστι εχει τις φωτογραφιες της τονιας..!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΝΑΙ....καλε μου. αυτη ειναι...........!!!!!!!!!!!!!!

α το είχα δεί το συγκεκριμένο αφιέρομα. Ελεγε μάλιστα οτι δεν αφήνει να την αγγίξουνε κ.α. φαντάζομαι οτι μέσα στο δωμάτιο δεν θα παίζουν τέτοια!!! :S :S :S :S
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλά η κοπέλα μπορεί να τα έλεγε για το βίντεο-ρεπορτάζ των "Πρωταγωνιστών" που έχουν την τάση να μεγαλοποιούν και να δραματοποιούν κάποια πράγματα!!
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Ισως να ειναι ετσι..επαγελματιας ειναι,θα ξερει πως να χειριστει τους πελατες!
 

aunanistis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Αννούλα καλησπέρα!!!
Μην κάνεις τον κόπο να εξηγείς...για αυτό τον λόγο υπάρχει μεγάλη ποικιλία για να μπορεί κανένας να πάει αλλού να βρει αυτό που ψάχνει...
Επειδή στο πρόγραμμα δεν σε βλέπω, πότε θα είσαι να περάσω να απολάυσω αυτά που διαβάζω στις κριτικές??
Φιλιά!!! :P
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας και παλι.χρειαζεται να εξηγω γι αυτους που ενδιαφερονται..!!! εγω ειμαι τριτη και πεμπτη-παντα βραδυ..!!! δεν λειτουργω το πρωι>...¨)))))))))))..!!!!!!η κοπελα ειναι αριστη επαγγελματιας.!!! σε τελευταια αναλυση...αν δεν τρααει...που τραβαει...κακο δικο της..!!!!!!!!!!!!
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ΜΠΑΡΜΠΙ
ωραίο τρανς παιδιά αλλα πανάκριβη.μου ζητάει η τσατσά το εξωφρενικό ποσό των 100 ευρώ για απλό πρόγραμμα. τελικά μπηκα μα πιο light service για 80 ευρώ....βγαίνει με αέρα μοντέλου αλλά Βικης Καγιά και αρχίζει να εκθειάζει τον ευατό της για Θεά. παραπονιέμαι για την υψηλή ταρίφα (σκέψου να μην είχαμε και κρίση)και πετάγεται το βλήμα και λέει ότι επειδή γαμάς κώλο θα τον πληρώσεις. το ίδιο σλογκαν μου το λέει και στο δωμάτιο και της λέω ότι δεν ήρθα να με γαμήσεις , να γαμήσω ηρθα....ξινη ,να στηνεται όρθια για να μη την καρφώσεις και καλά ,να μου λέει ότι είναι στενη και τον θέλει σιγά σιγά και διάφορες άλλες μαλακίες. το απότέλεσμα να χύσω ξενερωμένος στη μαλακία και να πετάξω 80άρα για ένα ξενέρωμα. ΜΑΚΡΙΑ απο την Μπάρμπι. έχουν γίνει και τα τραβεστί χειρότερες και από τις γκόμενες....και ένα τελευταίο ..μου φόρεσε διπλή καπότα ρε μάγκες. φανταστε'ίτε ένα πούστη ψωνισμένο να προσπαθείς να τον γαμήσεις με 2 καπότες στο πούτσο σου. χαχαχαχα Θρίλερ μάγκες ....μακριά .

τώρα είδα ότι ξεκινάνε τα προγράμματα απο 70..και εμένα μου ζητάγανε 100.
Μαύρο και στη τσατσά :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Από οτι φαίνεται φίλε συναγωνιστή μονο γαμάς γιατί εκει που πηγες σε γδαρανε για τα καλά και ούτε ένα χαστούκι δεν έριξες!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ που γαμας και δερνεις.....το μαυρο στην τσατσα ειναι ΔΕΚΤΟ. αναλαμβαμω προσωπικα την τριτη η την πεμπτη να περασεις να σου επιστρεψω τα 30 ευρω εγω..!!!!!!!!!!!!!!! Τα λαθη μας τα πληρωνουμε.!!! σας  ειπα οτι θελω να ειμαι καθαρη μαζι σας..!!οσο για τις υπηρεσιες της εν λογω κοπελας.....τι μπορω να σου πω? ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΑΣΕΙ...!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...!!!!!!!!!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
ΜΠΑΡΜΠΙ
ωραίο τρανς παιδιά αλλα πανάκριβη.μου ζητάει η τσατσά το εξωφρενικό ποσό των 100 ευρώ για απλό πρόγραμμα. τελικά μπηκα μα πιο light service για 80 ευρώ....βγαίνει με αέρα μοντέλου αλλά Βικης Καγιά και αρχίζει να εκθειάζει τον ευατό της για Θεά. παραπονιέμαι για την υψηλή ταρίφα (σκέψου να μην είχαμε και κρίση)και πετάγεται το βλήμα και λέει ότι επειδή γαμάς κώλο θα τον πληρώσεις. το ίδιο σλογκαν μου το λέει και στο δωμάτιο και της λέω ότι δεν ήρθα να με γαμήσεις , να γαμήσω ηρθα....ξινη ,να στηνεται όρθια για να μη την καρφώσεις και καλά ,να μου λέει ότι είναι στενη και τον θέλει σιγά σιγά και διάφορες άλλες μαλακίες. το απότέλεσμα να χύσω ξενερωμένος στη μαλακία και να πετάξω 80άρα για ένα ξενέρωμα. ΜΑΚΡΙΑ απο την Μπάρμπι. έχουν γίνει και τα τραβεστί χειρότερες και από τις γκόμενες....και ένα τελευταίο ..μου φόρεσε διπλή καπότα ρε μάγκες. φανταστε'ίτε ένα πούστη ψωνισμένο να προσπαθείς να τον γαμήσεις με 2 καπότες στο πούτσο σου. χαχαχαχα Θρίλερ μάγκες ....μακριά .

τώρα είδα ότι ξεκινάνε τα προγράμματα απο 70..και εμένα μου ζητάγανε 100.
Μαύρο και στη τσατσά :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

ρε φίλε ώπα!!! είναι δυνατόν να σου φόρεσε ΔΥΟ καποτες και να δέχτηκες;;;; :think: :think: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :S :S :grin: :grin:

γνωρίζω από φίλους γιατρούς ότι όσο επικίνδυνο είναι να γαμάς χωρίς καπότα ΤΟΣΟ είναι να γαμάς με δυο κάποτες..διότι λόγω των τριβών, συμπεριλαμβανομένου και την φθίνουσα λιπαντική λειτουργία, ανάμεσα στα δυο προφυλακτικα, είναι πολλές οι πιθανότητες να σπάσει το προφυλακτικό κατά την διάρκεια της σεξουαλικής πράξης!!!

τεςπα, ευτυχώς που "έπεσες" στις πιθανότητες να μην σπάσει το προφυλακτικό..

είναι όμως δυνατόν, μία επαγγελματίας να θέτει σε κίνδυνο και αυτήν και τον πελάτη;;; :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:

παρεπιμπτώντος, σε άφησε να την ακουμπάς κτλ;;; :think: :think:
 

milf_love

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ που γαμας και δερνεις.....το μαυρο στην τσατσα ειναι ΔΕΚΤΟ. αναλαμβαμω προσωπικα την τριτη η την πεμπτη να περασεις να σου επιστρεψω τα 30 ευρω εγω..!!!!!!!!!!!!!!! Τα λαθη μας τα πληρωνουμε.!!! σας  ειπα οτι θελω να ειμαι καθαρη μαζι σας..!!οσο για τις υπηρεσιες της εν λογω κοπελας.....τι μπορω να σου πω? ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΑΣΕΙ...!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...!!!!!!!!!!!!

Σε πάω. Πολύ επαγγελματική συμπεριφορά. Συνέχισε έτσι και είναι σίγουρο ότι δεν θα χάσεις
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εσυ που γαμας και δερνεις.....το μαυρο στην τσατσα ειναι ΔΕΚΤΟ. αναλαμβαμω προσωπικα την τριτη η την πεμπτη να περασεις να σου επιστρεψω τα 30 ευρω εγω..!!!!!!!!!!!!!!! Τα λαθη μας τα πληρωνουμε.!!! σας  ειπα οτι θελω να ειμαι καθαρη μαζι σας..!!οσο για τις υπηρεσιες της εν λογω κοπελας.....τι μπορω να σου πω? ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΑΣΕΙ...!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...!!!!!!!!!!!!
:thumbsup:

:think: Τόχω και γώ καμια φορά αυτό το μειονέκτημα-προτέρημα. Νάρθω να πάρω τα 30 αργύρια αν πώ ότι είμαι ο γ..μάω και ο δέρνω?  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΜΠΑΡΜΠΙ
ωραίο τρανς παιδιά αλλα πανάκριβη.μου ζητάει η τσατσά το εξωφρενικό ποσό των 100 ευρώ για απλό πρόγραμμα. τελικά μπηκα μα πιο light service για 80 ευρώ....βγαίνει με αέρα μοντέλου αλλά Βικης Καγιά και αρχίζει να εκθειάζει τον ευατό της για Θεά. παραπονιέμαι για την υψηλή ταρίφα (σκέψου να μην είχαμε και κρίση)και πετάγεται το βλήμα και λέει ότι επειδή γαμάς κώλο θα τον πληρώσεις. το ίδιο σλογκαν μου το λέει και στο δωμάτιο και της λέω ότι δεν ήρθα να με γαμήσεις , να γαμήσω ηρθα....ξινη ,να στηνεται όρθια για να μη την καρφώσεις και καλά ,να μου λέει ότι είναι στενη και τον θέλει σιγά σιγά και διάφορες άλλες μαλακίες. το απότέλεσμα να χύσω ξενερωμένος στη μαλακία και να πετάξω 80άρα για ένα ξενέρωμα. ΜΑΚΡΙΑ απο την Μπάρμπι. έχουν γίνει και τα τραβεστί χειρότερες και από τις γκόμενες....και ένα τελευταίο ..μου φόρεσε διπλή καπότα ρε μάγκες. φανταστε'ίτε ένα πούστη ψωνισμένο να προσπαθείς να τον γαμήσεις με 2 καπότες στο πούτσο σου. χαχαχαχα Θρίλερ μάγκες ....μακριά .

τώρα είδα ότι ξεκινάνε τα προγράμματα απο 70..και εμένα μου ζητάγανε 100.
Μαύρο και στη τσατσά :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Λοιπόν φίλε με το συμπάθειο αλλα εσύ έκανες την μαλακία. :- Τι εννοώ. Απο όσο κατάλαβα, η τσατσά, σου ζήτησε παραπάνω λευτα απο όσα γράφει το site και αναφέρει η Αννα, έτσι δεν είναι; Ε τότε αντί να κάνεις παζάρια στην τιμή (και στις υπηρεσίες της κοπέλας) καλύτερα να έλεγες οτι είναι ακριβά και δεν μπαίνω και έλα εδώ μετα να κάνεις τα παράπονα σου στην Αννα και θα έχεις δίκιο. Αλλα απο την στιγμή που κάνεις παζάρια και μπαίνεις νομίζω οτι και η κοπέλα μπορεί να μήν σε προσέξει περισσότερο. Δεν στην λέω ούτε προσπαθώ να στο παίξω έξυπνος αλλα νομίζω οτι καλύτερο είναι αμα βρίσκουμε μια τιμή ακριβή, αντί να την παζαρευουμε να την απορρίπτουμε και να πηγαίνουμε αλλού. Και αυτό για μένα ισχύει για όλα τα στούντιο.  :grin:


Εσυ που γαμας και δερνεις.....το μαυρο στην τσατσα ειναι ΔΕΚΤΟ. αναλαμβαμω προσωπικα την τριτη η την πεμπτη να περασεις να σου επιστρεψω τα 30 ευρω εγω..!!!!!!!!!!!!!!! Τα λαθη μας τα πληρωνουμε.!!! σας  ειπα οτι θελω να ειμαι καθαρη μαζι σας..!!οσο για τις υπηρεσιες της εν λογω κοπελας.....τι μπορω να σου πω? ΑΥΤΗ ΘΑ ΧΑΣΕΙ...!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι που έχεις όλη την καλή διάθεση να ακούσεις τα παράπονα του κόσμου και να προσπαθείς να τα διορθώσεις. Δεν ξέρω αν θα έρθω ποτέ απο το μαγαζάκι σου αλλα τέτοιοι διάλογοι νομίζω οτι είναι πάντα για το καλύτερο! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και αυτό να ήταν μια δυσάρεστη αρχή, που θα ξεπεραστεί.
Αλήθεια δικές σου φωτογραφίες θα δούμε.  :huh: :huh:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο που ειπε ο "φιλος" για το παζαρι...εχει απολυτο δικιο.!!! τα παζαρια....στα πανυγηρια..!!!!!! Ο σο για τον εν λογω κυριο που εκραξε την μπαρμπι..( γιατι η κριτικη ειναι δεκτη.καλο κανει για το μαγαζι μου.να ξερω τι εχω μεσα.εδω μιλαμε για εμπαθεια). τον θυμηθηκα. τον ξερω.!!! τις σεξουαλικες του "τρελλες" δεν θα τις αναφερω για ευνοητους λογος.!!!Απλα θα του εκανα μια θερμη παρακληση.!!! να μην ξαναπατησει εκει. θα χαθειο καθε πολιτισμος που διαθετω..!!!!!!! κανονισε να σε γαμανε και να σε δερνουνε...!!!!!!!!!!!..( πιστευω αυριο να βαλει και τις δικες μου...αν και θα ειναι οι ιδιες που ειχα στην προηγουμενη σελιδα...!! φιλακια ....γλυκα...¨)))))))))))
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
αννα δε νομιζεις οτι οι τιμες για τα τρανς και τραβεστι ειναι ψηλες?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εγω δεν καταλαβαινω πως υπαρχουν τιμες για ενεργοπαθητικο απο τις τραβεστι ενω ειναι και οι 2 παθητικες
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα..!!!! για τις τρανσεξουαλ δεν ειναι ακριβες. 50 ειναι το απλο.!!! βρε αγορια μου...μια τραβεστι για να "λειτουργησει  "  θελει το χονο της και τον κοπο της. δεν ειναι οπως τα υπολοιπα κοριτσια, που απλα ανοιγουμε τα ποδια..!!! αυτο προσπαθω να σας πω τοσες μερες.!! και οχι ..70 δεν ειναι πολλα.!! γιατι η τραβεστι δεν καθεται 5 λεπτα στο δωματιο.!! ειναι αλλο "πκετο¨. η τονια ειναι και ενεργητικη....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom