Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Καλησπερα..!!!! για τις τρανσεξουαλ δεν ειναι ακριβες. 50 ειναι το απλο.!!! βρε αγορια μου...μια τραβεστι για να "λειτουργησει  "  θελει το χονο της και τον κοπο της. δεν ειναι οπως τα υπολοιπα κοριτσια, που απλα ανοιγουμε τα ποδια..!!! αυτο προσπαθω να σας πω τοσες μερες.!! και οχι ..70 δεν ειναι πολλα.!! γιατι η τραβεστι δεν καθεται 5 λεπτα στο δωματιο.!! ειναι αλλο "πκετο¨. η τονια ειναι και ενεργητικη....
αυξηση του μαυρου χρηματος!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Για οσους ενδιαφερονται...μπηκαν και οι δικες μου φωτογραφιες..!!!!!!!!!! :tits2:
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Επομένως και σύμφωνα με την παράθεση, τα νορμαλ κορίτσια κάθονται 5 λεπτά στο δωμάτιο και απλά ανοίγουν τα πόδια τους...


Καλησπερα..!!!! για τις τρανσεξουαλ δεν ειναι ακριβες. 50 ειναι το απλο.!!! βρε αγορια μου...μια τραβεστι για να "λειτουργησει  "  θελει το χονο της και τον κοπο της. δεν ειναι οπως τα υπολοιπα κοριτσια, που απλα ανοιγουμε τα ποδια..!!! αυτο προσπαθω να σας πω τοσες μερες.!! και οχι ..70 δεν ειναι πολλα.!! γιατι η τραβεστι δεν καθεται 5 λεπτα στο δωματιο.!! ειναι αλλο "πκετο¨. η τονια ειναι και ενεργητικη....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Τωρα το καταλαβες?..
:2funny:  :2funny:
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Για το συγκεκριμένο studio ναι τώρα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εγω παντως γενικα το ειπα..
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Γενικά δεν ισχύει, υπάρχουν studios που οι κοπέλες τιμούν τα λεφτά που παίρνουν. Ένας από τους στόχους του site είναι να αναδείξει ποιά μαγαζιά είναι αυτά.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Εν τέλει θα ανέβουν οι αποκαλυπτικές πόζες του ξακουστού τρανς Μπάρμπη η έχουμε αναβολή επ αόρίστου και μέχρι νεοτέρας?  :tickedoff:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Eγω δεν ειπα κατι τετοιο για κανενα κοριτσι..!!!!! Η διαδικασια ειπα ειναι διαφορετικη ρε παιδια..!!!!! 
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
κοίταξε την παράθεση και θα καταλάβεις την έννοια του "εξ αντιδιαστολής"
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
χΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,,,,ΟΚ................
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
είναι αστείο?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αστείο ξεαστείο συνάδελφε, αν και εγώ κάνω πλάκα πολλές φορές το ομολογώ, για να μιλήσουμε δίκαια πρέπει να στηρίξουμε και να ενθαρύνουμε την προσπάθεια της Αννας που ξεκίνησε και τόλμησε μια μεγάλη καινοτομία και κάτι για πρώτη φορά πανελλαδικά.
Πρέπει να καταλάβουμε ότι σίγουρα αντιμετωπίζει διάφορες αντιξοότητες προσπαθόντας να κρατήσει 1002 ισορροπίες με επαγγελματικό κίνδυνο και ρίσκο.
Νομίζω ότι ανάλογα ο καθένας μας πρέπει να στηρίξει αυτή την προσπάθεια και πως πρέπει να είμαστε για λίγο καιρό αρκετά επιεικείς, ευχόμενοι να πετύχει.
Δεν είναι νομίζω δίκαιο πίσω απ την ανωνυμία μας να αρχίσουμε να βγάζουμε τα όποια αρνητικά που σίγουρα σαν αρχή θα υπάρχουν.
Προσωπικά σαν καλός μπουρδελιάρης που θέλω να είμαι θα στηρίξω έμπρακτα την προσπάθεια της Άννας. Σύντομα  θα τιμήσω την ίδια με ένα απλό χωρίς φυσικά να πώ ποιος είμαι απο εδώ, γιατί δεν επιθυμώ να τύχω τυχόν ιδιαίτερης μεταχείρησης εκμεταλευόμενος ότι είμαι ένα απλό μέλος αυτού του site.
Νάσαι καλά φίλε. :birdman:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Καλη η προσπαθεια να φταχτει ενα τετοιο μαγαζι στην Ελλαδα αλλα ενα εχω να πω...Δεν γινεται να βαλεις μια αγριογατα τραβεστι σε στουντιο (ο νοων νοειτω) δεν μιλαω για τρανσεξουαλ μηλαω για τραβεστι
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Σαφως και διαχειριζομαι διαφορες αντιξοοτητες....!! απλα μην ξεχνατε πως ειναι ενα πειραμα.!!! καλως η κακως το μαγαζι στην προηγουμενη του κατασταση....ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ..!!!!!!! Ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο.!! αν τα καταφερω , οκ..!! αν οχι, παλι οκ..!!! (το γελιο ηταν για  να ελαφρυνει λιγο η ατμοσφαιρα). απ την στιγμη που ειμαι ενεργη ιεροδουλος,δεν υπαρχει περιπτωση να θιξω ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοπελα..!!!!ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΥΛΛΟΥ.!!! Και δεν ζητησα απο κανεναν ντε και καλα να μας επισκεφτει..!!! εδω ειναι ο μονος τροπος επικοινωνιας.!! Και το κυριοτερο απ ολα  δεν κρυβομαι πισω απο καμμια μασκα.!!! ξερετε που βρισκομαι.!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλη η προσπαθεια να φταχτει ενα τετοιο μαγαζι στην Ελλαδα αλλα ενα εχω να πω...Δεν γινεται να βαλεις μια αγριογατα τραβεστι σε στουντιο (ο νοων νοειτω) δεν μιλαω για τρανσεξουαλ μηλαω για τραβεστι
Τράβα στη Γερμανία να δείς τι γίνεται. Απ όλα τα καλά και ο συναγωνισμός και η ποικιλία ανεβάζουν τις υηρεσίες και ρίχνουν τις τιμές.
Εδώ ένα θάθελα να δώ και τί.  :grin:
Που σίγουρα θα τύχει!!!!
Να σκάσει μύτη ο βλάχος με το ταγάρι η ο νησιώτης με τη βράκα, να δεί τα πικρολέμονα η τσατσά θα του πεί ότι σήμερα δουλευει τρανς , όσπου να πάρει χαμπάρι θα μπεί σε δωμάτιο.  ;)
Νάβλεπα τι θα γινόταν όταν δεί τον σούπερ γκούφη να βγαίνει απ το στριίνγκ!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
ειναι ενα πειραμα.!!! καλως η κακως το μαγαζι στην προηγουμενη του κατασταση....ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ..!!!!!!! Ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο.!! αν τα καταφερω , οκ..!! αν οχι, παλι οκ..!!!
Πολυ σωστη :thumbsup:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αυτο που ειπε ο "φιλος" για το παζαρι...εχει απολυτο δικιο.!!! τα παζαρια....στα πανυγηρια..!!!!!!

λοιπόν χαίρομαι που συμφωνείς μαζί μου σε αυτό.  ;)
Σχετικά με τα παζάρια το βρίσκω τελείως ξεφτύλα και νομίζω οτι επιδρά αρνητικά στην αγορά. Είμαι 100% εναντίων αυτής της κίνησης. Ως πελάτης πιστευω οτι η κάθε κοπέλα και το κάθε στούντιο βάζουν τις τιμές με κάποια συγκεκριμένα κριτίρια: το πόσο κοστολογεί η κοπέλα τον εαυτό και της υπηρεσίες της και φυσικά το τι παίζει στην αγορά. Απο 'κεί και ύστερα, εμείς ως πελάτες κινούμαστε με βάση αυτό και φυσικά με το πόσα διαθέτουμε και πόσα θέλουμε να δώσουμε. Αν πιστέυω οτι η τιμές κάπου είναι τσουχτερές ή οτι κάποια κοπέλα δεν αξίζει τα λευτά που παίρνει (οχι γιατι είναι κακή αλλα γιατι τις υπηρεσίες που προσφέρει τις βρίσκω αλλού καλύτερα και ίσως φτηνότερα) τότε "ευχαριστώ πολύ, είναι ακριβά για μένα ή θα κοιτάξω αλλού" χωρίς ειρωνίες και λοιπές μαλακίες. Οπότε αν μια κοπέλα δεί οτι το κάνουν πολλοί αυτό, ας κοιτάξει να χαμηλώσει τις τιμές της η να προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες. Φυσικά αυτά δεν τα λέω σε κάποια συγκεκριμένα, αλλα γενικά. :)

Πάντως πιστευω οτι στα περισσότερα στούντιο το πρόβλημα δεν είναι τόσο η τιμή όσο ο χρόνος παραμονής και η ποιότητα των υπηρεσιών...

Σαφως και διαχειριζομαι διαφορες αντιξοοτητες....!! απλα μην ξεχνατε πως ειναι ενα πειραμα.!!! καλως η κακως το μαγαζι στην προηγουμενη του κατασταση....ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ..!!!!!!! Ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο.!! αν τα καταφερω , οκ..!! αν οχι, παλι οκ..!!! (το γελιο ηταν για  να ελαφρυνει λιγο η ατμοσφαιρα). απ την στιγμη που ειμαι ενεργη ιεροδουλος,δεν υπαρχει περιπτωση να θιξω ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κοπελα..!!!!ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΥΛΛΟΥ.!!! Και δεν ζητησα απο κανεναν ντε και καλα να μας επισκεφτει..!!! εδω ειναι ο μονος τροπος επικοινωνιας.!! Και το κυριοτερο απ ολα  δεν κρυβομαι πισω απο καμμια μασκα.!!! ξερετε που βρισκομαι.!!!!

καλή σου επιτυχία στο συγκεκριμένο πείραμα. Δεν προτημάω τις τράνσέξουαλ ή τις τραβεστί αλλα βλέπω οτι κάνεις μια προσπάθεια και εφόσον έχεις όλη την καλή διάθεση να ακούσεις κάθε παράπονο ή πρόβλημα απο πελάτη, πιστευω οτι θα πετύχεις!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αν και δεν ειμαι φιλος,ειναι ωραιες οι καινοτομιες και πρεπει να στηριζονται! οποτε καλη επιτυχια αννακ!!!

υ.γ. στη γερμανια φιλε hotyan δεν εχει βλαχους με ταγαρια δηλαδη? μονο εδω εχει? :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom